Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключитися до телевізора Samsung з iPhone

Table of Contents

Використовуючи приставку Apple TV

Apple TV. пристрій, призначений для передачі даних на екран телевізора з сервісів інтернету, iTunes, будь-яких пристроїв Apple: плеєрів, комп’ютерів, смартфонів і планшетів.

Apple TV забезпечує доступ до всіляких відео- і аудіоресурсів, і якщо у вас не Smart TV, то він додасть йому функціональності такого.

Ця приставка. невеликий пристрій, який передає дані в потоковому режимі, тобто не зберігає у себе. Може відтворювати HD і Full HD без затримок і з багатоканальним звуком.

Підключається Apple TV до телевізора через HDMI або аналоговий роз’єм.

підключитися, телевізора, samsung, iphone

AirPlay. це технологія, розроблена компанією Apple для бездротової потокової передачі медіаконтенту між пристроями, які сумісні з даною технологією.

Після підключення приставки Apple TV, потрібно під’єднати всі пристрої до WI-FI-мережі і включити опцію AirPlay на iPhone.

Можна включити функцію «Повторити екрану» на iPhone, щоб відображати екран телефону на TV.

Але якщо у вас немає приставки Apple TV, і купувати ви її не хочете (а вартість її чимала), то виникає питання, чи можна використовувати AirPlay без пристрою Apple TV.

Для виведення на екран комп’ютера існують програми (на сьогоднішній момент кращими вважаються AirServer і Reflector), які можуть замінити Apple TV. І dr.fone для iOS, яка, крім інших функцій має можливість повторювати екран мобільного пристрою на моніторі.

Але для того щоб відтворити контент на телевізорі без Apple TV, потрібно шукати альтернативні способи. Зокрема, за допомогою установки додатка iMediaShare, але це вже відноситься до технології DLNA. Хоча додаток цілком може замінити придбання приставки Apple.

Крім цього, на ринку з’являються аналоги пристрою Apple TV, наприклад, адаптер BSPW-100U (універсальний бездротової донгл). Він підтримує AirPlay, але транслювати можна через нього не тільки з iPhone, але і з пристроїв з іншими операційними системами.

Трансляцію з телефону можна здійснити в автоматичному і ручному режимі.

У першому випадку це робиться в такий спосіб:

 • Телевізійний пристрій і телефон підключити до однієї мережі WI-FI;
 • Відкриття програми Ютуб на TV;
 • Синхронізація повинна виконатися автоматично;
 • Для того щоб почати транслювати, потрібно в настройках телефону вибрати «Екран». «Трансляція»;
 • З переліку потрібно вибрати пристрій, на яке буде виконуватися передача.

Якщо передача не запрацювала, то можна перевірити настройки інтернет-з’єднання або спробувати підключитися вручну:

 • Потрібно запустити додаток Ютуб на телевізорі і перейти в «Налаштування»;
 • Знайти пункт «Підключити телевізор до телефону»;
 • На сторінці поставити позначку «Вручну»;
 • Відкриття програми Ютуб на iPhone і теж перейти в «Налаштування»;
 • Вибрати пункт «Перегляд на телевізорі» і ввести код, який з’явився на екрані телевізора;
 • Після цього дисплей телефону має дублюватися на телевізорі.

Ще можна перейти з телефону за посиланням: https://www.YouTube.com/TV.

А підключення виконується аналогічно, як і в додатку.

Бездротове через DLNA

Технологія DLNA дозволяє сумісним пристроям обмінюватися різним контентом по домашньої мережі. Якщо перевести розшифровку абревіатури DLNA, ми отримаємо «альянс домашніх цифрових мереж». Підключення за такою технологією пристроїв можна за допомогою дротового (ethernet), так і бездротовим (WI-FI).

Як передати з iPhone відео на телевізор за допомогою цієї технології. Для передачі файлів на TV розглянемо бездротової метод. Для цього нам буде потрібно мережу WI-FI, до якої можна буде підключити і телевізор, і iPhone.

Для телетехніки LG буде потрібно встановити програму Smart Share, а для Samsung. AllShare, для інших моделей теж потрібно дізнатися, який софт підійде для даних цілей.

Для iPhone можна скачати програму Twonky Beam. Додаток є безкоштовним. У ньому є ряд вбудованих сервісів, за допомогою яких відразу можна зробити висновок зображення на телевізор. У тому числі є вбудований браузер. Коли запускається додаток, потрібно визначити пристрій, через яке буде відтворюватися файл.

Є ще додатки, наприклад, iMediaShare, TV Assist, Belkin MediaPlay. Принцип їх роботи аналогічний.

Якщо ви плануєте часто користуватися передачею даних на TV, то краще один раз завантажити платну програму для забезпечення повного функціоналу і відсутність реклами. При запуску програми потрібно буде вибрати телевізор зі списку і можна починати передачу контенту.

Якщо ж в телевізорі немає модуля WI-FI або він не сумісний з додатками iPhone, можна використовувати трансмітер, який підключається до телевізійного пристрою через вхід HDMI, а приймає сигнал від телефону через бездротову мережу.

Можна встановити додаток AirBEAM TV на телевізор і передачу даних здійснювати за допомогою включення функції AirPlay на iPhone. Але ці програми підходить не під всі телевізори, тому для початку потрібно використовувати пробну версію (так як додаток є платним), щоб перевірити сумісність з вашим TV.

Наприклад, розглянемо, як використовувати варіант підключення для телевізора Samsung.

 • Включити TV і підключити до домашньої мережі WI-FI.
 • На iPhone запустити AirPlay і вибрати телевізор з отриманого списку пристроїв.
 • Тепер екран телефону буде дублюватися на телевізорі.
 • Крім рідкісних випадків, не потрібне додаткове обладнання;
 • Потрібні спеціальні програми, щоб з’єднати обидва пристрої;
 • Швидкість передачі даних може бути не надто високою через обмежену пропускну спроможність (це стосується бездротового з’єднання);
 • Поява нових форматів відео, можливо, будуть не читані на телевізорі.

Ще один варіант. використання технології Wi-Fi Direct. В даному випадку передача буде здійснюватися безпосередньо від одного пристрою до іншого без використання роутера.

Для того щоб використовувати технологію Wi-Fi Direct, потрібно щоб і телевізійне, і мобільний пристрій підтримувало її

 • На iPhone знайти меню «Бездротові мережі і підключення». «Wi-Fi Direct». «Активувати»;
 • На телетехнікою знайти «Мережа». «Wi-Fi Direct»;
 • Вибрати зі списку свій iPhone і відправити запит на підключення.

способів дивитися відео з iPhone на телевізорі

Розвиток технологій не стоїть на місці. Коли в телевізорах почала з’являтися операційна система, це значно розширило список можливостей цього пристрою. Крім виходу в інтернет, скачування додатків, установки ігор для TV, з’явилася можливість і синхронізувати телевізори зі своїми мобільними пристроями. Тепер з екрану TV можна переглядати фотографії і слухати музику, яка знаходиться на смартфоні або планшеті, що набагато комфортніше робити на великому екрані.

Розглянемо, як саме можна дивитися відео з iPhone на телевізорі.

Способи підключення iPhone до TV

Передавати інформацію на телебачення можна бездротовим й провідним способом, з використанням спеціальних додатків і додаткових пристроїв і приставок.

Оскільки відео з iPhone на телевізорі можна дивитися, використовуючи кілька варіантів. Зупинимося детальніше на кожному із способів і визначимо їх переваги та недоліки.

USB-кабель

Даний спосіб підходить, тільки щоб переглядати фотографії і зображення, а також відеоролики, які зберігаються в меню «Файли» на телефоні. У такому випадку телефон буде виступати як накопичувальний диск і дублювання екрану не буде. Для підключення досить під’єднати кабель від iPhone до роз’єму Lightning телефону і до порту USB на TV.

READ  iPhone 7 відновлення кнопки home

Перед підключенням пристрою краще відключити.

Як можна вивести відео з iPhone в такому випадку і чи можна переглядати кіно?

Джейлбрейк значно розширює функціонал iPhone, але пристрій з такими плагінами не підлягає гарантійному обслуговуванню і не може оновитися до нової версії.

HDMI, або композитний роз’єм

Будь-який сучасний телевізор володіє одним або декількома портами HDMI. Дана технологія дозволяє передавати відеодані високої якості з великою швидкістю.

Виводити зображення з iPhone можливо за допомогою прямого під’єднання кабелю між телефоном і TV-портом HDMI. При цьому навіть може надавати відеоролики у високій якості без затримок. І це є для всіх телевізорів Smart TV і звичайних, з відповідним роз’ємом незалежно від моделі: LG, Samsung, Sony і т.д.

Додатковий софт встановлювати не доведеться, зате потрібно з’єднати порт Apple Lightning (або для більш ранніх моделей. 30-контактний) і HDMI / VGA. Але, відповідно, потрібно придбати AV-кабель Apple і Lightning Digital AV-адаптер.

 • Пристрої відключаються;
 • Підключаємо кабель до порту HDMI на TV, а інший до AV-адаптера;
 • Адаптер приєднуємо до iPhone;
 • Тепер потрібно включити обидва пристрої;
 • Після включення потрібне з’єднання повинно з’явитися автоматично.

Якщо автоматична установка не відбулася, то вручну робиться так. На iPhone в налаштуваннях виконати активацію передачі через HDMI, а на TV вибрати в якості джерела сигнал HDMI, який задіяний (якщо портів кілька)

Apple AirPlay подключение к телевизору Samsung

З недоліків можна відзначити, що для підключення потрібен спеціальний провід та адаптер, благо, ринок пропонує безліч різних варіантів. Та й наявність дроти знижує комфортність користування таким способом.

Якщо можливості підключити до HDMI немає, можна використовувати композитний роз’єм (інакше званий «тюльпаном») і VGA-адаптер Lightning від Apple. Цей варіант придатний, якщо біля телевізора є аналоговий вхід.

 • Підключити адаптер до iPhone.
 • Підключення кабелю до TV (кожен штекер повинен вставлятися в гніздо). У VGA-кабелі звуковий вхід підключається окремо.
 • Після підключення пристроїв настройки повинні завантажитися автоматично. Якщо цього не відбудеться, потрібно буде виконати ручне налаштування.
 • Увімкнути телевізор в необхідний сигнал введення. Для цього в настройках TV в якості джерела сигналу вибирається iPhone.
 • Тепер можна включати відео на телефоні. Причому на більш ранніх моделях iPhone будуть відображатися тільки програми, які відтворюють медіаконтент, а в більш пізніх. буде дублюватися екран.

Композитний і 30-контактний роз’єм не підтримує передачу даних в форматі Full HD

Підключення по AV-кабелю

Якщо немає можливості скористатися першими 2 методами. на виручку приходить аналоговий кабель. Правда, якість зображення може бути дещо нижчою, ніж при синхронізації TV і телефону через HDMI або USB.

Проте, спосіб робочий і для його реалізації на практиці знадобляться такі кабелі (один їх 3-х):

 • Композитний. штекери кабелю вставити в RCA роз’єм TV ( «тюльпани» різнокольорові, тому заплутатися при підключенні нереально), інший кінець шнура під’єднати до iPhone через перехідник Composite AV Cable. Потім перейти в «Налаштування»: для TV. активувати AV, для телефону. включити опцію «Отзеркаливание».
 • Компонентний. стане в нагоді власникам епловского смарта від 4 версії і вище. Процес синхронізації ідентичний п.
 • VGA. підійде для iPhone 5 покоління і новіше, дозволяє переглядати контент на великому екрані в дозволі HD (до 1080 р.). Додатково знадобиться адаптер Lightning / VGA. Потрібно під’єднати його до лайтинг-гнізда, потім підключитися до TV через кабель VGA. При цьому для виведення звуку знадобиться окремий канал, наприклад, mini jack.

Інструкція, як підключити iPhone до телевізора Samsung: 4 перевірених способу

Контент з 4.7, 5.8, 6.5-дюймового або іншого iPhone можна запросто дивитися на великому 32-82 “екрані TV від бренду Samsung. Потрібно тільки правильно підключити iPhone до телевізора. Як це зробити? Чи потрібні додаткові пристосування? У статті розглянуті основні способи синхронізації TV від Samsung і епловского телефону.

Підключення через HDMI

Спосіб підійде, якщо у TV від Samsung TV є мінімум 1 необхідний роз’єм (наприклад, в 43NU7090 передбачені відразу 2 порту Ейчдіемай). Де він точно знаходиться, можна дізнатися, подивившись в інструкції до техніки або в Відеоогляд, присвячених конкретної телевізійної моделі.

Як підключити

Як діяти, щоб підключити iPhone (для прикладу, MRY42FS / A) до телевізора Samsung:

 • взяти провід з комплекту поставки телефону;
 • під’єднати один кінець шнура до телефону;
 • другий. в USB-роз’єм TV (див. в інструкції, де він знаходиться).

Синхронізація 2-х гаджетів відбувається автоматично. До того ж, Smart ще й підзарядиться під час такого коннекта.

Нюанс: iPhone виступає в ролі флешки, тобто перегляд онлайн-контенту неможливий. Зате все що зберігаються в пам’яті гаджета картинки і відео можна безпроблемно виводити на телевізійний екран.

Як підключити

Заковика в тому, що в еппловскій mobi-гаджетах Ейч-ді-ем-ай-роз’єму немає. Проблема вирішується придбанням спеціального перехідника для пристроїв:

Как подключить iPhone/iPad к телевизору? БЕЗ Apple TV

 • 4 покоління. Digital AV Adapter;
 • 5, 5S, 6S і новіше. AV-Adapter «Лайтінг».

Тепер підключити iPhone, такий як XR, до телевізора Samsung не складе труднощів: з одного боку пристрою знаходиться кабель для Lightning (вставити в телефон), з іншого. для порту HDMI (під’єднати до ТV). Усе. Процес синхронізації відбудеться на автоматі.

Порада: При проблемах з підключенням можна зайти в телевізійні настройки і як джерело сигналу вибрати HDMI.

При такому варіанті підключення відбувається т.зв. віддзеркалення. тобто все, що показує дисплей смартфона, дублюється на великий телевізійний екран.

Підключення через USB

Процес інтуїтивно зрозумілий і не вимагає покупки додаткових аксесуарів або установки програм.

Apple TV

Це невелика приставка пульт управління. З її допомогою можна швидко, в високій якості виводити картинки, відео, ігри та інше зі смарта, всесвітньої павутини або iTunes на великий TV екран (в деяких країнах система підтримує опцію управління голосом).

Як підключити iPhone до телевізора, використовуючи приставку Apple:

Порада: управляти приставкою можна, використовуючи будь-які еппловскій mobi гаджети, попередньо встановивши на них прогу TV Remote.

Плюси цього методу в наступному:

 • навіть звичайна модель TV в тандемі з приставкою Apple перетворюється в «розумну» техніку зі Smart-функціями;
 • можна програвати на великому екрані від Samsung будь-який контент з пам’яті iPhone або бібліотеки iTunes;
 • зручно грати в ігри, використовуючи пульт дистанційного керування (будь-які проги можна встановити з App Store і вивести картинку на TV-екран).
 • Apple TV. недешеве придбання, а без приставки не обійтися;
 • потрібен iPhone 4 і новіше.

Це був останній прийом для створення пари iPhone TV. Вибрати і спробувати можна будь-який з них, не забуваючи про «спорядження»: дроти, перехідники, Apple TV.

Висновок на пристрої різних фірм

Для трансляції зображень з телевізорів різних фірм можуть бути нюанс при налаштуванні. Тому рекомендується уважно ставитися до марки настроюється телевізора.

Бездротове підключення DLNA за допомогою WI-FI

Якщо є бездротова мережа Wi-Fi, то з її допомогою легко вивести фото або відео з iPhone на телевізор. Також на великому екрані легко грати і використовувати інші цікаві програми. Простота цього методу полягає в тому, що потрібно просто натиснути кілька кнопок на iPhone і можна сміливо починати перегляд на екрані TV. Головне, щоб телевізор в такому випадку мав відповідні характеристики або придбати спеціальний адаптер.

При використанні такого методу важливо налаштувати технологію DLNA. Необхідно дотримуватися всього дві умови:

 • Необхідно, щоб телевізор міг підтримувати роботу з Wi-Fi з’єднанням.
 • Підключити телевізор і iPhone обов’язково до одного маршрутизатора.
 • Завантажити додаток, яке допоможе встановити з’єднання між телефоном і телевізором. Таких пропонується кілька. Вибрати можна з найбільш популярних. Є безкоштовні і платні варіанти таких програм.

З мінусів безкоштовного програмного забезпечення можна виділити тільки постійно миготять рекламу, яку доводиться прибирати. Але в порівнянні з іншими перевагами цей недолік малий.

Інші способи передати і транслювати зображення

Крім найбільш популярних способів є і кілька інших варіантів підключення, які допоможуть транслювати зображення з iPhone на телевізор.

Перенести через телефон і дивитися відео з YouTube (Ютуб)

У TV, з вбудованою функцією Smart, обов’язково є додаток YouTube. Якщо користувач не знайшов такий додаток, то переглядати ролики можна, створивши свій список відтворення. Щоб таку трансляцію почати, досить, щоб телевізор підтримував функцію DLNA. Але обидва пристрої повинні бути підключені до однієї локальної мережі.

Samsung (Samsung)

Samsung. популярна фірма, яка виробляє не тільки телевізори, але і саму різну електроніку.

Найбільш поширені способи підключення iPhone до TV Samsung:

 • Підключення за допомогою простого USB роз’єму. Кабель йде в комплекті до iPhone, і гаджет при підключенні буде грати роль накопичувача. За допомогою такого підключення можна буде дублювати екран iPhone (iPhone) і лише відображати на телевізорі Samsung (Samsung) як фото, так і відео, щоб подивитися.
 • Підключення за допомогою кабелю HDMI-кабелю.
 • Програма AllShare. Вона встановлена ​​на всіх телевізорах Samsung з функцією Smart TV.

Найбільш поширені способи підключення, щоб відобразити екран iPhone на телевізорі LG: за допомогою Wi-Fi (технологія DLNA), аналоговий кабель і Apple TV. В останньому випадку знадобиться Smart-приставка. Телевізор LG буде підключати до тюнера за допомогою Wi-Fi.

застосування трансмітера

Такий варіант підходить для підключення до iPhone простого телевізора з роз’ємом HDMI. Функціональні можливості такого TV можна розширити за допомогою трансмітера. Пристрій працює з DLNA, Wi-Fi Директ, а також володіє флеш пам’яттю, щоб встановити спеціальне програмне забезпечення.

Chromecast

Це гаджет, який створений Google і допомагає транслювати зображення з iPhone на TV. Це своєрідний аналог Apple TV. Підтримує практично всі популярні інтернет-сервіси. Сам він має невеликі розміри і зовні нагадує просту флешку.

 • Вставляти її необхідно в HDMI-роз’єм.
 • Потім відбувається підключення до бездротового інтернету і все за алгоритмом DLNA.

Підключення через аналоговий кабель

Цей варіант впливає на якість картинки, воно буде трохи нижче, ніж при підключенні через інші варіанти. Використовувати доведеться один з кабелів: композитний, компонентний, VGA. Тут особливо складних вимог немає. просто виполняте налагодження, і включаєте.

Як підключити iPhone / iPad до телевізора? БЕЗ Apple TV і ДОДАТКІВ.

Samsung Smart View

Samsung Smart View. це утиліта для розширення системних можливостей. Завантажити актуальну версію можливо Samsung Galaxy Епс, Google Play, Епп Стор і Windows. Для налагодження контакту необхідно завантажити на обидва гаджета спеціалізований софт, а потім підключити їх до спільного вай-фаю і підтвердити сполучення кодом. Весь функціонал програми повністю безкоштовний.

Video TV Cast Samsung TV

Google Cast для TV. це технологія, що дозволяє передавати зі смартфонів, комп’ютерів і планшетів, природно, якщо на них встановлено Android, відео-контент, графічні зображення, аудіо та іншу інформацію, без допомоги допоміжних засобів. Для того щоб процес передачі відбувся, бажано мати пристрій, який підтримує додаток Google Cast, і зможе реалізувати бездротове з’єднання з телевізором на базі Android.

Якщо ж Smart TV працює на іншій системі, то це не означає, що додаток не можна буде підключити. Просто це зажадає більше зусиль і фінансів, витрачених на пошук і покупку Chromecast адаптера. Крім того, з’єднання буде неможливим без доступу в інтернет, причому бажано за допомогою Wi-Fi мережі.

Чи можна дублювати екран по Bluetooth?

Так, можливість синхронізації через технологію Bluetooth зараз доступна. Для цього важливо, щоб обидва пристрої підтримували вказаний модуль.

Як підключити iPhone до телевізора Samsung через wi-fi

Оскільки більшість моделей телевізорів нового покоління підтримують бездротовий доступ, то метод «по повітрю» є найбільш швидким і легким. Для цього з двох пристроїв ви підключаєтеся до однієї точки доступу, яка розташована найближче. в квартирі, будинку або офісі.

Спеціальні програми для підключення iPhone до телевізора Samsung

Якщо вбудованих можливостей недостатньо для налагодження, то можливе використання сторонніх програм. Вони теж ефективно справляються із завданням з’єднання пристрою і передачі вмісту на великий екран.

Переваги підключення телевізора до смартфону

Smart TV. «розумний» функціонал, що дозволяє використовувати телевізор не тільки як приймач каналів, але і як повноцінний комп’ютер, через який можна виходити в мережу, займатися інтернет-серфінгом або переглядати будь-які відео. Однак ці ж функції будуть доступні навіть для застарілих моделей телевізорів, якщо правильно підключити їх до сучасного мобільному телефону. Смартфони від Apple не втрачають популярності завдяки багатому набору можливостей, з їх допомогою можна працювати з різними видами контенту.

Підключити iPhone до телевізора Samsung Smart TV варто для додавання цілого ряду нових можливостей:

 • Перегляд відео на великому екрані у високій якості. Невеликий екран смартфона не дуже зручний, незважаючи на високу роздільну здатність і чіткість картинки. Підключення до телевізора дозволить насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, на екрані можна буде чітко розглянути навіть дрібні деталі.
 • Спілкування по відеозв’язку з використанням великого екрану. На iPhone можна встановити Скайп і інші види популярних месенджерів для постійного контакту з друзями і близькими.
 • Проведення відеоконференцій та інших ділових заходів в віддаленому форматі. Екран з великою діагоналлю забезпечує професійну якість відеозв’язку, цю функцію зручно використовувати, якщо телевізор встановлений в офісі.
 • Перегляд фотографій і відеозаписів, знятих на камеру телефону.

Виводити зображення з дисплея мобільного пристрою на екран телевізора Samsung можна кількома способами, у кожного з них є свої плюси і мінуси.

Основні способи підключення смартфона до телевізора

Для з’єднання iPhone з телевізором м повнорозмірним екраном можуть використовуватися провідні і бездротові методики. Перший тип найбільш доступний, так як підходить навіть для старих моделей телевізорів, у яких ще не було Wi-Fi модуля. Однак бездротовий зв’язок набагато зручніше, з підключенням не виникає ніяких непотрібних складнощів. Кожен варіант має свої переваги, можна визначитися з найбільш підходящим способом в залежності від характеристик конкретної моделі телевізора.

Розглянемо, як підключити телефон iPhone до телевізора Samsung, докладніше, визначимо основні переваги та недоліки кожного методу.

Підключення через Wi-Fi

Wi-Fi-з’єднання. найпростіший спосіб об’єднати два різних пристрої. Не потрібно протягувати по житловому приміщенню дроти, не буде ніяких зайвих незручностей.

На мобільник можна поставити або оригінальне додаток AllShare TV-Cast, яке розроблено спеціально для телевізорів Samsung, або його зручний аналог, наприклад, можна вибрати iMediaShare. Це одне з найбільш популярних і затребуваних додатків такого типу.

Щоб забезпечити взаємодії пристроїв, необхідно переконатися, що вони підключені до бездротової мережі через роутер або Wi-Fi Direct. На телевізорі бажано спочатку оновити прошивку до останньої версії, це забезпечить коректну роботу програми. Щоб направити відеофайл на відтворення з екрана телевізора, його потрібно вибрати в списку і відправити через додаток. Синхронізоване пристрій прийме сигнал і забезпечить запуск.

Як підключити Ваш iPhone до телевізора Samsung

Багато власників телеприймачів без функцій Smart TV цікавляться, чи можна iPhone підключити до телевізора Samsung. Підключення смартфона робить доступним інтернет-телебачення, то є можливість відтворення відеофайлів на екрані в режимі онлайн. Пристрої можуть з’єднуватися між собою різними способами: по WI-FI, через кабелі, спеціальні програми та приставки. Вибір способу залежить від моделі телевізора і його можливостей, а також від готовності користувача до додаткових витрат. Розглянемо докладніше, для чого і як підключити iPhone до телевізора Samsung.

Який спосіб підключення більше підійде для телевізорів Samsung?

Складно сказати, який варіант підключення виявиться оптимальним для з’єднання смартфона з телевізором Samsung. Вибір буде залежати від року випуску і конкретної моделі телевізора, від його функціоналу, встановлених роз’ємів та інших параметрів. Також на вибір впливають персональні побажання користувача:

 • Любителям прослуховування аудіозаписів буде досить з’єднання смартфона з телевізором звичайним звуковим шнуром. це дозволить насолоджуватися будь-якими мелодіями без зайвих витрат.
 • Тим, для кого важлива мобільність, підійдуть бездротові технології з’єднання пристроїв. Якщо телевізор оснащений модулем Wi-Fi, найкращим рішенням стане бездротове з’єднання з використанням спеціальних додатків. Сигнал буде залишатися достатнім в будь-якій точці квартири, немає необхідності постійно тримати смартфон біля телевізора.
 • Якщо телевізор оснащений тільки HDMI-роз’ємом і не має модуля Wi-Fi, єдиним варіантом залишиться дротове підключення. Воно дозволить транслювати відео на великий екран і насолоджуватися переглядом. Підключення максимально автоматизовано, не потрібні складні ручні настройки.

USB підключення. варіант для тих, хто збирається використовувати смартфон тільки як носій інформації, на якому можна зберегти важливі фотографії, відеозаписи або інші види контенту.

Після першого підключення телевізор і смартфон буде автоматично зберігати введені настройки, тому для повторної синхронізації потрібно набагато менше часу. Це дозволить швидко підключити один пристрій до іншого і використовувати максимум його можливостей.

Як підключити MacBook Pro до телевізора через Wi-Fi?

 • Підключіть лептоп і приставку до домашньої бездротової мережі Wi-Fi.
 • Відкрийте настройки операційної системи ноутбука.
 • Перейдіть в розділ «Дисплеї».
 • У рядку «AirPlay Display», виберіть «Apple TV».
 • Застосуйте і збережіть внесені зміни.

Як підключити до телевізора Samsung?

Якщо ви використовуєте смартфон або планшет Samsung Galaxy, проведіть пальцем вниз від верхнього краю екрану і включіть в меню функцію Smart View або Screen Mirroring. Після цього почне встановлюватися зв’язок між мобільним телефоном і телевізором.

Як оновити програмне забезпечення на телевізорі Samsung?

 • Підключіть телевізор до Інтернету.
 • Увійдіть в меню телевізора.
 • Виберіть пункт «Підтримка».
 • Виберіть пункт «Оновлення ПЗ».
 • Виберіть пункт «Оновити зараз» або «По мережі».
 • Телевізор перевірить наявність нової прошивки.
 • Якщо нова прошивка є, з’явиться повідомлення.

Як з iPhone вивести зображення на телевізор?

Якщо ви хочете вивести на телевізор відео, то вам потрібна вкладка «Браузер». Просто вибираємо фото, відео, або пісню, і програма запропонує нам пристрій, на яке можна вивести зображення. У мене, в списку з’явився мій телевізор Philips. Вибираємо свій телевізор, і зображення з’явиться на ньому.

Як підключити iPhone до телевізора як флешку?

 • Вставте в роз’єм телефону роз’єм micro USB, його конкретна конфігурація залежить від моделі смартфона.
 • Підключіть USB роз’єм до порту телевізора.
 • Увімкніть телевізор і зайдіть в основне меню налаштувань.
 • Дочекайтеся завершення синхронізації, після чого можна приступати до використання пристрою.

Як підключити iPhone до телевізора через Wi-Fi?

 • Залиште телевізор на екрані, на якому показаний Ключ WPA (WPA key) (пароль), який потрібно ввести в iPhone.
 • Виберіть Wi-Fi в настройках iPhone для включення функції Wi-Fi.
 • На екрані iPhone торкніться Direct-xx-Bravia для отримання доступу до екрану введення пароля.

Як з iPhone підключитися до телевізора LG?

 • Встановіть на телевізор безкоштовний додаток LG Smart Share.
 • Встановіть на пристрій з iOS додаток Twonky Beam.
 • Відзначте в додатку пункт «show or hide the visual indicators at the edge of the screen».
 • Виберіть відеофайл, який ви хочете вивести зі смартфона на великий екран телевізора LG.

Як транслювати екран телефону на телевізор LG?

Переконайтеся, що ваш телефон використовує ОС Android 4.2 або новішу версію. Підключити мобільний пристрій до телевізора LG дуже просто:

 • Натисніть кнопку «Home» на пульті ДУ.
 • Відкрийте програму “Screen Share».
 • Увімкніть режим «Miracast» або «AllShare Cast» на телефоні.
 • Виберіть ваш телевізор в списку пристроїв.

Як вивести зображення з iPhone на телевізор через USB?

Чи можна підключити iPhone до телевізора через USB? Можливо, найпростіший спосіб вивести зображення з iPhone на TV, це використання перехідника (адаптера) з Lightning роз’єму на HDMI. Використовувати USB перехідник для сполучення Вашого смартфона з телевізором недоречно, т. К.29 травня 2017 р.

Як дізнатися код від свого телевізора?

 • Відкрийте додаток YouTube на телевізорі.
 • Натисніть на значок налаштувань.
 • Прокрутіть сторінку вниз і виберіть Підключити вручну. На екрані з’явиться код синього кольору.
 • Введіть код на смартфоні, планшеті або комп’ютері.

Як підключити iPhone до телевізора Samsung Smart TV?

Порядок підключення iPhone до TV Samsung

 • Підключіть телевізор Samsung до мережі Wi-Fi.
 • На пульті для TV натисніть кнопку «Source».
 • Виберіть в списку «Віддзеркалення», «Screen mirroring» або аналогічний пункт.
 • Відкрийте шторку перемикачів (Пункт управління) на iPhone.
 • Виберіть параметр «Повтор екрану».

Використовуючи Wi-Fi

Досвідчені користувачі знають, що підключення iPhone до сучасного телевізора Samsung проводиться через протокол сервісу AirPlay і не вимагає додаткового ПЗ. Однак, за відсутності приставки Apple або скромному функціоналі TV (не та модель), власникам iOS-пристроїв доводиться вдаватися до інших «помічникам». спеціальним програмам, дублюючим екран, а також купувати перехідники, адаптери Wi-Fi.

Дублювання екрану iPhone на TV за допомогою підключення до «Wi-Fi». найпростіший спосіб синхронізації пристроїв. Даний метод дозволяє не тільки транслювати онлайн-контент з телефону без проводів, але й поглядати будь-які файли з пам’яті пристрою.

Якщо Wi-Fi підключається до Smart TV (вбудована функція), то за допомогою додатка YouTube на телевізорі здійснюють перегляд відеороликів. Для цього Коннект iPhone і TV до однієї мережі, натискають на кнопку відтворення з телефону. Далі тиснуть на іконку AirPlay, вбудованого в Ютуб (суміщений значок картинки з Wi-Fi). Трансляція автоматично дублюється на екрані TV. Тобто для онлайн-показу роликів з смартфона додаткових налаштувань не потрібно.

Розглянемо випадки, коли користувачеві необхідно показати фото-, відео-, аудіофайли, переглянути фільми або пограти в ігри. Для цього підходить будь-який Cмарт TV (з Інтернетом), а також моделі з бюджетних лінійок. Різниця в підключенні полягає у використовуваному обладнанні (адаптер, приставка), яке відповідає за синхронізацію картинки.

Підключення через USB роз’єм

Метод використовується тільки для перегляду деяких файлів з телефону, таких як фото, документи або відеозапису. USB-роз’єм, підключений до пристрою, не підтримує передачу відео і флеш програвання в режимі онлайн-трансляції.

Для підключення використовують USB в комплекті з lightning або 30-pin digital AV Adaptor (Apple). Після встановлення конекту переходять в папку «Файли» і вибирають потрібний файл. У разі, якщо жоден тип з’єднань не спрацьовує (при наявності), переходять до інших методів.

Приставка Apple TV

Apple TV. обладнання для пристроїв iOS, яка здійснює потокове мовлення 4K на екрани телевізорів. Має вбудовану функцію дублювання екрану Screen Mirroring. Підключається до монітора за допомогою кабелю HDMI з роз’ємом lightning порт (автозарядка).

Перед підключенням до смартфону приставка налаштовується за інструкцією. В комплекті вже є пульт і кабель. Існують різноманітні програми для синхронізації не потрібні.

 • З’єднують Apple TV і Samsung кабелем;
 • Завантажують AirPlay на телефон, щоб безпосередньо підключитися до управління;
 • Підключають приставку і телефон до Wi-Fi;
 • Роблять свайп від низу до верху по екрану iPhone (iOS 11.0), щоб завантажити меню пункту управління. Для інших версій iPhone включите додаток AirPlay, щоб дублювати екран і переглядати будь-які файли;
 • Вибирають кнопку «Повтор екрану»;
 • Зі списку пристроїв тиснуть на приставку (назва моделі);
 • На екрані дисплея з’являється код (4 цифри). Його вводять в відкрилося поле на iPhone. Виробляється із двох пристроїв один раз (до скидання налаштувань);
 • Щоб вийти з повноформатного мовлення запитують «Пункт управління» на смартфоні і відключають повтор.

Даний спосіб дозволяє виконувати будь-які дії на смартфоні з повним відображенням на зовнішньому моніторі (браузер, додатки, галерея).

Якщо ж обладнання Apple немає можливості придбати, використовують другий варіант. Основне завдання. налаштувати передачу Wi-Fi від Samsung до iPhone. Для цього потрібна певна модель TV або універсальний адаптер, підлаштовуються Wi-Fi підключення для будь-яких моделей Samsung.

 • З’єднують TV з кабелем адаптера або налаштовують точку доступу на TV (з Miracast);
 • Підключають iPhone до створеної точки доступу, яка роздає Wi-Fi;
 • Тягнуть шторку екрану вниз, натискають на повтор екрана. Бездротовий дисплей починає транслюватися на телевізорі;
 • Скачують додаток EZMira, яке налаштовує окремі параметри відтворення і якості картинки.

Огляд можливостей наводиться в наступному

Важливо! Для того, щоб підключити будь-який iPhone до телевізора Samsung, не обов’язково мати Samsung Smart TV. Адаптер Miracast (з AirPlay) дублює екран на великий монітор. Все, що відбувається на iPhone, видно на Samsung. Адаптери DLNA підтримують тільки передачу (відтворення) файлів з галереї, тому що не розраховані на роботу з AirPlay.

Існують різноманітні програми

Всі бюджетні моделі Samsung, старі айфони, а також в разі підключення через DNLA, вимагають установки додаткових додатків виведення картинки на екран. Їх потрібно завантажити на App Store.

 • TV Assist;
 • AllShare TV-Cast (встановлюється на обидва пристрої з Appstore і SamsungApps);
 • iMediaShare;
 • Twonky Beam;
 • Smart View;
 • Flipps;
 • Belkin;
 • MediaPlay;
 • Reflector;
 • Samsung Smart View (для телевізора «Smart»).

Принцип підключення до TV полягає в синхронізації мережі телефону і додатково обладнання. приставки або адаптера ( «розумного» TV). Далі встановлений на iPhone додаток включають в режимі «телевізора» (натисканням на іконку в правому верхньому куті). Наступний крок. вибір пристроїв для відтворення (TV, приставка). Після нескладних налаштувань (інтуїтивно зрозумілих) переходять до перегляду потрібних файлів. Огляд функцій популярних iMediaShare і Flipps наводиться в даному ролику:

З’єднання за допомогою HDMI кабелю

Щоб підключитися до TV, потрібно перехідник Apple Digital AV Adaptor (з HDMI портом), тому що роз’єм для телефону проводиться фірмою Lightning. Один кінець кабелю HDMI підключається до TV, інший. до мобільника (через адаптер).

 • Синхронізують пристрої за допомогою вибору джерела сигналу на TV;
 • Зв’язок встановлюється автоматично і картинка виводиться на екран (15-30 сек.);
 • Якщо процес не спрацьовує, перевставляют шнур, а потім проводять настройки вручну (на телефоні включається передача даних з HDMI).

Важливо! При спробі використовувати китайські копії кабелю телефон виводить попередження, що обмежує використання незапатентованих технологій.

BETATECH.COM.UA 2022