Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як підключити віддалений доступ до іншого комп’ютера

TeamViewer

TeamViewer. це безкоштовний (для некомерційного використання) інструмент, який надає користувачеві повний набір функцій для віддаленого адміністрування. Крім того, за допомогою цієї програми можна налаштувати віддалений доступ до комп’ютера в кілька кліків. Але перш ніж підключитися, потрібно завантажити програму, причому зробити це потрібно буде не тільки на нашому PC, але і на те, до якого ми будемо підключатися.

 • Запустіть виконуваний файл після завантаження. Доступно три варіанти. використання з установкою; встановити тільки клієнтську частину та використання без установки. Якщо програма запущена на комп’ютері, яким планується керувати віддалено, можна вибрати другий варіант «Встановити, щоб потім управляти цим комп’ютером віддалено». В цьому випадку TeamViewer встановить модуль для підключення. Якщо ж запуск планується на PC, з якого буде здійснюватися управління іншими пристроями, підійдуть як перший, так і третій варіанти. Для одиничного використання підійде також варіант «Приватне / некомерційне використання». Встановивши необхідні параметри, натискайте «Прийняти. завершити».

Далі буде відкрито головне вікно програми, де нас будуть цікавити два поля. «Ваш ID» і «Пароль». Ці дані будуть використовуватися для підключення до комп’ютера.

Як тільки програма буде запущена і на клієнтському комп’ютері, можна приступати до підключення. Для цього в поле «ID партнера» необхідно ввести відповідний номер (ID) і натиснути кнопку «Підключитися до партнера». Потім програма запропонує ввести пароль (відображається в полі «Пароль»). Далі буде встановлено з’єднання з віддаленим PC.

ТімВівер є одним з найпопулярніших і зручних рішень для віддаленої роботи. Картину псують хіба що рідкісні баги з’єднання.

AnyDesk

Відмінною альтернативою всім раніше згаданими програмами є AnyDesk. Для використання її навіть не знадобиться встановлювати на комп‘ютер.

 • Завантажте виконуваний файл для Windows і помістіть спочатку на машину-сервер, потім на машину-клієнт.
 • Запускайте варіант на комп’ютері, до якого потрібно підключитися. Знайдіть в лівій частині вікна блок «Це робоче місце», а в ньому. текстовий рядок з ID PC. Запишіть або запам’ятаєте цю послідовність.

Тепер запустіть додаток на клієнтському комп’ютері. У блоці «Віддалене робоче місце» введіть дані ідентифікатора, отримані на попередньому кроці, і натискайте «Підключитися».

На серверній машині потрібно прийняти виклик на підключення.

Після установки з’єднання віддалений комп’ютер буде доступний для маніпуляцій з боку клієнта.

Як бачимо, користуватися AnyDesk куди простіше, ніж іншими додатками з сьогоднішньої статті, проте це рішення не надає прямого з’єднання та використовує власний сервер, що може мати негативні загрозами безпеці.

Варіанти віддаленого підключення

В основному вирішення поставленого сьогодні завдання надає спеціалізоване програмне забезпечення, як платне, так і безкоштовне. У деяких випадках може знадобитися і вбудований в Windows інструментарій. Розглянемо всі можливі варіанти по порядку.

TightVNC

Ще одним варіантом віддаленого підключення до PC буде задіяння додатки TightVNC, якому теж під силу вирішити поставлену сьогодні завдання.

  Завантажте установчий файл програми і інсталюйте її на обидва цільових комп’ютера. В процесі з’явиться пропозиція задати паролі для підключення і доступу до адміністративних опцій. рекомендуємо задати обидва.

Насамперед перевірте, відзначені чи всі пункти на вкладці «Server». ці опції відповідають за працездатність підключення.

Просунутим користувачам також не завадить відвідати розділ «Access Control», в якому можна задати діапазон IP-адрес, з яких буде йти підключення до цього комп’ютера. Натисніть кнопку «Add», потім впишіть в діалоговому вікні адресу або пул адрес, після чого натисніть «OK».

Далі потрібно дізнатися IP-адресу машини-сервера. Про те, як це зробити, можете дізнатися зі статті по посиланню нижче.

Детальніше: Дізнаємося IP-адреса комп’ютера
Для підключення відкрийте на клієнтській машині програму TightVNC Viewer. зробити це можна через папку програми в меню «Пуск».

В поле «Remote Host» введіть адресу цільового PC.

Крім IP, в деяких випадках може знадобитися додатково ввести також і порт підключення, якщо використовується значення, відмінне від встановленого за замовчуванням. У цьому випадку схема введення дещо змінюється. IP і порт вводяться через двокрапку:

Обидва значення слід прописувати без зірочок.
Перевірте коректність введення потрібних даних, потім натискайте «Connect». Якщо для підключення встановлено пароль, потрібно його ввести.

Зачекайте, поки з’єднання буде встановлено. Якщо все зроблено правильно, перед вами з’явиться робочий стіл віддаленого комп’ютера, з яким вже можна працювати.

Як бачимо, нічого складного. TightVNC дуже простий в управлінні і настройці, до того ж абсолютно безкоштовний.

Як підключитися до віддаленого комп’ютера

підключити, доступ, іншого, комп, ютера

Litemanager

Ще один додаток, за допомогою якого можна організувати віддалене підключення до іншого комп’ютера. Litemanager.

  На відміну від попереднього рішення, у Лайтменеджер присутні окремі інсталятори для серверного та клієнтського варіантів. Почати установку слід з першого. перемістіть файл «Litemanager Pro». Server на машину, до якої потрібно підключитися, і запустіть його. В процесі з’явиться вікно з підтвердженням автоматичної настройки брандмауера Windows. переконайтеся, що потрібна галочка відмічена.

В кінці інсталяції з’явиться пропозиція задати пароль для підключення, а також дозволити з’єднання за допомогою ID. Останнє нагадує аналогічне рішення у TeamViewer.

Тепер слід встановити версію-клієнт на основний комп’ютер. Дана процедура не має на увазі наявності будь-яких специфічних нюансів і виконується так само, як і у випадку з будь-яким іншим Windows-додатком.

READ  Чи не працює екран Samsung

Для установки з’єднання переконайтеся, що на цільовій машині запущений сервер Litemanager. За замовчуванням він вимкнений. запустити додаток можна через однойменний файл в папці програми в меню «Пуск».

Після запуску сервер буде потрібно налаштувати. Для цього відкрийте системний трей, знайдіть значок Litemanager, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть варіант «Settings for LM Server».

Натисніть на кнопку «Налаштування сервера» і виберіть варіант «Безпека».

На вкладці «Авторизація» переконайтеся, що відзначений пункт «Захист паролем», потім натисніть «Змінити / Встановити», після чого введіть восьмизначний пароль в обидва текстових поля.

Для запуску сервера перед повторним використанням значком в треї, але на цей раз просто клікніть по ньому лівою кнопкою. З’явиться маленьке віконце зі значенням ID, запам’ятайте його або запишіть. Також тут можна задати PIN-код для захисту від небажаного з’єднання. Натисніть «Connect» для запуску сервера.

Клієнтський варіант можна запустити з ярлика на «Робочому столі». У вікні програми двічі клацніть лівою кнопкою миші по елементу «Додати нове з’єднання».

У спливаючому вікні введіть значення ID і PIN, якщо задали такий на попередньому етапі, і натисніть «ОК».

Буде потрібно ввести пароль, заданий в настройках сервера на попередньому кроці.

За допомогою меню «Режими», розташованому в правій частині менеджера клієнта, виберіть потрібний варіант підключення. наприклад, «Перегляд», потім двічі клацніть лівою кнопкою по підключеному з’єднанню.

Тепер можна переглядати вміст екрану віддаленого комп’ютера.

Лайтменеджер є трохи складніше рішення, ніж розглянуті вище, проте забезпечує непогані налаштування безпеки і загальний функціонал роботи з віддаленій машиною.

Як підключитися через мережу до іншого комп’ютера

У даній статті ви дізнаєтеся, як за допомогою інтернету можна підключатися до іншого комп’ютера, віддалено керувати ним з іншого комп’ютера, встановлювати програми для обох комп’ютерів. При цьому один комп’ютер буде «хост-комп’ютером», і з його допомогою можна буде управляти іншими машинами в будь-якому місці, в той час як вони обидва мають доступ до Інтернету, підключені до мережі і мають відповідне програмне забезпечення. Такі програми, як Team Viewer і Chrome Remote Desktop, вільно поширюються і доступні будь-яким комп’ютерам або навіть мобільних пристроїв на базі iOS або Android, тоді як Windows Remote Desktop можна встановити на основному комп’ютері OC Windows і отримати доступ до інших комп’ютерів системи Windows або Mac.

Підключення комп’ютерів по USB.

На другому. прописуємо IP-адреса 192.168.1.2 маска 255.255.255.0:

Після цих маніпуляцій обидва PC повинні бути видні через мережеве оточення.

Все про локальні мережі і мережевому обладнанні

Більшість статей нашого сайту присвячено різним способам створення локальної мережі. Але, як відомо, «Все найважливіше. в деталях», і одного тільки правильного підключення всіх мережевих пристроїв недостатньо для безтурботного існування девайса на просторах домашнього «вайфая».

І в даній статті ми зупинимося на тому, як підключитися до комп’ютера по локальній мережі, а також торкнемося питання, як зайти по мережі на підключений до іншого комп’ютера принтер.

Отже, щоб налаштувати підключення до іншого комп’ютера через локальну мережу, потрібно, перш за все, цю саму мережу створити. Зробити це можна як за допомогою роутера (домашня мережа WI-FI), Так і шляхом жорсткого з’єднання комп’ютерів за допомогою мережевого кабелю.

Потім щоб підключитися до комп’ютера по IP адресою «пов’язані» між собою PC повинні «побачити» одне одного. Для цього необхідно на кожному комп’ютері створити правильні настройки мережевої карти і відкрити для загального доступу потрібні файли і папки.

TeamViewer

Користуючись комп’ютером, до якого вам потрібно отримати доступ, перейдіть на сайт завантаження TeamViewer. Для цього перейдіть за наступним посиланням: https://www.teamviewer.com/en/download/ в будь-якому браузері. Сайт автоматично визначить вашу операційну систему.

Как настроить удалённый рабочий стол?

Замітка! Якщо операційна система визначається невірно, вкажіть вашу ОС у відповідній графі посередині сторінки.

Прокрутіть сторінку вниз і натисніть «Завантажити». ця кнопка розташована у верхній частині сторінки. Після почнеться завантаження файлу встановлення.

Після запуску інсталятора TeamViewer. У Windows він називається «TeamViewer_Setup», в MacOS це буде «TeamViewer.dmg».

Встановіть TeamViewer. Для цього:

  в Windows поставте прапорець на установку віддаленого доступу до цього комп‘ютера, поставте прапорець до призначеного для користувача угодою і натисніть «Прийняти-завершити»;

Дізнайтеся ID вашого комп’ютера. У лівій частині вікна TeamViewer буде розділ із зазначенням призначеного для користувача ID під заголовком «Дозволити віддалене управління». Цей ID вам знадобиться для доступу до головного комп’ютера.

Змініть пароль. Для цього:

 • наведіть курсор миші на поточний пароль;
 • клікніть по стрілочки зліва;

Завантажте, встановіть і відкрийте TeamViewer на своєму другому комп’ютері. Це повинен бути комп’ютер, який ви будете використовувати для доступу до головного комп’ютера.

Замітка! Ви також можете завантажити TeamViewer на свій iPhone або Android.

Введіть ID першого комп’ютера в поле «ID партнера». Це поле знаходиться в правій частині вікна TeamViewer.

Переконайтеся, що «Віддалене управління» встановлено. Якщо немає, клікніть по кружку зліва від цієї опції в меню. Натисніть «Підключитися до партнера». Ця опція знаходиться в нижній частині вікна.

Введіть пароль, який ви встановили в розділі «Дозволити віддалене управління».

Увійдіть в систему. Подивіться на екран підключеного комп’ютера. Через деякий час ви побачите, що екран першого комп’ютера з’явиться у вікні TeamViewer на екрані другого комп’ютера.

Замітка! Коли ви побачите екран головного комп’ютера, ви зможете взаємодіяти з ним так, як якщо б ви працювали з ним безпосередньо.

Блог про модеми, роутерах і gpon ont терміналах.

Зараз практично в кожній квартирі є комп’ютер. у кого-то це дідок, що використовується для виходу в інтернет або як друкарська машинка. А у кого-то це ігровий монстр з гігабайтами оперативної пам’яті і террабайтнимі жорсткими дисками, що зберігають на собі величезну кількість інформації. Згодом, до нього може додатися ще один комп’ютер або ноутбук когось із членів сім’ї. Або хтось із друзів приніс до Вас свій ноутбук з сотнею гігабайт фільмів, які потрібно терміново перекинути. Само собою. такий обсяг на флешках або дисках копіювати умотал. Виникає питання: як підключити пристрої між собою? Інший поширений випадок. це коли Вам треба підключити їх, щоб дати їм обом доступ в Інтернет. Звичайно, якщо у Вас стоїть вдома WI-FI-роутер або простий мережевий комутатор (свіч). то вирішення цієї проблеми просте. підключаємо обидва комп’ютера до роутера або свитчу і працюємо. Причому розумний роутер сам роздасть IP-адреси і далі все піде як по маслу. А як бути, коли мережевих пристроїв під рукою немає, але підключити комп’ютери дуже потрібно. Я приведу 3 способи настройки такого з’єднання без використання WI-FI-роутера або світча.

READ  Як підключити передню панель комп'ютера

TeamViewer

Примітка: програма безкоштовна при використанні в приватних некомерційних цілях.

Одна з найпопулярніших програм для підключення та налаштування інших PC через інтернет.

Причому, TeamViewer дозволяє обходити брандмауер, маршрутизацію NAT і ін. (Навіть порти ніякі прокидати не потрібно.). Все це означає, що для роботи. вам потрібно тільки завантажити і запустити додаток (ніяких довгих і болісних налаштувань)!

TeamViewer дозволяє передавати файли, проводити конференції, адмініструвати сервера, надавати комп’ютерну допомогу і т.д.

 • легка настройка і використання: після запуску програми на PC у вас буде свій ID (це як номер телефону. по ньому і можна підключатися.);
 • можливість доступу зі смартфона;
 • є опція для налаштування неконтрольованого доступу (це коли ви зможете підключитися до віддаленого PC без допомоги його користувача);
 • шифрування даних при роботі (цим забезпечується повна конфіденційність даних).

Мінуси: висока ціна за повну версію програми. У деяких випадках не стабільне з’єднання з затримкою (явно програє AnyDesk).

AeroAdmin

Примітка: безкоштовна для приватного використання.

AeroAdmin. добротна безкоштовна програма для віддаленого доступу до комп’ютера. Варто зазначити, що для роботи не потрібна установка програми (а з’єднуються PC можуть перебувати в різних локальних мережах за NAT).

Що цікаво: в програму доп. впровадили інструменти контролю і моніторингу активності (тобто чим займається користувач). Це може бути дуже зручно для контролю за дітьми (або працівників в офісах).

До речі, повна версія програми коштує відносно дешево (набагато менше, ніж у попереднього ПО).

Програми для підключення до іншого комп’ютера через інтернет (віддалений доступ. це легко!)

Доброго дня!

Взагалі, питання по підключенню до робочого (домашньому) комп‘ютера через мережу інтернет став сьогодні досить популярним (ймовірно, вся справа в епідемії, і переходу багатьох співробітників на удаленку.).

Власне, саме тому я і вирішив накидати цю невелику замітку з одними з найбільш зручних інструментів для вирішення цього питання.

Зрозуміло, все “тонкощі” по налаштуванню подібного ПО я привести тут не зможу. але багатьом це і не потрібно. Рішення ж типових задач для більшості. в наведеному нижче ПО вкрай просте (не те, що було років 10-15 тому).

Примітка: в загальному випадку потрібно встановити додаток відразу на обидва комп’ютера (і на той, до якого будете підключатися; і на той, з якого будете підключатися). Потім, на одному з PC подивитися в додатку спец. ID і передати його на другий PC. на ньому ввести цей ID та підключитися.

Як налаштувати віддалений доступ: підключення до робочого столу, передача файлів і управління комп’ютером за Інтернет

AnyDesk

Тепер ми можемо управляти цим PC віддалено.

Відмінна програма для підключення до віддаленого PC через інтернет і локальну мережу. AnyDesk повністю російською, з підказками і без складних консольних вікон конфігурації.

Одне з головних її переваг (на мій погляд). висока якість зображення навіть при низкоскоростном доступі. Досягається це за рахунок спец. алгоритму: картинка з віддаленого робочого столу передається не вся цілком, а тільки її змінюються частини (таким чином, вимоги до мережі інтернет нижче, ніж у багатьох аналогів).

 • хороша “картинка” навіть при повільному інтернеті;
 • легко налаштувати і використовувати (розберуться навіть новачки);
 • можливість налаштування неконтрольованого доступу;
 • велика кількість підказок і настанов на офіц. сайті.
 • в безкоштовній версії є обмеження на кількість підключень (1);
 • вартість повнофункціональної версії програми досить істотна.

Getscreen.me

Обмеження безкоштовної версії: підключення не більше 15 хв. (І не більше 2 в один сеанс).

Ця невелика програма якраз відмінно підійде всім початківцям користувачам! Для того, щоб надати іншому користувачу доступ до свого PC буде потрібно наступне:

 • завантажити до себе невеликий додаток з сайту GetScreen.me (для Windows) і запустити його;
 • скопіювати з нього посилання і передати її ін. користувачу;
 • йому залишиться тільки вставити її в адресний рядок браузера натиснути Enter (повна сумісність гарантується в Chrome). Зазначу, що працювати з віддаленим PC можна як з телефону, так і з ін. Комп’ютера!

Ніяких доп. налаштувань не потрібно. Звертаю увагу, що посилання тимчасова і після одного сеансу. вона стане не активної!

На скрині нижче я підключився до свого раб. столу з телефону.

Підключення до робочому стіл з телефону / GetScreen.me

Недолік: при повільному підключенні до мережі інтернет. може пригальмовувати. Також досить жорстке обмеження за часом. 15 хвилин. всього.

Ammyy Admin

Обмеження безкоштовної версії: 15 годин на місяць; тільки для некомерційного використання!

Ammyy Admin. універсальна програма для безпечного управління віддаленими комп’ютерами по мережі інтернет (відмінно підходить для дистанційної роботи співробітників).

 • не вимагає установки (досить завантажити і запустити виконуваний файл);
 • висока безпека (програма шифрує всі дані, що передаються. До того ж не дає підключатися по IP, тільки по ID, який надійно захищений і ніде не фігурує, крім вікна з яким ви працюєте);
 • вбудований голосовий чат;
 • можливість передавати файли;
 • додаток дозволяє віддалено перезавантажувати комп’ютер, входити і виходити з Windows, і ін.

Функція швидка допомога для віддаленого доступу до комп’ютера в Windows 10

Windows 10 дозволяє дистанційно керувати іншими комп’ютерами з тієї самої версією операційної системи. Ця функція вбудована в систему і її простіше використовувати, ніж в попередніх версіях Windows. Без необхідності установки додаткових програм, ми можемо керувати чужим комп’ютером або попросити кого-небудь віддалено відновити нам операційну систему через Інтернет.

READ  Як монтувати відео на ПК для YouTube

Вбудована функція віддаленого управління в Windows 10

Віддалене управління іншими комп’ютерами корисно в багатьох ситуаціях. Наприклад, якщо у вас виникли проблеми з операційною системою і ви не можете самостійно їх вирішити, то можна звернеться до знайомого або друга, з яким до того ж не обов’язково приїжджати до вас додому. Досить відкрити йому віддалений доступ до робочого столу, щоб він зміг підключитися і керувати ним через Інтернет.

Зазвичай для таких цілей використовують програму TeamViewer, яка дозволяє керувати віддаленим PC. Але користувачам, у яких встановлено Windows 10 з оновленням Anniversary Update, отримати віддалений доступ буде набагато простіше і без установки додаткових програм. Функція віддаленого робочого столу вбудована в ОС, а в Windows 10 використовувати її набагато легше, ніж коли-то в формі так званої «Швидкої допомоги».

Надання допомоги в Windows 10

Якщо не пройшло 10 хвилин і код ще актуальний, то з’єднання між комп’ютерами буде встановлено і користувач з першого кроку буде бачити на своєму екрані робочий стіл людини з другого кроку. Тепер можна управляти мишею і клавіатурою і виконувати будь-які операції на віддаленому PC.

Як вже зазначалося вище, ця функція призначена головним чином для отримання / надання швидкої допомоги. Якщо ваш знайомий має проблеми, наприклад, з вірусами, роботою Windows або у нього щось не виходить, замість того, щоб пояснювати йому це в Skype або іншому мессенджере, варто просто попросити у нього надати віддалений доступ і виконати відповідні дії за нього.

Налаштування віддаленого доступу в Windows 10

Але перш ніж почати звертаємо увагу на наступне. Ця функція вимагає, щоб у обох користувачів було встановлено оновлення Anniversary Update.

Підключення в Windows 10 працює трохи інакше, ніж у випадку програм типу TeamViewer. У TeamViewer діє принцип, згідно з яким той користувач, що надає доступ до свого компютера, повинен пройти реєстрацію і отримати ідентифікатор і пароль до нього. Потім він відправляє отримані дані одного, якого хоче надати віддалений доступ.

У Windows 10 все на оборот. користувач, який хоче підключитися до віддаленого комп‘ютера, виконує перший крок, зареєструвавшись як особи, яка надає допомогу. Отримує таким способом унікальний 6-значний код, який дійсний протягом 10 хвилин. Потім той, якому потрібна віддалена підтримка вводить код у себе, ініціюючи тим самим з’єднання між двома комп’ютерами. Давайте розглянемо процес підключення покроково.

Крок 1. Вирішення, який хоче керувати віддаленим комп’ютером

Користувачеві, якому потрібен доступ до віддаленого PC, потрібно перейти в меню Пуск. Стандартні і вибрати опцію «Швидка допомога». Після включення цієї функції потрібно вибрати опцію «Надати допомогу» і увійти в систему під обліковим записом Microsoft. Після входу відобразиться 6-значний код.

[Корисняк] Як налаштувати віддалений доступ між комп’ютерами на Windows без сторонніх програм

Код дійсний протягом 10 хвилин і виконує роль ідентифікатора користувача, необхідного для з’єднання з іншим комп’ютером. Код потрібно відправити того, хто хоче надати віддалений доступ до вашого пристрою.

Крок 2. Вирішення, який надає доступ до свого PC

Користувачеві, який хоче надати доступ до свого комп’ютера потрібно отримати і скопіювати у себе 6-значний код. Потім перейти в меню Пуск. Стандартні і вибрати опцію «Швидка допомога». Після включення цієї опції потрібно вибрати пункт «Виправити це для мене».

Висвітиться вікно, де потрібно буде ввести ідентифікатор користувача, якому ми хочемо надати віддалений доступ. Після введення 6-значного коду почнеться процес підключення. Коли з’явиться повідомлення про те, чи хочемо ми дозволити іншим користувачам підключатися до свого комп’ютера, виберіть «Дозволити».

Найпростіший спосіб підключення до віддаленого комп’ютера

Якщо у вас або вашого знайомого інша версія Windows або виникли проблеми з установкою оновлення Anniversary Update, доведеться розглядати інші варіанти підключення.

Існує багато додатків і програм для керування віддаленим робочим столом. Деякі вимагають точного налаштування і не дуже зрозумілі для початківців користувачів. Проте, є одна програма, яка дуже проста і приголомшливо ефективна.

Йтиметься про AnyDesk, яка дуже популярна і виділяється середовища подібних програм. Перш за все, вона є дуже простий у використанні, а з’єднання між комп’ютерами нагадує виклик співрозмовника по Skype. Програма не вимагає ніяких налаштувань (просто наберіть унікальний номер користувача, до комп’ютера якого хочете підключитися). Крім того, програма є портативної, а це означає, що її можна запустити на будь-якому PC без установки, наприклад, з флешки.

Після запуску AnyDesk відкриється головне вікно, розділене на дві частини. одна стосується вашого комп’ютера, друга служить для перехоплення контролю над іншим PC.

У розділі «Дане робоче місце» знаходиться Вашу електронну адресу AnyDesk. Він дозволяє іншим користувачам підключиться до вашого комп’ютера. Тобто, щоб хтось зміг отримати віддалений доступ до вашого PC, передайте йому цю адресу. Ця електронна адреса була також може бути знадобитися, якщо вам потрібно буде підключитися до свого домашнього комп’ютера, наприклад, з роботи.

Розділ «Інша робоче місце» призначений для установки зв’язку з віддаленим PC. Для установки з’єднання досить ввести адресу (ідентифікатор) віддаленого комп‘ютера і натиснути на кнопку «З’єднати». На віддаленому PC з’явиться віконце з інформацією, що хтось намагається встановити підключення з ним. Користувач повинен дозволити з’єднання натисненням на кнопку «Прийняти».

У вікні AnyDesk з’явиться віддалений робочий стіл. Тепер можна запускати на ньому програми, переглядати файли та виконувати будь-які операції.

BETATECH.COM.UA 2022