Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як підключити телевізор Philips до комп’ютера

Table of Contents

порядок підключення

Користувач будь-якого рівня зможе підключити інтернет до телевізора Philips. Для цього є 2 способи. Щоб домогтися найбільшої стабільності і швидкості з’єднання, можна вставити Ethernet-кабель в спеціальний порт LAN, який повинен розташовуватися на задній або бічній панелі TV.

підключити, телевізор, philips, комп, ютера

Але такий варіант не дуже практичний, тому що наявність проводів, що тягнуться по всій квартирі, не завжди зручно. Але якщо немає іншого виходу, то дотримуйтесь покрокової інструкції:

 • З’єднайте спеціальний кабель з портом, який маркований на телевізорі як «LAN». В інших моделях він може позначатися як «Network».
 • Вставте другий кінець шнура в роз’єм на маршрутизаторі, він зазвичай жовтого кольору.
 • На пульті ДУ знайдіть кнопку «Додому» (Home) і натисніть на неї.
 • У меню, перейдіть в розділ «Установки».
 • Потім виберіть пункт «Провідні та безпровідні мережі», визначте тип підключення. У вашому випадку він провідний.
 • Натисніть на кнопку, що позначає підключення до мережі, ще раз виберіть такий же тип підключення і натисніть «Завершити».

Після нескладної процедури телевізор Philips має доступ в Інтернет. Тепер ви зможете користуватися всіма функціями «розумної» техніки.

Про підключення до Wi-Fi і налаштування Smart TV дивіться тут:

Але частіше використовується бездротове підключення до Мережі через Wi-Fi. Перед тим, як підключити телевізор Philips до інтернету, перевірте, що роутер включений і працює нормально. Потім зробіть наступне:

 • Щоб не вводити логін і пароль, перейдіть через меню Smart TV в розділ «Налаштування мережевого підключення», потім натисніть на пункт Wi-Fi. Виберіть спосіб підключення через WPS. Під час підключення до потрібної мережі, натисніть на кнопку WPS на маршрутизаторі. Це дозволить не вводити дані на TV пристрої.
 • Якщо така кнопка не передбачена, то логін і пароль доведеться вводити вручну за допомогою пульта дистанційного керування. Натискаєте сканування. Відкриється перелік мереж, які доступні. Вводите SSID (або шукаєте в списку) і ключ мережі (пароль) і підключаєтеся.
 • На екрані з’явиться меню, де потрібно натиснути «Легкий доступ» і підтвердити дію, натиснувши на кнопку ОК.

Тепер вам залишиться тільки погодитися з угодою, яке ви побачите після з’єднання з Мережею.

Перед тим, як включити Wi-Fi на телевізорі Philips, перевірте налаштування роутера, через невірні налаштувань виникають проблеми із з’єднанням. В першу чергу в параметрах маршрутизатора переконайтеся, що DHCP сервер активний.

У тому випадку, коли підключення до мережі Інтернет вже було виконано, але зв’язок обірвався, може вимагатися оновлення програмного забезпечення або перепрошивка пристрою.

У другому варіанті краще звернутися в сервісний центр, а не займатися «самолікуванням». Інакше є ймовірність завдати Smart TV непоправної шкоди.

Реєстрація в фірмовому клубі

Для повноцінного використання Smart TV Philips, вам доведеться пройти реєстрацію в офіційному клубі. Після того, як телевізор підключений до Wi-Fi, на екрані відобразиться вікно для створення нового облікового запису. Реєстрація здійснюється швидко, для цього дотримуйтесь пропонованої покрокової інструкції:

 • У першому вікні натисніть на кнопку для реєстрації нового користувача.
 • Потім заповніть всі поля своїми особистими даними і натисніть на «Створити обліковий запис».
 • Натисніть на кнопку входу в особистий кабінет Philips, потім введіть ім’я та код доступу.
 • Виберіть кнопку «Зареєструвати продукт».
 • Через Пошук знайдете вашу модель пристрою і виберіть її. Вкажіть дату покупки Smart TV і натисніть на кнопку «Реєстрація».

Після завершення процедури, всі програми і сервіси на телевізорі будуть працювати коректно. Щоб не виникало збоїв програмного забезпечення, необхідно обов’язково зареєструватися в клубі.

Особливості

Залежно від моделі, використовуються наступні операційні системи:

Багатофункціональні ОС працюють з потоковим і аналоговим телебаченням, а також серверами з медіа локальної мережі. Можливість підключення до Мережі дозволяє:

 • працювати в мережі, виводячи зображення на екран TV;
 • користуватися сумісними програмами, які значно розширюють функціональність пристрою;
 • спілкуватися з іншими людьми за допомогою Skype або інших месенджерів.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і фірмова технологія рекомендацій спрощують використання TV-пристрої.

Як підключити Wi-Fi на телевізорі Philips: особистий досвід Хом’яка

Одним з найвідоміших виробників техніки для дому є компанія з Нідерландів Philips. У покупців Smart TV ця фірма асоціюється з якістю і надійністю. На телевізійних пристроях Philips технологія Smart TV стала вже звичним явищем. Для користувачів краще «розумна» техніка, тому виробник впровадив додатковий функціонал, що відкриває великі можливості.

Сучасні моделі оснащені вбудованим Wi-Fi модулем або LAN-портом, які дозволяють отримувати доступ в Інтернет прямо з телевізора. Але деякі власники не знають, як підключити телевізор Philips до інтернету. Крім того, важливо знати принцип скачування і установки операційної системи і додатків.

Налаштування

Налаштування каналів нескладна навіть для тих користувачів, які раніше ніколи не мали справу з «розумним» телевізором. Щоб налаштувати Smart TV, потрібно підключити Philips до Wi-Fi і зробити кілька простих кроків:

 • Викличте головне меню на екрані телевізора за допомогою кнопки «Додому» з іконкою будиночка, потім перейдіть в розділ «Конфігурація».
 • Запустіть «Пошук каналів» і виберіть «Перевстановлення каналів».
 • Зі списку запропонованих держав виберіть те, в якому ви проживаєте.
 • Потім вам буде запропоновано визначити джерело сигналу: кабельне або супутникове телебачення.
 • Відкриється вікно, де потрібно натиснути на кнопку «Параметри». Активуйте автоматичний пошук, так як вручну шукати телеканали незручно.
 • Перейдіть на вкладку «Швидке сканування».

Якщо транслювання телебачення буде здійснюватися через звичайну антену, то активуйте графу «Цифрові телевізійні канали» і запустіть пошук. Зазвичай він займає не більше десяти хвилин.

Вирішення проблем

Якщо не виходить підключити телевізор Philips до Wi-Fi, спробуйте наступне:

 • Перезавантажте маршрутизатор і спробуйте виконати підключення знову.
 • Перевірте правильність введення ключа безпеки від бездротової мережі.
 • Перевірте мережеві настройки на TV:
 • Натисніть на ДУ кнопку «Додому», виберіть «Установка», далі «Налаштування мережі» і «Переглянути параметри»;
 • «Мережевий режим». має стояти «DHCP / auto IP»;
 • «IP Adress». повинен бути заповнений;
 • «Signal strength». не менше 80%.
 • Вимкніть приймач від мережі і від’єднайте всі кабелі. Почекайте деякий час, і спробуйте знову підключити телевізор Philips до роутера через Wi-Fi.
 • Якщо TV Philips не бачить Wi-Fi мережу, перевірте настройки маршрутизатора. Можливо, мережа прихована.

додатки онлайн

Операційна система дозволяє завантажувати різні додатки для комфортного використання «розумного» телевізора. Основний плюс TV нового покоління Philips полягає в тому, що в ОС вбудована фірмова технологія SongBird, якій потрібне підключення до Інтернету. Там вона шукає все кодеки, які необхідні системі для коректної роботи. Після їх установки навіть самі рідкісні формати TV зможе «прочитати».

READ  Комп'ютер не бачить фото на iPhone

Завдяки ще одному фірмовому нововведенню. браузеру Net TV, користувач зможе дивитися ролики з відомого відеохостингу YouTube, користуватися соціальними мережами, переглядати фільми і серіали в якості Full HD або прослуховувати музичні композиції. Можна дивитися телеканали за допомогою браузера, є спеціальні сервіси з онлайн телебаченням.

Ми розповіли, як підключити телевізор Philips до інтернету за допомогою дротового і бездротового способу. Який варіант підходить для вас. залежить від можливостей і переваг. Але обидва вони нескладні для користувачів будь-якого рівня. Крім того, вбудовані додатки і технології від компанії Philips значно спрощують настройку та використання телевізора.

Як підключити комп’ютер до телевізора Philips

 • Переглядів 67 348
 • Автор: admin
 • Дата: 20-10-2014

Привіт адмін, не виходить під’єднати телевізор Philips до ноутбука. Телевізор є, ноутбук є, кабель HDMI теж присутній, але разом все це не працює, думаю справа в налаштуваннях телевізора, що там потрібно переключити, щоб телик побачив ноутбук.

S-Video

Ще один спосіб синхронізації TV і PC. використання інтерфейсу S-Video. Цей варіант хороший тим, що абсолютна вся техніка оснащена таким роз’ємом. Винятком можуть стати комп’ютери з надзвичайно старими GPU-модулями. Ще однією сильною стороною такої синхронізації є простота. Користувачеві просто потрібно з’єднати за допомогою кабелю роз’єми S-Video на PC і TV

Перед тим як під’єднувати телевізор до комп’ютера через інтерфейс S-Video, потрібно відключити техніку. Один кінець кабелю вставляється в роз’єм на відеокарті PC. кругла чорна гніздо. Інший штекер підключається до відповідного входу TV, він розміщується переважно на задній панелі пристрою.

Увімкніть спочатку TV, а потім вже PC. У процесі завантаження операційної системи екран телевізора блимає. це ознака того, що був визначений новий джерело сигналу. Тепер завдання користувача полягає в тому, щоб налаштувати GPU-модуль. Клацніть по робочому столу ПКМ, виберіть з контекстного меню «Властивості», перейдіть в розділ «Параметри».

Відкрийте пункт «Додатково». У діалоговому вікні навпроти назви графічного процесора поставте галочку в поле «Клон». Коли параметр буде застосований, клікніть по розділу «Дисплей». З відкрився переліку потрібно вибрати назву TV. Візьміть пульт дистанційного керування телевізором, і встановіть відповідний джерело сигналу. У нашому випадку це роз’єм S-Video. Коли на великому екрані з’явиться зображення, можна перейти до його налаштуванні. Тепер ви знаєте, як під’єднати комп’ютер або ноутбук до старого телевізора.

варіанти підключення

Як з’єднати комп’ютер з телевізором? Умовно всі існуючі способи можна розділити на дві великі групи. бездротові і з використанням кабелю. Вибираючи той чи інший метод, відштовхуйтесь від використовуваної техніки. Подивіться, які входи комп’ютера і TV можна задіяти для синхронізації.

Спочатку коротко перерахуємо методи, що забезпечують трансляцію на великий екран TV зображення без втрати якості. Якщо жоден з цих варіантів вам не підійде, тоді можна використовувати менш популярні роз’єми.

Всілякі додаткові покриття шнурів. рекламна мішура. Цей аспект жодним чином не впливає на якість переданого зображення. Ретельно подумайте, якої довжини має бути кабель для вашого ж зручності. Важливо не тільки налаштувати підключення, але і зберегти естетичний зовнішній вигляд кімнати.

Найпростіший спосіб підключити РК-телевізор до комп’ютера. HDMI кабель. По-перше, абсолютно вся сучасна техніка оснащена цим інтерфейсом. По-друге, він здійснює одночасну передачу аудіосигналу і відеосигналу. В якості альтернативи можна використовувати один з наступних варіантів:

Всі ці роз’єми застаріли. Тому їх варто використовувати тільки в тому випадку, якщо ви користуєтеся старою технікою. Пріоритетом залишається HDMI.

Кілька слів скажемо про бездротової синхронізації. Такий варіант передбачає, що ваш TV буде мати вбудований Wi-Fi модуль. Переважно їм оснащуються моделі з підтримкою Smart TV. Сьогодні можна придбати адаптер для бездротового підключення до інтернету і вставити його в звичайний телевізор.

Кабель HDMI не входить в базову комплектацію компа або телевізора. Тому даний кабель доведеться купувати окремо. У супермаркетах електроніки вони представлені в широкому асортименті. Довжина проводу від 1 до 20 метрів. З вибором проблем не виникне. Коли шнур куплений, знайдіть відповідні порти на TV і PC.

Як підключити телевізор через комп’ютер по HDMI? Дотримуйтесь покрокової інструкції:

 • Один кінець кабелю в роз’єм телевізора, він знаходиться на задній панелі або збоку.
 • Другий штекер підключіть до системного блоку комп’ютера.
 • Відкрийте меню телевізора.
 • Виберіть в якості джерела сигналу «HDMI».
 • Налаштуйте параметри виведення зображення на великий екран.

Старі комп’ютери не оснащені HDMI роз’ємом. Проблема вирішується шляхом покупки перехідника. Наприклад, вам підійде адаптер USB-HDMI.

Переважно, в настройках за умовчанням задано відображення картинки тільки на другому дисплеї, в якості якого виступає екран телевізора. Через різницю в дозволі між TV і PC, зображення може відображатися некоректно. Тому потрібно відкрити настройки операційної системи Windows, і внести зміни в деякі параметри.

Відкрийте меню «Екран», і виберіть в ньому пункт «Кілька моніторів». Обов’язково варто активувати функцію дублювання дисплеїв. Після цього проблема повинна зникнути. На екрані TV з’явиться робочий стіл компютера.

Як поліпшити якість картинки? Зайдіть в персоналізацію, а потім поміняйте дозвіл. Втім, не виключено, що підбір дозволу буде виконаний автоматично. Якщо немає, тоді встановіть дозвіл телевізора. Якість зображення помітно зросте.

Бездротові мережі також можна розглядати як спосіб підключення телевізора до комп’ютера. Що потрібно для такої синхронізації? По-перше, необхідно вивчити специфікації рідкокристалічного або плазмового телевізора. На жаль, тільки сучасні моделі підтримують передачу даних шляхом настройки Wi-Fi підключення. Якщо ваша модель не підтримує бездротове підключення до інтернету, тоді купите спеціальний адаптер. Підключається він через USB роз’єм.

Підключення PC до телевізора без проводів має очевидні переваги:

 • доступ до Інтернету;
 • перегляд контенту, збереженого на жорсткому диску PC;
 • простий процес підключення;
 • вільне розташування пристроїв;
 • відсутність проводів.

Для настройки такої синхронізації потрібно використовувати спеціальну утиліту. Програмне забезпечення поставляється разом з TV. Якщо диск з софтом не входив в базову комплектацію, тоді скачайте програму з офіційного сайту компанії виробника техніки.

Основна функція програмного забезпечення. оперативне підключення PC до телевізора через домашню Wi-Fi мережу. Інтерфейс утиліти надзвичайно простий і зрозумілий. На вінчестері комп’ютера потрібно буде створити спеціальну директорію, через яку і буде відправлятися контент для TV.

Багато користувачів подібні завдання вирішують за допомогою ще одного роутера. Єдина бездротова мережа буде покривати абсолютно всі пристрої, включаючи телевізор. Тому можна відтворювати на великому екрані всілякі файли.

Навіщо це потрібно

Кожен користувач самостійно повинен визначити, чи має сенс підключення телевізора до комп’ютера? Наприклад, якщо ви дивитеся виключно налаштовані попередньо канали, тоді з’єднання PC з телевізором навряд чи буде вам корисно. Більшою мірою така синхронізація зацікавить користувачів, які хочуть дивитися новинки кінематографа, серіали та інший контент.

Висновок зображення з комп’ютера на телевізор однозначно розширить функціональність техніки. Після настройки такого підключення, ви зможете:

 • грати у відеоігри на великому екрані TV;
 • дивитися фільми, серіали, відеоролики;
 • спілкуватися з друзями та знайомими по Skype;
 • проводити презентації.

Дозвіл і насиченість кольорової палітри сучасних телевізорів Samsung, Sony, LG набагато вище, ніж у недорогого комп’ютерного монітора. Тому синхронізація техніки дозволить вам подивитися нові фільми у відмінній якості. Це особливо актуально, якщо ви придбали пристрій без вбудованого Wi-Fi модуля і підтримки Smart TV.

Налаштувати телевізор як монітор набагато простіше, ніж може здатися з першого погляду. З цим завданням впорається кожен користувач. Досить визначитися зі способом синхронізації, а також обзавестися необхідним шнуром. Не виключено, що потрібні кабелю у вас вже є вдома.

READ  Як підключити SSD до комп'ютера

Як під’єднати ноутбук до телевізора Philips

Привіт друзі, у мого знайомого телевізор Philips і ми разом з ним дуже просто під’єднали його спеціально для Вас до ноутбука Acer.

В наш час, в кожному ноутбуці і на кожному телевізорі є роз’єми HDMI, даний інтерфейс дозволяє передавати в цифрі віддання і аудіосигнали з одного пристрою на інший.

Робиться це дуже просто, дістаємо з коробки кабель HDMI і з’єднуємо їм наш телевізор і ноутбук.

І в ноутбуці і на телевізорі повинен бути роз’єм HDMI.

Потім беремо пульт від телевізора. Для відображення всіх доступних джерел відеосигналу тиснемо кнопку пульта Source (Джерело).

Дивимося на екран телевізора, в меню за допомогою пульта, вибираємо роз’єм HDMI, до якого під’єднали ноутбук, в нашому випадку HDMI 1 і на телевізорі з’являється робочий стіл ноутбука.

Якщо цього не відбудеться, значить в операційній системі ноутбука входимо в Розширення екрану і вибираємо в пункті Кілька дисплеїв. Дублювати ці екрани, а в пункті Дисплей. Кілька моніторів. Потім тиснемо Застосувати і ОК.

Автоматично на телевізорі повинен з’явитися звук з ноутбука, так як інтерфейс HDMI передає відео і звук по одному кабелю. Якщо звук не підхопити телевізором автоматом, значить ми повинні вказати в настройках Windows. використовувати для виведення звуку колонки телевізора.

Йдемо Пуск-Панель управління-Устаткування і звук

У вікні Звук Ви побачите назву Динаміки і назву вашого телевізора. Philips. Клацніть правою мишею на динаміку і відключіть їх.

Потім клацніть правою мишею на назві телевізора Philips і виберіть в меню Включити, ось і все, повинен тепер з’явитися звук з ноутбука на телевізорі Philips.

Синхронізація з PC істотно розширить функціональність TV. Тому не дивно, що все користувача хочуть знати, як підключити комп’ютер до телевізора? Відзначимо, що існує величезна кількість різних методів, кожен з яких ми ретельно проаналізуємо. Багато чого буде залежати від моделі TV. Стара техніка обладнана роз’ємами, яких немає на комп’ютерах. Через це можуть виникнути певні складнощі.

До телевізору LG або техніці від будь-якого іншого виробника підключається PC за допомогою спеціальних кабелів. Існують також способи бездротової синхронізації. Однак далеко не всі TV обладнані вбудованим Wi-Fi модулем, необхідним для бездротового підключення до інтернету.

часті проблеми

Якщо ви вирішили приєднати ноутбук або PC через інтерфейс HDMI, то спочатку потрібно перевірити наявність аудіо драйвера. Без підтримки High Definition Audio звукового сигналу не буде. Щоб перевірити, чи встановлений цей драйвер, відкрийте «Диспетчер пристроїв». Виберіть вкладку «Звукові пристрої». У який з’явився списку знайдіть пристрій з підтримкою «High Definition Audio». Якщо такого рядка немає, то налаштувати звук при підключенні через HDMI, абсолютно точно не вийде.

Що робити, якщо потрібного драйвера немає? Відповідь дуже проста. його потрібно завантажити на комп’ютер або лептоп, а потім встановити. Завантаження здійснюється з офіційного web-сайту компанії виробника. Введіть в пошуковій графі назву своєї звукової карти, після чого вам буде запропоновано дистрибутив для інсталяції. У деяких ситуаціях операційна система здатна самостійно виявити відсутні драйвера, а потім завантажити та встановити їх.

Деякі користувачі налаштовують операційну систему іншим шляхом. Щоб знайти доступні пристрої відтворення, відкрийте системний трей. правий нижній кут. Натисніть правою кнопкою миші на іконку відтворення звуку. У контекстному меню, виберіть пункт «Пристрої відтворення». Тут і повинен відображатися приєднаний TV поряд з іншими пристроями: колонками, гарнітурою, навушниками. Користувачеві потрібно вибрати джерело відтворення звуку, а потім натиснути на кнопку «ОК».

Висновок зображення на великий екран. половина успіху. Переважно користувачі стикаються з проблемами, пов’язаними зі звуком. Ясна річ, що ніхто не хоче дивитися новий фільм з відтворенням звуку через колонки PC або лептопа. Сучасні моделі телевізорів оснащені потужними динаміками з максимально чистим і природним звучанням. Деякі і зовсім купують додатково аудіосистеми, щоб збільшити рівень занурення в перегляд.

У багатьох ситуаціях домогтися якісного звучання, тобто програвання звуку через динаміки TV, буває надзвичайно важко. Поширені проблеми, з якими стикаються практично всі користувачі після синхронізації телевізора і комп’ютера:

 • повністю відсутня звук;
 • чути зайвий шум або інші перешкоди;
 • затримка аудіосигналу;
 • проблеми з гучністю.

Зверніть увагу на те, що проблем буває кілька. Тому первинне завдання користувача. визначити, в чому саме полягає проблема.

У процесі використання певної техніки, ви намагаєтеся задіяти всі її додаткові можливості. Це розумно. Наприклад, при приєднанні компютера до TV по HDMI кабелю, ми розраховуємо на комфортний перегляд, але не завжди вдається уникнути проблем. З налаштуванням зображення труднощі виникають досить рідко. Оскільки на сучасних пристроях проводиться автоматичний підбір дозволу і інших параметрів.

Звук. найпоширеніша проблема. Що робити користувачеві, щоб TV почав коректно відтворювати звук? Почати необхідно з налаштування передачі аудіосигналу в «Панелі задач»:

 • Відкрийте «Панель управління».
 • Перейдіть в меню «Обладнання і звук».
 • Зайдіть у вкладку «Управління звуковими ресурсами».
 • Виберіть пункт «AMD HDMI Output».

Останній пункт може називатися трохи інакше. Все залежить від того, яка компанія виробила залізо. Знайти необхідні параметри, щоб провести тонке налаштування, не складе особливих труднощів. Весь процес займає всього лише 2-3 хвилини. Просто дотримуйтесь інструкцій.

Зверніть увагу, що, якщо відеокарта PC підтримує передачу звуку, користувач може вибрати в настройках пункт «Цифрове аудіо S / PDIF». Якщо цього зроблено не буде, передача аудіосигналу буде здійснюватися через матеріінку, яка з’єднана з GPU-модулем.

Інноваційні телевізори Philips, Samsung, LG з пласкими екранами, як і PC (персональний комп‘ютер), вважаються цифровими приладами.

Всі без винятку процеси, що відбуваються в них, по суті є змінами безперервно рухаються числових потоків. Може здатися, що передати на звичайний цифровий телевізор, який виступить в ролі того ж дисплея, велику кількість різноманітної інформації, яка розташовується усередині ноутбука, достатньо просто. Однак на практиці цей процес набагато складніше.

Як підключити телевізор до комп’ютера через HDMI розглянемо в цій статті.

як під’єднати

Якщо раніше для того, щоб з’єднати телевізор кінескопа і ноутбук, були потрібні роз’єми RCA, які забезпечували виведення зображення звичайного типу, то в даний час нам хочеться бачити зображення найвищої якості, але для забезпечення передачі подібної якості нам вже потрібні роз’єми HDMI.

Роз’єм HDMI розташовується в відеокарті, він розрахований для того, щоб приєднувати дисплей ноутбука, наприклад, Toshiba до телевізора LG з підтримкою кабелю.

Це цікаво! Обмін старого ноутбука на новий з доплатою: особливості проведення процедури та практичні поради

Можна відзначити, що інтерфейс HDMI найбільш ідеальний, ніж VGA. За його підтримки Вам дається шанс транслювати більш високоякісне відео синхронно зі звуком. З цієї причини логічніше при приєднанні телевізора до PC скористатися безпосередньо даними роз’ємом.

Як включити режим PC на телевізорі?

Натисніть на пульті ДУ кнопку для доступу до основного меню. Виберіть пункт КОМП’ЮТЕР і натисніть кнопку ОК. Увімкніть ноутбук / PC. У деяких випадках може знадобитися перемикання ноутбука / PC в режим відображення відеозображення на екрані телевізора.

Чи можна підключити ноутбук до телевізора без проводів?

Якщо ваш телевізор підтримує технологію Intel Wireless Display (WiDi) або Wi-Fi Miracast, то ви можете вивести зображення з ноутбука без проводів. Підключайтеся до телевізора може працювати з невеликою затримкою і перебоями, так що такий спосіб більше підходить для презентацій.

Як зробити основним другий монітор?

Як поміняти основний монітор Windows 7

 • Перейти в налаштування дозволу екрану: Панель управленіяВсе елементи панелі управленіяЕкранРазрешеніе екрану або натиснути правою кнопкою на робочому і столі і вибрати «Дозвіл екрану»:
 • Вибрати другий моніотр, клікнувши по картинці з цифрою «2»
 • Проставити галочку «Встановити як монітором»
READ  Як скинути комп'ютер до заводських

Як правильно налаштувати HDMI?

Як підключити телевізор до комп’ютера через HDMI

 • Підключіть кабель до HDMI-виходу вашого ноутбука.
 • Підключіть інший кінець кабелю в HDMI-вхід вашого телевізора.
 • На пульті дистанційного керування телевізора натисніть кнопку, що відповідає за вибір джерела відображуваного сигналу.

Як включити ігровий режим на телевізорі Samsung?

Активувати ігровий режим на Samsung Smart TV

Натисніть кнопку меню. Перейдіть в Система Загальні. Увімкніть опцію Game Mode.

Як перенести зображення з телевізора на ноутбук?

Підключаємо ноутбук до телевізора за допомогою кабелю HDMI

 • Підключіть кабель до HDMI-виходу вашого ноутбука.
 • Підключіть інший кінець кабелю в HDMI-вхід вашого телевізора.
 • На пульті дистанційного керування телевізора натисніть кнопку, що відповідає за вибір джерела відображуваного сигналу.

WPS (рекомендується)

Якщо маршрутизатор має WPS, пряме з’єднання може бути виконано на маршрутизаторі без сканування. 1-2: Виберіть: [WPS] Перейдіть на маршрутизатор, натисніть кнопку WPS і поверніться до телевізора протягом 2 хвилин.

Переконайтеся, що: Маршрутизатор бездротової мережі включений як мінімум дві хвилини Програмне забезпечення телевізора оновлено до останньої версії. Порівняйте версію в меню телевізора: [Налаштування] [Всі настройки] [Оновлення програмного забезпечення] [Поточна інформація про програмне забезпечення] з доступною версією на веб-сайті підтримки Philips.

відповідь

Ми рекомендуємо використовувати дротове підключення до домашньої мережі, оскільки провідні з’єднання стабільніше, ніж бездротові.

Підключення телевізора до мережі

1: Щоб підключити телевізор до мережі, виконайте наступні дії: Натисніть кнопку «Налаштування» на пульті дистанційного керування телевізором і виберіть: [Всі настройки] [Бездротовий зв’язок і мережі]

Виберіть: [Гарантований провідний або Wi-Fi] [Підключитися до мережі].

Виберіть тип підключення, яке Ви збираєтеся використовувати

Як підключити телевізор до інтернет по WI-FI

Для доступу до інтелектуальних функцій телевізора необхідно підключення до Інтернету.

Примітка:

Якщо бездротова мережа не відображається в списку, виберіть [Додати нову мережу] і введіть ім’я бездротової мережі.

Введіть ключ шифрування бездротової мережі. Стандартний пароль можна знайти на маршрутизаторі або в документах маршрутизатора

Примітка:

Якщо використовується пульт з клавіатурою QWERTY на задній панелі, рекомендується використовувати тільки один тип введення за один раз (клавіатура QWERTY пульта або екранна клавіатура). Якщо обидва використовуються для введення ключа шифрування, може статися затримка при зміні типу введення.

Бездротовий

Телевізор сканує всі доступні бездротові мережі

Як дублювати екран з комп’ютера на телевізор через HDMI?

Підключаємо ноутбук до телевізора за допомогою кабелю HDMI

 • Підключіть кабель до HDMI-виходу вашого ноутбука.
 • Підключіть інший кінець кабелю в HDMI-вхід вашого телевізора.
 • На пульті дистанційного керування телевізора натисніть кнопку, що відповідає за вибір джерела відображуваного сигналу.

Як вивести звук з комп’ютера на телевізор через HDMI?

Виберіть на телевізорі потрібний HDMI вхід в якості джерела, що б з’явилося зображення з комп’ютера. Перевірте, чи не скручений і не вимкнули звук на самому телевізорі. Далі, на комп’ютері, натисніть правою кнопкою миші на значок управління звуком на панелі повідомлень. Виберіть пункт «Пристроїв відтворення».

Як вивести зображення з комп’ютера на телевізор?

Виводимо екран ноутбука на телевізор за допомогою спеціального кабелю

 • HDMI. даний кабель, дозволяє транслювати відео і звук високої якості.
 • DVI. це цифровий відео вихід.
 • VGA. роз’єм, через який можна передавати тільки аналоговий сигнал без звуку, максимально можливий дозвіл 1600Х1200.

Як включити режим PC на телевізорі?

Натисніть на пульті ДУ кнопку для доступу до основного меню. Виберіть пункт КОМП’ЮТЕР і натисніть кнопку ОК. Увімкніть ноутбук / PC. У деяких випадках може знадобитися перемикання ноутбука / PC в режим відображення відеозображення на екрані телевізора.

Як вивести зображення з телефону на телевізор Philips?

Щоб вивести екран смартфона на телевізор, використовуйте один з двох методів:

 • Зайдіть в налаштування вашого смартфона. Знайдіть пункт «Підключення пристрою». «Трансляції».
 • Відкрийте шторку і клацніть по іконці з квадратом (на ній також може бути намальований телефон або хвилі, як у значка Wi-Fi).

Як підключити до телевізора Philips?

Щоб підключити телевізор до мережі, виконайте наступні дії: Натисніть кнопку «ДОМ» на пульті дистанційного керування і виберіть пункт [Налаштування] у верхній частині меню. Натисніть «ОК», щоб він з’явився. Виберіть [Всі настройки] [Мережа] / [Бездротова та мережі] [Підключення до мережі].

Для отримання додаткової інформації про підключення, будь ласка, прочитайте цей FAQ. Ви також можете прочитати про те, як обмінюватися файлами з PC і телевізором, і як звпускать потокове відео з програвачем Windows Media.

Див. Нижче, як підключити комп’ютер / ноутбук до телевізора за допомогою VGA.

Для отримання додаткової інформації про підключення, будь ласка, прочитайте цей FAQ. Ви також можете прочитати про те, як обмінюватися файлами з PC і телевізором, і як звпускать потокове відео з програвачем Windows Media.

Див. Нижче, як підключити комп’ютер / ноутбук до телевізора за допомогою DVI.

Для отримання додаткової інформації про підключення, будь ласка, прочитайте цей FAQ. Ви також можете прочитати про те, як обмінюватися файлами з PC і телевізором, і як звпускать потокове відео з програвачем Windows Media.

USB НАКОПИЧУВАЧ

Див. Нижче, як підключити USB-накопичувач до вашого телевізора.

Детальніше про цей тип підключення читайте в цьому FAQ.

CAM / CI МОДУЛЬ

Див. Нижче спосіб їх підключення CAM / CI модуль до телевізора.

Детальніше про цей тип підключення читайте в цьому FAQ.

ВІДЕО ПЛЕЕР

Див. Нижче, як підключити відеоплеєр до телевізора.

Детальніше про цей тип підключення читайте в цьому FAQ.

ЦИФРОВИЙ АУДІОСИСТЕМА

Див. Нижче, як підключити свою цифрову аудіосистему до телевізора.

Детальніше про цей тип підключення читайте в цьому FAQ.

Будь ласка, виберіть пристрій, який потрібно підключити до телевізора, для отримання детальних інструкцій:

ВІДЕО ПЛЕЕР

Див. Нижче, як підключити відеоплеєр до телевізора.

Детальніше про цей тип підключення читайте в цьому FAQ.

ІГРОВА КОНСОЛЬ

Див. Нижче, як підключити ігрову консоль до телевізора.

Детальніше про цей тип підключення читайте в цьому FAQ.

КОМП‘ЮТЕР АБО НОУТБУК

Див. Нижче, як підключити комп’ютер / ноутбук до телевізора за допомогою HDMI.

Для отримання додаткової інформації про підключення, будь ласка, прочитайте цей FAQ. Ви також можете прочитати про те, як обмінюватися файлами з PC і телевізором, і як звпускать потокове відео з програвачем Windows Media.

Див. Нижче, як підключити комп’ютер / ноутбук до телевізора за допомогою VGA.

Для отримання додаткової інформації про підключення, будь ласка, прочитайте цей FAQ. Ви також можете прочитати про те, як обмінюватися файлами з PC і телевізором, і як звпускать потокове відео з програвачем Windows Media.

Див. Нижче, як підключити комп’ютер / ноутбук до телевізора за допомогою DVI.

Для отримання додаткової інформації про підключення, будь ласка, прочитайте цей FAQ. Ви також можете прочитати про те, як обмінюватися файлами з PC і телевізором, і як звпускать потокове відео з програвачем Windows Media.

CAM / CI МОДУЛЬ

Див. Нижче спосіб їх підключення CAM / CI модуль до телевізора.

Детальніше про цей тип підключення читайте в цьому FAQ.

USB НАКОПИЧУВАЧ

Див. Нижче, як підключити USB-накопичувач до вашого телевізора.

Детальніше про цей тип підключення читайте в цьому FAQ.

BETATECH.COM.UA 2021