Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Як підключити USB модем до комп’ютера

Table of Contents

Комп’ютер не бачить USB модем телефону

Що робити якщо USB модем на телефоні не працює? Причиною цього може бути наступні неполадки:

 • Несправність апаратної частини;
 • Невстановлені необхідні драйвера;
 • Неправильні налаштування пристроїв;
 • Збій програмного забезпечення.

Зверніть увагу! Після перевірки кожної проблеми перевіряйте, чи вирішено проблему, щоб не збити потрібні налаштування.

Помилка 19

Помилка 19: що робити? Якщо при підключенні система Windows не запускається пристрій-модем значить в реєстрі відсутні, неповні або пошкоджені відомості про його конфігурації. У такому випадку потрібно видалити або перевстановити драйвера:

 • Вибрати диспетчер пристроїв і включіть «Пошук».
 • Вибрати потрібний пристрій зі списку.
 • Видалити вибране правою кнопкою миші.
 • Натиснути «Дія».
 • Для установки або переустановки драйвера, вибрати оновлення конфігурації обладнання.

Зверніть увагу! Також можна повернутися до останньої вдалої версії конфігурації реєстру. Для цього перезавантажте PC в безпечному режимі, натисніть «Завантаження останньої вдалої конфігурації». Інший спосіб: відновлення системи при створенні точки.

Як зробити телефон модемом для комп’ютера

При купівлі мобільного гаджета, в наборі йде кабель USB або micro USB, за допомогою якого можна прошивати робочу конструкцію, копіювати файли, переміщати з телефону на РС, редагувати, видаляти і т.д. Також такий кабель можна використовувати як модем (пристрій для сполучення сигналу між двома точками).

Телефон можна зробити модемом для доступу до інтернету декількома способами: за допомогою USB-кабелю, wi-fi або Bluetooth. Тобто можна підключитися по кабелю, а якщо немає роз’єму для шнура, по повітрю.

Використання смартфона в якості модему не важка процедура і нагадує підключення через точку доступу. Для цього підходять практично всі сучасні мобільні телефони марок Xiaomi, Samsung, Nokia, Sony Ericson і інші з вбудованими 3G, EDGE, GPRS-модемом.

Важливо! Швидкість підключення через смартфон набагато нижче звичною. кабельної або супутникового зв’язку. Але в разі відсутності інтернету, технічних робіт або інших неполадок стандартного підключення. це вихід із ситуації.

Отже, як підключити телефон до комп‘ютера через USB кабель як модем. Розглянемо покрокові рекомендації.

1 крок. Приєднати телефон через USB-кабель до PC або ноутбука. На екрані обох пристроїв висвітиться значок про підключення нового обладнання.

На деяких комп’ютерах з Windows, можливо з’явиться запит «Довіряти цьому комп‘ютеру?», Натискаємо «Довіряти».

2 крок. Включити передачу мобільних даних для безпосереднього підключення до мережі, вказавши карту з якої буде списуватися мобільний трафік (МТС, Білайн або інші). Для цього опустіть додаткову шторку з настройками і виберіть потрібний значок.

3 крок. Зайдіть в налаштування на телефоні в розділ «Бездротова мережа» або «Інші мережі».

Натиснути пункт «Ще» (в старих версіях), вибрати з висвітився списку. «Режим модема» або «Модем і точка доступу». Тут вибираємо «USB-модем» і натиснути його підключення.

Зверніть увагу! Такі рекомендації підходять практично всім моделям iPhone і можуть відрізнятися тільки найменшими деталями (назва розділу, наявність додаткових функцій і т.д.).

Варто відзначити, що таке підключення підходить для пристроїв, в яких відсутня бездротовий зв’язок, а також ноутбуки без Wi-Fi адаптера. Крім того, телефон, який підключився через кабель, заряджається і може служити довго, головне наявність трафіку. Але не забувайте про знос батареї при постійному підключенні зарядного пристрою, вже через місяць-два помітно знизиться працездатність акумулятора.

Як відключити режим модему

Як включити USB модем на телефоні. ясно, а як же правильно завершити його роботу не заподіявши шкоди ні техніці, ні мобільному трафіку?

Зверніть увагу! Щоб відключити режим модему рекомендується витягнути шнур USB з мобільного і PC. Передача даних поширяться на пристрій без кабелю, що не буде.

Підключення телефону як модем до комп’ютера використовуючи спеціальний софт

Перевагою підключення телефону до ноутбука або комп’ютера через USB-шнур:

 • Швидка передача інформації;
 • Доступ до внутрішніх даних і каталогів мобільного пристрою;
 • Доступ до мережі інтернет за рахунок мобільного оператора;
 • Відсутність спеціальних програм.
 • Наявність USB шнура;
 • Прихильність до комп’ютера чи ноутбука;
 • Справність USB-портів на обох пристроях.

Зверніть увагу! При приєднанні телефону до персонального комп’ютера, як роутер, бажано застосовувати безлімітний інтернет на мобільному гаджеті. В іншому випадку з рахунку будуть стягуватися гроші, це може привести до негативного балансу.

Несправність апаратної частини

Для початку перевіряємо апаратну частину: Справний кабель USB, вхід під кабель в РС і вхід на підключається пристрої. Для створення пари між робочими пристроями, знайдіть «Налаштування», після «Режим модема» і перевірте, чи активний він.

Для перевірки справності кабелю, вставте його в інший комп’ютер.

Зверніть увагу! Якщо проблема відсутності підключення викликана несправністю або пошкодженням деталей, для її вирішення потрібна заміна.

Як підключити телефон до комп’ютера замість модему

Використання телефону в якості модему дозволяє подавати і роздавати мобільні дані через телефон, коли немає доступу до мережі (відсутній Wi-Fi, технічні неполадки або просто закінчилися гроші на рахунку).

Що робити якщо кабель підключений, а доступу до мережі немає? В такому випадку можливий лише такий варіант: телефон або тарифний план не підтримує цієї функції або не має права на роздачу мобільного трафіку.

Зверніть увагу! Щоб дізнатися це, потрібно зателефонувати мобільному оператору і уточнити «Чи доступно використання режиму модему в даному тарифному плані».

Неправильні налаштування смартфона

Тут можливо кілька варіантів вирішення проблеми:

 • Просканувати персональний комп’ютер і смартфон на наявність вірусів. Після, перезавантажте, синхронізуйте або, краще, форматуйте карту пам’яті.
 • При зарядці на PC, скиньте всі налаштування до заводських. Тільки перед скиданням, не забудьте перемістити всі важливі файли, документи, фото на інший пристрій. Після такої процедури відновлення неможливо.

Зверніть увагу! Щоб скинути настройки, знайдіть на панелі телефону або планшета кнопку в формі невеликого отвору. Також можна в меню «Налаштування» знайти режим «Recovery» і вибрати його.

Як підключити Android-смартфон як USB-модем

Коли ви підключаєте смартфон до комп’ютера, на робочому столі гаджета з’являється меню, в якому можна вибрати режим підключення. зарядка або передача файлів. Параметри USB-модема ховаються в настройках телефону і не встановлені за замовчуванням, так що вам доведеться знайти їх вручну.

Як приклад ми використовували смартфон на Android 9 в оболонці EMUI, але про всяк випадок привели назви пунктів меню в інших версіях Android.

підключити, модем, комп, ютера

 • Підключіть телефон до PC через USB. Якщо це новий пристрій, дочекайтеся завершення установки драйверів.
 • Відкрийте настройки смартфона. У розділі «Бездротові мережі» ( «Мережа») знайдіть пункт «Режим модема» ( «Модем і точка доступу»).
 • Активуйте USB-модем. На комп’ютері з’явиться нова мережа з доступом до інтернету.

Як використовувати телефон Samsung в якості модему

Для роздачі інтернету гаджети Samsung можуть використовувати програму Smart Switch (Kies). Встановіть її на свій смартфон і підключіть його до PC. На моніторі PC в диспетчері пристроїв Windows з’явиться нове обладнання від Samsung.

Далі в настройках смартфона виберіть вкладку «Підключення». «Модем і точка доступу». «USB-модем».

Після активації мобільного модему на комп’ютері з’явиться повідомлення, що Інтернет доступний.

Як використовувати смартфон як модем

Будь-який сучасний смартфон, у якого є доступ до інтернету, може стати його джерелом і роздати мережу по Wi-Fi або ж по дроту. Як правило, у гаджетів вже є відповідні драйвера для перетворення в точку доступу, а вам потрібно тільки знайти необхідні параметри в налаштуваннях свого телефону.

Важливо: використовуючи мобільний інтернет, не забувайте про трафік. Якщо ви часто підключаєте гаджет як модем, переходите на тариф, який пропонує великий пакет гігабайт. Якість і надійність зв’язку також буде залежить від швидкості інтернету і розташування вишок вашого провайдера.

Використовуємо телефон як модем для комп’ютера або ноутбука

Щоб завжди мати доступ до мережі, досить навчитися роздавати інтернет з телефону. Розповідаємо, як роздати зі смартфона Wi-Fi і підключити телефон як USB-модем.

Приїхали на дачу і хочете подивитися кіно на ноутбуці, а проводового інтернету немає? Або, може, у вашого домашнього провайдера неполадки, а PC все одно потрібен доступ до мережі? Є дуже простий вихід. використовувати смартфон як модем для комп’ютера через USB або Wi-Fi.

Як роздати Wi-Fi зі смартфона

Ще один спосіб, як використовувати телефон як модем. роздати інтернет по Wi-Fi. У цій статті ми детально розповідали, як створити точку доступу на Android-смартфоні. Все дуже просто. на більшості моделей досить відкрити шторку меню і вибрати пункт «Точка доступу».

 • Щоб налаштувати Wi-Fi, зайдіть в параметри точки доступу. для цього тапніте по іконці функції і утримуйте її.
 • Задайте ім’я та пароль мережі, а при необхідності. тип шифрування.
 • Також радимо встановити ліміт трафіку, який можна буде використовувати при підключенні до мережі вашого смартфона. Нагадуємо, що це мобільний (і часто обмежений і дорогий) інтернет.
 • Крім того, слід задати максимальну кількість можливих підключених пристроїв, щоб мережа не була перевантажена.
READ  Як включити бездротову мережу на комп'ютері

Важливо: в режимі модему або точки доступу смартфон швидше розряджається. Поставте гаджет на зарядку або підключіть його до пауербанку під час роздачі інтернету.

Як підключити iPhone в режимі модему до комп’ютера через USB?

Зручний інтерфейс операційної системи iOS дозволяє в кілька кроків виконати будь-яку команду на iPhone. Ознайомившись із цією інструкцією, ви дізнаєтеся, як в iPhone активувати режим модему через USB.

Інструкція

Як роздати інтернет з iPhone по USB, розповідається в наступному

 • Активуйте цю функцію. Можете ознайомитися з діями, потрібними для з’єднання пристрою в якості модему.

Щоб підключити iPhone в режимі модему через USB, підключіть його через Lightning до PC і виберіть ствердну відповідь на питання «Довіряти цьому комп’ютеру»? Далі комп’ютер проведе настройку мережевого адаптера, виявить нову мережу і підключиться до неї. Також через нову локальну мережу PC отримає доступ в інтернет.

Якщо цього не відбулося автоматично, в мережевих налаштуваннях виберіть свій iPhone і під’єднати до нього вручну.

Якщо на вашому iPhone не включається режим модему, вам сюди.

способи

Про те, як можна роздати інтернет з iPhone, ми писали тут.

В iPhone можна використовувати три режими модему:

 • Підключення телефону до комп’ютера на MAC, Windows 7 або 10 по USB (Lightning), і роздача інтернету;
 • Створення точки доступу і роздача захищеного Wi-Fi з’єднання зі своїм паролем;
 • Підключення в якості модему до PC через Bluetooth сполучення.

Как подключить модем МТС к ноутбуку

обмеження

Коли смартфон підключений до PC через USB-порт:

 • Розряджається швидше звичайного, але при підключенні по USB заряд акумулятора залишається на колишньому рівні, а в моменти «простою» він поступово заряджається.
 • GSM модуль активний, тому SMS і дзвінки ви приймати зможете.
 • При вхідному або вихідному дзвінку інтернет переривається. Відновлюється після закінчення розмови.
 • Вхід в глобальну мережу з iPhone також буде доступний.
 • Тарифікація трафіку у мобільних операторів вважається за кількістю отриманих і відправлених пакетів.
 • Якщо у вас не безліміт, перевіряти стан трафіку можна в налаштуваннях мережевого адаптера, відкривши параметр «Стан».

Как подключить ПК к интернету через USB модем телефона Android IOS

У Windows 10 є функція установки ліміту використовуваного трафіку. Вона допоможе не піти в мінус і вчасно зупинити подачу трафіку.

ліміт трафіку

Використовуючи iPhone як модем, підключений по USB до PC або ноутбука з Windows 7 або 10, виставите обмежувач трафіку таким способом:

 • Натисніть в Windows 10 комбінацію клавіш WinIі відкрийте «Мережа та Інтернет».
 • Натисніть розділ «Etnernet» і мережу, до якої зараз підключено.
 • Активуйте повзунок «Задати як лімітоване підключення» і перейдіть до установки ліміту.
 • Виберіть потрібні параметри і натисніть «Зберегти».
 • Windows повідомить про деякі службах, які слід відключити при лімітованому використанні трафіку.

Система сповістить про швидке закінчення трафіку і заблокує доступ після витрачання всього пакета.

Особливості

 • переконайтеся, що у вас є пакет з гігабайтами або на балансі достатньо коштів для підключення до інтернету;
 • iPhone бачить стабільну 3G або 4G LTE зв’язок;
 • порт комп’ютера визначає підключаються в нього пристрої;
 • використовується оригінальний lightning;
 • на комп’ютері повинна бути обов’язково встановлена ​​програма iTunes останньої версії.

Якщо всі умови виконуються, приступайте до налаштування.

Підключити iPhone в якості модему дуже просто. Головне мати оригінальний lightning, встановлений iTunes, і щоб телефон ловив 3G / 4G LTE зв’язок. Якщо GSM-модуль ловить тільки GPRS, не виключені перебої в роботі модему.

Перехідник для планшета

OTG-кабель іноді буває представлений у вигляді компактного перехідника без шнура

З iPad будуть працювати тільки ті USB-модеми, які підтримують комп’ютерну операційну систему Mac OS X і мобільний iOS. Уточнити ці дані ви можете в специфікації модему на упаковці або на сайті виробника.

Кабель, призначений для підключення камери, теж підійде

Озброївшись переходником, підключіть модем до планшета і дочекайтеся, поки лампочка-індикатор на модемі не перестане блимати. Тепер можна переходити до налаштування.

Переклад в режим «Тільки модем»

Планшет за замовчуванням буде розпізнавати ваш модем як USB-накопичувач, тобто просту флешку. Щоб виправити це, потрібно:

 • Підключити модем до PC із установленим фірмовим софтом.
 • Запустити утиліту настройки модему.
 • Вибрати режим «Тільки модем». Зазвичай він знаходиться на головній сторінці налаштувань, але у деяких виробників може розташовуватися в меню «Режим» або «Налаштування».

Модеми ZTE і Huawei в потрібний режим можна перевести і з допомогою сторонніх програм. Для цього потрібно завантажити утиліту Mode Switcher. У неї всього одне віконце, в нижній частині якого ви побачите кнопку «Тільки модем». натисніть на неї.

Деякі утиліти надають виключно переклад режиму модему без додаткових налаштувань

Додаткові налаштування

Щоб використання модему було комфортним, варто провести додаткові настройки.

Обмеження швидкості

Ви можете вибрати максимальну швидкість передачі даних для модему. Це буває корисно, коли трафік, що надається оператором, обмежений. Для цього:

 • Натисніть правою кнопкою миші на активне підключення в треї або на ярлик, створений раніше.
 • Натисніть «Стан».
 • Натисніть кнопку «Властивості» в нижній частині вікна.
 • У першому рядку ви побачите, що випадає “Найбільша швидкість (біт / с)». Виберіть обмеження, яке вас влаштує. Максимальний показник тут обмежується апаратної швидкістю модему. Тому, щоб зняти всі обмеження, виберіть останнє значення в випадаючому списку.

Підключення модему до PC

У більшості випадків підключення USB-модема до ноутбука або стаціонарного комп‘ютера не викликає ускладнень. Вам потрібно:

 • Вставити SIM-карту оператора в модем.
 • Підключити модем до вільного USB-порту комп’ютера або ноутбука. Можна скористатися як USB 2.0, так і 3.0. Якщо у вас ноутбук, то можна підключити модем через подовжувач і покласти його поруч. так ви знизите ризик пошкодження пристрою.
 • Встановити спеціальне ПЗ. У комплекті з модемом у вас буде CD-диск з фірмовим ПО і драйверами. Вставте його в привід комп’ютера і встановіть весь пропонований софт за допомогою autorun. Якщо диска в комплекті не виявилося, то зайдіть на сайт виробника модему, перейдіть в розділ «Завантаження» (Downloads) і скачайте драйвери для свого пристрою вручну, після чого встановіть їх.
 • Тепер переконаємося, що драйвери встали коректно. Для цього відкриємо «Панель управління». «Диспетчер пристроїв» і виберемо в списку наш модем. Ви зможете впізнати його за назвою. в ньому буде зазначений виробник девайса. Двічі клікніть на нього.
 • У віконці натисніть «Розпитати модем». Система проведе невеликий тест, після чого повідомить вам про результати. Якщо все в порядку, то модемом вже можна користуватися. Якщо ж система видає помилку, то або драйвери застаріли (спробуйте завантажити нові на сайті виробника), або модем фізично несправний, або він несумісний з вашою версією ОС.

На цьому етапі з’єднання може бути встановлено автоматично. Ви побачите в треї значок підключення до інтернету. Але якщо цього не сталося, зробимо все вручну. Налаштування однакова для Windows XP, 7, 8.1 і 10:

 • Натисніть правою кнопкою миші по значку інтернету (або його відсутності) в треї і виберіть «Центр управління мережами і загальним доступом».
 • У вікні, натисніть «Налаштування нового підключення».
 • Нас цікавить підключення до інтернету. виберемо перший пункт.
 • Далі вибираємо «Комутоване».
 • У вас з’явиться віконце з трьома полями: «Набране номер», «Ім’я користувача» і «Пароль». Якщо ви купували модем у оператора, то ці поля вже будуть заповнені. Якщо ж SIM-карту ви брали окремо від USB-модема, то вам потрібно їх заповнити даними від оператора. Вони зазвичай вказані в договорі. Набирається номер може також називатися APN. Якщо цих даних немає в вашому договорі з оператором, то зв’яжіться з його гарячою лінією. вам підкажуть, як заповнити ці рядки. Поле «Ім’я підключення» ви можете заповнити на свій розсуд. наприклад, «Модем МТС» або як-небудь в цьому роді.

Щоб побачити пароль, поставте галочку “Показувати вводяться знаки»

Готово! Тепер ви зможете підключатися до інтернету за допомогою свого USB-модема.

Підключаємо USB-модем до планшету

USB-модем можна підключити до планшета на Android або iOS, якщо у нього є вбудований 3G-модуль і інтерфейс установки бездротових локальних мереж. Визначити такий планшет нескладно. у нього є лоток для SIM-карти.

Якщо лотка для сімки немає, то підключення модему вимагатиме root-прав і установки сторонніх програм. У цій статті ми не будемо торкатися цієї теми, оскільки вона занадто велика і вимагає від користувача певного досвіду і навичок.

Як підключити USB-модем до комп’ютера або планшета

USB-модем. популярне і простий пристрій, яке здатне надати доступ до інтернету не тільки вдома, але і в будь-якому іншому місці. аби мережу ловила. Підключити такий девайс нескладно. необхідно лише дотримуватися покрокової інструкції.

створюємо ярлик

Щоб отримувати швидкий доступ до налаштувань модему, відключати і підключати його інтернет в два кліка, можна зробити ярлик підключення. Для цього:

 • Зайдіть в «Центр управління мережами і загальним доступом», якщо ви встигли з нього вийти.
 • Натисніть «Мережеві підключення».
 • Знайдіть у списку створене підключення. Ви зможете впізнати його по імені, яке задавали коли Ви створюєте з’єднання.
 • Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає «Створити ярлик».

Тепер на робочому столі у вас є значок модемного підключення. Натискаючи на нього правою кнопкою миші, ви зможете швидко деактивувати і активувати його при необхідності.

Модем. це зовнішній пристрій, що приєднується до комп’ютера, ноутбука або планшета через USB-порт і служить для виходу в Інтернет. Вихід в глобальну мережу здійснюється через звичайну SIM-карту, яка вставляється всередину приладу. Сьогодні ми розглянемо, як підключити модем.

Як підключити USB-модем до комп’ютера

Як налаштувати модем

Наступний крок після підключення девайса. настройка пристрою для виходу в мережу Інтернет.

 • Натисніть на ярлик настановної програми, який знаходиться на робочому столі. Або зайдіть в програму через меню “Пуск”.
 • Далі тисніть кнопку “Підключити”.
 • Важливий крок. перевірка зв’язку. Для цього введіть в рядку браузера адресу будь-якого сайту. Швидке завантаження сторінки означає добрий зв’язок. Але візьміть до уваги той факт, що вечорами через великої кількості користувачів мережі швидкість може падати. Ранок і ніч. час “швидкого” Інтернету.
 • При завершенні сеансу зайдіть в меню програми і натисніть кнопку “Відключити” і тільки потім від’єднайте пристрій від комп’ютера.
 • Вкрай не рекомендується міняти налаштування пристрою.

Описана технологія з підключення та налаштування модему універсальна для девайса будь-якого оператора мобільного зв’язку.

READ  Як встановити wink на Smart TV LG

При виникненні проблем з підключенням або настроюванням модему ознайомтеся з інструкцією, яка додається до пристрою. Або зателефонуйте в технічну підтримку і опишіть виниклу проблему.

При покупці модему SIM-карта може надаватися в комплекті. Не забудьте поцікавитися у фахівця про чинне тарифному плані і проконсультуйтеся про умови інших Інтернет-тарифів (безлімітного Інтернету і з фіксованою платою). Якщо ви захочете перейти на інший тариф, то зможете це зробити відразу на місці. Правда для цього знадобиться ваш паспорт, так як SIM-карту необхідно буде зареєструвати.

Можливо, вам будуть цікаві такі наші статті

У розділі Налаштування та підключення Інтернету ви зможете знайти відповіді на найрізноманітніші питання з установки, підключення та налаштування пристроїв для виходу в Інтернет.

Як виправити, якщо комп’ютер не бачить підключений по USB телефон. додаткові методи

Якщо ваш телефон не підключається по USB до комп’ютера з можливістю передачі даних, а тільки заряджається, спробуйте наступні методи виправити проблему.

Безпечний режим Android, режим розробника драйвери материнської плати і інші нюанси

Крім іншого в разі виникнення проблеми, що розглядається, зверніть увагу на наступні моменти:

 • Увімкніть режим розробника на Android, а потім в параметрах розробника включите налагодження по USB і, окремо, знайдіть в налаштуваннях для розробника пункт КонфігураціяUSB за замовчуванням і встановіть режим «Передача файлів». Тут може бути корисно: Як включити налагодження по USB на Android.
 • Якщо ви користувалися режимом USB-модема на телефоні, в настройках (зазвичай в розділі «Підключення» або «Мережа та Інтернет». «Точка доступу і модем») вимкніть опцію «USB-модем».
 • Якщо телефон перестав бути видно після переустановлення або поновлення Windows, встановіть оригінальні драйвери материнської плати, чіпсета з сайту її виробника або з сайту виробника ноутбука, якщо у вас ноутбук.
 • Спробуйте перезавантажити ваш Android телефон в безпечному режимі. Якщо після цього він став видно при підключенні на комп’ютері, то найімовірніше, причина в якихось сторонніх додатках, найчастіше, пов’язаних із захистом, контролем та аналогічних.
 • Спробуйте використовувати вбудоване усунення неполадок в Windows: зайдіть в Панель управління. Пошук та усунення несправностей. Обладнання і звук. Налаштування пристрою (в останніх версіях Windows 10 пункт відсутній).
 • Якщо існує така можливість, спробуйте підключити телефон до іншого комп’ютера. Якщо там він теж не видно, знову ж справа швидше за все в кабелі або роз’ємі. Причому роз’єм на телефоні може перестати функціонувати для передачі файлів просто через потрапляння бруду або води з подальшим окисленням контактів.
 • Також можуть допомогти (а можуть і створити проблеми з іншими USB накопичувачами, так що беріться лише в тому випадку, якщо готові до цього) способи, що стосуються очищення драйверів з інструкції Комп‘ютер не бачить флешку з USB.

Якщо жоден з варіантів не допомогло вирішити проблему, а комп’ютер все також не бачить ваш Android смартфон, опишіть ситуацію в коментарях: що робилося, після чого з’явилася проблема, як поводиться ваш пристрій при підключенні по USB, перевірений кабель з іншим телефоном, а проблемне пристрій на іншому комп’ютері. я постараюся допомогти.

Чому Android Телефон не з’являється на комп‘ютері по USB і відбувається тільки зарядка. прості причини і рішення

Перш ніж приступати до додаткових методів вирішення проблеми, коли телефон не видно через USB підключення, рекомендую звернути увагу на наступні прості моменти: дуже часто причина виявляється в чомусь з перерахованого:

 • Якщо ви взяли кабель для USB підключення від не оригінальною дешевої зарядки або йде в комплекті з іншим пристроєм (наприклад. для зарядки бездротових навушників або іншого пристрою, не призначеного для прийому і передачі даних), то причина може бути саме в цьому: в повному обсязі кабелі можуть передавати дані, немає відповідних контактів, і зовні цього не помітити. Рішення. справний кабель з гарантованою можливістю передачі даних.
 • Якщо ви зіткнулися з тим, що при підключенні смартфона до комп’ютера його не видно, а недавно був ремонт телефону і ремонтувалося щось пов’язане з платою або роз’ємом, велика ймовірність, що ремонт і викликав проблему: дуже часто роз’єми паяють так, що після цього справно працює лише зарядка. Рішення. тільки переробляти.
 • Якщо у вас Mac OS, просто встановіть програму Android File Transfer для можливості передачі даних, офіційний сайт: https://www.Android.com/filetransfer/
 • Якщо раптом у вас ще Windows XP, встановіть драйвер MTP (Media Transfer Protocol). https://www.microsoft.com/en-in/download/details.aspx?ID=19153

Додатково, враховуйте, що підключення навіть справним кабелем через USB-хаб (розгалужувач USB-портів), до несправного USB роз’єму комп’ютера або ноутбука, а іноді. до передньої панелі PC може викликати проблему, яка розглядається. Спробуйте пряме підключення до USB, інший кінець, задню панель PC, якщо підключали до гнізда USB 3.0 (зазвичай, синього кольору). перевірте, чи збережеться проблема при підключенні до USB 2.0.

І останній простий момент: після підключення телефону до комп’ютера для того, щоб він почав відображатися в провіднику з можливістю перегляду фото, відео та інших файлів, потрібно:

 • Розблокувати телефон при підключенні, якщо він заблокований. отримати доступ до даних на заблокованих сучасних телефонах Android не вийде.
 • В області повідомлень натиснути по повідомленню про USB підключенні (за замовчуванням більшість телефонів підключаються тільки для зарядки). Якщо повідомлення не з’являється, точніше там не повідомляється про те, що це саме USB підключення, а тільки текст про зарядку, значить з «точки зору» телефону підключення не служить для передачі даних (неправильний кабель, пошкодження кабелю, роз’єми на телефоні або комп’ютері). Нижче. скріншоти з зовнішнім виглядом повідомлення на чистому Android 9 і 8, на Samsung Galaxy і на Android 6-7.
 • Вибрати режим передачі файлів MTP для USB-підключення. На старих версіях Android також може бути присутнім пункт для підключення як USB Mass Storage, він теж підійде, причому може спрацювати навіть краще.

Якщо перераховані методи не допомогли, перейдемо до більш складним способам виправлення.

Що робити, якщо комп’ютер не бачить підключений по USB телефон Android. відео інструкція

Перевірка роботи телефону (MTP пристрою) в диспетчері пристроїв

 • Відкрийте диспетчер пристроїв на комп’ютері з Windows 10, 8.1 або Windows 7, коли телефон підключений. Для відкриття диспетчера пристроїв можна натиснути клавіші WindowsR на клавіатурі, ввести devmgmt.msc і натиснути Enter. Windows. це клавіша з емблемою ОС.
 • Подивіться, чи є в диспетчері пристроїв пристрій з ім’ям MTP (MTP Device, MTP-Пристрій) або ім’ям вашого телефону (може знаходитися в розділі «Переносні пристрої).
 • Якщо є, двічі натисніть по ньому, перейдіть на вкладку «Драйвер», натисніть «Оновити драйвер». «Виконати пошук драйверів на цьому комп’ютері». «Вибрати зі списку доступних драйверів на комп’ютері» і подивіться список. Якщо в ньому більше між сумісними пристроями, спробуйте вибрати не той драйвер, який встановлений зараз, звичайно потрібно вибрати «USB-пристрій MTP».
 • Якщо ніяких нових пристроїв в диспетчері при відключенні і підключенні телефону по USB не виникає, це ще один аргумент на користь проблем з кабелем, роз’ємом на телефоні або комп’ютері.

Детальніше на цю тему, якщо пристрій відображається в диспетчері пристроїв зі знаком оклику, в окремій інструкції Неправильна секція установки служби в цьому INF-файлі MTP.

Комп’ютер не бачить телефон через USB. чому і як виправити

Якщо ви зіткнулися з тим, що телефон не підключається через USB, тобто комп‘ютер його не бачить для передачі файлів, а відбувається лише зарядка, при цьому звук підключення програється, в цій інструкції. докладно про те, як це виправити і включити можливість переглядати вміст пам’яті телефону при підключенні по USB кабелю.

Кроки, описані нижче, підійдуть для телефонів Android як останніх, так і попередніх версій в разі, якщо смартфон не видно після підключення по USB на комп’ютері з Windows 10, 8.1, Windows 7 і XP або Mac OS.

додаткова інформація

Якщо ви прийшли до висновку, що причиною проблем при підключенні телефону є його фізичні неполадки (гніздо, щось ще) або просто не хочете довго розбиратися в причинах, то ви можете передавати файли з і на телефон іншими способами:

 • Якщо у вас Windows 10. використовувати вбудований додаток Ваш телефон (тільки передача фото), якщо телефон Samsung. додаток Samsung Flow.
 • Синхронізація через хмарні сховища Google Drive, OneDrive, Dropbox, яндекс.диск.
 • Використання таких програм, як AirDroid (зручно і просто для початківців користувачів).
 • Створення FTP сервера на телефоні або підключення його в якості мережевого диска в Windows.

На цьому завершую, а якщо у вас після прочитання виникли питання або доповнення. буду радий, якщо поділіться.

Підключення USB-модема

Приєднують його до ноутбука через USB-порт. Уважно вивчіть тарифні плани, швидкість доступу і зону покриття, після чого виберіть, який провайдер краще за поєднанням ціна / швидкість / покриття.

Інструкція, як підключити 3G-модем, проста для розуміння і включає наступні кроки:

 • Увімкніть ноутбук і дочекайтеся, поки він повністю завантажиться.
 • Підключіть мобільний пристрій, перемістіть кнопку «ON / OFF» в позицію «ON».
 • При наявності інсталяційного CD, вставте його в привід, виконайте автозапуск. Далі, Майстер установки буде підказувати вам, як підключити USB-модем до комп’ютера. Погодьтеся з умовами ліцензійної угоди, виберіть місце установки програми, потрібен чи ні ярлик на робочому столі. Може бути і так, що інсталяційного диска в комплекті немає, це означає, що все необхідне вже завантажено, а установка відбудеться автоматично.
 • Якщо після установки ви побачили ярлик на робочому столі, двічі клацніть по ньому, введіть дані, які надав провайдер (логін і пароль). Запустіть браузер, тепер можете використовувати ваш підключений USB-модем. Якщо ярлика немає, зробіть ще кілька кроків:
 • Перейдіть до диспетчера пристроїв, знайдіть новий пристрій і запустіть діагностику.
 • Натисніть кнопку «Розпитати». Якщо драйвери були встановлені успішно, то і діагностика буде успішною.
 • Відкрийте розділ «Управління мережами і загальним доступом» з Панелі управління. Далі, запустіть настройку нового підключення «Комутоване».
 • Введіть логін і пароль.

Далі, розберемо, як за допомогою ноутбука і модему можна підключити провідний інтернет.

Підключення модему до комп’ютера або ноутбука

Комп’ютер втрачає свою функціональність, якщо на ньому не маєте доступу до інтернету. Якщо у людини роз’їзна робота або він знаходиться в будівлі, де немає обладнаних ліній зв’язку, то необхідно знати, як підключити модем до комп’ютера або ноутбука.

Якщо ви постійно працюєте в приміщенні, де проведено телефонні косильною волосіні, то підключатися можна, використовуючи провідний ADSL-модем. Телефонна волосінь буде вільна. Тарифи ADSL-зв’язку нижче, ніж стільникового, проте приєднувати ноутбук через провід не завжди зручно. Вихід в мережу за допомогою USB дасть більше гнучкості, функціональних можливостей, та й це набагато зручніше. Інтернет завжди у вас під рукою.

READ  Як зробити гучність на комп'ютері більше

Підключення інтернету через провідний модем

В даний час ADSL досить рідкісний вид з’єднання, але тим не менше іноді краще нічого не запропоновано. Давайте розберемося, як підключити інтернет через провідний модем.

 • За допомогою кабелю Ethernet підключіть пристрій до мережевої плати.
 • Якщо вам потрібен стаціонарний телефон, то скористайтеся сплиттером. На вході підключіть міську телефонну волосінь, далі, з двох роз’ємів один провід йде на телефон, а другий в роз’єм «Line» модему. Якщо ж телефоном ви не користуєтеся, то спліттер не потрібен.
 • Вставте в привід інсталяційний диск, далі, інструкція аналогічна тому, як підключити USB-модем до комп’ютера.

Представлені вище інструкції заощадять вам час, дозволять не мучитися над питанням, де знайти доступ в мережу і як самостійно вибрати і підключити той чи інший тип модему до комп’ютера. Просто зробіть своє життя зручніше, подстроив роботу в мережі під свої умови.

Підключення модему до комп’ютера або ноутбука

Комп’ютер втрачає свою функціональність, якщо у нього немає доступу до Інтернету. Якщо людина їде на роботу або знаходиться в будівлі, де немає обладнаних ліній зв’язку, то потрібно знати, як підключити модем до комп’ютера або ноутбука.

⚠️ Как Подключить 3G/4G Модем к Компьютеру?

Якщо ви постійно працюєте в кімнаті, де прокладені телефонні косильною волосіні, ви можете підключитися за допомогою проводового модему ADSL. Телефонна волосінь буде безкоштовною. Швидкість ADSL нижче, ніж у мобільних телефонів, але підключити ноутбук по кабелю не завжди зручно. Підключення до мережі через USB забезпечить більшу гнучкість, функціональність і набагато зручніше. Інтернет завжди під рукою.

Підключення USB-модема

Підключіть його до ноутбука через порт USB. Уважно вивчіть тарифні плани, швидкість доступу і зону покриття, а потім виберіть кращий провайдер за співвідношенням ціна / швидкість / покриття.

Інструкції по підключенню 3G-модема прості для розуміння і включають наступні кроки:

  Увімкніть ноутбук і дочекайтеся повного завантаження.

 • Підключіть мобільний пристрій, переведіть кнопку «ON / OFF» в положення «ВКЛ».
 • Якщо у вас є інсталяційний компакт-диск, вставте його в дисковод, почнеться автоматичне відтворення. Далі майстер установки підкаже, як підключити USB-модем до комп’ютера. Прийміть умови ліцензійної угоди, виберіть місце для установки програми незалежно від того, чи потрібно ярлик на робочому столі. Можливо, інсталяційний диск не входить в комплект, а це значить, що все необхідне вже завантажено і установка відбудеться автоматично.
 • Якщо після установки ви бачите ярлик на робочому столі, двічі клацніть по ньому, введіть дані, надані провайдером (ім’я користувача і пароль). Запустіть браузер, тепер ви можете використовувати підключений USB-модем. Якщо ярликів немає, зробіть ще кілька кроків:
  • Натисніть кнопку «Опитування». Якщо драйвери встановлені правильно, діагностика пройде успішно.
  • Зайдіть в диспетчер пристроїв, знайдіть новий пристрій і запустіть діагностику.

  ВАЖЛИВЕ. У разі збою установки драйвера ви побачите жовтий трикутник зі знаком оклику поруч з ім’ям пристрою. Видаліть встановлене ПЗ, запустіть. Якщо ви встановлювали з диска, перевірте, чи немає подряпин. Якщо це знову не вдається, зверніться до технічного фахівця, можливо, несправний порт USB.

  • Введіть логін і пароль.
  • Відкрийте розділ «Управління мережею і загальним доступом» на панелі керування. Потім почніть налаштовувати нове віддалене з’єднання ».

  Далі давайте подивимося, як можна підключити дротове підключення до Інтернету за допомогою ноутбука і модему.

  Підключення інтернету через провідний модем

  В даний час ADSL. досить рідкісний тип підключення, але іноді не рекомендується нічого кращого. Давайте дізнаємося, як підключити інтернет через провідний модем.

  • Використовуйте кабель Ethernet для підключення пристрою до мережевої карти.
  • Якщо вам потрібен стаціонарний телефон, скористайтеся перехідником. На вході підключіть міську телефонну волосінь, потім з двох роз’ємів один дріт йде до телефону, а другий. до гнізда «Line» модему. Якщо ви не користуєтеся телефоном, розгалужувач вам не знадобиться.
  • Вставте диск в привід, потім інструкція аналогічна тому, як підключити USB-модем до комп’ютера.

  Представлена ​​вище інструкція заощадить вам час, дозволить не турбуватися про те, де знайти доступ до мережі і як самостійно вибрати і підключити той чи інший тип модему до вашого комп’ютера. Зробіть своє життя комфортніше, адаптуючи роботу в мережі до своїх умов.

  Додаткові налаштування

  Щоб використання модему було комфортним, варто провести додаткові настройки.

  Перехідник для планшета

  OTG-кабель іноді буває представлений у вигляді компактного перехідника без шнура

  З iPad будуть працювати тільки ті USB-модеми, які підтримують комп’ютерну операційну систему Mac OS X і мобільний iOS. Уточнити ці дані ви можете в специфікації модему на упаковці або на сайті виробника.

  Кабель, призначений для підключення камери, теж підійде

  Озброївшись переходником, підключіть модем до планшета і дочекайтеся, поки лампочка-індикатор на модемі не перестане блимати. Тепер можна переходити до налаштування.

  Підключення USB модему

  Для тих, хто постійно знаходиться в приміщенні, де проведено телефонні косильною волосіні, і не знає, як підключити модем до свого комп’ютера і налаштувати інтернет, це можна зробити за допомогою проводового ADSL-пристрої. Телефонна волосінь буде завжди вільна. Тарифи ADSL зв’язку нижче, ніж стільникового, проте приєднувати ноутбук через провід не завжди зручно.

  Важливо! При виборі обладнання потрібно ознайомитися з тарифами, швидкістю доступу і зоною покриття.

  Модем приєднують до ноутбука за допомогою USB-порту. Спочатку доведеться підключити ноутбук до мережі і почекати коли завершиться процес завантаження. Далі потрібно під’єднати телефон, перемістити кнопку ON / OFF на позицію ON, яка знаходиться на передній панелі пристрою. Якщо під рукою є інсталяційний CD, тоді його потрібно вставити в привід. У такому варіанті буде потрібно перезавантаження комп’ютера. Прийнявши відмову від відповідальності ліцензійної угоди, система пропонує вибрати місце установки програми. Якщо інсталяційний диск відсутній, тоді завантаження програми відбудеться автоматично.

  Іноді після установки програми на робочому столі з’являється ярлик. Тому багато хто не знає, як налаштувати правильно модем на комп, щоб якісно постачати Wi-Fi. У цьому варіанті потрібно натиснути на обрану опцію двічі і ввести дані, надані провайдером. Буде потрібно запустити новий браузер і скористатися підключеним USB-модемом. Якщо раптом на робочому столі ярлик не з’явиться, тоді потрібно відкрити диспетчер пристроїв і запустити діагностику. Після чого треба вибрати пункт «Розпитати». Натиснувши на кнопку, процес діагностики завершиться успішно.

  Зверніть увагу! Наступного разу доведеться перейти в розділ «Управління мережами і загальним доступом».

  Опція знаходиться на панелі управління. Якщо настройка запускається, тоді для підключення доведеться ввести логін і пароль.

  Обмеження швидкості

  Ви можете вибрати максимальну швидкість передачі даних для модему. Це буває корисно, коли трафік, що надається оператором, обмежений. Для цього:

  • Натисніть правою кнопкою миші на активне підключення в треї або на ярлик, створений раніше.
  • Натисніть «Стан».
  • Натисніть кнопку «Властивості» в нижній частині вікна.
  • У першому рядку ви побачите, що випадає “Найбільша швидкість (біт / с)». Виберіть обмеження, яке вас влаштує. Максимальний показник тут обмежується апаратної швидкістю модему. Тому, щоб зняти всі обмеження, виберіть останнє значення в випадаючому списку.

  Підключення інтернету через провідний модем

  В даний час ADSL належить до рідкісного виду з’єднання. Підключення мережевого інтернету через модем здійснюється із застосуванням кабелю Ethernet. Щоб успішно подати Wi-Fi, спочатку потрібно під’єднати пристрій до мережевої плати.

  Деякі вважають за краще використовувати стаціонарний телефон. Найкраща альтернатива. спліттер. На вході слід приєднати міську телефонну волосінь. Серед 2-х роз’ємів необхідно вибрати 1 провід, призначений для телефону, а другий роз’єм Line.

  Підключення комп’ютера з модемом

  Параметри косильною волосіні для ADSL інтернету: співвідношення сигналу та шуму

  Дізнатися, як встановити модем на комп’ютер, можна після придбання відповідного пристрою. Спочатку визначається апаратна конфігурація комп’ютера і апарату. Зазвичай змінюють положення перемикачів, які розташовані на деяких платах PC. Якщо неправильно підключити пристрій до комп’ютера, тоді виникнуть збої в системі.

  Зверніть увагу! Для підключення через USB модем потрібно визначити тип пристрою. Його ділять на дві категорії: внутрішній або зовнішній.

  Зовнішній апарат підключається до будь-якого COM-порту комп’ютера. У деяких пристроях відсутній COM-порт. Після придбання зовнішнього апарату доведеться підключити харчування. Вихідний роз’єм блоку живлення повинен підключатися через відповідний роз’єм на корпусі самого пристрою.

  Якщо внутрішній модем вбудований в PC, тоді його установка відбувається на материнській платі комп’ютера. Потім апарат під’єднують до телефонної косильною волосіні або телефону.

  З’єднання через зовнішні / внутрішні модеми до телефонної косильною волосіні і телефонного апарату здійснюється однаковим чином. Для цього виділено два роз’єми RJ11, розташовані на задній панелі апарату. Один роз’єм позначається як LINE, що в перекладі означає «волосінь» або WALL. «стіна». Його призначення. підключити пристрій до телефонної косильною волосіні. Інший роз’єм позначається як PHONE.

  Як правило, з модемом поставляється спеціальний кабель, який служить для підключення апарату до телефонної косильною волосіні. Роз’єм RJ11 з 4 лініями не використовують при підключенні до стандартної телефонної розетки. Так як звичайна міська телефонна волосінь має тільки дві. Для здійснення всіх цих дій доведеться знайти або придбати перехідник.

  Важливо! Середні дроти підключаються до телефонної косильною волосіні і телефону. Залишаються зайві дроти (2). В результаті чого вони залишаються непідключеними.

  Після виконання цих дій необхідно зняти трубку телефону. Не потрібно включати живлення комп‘ютера. При виникненні довгого гудка особливих проблем не виникне.

  Далі потрібно включити живлення комп’ютера і пристрої (зовнішнього). Перш ніж завершити дію, слід вдруге перевірити роботу телефону. Якщо апарат не працює, слід перевірити роз’єми і кабелі.

  Якщо комп’ютер працює і зовнішній апарат підключені успішно, тоді перевіряється сам пристрій. Запускається комунікаційна програма, яка дозволить з’єднати пристрій з іншим апаратом.

  Як правило, програмісти рекомендують користуватися комунікаційними програмами. Серед них можна виділити BITCOM або COMIT. Вони поставляються в комплекті з модемом. Не менш популярним є додаток Terminal. Це стандартна конфігурація операційної системи Windows 3.1, а також Windows для Workgroups 3.11.

  Встановлення і налагодження модему на комп’ютері

  USB-модем. популярне і простий пристрій, яке здатне надати доступ до інтернету не тільки вдома, але і в будь-якому іншому місці. аби мережу ловила. Підключити такий девайс нескладно. необхідно лише дотримуватися покрокової інструкції.

  BETATECH.COM.UA 2021