Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як підключити Xbox до телевізора

Table of Contents

Кабель «VGA HD AV»

Чи не зустрічається в базових комплектацій приставок, тому заздалегідь придбайте його, якщо надумаєте підключити консоль таким чином. На телевізорі повинен бути присутнім VGA-вхід, що дозволяє домогтися «середнього» якості зображення (480-720p).

Як і при роботі з будь-яким іншим кабелем, з’єднайте відповідні роз’єми VGA HD AV з консоллю (AV-вихід) і телевізором (VGA. з VGA-входом, а білий і червоний коннектори. з AUDIO «R» і «L»)

способів підключити Xbox до телевізора

Сучасні моделі популярної консолі Xbox 360 дозволяють геймерам насолоджуватися високою якістю ігрової графіки і геймплея. Не дарма все релізи найбільш очікуваних ігор виходять спочатку на Xbox 360 (або на PS): в цьому випадку у розробників є більше простору для «маневру» при тестуванні тих чи інших ігрових нюансів, частина з яких будуть відкинуті при оптимізації продукту під PC.

Для того, щоб відчути на собі всю «міць» даної консолі і першим долучитися до числа щасливих володарів свіжоспеченої іграшки від якогось відомого бренду, необхідно знати, як найкращим чином підключити Xbox 360 до телевізора. Перевагою правильного з’єднання приставки з телевізором буде відмінну якість зображення і звуку, від яких залежить ступінь занурення в ігрову атмосферу і все задоволення від процесу.

Основна причина, по якій консоль підключають ні до монітора, а саме до телевізора. його відносно більший розмір. І якщо раніше можливість підключення обмежувалася одним-двома способами, сьогодні даний список значно розширився, подарувавши користувачам більше свободи у виборі техніки (консоль стала універсальним пристроєм, сумісним практично з будь-яким сучасним пристроєм і «відповідним» до будь-якого телевізора).

Розглянемо кожен спосіб докладніше, щоб ви могли точно визначитися з тим, який підійде саме вам, а сам процес підключення не зайняв багато часу.

підключити, xbox, телевізора

компонентний кабель

Цей метод підійде в разі, якщо обидва пристрої позбавлені роз’єму HDMI. Компонентні входи в більшості випадків притаманні сучасному телевізору, а підключення даними способом дозволить отримати пристойну якість відеосигналу (до 1080p). Крім усього іншого, Component HD AV Cable (необхідний кабель) входить в базову комплектацію деяких моделей Xbox, що позбавить вас від необхідності купувати його додатково.

AV роз’єм кабелю підключіть до консолі, а що знаходяться на іншому його кінці штекери. в відповідні входи в телевізорі (червоний і білий підключіть в «AV IN» (L, R: відповідають за передачу звуку); інші. відповідно до кольоровим маркуванням роз’ємів в «COMONENT IN» (Pb, Pr, Y- передають відеопотік)).

Композитний кабель і S-video

Дані два способи відносяться до морально застарілим, але, тим не менш, широко використовуються в тих випадках, коли телевізор не підтримує інших, більш сучасних, форматів з’єднання.

Composite (RCA, «Тюльпан»)

Не плутайте компонентний тип підключення з композитним. Останній має на увазі використання жовтого штекера (для передачі відео), що не потрібно робити у випадку з компонентним кабелем. Це дозволить вам підключити Xbox 360 до телевізора за допомогою композитних роз’ємів (один «тюльпан». жовтий. для відео, два «тюльпана». червоний і білий. для звуку; якщо телевізор не підтримує «стерео-звук», вистачить і одного кабелю: червоного або білого).

Врахуйте: якість картинки в такому випадку помітно знизиться (з 1080p при компонентному підключенні до 360p. у випадку з композитним).

SCART

Ще один досить поширений спосіб підключення, для якого прийнято використовувати кабель «RGB Scart Cable» (зовні трохи відрізняється від звичайного «Скарт»). Дозволяє домогтися високої якості картинки (до 1080p).

Підключення проводиться досить просто: Підіть до необхідний роз’єм на консолі (для AV-роз’єму кабелю) і «SCART IN» на телевізорі (для другого кінця кабелю; має форму широкого прямокутника з безліччю контактів). У разі вірного з’єднання приставки з телевізором, звук і зображення «перетечуть» в нього на високій швидкості і у відмінній якості.

Підключення через HDMI

Даний метод дозволить вам добитися максимальної якості передачі як відео, так і аудіо сигналу. HDMI кабель підтримує передачу зображення в найвищому дозволі (для Xbox 360). 1080p (так зване, Full HD. 1920 × 1080). Єдине, що від вас вимагається. переконатися в наявності даних портів на обох пристроях (на перших версіях консолі і не на зовсім сучасних телевізорах HDMI зустрічається рідко) і придбати сам кабель.

Вся процедура не займе багато часу: спочатку вимкніть телевізор і Xbox 360 і з’єднайте їх кабелем HDMI (до відповідних роз’єми на задніх панелях). Після зворотного включення пристроїв, картинка зі звуком з приставки почнуть транслюватися в телевізорі.

Якщо цього не відбулося, зайдіть в TV-меню (за допомогою пульта) і вкажіть в якості джерела сигналу (INPUT). порт HDMI. Після цього все повинно запрацювати найкращим чином, а ви відразу ж зможете приступити до проходження улюбленої гри.

1 спосіб підключення. за допомогою кабелю HDMI

Щоб підключити приставку до телевізора, треба діяти за такою схемою:

 • Насамперед необхідно вимкнути сам телевізор і також приставку.
 • Потім необхідно зняти з кабелю HDMI всі заглушки.
 • Потім потрібно вставити дріт в роз’єм в телевізорі під кабель HDMI і також в приставці.
 • Далі потрібно буде включити телевізор і підключити передачу сигналу через HDMI кабель. Потім на екрані TV-приймача з’явиться картинка підключеної приставки.

Цим способом можна скористатися лише на сучасному TV-приймачі. Підключити ж приставку до старого телевізора не вийде, так як на таких приймачах відсутня даний роз’єм. Так що такий спосіб навряд чи допоможе вам зі стареньким телевізором.

2 спосіб підключення. за допомогою компонентного кабелю

Використання AV- кабелю HD для багатьох є важкувато завданням, так як використовується досить багато різних роз’ємів. Багато користувачів бояться того, що телевізор може дати збій після того, як до нього неправильно будуть підключені ті чи інші дроти.

Для того щоб не помилитися необхідно скористатися наступним порядком дії:

 • Для початку необхідно вибрати потрібне положення роз’єму AV, яке буде відповідати вимогам пристрою за коштами виведення картинки на екран. Якщо ж макс. формат картинки підтримується на телевізорі з формат менш 480, то тоді вам потрібно вибрати положення TV.
 • Потім необхідно під’єднати всі штекери за певними кольорами роз’ємів на телевізорі. Обов’язково пам’ятайте, що пристрої, які підтримують високий дозвіл зображення, то в такому випадку підключати жовтий провід в роз’єм не потрібно. Якщо необхідно приставку до простого TV-приймача, який не володіє можливістю відтворювати зображення в найкращій чіткості, то тоді необхідно використовувати штекери наступних кольорів: жовтий, червоний і білий.
 • Потім необхідно кінець дроту кабелю AV підключити до гнізда приставки з маркувальним знаком AV.

Как подключить xbox 360

Якщо з якоїсь незрозумілої причини картинка не буде відображатися на екрані телевізора, то тоді треба буде провести перевірку правильності вставлених штекерів в роз’єми. Якщо все правильно вставлено, то тоді у вас буде можливість дивитися зображення у форматі 1080. Також завдяки такому способу можна підключити приставку до старого телевізора.

READ  Як налаштувати роутер Asus rt n19

3 спосіб підключення. за допомогою інтерфейсу VGA

Отже, якщо на екрані немає такого роз’єму під формат VGA, то тоді вам також необхідно буде придбати спеціальний адаптер. Коли у вас на руках буде повний набір всього необхідного, потрібно буде почати підключення приставки до телевізора.

 • Спочатку потрібно буде з’єднати кабель до самої приставці.
 • Потім VGA штекер вставити в спеціальний роз’єм, який відповідає йому.
 • Потім в роз’єми під аудіо треба закріпити проводки для того, щоб передавався звук.

Якщо у вас раптом утворилася проблема із зображенням або звуком, то тоді треба провести перевірку щільності прилягання всіх з’єднаних проводів. В результаті ви отримаєте зображення на екрані у відмінній чіткості.

Як підключити Xbox 360 до старого телевізора?

4 спосіб підключення. за допомогою перехідника SCART

Також це хороший варіант підключення приставки до старенького телевізора. Роз’єми цього форма перехідника є на пристроях, в яких присутня кінескоп. Такий спосіб дає можливість сприймати звук і відео через одне гніздо. Пам’ятайте, що підключати кабелі треба тільки тоді, коли всі прилади відключені від мережі.

Придбавши нову розважальну консоль, потрібно приєднати її до телевізора. Як підключити Xbox правильно? Це можна зробити різними способами, але для цього знадобляться перехідники та конвертери.

SCART перехідник

Як підключити Xbox 360 до старого телевізора? За допомогою спеціального кабелю-перехідника SCART. Техніка приєднання:

 • Устаткування від’єднати від електромережі.
 • Увіткнути в порт один штекер кабелю приймача.
 • включити техніку.

Переваги зазначеного методу полягають у відсутності потреби робити настроювання. Такий метод підключення Xbox до телевізора згодиться для будь-якої моделі. Приймач зраджує відеосигнал і гарантує вихід в інтернет на високоякісному рівні.

Допоможе підключити відеостанцію до старої TV-панелі з використанням адаптера. Покроковий процес приєднання:

 • Жовтий роз’єм вставляють в аналогічний слот на TV-екрані, а червоний і білий в гнізда для звуку. Інші краю кабелю з’єднують з перехідником.
 • HDMI кабелем зістиковують адаптер і консоль.
 • Картрідер приєднати з портом USB. Перемикачем вибрати необхідний стандарт.

Які телевізійні панелі походять?

Перш, ніж підключати X бокс 360 до телевізора, слід розібратися, які моделі підійдуть для синхронізації. У всіх TV на бічному і задньому відсіку вбудовані порти, мета призначення яких. підключення периферії і різного устаткування. Модуль Xbox one в цьому питанні не дуже вимоглива. Ця приставка підійде для телевізійних моделей від виробників:

 • Sony;
 • Samsung;
 • LG;
 • Panasonic;
 • Philips.

Крім зазначених марок, функціонують маловідомі бренди, які випускають електротехніку з присутністю роз’ємів, які передбачають приєднання відеостанціі. Щоб дізнатися, як підключити Xbox 360 до домашнього телевізора, пропонується вивчити інструкцію. У ній буде зазначено, яким методом приєднувати ті чи інші пристрої. Доклавши певних зусиль, ігрову консоль легко синхронізувати зі стандартним телебаченням та налаштувати відповідні параметри.

Кабель HD AV

Як підключити Xbox one до телевізора і знайти проекцію Full HD? Для цього використовують підключення за допомогою кабелю HD-AV. Наведена техніка не зовсім проста. Є деякі нюанси, які потрібно враховувати. Основна проблема полягає в пошуку відповідних гнізд.

Методика підключення Xbox one s до телевізора:

 • Спочатку потрібно вибрати комплект. Є різновиди, які підходять для ультрасучасних екранів з дозволом до 480 р;
 • Штекера кабелів пофарбовані в певні кольори, щоб включаючи електроніку користувач швидко розібрався. Для старого TV обладнання застосовують білий і червоний тюльпан, а жовтий залучають для підключення панелі з функцією Hi-Tech.

Важливо: При підключенні тюльпани, потрібно перевіряти, щоб вони потрапляли в роз’єми з відповідним маркуванням.

Кабель VGA HD AV

Як включити Xbox 360 на телевізорі застарілого зразка? Пропонується придбати спеціальний кабель з маркуванням VGA HD AV і потім зробити нижченаведені дії:

 • Приєднати кабель до ігрової станції, потім за допомогою A / V порту до телеприймач.
 • На моніторі висвітиться сигнал про успішне з’єднання.

Провід для такої методики має містити роз’єм білого і червоного кольору.

VGA HD AV

Такий інтерфейс також є одним з поширених способів підключення Xbox. Однак недоліком даного способу є необхідність придбання окремого проводу. Хоча по кишені така покупка зовсім не вдарить. Ну а якщо на телевізорі відсутній відповідний роз’єм, доведеться докуповувати спеціальний адаптер. Сам процес підключення досить простий, займає максимум хвилину.

 • Перш за все, необхідно підключити провід до ігрової консолі за допомогою порту A / V. Другий кінець приєднується до телевізора або безпосередньо, або через адаптер.
 • Важливо не переплутати дроти. Для цього штекера і роз’єми фарбуються в різні кольори. Наприклад, за аудіо сигнал відповідають червоні і білі наконечники.
 • Тепер можна включати пристрої. Синхронізація сигналу між TV і ігровою консоллю відбувається миттєво.

Ось так швидко і просто зображення на телевізорі перетворюється в 1080p.

Які телевізори підходять для синхронізації?

Як відомо, всі телевізори на задній і бічній панелі мають кілька різних портів, створених для підключення різних пристроїв і периферії. Консоль Xbox в даному питанні невибаглива. Дана відеоприставка підходить для сучасних телевізорів різних виробників, а саме: Sony, Panasonic, LG, Philips і Samsung. Особливо яскравою і насиченою буде картинка на телевізорах з технологією 4K.

Крім представлених марок, існує ряд маловідомих компаній, що створюють телевізори з наявністю різних роз’ємів, які підходять для підключення видеоприставки. Перерахувати їх все дуже складно, але якщо такий є в будинку, досить взяти інструкцію по експлуатації та подивитися, які пристрої і яким способом повинні підключатися до TV. На сьогоднішній день величезною популярністю користується відеоприставка Xbox 360.

Підключити її можна до будь-якого телевізора з представленого раніше списку. Але якщо постаратися, вдасться зробити синхронізацію консолі зі звичайним TV і включити відповідні параметри пристрою.

HD AV кабель

Якщо користувач бажає отримати на своєму екрані зображення Full HD, варто зробити підключення Xbox за допомогою HD-AV кабелю. Даний спосіб не можна назвати простим. Існують певні тонкощі, на які слід звертати увагу. Одна з головних труднощів підключення полягає в пошуку необхідних роз’ємів.

 • Перш за все, необхідно вибрати комплект. В даному випадку користувач повинен запам’ятати, що вони розрізняються за характеристиками телевізора. Існують комплекти, які підходять для екранів з дозволом до 480p і HDTV, розроблені для сучасних моделей TV.
 • Далі необхідно зробити підключення. Штекера проводів. тюльпани і роз’єми пофарбовані в певні кольори, щоб користувач при з’єднанні не заплутався. Для TV старих моделей використовуються червоний і білі штекер, Додатковий жовтий застосовується в підключенні телевізора з Hi-Tech дозволом.
 • При підключенні тюльпанів необхідно перевірити, щоб тюльпани потрапили в гнізда з відповідним маркуванням.

Даний спосіб відрізняється від попереднього можливістю підключення до ігрової консолі телевізорів старих моделей. Але при цьому якість сигналу не можна назвати поганим. Так само додається соковитість палітри екрана, збільшується частота кадрів, а звук стає більш чітким. Але ж геймери женуться саме за цими характеристиками.

варіанти підключення

Ігровий процес на великому екрані TV, а не на маленькому моніторі стаціонарного PC протікає набагато цікавіше. Причин тому кілька: максимальна деталізація зображення і відсутність обмеження кута огляду картинки. Саме ці якості змусили багатьох геймерів змінити монітор на широкоформатний екран TV.

У комплекті кожної ігрової приставки Xbox присутній сама консоль, джойстики, кабель підключення, інструкція з експлуатації, де прописані всі правила користування пристроєм. Саме там вказані методи підключення приставки до телевізора і як правильно налаштувати систему. Найбільш звичним способом підключення є HDMI-провід. Однак існують і інші варіанти, наприклад, через тюльпан або, як їх ще називають, дзвіночки. Але такий метод застосовується в старих телевізорах. До речі кажучи, переважно купувати для застарілих TV Xbox 360. Це пристрій вважається універсальним, але, на жаль, отримати ідеальну картинку практично неможливо.

READ  Який HDMI кабель вибрати для телевізора

Ігрова консоль підключається до старого TV точно так же, як і до телевізорів останніх моделей. Тюльпани, присутні на кінцях шнурів, підключаються до відповідних роз’єми. Кожен з них забарвлений в певний колір. Головне, після підключення правильно зробити настройку. Але сьогодні новітньою системою підключення ігрової консолі Xbox є система SCART. Тільки підходить вона не для всіх приставок, а лише для Xbox 360 і Xbox One. Дана система підключення являє собою перехідник, що збільшує функціональні можливості TV. З його допомогою вдасться синхронізувати роботу телевізора з DVD-приставкою, відеомагнітофоном та іншими пристроями.

Компанія Microsoft не зупинилася на створенні універсальної консолі. Так, на світ з’явилися моделі Xbox One і X. А в 2016 році компанія запустила в продаж ігрову консоль Xbox One S. Дана модель отримала менший розмір, через що довелося прибрати з конструкції кілька роз’ємів. На сьогоднішній день широко відомі 4 способи підключення Xbox.

При цьому кожен користувач може вибрати для себе найбільш зручний варіант. І, витративши зовсім небагато часу, вдасться отримати високоякісне зображення улюблених ігор.

Найбільш простий спосіб підключення ігрової консолі, що займає зовсім небагато часу. через HDMI-шнур. Ніяких особливих навичок і знань користувачеві не доведеться проявляти.

 • Перш за все, варто вимкнути всю техніку, бажано навіть вимкнути з розетки.
 • Взяти HDMI-шнур, зняти заглушки з обох штекерів.
 • Знайти з заднього боку консолі і телевізора необхідні гнізда і підключити до них HDMI-шнур.
 • Залишається лише включити обидва пристрої.

В цілому процес підключення HDMI-шнура можна назвати складним. З цією роботою зможе впоратися навіть дитина. Як тільки пристрої отримали сигнал від електромережі, між ними виникає синхронізація. Сигнал повинен відразу відобразитися на робочій панелі консолі. Якщо цього не відбулося, доведеться скористатися ручним способом налаштування. Досить натиснути на пульті управління кнопку Sourse, щоб переключити джерело картинки.

Єдине «але», цей спосіб підходить тільки для сучасних моделей телевізорів. Звичайні TV не мають HDMI-роз’єму. Ефект від передачі картинки за допомогою HDMI-шнура неймовірний. На екрані відображається соковитість палітри, значно збільшується швидкість зміни кадрів і звукового супроводу. Але найцікавіше, що для отримання подібного ефекту немає необхідності проводити складну ручну настройку. HDMI-шнур все робить самостійно.

Як підключити Xbox до телевізора?

Багато геймери впевнені, що краще стаціонарного PC з потужною начинкою нічого не існує. Однак деякі любителі складних в технічному питанні ігор віддають свою перевагу ігрових консолей. В цьому немає нічого дивного. Сьогодні нові ігри спочатку випускають для Xbox, а вже після вони проходять конвертацію для роботи на ноутбуці і PC. Однак відчути повноту гри, сидячи в кріслі за маленьким монітором, неможливо. Xbox в даному питанні займає лідируючу позицію, так як підключається до широкоформатному телевізору. Головне. правильно підключити консоль і налаштувати.

S-Video

Коли телевізор не підтримує інші способи підключення консолі, доведеться використовувати метод S-video, так само називається VHS. Він характерний як для старих TV приймачів, так і для нових моделей, мають стандартні роз’єми підключення додаткових пристроїв. Звичайно, якість не буде високим, максимальний показник 480p. Але це цілком достатньо застарілим телевізорів з мінімальними характеристиками.

 • Для підключення консолі необхідно вимкнути живлення пристроїв від мережі.
 • Далі визначаються напрямок штекерів, що йдуть до пристроїв.
 • Залишилося провести з’єднання.

Після підключення штекерів повинна відразу ж активізуватися синхронізація.

Можливі проблеми

Щоб уникнути проблем з підключенням ігрової консолі необхідно познайомитися з інструкцією по експлуатації. Важливо запам’ятати, що перед підключенням шнурів слід вимкнути від мережі обидва пристрої. В першу чергу дроти встромляють в гнізда ігрової консолі, потім в телевізор. І тільки після дозволяється запустити техніку. Про правильне підключенні консолі говорить виникнення нової вкладки в меню телевізора. Але не завжди користувачеві вдається зробити підключення ігрової консолі. Причин тому чимало. Можливо, нещільно підключені штекера в гніздах або сам провід має внутрішній розрив, а може, вийшов з ладу один з роз’ємів.

Навіть після підключення існує ймовірність виникнення невеликих проблем, наприклад, «немає сигналу» або зовсім пропало зображення. У таких ситуаціях слід перевірити правильність і щільність з’єднання. Якщо штекери приєднані правильно, але сигнал відсутній, доведеться звернутися в службу технічної підтримки. Самостійно намагатися вивіть причину несправності в даному випадку буде неправильно. За твердженням співробітників сервісних центрів, найпоширеніша проблема, коли телевізор не бачить ігрову консоль, підключену через HDMI-кабель.

При цьому підключення проводу вироблялося відповідно до покрокової інструкції. У такій ситуації слід звертатися в тих. підтримку.

Про те, як підключити Xbox 360 до телевізора, дивіться в наступному відео.

Підключення Xbox до телевізора

Ігрова приставка Xbox 360 вийшла на ринок в кінці 2005 року, за короткий час в кілька разів обігнавши своїх конкурентів за кількістю проданих примірників. На сьогоднішній день компанія Microsoft налічує близько 90 мільйонів проданих ігрових апаратів цієї моделі. Володіючи 5 портами для USB, великим жорстким диском до 500 ГБ і спеціальним інтернет сервісом, апарат зміг стати однією з найуспішніших ігрових приставок в світі! Багатьох власників консолей компанії Microsoft цікавить питання: як підключити Xbox 360 до телевізора? Залежно від того, який тип з’єднання підтримує ваш апарат можна виділити кілька способів підключення:

 • HDMI;
 • HDAV (тюльпан);
 • VGA HDAV;
 • S-video.

На сьогоднішній день, підключення консолі через HDMI кабель дозволить вам отримати найвищу якість зображення і аудіо сигналу. Для того щоб підключитися до здійснює трансляцію пристрою, використовуючи цей формат передачі даних, вам необхідно:

 • переконається в наявності відповідних портів на обох пристроях;
 • з’єднати пристрої за допомогою HDMI дроти;
 • включити консоль і TV.

Якщо з яких-небудь причин ваш TV не почав транслювати зображення з приставки, необхідно зайти в його головне меню і вибрати відповідний тип з’єднання.

Варто враховувати, що не всі моделі хбокса можуть підключатися за допомогою такого формату передачі даних. На застарілих моделях не передбачений HDMI роз’єм, і вам доведеться синхронізувати їх іншим способом.

VGA HDAV

Як здійснити підключення Xbox 360 до вашого телевізора за допомогою VGA HDAV? Для цього вам необхідний, власне, сам VGA HDAV-кабель, який, як правило, не входить в стартовий комплект. До очевидних мінусів цього способу варто віднести:

 • необхідність покупки додаткових проводів;
 • відсутність роз’єму для vga підключення.

Здійснивши покупку, необхідно приєднати відповідний VGA адаптер в роз’єм TV. Потім синхронізуйте звукові дані за допомогою відповідних штекерів типу «тюльпан».

При всіх підключених, крім HDMI, Xbox використовує стандартні настройки якості. Якщо вам потрібно збільшити або зменшити якість одержуваного зображення, зробіть ручну настройку.

HDAV кабель (тюльпан)

Штекери «тюльпан» напевно знайомі багатьом людям ще з раннього дитинства. Спосіб відмінно підійде для тих, хто позбавлений HDMI-роз’ємів на обох пристроях, але хоче отримати пристойну якість картинки на своєму моніторі або TV. Роз’єми для компонентних кабелів до сих пір присутні навіть на найсучасніших моделях пристроїв. До плюсів даного методу можна віднести:

 • відсутність необхідності придбання перехідників;
 • компонентний провід йде в комплекті;
 • відмінну якість сигналу. до 1080р.

Щоб дізнатися, як підключити Xbox 360 до телевізора за допомогою «тюльпанів», необхідно розібратися в тому, які дроти варто підключати, а які ні. Якщо ви хочете синхронізувати ігровий апарат з TV в форматі високої чіткості необхідно підключити всі штекери до відповідних роз’ємів, крім жовтого. У разі, коли ваш монітор не підтримує високий формат якості, здійсните з’єднання тільки за допомогою білого, червоного і жовтого штекерів.

READ  Як на телевізорі Samsung зайти в інтернет

S-video

Для того щоб отримати інформацію про те, як підключити Xbox 360 до старого телевізора необхідно дізнатися про підключення типу S-video. Цей інтерфейс є одним з перших типів підключення зовнішніх пристроїв до TV. Незважаючи на середню якість зображення, такий формат передачі даних є відмінним варіантом для власників телевізорів старих моделей. Інструкція як підключити ваш Xbox до старого телевізора за допомогою S-video представлена ​​нижче.

 • З’єднайте AV-штекери консолі з S-video роз’ємом TV-пристрої.
 • Підключіть звук за допомогою відповідних роз’ємів типу «тюльпан».

Xbox One

Xbox one є ігрову приставку нового покоління з підвищеною якістю зображення. Крім гнізд для передачі звукового і відео матеріалу, ігрова приставка має роз’єми для інтернету і Kinect пристрою. Вона вийшла в лідери на своєму ринку продажів завдяки ряду переваг, характерних також для попередника. 360 моделі:

Костяныч подключает Xbox One

 • хороші знижки на ігри компанії;
 • kinect-пристрій;
 • сумісність з попередньою версією пристрою;
 • тихий режим роботи.

Окремо варто згадати Live сервіс, через який ви можете завантажувати, переглядати і грати-онлайн в нові ігри компанії. Сумісність вже куплених ігор з новою версією пристрою допоможе вам насолоджуватися улюбленою грою з новою якістю зображення і звуку.

Якщо вас цікавить, як підключити Xbox one, то відповідь була дана в попередніх розділах даної статті: дії проводяться аналогічно 360 моделі. Але для того, щоб розкрити всі можливості консолі, необхідно підключити Xbox one до телевізора нової моделі або монітора за допомогою HDMI. Більшість описаних в статті методів під’єднання підходить і до інших пристроїв: ноутбуків, музичним центрам, сабвуферам і іншим акустичним системам.

проблеми

Про те, що підключення було виконано, вірно, говорить спеціальна вкладка, яка з’являється на плазмі після настройки обладнання. Якщо вкладка не з’явилася, рекомендується змінити параметри видеовхода, можливо телевізор приймає сигнал з іншого роз’єму.

Поліпшити якість графіки можна в розділі меню приставки. Слід знати, що багато параметрів якості залежать від типу під’єднання. Іноді поліпшити якість неможливо.

Модель Xbox On

Приставка Xbox One на даний момент найсучасніша розробка Майкрософт. Часто користувачі не знають, як підключити Xbox On до телевізора. Консоль оснащена всіма необхідними стандартами для підключення до екрану.

Підключатися можна також через HDMI роз’єм:

 • Потрібно вставити шнур HDMI в роз’єм OUT, який розташований на задній стороні консолі. А інший кінець шнура під’єднується в роз’єм TV.
 • Принцип приєднання консолі One схожий з Xbox Тільки у останньої розробки є можливість приєднання до телевізійної приставки.
 • Налаштувати звук і зображення на екрані.
 • Підключення устаткування завершено.

Це найпростіший спосіб підключення Xbox One до телевізора.

Способи підключення Xbox до телевізора

Як підключити Xbox 360 до телевізора, таке питання хвилює багатьох власників приставки. Вибирайте спосіб підключення по протоколу, доступні RCA, HDMI, VGA HD AV. Основна перевага RCA. через AUX можна виконати підключення до зовнішніх аудіопристроїв. Перевага HDMI. висока чіткість картинки і графіки. VGA HD AV добре перетворює відеосигнал.

 • Вимкнути панель і консоль.
 • Приєднати SCART до Xbox.
 • Підключити RCA роз’єми до відповідних входів на TV. Якщо входи на панелі не розмежовані квітами, то слід знати, що жовтий шнур Хбокса відповідає за проходження відеосигналу, червоний кабель. правий звук, білий. лівий звук.
 • Включити ігровий пристрій.
 • Включити рідкокристалічну панель, потім переключитися на АV канал, це дія виконується за допомогою спеціальної кнопки на пульті.
 • Пристрій успішно підключено.
 • Популярний тип підключення, такі роз’єми є на різній медіа-апаратурі.
 • Легке і надійне підключення.
 • Практичність в експлуатації.
 • Працює тільки з аналоговими сигналами, тому якість картинки обмежено.
 • Є проблема з підключенням при включених приладах. У момент фізичного з’єднання може виникати стрибок струму, що призводить до негативних наслідків. один з приладів може вийти з ладу.
 • Поодинокі роз’єми громіздкі.
 • Поділ за кольором часто вводить користувачів в замішання. незважаючи на те, що воно визначається офіційним стандартом.
 • У сучасних пристроях ці роз’єми розглядаються як запасні для забезпечення сумісності зі старими поколіннями телевізорів, тому кабелі в комплект поставки не входять. Їх необхідно купувати окремо.
 • Чим довше кабель, тим гірше якість сигналу.

Ще один спосіб під’єднання до екрану. Етапи робіт:

 • В першу чергу потрібно переконатися, що телевізор підтримує даний спосіб підключення.
 • З’єднати консоль і плазмовий екран.
 • Включити пристрою в мережу.
 • За допомогою ПДУ вибрати порт HDMI як основне джерело сигналу. Зазвичай ця дія виконується за допомогою клавіші, якій здійснюється перехід c AV режиму ТV.
 • За допомогою налаштувань відрегулювати звук, картинку.
 • Робота завершена.
 • Часто застосовується в нових поколіннях телевізорів стандарт.
 • Працює з цифровими даними, зображеннями високої чіткості і багатоканальним звуком.
 • Пропускна здатність до 10,2 Гбіт / сек.
 • Двохнаправлений. Тому дозволяє пристроям обмінюватися інформацією між собою, наприклад, для автоматичної настройки параметрів.
 • Безпечний. Підключення можна виконувати навіть на працюючому обладнанні.
 • громіздкий.
 • Велика кількість контактів в шлейфі, через що контактні площадки менше, а ймовірність «коливання» вище.
 • Масивний штекер може швидко поширити роз’єм.
 • При великій довжині кабелю сигнал може затухати.
 • Не може замінити всі наявні інтерфейси, тому він буде не єдиним на панелі підключень.

Кабель VGA HD AV

Шнур не йде в базовому наборі, купується окремо. Щоб здійснити підключення таким методом, потрібно щоб панель була оснащена VGA входом. Установка відбувається за стандартною інструкції, потрібно з’єднати шнур VGA HD AV з ігровою приставкою і панеллю.

Це два основних способи, як підключається ігрова приставка Xbox 360 до телевізора.

 • До 2010 року використовувався в моніторах і телевізорах.
 • Забезпечує якість зображення вище середнього.
 • Зчленування посилюється спеціальними гвинтами, що зменшує ризик пошкодження роз’єму та поганий контакт.
 • Громіздкий. Вимагає багато місця на панелі.
 • Аналоговий, це накладає обмеження на якість картинки.
 • Сучасні виробники вже відмовилися від цього стандарту, тому на нових телевізорах його не зустріти.
 • Кабель VGA HD AV, який використовується в якості перехідника для ігрових консолей, в комплект поставки не входить. його необхідно шукати і купувати окремо. Поширеним цей кабель назвати складно і стане в нагоді він тільки для підключення старих моніторів.

Старі моделі телевізорів

Розглянемо підключення Xbox 360 до старих телевізорів. На старих моделях підключення виконується основний спосіб утримання через RCA. Вважається, що це найгірший варіант, так як дуже сильно страждає якість картинки. Більш покращений варіант, через RCA компонентний, такий спосіб підтримують майже всі застарілі версії TV.

Найоптимальніший варіант. шнур SCART, якість графіки при підключенні таким способом значно вище, ніж у попередніх варіантів. Установка досить проста: потрібно знайти роз’єм AV на ігровому пристрої, а на екрані вхід з написом SCART IN. На кінці другої сторони дроти є прямокутник з контактами.

Що робити, якщо обладнання не працює

В першу чергу потрібно перевірити, чи правильно було вироблено під’єднання всіх шнурів, чи міцно вони закріплені. Якщо всі дроти приєднані за інструкцією, але техніка не працює, рекомендується звернутися в службу технічної підтримки або подивитися інструкцію офіційному сайті.

Для того щоб на цьому етапі не виникло проблем, необхідно вивчити всі роз’єми якими оснащена техніка і вибрати найпростіший, легкий варіант. Читайте також, як вибрати ігрову консоль.

BETATECH.COM.UA 2022