Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як підключити USB кабель до комп’ютера

Table of Contents

Як підключити ноутбук до комп’ютера

Щоб перекинути великий обсяг даних зі стаціонарного комп’ютера на ноутбук, необов’язково купувати зовнішній вінчестер або дорогу флешку на цілий терабайт.

Але підключити ноутбук до комп’ютера по USB як планшет або смартфон (про що я писав в цій статті) теж не вдасться. Між пристроями потрібно встановити і налаштувати мережу. Об’єднані в одну домашню мережу PC і ноутбук відкривають масу можливостей для групового використання пристроїв. це мережевий режим гри, це розрахована на багато користувачів робота з програмами, це швидкий і зручний обмін файлами. При цьому, на відміну від підключення мобільних пристроїв, таке з’єднання однаково функціонально як при дротовому, так і бездротовому підключенні.

Як підключити ноутбук до комп’ютера. варіанти

Якщо під рукою немає мережевих пристроїв, все ж зв’язок між двома пристроями влаштувати можна. Для цього існує як мінімум 2 способи: через wi-fi і USB-кабель.

Спершу розглянемо, як підключити ноутбук до комп’ютера через wi-fi. Цей спосіб під’єднання добре підходить для двох ноутбуків, так як в сучасних моделях wi-fi-модуль йде в комплектації. Якщо ж потрібно з’єднати ноутбук і стаціонарний комп’ютер, знадобиться wi-fi-адаптер.

 • Коли адаптер підключений, потрібно встановити драйвера, потім поставити на обох пристроях автоматичні настройки IPv4. Щоб це зробити, потрібно увійти в «Панель управління». «Центр управління мережами і загальним доступом». «Зміна параметрів адаптера». У випадаючому вікні «Виконати» набрати «ncpa.cpl».
 • Ви потрапите в мережеві підключення, де знаходите значок «Бездротова мережа» і натискаєте на нього правою кнопкою миші.
 • У випадаючому контекстному меню виберіть пункт «Властивості», відкриється віконце властивостей «Бездротовий мережі». Двічі натискаємо лівою кнопкою миші на пункт «Протокол Інтернеті версії 4 (ТРС / IPv4) і ставимо галочку навпроти рядків« Отримати адресу IP-адреса автоматично »і« Отримати адресу DNS-сервера автоматично ».
 • Створюємо на комп’ютері бездротову мережу через командний рядок з правами адміністратора. Для цього в «Пуск» набираємо команду «Командний рядок» і натискаємо правою кнопкою на який з’явився значку.
 • Вибираємо в меню «Запуск від імені Адміністратора». У командному рядку набираємо команди «Створення бездротової мережі».
 • Коли бездротова мережа створена і вже запущена, то на ноутбуці заходимо в «Бездротові мережі» і підключаємося до неї, ввівши ключ безпеки і на запит пошуку пристроїв в мережі натиснувши «Дa».

Тепер дізнаємося, як підключити комп’ютер до ноутбука через USB. Метод вважається не дуже зручним, адже звичайний USB-кабель для цього не подходіт.Вам потрібно придбати спеціальний кабель з чіпом, який дозволяє створювати локальну мережу через USB.

Після підключення, Windows зажадає встановити драйвер. Після його установки, ви в мережевих підключеннях побачите віртуальні мережеві адаптери. Вам потрібно лише прописати IP-адреси.

 • Спершу натискаємо правою кнопкою на віртуальному адаптер, вибираємо пункт «Властивості».
 • Далі вибираємо «Протокол Інтернету ТРС / IPv4» і натискаємо двічі лівою кнопкою.
 • Прописуємо на обох пристроях IP-адреси і користуємося створеної мережею.

Багато хто цікавиться, як підключити мережу між комп’ютером і ноутбуком і телевізором. звичайно, через HDMI. При цьому можна піти декількома шляхами:

 • HDMI до HDMI. просто приєднуємо кабель до відповідних роз’ємів на PC / ноутбуці і телевізорі;
 • dvi-I до HDMI. потрібне додаткове аудіопід’єднання.

В обох випадках потрібно діяти наступним чином: попередньо відключіть PC або ноутбук, підключіть до нього HDMI-кабель, першим увімкніть телевізор, знайдіть в меню SOURCE тип з’єднання HDMI, тільки після цього включіть ноутбук. Часом ще потрібно переключити зображення з PC або ноутбука на телевізор. На ноутбуці для цього передбачено поєднання клавіш FnF8.

підключити, кабель, комп, ютера

Утримуючи дві ці клавіші, ви можете перемкнути зображення з ноутбука на телевізор, назад з телевізора на ноутбук або послати зображення відразу на обидва пристрої.

Всі власники електронних планшетів знають, як важливо для цього пристрою стабільне з’єднання з інтернетом. Адже планшет без підключення до мережі перетворюється в майже марну іграшку. Як правильно підключити планшет до інтернету. в статті.

Уявити життя сучасної людини без використання інтернету досить важко. Ми звикли до цілодобового доступу до мережі. і в офісі, і вдома. Тому майже в кожному будинку можна знайти wi-fi роутер. Як підключити роутер. читайте в статті.

Мобільні телефони давно вже перестали бути лише засобом зв’язку. Сьогодні це ще й мультимедійний центр, що дозволяє створювати і зберігати фото і відео. Але дивитися їх на екрані смартфона, нехай і великому, не дуже зручно. Для цього можна підключити телефон до телевізора.

Монопод. штатив для фототехніки з однієї «ногою». активно використовується любителями Селфі. Фото з використанням цього пристрою не робить хіба що лінивий! І якщо ви також придбали подібний девайс, вам стане в нагоді стаття про те, як підключити монопод.

Як підключити комп‘ютери через USB?

Постійно використовуючи USB роз’єм на комп’ютері деякі користувачі напевно задавалися питанням, а чи можна підключити комп’ютери через USB порт? Виявляється, що можна, але тут є деякі тонкощі, і далі ми більш детально розглянемо, як підключити комп’ютери через USB.

Перш ніж здійснювати з’єднання комп’ютерів через USB, слід знати, що поєднавши два комп’ютера через USB звичайним кабелем, можна вивести їх з ладу. Для подібного з’єднання потрібен спеціальний кабель USB Link, який відрізняється від звичайного кабелю USB to USB наявністю між двома штекерами контролера в невеликій коробочці.

Припустимо, що кабель USB Link у нас є, тоді з’єднання двох комп’ютерів через USB можна зробити досить просто і швидко. Після підключення даного кабелю в роз’єм, Windows здійснює пошук і установку необхідних драйверів, що призводить до появи нового пристрою «USB Network Bridge Adapter» в мережевих підключеннях.

Після того, як даний пристрій з’явилося на обох комп’ютерах, подальше підключення комп’ютерів через USB проводиться як при звичайному під час встановлення зв’язку. Тобто необхідно зайти в властивості адаптера і змінити параметри «Протокол Інтернет TCP / IP» або ж спробувати здійснити з’єднання при параметрах за замовчуванням.

Також на сайті chajnikam.ru: Як підключити монітор до комп‘ютера через vga? Як підключити пасивні колонки до комп’ютера? Як підключити принтер до ноутбука? Відновлення інформації з флешки

Як підключити ноутбук до комп’ютера по USB?

Коли ви переконалися, що обидві машини мають файловий менеджер Total Commander і відповідні драйвера, а кабель для з’єднання PC з PC відповідає всім вимогам, можна приступати до підключення. Для цього:

 • Підключіть USB штекери пристрої до комп’ютерів.
 • Відкрийте Total Commander на обох комп‘ютерах.
 • На кожному комп’ютері перейдіть в підменю Мережа і виберіть Встановити з’єднання через LPT / USB-порт.
 • Тепер визначитеся, з якого комп’ютера вам потрібно скопіювати дані. Один з комп’ютерів при активному підключенні стане своєрідною «флешкою», і використовувати TC на ньому буде не можна. Тому виберіть, який комп’ютер буде Сервером (пристроєм, з якого потрібно скопіювати дані), а який. Клієнтом (машиною, на яку потрібно скопіювати дані). Коли визначитеся. виберіть відповідний пункт у вікні програми, натиснувши Сервер і Клієнт.
 • Можливо, з’явиться запит на вибір порту, виберіть USB.
READ  Як сканувати з принтера на PC HP

Все, з’єднання по USB встановлено, і ви можете використовувати його так само, як і FTP при роботі з сайтами, тобто. копіювати і змінювати файли, перейменовувати і видаляти контент і багато іншого, але запуск програм, як і в випадку з FTP, буде неможливий без копіювання на свій PC. запам’ятайте це.

Скопіювали все, що треба? На клієнтській машині натисніть Відключити, а на серверної. Перервати.

Як підключити ноутбук до ноутбука? Дуже просто!

Як бачимо, нічого складного в підключенні PC до PC немає. потрібен лише спеціальний кабель і Total Commander. Тепер, коли вам буде потрібно скопіювати дані, можна використовувати не тільки флеш-накопичувачі, але і USB-кабель, що набагато практичніше і зручніше.

Як підключити ноутбук до комп’ютера?

Сьогодні наявністю комп’ютера вдома не здивувати нікого. Навпаки, якщо він відсутній, це може викликати здивування. Іноді ж крім нього з’являється ще один пристрій. ноутбук. Часом необхідно пов’язати їх між собою, щоб швидко і просто перекинути інформацію або для інших цілей. Чи можна підключити ноутбук до комп’ютера і як це зробити, поговоримо нижче.

Підключення ноутбука до ноутбука через USB. легко і просто!

Існує велика кількість причин з’єднати між собою два комп’ютери. Це може знадобитися для передачі даних між машинами, для запуску ігор і додатків в локальній мережі, для віддаленого налаштування PC і багато чого іншого. І, якщо для створення повноцінної локальної мережі вам знадобиться LAN або WI-FI з’єднання, то для передачі даних можна використовувати і USB-з’єднання.

Просте підключення ноутбука до ноутбука через USB

Варто ще раз уточнити. таким способом локальної мережі ви не отримаєте, ви зможете тільки обмінюватися файлами. Але якщо цього досить. такий варіант дуже зручний, так як вимагає мінімум налаштувань.

Втім, одного бажання передати файли не вистачить. потрібен спеціальний кабель для підключення комп’ютера до комп’ютера.

Ні в якому разі не намагайтеся підключити два PC звичайним кабелем з двома штекерами USB. таким способом ви лише гарантовано «спалите» в кращому випадку підключається роз’єм, в гіршому. материнські плати обох пристроїв.

Варто використовувати такі Easy Transfer Cable (ETC) USB-кабелі:

 • APC Windows 7 ETC;
 • Belkin ETC for Vista;
 • Conceptronic USB 2.0 Vista copy cable;
 • Delock Easy Transfer USB 2.0 Vista cable;
 • Logilink Easy Transfer Cable;
 • Vivanco ETC for Windows Vista.

І багато інших пристроїв, які підтримуються файловим менеджером Total Commander. На Windows XP, підключивши кабель, потрібно буде встановити спеціальний драйвер для коректної роботи програми передачі даних, на системах Vista і вище такий драйвер вже вбудований в систему.

порядок підключення

Підключити пристрій до мережі електроживлення напевно зможе кожен, і цей крок не повинен, викликати абсолютно ніяких труднощів. USB кабель, як правило, входить в комплект пристрою, але і окремо він теж продається. Кабель має два кінці з різними штекерами на них. До комп’ютера вам потрібно під’єднати штекер Тип А.

Використовуємо інсталяційний диск

У коробці з технікою повинен бути диск з драйверами, а може і кілька для різних операційних систем і типів систем. Процес установки дуже простий:

 • Знайдіть диск потрібного типу. Повинен відповідати версії ОС і її «битности».
 • Вставте в дисковод і дочекайтеся автозапуску майстра установки.
 • Слідкуйте за вказівками програми.
 • Вибирайте змінювані настройки відповідно до своїх потреб.

некоректні драйвера

Наступним кроком в разі, коли комп‘ютер або принтер Windows 7, 8, 10 не бачить принтер буде перевірка наявності драйверів і правильність їх установки. Як правило, в комплекті з принтером йде все необхідне програмне забезпечення. В цьому випадку не важко встановити драйвера, дотримуючись інструкції. Якщо ж драйверів немає, то можна завантажити необхідне програмне забезпечення з офіційного сайту виробника. Але спочатку потрібно перевірити сумісність мікропрограм і обладнання персонального комп’ютера.

Що робити, якщо неможливо запустити програми та ігри на комп’ютері

Але іноді драйвера «злітають» і починають вести себе некоректно. Тут теж є рішення.

Для початку потрібно знайти принтер: «Пуск». «Панель управління». «Диспетчер пристроїв». На значок пристрою друку, знайденого в списку, натиснути правою кнопкою, з’являється контекстне меню. Натиснути «Властивості».

Якщо в розділі «Загальні» написано, що пристрій працює нормально, то значить несправність в іншому. А якщо помилка, то драйвера потрібно видалити і встановити заново.

Для того щоб видалити микропрограмму, потрібно перейти на вкладку «Драйвер» і натиснути «Видалити».

Після чого встановити драйвер знову з диска або завантажити програмне забезпечення з Інтернету і встановити, після цього помилка, коли комп’ютер не бачить драйвер повинна бути усунена.

Как подключить клавиатуру к компьютеру

Визначення типу підключення

В першу чергу слід уважно прочитати інструкцію і дізнатися запропоновані способи під’єднання принтера до ноутбука. Можливі три типи підключення:

 • по Bluetooth;
 • по WI-FI;
 • за допомогою кабелю.

Як правило, дротове з’єднання є завжди, бездротові варіанти залежать від наявності модулів.

через USB

Найбільш простий спосіб. Щоб підключити ноут до принтера, потрібно:

 • Приєднати USB-кабель до лептопу.
 • Якщо шнур знімний. вільний кінець вставити у відповідний роз’єм принтера.
 • При коректній роботі пристрою внизу робочого столу повинно з’явитися повідомлення про підключення нового обладнання. Якщо на ноутбуці є інтернет, Windows самостійно знайде необхідні драйвера.
підключити, кабель, комп, ютера

У тому випадку, якщо віконце, що повідомляє про виявлення нового обладнання, не з’явилося, потрібно відтворити наступні кроки:

 • Відкрити Панель управління. Зробити це можна через Пуск, при необхідності скориставшись пошуком.
 • Перейти в розділ «Пристрої та принтери». Знайти кнопку, що відповідає за установку нового обладнання, клікнути по ній.
 • Відкриється вікно майстра-установника, де потрібно вибрати варіант «Додати локальний принтер».
 • Відзначити чекбокс для використання поточного порту, в випадаючому меню вибрати «USB001».
 • З’явиться список доступних принтерів, серед яких потрібно вибрати свій. Якщо його немає, потрібно вручну встановити драйвера.
 • Після вибору пристрою і переходу до наступного вікна, потрібно підтвердити заміну поточного ПО. Коли драйвера будуть переустановлені, з’явиться можливість дозволити або заборонити загальний доступ до обладнання.
 • В останньому вікні потрібно поставити галочку навпроти пункту «Використовувати цей пристрій завжди» і завершити настройку.

У Windows 10 послідовність дій для пошуку принтера трохи інша. слід:

 • Відкрити вкладку «Параметри» меню «Пуск».
 • Клікнути по розділу «Пристрої».
 • У лівому меню вибрати пункт «Принтери і сканери», після чого справа натиснути на плюс поруч з написом «Додати».
 • Зліва з’явиться перелік знайдених пристроїв. Вибрати потрібне, якщо його немає, клікнути по рядку «Принтер відсутня в списку».
 • Відкриється вікно інсталятора з інструкціями щодо подальших дій.
 • Якщо підключення і установка ПО відбулися успішно, все буде готово до друку.

через Bluetooth

Для успішної установки бездротового з’єднання обидва пристрої повинні підтримувати Bluetooth-технологію, лептоп може бути оснащений зовнішнім адаптером. Якщо умови дотримані, підключитися нескладно, потрібно:

 • Активувати Bluetooth на обох пристроях.
 • На принтері включити виявлення (процес залежить від моделі).
 • На ноутбуці відкрити список доступних Bluetooth-пристроїв, знайти потрібне. встановити з’єднання.
 • Як правило, пошук драйверів відбувається автоматично.

Щоб встановити на ноутбуці з’єднання з принтером по WI-FI, рекомендується спочатку налаштувати дротове підключення, після чого виконати наступні кроки:

 • Відкрити розділ «Пристрої та принтери» через «Пуск».
 • Викликати контекстне меню потрібного пристрою, клікнути по рядку «Властивості».
 • Перейти до вкладки «Доступ», де надати спільний доступ, задати мережеве ім’я.
 • Зберегти зміни, повернутися в розділ «Пристрої та принтери».
 • Відключити кабель від пристроїв.
 • Почати установку, як при підключенні нового обладнання, вибрати варіант «Додати бездротової принтер».
 • З’явиться вікно, де потрібно вибрати свій пристрій.

Після завершення оновлення обладнання готове до використання.

Налаштування друку

Для комфортної роботи потрібно не тільки установка ПО. Крім безпосереднього з’єднання принтера з ноутбуком, його потрібно налаштувати на коректну печатку. Зміна параметрів відбувається в розділі «Пристрої та принтери», де слід:

 • Клікнути по обладнанню правою кнопкою для відкриття контекстного меню.
 • Вибрати рядок «Налаштування друку».
 • Відкриється вікно з декількома вкладками, де можна задати якість друку, орієнтацію, розмір сторінки, наявність попереднього перегляду. А також інтенсивність кольору, порядок друку, наявність копій і багато інших параметрів. Для збереження налаштувань слід натиснути на кнопку «Застосувати» внизу вікна.
READ  Як підключити Apple Watch до iPhone 6

Крім глобальних параметрів, можна регулювати друк окремих документів у текстових і графічних редакторах. Для цього потрібно вибрати відповідний пункт у вкладці «Файл» верхнього меню.

Як підключити принтер до комп’ютера через USB кабель?

Можливі проблеми

Якщо підключити телефон до комп’ютера через USB виходить, по при цьому ніяких реакцій з боку пристроїв немає, ознайомтеся з рядом популярних проблем:

 • Кабель може бути пошкоджений. Перевірте ізоляцію, постарайтеся тримати його прямо, без перегинів. Відсікти теорію з пошкодженим кабелем допоможе об’єднати пристрої іншим кабелем.
 • USB-порт комп’ютера може бути неробочому. Так трапляється, що порти горять, виходять з ладу. Іноді, одного й того ж порту вистачає потужності, щоб працювати з мишкою або іншої периферією, але не вистачає на виявлення та роботу з мобільником. Альтернатива. з’єднання з іншим USB-портом (заднім).
 • Порт смартфона теж повинен бути робочим. Якщо ніяких реакцій немає, спробуйте пристрій підключити до ноутбука через USB. Повторне байдужість тепер уже іншого PC, покаже причину. Швидкий спосіб «пофиксить». прочистити порт від можливої ​​бруду і пилу.
 • Смартфон визначається, але доступу з Windows 7 або версії старше немає. Щоб отримати доступ до даних Android, телефон повинен бути розблокований. Введіть PIN-код, графічний ключ або сканувати палець. щоб зняти блокування екрану. Після, доступ повинен з’явитися. Просто відкрийте ярлик смартфона через провідник знову.
 • Перше сполучення вкрай рідко, але все-таки може не підтягнути автоматично драйвер. Тому слід це зробити вручну. Інформацію та самі драйвера можна знайти на сайтах розробників, в розділі «Support».
 • Після підключення гаджета через кабель і переведення його в режим «USB-модем», доступ до даних буде закритий. Щоб його відкрити, доведеться деактивувати даний режим в налаштуваннях девайса.

Якщо ж у смартфона не тільки проблеми з підключенням до PC, можливо правильним рішенням стане повноцінний відкат до заводських налаштувань. Ця дія видалить всі призначені для користувача дані і настройки, тим самим підвищить шанс усунути системну причину (якщо дійсно був баг в системі) проблем з підключенням.

Програми для синхронізації

Як підключити телефон до комп’ютера для більш зручної взаємодії з такими пристроями, а не тільки папками? На це питання є тільки одна відповідь. сторонні програми.

І є парочка дійсно непоганих програм, які дозволяють під’єднати два девайса і обмінюватися інформацією між ним.

програма Сполучення по USB Connect по Wi-Fi Короткий опис
MyPhoneExplorer Так немає Дублює екран, синхронізує пристрої, управляє SMS.
KDE Connect Так Так Обмін буфером обміну, Синхронізація онлайн, віддалений доступ до файлів, звіт про заряд.
MoboRobo Так Так Синхронізація даних, управління додатками, робота з мультимедіа.
AirDroid немає Так Синхронізація файлів, хмарна синхронізація, віддалений робочий стіл, бекап, дубль екрану.

З’єднати два девайса просто. встановити клієнт на Windows і додаток для Android і дотримуйтесь внутрішньої інструкції ПО.

режими

Через USB приєднувати апарат до материнської плати пристрою під час роботи можна в трьох режимах:

Как подключить телефон к компьютеру? Отладка USB

 • Заряд. коли гаджет заряджає свій акумулятор через парний пристрій. Дані не будуть доступні.
 • Передача фото. використання телефоном протоколу PTP (точно такий же, як при підключенні фотоапаратів). На Android смартфоні будуть доступні тільки вміст папок з Фото.
 • Передачафайлов. повноцінний доступ до папок і даними на смартфоні (в межах дозволених, що не системних файлів). Можна вважати і попрацювати з інформацією у внутрішній пам’яті та SD-карти.

Не виключені і додаткові режими, які відразу виведені в опцію «USB-підключення». Їх наявність або відсутність регулюється надбудовою Android.

сполучення

Підключення телефону до комп’ютера через USB відбувається наступним чином:

 • Підключити в порт USB комп’ютера кабель «USB-Micro USB» відповідним коннектором.
 • Другий кінець підключіть до телефону.
 • Перше підключення може зажадати наявність драйверів.
 • Windows 10 без праці підтягне всі потрібні їй файли і встановить їх.
 • На екрані смартфона виберіть потрібний режим, для повноцінної установки стабільного зв’язку.

Як підключити смартфон до комп’ютера через USB шнур на Android

Смартфон. це маленьке комп’ютеризоване пристрій, який може сполучатися з настільними PC. В рамках даної статті ви дізнаєтеся про підключення телефону до комп’ютера.

дротове з’єднання

Більшість телефонів використовують універсальний кабель «USB-MicroUSB» для підключення до будь-якого порту USB певного пристрою: адаптер харчування, «PowerBank» або материнська плата PC.

Бездротове з’єднання для передачі файлів

Щоб передати десять файлів можна використовувати месенджери, хмарні сховища і інші файлообмінники. Тобто задіяти третю сторону. Але що робити, якщо дроти немає під рукою, а підключити смартфон до комп’ютера потрібно для передачі семи тисяч фото або інших даних? В цьому випадку виручить старий добрий протокол FTP.

 • Комп’ютер і смартфон підключіть до однієї мережі (до одного маршрутизатора, неважливо по Wi-Fi, або Wi-Fi і кабелю).
 • На Android смартфоні скачайте додаток FTP-сервер.
 • Дозвольте доступ додатком і натисніть кнопку запуску сервера.
 • Разом із зеленою кнопкою відобразяться дані хоста, порт і обліковий запис.
 • На комп’ютер встановіть клієнт FileZilla.
 • Введіть в FileZilla вказаний хост і порт. Так як анонімний доступ включений, ім’я користувача і пароль можна не використовувати. Тисніть «Підключити».
 • Готово! Доступ до всіх даних у внутрішній пам’яті телефону відкритий.

Как подключить интернет кабель к компьютеру или ноутбуку!

 • Передати файли можна, перетягнувши з правої колонки в ліву, або скориставшись відповідними кнопками у верхній частині меню.

Так, FTP протокол в сучасності вже не вважається захищеним, тому що не використовує шифрування при передачі даних. Тобто будь-який пристрій, що знаходиться в локальній мережі, може перехопити трафік. Але оскільки ви будете використовувати власну домашню мережу, з паролем від Wi-Fi і відповідним захистом, то цей простий протокол підійде для бездротового з’єднання PC зі смартфоном як не можна до речі.

Порядок підключення телефону до комп’ютера через USB

Отже, після того, як користувач вставить USB-кабель в PC, смартфон запропонує йому зробити вибір типу підключення. Обраний режим можна при необхідності зберегти, щоб система не задавала один і той же питання при кожному підключенні. Подальші дії залежать від операційної системи, встановленої на PC. Якщо користувач працює на Windows XP, то доведеться знайти драйвер USB для моделі використовуваного смартфона. Втім, іноді драйвер може зберігатися прямо на смартфоні і девайс сам оповіщає про це. Якщо таке вікно з’явилося, досить клікнути по ньому і запустити безпосередньо сам установник (Setup).

Якщо ж ви власник PC під управлінням ОС Windows 8 або Windows 10, то вам справді пощастило, адже дані платформи автоматично встановлює необхідні їй драйвера. Після установки всіх необхідних драйверів, смартфон треба буде лише заново підключити до комп’ютера через USB і відкрити його «для перегляду файлів». Враховуйте, що файли, завантажувані з Мережі на смартфон, зазвичай зберігаються не на карті пам’яті, а на самій ОС Android в папці Download. тут зазвичай зберігаються документи і файли, викачані з Інтернету.

Якщо вам потрібні фото з камери пристрою, шукайте папку «DCIM». Всі скріншоти зберігаються в папці Pictures (в ній, як правило, має окрема папка з однойменною назвою). В іншому, файли знайти дуже просто: аудіофайли. в папці Music, відеролики. в Video, а документи. безпосередньо в Documents. У разі, якщо відшукати потрібний файл не вдається, відкрийте його в самому смартфоні і вивчіть його властивості. Саме там зазвичай вказаний так званий шлях до файлу, за яким і слід дотримуватися на PC через Провідник.

READ  Як змінити обліковий запис на ПК

Як підключити телефон до комп’ютера через USB-кабель?

Нерідко користувачеві потрібно перенести файли зі свого смартфона на комп’ютер і назад. Зрозуміло, що сучасні технології дозволяють обмінюватися файлами між пристроями бездротовими способами, але іноді такої можливості може просто не виявитися. І ось тоді доводиться використовувати USB-кабель.

Суть роботи смартфона і десктопа в зв’язці зводиться до можливості обміну, передачі і зберігання певних файлів. Так, можна легко передати, а також зберегти будь-які медіафайлиролікі, аудіо, зображення, різні документи і ігрові файли. Особливо це зручно, якщо потрібно звільнити пам’ять телефону для його більшої продуктивності і забезпечення схоронності файлів.

Підключити телефон до комп’ютера не складно. передача інформації здійснюється максимально просто. Використання USB-кабелю для цих цілей. класичний метод, який до того ж є і найбезпечнішим. Все, що потрібно. це підключити кабель в USB-роз’єм комп’ютера і працювати зі смартфоном, як зі звичайною флешкою. Правда, іноді деякі смартфони можуть зажадати для багатофункціональності установку додаткових утиліт. Навіть такі популярні й імениті моделі смартфонів, на кшталт Apple iPhone потребують встановлення iTunes. В цьому немає нічого поганого, такі програми забезпечують користувача безпечної передачею інформації. У випадку з iTunes, програма, крім виконання обміну файлами між смартфоном і PC, дозволяє синхронізувати аудіо і відео.

Якщо ж Apple-продукція вам не до душі і ви є власником Android-смартфона, передачу файлів також можна легко здійснити за допомогою кабелю USB. У режимі накопичувача користувач може без зусиль працювати з даними, копіюючи їх не тільки на флеш-карту в смартфоні, але і на вбудовану пам’ять пристрою. Найчастіше смартфон зберігає фотографії, зроблені на його камеру, саме у вбудовану пам’ять, тим самим засмічуючи її і знижуючи продуктивність самого девайса. Щоб не порпатися в пам’яті смартфона, вишукуючи зайві файли, краще зберігати фотографії на PC.

Комп’ютер не бачить телефон через USB. що робити?

Іноді, незважаючи на всі маніпуляції, підключення телефону до комп’ютера через USB не бажає встановлюватися. Ми зібрали найпопулярніші причини подібного казусу і способи їх подолання.

 • Банально, але сам кабель може бути пошкоджений. Спробуйте скористатися іншим USB.
 • Порт компютера, до якого ви підключили смартфон, може бути непрацездатний, в цьому випадку, спробуйте з’єднати через інший роз’єм.
 • Якщо причина неполадки криється в USB-порте смартфона, це з’ясується при спробі підключитися до іншого комп’ютера. вона буде невдалою.
 • При підключенні до десктопу з Windows XP може знадобитися протокол MTP (Media Transfer Protocol), необхідне програмне забезпечення можна безкоштовно завантажити з офіційного сайту Microsoft.
 • Якщо ваш телефон захищений графічним ключем або паролем, мобільник необхідно попередньо розблокувати.
 • Можливо, на ваш комп’ютер необхідно встановити (або оновити) драйвер USB, цю процедуру можна виконати через «Диспетчер пристроїв» за допомогою автоматичного пошуку оновлених драйверів.
 • Якщо телефон підключений до комп’ютера в режимі «Тільки для зарядки». змініть настроювання.
 • Ще одна причина, чому комп’ютер не бачить смартфон при підключенні через USB: у пристрої активовано пункт «USB-модем», відключити його можна в налаштуваннях мереж.
 • Трапляється, що причину неполадки знайти не вдається, але просте перезавантаження телефону і комп’ютера знімає проблему з підключенням.
 • Якщо нічого не допомагає, спробуйте активувати на своєму смартфоні Режим налагодження при підключенні до комп’ютера по USB, його можна знайти на своєму мобільному пристрої в розділі для розробників.

Ще один спосіб впоратися з проблемою. це скинути настройки Android, проте в цьому випадком ви втратите цінні дані з внутрішньої пам’яті пристрою (додатки, синхронізації, акаунти і інші), дані на карті пам’яті також можуть постраждати.

Вибір кабелю USB

На відміну від більшості Android-девайсів різні моделі iPhone використовують різні USB-кабелі. Більш ранні версії аж до iPhone 4S приєднувалися до PC кабелем з 30-контактним роз’ємом.

У 2012 році з’явився інноваційний і більш компактний USB-кабель. Lightning. Він донині є стандартом в найновіших моделях, в тому числі відповідний роз’єм використовується для підключення навушників. Тому якщо у вас iPhone 5 і далі, підключення до мережі мають за допомогою Lightning.

файлові менеджери

Заміною Tunes з повним набором аналогічних функцій може стати сторонній файловий менеджер. Наприклад, iTools або iFunBox. Підключення та синхронізація в цих програмах здійснюється швидко і не вимагає навіть введення пароля.

У кількох наших статтях ми докладно розглядали, як працювати в файлових менеджерах для iOS. радимо прочитати.

перше підключення

Перший раз, з’єднавши смартфон з новим комп’ютером, користувач отримає питання про те, чи варто довіряти цьому PC. Якщо натиснути «Не довіряти», переглянути та редагувати дані на iPhone буде неможливо. У такому випадку телефон буде лише заряджатися. Розберемо наочно, як правильно здійснити підключення через USB.

Зверніть увагу, що для синхронізації пристрою з PC необхідна програма iTunes, завантажити яку можна за посиланням нижче.

  Іноземні мови і мовознавство програму iTunes і підключіть iPhone до комп’ютера. У вікні натисніть «Продовжити».

Клацніть по значку пристрою в верхньому меню, щоб перейти до налаштування параметрів з’єднання.

Переходимо в розділ «Огляд» і налаштовуємо важливу функцію: створення резервних копій. Тут нас цікавить створення копій iCloud, яке відбувається автоматично раз на добу при активному підключенні смартфона до мережі інтернет через Wi-Fi, а iPhone повинен стояти на зарядці. При бажанні можна створити резервну копію вручну, для цього натисніть «Створити копію зараз».

Щоб зберігати резервні копії на PC і регулярно оновлювати їх при підключенні, слід включити відповідні функції. Опустіться трохи нижче і поставте галочки навпроти таких пунктів як: «Синхронізувати автоматично, якщо iPhone підключений» і «Синхронізувати цей iPhone по Wi-Fi». Натисніть “Готово” для завершення налаштування.

скасування довіри

Іноді користувачеві необхідно скасувати довіру до певного комп’ютера, щоб заборонити йому можливість управління файлами смартфона. Для цього необов’язково знову приєднувати iPhone до PC, досить зайти в налаштування.

Функція довіри скидається відразу для всіх комп’ютерів, які раніше синхронізувалися з пристроєм.

Гортаємо в кінець списку і знаходимо пункт «Скидання».

Вводимо код-пароль для підтвердження своїх дій. Після цього натискаємо «Скинути настройки» в меню. Перезавантаження пристрою не потрібно. Не хвилюйтеся, всі дані залишаться на вашому пристрої. Після цієї процедури знадобиться лише знову дозволити додаткам доступ до геоданих, так як і ці настройки скидаються.

Підключення iPhone до PC через USB

Незважаючи на швидко розвиваються технології бездротового підключення, USB-кабелі до сих пір використовуються в усіх моделях iPhone. Вони дозволяють заряджати пристрій від адаптерів з різною потужністю, а також синхронізуватися з комп’ютером. Провід може використовуватися навіть для передачі інтернет-з’єднання.

Підключення без iTunes

Керувати файлами на своєму iPhone, використовуючи комп’ютер, можна і без використання стандартної програми iTunes. У цьому нам допоможе Провідник Windows.

Використовуючи цей спосіб, ви можете тільки переглядати фото і відео на своєму iPhone через Провідник, а також копіювати дані до себе на PC. Видаляти і редагувати файли можна.

Після цього в розділі «Пристрої та диски» в Провіднику з’явиться iPhone.

Для перегляду потрібних файлів користувачеві необхідно перейти в певну папку. Натисніть «Internal Storage».

Клацніть по «100APPLE». У цій папці можна відсортувати файли за датою створення або зміни для більш комфортної роботи.

Підключення iPhone до комп‘ютера через USB

Зарядка iPhone, а також управління всіма файлами може відбуватися за допомогою комп’ютера, і для цього не обов’язково встановлювати iTunes. Для підключення знадобиться USB-кабель, відповідний до моделі телефону.

BETATECH.COM.UA 2021