Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити телефон Redmi 8 до телевізора

Table of Contents

використовуємо Miracast

Хочете вивести зображення на телевізор зі смартфона і при цьому не тягнути дроти? Тоді можна задіяти функцію Miracast.

Необхідна умова. сучасний телевізор, щоб він підтримував цю технологію бездротової передачі. А ось пристроїв посередників у вигляді маршрутизаторів і роутерів не потрібно. Сигнал передається безпосередньо від одного девайса до іншого.

Сама процедура підключення не завдасть труднощів. Чи не зажадає вона від вас і особливих зусиль або багато часу. По крайней мере, на Xiaomi Redmi note 4x нам вдалося буквально за хвилину налаштувати передачу даних на інший монітор. Робили ми все наступним чином:

 • Спочатку активуємо функцію на TV-пристрої. Справа в тому, що на багатьох моделях вона вимкнена за замовчуванням. Так що починати краще з цього. У нашому випадку це телевізор Samsung. На пульті управління вибираємо кнопку під назвою «Source». У віконці, яке вилізло на екрані, натискаємо «Screen Mirroring». Як включити міракаст на LG? Тиснемо кнопочку «Settings» пульті. Далі вибираємо розділ «Мережа». Після чого знаходимо пункт «Miracast». У ньому просто міняємо положення перемикача на “On”. На телевізорах інших виробників функція міракаст включається аналогічно. Якщо щось не виходить, то можна знайти допомогу в інтернеті.
 • Телевізор поки залишаємо. Але не виключаємо його. Беремо в руки Xiaomi Redmi або ми серії. Заходимо в «Налаштування».
 • Відкриваємо підрозділ «Додаткові функції».
 • Тапа по пункту «Бездротовий дисплей».
 • Тепер чекаємо (зазвичай не більше 30-40 секунд), поки смартфон знайде доступний монітор.
 • Залишається лише натиснути по ньому і дочекатися завершення підключення.

До слова, описаний вище алгоритм дій підійде для смартфонів Xiaomi з оболонкою MIUI. Якщо у вас, наприклад, Mi a1, що працює на «чистому» Android, то потрібно буде:

 • Через «Налаштування» зайти в розділ «Екран».
 • Потім перегорнути внизу і вибрати пункт «Трансляція».
 • Далі все робимо так, як в першому варіанті: вибираємо TV-пристрій і синхронізуючи з ним.

Для довідки! Недоліки бездротового підключення смартфона до телевізора. незначні затримки трансляції та періодичне спотворення якості.

Ще один популярний бездротовий стандарт. З його допомогою також можна підключити смартфон Xiaomi до TV. Але цей варіант синхронізації рекомендуємо застосовувати в тих випадках, коли вам не потрібна пряма трансляція зображень з телефону.

Адже мобільний девайс при підключенні через DLNA буде працювати за принципом флешки. Тільки ніякі дроти не потрібні, а це великий плюс.

На телевізорі вам будуть доступні ті файли, що зберігаються на смартфоні Xiaomi. А ви зможете запустити їх вже з самого TV.

Для роботи цієї технології на смартфоні вам необхідно заздалегідь встановити спеціальний софт. BubbleUPnP. Прога доступна для скачування в Google Play. Переданим контентом може бути:

 • музика;
 • фото;
 • зображення;
 • деякі формати відео.

Також не забудьте підключити телевізор і смартфон до однієї Wi-Fi мережі. Інакше синхронізувати два девайса через DLNA не вдасться.

Як вивести зображення з телефону Xiaomi на телевізор

Дивитися відео і фото на смартфоні не так зручно, як на великому телевізорі. Тому періодично у багатьох користувачів виникає питання, яким чином можна передати інформацію з телефону на TV-пристрій? Звичайно, можна запропонувати спочатку скинути все на флешку, а потім вже підключити її до TV. Але це все довго, незручно і не завжди можливо. До того ж у такий спосіб не вдасться вивести на великий екран онлайн-контент.

Ми з задоволенням розповімо, як підключити смартфон Xiaomi (Redmi 4, 5, 6, ми 8, 6 та інші популярні моделі) до телевізора? Повірте, це вміння стане в нагоді вам не раз. Може бути не сьогодні і не завтра, але коли-небудь ви вирушите у відрядження або в гості, і там легко «подружитися» два пристрої для трансляції документів, зображень та інших даних.

Через Wi-Fi Direct

За допомогою бездротових технологій можна підключити смартфон Xiaomi до телевізора. Наприклад, використовуючи Wi-Fi Direct. Правда, все вийде лише при наявності Smart TV. Сама ж процедура з’єднання через даний канал проста:

 • Насамперед підключаємо і телефон, і телевізор до однієї Wi-Fi мережі.
 • Заходимо в «Налаштування» на смартфоні Xiaomi.
 • Переходимо в розділ «Wi-Fi».
 • Спускаємося вниз у меню і Тапа по пункту «Розширені (додаткові) настройки».
 • Шукаємо опцію «Wi-Fi Direct». Тиснемо на неї.
 • У вікні почнеться процес пошуку пристроїв, з якими можливо сполучення. Нам потрібно, щоб тут відобразився наш телевізор. Як тільки смартфон знайде його, пробуємо підключитися.
 • Зазвичай прописується модель телевізора. Так що Тапа на неї. Потім тиснемо завершення процесу з’єднання.
 • Відкриваємо на смартфоні Xiaomi «Галерею», «YouTube» або запускаємо фільм через відеоплеєр. Бачимо зверху значок, який і говорить нам про успішне підключення до TV.
 • Насолоджуємося зображенням на великому екрані.

За допомогою HDMI або USB

Але якщо вам необхідно передати зображення з телефону на відносно старенький телевізор, який не підтримує технологію бездротової передачі даних? Тоді можна з’єднати два пристрої через USB кабель. Відповідний роз’єм є практично на всіх моделях TV.

При цьому процедура підключення багато в чому схожа з тим, коли ви синхронізуєте свій смартфон з PC:

 • За допомогою шнура microUSB. USB приєднуємо телефон до телевізора.
 • Використовуючи ПДУ, включаємо TV-пристрій і заходимо в меню.
 • Вибираємо відповідний нам вихід з USB.
 • Відкриваємо на телефоні потрібне зображення або відеофайл.

Єдиний нюанс підключення двох пристроїв по USB. в телевізорі смартфон буде визначатися як флешка з файлової структурою. Виходить транслювати щось в реальному часі можна. Тобто ви зможете відкрити на телефоні фотографію, і вона відобразиться на великому екрані. Але ось запустити в браузері смартфона який-небудь відеоролик і чекати, що його вдасться вивести на телик, не варто.

Підключаються ж два девайса за допомогою HDMI наступним чином:

 • Обов’язково вимикаємо телевізор.
 • Під’єднуємо дроти, тепер включаємо TV.
 • За допомогою пульта відкриваємо налаштування або основне меню.
 • Вибираємо режим трансляції по HDMI. Якщо не можете зрозуміти, як це робиться, то зверніться до керівництва користувача, яке йшло в комплекті з телевізором.

Після даних маніпуляцій на великому екрані має почати дублюватися і зображення, і звук. При цьому якість зазвичай на дуже хорошому рівні. При правильному підключенні не спостерігається перешкод, графічних артефактів, розмитих кольорів і контурів.

Для довідки! Якщо ви власник смартфона Xiaomi, то можете використовувати гаджет не тільки за прямим призначенням. Ваш телефон легко запустити в якості пульта дистанційного керування телевізором. Робиться це за допомогою програми Mi Remote. Завантажувати і завантажувати дану прогу не потрібно, адже вона спочатку вбудована в прошивку.

READ  Як підключити телефон до телевізора Smart TV

Як правильно налаштувати бездротовий дисплей Xiaomi

Чи користуєтеся відображенням інтерфейсу смартфона на широкому моніторі, але не хочете бачити безліч з’єднують кабелів або не розбираєтеся в системах підключення? При цьому бажано скористатися функціоналом WiDi.

На практиці не всі користувачі знають, як здійснити настройку бездротового дисплея, внаслідок чого на прикладі Xiaomi зображення стане виводитися безпосередньо на телевізорі.

Опція представлена ​​унікальною розробкою відомого виробника Intel, яка, в цілому, повторює можливості протоколу Bluetooth або Wi-Fi, при цьому здійснюючи відображення дій смартфона на моніторі, комп’ютері або ноутбуці. Також сполучається весь мультимедійний контент, наприклад, відеозапису чи геймплей, причому ніякі кабелі для з’єднання не потрібні.

Щоб упевнитися в присутності опції на конкретному апараті, слід виконати ряд маніпуляцій:

 • Знайдіть на робочому столі ярлик «Настройок» і клікніть по зображенню;
 • У категорії «Бездротових мереж» виберіть підпункт з додатковими функціями;
 • Так як переважна більшість актуальних мобільних пристроєм у своєму розпорядженні підтримкою необхідної технології, в центральній частині вікна повинен розташовуватися розділ «Бездротовий дисплей» з відповідним описом. Натисніть по розділу і в подальшій сторінці переведіть важіль активності опції під включене положення.

Варто відзначити, що крім запропонованого методу можна виділити безліч додаткових варіантів здійснення підключення мобільного пристрою до TV, частина яких також не передбачають застосування кабелів.

Як підключити до телевізора

Створити зв’язок між TV і смартфоном можна декількома способами. Для початку розберемо провідні методи, а потім бездротові.

Для початку потрібно придбати спеціальний кабель MHL. Сенс в тому, що на одному кінці кабелю розташований роз’єм micro-USB, а на іншому. HDMI. Майже у всіх цих типах кабелів є додатковий провід USB, приєднується до джерела живлення, наприклад, PowerBank.

Наступний метод підключення. бездротові технології. В основному використовується Wi-Fi. У смартфоні повинна бути функція Miracast або Wi-Fi Direct, яку підтримує будь-який сучасний телевізор з Smart TV. Недолік даного методу в тому, що можуть бути помітні затримки при передачі сигналу, а значить зображення буде спотворюватися.

Є ще один бездротової спосіб. DLNA. За допомогою нього можна працювати з файлами безпосередньо з екрану, а значить їх можна звідти запустити. На смартфон ж необхідно встановити спеціалізоване додаток BubbleUPnP або подібне. При цьому, телефон і TV повинні бути підключені до єдиної Wi-Fi мережі. Цей варіант добре працює в Xiaomi Mi5.

Як вивести зображення з телефону Xiaomi на телевізор

Дивитися відео і фото на смартфоні не так зручно, як на великому телевізорі. Тому періодично у багатьох користувачів виникає питання, яким чином можна передати інформацію з телефону на TV-пристрій?

Звичайно, можна запропонувати спочатку скинути все на флешку, а потім вже підключити її до TV. Але це все довго, незручно і не завжди можливо. До того ж у такий спосіб не вдасться вивести на великий екран онлайн-контент.

Ми з задоволенням розповімо, як підключити смартфон Xiaomi (Redmi 4, 5, 6, ми 8, 6 та інші популярні моделі) до телевізора? Повірте, це вміння стане в нагоді вам не раз. Може бути не сьогодні і не завтра, але коли-небудь ви вирушите у відрядження або в гості, і там легко «подружитися» два пристрої для трансляції документів, зображень та інших даних.

Налаштування на PC

Підійде звичайний стаціонарний комп’ютер або ноутбук, що працює тільки на процесорі INTEL і з Wi-Fi також від цього виробника.

А далі все індивідуально: шукаємо на PC в «Налаштуваннях» розділ «Бездротові мережі» і обов’язково активуємо Wi-Fi Direct.

Можливо, що пункт буде назватися прямо WiDi Miracast. Це залежить від версії Windows.

Далі беремо смартфон і активуємо режим за схемою, зазначеної вище. Пристрої повинні пройти сполучення. Якщо процедуру виконали правильно. на комп’ютері з’явиться бездротовий дисплей з телефону.

Що потрібно для використання опції

Якщо власник смартфона користується сучасними пристроями, для трансляції зображення досить смартфона і телевізора, що підтримує технологію «Miracast».

Трансляція здійснюється на підставі «WI-FI Direct». Завдяки цьому, користувачеві досить активувати обидва пристрої і налаштувати між ними зв’язок (як це зробити, показано нижче). Дане твердження стосується і сучасних ноутбуків, PC.

Складніше, якщо транслювати зображення необхідно на персональний комп’ютер, випущений до 2013 року. В такому випадку PC повинен відповідати наступним вимогам:

 • бути оснащеним процесором «Intel» з вбудованою відеокартою;
 • мати «WI-FI» адаптер, випущений тією ж компанією.

З’єднання буде встановлено з використанням старої технології «WiDi», офіційну підтримку якої «Інтел» припинив ще в 2016 році. Для нормальної роботи функції доведеться додатково встановлювати останні драйвера від виробника.

Сучасні PC з ВО «Windows» версії 8, 8.1 і 10 мають вбудовану підтримку технології «Miracast» і дають можливість користуватися нею, навіть якщо технічне забезпечення PC було вироблено іншими компаніями.

Функція «Cast» на пристроях з MIUI 11 і вище

Як вже було зазначено на початку статті, в оболонці MIUI 11-й версії з’явилася нова опція під назвою «Cast». Якщо ваш смартфон працює під управлінням цієї версії ПЗ або вище, то використання цього функціоналу буде найпростішим способом в плані підключення до сучасного телевізора.

Більше не потрібно ніяких проводів і додаткових програм. Всього в кілька кліків ви швидко зробите трансляцію екрана Xiaomi на TV і зможете переглядати фото та інший контент.

 • Свайпом по екрану з верхньої частини до нижньої, викличте шторку управління.
 • Серед доступних ярликів програм знайдіть і включіть режим Cast.
 • У новому вікні виберіть свій телевізор і починайте трансляцію контенту.

Через Wi-Fi Direct тільки Smart TV

Сполучення за технологією Wi-Fi підтримується телевізійними приймачами категорії Smart TV, оснащеними контролером Miracast. Перед тим як підключити до телевізора мобільний телефон, необхідно активувати бездротову передачу інформації. В меню смартфона Xiaomi Redmi 4X або Redmi 4A необхідно знайти розділ налаштувань, в якому присутній пункт коригування функцій бездротових приймачів. Користувач активує режим роботи Wi-Fi Direct, вказуючи модель телевізора, на який буде виводитися сигнал.

Потім аналогічний параметр вмикається за допомогою меню мережевих налаштувань телевізора. Після включення приймально-передавальних блоків відбувається автоматичне з’єднання, на екрані пристрою одержувача відобразиться значок у вигляді телефону. До переваг методу відноситься захист переданого сигналу від перешкод і відсутність додаткових кабелів в приміщенні. Користувач переглядає на екрані телевізора фільми, записані в пам’яті смартфона, або виводить на дисплей відео з онлайн-сервісів.

Що таке WiDi

WiDi (скорочення від Wireless Display). це унікальна бездротова технологія, розроблена компанією Intel. По суті, дана система аналогічна Wi-Fi і Bluetooth підключення. WiDi дозволяє проводити трансляцію з дисплея смартфона на екран телевізора, PC або ноутбука.

Синхронізується абсолютно будь-який медіа-контент, фільми, ігри. І для цього зовсім не потрібні якісь дроти! Єдина вимога від телефону. операційна система вище Android 4.2 і вбудована підтримка Wireless Display.

Перевірити наявність функції бездротового дисплея на своєму мобільному пристрої можна так:

 • Знаходимо на головному екрані іконку «Настройок», входимо;
 • Опускаємося до розділу «Бездротові мережі» і відкриваємо пункт «Додаткові функції»;
 • Оскільки практично всі сучасні моделі Xiaomi підтримують Wireless Display, посередині сторінки повинна знаходитися опція «Бездротовий дисплей» з поясненням «Висновок зображення на екран по мережі Wi-Fi. Нам залишається тільки активувати галочку.

за HDMI

Цей метод є більш складним, але в той же час і більш функціональним. Якщо при підключенні по USB перед власником пристроїв відкривається базовий набір можливостей, що дозволяють сприймати Xiaomi Redmi Note 8 pro в якості зовнішнього накопичувача, то при сполученні через HDMI на екрані приймача висвітиться робочий стіл смартфона, а також будуть відображатися дії, виконані на телефоні. Зокрема, запуск тих чи інших програм.

Підключення буде відбуватися таким чином:

 • Штекер USB від MHL-адаптера або SlimPort вставляється в смартфон.
 • За допомогою кабелю HDMI з’єднуються аналогічні роз’єми адаптера і приймача.
 • Відкриваються налаштування TV, а потім. список доступних підключень.
 • Вибирається задіяний HDMI-роз’єм.

Как подключить телефон Xiaomi к Телевизору или ТВ приставке | Беспроводной дисплей

READ  Визначити точне місце розташування за номером телефону

Якщо все зроблено правильно, то робочий стіл Xiaomi Redmi Note 8 pro буде виведений на екран телевізійного приймача. Після цього можна проводити маніпуляції зі смартфоном, і переміщення відобразяться на TV-приймачі.

Варіанти підключення через провід

Провідні способи підключення Xiaomi Redmi Note 8 pro до телевізора не є найзручнішими на увазі використання кабелів, але в той же час такі варіанти не вимагають просунутого технічного оснащення TV-приймача.

Як підключити Xiaomi Redmi Note 8 pro до телевізора

Сучасні технології дозволяють виконувати найрізноманітніші операції, пов’язані зі смартфонами. Багато з них помітно спрощують процес взаємодії з пристроєм і дозволяють розширити його функціонал. Зокрема, можна підключити Xiaomi Redmi Note 8 pro до телевізора. Навіщо необхідно подібне підключення, і як його виконати?

Що дасть підключення Xiaomi Redmi Note 8 pro до телевізора?

Xiaomi Redmi Note 8 pro є повноцінним мультимедійним пристроєм, який в стандартних сценаріях використання не вимагає синхронізації з побутової техніки. Але іноді смартфон потрібно підключити до TV, щоб отримати доступ до наступних можливостей:

 • перегляд відео на великому екрані;
 • прослуховування музики через динаміки телевізора;
 • геймінг на екрані TV-приймача;
 • висновок робочого столу смартфона на TV;
 • бездротове управління телевізором.

Власник Xiaomi Redmi Note 8 pro може доповнити представлений список, проявивши власну фантазію. Але фактом залишається те, що підключення телефону до телевізора. функція, яка закладена розробниками в Xiaomi Redmi Note 8 pro.

Для настройки з’єднання між двома пристроями можна скористатися кількома способами синхронізації. Розглядаються як провідні, так і бездротові варіанти. Вибір конкретного методу залежить від різних причин, включаючи технічне оснащення будинку, а також функціонал TV. Тому перед підключенням рекомендується розглянути всі можливі способи.

за USB

Це найпростіший спосіб, що дозволяє підключити телефон до домашнього екрану. Для його реалізації власнику Xiaomi Redmi Note 8 pro знадобиться USB-кабель, який йде в комплекті з пристроєм.

Далі необхідно одну частину кабелю вставити в смартфон, а іншу. в TV-приймач. Після цього залишиться відкрити меню TV, використовуючи пульт дистанційного керування, і в меню підключення вибрати задіяний USB-порт.

У той же час на самому смартфоні підтверджується обмін даними з телевізором, вибравши підключення в якості медіа-пристрої. Якщо все зроблено правильно, TV-приймач визначить Xiaomi Redmi Note 8 pro, як зовнішній накопичувач, і за допомогою пульта дистанційного керування ви відтворите фото, аудіо та відео на екрані TV.

Бездротові варіанти підключення

Способи налаштування з’єднання між пристроями без використання проводів є найбільш зручними і затребуваними. Але, щоб підключити Xiaomi Redmi Note 8 pro до телевізора по беспровод, останній повинен підтримувати технологію Smart TV. В іншому випадку підключитися вдасться тільки через кабель.

Через Wi-Fi Direct

Wi-Fi Direct. це функція, яка підтримується більшістю моделей на Smart TV. Вона дозволяє вивести на TV-приймач зображення з екрану Xiaomi Redmi Note 8 pro. Щоб виконати підключення таким способом, необхідно:

 • Активувати Wi-Fi Direct в розділі «Мережа» налаштувань телевізора.
 • На телефоні відкрити настройки і перейти в розділ Wi-Fi.
 • Натиснути кнопку з трьома крапками і вибрати Wi-Fi Direct.
 • В меню доступних пристроїв вибрати свій телевізійний приймач.

Після виконання цих маніпуляцій знадобиться відкрити файловий менеджер або галерею, вибрати необхідний файл, натиснути кнопку «Поділитися» і в якості способу відправки вибрати Wi-Fi Direct.

через Miracast

Міракаст. ще одна бездротова технологія підключення, яка має більш широкий функціонал в порівнянні з Wi-Fi Direct. Наприклад, на екрані телевізора в такому випадку вдається вивести не тільки окремий файл, а й все переміщення по меню телефону.

 • В налаштуваннях TV активувати Miracast.
 • На телефоні перейти в розділ налаштувань «Screen Mirroring», «Дублювання екрану» або «Бездротовий дисплей» (назва може відрізнятися в залежності від прошивки).
 • Серед доступних пристроїв вибрати свій телевізор.
підключити, телефон, redmi, телевізора

Потім зображення з екрану смартфона буде перенесено на TV-приймач. На великому екрані відтворять будь-які переміщення користувача, включаючи запуск окремих ігор або програм.

Якщо в налаштуваннях телевізора зі Smart TV не вдалося знайти функцію Міракаст, то зневірятися не варто. Технологію підтримують всі моделі з вбудованим модулем Wi-Fi. Вам просто знадобиться підключити до однієї мережі Wi-Fi телевізор і смартфон, після чого в настройках Xiaomi Redmi Note 8 pro активувати бездротової дисплей.

Також для виконання операції можна використовувати сторонні додатки з Google Play. Наприклад, AirScreen або «Дзеркальне відображення екрану». Подібних програм існує величезна безліч, так що знайти підходящу не важко.

Як підключити Xiaomi до телевізора?

Вирушаючи в подорож або просто в гості до друзів періодично виникає необхідність переглядати інформацію зі смартфона на великому екрані. Копіювати все на флешку. варіант, але не підходить, якщо мова стосується онлайн контенту. Що ж робити в даному випадку і як підключити Xiaomi Redmi 4x (або будь-який інший смартфон) до телевізора?

Якщо телевізор сучасний і підтримує технологію Miracast. все досить просто і не потребує особливих зусиль. Спосіб активації бездротового режиму в такому телевізорі можна дізнатися з інструкції до нього.

Для підключення до такого TV буде потрібно включений модуль Wi-Fi. При цьому не обов’язково, щоб він був підключений до якоїсь бездротової мережі.

Для смартфонів Xiaomi з оболонкою MIUI

Заходимо в настройки системи смартфона і вибираємо пункт “Додаткові функції”. У вікні вибираємо пункт “Бездротовий дисплей”.

Активуємо функцію “Бездротовий дисплей” і чекаємо, коли смартфон знайде доступний монітор.

Все що залишилося. натиснути на нього і дочекатися підключення.

Как включить трансляцию экрана Xiaomi на телевизор | Подключение телефона на MIUI 11 к ТВ

Для смартфонів на “чистому” Android (Xiaomi Mi A1)

На Xiaomi Mi A1 процес підключення бездротового екрана трохи інший. Заходимо в настройки смартфона, вибираємо розділ “Екран”, де в самому низу натискаємо на пункт “Трансляція”.

Далі натискаємо на три крапки і активуємо пункт “Включити”. Після чого на екрані відобразитися список доступних до підключення пристроїв з яких вибираємо необхідне.

Якщо підключення пройшло успішно, на екрані телевізора відобразиться дублікат зображення зі смартфона і ви зможете насолодитися вмістом свого мобільного пристрою на великому екрані.

Звичайно, далеко не всі телевізори підтримують технологію бездротової передачі зображення зі звуком, в цьому випадку на допомогу приходять додаткові пристрої. Одним з таких пристроїв є недорогий, але ефективний донгл від MiraScreen. Купити його можна на Aliexpress за ціною всього 9.99.

Для підключення до телевізора буде потрібно наявність порту HDMI. хоча при наявності спеціального перехідника “HDMI-тюльпани” можливе підключення і до старих TV.

Підключивши MiraScreen до телевізора слід вставити в нього провід з антеною йде в комплекті. На ньому також розташовується штекер USB, який призначений для подачі живлення на пристрій. Його можна застромлять в USB-порт телевізора (якщо такий є) або в будь-який зарядний пристрій. Рекомендовані параметри зарядки. 5В / 1А.

Після підключення на екрані відобразиться поточний режим роботи (Apple або Windows / Android). Перемикання між ними здійснюється після натискання невеликої кнопки на бічній грані пристрою.

Все що залишилося. підключити смартфон згідно з описаною вище інструкції.

Як підключити смартфони Xiaomi Mi Max і Note 3 по USB і HDMI

З’єднати мобільний пристрій з TV за допомогою кабелю USB досить просто, але є один нюанс. Справа в тому, що після підключення телефону, в телевізорі він буде визначатися як флешка з файлової структурою, а значить трансляції в реальному часі не буде. Виконаємо наступний ряд дій:

 • Візьміть смартфон Xiaomi або будь-який інший, і кабель microUSB (деякі зараз підтримують стандарт USB Type-C). Бажано, щоб провід був заводський.
 • З’єднуємо пристрою і чекаємо, коли TV визначить телефон.
 • За допомогою пульта відкриваємо каталог смартфона.
 • Тепер можна запускати музичні файли, відео та зображення.

Наступний спосіб схожий з Wi-Fi Direct. Підключаємо спеціальний кабель або адаптер до смартфону і TV (один з’єднується через microUSB, інший через HDMI). Автоматично на екрані з’явиться зображення екрану телефону. Причому всі дії, що проводяться в мобільному телефоні, будуть транслюватися на TV. Якість картинки тут залежить від дозволу телефону.

READ  Як налаштувати пошту на телефоні Android

Варто зауважити, що сучасні TV-пристрої зі Smart TV синхронізуються зі смартфоном автоматично і виводять зображення відразу. У деяких випадках TV доведеться налаштовувати.

Як підключити до телевізора

Створити зв’язок між TV і смартфоном можна декількома способами. Для початку розберемо провідні методи, а потім бездротові.

Для початку потрібно придбати спеціальний кабель MHL. Сенс в тому, що на одному кінці кабелю розташований роз’єм micro-USB, а на іншому. HDMI. Майже у всіх цих типах кабелів є додатковий провід USB, приєднується до джерела живлення, наприклад, PowerBank.

Наступний метод підключення. бездротові технології. В основному використовується Wi-Fi. У смартфоні повинна бути функція Miracast або Wi-Fi Direct, яку підтримує будь-який сучасний телевізор з Smart TV. Недолік даного методу в тому, що можуть бути помітні затримки при передачі сигналу, а значить зображення буде спотворюватися.

Є ще один бездротової спосіб. DLNA. За допомогою нього можна працювати з файлами безпосередньо з екрану, а значить їх можна звідти запустити. На смартфон ж необхідно встановити спеціалізоване додаток BubbleUPnP або подібне. При цьому, телефон і TV повинні бути підключені до єдиної Wi-Fi мережі. Цей варіант добре працює в Xiaomi Mi5.

Як підключити до телевізора Redmi 4a або Redmi 4 pro

Дані смартфони швидше за все не вдасться підключити за допомогою кабелю, а значить використовуємо Wi-Fi Direct:

 • перейдіть в налаштування телефону, а потім в розділ «Wi-Fi»;
 • внизу знаходимо підрозділ «Розширені настройки» або «Додаткові настройки»;
 • знаходимо опцію «Wi-Fi Direct» і натискаємо по ній;
 • в віконці почнеться пошук пристроїв. У нашому випадку телевізора. Варто мати на увазі, що обидва пристрої повинні бути підключені до однієї Wi-Fi мережі. Як тільки пристрій виявить TV, пробуємо до нього підключатися;
 • для виведення зображення на екран TV потрібно відкрити YouTube і натиснути значок трансляції. Можна просто включити фільм через вбудований плеєр;
 • тепер ви можете дивитися фільми, слухати музику і переглядати фотографії.

Як підключити смартфон Xiaomi до телевізора

В даний час люди розробили безліч пристроїв, здатних взаємодіяти один з одним, причому сумісність в цьому росте з кожним роком. Будь-який сучасний смартфон і планшет можна підключити до ноутбука, настільного комп’ютера і навіть телевізору. Підключення здійснюється двома способами: проводовим (за допомогою USB, HDMI і інших типів кабелів) і бездротовим (Bluetooth, Wi-Fi). Така можливість дозволяє здійснювати безліч корисних дій, наприклад, перегляд фільму на телефоні можна транслювати на TV за допомогою Wi-Fi або іншою технологією. Розглянемо кілька способів, як підключити Xiaomi Redmi 4X до телевізора або інший телефон.

Як управляти телевізором замість пульта

Управляти з телефону Xiaomi телевізором можна за допомогою інфрачервоного порту. Дана технологія називається IrDA. Звичайно, управляти можна не тільки TV, а й багатьма іншими пристроями, але тут ми розберемо саме перший варіант.

Інфрачервоний порт доступний на Xiaomi Redmi note 4 і Mi Max 2. Перевірте наявність ІК-порту на своєму пристрої в характеристиках, повинна бути рядок «IRDA».

При завантаженні буде одна особливість. Інструмент, швидше за все, буде названий буквами китайської мови, а значить потрібно завантажити саме це додаток з синьою іконкою. Або ж воно буде називатися Mi Remote controller.

 • Після запуску потрібно «Додати пульт». пристрій управління;
 • Вибираємо пункт «Mi TV / Mi Box»;
 • Знаходимо фірму свого телевізора;
 • Направляємо датчик ІК-порту на TV і натискаємо велику кнопку для перевірки працездатності;
 • Після визначення на екрані з’являться кнопки управління.

Неправильний вибір виробника TV супроводжується тим, що при натисканні на кнопки в додатку Mi Remote телевізор реагувати не буде, тому шукаємо правильну фірму. Хоча бувають випадки, коли маніпулювати TV виходить навіть при виборі іншого виробника.

Таким чином, практично будь-який телефон можна використовувати, як пульт для телевізора.

Як підключити смартфон Xiaomi до телевізора?

Є привід подивитися контент зі смартфона на великому екрані, але не знаєте, як це здійснити? У цій інструкції ми розповімо вам, як це зробити.

ЩЕ БІЛЬШЕ корисних матеріалів на нашому YouTube-каналі. Для переходу клікніть по значку →

При підключенні до більшості сучасних телевізорів проблем виникнути не повинно, тому що в них вбудований модуль Miracast. Спосіб активації бездротового режиму в такому телевізорі знаходиться в інструкції, що поставляється в комплекті з пристроєм. Для підключення до такого телевізору необхідно включити модуль Wi-Fi на вашому смартфоні. Необхідності підключатися до мережі немає.

1) Переходимо в “Налаштування” (якщо оболонка MIUI), вибираємо пункт “Додаткові функції”.

2) Далі вибираємо “Бездротовий дисплей”.

Якщо ж ви користуєтеся пристроєм на “голому” Android (Mi A1), то дані налаштування знаходяться: “Налаштування”. “Екран”. “Трансляція”.

3) У вікні з пошуком доступних для підключення пристроїв, шукаємо в списку ваш телевізор і вибираємо його для підключення.

4) При вдалому з’єднанні, ви отримаєте дублікат зображення смартфона на екрані телевізора. Тепер все, що відбувається на смартфоні буде відображатися на TV.

Для підключення також необхідна наявність вільного HDMI-порту.

Якщо в телевізорі немає HDMI-входів, то вам допоможе спеціальний конвертер, що дозволяє переводити цифровий сигнал в аналоговий. При його використанні, ви зможете підключити адаптер MiraScreen до телевізора за допомогою “тюльпанів”, які присутні практично у всіх моделях TV.

Також, для підключення MiraScreen (як і конвертера), потрібне додаткове харчування. Представлений на фото вище адаптер MiraScreen має виносну антену, яка знаходиться на кабелі USB. Цим же кабелем підключений до джерела живлення до адаптера.

Адаптер можна підключити до USB-порту. Якщо його немає, то слід скористатися будь-яким зарядним пристроєм з параметрами 5В / 1А.

Після підключення адаптера на екрані відобразитися поточний режим роботи (Apple або Android / Windows). При необхідності, його можна змінити за допомогою спеціальної кнопки на корпусі пристрою.

Саме підключення смартфона до телевізора відбувається аналогічним способом, який описаний вище.

Як транслювати з телефону на телевізор Xiaomi?

Відкриваємо налаштування смартфона, шукаємо розділ «Бездротові мережі» та пункт «Додаткові функції». Тепер натискаємо на пункт «Wi-Fi Direct» або «Бездротовий дисплей». Активуємо функцію виведення зображення по мережі Wi-Fi.

Як транслювати з Meizu на телевізор?

Ось невелика і гранично зрозуміла інструкція:

 • Підключаємо обидва пристрої (і смартфон, і телик) до однієї мережі (бездротової точки).
 • Включаємо Wi-Fi Direct на телефоні.
 • Далі тиснемо «Wi-Fi Direct».
 • Тепер включаємо функцію на TV-пристрої.
 • З’явиться список пристроїв, доступних для підключення.

Як можна дивитися фільми з телефону на телевізорі?

Найпростіший спосіб. механічний. Для цього потрібно підключити телефон до телевізора через стандартний кабель USB. Для безконтактного з’єднання можна використовувати Bluetooth або Wi-Fi, якщо Ваш телевізор підтримує ці функції, а також додатки.

Як підключити Meizu до телевізора Samsung?

Підключення смартфонів Xiaomi, Meizu, Samsung до телевізора через Wi-Fi

xiaomi redmi note 8 как вывести экран смартфона на телевизор

 • Заходимо в настройки смартфона
 • Знаходимо пункт «Безпровідні мережі»
 • Включаємо гойдалку Wi-Fi Direct.
 • Заходимо в настройки телевізора
 • Знаходимо розділ «Мережа»
 • Активуємо той же Wi-Fi Direct.
 • Пристрої знаходять один одного і з’єднуються

Як підключити Xiaomi Redmi Note 7 до телевізора через USB?

 • Вимкніть телефон і телевізор.
 • Вставте кабель однією стороною в роз’єм смартфона, а інший в роз’єм телевізора.
 • В налаштуваннях телевізора виберіть в якості джерела сигналу USB.
 • Відкрийте шторку повідомлень в телефоні і виберіть режим «Передача файлів» або «Перегляд файлів».

Як підключити телефон до телевізора через т2?

Як підключити телефон до телевізора через тюнер Т2. Переконайтеся, що приставка і смартфон підключені до однієї мережі Wi-Fi.

 • Підключіть приставку Apple TV.
 • Увімкніть інтернет і підключіть до домашньої мережі.
 • Натисніть в меню за допомогою пульта управління пункт «Повтор екрану».
 • При першому підключенні введіть пароль.
BETATECH.COM.UA 2022