Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити телефон Honor 8 до телевізора

Варіанти підключення через провід

Провідні способи підключення Huawei Honor 8 до телевізора не є найзручнішими на увазі використання кабелів, але в той же час такі варіанти не вимагають просунутого технічного оснащення TV-приймача.

за USB

Це найпростіший спосіб, що дозволяє підключити телефон до домашнього екрану. Для його реалізації власнику Huawei Honor 8 знадобиться USB-кабель, який йде в комплекті з пристроєм.

Далі необхідно одну частину кабелю вставити в смартфон, а іншу. в TV-приймач. Після цього залишиться відкрити меню TV, використовуючи пульт дистанційного керування, і в меню підключення вибрати задіяний USB-порт.

У той же час на самому смартфоні підтверджується обмін даними з телевізором, вибравши підключення в якості медіа-пристрої. Якщо все зроблено правильно, TV-приймач визначить Huawei Honor 8, як зовнішній накопичувач, і за допомогою пульта дистанційного керування ви відтворите фото, аудіо та відео на екрані TV.

Бездротові варіанти підключення

Способи налаштування з’єднання між пристроями без використання проводів є найбільш зручними і затребуваними. Але, щоб підключити Huawei Honor 8 до телевізора по беспровод, останній повинен підтримувати технологію Smart TV. В іншому випадку підключитися вдасться тільки через кабель.

Що дасть підключення Huawei Honor 8 до телевізора?

Huawei Honor 8 є повноцінним мультимедійним пристроєм, який в стандартних сценаріях використання не вимагає синхронізації з побутової техніки. Але іноді смартфон потрібно підключити до TV, щоб отримати доступ до наступних можливостей:

підключити, телефон, honor, телевізора
 • перегляд відео на великому екрані;
 • прослуховування музики через динаміки телевізора;
 • геймінг на екрані TV-приймача;
 • висновок робочого столу смартфона на TV;
 • бездротове управління телевізором.

Власник Huawei Honor 8 може доповнити представлений список, проявивши власну фантазію. Але фактом залишається те, що підключення телефону до телевізора. функція, яка закладена розробниками в Huawei Honor 8.

Для настройки з’єднання між двома пристроями можна скористатися кількома способами синхронізації. Розглядаються як провідні, так і бездротові варіанти. Вибір конкретного методу залежить від різних причин, включаючи технічне оснащення будинку, а також функціонал TV. Тому перед підключенням рекомендується розглянути всі можливі способи.

за HDMI

Цей метод є більш складним, але в той же час і більш функціональним. Якщо при підключенні по USB перед власником пристроїв відкривається базовий набір можливостей, що дозволяють сприймати Huawei Honor 8 в якості зовнішнього накопичувача, то при сполученні через HDMI на екрані приймача висвітиться робочий стіл смартфона, а також будуть відображатися дії, виконані на телефоні. Зокрема, запуск тих чи інших програм.

Підключення буде відбуватися таким чином:

 • Штекер USB від MHL-адаптера або SlimPort вставляється в смартфон.
 • За допомогою кабелю HDMI з’єднуються аналогічні роз’єми адаптера і приймача.
 • Відкриваються налаштування TV, а потім. список доступних підключень.
 • Вибирається задіяний HDMI-роз’єм.

Якщо все зроблено правильно, то робочий стіл Huawei Honor 8 буде виведений на екран телевізійного приймача. Після цього можна проводити маніпуляції зі смартфоном, і переміщення відобразяться на TV-приймачі.

Через Wi-Fi Direct

Wi-Fi Direct. це функція, яка підтримується більшістю моделей на Smart TV. Вона дозволяє вивести на TV-приймач зображення з екрану Huawei Honor 8. Щоб виконати підключення таким способом, необхідно:

 • Активувати Wi-Fi Direct в розділі «Мережа» налаштувань телевізора.
 • На телефоні відкрити настройки і перейти в розділ Wi-Fi.
 • Натиснути кнопку з трьома крапками і вибрати Wi-Fi Direct.
 • В меню доступних пристроїв вибрати свій телевізійний приймач.

Після виконання цих маніпуляцій знадобиться відкрити файловий менеджер або галерею, вибрати необхідний файл, натиснути кнопку «Поділитися» і в якості способу відправки вибрати Wi-Fi Direct.

Як підключити Huawei Honor 8 до телевізора

Сучасні технології дозволяють виконувати найрізноманітніші операції, пов’язані зі смартфонами. Багато з них помітно спрощують процес взаємодії з пристроєм і дозволяють розширити його функціонал. Зокрема, можна підключити Huawei Honor 8 до телевізора. Навіщо необхідно подібне підключення, і як його виконати?

Дублювання телефону Honor на телевізор бездротовим з’єднанням

Чи не хочете метушитися через будь-яких проводів або кабелів, завжди є можливість використовувати дублювання.

Це процес бездротової трансляції всього контенту. Щоб це зробити спочатку рекомендую опустити шторку вниз і подивитися чи немає там значка «Бездротова проекція».

Він є не у всіх Honor, але, якщо є, значить вам дійсно пощастило. нічого встановлювати не потрібно.

Природно, це повинен бути не тільки Smart телевізор, але і підключений до тієї ж WI-FI мережі що і смартфон.

Все це є? Тоді включаємо TV, і натискаємо на цей значок. Тепер лише залишилося почекати сполучення, яке як правило відображається на телику знизу праворуч.

Практично вам залишається лише чекати хоча іноді запускаються лише фото і відео. Тоді нудно безпосередньо на екрані телефону, вибрати не показ фотографій, а проектувати на екран.

Якщо ж функції такої немає (не відображається), тоді теж не біда. Вам потрібно встановити додаток Screen Sharing Screen Share with Smart TV.

READ  Як підключити бездротові навушники Samsung до телефону

Все що робити з ним я покажу на відео нижче. Тільки є один момент, який на відео не надто видно.

Після натискання кнопки старт вам потрібно вгорі праворуч клікнути на три крапки, після чого поставити галочку і відразу побачите всі телевізори поблизу.

Тепер тисніть та потрібний пристрій і чекайте сполучення. як правило 10. 20 секунд більше.

Також можете натиснути на шестірню справа, після чого натиснути готово, але це здається не обов’язково робити.

Як підключити телефон Honor до телевізора по WI-FI і кабелем через USB

Хочете підключити до телевізора свій смартфон Honor до телевізора Samsung, LG, Sony, Philips, dexp це тепер простіше, ніж коли-небудь раніше.

При цьому багато хто з нас не знають, як легко обмінюватися контентом між ними так як припускаємо, що це дуже клопітно.

Насправді можна підключити практично всі телефони Honor 10/10 Lite / 10i, смартфон Honor 9/9 Lite / 9х, Honor 8а / 8х / 8с / 8s, Honor 7 / 7а / 7с / 7а про, Honor 6, Honor 20 / 20 Lite / 20 про.

Таке підключення відкриває безліч зручних способів. потокова передача і перегляд не тільки метафайлів, а всього що діється на екрані вашого телефону.

При цьому показати деякі святкові знімки своїм друзям і родичам, транслювати кліп або відеофайл YouTube з більш високою роздільною здатністю, ніж ваш телефон, або продовжувати відтворювати шоу на великому можна через кабель USB.

Якщо ж хочете проектувати вміст екрана телефону, то вам буде потрібно встановити стороннє додаток, так як виробник Хонор таке не передбачив, як це зробив корейський гігант Samsung.

Тоді зможете бачити гру на обох дисплеях. в телефоні і телевізорі і це ще далеко не всі можливості.

Як підключити Honor до телевізора кабелем через USB

При підключенні кабелем через USB все просто, але є недолік. ви можете лише переглядати фото і перегляду фільмів.

Програми та ігри або перегляд інтернету, таким способом не вийде. При цьому вам не потрібно навіть змінювати налаштування в телевізорі.

Ви їх просто вкажіть з екрану телефону. Цей процес я також записав на відео, яке розміщу нижче.

Набагато краще кабелем через HDMI. це можна порівняти з першим бездротовим способом, але цей кабель, а найчастіше знадобиться ще перехідник доведеться купувати окремо. вони разом Honor при покупці не йдуть.

Ось, власне, все що мені хотілося сказати в текстовій версії, а на відео нижче побачите весь процес.

Природно, як це буває завжди у кого-то не вийде. Тоді коментарі на допомогу. Дякуємо за відвідування! успіхів!

7 Коментарів до “Як підключити телефон Honor до телевізора по WI-FI і кабелем через USB”

Вiтання! Шановний Ярославе з лiтом вас! Нарештi дочекалися! Тiльки Новий рiк БУВ а вже лiто! Як годину летить! А тепер по темi: Було вiдео: У мене такий був телевізор: хеххех ремонтуй не ремонтують Ой дуже давно. Значить, будемо встановлювати цифрове TV на старенький радянський телевізор: Це у нас Горизонт якийсь: Горизонт восьміпрограмний: Взагалі у нього повинен бути по ідеї ще відео вихід AV, але не на всіх моделях. Для цього застосовується вот такая вот приставочку з ВЧ-модулятором. Смороду взяли модель CADENA. Це відео из России. У якійсь халабуді знімали тому що там один балон з газом, плита, холодильник та оцей-о телевізор Горизонт. А ти зможеш його розгорнути? Телевізор Стривай, знайди порожній канал спочатку Паша, так ніхто не робить. Та скільки він там кілограм 30 важить не більше. Ну конкретно у нас на циферки 1 каналу не було. Ось на циферки 1 і будемо налаштовувати. Підчіплюють замість антени. А у них там Взагалі з антеною Такі проблеми что ого-го. ні одного каналу Взагалі немає, только два Працюють та й ті сніжать. Підключілі. а там ще шум, Хвилі и не показує Як з’ясувалося, на першому не працює. Ну та воно там барахлить і все. Перешкоди. Перейшли на четвертий. Альо на четвертому Довго шукати не довелося. Опа, є картинка. Ну розгортка не збігається тому моргає це все справа. Зараз звук ми відбудуємо, щоб шуму не було. Можна ось так. О, ось! Справжній аналоговий апарат! Скоро буде коштувати великих грошей! Ну натискай пошук, перші десять каналів. І ось цей телевізор буде працювати, поки не здохне! Антикваріат, ще й з пультом був він! Я зараз зроблю на приставці голосніше! Вибери Перший канал! І що я вам хочу Сказати: Ніякого шуму, ніякіх хвиля, звук чистий, Кришталева чисте зображення, все як треба. Приставка, ті що треба! Ану включи останній канал! Це Муз-TV БУВ у них. Апарат, каже Павло! Пульт, а можна пульт від нього? Ось, від нього пульт! Селена, я думав це Горизонт у нас !? Це телевізор то Горизонт а пульт то Селена. І ще Було Одне відео: таки тато з хлопчиком теж підключалі приставку: тато каже: Телевізор у нас тепер, як дуже скромний гість, ось чому його пригостять, то він і буде їсти! Пригощати його буде ось ця приставка! Вона йому дасть салатик, компотік та інше інше. О, канали з’явилися! А тепер увага питання: Шановний Ярославе, что МАВ на увазі Павло, коли сказав, что це апарат и что розгортка НЕ ​​співпадає тому моргає це трішки и чи Дійсно приставка буде прігощаті салатом, компотиком, шашлічком, и іншім даже Такі телевізори як Альфа, Горизонт. Рубін 714, Славутич, Рекорд, Панасонік, Соні, Сапфір и смороду Дійсно це будут куштуваті?

READ  Як відключити платні послуги на телефоні

Претствую, їсти він нічого набудуть, а мається на увазі що, з’їсть те, що йому дасть приставка, то він і покаже. Те що моргає, то його система повністю цифрі не відповідає.

А чи всім телевізорам например Рубіну, Славутичу, Юності, Горизонту приставка может дати Їсти, если все правильно зробити? Смороду будут це Показувати чи ні? І як сделать щоб система відповідала ціфрі? Можна например поставити декодер?

У мене колись Відеомагнітофон підключалі до Славутича ц 208, БУВ у мене ще такий телевізор з 1999 по 2003 рік. Там Було чорно-біле зображення, потім повезли до ательє, поставили декодер и вуаля: Відеомагнітофон почав давати кольорове зображення. Так может так и з приставкою можна?

Ну я не маю на увазі прямо дати Їсти, а маю, что чи БУДУТЬ смороду це Показувати, если правильно все сделать и підключіті приставку?

Ну ясно. Якщо не вiдповiлі то значить тут декодер i НЕ поможет. Буду прощатся тодi. Гарного вам лiтнього вечора!

Підключення через USB

При використанні подібного способу зображення не завжди дублюється з мобільного пристрою на телевізор. Даний факт залежить від моделі смартфона. Якщо картинка не дублюється, то на телефоні користувач буде спостерігати лише чорний екран. Але в цьому випадку є гідність. телефон використовується як USB-накопичувач, що передає сигнал.

Керувати смартфоном користувач зможе лише через меню телевізора, використовуючи при цьому дистанційний пульт. На більшості моделей сучасних телевізорів можна дивитися не тільки відео або фото, але також відкривати текстові файли і переглядати презентації. Таким чином, можна зробити з TV дошку, де буде відображатися слайд-шоу або будь-яка презентація.

Алгоритм налаштування з’єднання виглядає наступним чином:

 • вимкнути смартфон і телевізор;
 • з’єднати телефон і телевізор кабелем mini-USB або micro-USB (в залежності від того, який з цих роз’ємів є на мобільному пристрої);
 • включити телефон і TV.

Після виконання цих дії запуститься автоматична настройка.

 • підтримка всіх пристроїв;
 • не потрібно купувати додаткові дроти і т.д.;
 • при з’єднанні двох пристроїв телефон автоматично заряджається від телевізора.

Існують і недоліки. Наприклад, відкрити можна не всі файли, а тільки ті, які підтримуються даною моделлю TV. Повний список таких файлів можна подивитися в інструкції до телевізора. Крім того, при виборі цього способу з’єднання неможливо запустити програми або програми, включаючи будь-які ігри. Також немає виходу в інтернет.

У сучасному світі подібний спосіб вже вважається застарілим.

Як підключити Honor до телевізора

У сучасному світі вже нікого не можна здивувати тим, що за допомогою мобільного пристрою можна переглядати відеоролики, шукати інформацію в інтернеті, перевіряти пошту, фотографувати і т. Д. І т. П. Часи, коли телефон був лише засобом зв’язку, вже давно в минулому. Зараз користувачі смартфонів ще більше розширюють функціонал пристроїв, підключаючи телефон навіть до телевізора. Таким чином, можна переглядати фільми, картинки, а також слухати музику не на 5-6дюймовом дисплеї, а на великому екрані телевізора.

Как подключить телефон к телевизору через USB

Є кілька популярних методів з’єднання мобільного пристрою і телевізора. За допомогою деяких способів можна і зовсім зробити зі смартфона справжню Smart приставку, а за допомогою інших. здійснити перегляд файлів.

Навіщо підключати телефон до телевізора?

Не всім зручно часом користуватися маленьким екраном смартфона. Якщо підключити мобільний пристрій до екрану телевізора, то буде можливість скористатися великим екраном. У такому випадку телефон буде виступати як проектор.

При підключенні мобільного пристрою до телевізора у користувача буде можливість:

 • переглядати на великому екрані TV фільми, ролики, кліпи та фотографії;
 • запускати різні ігри, програми та додатки, якщо обраний спосіб з’єднання дозволяє це зробити;
 • «Серфить» в інтернеті;
 • створювати і демонструвати презентації.

Для максимального комфорту і зручності користувача при управлінні можна під’єднати бездротову мишу, клавіатуру або джойстик.

На деяких Smart моделях телевізорів можна використовувати телефон в якості дистанційного пульта. Це дуже зручно, коли пульт загубився або вийшов з ладу.

Как подключить телефон хонор к телевизору кабелем через usb

Підключення через HDMI

Подібний спосіб з’єднання телефону і телевізора розташовується на першому місці в списку не просто так. У наш час він вважається найбільш поширеним способом сполучення мобільного пристрою і TV. Такий роз’єм впроваджується на багатьох сучасних пристроях.

З’єднання подібним способом має багато переваг, найбільш головні з них такі:

 • високоякісна передача картинки з мобільного пристрою на TV;
 • швидка передача файлів;
 • зручність і простота використання.

Для того, щоб процедура була вдалою, потрібно роз’єм HDMI на обох пристроях. У ситуаціях, коли користувач не знає, чи є подібний роз’єм, то слід заглянути в інструкцію із застосування. там такі відомості повинні вказуватися. Але його можна відшукати своїми силами, уважно оглядаючи весь смартфон цілком, приділяючи увагу гранях.

Схема з’єднання мобільного пристрою і TV виглядає наступним чином:

 • необхідно вимкнути телефон і телевізор;
 • з’єднати смартфон і TV HDMI-кабелем;
 • увімкнути пристрої;
 • коли пристрої включаться, то настройка буде проведена автоматично, запуститься режим «віддзеркалювання».

Зображення з телефону перенесеться на екран.

Але не завжди спрацьовує автоматична настройка. Якщо її не було, то можна зробити всі дії в ручному порядку:

 • Зайти в налаштування з телефону і з телевізора.
 • В налаштуваннях TV користувачу потрібно вибрати тип HDMI. У ряді моделей є кілька подібних роз’ємів (HDMI1, HDMI2, HDMI3). У такому випадку потрібно вибрати номер роз’єму.
 • В налаштуваннях телефону слід вибрати передачу через HDMI.
READ  Чому на iPhone немає поновлення 13

Таким чином, з’єднати телефон і телевізор через HDMI досить легко. Найголовніше. правильно підключити роз’єм.

Якщо на смартфоні немає відповідного роз’єму HDMI, то можна придбати спеціальний перехідник з micro-USB на HDMI.

Підключення через Wi-Fi

Даний спосіб підключення смартфона до телевізора може здійснюватися тільки в тому випадку, якщо в TV вбудований модуль Wi-Fi (Smart TV з ОС Android версії 4 або вище).

Алгоритм з’єднання двох пристроїв виконується в наступній послідовності:

 • На смартфоні Honor користувачеві потрібно відкрити настройки телефону.
 • Потім перейти в розділ «Бездротові мережі».
 • Натиснути на рядок «Wi-Fi». Відкриється список доступних мереж Wi-Fi.
 • Зверху праворуч натиснути на три вертикальні точки, відкриється меню, що випадає.
 • Вибрати «Wi-Fi Direct». Розпочнеться пошук доступних пристроїв.
 • Також зайти в налаштування.
 • Вибрати пункт «Мережа», відкрити. З’явиться список доступних методів з’єднання пристроїв.
 • Відкрити «Wi-Fi Direct».
 • Виконуватиметься пошук доступних пристроїв.
 • Вибрати рядок з назвою смартфона.
 • Зробити запит, підтвердити свій вибір.

Після виконання даних дії телефон буде пов’язаний з телевізор. При виборі такого способу дублюється зображення на екран телевізора, а також відтворюється звук.

 • відсутні дроти;
 • телевізор можна використовувати як монітор;
 • є можливість «серфить» в інтернеті.

Але присутні і недоліки цього методу з’єднання двох пристроїв. Наприклад, не в кожному телевізорі є вбудований модуль Wi-Fi. Крім того, при використанні даного способу швидко сідає заряд на смартфоні Honor, але оскільки роз’єми вільні, то його можна спокійно поставити заряджатися.:

Wi-Fi

Щоб підключитися через Honor до TV, потрібно, щоб біля телевізора був модуль Wi-Fi, а на телефоні встановлено Android вище версії 4.0. Якщо ці умови дотримані, переходимо до передачі даних:

 • Відкриваємо налаштування на смартфоні.
 • У розділі «Бездротові мережі» знаходимо пункт «Wi-Fi».
 • Натискаємо на три вертикальні точки, щоб відкрити меню.
 • Тапа на «Wi-Fi Direct».
 • В цей же час на телевізорі теж запускаємо настройки.
 • У розділі «Мережа» знаходимо «Wi-Fi Direct».
 • Вибираємо зі списку доступних мереж смартфон.
 • Відправляємо запит на підключення.

Після виконаних дій пристрої повинні підключитися.

Альтернативний спосіб синхронізації через технологію Wi-Fi. вбудована опція MirrorShare. Зв’язати через неї гаджети можна так:

 • Запускаємо функцію через шторку повідомлень або знаходимо в меню додатків.
 • Вибираємо розділ «Network».
 • Знаходимо пункт «AllShare Settings».
 • активуємо трансляцію.
 • Підключаємо смартфон і комп’ютер через Wi-Fi, як описано в алгоритмі вище.
 • В налаштуваннях телефону вибираємо «Розширені настройки».
 • Тиснемо на «Трансляція екрану».

Готово, після цього почнеться передача даних.

Для перегляду даних з телефону на TV також можна завантажити додатки на Android з аналогічними функціями можна в Play Маркеті:

 • DLNA;
 • Chromecast;
 • Miracast і т.д.

Як працює підключення телефону до TV

При синхронізації двох пристроїв зображення з дисплея телефону передається на екран телевізора. Будь-які дії, які ви виконаєте на мобільному гаджеті, будуть відображені на великому екрані. Таким чином ви можете не тільки дивитися кіно, а й:

 • Запускати ігри і додатки, переглядати хід їх використання;
 • Демонструвати презентації, серії фотографій, відео.

Ця технологія доступна всім сучасним смартфонам, в тому числі. різних моделей бренду Honor: 10, 8х, 9 lite, 8 Lite, 8с, 6 X, 6c, 7а, 7x, 6a, 7c, 7х, 7a, 7, pro і т.буд.

Зверніть увагу, що до деяких моделей телевізорів Smart TV можна прив’язати телефон в якості пульта дистанційного керування. Це дуже зручно, якщо оригінальні шлях загубився або зламався.

Синхронізація девайсом шнуром HDMI. найпростіший, надійний і перевірений шлях. У нього є кілька переваг:

 • Стабільне з’єднання;
 • Висока якість трансльованих даних;
 • Швидке і зручне підключення.
підключити, телефон, honor, телевізора

У деяких смартфонів, наприклад, LG 2X передбачений окремий роз’єм під Micro HDMI, щоб виводити зображення прямо на екран. У гаджетів Honor такої можливості немає, тому доводиться використовувати стандартний кабель, один з роз’ємів якого. USB (підключається до телефону), HDMI (підключається до телевізора). Алгоритм синхронізації такий:

 • Вимикаємо обидва пристрої;
 • З’єднуємо мобільний девайс і TV кабелем;
 • включаємо пристрої.

Якщо автоматичне підключення не спрацювало, необхідно вибрати в налаштуваннях телевізора режим HDMI.

Спосіб трансляції даних екрану Хонор на TV через USB-кабель схожий на попередній метод. Його перевага полягає в тому, що USB додається до кожного смартфону, а ось шнур HDMI, якщо він не йде в комплекті до телевізора, доводиться купувати окремо.

Отже, щоб вивести зображення на дисплей TV, виконайте такі кроки:

 • Вимкніть обидва гаджета.
 • Підключіть їх один до одного кабелем.
 • Увімкніть пристрої.

Мінус такого способу. можуть відображатися не всі дані, а тільки ті, що підтримує телевізор. Тому, якщо не вдалося синхронізувати пристрої автоматично, вам доведеться використовувати HDMI.

Різні способи підключення телефону Honor до телевізора

Щоб дивитися фільми у великій якості, досить підключити телефон до телевізора. На його екран будуть транслюватися дані з мобільного гаджета. Це можна зробити різними способами: і дротяними (через кабелі USB і HDMI), і бездротовим (через WI-FI). Як підключити смартфон Honor до телевізора Samsung, ЛШ або будь-який інший марки кожним з цих методів. розповідаємо нижче.

Передати дані екрану смартфона Honor на телевізор будь-якої моделі (Samsung, LG і т.д.) дуже легко. Для цього можна використовувати як кабелі, так і бездротове підключення через WI-FI. В останньому випадку підходять методи синхронізації безпосередньо через Wi-Fi Direct, технологію MirrorShare і сторонні додатки.

BETATECH.COM.UA 2021