Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як почистити історію в телефоні

Table of Contents

Google Chrome

Почнемо з найбільш популярного мобільного браузера.

Запускаємо Google Chrome і в правій частині екрана натискаємо на кнопку у вигляді трьох точок.

почистити, історію, телефон

З’явиться меню. У ньому виберіть пункт «Історія».

Тут ви побачите список відвіданих сайтів. У нижній частині вікна є кнопка «Очистити історію». Тапніте по ній.

Відкриється нове вікно і вам буде запропоновано видалити не тільки історію переглядів, а й куки, кеш і т.д. Ставите галочку поруч з пунктом «Історія переглядів» (при необхідності. з іншими пунктами) і натискаєте «Очистити».

Історія відвідувань виявляється очищеної.

Як очистити історію в браузері на телефоні?

Всі ми користуємося інтернет-браузерами. На мобільних операційних системах вони мало відрізняються від таких, що використовуються на домашніх комп’ютерах. «Мобільні» браузери в тому числі дозволяють зберігати історію відвідувань. Чи можна цю саму історію видалити? зрозуміло.

яндекс.браузер

Запускаєте браузер і натискаєте на кнопку у вигляді трьох точок.

З’являється меню. В меню вибираєте пункт «Налаштування».

В налаштуваннях знаходимо пункт «Очистити дані» і Тапа по ньому.

Ставимо галочку поруч з пунктом «Історія» для очищення переглядів, а також при необхідності вибираємо інші пункти, і натискаємо на кнопку «Очистити дані».

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Очищення оперативної пам’яті Xiaomi

Великий обсяг оперативно пам’яті дозволяє працювати з декількома додатками відразу. У деяких ситуаціях оперативної пам’яті виявляється недостатньо, наприклад при запуску гри може знадобитися знайти що-небудь в інтернеті або скористатися месенджером.

Как очистить историю поиска гугл в телефоне

Зараз подібні проблеми виникають рідше, так як останні моделі Xiaomi мають велику оперативну пам’ять. Однак на більш старих пристроях виникають складності. В цьому випадку можна скористатися покроковою інструкцією, як очистити Xiaomi:

 • Утримувати сенсорну клавішу «Меню».
 • Переглянути список відкритих додатків.
 • Щоб закрити процес, натиснути на хрестик поруч з його назвою.
 • Щоб завершити роботу окремих додатків, потрібно перемістити їх у відповідну сторону (орієнтуйтеся на підказки на екрані).
 • Якщо який-небудь додаток ще потрібно, утримуючи його, натиснути на значок замка. Можна вчинити аналогічно при небажанні переміщати інші програми вручну. Додаток з замком залишиться на місці.

Альтернативний варіант очистити смартфона від накопиченої інформації. скористатися спеціальною функцією «Прискорення». Для цього відкрийте програму «Безпека», виберіть названу опцію і дочекайтеся аналізу працюючих додатків. Якщо потрібно закрити програми, натисніть на зображення відкритого замка поруч з ними. Щоб залишити будь-які додатки працюють, клікніть по цій іконі, з’явиться зображення закритого замка. Внизу екрана натисніть на кнопку “Прискорити». При наявності спеціальної утиліти на смартфоні алгоритм дій іншої. Відкрийте встановлену програму, натисніть на пункт «ОЗУ». Після цього закрийте всі сервіси.

Скидання даних телефону до заводських налаштувань

Цей метод, як очистити кеш, вважається радикальним. Його варто використовувати для очищення кеша в крайньому випадку, тільки якщо інші способи виявляються неефективними. Якщо скинути пристрій до заводських налаштувань, на ньому відформатуй всі файли. Одночасно зникають облікові записи та наявні настройки. Скидання даних виконується так:

 • Зайдіть в «Налаштування». «Розширені настройки». «Резервування і скидання». «Скинути до заводських налаштувань».
 • Виберіть пункт «Всі файли» або обмежтеся даними користувача.

MicroSD для збільшення пам’яті Хiaomi

Можна вирішити проблему нестачі внутрішньої пам’яті установкою карти microSD. Це дозволить розширити вбудоване сховище. Слот для карт пам’яті є не у всіх моделей Xiaomi. Наприклад, у Mi Max 3 слот присутній. Він підходить для використання другої SIM-карти. Спосіб сподобається любителям робити багато фото і відеороликів, не видаляючи їх з телефону.

Очищення за допомогою додатків

Як очистити пам’ять за допомогою спеціальних утиліт? Є багато додатків, які допомагають видалити заважають файли з телефону Redmi. Головна перевага таких утиліт. очищення внутрішнього сховища і оперативної пам’яті. Щоб знайти програму, потрібно:

 • Зайти в Play Market.
 • Ввести в рядку пошуку «Додаток для очищення пам’яті».
 • Вибрати програму зі списку запропонованих.

Інтерфейс таких утиліт для телефонів Redmi майже не відрізняється. Багато хто вибирає популярний додаток CCleaner, але його недолік. багато реклами, нав’язування платної підписки. Рекомендується встановити безкоштовну версію будь-якої утиліти, що підходить для телефону Xiaomi. При установці потрібно дати необхідні дозволи. Щоб очистити кошик телефону (внутрішню пам’ять), буде потрібно:

 • Натиснути на вкладку Пам’ять.
 • Подивитися, скільки місця займає кожна категорія.
 • Зайти в потрібний розділ і очистити карту пам’яті телефону.

очищення кешу

Іноді у користувачів телефонів Redmi постає питання, як видалити тимчасові файли, що залишаються в пам’яті гаджета. Кеш заповнюється при перегляді YouTube, Програми, які працюють, при перегляді сайтів. Зайва інформація може перешкодити повноцінно користуватися гаджет, тому корисно знати, як очистити історію на телефоні.

Очищення кеш-пам’яті в телефонах Redmi здійснюється в такій послідовності:

 • Перейти в «Налаштування». «Сховище». «Очищення».
 • Відкрити пункт «Файли кешу» і подивитися, яка програма найбільше.
 • Натиснути на кнопку «Очистити».

Такий спосіб очистити історію на телефоні. Вона знову з’явиться при використанні встановлених програм і месенджерів, однак обсяг кешу буде меншим, якщо очистити його своєчасно.

READ  Як заблокувати абонента в Viber на iPhone

оновлення системи

Спосіб полягає в самостійному пошуку зайвої інформації на телефоні. Щоб очистити пам’ять Redmi необхідно зробити наступне:

 • Вибрати в меню «Налаштування».
 • Відшукати в розділі вкладку «Сховище», де відображається інформація про загальний обсяг пам’яті, дізнатися, скільки вільно.
 • Звернути увагу на її використання, щоб очистити пам’ять від програм, що використовують багато ресурсів.
 • Якщо в телефоні багато місця займають додатки, клікнути на кнопку «Назад».
 • Повернувшись в «Налаштування», знайти «Всі програми», видалити непотрібні.

Нерідко більшу частину внутрішнього сховища телефону займають фотографії, відеоролики. Щоб очистити пам’ять телефону, потрібно зайти в «Галерею» і видалити все зайве. Позбутися від музики набагато простіше, тому що це можна зробити через плеєр. Також можна очистити кеш.

Зберігання фото і відео в хмарному сховищі

Щоб не засмічувати пам’ять телефону, можна використовувати хмарне сховище. Найбільш популярні. Mi Cloud, Яндекс.Діск, Google Диск. Щоб зберегти файли в «хмарі», потрібно виділити зображення і відео, які потрібно перемістити, відправити їх в хмарне сховище і видалити на телефоні. Плюсом зберігання файлів в «хмарі» вважається зручність. Фотографії та відеоролики можна автоматично синхронізувати, ділитися ними з іншими користувачами сервісу. Мінусом способу є наявності інтернету, щоб переглянути збережені в «хмарі» файли.

Як очистити телефон Xiaomi: можливі способи очищення пам’яті телефону і спеціальні програми

Якщо користуватися телефоном Redmi або іншою моделлю компанії Xiaomi, одного разу доведеться зіткнутися з проблемою очищення пам’яті. Телефони Xiaomi відрізняються дуже великим внутрішнім сховищем, але воно швидко заповнюється. Існує багато способів очистити пам’ять телефону.

У цій статті розглянемо, як очистити пам’ять телефону Redmi.

Які дані зберігаються в історії додатків і веб-пошуку

Для початку розберемося в тому, які типи інформації зберігаються в телефоні з браузера:

 • фото, відео, музика, гифки і інша мультимедіа;
 • текстова та графічна інформація для кеша;
 • саме відвідування сторінки.

Другий тип. кеш-пам’ять. При першому завантаженні якийсь сторінки мобільний інтернет або Wi-Fi використовують трафік для того, щоб відкрити сторінку повністю. Процес завантаження займає деякий час. Але якщо ви зберігаєте її в закладки або просто десь залишаєте посилання, то повторне відкриття займає вже менше часу. Це відбувається, тому що налаштування мобільного додатка або вбудованого браузера економлять ваш трафік. При первинному завантаженні «важкі» мультимедійні компоненти і загальний вигляд сайту зберігається в кеш. При повторному відкритті смартфон бере дані кешу, за рахунок цього йому не потрібно повторно витрачати мегабайти інтернету для показу. Таким чином ви економите і інтернет, і час. Відключити опцію неможливо, так як це елемент «розумного» інтерфейсу. Він є практичним, і мінусів при використанні поки не виявлено.

Chrome

Щоб провести очищення історії переглядів:

 • відкрийте додаток;
 • справа вгорі клікніть на настройки;
 • виберіть пункт «Історія»;
 • клікніть «Очистити».

Якщо ви натиснете і потримайте кілька секунд на одному пункті, то відкриється контекстне меню. Так можливо очистити один окремий компоненти. Повне очищення можливо зробити, вибравши інструмент вгорі.

Якщо у Вас залишилися питання або є скарги. повідомте нам

Як подивитися і очистити історію браузера в телефоні Huawei / Honor

Як подивитися історію в телефоні Honor і Huawei? Для однієї категорії користувачів. це дія не займає багато часу і не вимагає особливих зусиль. Але є категорія людей, які відносно недавно стали володарями сучасних гаджетів, і не всі інструменти зрозумілі до кінця. Це цілком обгрунтовано, тому що старі версії смартфонів або кнопкових мобілок мали зовсім інший інтерфейс. Щоб розібратися детальніше в роботі мобільної версії пошукової системи, ми склали детальний огляд функціоналу.

UC Browser

Частка пошукових запитів можлива через швидке меню. У ньому є альтернативні настройки, які впливають на пошук в інтернеті. Файли, які можливо видалити:

 • пам’ять самого браузера;
 • історія відвідувань;
 • куки та інше.

Заходимо в меню пошукача, клікаєте на три горизонтальні косильною волосіні або на на шестикутник (в залежності від версії Android). Далі шукайте команду «Очистити історію», вибираєте класифікацію компонентів, які відправляться в кошик.

Opera Mobile

Тут алгоритм як видалити історію браузера в телефоні Honor і Huawei схожий:

 • відкриваєте пошуковик;
 • на панелі внизу клікаєте на системний значок;
 • вибираєте рядок з настройками;
 • натискаєте на пункт «Очистити історію відвідувань»;
 • відзначте деякі пункти, деінсталяцію яких потрібно виконати;
 • натисніть ОК.

Як очистити історію браузера Яндекс на телефоні

Зараз подивимося, як очистити історію браузера Яндекс, що працює на Android.

Щоб очистити історію браузера Яндекс на телефоні Android, пройдіть кроки:

 • Натисніть на значок з трьома крапками.
 • У списку виберіть «Налаштування».
 • У вікні «Налаштування», в розділі «Конфіденційність», натисніть на пункт «Очистити дані».
 • На екрані «Очистити дані» виберіть відповідні параметри.

Нас цікавить пункт «Локальна історія», інші опції можна відключити, якщо вам не потрібно видаляти інші дані.

 • Натисніть на кнопку «Очистити дані».

Щоб видалити історію в Яндекс браузері в телефоні для окремих сайтів, необхідно виконати ці дії:

 • У додатку Яндекс натисніть на значок з цифрами кількості вкладок усередині.
 • У вікні навігації по вкладках натисніть на значок із зображенням годинника зі стрілками.
 • На екрані «Історія» відкриється список відвіданих веб-сторінок по днях тижня.
 • Утримуйте палець на рядку з назвою потрібного сайту.
 • У вікні, натисніть на пункт «Видалити».

Як видалити історію браузера в Microsoft Edge

Користувачеві браузера Microsoft Edge необхідно виконати наступні дії:

 • У вікні браузера Edge натисніть на три точки, розташовані в нижній частині екрана.
 • Виберіть значок «Налаштування».
 • У вікні налаштувань увійдіть в розділ «Приватна власність, безпека».
 • Прокрутіть сторінку до опції «Очистити історію».
 • У вікні «Очистити історію» відзначте параметр «Історія браузера». Використовуйте інші опції в разі потреби.
 • Натисніть на кнопку «Видалити».

В параметрах очищення історії відвідувань можна включити настройку для автоматичного видалення даних про перегляд веб-сторінок при виході з браузера.

Видалення історії відвідувань в US Browser

У популярному US Browser ( «білка») користувач може видалити записи про відвідування сторінок сайтів в інтернеті.

 • У вікні US браузера натисніть на значок із трьома смужками.
 • У контекстному меню доторкніться до значка «Історія».
 • На екрані, що відкрийте вкладку «Веб-сайт».
 • Натисніть на непотрібну запис, у відкритому меню торкніться пункту “Видалити».
 • Для видалення всієї історії в браузері натисніть на опцію «Очистити».

При виході з браузера є можливість для очищення історії переглядів з спливаючого вікна.

Як очистити історію браузера Opera на Android

Браузер Опера досить часто використовується на телефонах, що використовують операційну систему Android.

READ  Як перевірити геолокацію за номером телефону

Видалення історії відвідувань для окремих сайтів проходить наступним чином:

 • Натисніть на червону кнопку «Opera».
 • У відкритому меню виберіть пункт «Історія».
 • У вікні «Історія» виділіть запис про відвідування сайту, а потім доторкніться до кнопки з зображенням кошика.

Для того, щоб видалити історію переглядів в Opera, потрібно пройти кілька кроків:

 • Після натискання на кнопку «Опера», виберіть пункт меню «Налаштування».
 • У вікні налаштувань перейдіть в розділ “Конфіденційність”.
 • Натисніть на опцію «Очистити історію відвідувань».
 • У переліку параметрів виберіть «Історія відвідувань», а при необхідності і інші опції для видалення непотрібної інформації.
 • Натисніть на кнопку «Очистити дані».

Як очистити історію браузера Firefox на телефоні Android

У браузері Mozilla Firefox для мобільних пристроїв є вбудований функціонал для очищення історії відвіданих веб-сторінок.

 • Натисніть на кнопку з трьома крапками.
 • У меню виберіть «Історія».
 • Натисніть на значок з трьома крапками навпроти непотрібного запису.
 • У контекстному меню виберіть «Видалити».
 • Для очищення всієї історії натисніть на кнопку «Видалити історію».
 • Погодьтеся на видалення даних про серфінгу в інтернеті.

Інший варіант видалення непотрібної інформації:

 • Увійдіть в настройки Firefox.
 • У розділі «Конфіденційність та безпека» натисніть на пункт «Видалення даних веб-серфінгу».
 • На екрані «Видалення даних веб-серфінгу» можна вибрати, що потрібно видалити з браузера. Нас цікавить пункт «Історія веб-серфінгу і дані сайтів».
 • Натисніть на кнопку «Видалити дані веб-серфінгу».

Як почистити історію браузера Chrome на телефоні

Браузер Chrome. найпопулярніший спосіб виходу в Інтернет не тільки через зручності використання, а й тому що це програма встановлена ​​в операційну систему Android за замовчуванням.

Користувач має можливість стерти історію відвідувань в браузері Google Chrome, видалення даних.

Зверніть увагу на те, що при включеній синхронізації на смартфоні або планшеті, дані будуть видалені не тільки з телефону, але і з інших синхронізованих пристроїв. Якщо синхронізація не використовується, то історія на телефоні не пов’язана з історією переглядів на інших пристроях.

 • У вікні програми Chrome натисніть на значок із трьома вертикальними точками, розташованими в правому верхньому куті екрану.
 • У випадаючому меню натисніть на пункт «Історія».
 • У вікні «Історія» відображається список відвіданих сайтів.
 • Для видалення непотрібних даних натисніть на «Очистити історію».
 • У вікні «Очистити історію», у вкладці «Додаткові» потрібно вибрати часовий діапазон, за який необхідно видалити інформацію:
 • остання година.
 • Останні 24 години.
 • Останні 7 днів.
 • Останні 4 тижні.
 • Весь час.

Ознайомтеся з супутніми типами даних, що видаляються з мобільного пристрою. Нас цікавить пункт «Історія браузера», який повинен бути активним. За замовчуванням активований пункт «Файли cookie та дані із сайтів». Не завжди потрібно видаляти ці дані, тому що за допомогою цієї інформації відбувається автоматичне введення паролів для входу в акаунти на сайтах, що вимагають реєстрації.

 • Натисніть на кнопку «Видалити дані».

Щоб видалити окремі елементи з вікна «Історія» потрібно використовувати один з двох способів:

Как Очистить Историю в Гугле, Как Удалить Историю в Гугле, Как Очистить Историю в Гугле на Телефоне

 • Необхідно натиснути на хрестик навпроти назви сторінки відвіданого сайту.
 • Виділіть один або кілька елементів у списку, а потім натисніть кошика.

В цьому випадку, зі своєї історії буде видалена інформація, що стосується тільки деяких сайтів, обраних користувачем.

Як видалити історію на iPhone?

Накопичений кеш, куки, масивні історії викликів і переглянутих сторінок в інтернеті. все це гальмує iPhone. Користувачі воліють миритися з незручностями, хоча насправді видалення історій на айфон. хвилинне і досить проста справа.

iPhone накопичує величезну кількість даних про дії, які були вчинені користувачем. Деякі з збережених на пристрої відомостей корисні; вони дозволяють швидко знайти корисний сайт, на який користувач колись заходив, або миттєво залогінитися на сервісі. не ламаючи голову над паролем. Однак невелика порція корисних даних, як правило, тоне в морі «мотлоху». інформації непотрібної і безглуздої.

Через велику кількість збереженої інформації страждає швидкодію iPhone. внаслідок чого його власник змушений відчувати дискомфорт. Щоб уникнути незручностей, користувачеві потрібно періодично проводити чистку свого «яблучного» гаджета.

Як стерти історію в інших браузерах на iPhone?

У AppStore доступні такі популярні браузери, як Opera Mini, яндекс.браузер, Mozilla Firefox, Google Chrome, UC Browser. Ми коротко розглянемо, як очистити історію в деяких з них.

Видаляти історію в яндекс.браузер слід так:

Зайдіть в «Налаштування» програми. натисніть на кнопку з трьома крапками.

В меню оберіть варіант «Налаштування».

Прокрутіть екран налаштувань вниз до блоку «Конфіденційність». У цьому блоці ви знайдете розділ «Очистити дані». Перейдіть в нього.

Відзначте галочками, дані яких типів ви хочете видалити з яндекс.браузер.

Потім натисніть «Очистити» і підтвердіть свій намір, клікнувши на кнопку «Так» у вікні.

Видалення історії в Opera Mini. процедура ще простіша:

Відкрийте програму, і коли на екрані з’явиться експрес-панель, зробіть свайп зліва-направо. Так ви перейдете в розділ «Історія».

Натисніть на іконку із зображенням сміттєвого кошика в правому нижньому кутку.

Підтвердіть, що хочете очистити історію відвідувань. у вікні виберіть варіант «Так».

З точки зору гнучкості налаштувань мобільного Опері до яндекс.браузер далеко. Опера не дозволяє видалити дані тільки одного типу (наприклад, кеш). Можливо стерти лише всі дані відразу. і історію, і список паролів, і куки.

Щоб очистити історію мобільного Google Chrome, потрібно запустити браузер, зайти в меню, натиснувши на піктограму з трьома крапками і пройти по шляху «Налаштування» ( «Settings»). «Розширені» ( «Advanced»). «Особисті дані» ( «Privacy »). В останньому підрозділі буде блок «Очистити дані веб-перегляду» ( «Clear Browsing Data»). Натискаючи на пункти цього блоку, можна видаляти дані різних типів.

Як очистити історію покупок в AppStore?

Зайдіть в додаток «AppStore» на гаджет і виберіть вкладку «Оновлення».

Далі пройдіть в розділ «Покупки».

На екрані з’явиться список всіх додатків, які завантажувалися на мобільний пристрій.

Зробіть свайп справа-наліво по рядку з назвою програми, яку хочете видалити з історії, і натисніть «Приховати» ( «Hide»).

Очистити історію завантажень з AppStore описаним чином вдасться тільки власникам мобільних пристроїв з iOS версією вище 8.0. На гаджетах з iOS 7 і нижче ніякої реакції на свайп НЕ буде.

Як очистити історію повідомлень / iMessage?

Звичайні SMS і повідомлення iMessage видаляються однаково. Можна прати як окремі SMS-ки, так і листування цілком. Позбутися від листування простіше: досить зайти в додаток «Повідомлення», зробити свайп справа-наліво по листуванню, яка більше не потрібна, і натиснути на червону кнопку з підписом «Видалити».

При необхідності стерти конкретні повідомлення, діяти слід інакше:

У додатку «Повідомлення» знайдіть потрібну листування і відкрийте її.

READ  Як з фото зробити відео на телефоні

Натисніть на SMS і утримуйте палець, поки не з’явиться таке меню:

Виберіть варіант «Ще». Повідомлення виявиться зазначеним галочкою.

Проставте галочки навпроти інших SMS-ок, які бажаєте стерти.

Натисніть на іконку із зображенням сміттєвого кошика в лівому нижньому кутку.

iPhone перерахує кількість повідомлень, що підлягають видаленню, і попросить підтвердити операцію.

Після цього в ваших листування залишиться тільки важлива інформація.

Як видалити історію в «Сафарі» на iPhone?

Хоч на iPhone і можна встановлювати сторонні браузери, більшість шанувальників «яблучної» техніки продовжує користуватися Safari. Якщо ви задумали чистку свого смартфона Apple, почати варто саме з історії встановленого браузера. Видалення історії Safari слід проводити через «Налаштування». дійте так:

В «Налаштуваннях» знайдіть розділ «Safari» і зверніться в нього.

Прокрутіть сторінку вниз і знайдіть пункт «Очистити історію». Натисніть на нього.

Підтвердіть, що хочете очистити історію. натисніть на відповідну кнопку.

Пункт «Очистити історію» виявиться затемненим. це значить, що з завданням ви впоралися «на ура».

Зверніть увагу, що в нашому прикладі (на iOS 7.1.2) присутні дві кнопки. «Очистити історію» і «Видалити cookie і дані». Якщо ви натиснете тільки першу, cookie залишаться в пам’яті iPhone. На гаджетах з iOS інших версій може бути всього одна кнопка. «Очистити історію і дані сайтів». В цьому випадку зберегти куки, видаливши історію браузера, не вийде.

Прати з iPhone cookie ні до чого. Багато місця за рахунок цієї дії не буде він випущений, зате втратиш можливість швидко логінитися на сервісах і зіткнешся з необхідністю згадувати всі паролі.

Очистити історію пошуку на iPhone через сам браузер теж можна. Це робиться в такий спосіб:

Знайдіть на нижній панелі кнопку «Закладки» (із зображенням відкритої книги) і натисніть на неї.

Далі пройдіть в розділ «Історія».

Натисніть на кнопку «Очистити», розташовану в правому нижньому кутку.

В меню оберіть варіант «Очистити». так ви підтвердите, що хочете розпрощатися з історією переглянутих інтернет-сторінок.

Якщо ви не бажаєте, щоб адреси сайтів, які ви відвідуєте, залишалися в пам’яті мобільного пристрою, користуйтеся «Приватним доступом». Запити після активації «Приватного доступу» теж зберігатися не будуть. Включати функцію «Приватний доступ» потрібно в меню «Закладки». досить просто клікнути на однойменну кнопку в лівому нижньому кутку, потім натиснути «Готово».

Про те, що «Приватний доступ» включений, можна судити за кольором фону браузера. Фон стає чорним.

Як видалити історію браузера Яндекс з комп’ютера

Є цілих 6 способів усунути записи з історії браузера для PC:

 • Частково видалити записи;
 • Повністю відформатувати історію відвідувань стандартними засобами;
 • Скористатися розширенням Auto History Wipe (видаляє дані при запуску браузера);
 • Обнулити всі записи в один клік через додаток Click&Clean;
 • Почистити історію браузера Яндекс з програми CCleaner;
 • Вручну видалити файл з історією.

Важливо! Всі перераховані способи не зачіпають історію пошуку. Все через те, що вона зберігається на серверах пошукової системи Яндекс. Вони як і раніше використовуються для персоналізації видачі. Для видалення такої інформації потрібен інший підхід, він описаний в передостанньому розділі матеріалу.

У кожного способу очищення історії є свої плюси і мінуси, про які поговоримо у відповідних розділах. Тепер по черзі розглянемо всі методи.

Як видалити історію Yandex веб-оглядача на телефоні

Очистити історію браузера Яндекс на телефоні можемо за аналогією з другим способом для комп’ютера. Різниця між ними невелика.

Повне очищення історії веб-оглядача Яндекс при вході

Обидва попередніх методу на увазі ручне видалення історії. Якщо доводиться часто очищати дані, ці процедури швидко надокучає. Бувають ситуації, коли історію потрібно очищати регулярно, а саме під час відкриття браузеру. Такий підхід дозволяє не турбуватися, що ваші дані будь-хто прочитає. Потрібно терміново відійти від комп’ютера? Закрили браузер, більше цю історію ніхто не побачить.

В Яндекс браузері немає необхідного функціоналу, тому доведеться використовувати просте додаток. Auto History Wipe. Щоб розширення почало працювати, його потрібно тільки встановити. При бажанні можемо перейти на сторінку «Додатки» і в настройках вказати більше даних для видалення: cookie, паролі, кеш та інше. Пункт «Очистити історію переглядів» активний за замовчуванням.

 • Не вимагає участі людини (встановив і забув)
 • Потрібні налаштування стоять за замовчуванням, достатньо встановити розширення
 • Все робить потай, чи не відображаючись на панелі розширень
 • Зловмисник може викрасти файл з історією браузера і переглянути на іншому комп’ютері
 • Не дозволяє скористатися древньою історією і важливими даними з неї в разі випадкового закриття браузера

Видалення всіх записів з історії в Yandex browser

Є один спосіб, що дозволяє обнулити всю історію за один день, тиждень, місяць або за весь час. Його нескладно реалізувати штатними можливостями браузера. Рекомендуємо використовувати цей спосіб, як найшвидший і простий.

 • Запускаємо вікно з меню браузера.
 • Розгортаємо весь список налаштувань за допомогою наведення на рядок «Додатково», де вибираємо пункт «Очистити історію».
 • У першому рядку вибираємо період, за який бажаємо видалити історію.
 • Встановлюємо виділення біля пункту «Перегляди».
 • Тиснемо на кнопку «Очистити».

Важливо! Даний метод призводить до видалення історії на синхронізуються пристроях. Дані пропадуть не тільки на поточному пристрої, але і на смартфоні, інших PC з цієї ж обліковим записом.

 • Швидке очищення великих обсягів історії
 • Не потрібно нічого встановлювати
 • Чи можемо виконати всього в 3-4 кліка
 • Легко вибирати давність історії, що підлягає видаленню: від 1 години до повного форматування за весь час
 • Не дозволяє сортувати потрібні й непотрібні записи
 • Відсутня функція автоматичного видалення історії

Як видалити історію пошуку в Яндексі браузері

При необхідності «замести всі сліди» доведеться ще видалити історію запитів в Яндексі браузері. Як ми вже писали, дані пошуку сайту не видаляються разом з історією переглядів веб-оглядача. Існує тільки один спосіб очистити історію пошуку в Yandex browser. самостійно попросити Яндекс про видалення цільових даних.

 • Переходимо в пошуковик Яндекс.
 • Вибираємо елемент «Налаштування», а в ньому. «Налаштування порталу».
 • У першому рядку графи «Показувати пошукові підказки» натискаємо на кнопку «Очистити історію запитів».
 • Протягом 1 хвилини всі дані пошуку видаляються з бази даних Яндекса.

Важливо! У нас не вийде очистити історію пошуку в Яндекс браузері без входу в власний аккаунт. Потрібна кнопка не відображається до моменту входу в профіль.

BETATECH.COM.UA 2021