Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як почистити кеш на Android Huawei

Table of Contents

Як очистити кеш на телефоні Honor або Huawei?

Зрідка з’являється необхідність в очищенні кеша на смартфоні Android, наприклад, коли додаток працює неправильно. Як це зробити? Зараз покажемо приклад на базі смартфона Honor або Huawei. Способів буде кілька.

Якщо вам потрібно видалити кеш для окремого додатка, зайдіть в «Налаштування».

Знайдіть потрібне вам додаток і відкрийте його.

На сторінці додатка виберіть пункт «Пам’ять».

Можна видалити весь кеш і відразу. Відкрийте програму «Диспетчер телефону».

Вибираєте кеш файли, які вам потрібно видалити, потім натискаєте на кнопку «Видалити».

Видалення може зайняти деякий час в залежності від обсягу даних і швидкості роботи системи.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.
почистити, android, huawei

Clean Master

Додаток, який підходить для різних пристроїв і операційних систем. Його офіційну версію на Android можливо знайти в Google Play. Завантажуєте, встановлюєте, проходите коротку авторизацію. В панелі на головному екрані вибираєте вид очищення. поверхнева або глибока. Перший раз рекомендується проводити глибоку перевірку, так як софт допоможе виявити віруси і шкідливі програми. Плюс програми в тому, що можливо встановити в настройках час автоматичного прогону.

Як перезавантажити планшет Huawei, якщо він завис і не включається

Очищаємо внутрішню пам’ять телефону через комп’ютер

Ще один спосіб очистити місце від непотрібних файлів. форматувати внутрішню пам’ять. Найбільш зручно це робити через PC:

 • підключіть смартфон до ноутбука або комп’ютера через шнур;
 • відкрийте розділ «Мій комп’ютер»;
 • виберіть телефон;
 • клацніте двічі;
 • перейдіть у внутрішній накопичувач;
 • натисніть правою кнопкою миші;
 • в контекстному меню слід вибрати пункт «Форматувати»;
 • підтвердіть дію.
почистити, android, huawei

Як очистити оперативну пам’ять телефону

Щоб скинути «сміття» з оперативної пам’яті, потрібно зробити Hard Reset. Це відкат до заводських налаштувань. Він скидає гаджет до того стану, в якому він був при покупці. Для цього перейдіть в розділ загальних налаштувань, і внизу знайдіть пункт «Відновлення та скидання». Далі, слідуючи підказкам, очистіть наявні пресети. При скиданні до заводських налаштувань зарядіть телефон до 100% або підключіть до зарядки на час всього процесу.

Видалення через налаштування

Найпростіший спосіб. задіяти стандартні настройки. Для цього переходите до відповідного розділу, вибираєте пункт «Всі програми». Відкриваєте ті, якими користуєтеся, і по черзі очищаєте дані. Для цього в кожному вікні є потрібна кнопка.

Меню Рекавері

Щоб потрапити в меню відновлення, натисніть кнопку живлення смартфона і регулювання гучності. Утримуйте їх в активному стані мінімум 15 секунд. Після чого відпустіть, і система автоматично запустить Рекавері. Через клавіші вгору і вниз переміщайтеся по пунктам до рядка «Wipe cache partition». Виберіть і підтвердіть дію.

Як очистити кеш на планшеті Huawei

Алгоритм дії схожий з усіма варіантами, придатними для телефону. Це пов’язано з тим, що і на планшеті, і на телефоні однаковий інтерфейс і операційна система Android. У планшетах цього виробника приблизно такі ж налаштування, тому проблем при очищенні не виникне. Якщо щось пішло не так. перезавантажте пристрій.

Якщо у Вас залишилися питання або є скарги. повідомте нам

Відкриваємо налаштування смартфона і в розділі “Додатки та повідомлення” натискаємо на пункт “Додатки”.

Далі вибираємо програму або гру, кеш якої необхідно видалити, і натискаємо на кнопку “Пам’ять”.

У розділі “Кеш” покажуть інформацію з об’ємом займаного кешем простору, який при бажанні можна очистити натисканням на кнопку “Очистити кеш”.

Звичайно, це не найшвидший спосіб чистити систему, але один з варіантів.

Для більш швидкого очищення слід використовувати спеціалізоване програмне забезпечення, яке можна завантажити з Google Play, наприклад, утиліту CCleaner.

Інструкція по роботі з програмою CCleaner

Запускаємо утиліту і видаємо їй необхідні дозволи (доступ до пам’яті пристрою), після цього натискаємо на кнопку “Аналізувати” і чекаємо, поки відобразитися список доступного до очищення “сміття”.

У розділі “Видалення безпечно” буде разворачівающіся список “Видима кеш-пам’ять” в якому вказана інформація про те, яка програма скільки має кеша доступного до видалення. Для очищення кешу слід натиснути на кнопку “Завершити очищення”.

Як очистити пам’ять на телефоні Huawei і Honor? Цим питанням задаються ті, чий пристрій вже показало повідомлення «Недостатньо пам’яті, звільніть місце». Відсутність місця на телефоні. серйозна проблема. Зіткнувшись з нею, ви не зможете завантажувати великі додатки, робити знімки, качати мультимедіа. Крім цього, від кількості вільного місця залежить оперативність роботи пристрою, час відгуку на завдання. Щоб телефон працював швидко, оперативна пам’ять повинна регулярно очищатися, а місце для зберігання. мати пару гігабайт в резерві.

Кеш. проміжний буфер з швидким доступом, що містить інформацію, яка може бути запрошена з найбільшою ймовірністю. Доступ до даних в кеші здійснюється швидше, ніж вибірка вихідних даних з більш повільної пам’яті або віддаленого джерела, однак її обсяг істотно обмежений у порівнянні зі сховищем вихідних даних. Wikipedia

Как очистить кэш раздел на Huawei Y5

READ  Як поміняти браузер за замовчуванням на Android

Очищення пам’яті і кеша смартфонів Huawei

У різних моделях смартфонів Huawei є спеціальні вбудовані додатки. які допомагають очистити смартфон. Це утиліта, яка нагадує чистильники пам’яті з Play Market. Але створені вони розробниками компанії виробника. Тому якщо у вашому телефоні є такий додаток, то використовувати необхідно саме його. Не завантажуйте додаткові програми. вони ні до чого.

  Виберіть іконку програми в меню Huawei;

Виберіть програму для очищення в Huawei

 • Через деякий час ви побачите результат сканування пам’яті пристрою;
 • Потрібно внизу вибрати відповідну дію. видалити;
 • Далі у вікні ви можете побачити, які файли були знайдені програмою. Вони розбиті по типам даних;
 • Утиліта також пропонує очистити оперативну пам’ять. Підтвердіть дозволу і дочекайтеся завершення процесу.
 • У деяких випадках спеціальні для видалення утиліти не допомагають очистити кеш Huawei деяких програм (наприклад, кеш Google Play не завжди видаляється утилітами). У таких ситуаціях нам знадобиться це робити вручну. При проблемах у роботі деяких додатків рекомендується видалити їх оновлення через маркет.

  Деактивация програм пристрою Huawei

  Якщо у вас проблеми з інтернетом і в даний момент немає можливості запустити Google Play, непотрібні ігри і програми можна видалити офлайн.

  • Виберіть в головному меню значок налаштувань;
  • Знайдіть тут пункт «Додатки». Залежно від версії вашого пристрою він може мати іншу назву;
  • Виберіть далі вкладку «Все»;
  • Знайдіть тут програми, які потрібно видалити з телефону Huawei, і виберіть їх;
  • У новому вікні натисніть кнопку «Видалити»;
  • Перегляньте уважно весь список програм в загальному списку. Якщо програми були встановлені виробником, їх можна видалити або вимкнути. Так як ці програми часто працюють у фоновому режимі. Навіть якщо ними не користуватися;
  • Знайдіть таку програму і перейдіть в вікно налаштувань;
  • Натисніть кнопку «Зупинити». Потім «Відключити». І підтвердіть відключення.

  Чим більше програм буде видалено і вимкнене у вікні «Всі програми», тим швидше і надійніше буде працювати ваш смартфон. Проведіть очищення різними способами, щоб домогтися максимального ефекту в смартфоні Huawei.

  Простий спосіб почистити пам’ять смартфона Huawei

  Щоб видалити непотрібні файли, необов’язково розбиратися в системі телефону. Розробники додатків знають, як нам в цьому допомогти. І вже створили кілька корисних програм, які автоматично збирають «сміття» на вашому телефоні Huawei. І безпечно видаляють його. Не потрібно думати, що це панацея. Є і негативні сторони в такому способі очищення. При включеному Wi-Fi або мобільному інтернеті ви будете бачити рекламу у вікні програми.

  Також програми-чистильники віднімають ресурси мобільного пристрою, постійно перебуваючи в запущених процесах. Ці програми мають властивість набридати оповіщенням нібито про те, що пам’ять смартфона переповнена. Хоча насправді нерідко «підтасовує» результати сканування.

  Якщо налаштувати додаток для очищення належним чином, воно стане хорошим інструментом для видалення непотрібних даних на Huawei:

  • Щоб знайти такий додаток, відкрийте маркет Google Play і введіть в пошуку «Очистити пам’ять» або «Видалення сміття»;
  • У результатах ви зможете вибрати кращу для себе програму. Найпопулярнішою є Clean Master через ретельного пошуку кеша і непотрібних файлів. Його завантажили і встановили понад 1 млрд разів;
  • У всіх цих додатках принцип роботи і інтерфейс користувача схожі. У головному меню програми виберіть «Очистити сміття». Виберіть кнопку в Clean Master «Сміття»

  І додаток почне шукати непотрібні файли на вашому мобільному телефоні;

 • Після сканування натисніть кнопку «Очистити»;
 • Потім виберіть пункт, який очищає ОП і таким же чином звільніть її від непотрібних запущених процесів;
 • Видаліть оперативну пам’ять смартфона
  Більшість подібних програм мають антивірусний захист або сканер. Спробуйте просканувати свій смартфон Huawei. Можливо разом зі викачуваними файлами ви занесли в пам’ять віруси.

  Придивіться до всіх інструментів додатки для очищення пам’яті. Застосуйте їх. Цей спосіб очищення часто допомагає усунути проблеми з роботою смартфона. Позбутися «лагів» і повільності операційної системи Huawei. Так як кеш і інші подібні файли може займати не тільки фізичну пам’ять мобільного пристрою, а й частина віртуальної. Після чого ви стикаєтеся в Play Маркеті з різного роду помилками при установці нових програм.

  Як очистити пам’ять на телефоні Huawei

  Нинішні смартфони здатні справлятися з будь-якими завданнями: ігри, програми, розмови по VoIP. У них вбудовані процесори, потужність яких можна порівнювати з комп’ютерними. Але з часом швидкість роботи додатків кудись дівається. А система Android і зовсім починає гальмувати. Виникає питання, яким чином почистити вміст пам’яті на мобільному телефоні Huawei. А також на інших пристроях з ОС Android. У цій статті ви знайдете кілька різних ефективних способів це зробити.

  Видалення непотрібних додатків в Huawei

  Попередньою розділ допомагає усунути деякі помилки і уповільнення роботи системи. Видалення програм в смартфоні Huawei допоможе вам звільнити значну частину пам’яті на мобільному пристрої. Тим самим частково також прискорити його роботу. Минув той час, коли з Play Market на 200 МБ пам’яті в смартфоні можна було завантажити 3-4 цікаві ігри. При цьому пам’ять ще й залишалася. Сьогодні гри в Google Play стали яскравіше, динамічніше, але займають дуже багато пам’яті.

  Уже давно існують додатки, які вимагають більше 1 або 2 гігабайт пам’яті на мобільному пристрої. Якщо ми переглянемо список встановлених додатків і видалимо непотрібні. зробимо хорошу роботу для прискорення інших програм та ігор. Ну і очистимо пам’ять вашого мобільного телефону китайського бренду Huawei. Це можна зробити двома способами: в самому пристрої і через додаток Google Play.

  • Відкрийте програму;
  • Вгорі натисніть три смужки біля рядка пошуку Google Play;

  Натисніть три смужки біля Google Play

 • Виберіть «Мої додатки та ігри»;
 • У наступному вікні натисніть вгорі вкладку «Встановлені»;
 • Вибравши будь-який з них, ви можете його видалити в окремому вікні. Для цього натисніть кнопку «Видалити»;
 • Перегляньте список і видаліть всі програми та ігри, якими ви давно не користуєтеся. Або не плануєте користуватися найближчим часом.
 • Що таке кеш програм в Huawei

  Якщо додатки в Huawei переповнюється кешем, в ній починаються збої, бо нічого не запускається, з’являється помилка з різними кодами, повільно працює. Мобільні додатки працюють швидше за рахунок завантажених даних з мережі. Наприклад, в додатку Google Карти, коли ви переглядаєте своє місце перебування, програма завантажує карту цієї місцевості в кеш. Щоб при наступному запуску воно змогло швидко показати його вам.

  READ  Як змінити дзвінок на iPhone

  Іноді карти можуть навіть працювати без інтернету саме з тієї причини, що файли карт вже є в кеші. Але якщо це сховище буде переповнене, програмою нікуди буде дівати файли карт інших місцевостей. Якщо ви захочете раптом подивитися на Ейфелеву вежу. Видалити файли кеша окремої програми можна також в розділі «Всі програми», де ми видаляли додатки без інтернету. У вікні програми буде кнопка «Очистити кеш». Натисніть її і підтвердіть видалення. А також скористайтеся іншими способами очистити пам’ять на вашому мобільному телефоні Huawei.

  Як почистити кеш на Android Honor і Huawei без видалення фото

  Щоб зберегти свої фотографії на пристрої, але почистити накопичився кеш, потрібно проводити не загальну, а точкову очистку. Далі ми поговоримо про те, які способи цього процесу існують на телефонах Huawei і Honor в 2019 році.

  окремого додатка

  Очищення кеш-пам’яті окремого додатка. як системного, начебто Google Play Маркета, так і для користувача, виконується однаково.

  • Відкрийте системні настройки (параметри). Знайдіть в розділі «Пристрій» підрозділ «Додатки» і увійдіть в нього.
  почистити, android, huawei
  • Торкніться рядка до обраної програми, щоб відкрити її властивості.
  • Натисніть кнопку «Очистити кеш».

  Ще 3 корисних статті:

  Менеджер додатків. дозволяє видаляти завантажені або системні програми. В його обов’язки також включено: пошук

  Це наймогутніший засіб оптимізації роботи Windows. Основна функція програми. очищення. Передбачається видалення тимчасових файлів

  Total Commander. файловий менеджер для Andorid. За допомогою цієї програми можна виконувати різноманітні дії з

  • Як роздати Wi-Fi з ноутбука в 3 кліка
  • Як відформатувати телефон Android швидко

  Видалення кешу конкретно однієї програми

  Якщо тільки одна програма потребує очищення кешу, відкрийте настройки, перейдіть в «Додатки». Там окремо вибирайте що саме вам потрібно, двома кліками відкриється контекстне меню, в якому є окремий пункт з очищення.

  Варто відзначити, що система таким чином видаляє лише компоненти, які несуттєво впливають на роботу в цілому.

  Видалення через налаштування

  Найпростіший спосіб. задіяти стандартні настройки. Для цього переходите до відповідного розділу, вибираєте пункт «Всі програми». Відкриваєте ті, якими користуєтеся, і по черзі очищаєте дані. Для цього в кожному вікні є потрібна кнопка.

  типи кеша

  Ми виділяємо три види кеш-файлів, які зустрічаються на мобільних пристроях Honor і Huawei:

  Как очистить кэш на Хонор или Хуавей? Инструкция для вашего телефона

  • кеш додатків користувача;
  • Dalvik-cache.
  • системний cache системних програм.

  Перший з’являється на пристрої паралельно з роботою софта. Його краще видаляти, якщо тривалий час ви не запускали джерело файлу. Другий тип немає сенсу видаляти, тому що моментально відбувається повернення. В системні софти і їх компоненти також не варто лізти, оскільки це призводить до збоїв у функціонуванні пристрою.

  Як очистити кеш тільки однієї програми

  Тепер про те, як очистити кеш на Android тільки для одного конкретного додатка. Щоб це зробити знадобиться виконати наступний ряд дій:

  • зайти в «Налаштування»;
  • вибрати «Пам’ять»;
  • тапнуть по «Дані додатків»;
  • перейти на вкладку «Все»;
  • знайти і вибрати програму, кеш якого потрібно очистити;
  • на відобразиться екрані натиснути на «Стерти дані»;
  • підтвердити дію посредствам натискання на «Ок».

  Через кілька секунд дані кешу цього додатка будуть видалені.

  Після видалення даних програми, може знадобитися знову пройти авторизацію (наприклад, у випадку з клієнтами соціальних мереж). Тому перед очищенням переконайтеся, що у вас є реквізити доступу до облікового запису, до якої ви ходите підключитися через додаток.

  Видалення через налаштування

  • Відкрийте «Налаштування».
  • Далі «Пам’ять».
  • Пропонуємо Вам детальніше ознайомитися статистику займаного місця.
  • Натисніть на кнопку «Очистити».
  • Знову відкриється вікно, в якому вказується точний обсяг пам’яті. Система просканує файли на видалення.
  • Натисніть на кнопку «Видалити всі непотрібні файли».

  програма CCleaner

  Другий спосіб. скористатися додатком CCleaner. Передбачено поетапний план дій:

  • Запускаємо встановлену утиліту для очищення від непотрібних файлів. Надаємо дозволу на доступ до місця пристрої.
  • Після запуску відразу натискаємо кнопку «Аналізувати».
  • Далі з’явитися список накопичився мотлоху.
  • Переходимо в розділ «Видалення безпечно».
  • Відкриваємо список «Видима кеш-пам’ять».
  • Натискаємо «Завершити очищення».

  Меню Рекавері

  Якщо не можна скористатися представленими способами, або вони не принесли належного результату, то вдамося до використання меню Recovery:

  • вимкніть телефон.
  • Затисніть кнопку гучності вгору або вниз з клавішею харчування.
  • Запуститься системне меню.
  • Скориставшись кнопками регулювання звуку виберіть пункт «Wipe cache partition».
  • Підтвердіть дію і дочекайтеся, коли система перезавантажитися.

  Як почистити кеш на смарфтонах Huawei і Honor: вручну, без видалення фото

  Перед тим, як розібратися з питанням. як очистити кеш на Android Honor і Huawei, варто розібратися з визначенням «кеш». Програма під час роботи завантажує всі дані у «тимчасову пам’ять». Це необхідно для прискорення робочих процесів. Додатки можуть бути ресурсоємними. Коли програма почне давати збої, вона може закритися некоректним способом. Але, після її закриття місце в кеші звільнитися, а вільної пам’яті стане менше.

  Сьогодні сучасні смартфони обладнані великим обсягом пам’яті. Але все одно виникають ситуації, коли користувач отримує попередження про брак місця. Смартфон з часом починає працювати набагато повільніше. А запуск деяких програм може затягуватися. Розглянемо, як почистити кеш на телефоні Huawei і Honor.

  Що таке кеш?

  На будь-якому телефоні присутній папка з тимчасовими файлами. Це можуть бути різноманітні відомості про налаштування, звіти та інші дані про додатки.

  Чому? Тому що в тимчасовій папці з’являться копії всіх картинок сайту, щоб завантаження при наступному вході здійснювалася в прискореному темпі. Також відбувається економія трафіку. Але, якщо користувач вирішив видалити додаток з телефону, то в пам’яті обов’язково залишаться раніше збережені файли в папці кеша. До чого це призведе? Чим більше користувач буде завантажувати додатків і потім видаляти, тим більше місця буде зайнято тимчасовими файлами. Як вирішити цю проблему? Досить очистити кеш.

  На Honor присутній три варіанти кеш-пам’яті:

  • Клієнтських додатків. Вимагає регулярного чищення.
  • Dalvik. є системним, який після видалення створюється автоматично. Тому немає сенсу постійно очищати такий кеш.
  • Кеш накопичився від системного ПО. Він вбудований у внутрішню пам’ять пристрою в папки «cache». При видаленні виникають критичні помилки в роботі операційної системи.

  З огляду на дані пункти, приходимо до логічного висновку: видаляти можна тільки файли від звичайних користувальницьких додатків. Він знаходиться на внутрішній і зовнішній пам’яті девайса.

  READ  Як зробити щоб телефон роздавав інтернет

  Як очистити кеш на Android Honor і Huawei без видалення фото

  Краще використовувати системні утиліти. Так можна уникнути різних пошкоджень в ОС і безпечним способом почистити телефон від сміття. Але, в деяких ситуаціях необхідно скористатися стороннім софтом. Нижче розглянемо існуючі способи.

  Видалення кешу конкретно однієї програми

  Якщо у Вас залишилися питання або є скарги. повідомте нам

  Як почистити кеш через меню Recovery?

  Самий непрактичний спосіб очистити кеш Huawei P20 Про або інших девайсів компанії:

  • Вимкніть смартфон, затиснувши кнопку харчування і вибравши відповідний пункт.
  • Одночасно затисніть клавішу блокування і збільшення гучності. Тримайте їх, поки не буде Тактильна і логотип бренду (або оболонки EMUI).
  • На екрані з’явиться меню з трьох позицій, використовуючи кнопку зменшення гучності, зійдіть до Wipe Cache Partition і клацніть по клавіші блокування.
  • Розпочнеться операція щодо форматування розділу з кешем.
  • Вийдіть з Recovery, вибравши пункт «Reboot system now».

  Такий спосіб працює на планшетах від Huawei та інших пристроях з встановленою ОС Android.

  Примітка! Щоб уникнути втрати особистих даних (фото, контактів, завантажених додатків) не запускайте розділ «Wipe data / factory reset». Він форматує внутрішню пам’ять девайса і відкочується його до заводських налаштувань системи.

  Як почистити кеш на смартфоні Huawei?

  На телефонах Huawei і Онор присутній встановлений інструмент для очищення тимчасових файлів. Щоб його відшукати, робимо наступне:

  • Вийдіть на робочий стіл і тапніте по «Налаштування».
  • Прокрутіть вікно, вниз і відкрийте вкладку «Пам’ять».
  • Під інформацією про розмір зайнятого місця виберіть «Очищення пам’яті».
  • Перейшовши в нову вкладку, натисніть по значку шестерні в правому верхньому куті.
  • Переконайтеся, що включена функція «Автовидалення» (рубильник переведений вправо, підсвічено синім).
  • Виберіть «Білий список очищення кешу» і залиште в них додатки, які не будуть зберігати тимчасові файли.
  • Клацніть на Nova 3 стрілку зліва зверху.
  • Якщо ви не хочете вручну вибирати програми, чий кеш буде видалений, натисніть «Очистити». В протилежному випадку, зайдіть в «Перегляд вільної пам’яті і кеші», щоб виділити програми самостійно, і в кінці тапніте по «Очистити».

  Зверніть увагу! Тимчасові файли формуються постійно, їх створюють ігри, клієнти соціальних мереж, браузер, пісні, завантажені з стрімінгових сервісів. Щоб перевірити, скільки вони займають пам’яті, перейдіть в «Пам’ять» і зверніть увагу на рядок «Дані кешу».

  Як почистити кеш на телефоні Huawei

  На Android, як і на будь-який інший ОС, існують тимчасові файли (вони ж кеш), які займають внутрішню пам’ять пристрою для прискорення завантаження програм або сторінок браузера. Кеш накопичується постійно і, якщо його ігнорувати, він може зайняти 1-3 ГБ внутрішнього накопичувача. Давайте розберемося, як очистити кеш і що для цього знадобиться.

  Як почистити кеш окремого додатка?

  Причиною очистити дані окремої програми на смартфонах лінійки Huawei Нова або інших, може виступити порушення їх стабільної роботи: іконки сайту в браузері відображаються невірно, гра відмовляється завантажувати оновлення, клієнт соціальної мережі не відображає листування. Щоб почистити і відновити працездатність програми:

  • Зайдіть в меню «Налаштування».
  • Клацніть по «Програми та повідомлення».
  • Виберіть «Додаток».
  • Знайдіть потрібний софт і один раз по ньому тапніте.
  • Перейдіть у вкладку «Пам’ять».
  • Зверніть увагу на підсвічується кнопку «Очистити кеш» і натисніть на неї.

  Важливо! Чи не Тапа на «Скидання», інакше з телефону будуть видалені системні дані для запуску додатків, завантажені з інтернету. Наприклад, якщо скинути файли для гри, їх доведеться качати заново може бути втрачено збереження прогресу.

  До слова, всі вищеописані приклади сумісні з пристроями на базі Android версії 4, 5, 6, 7, 8 і 9. Присутні лише незначні відмінності в розташуванні пунктів в меню, продиктовані різними користувача інтерфейсами (бренд Huawei використовує оболонку EMUI).

  Кеш. це важлива складова додатків, для їх прискореного завантаження після запуску. Але періодично, його знадобиться чистити для звільнення пам’яті на смартфоні Huawei P9 і інших пристроях від китайського гіганта.

  «Диспетчер телефону»

  У прошивці EMUI, стокової для смартфонів Huawei, присутній засіб «Диспетчер телефону», за допомогою якого можна видалити весь кеш разом.

  Першим відображається розділ «Рекомендується очистити», за кеш даних в ньому відповідає позиція «Непотрібні файли», для видалення якого достатньо натиснути на кнопку «Очистити».

  Процес відбувається миттєво. дані будуть негайно стерті.

  Як засіб вирішення нашої сьогоднішньої завдання, «Диспетчер телефону» є одним з найбільш зручних для використання.

  сторонні засоби

  Більшість смартфонів Huawei для зовнішнього ринку все ще виходять на базі Android, а тому для очищення кеша можна задіяти відповідну сторонню програму. Найбільш зручною з таких є CCleaner, якій і скористаємося.

   Після першого запуску рішення відійти йому всі необхідні дозволи.

  З’явиться головне меню, скористайтеся великою кнопкою «Швидке очищення».

  Відзначте пункти «Прихована кеш-пам’ять» і «Видима кеш-пам’ять», після чого натисніть «Завершити чистку».

  Після повідомлення про завершення закривайте додаток. Процедуру очищення рекомендується повторювати приблизно раз на місяць.

  СіКлінер є більш просунутий і надійний варіант відповідної опції в «Диспетчері телефону», але деяких користувачів може відлякати наявність реклами.

  «Налаштування»

  Найпростіший варіант вирішення поставленого завдання полягає в використанні розділу додатків в «Налаштуваннях».

   Запустіть «Налаштування», перейдіть до розділу «Додатки» і скористайтеся відповідним пунктом.

  Знайдіть у списку потрібну програму і відкрийте його сторінку.

  Таким чином можна видалити тимчасові дані практично будь-який з встановлених програм.

  Кеш браузера

  Якщо вам потрібно очистити тільки кеш браузера, зробити це можна через сам додаток. Як приклад використовуватимемо стандартне рішення для перегляду інтернету, яке з’явилося в Huawei з прошивкою ЕМУІ 10.1.

   Відкрийте програму, потім натисніть на три точки справа вгорі для виклику меню, в якому скористайтеся пунктом «Налаштування».

  Виберіть пункт «Видалити дані перегляду».

  Відзначте варіант «Кешовані сторінки» і натисніть «Видалити дані».

  Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  BETATECH.COM.UA 2021