Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Ноутбуки

Як почистити ноутбук HP pavilion g6

Інструкція з розбирання HP Pavilion G6

Розібрати ноутбук HP pavilion g6 не складно, головне. акуратність і обережність. Для процедури знадобиться мінімум інструментів:

 • Дві хрестові викрутки розмірів і # 00.
 • пінцет
 • Монтажна лопатка, яка може бути замінена пластиковою карткою, медіатором або іншим досить плоским предметом.
 • Не обов’язково, але краще підготувати лоток для складування гвинтів (щоб не загубилися).

Розбирання потрібно проводити на сухий, чистої і досить великій поверхні. Чим менше пилу і сторонніх предметів буде на столі, тим краще.

Перед розбиранням необхідно повністю знеструмити комп’ютер, відключивши від мережі і знявши акумулятор. Потім перевернути його і викрутити два гвинти сервісної кришки.

Під нею будуть жорсткий диск, ОЗУ і мережева карта. Накопичувач потрібно обережно відсунути вліво і вийняти з корпусу. Потім відкрутити гвинти оптичного приводу (фіолетовий) і клавіатури (зелений). Дисковод без гвинта вільно виходить з корпусу. досить акуратно потягнути його назовні.

Щоб дістати планки оперативної пам’яті, потрібно відігнути засувки з боків. Плати піднімуться на 45 градусів, і їх можна буде отримати з роз’ємів.

Тепер знадобиться перевернути і відкрити ноутбук, щоб зняти клавіатуру. Вона зафіксована засувками по периметру.

Після, без різких рухів, перевернути клавіатуру і від’єднати її шлейф.

Відклавши клавіатуру в сторону, закрити і перевернути ноутбук назад «вниз головою». Після цього можна відкручувати гвинти верхньої кришки корпусу. Справа буде один (жовтий), прихований під заглушкою, яка витягується за допомогою голки або скріпки.

Черговий переворот ноутбука. Тепер нам потрібно відключити шлейфи, які були під клавіатурою і, заодно, викрутити там все гвинти.

Після цього можна буде знімати верхню кришку. Для цього знадобиться підчепити її монтажною лопаткою, картою або медіатором і обережно, але впевнено, пройтися по периметру, отщёлківая засувки.

Тепер потрібно відключити дроти антени від бездротового адаптера.

На цьому етапі монітор і основний блок з’єднані тільки гвинтами в петлях. Якщо їх викриття, то можна зняти монітор і відкласти його в сторону.

Відкручуємо мережеву карту, яка після витягується як оперативна пам’ять.

У правому верхньому куті системної плати відключаємо роз’єм живлення і шлейф плати з USB портами.

Откручіваеми гвинти SATA плати, витягаємо її і відкладаємо в сторону.

Тепер системна плата тримається на трьох гвинтах, викрутивши які, її можна отримати з корпусу.

Щоб зняти систему охолодження, потрібно відкрутити гвинти на радіаторах над центральним процесором і чіпсетом.

Як почистити кулер на ноутбуці HP pavilion g6. Як розібрати і почистити від пилу ноутбук HP Pavilion g6

Чому HP Pavilion G6-2323sr сильно гріється і шумить? Все просто! Проблема будь-якого ноутбука, так, втім, будь-який портативної техніки. це малі канали відводу тепла, які з часом забруднюються і забиваються пилом. З огляду на обмежений простір і відсутність висновку тепла (запорошений наріст) з ноутбука температура всередині техніки підвищується. У підсумку він починає сильно нагріватися. Щоб не стався перегрів системи, здатний пошкодити компоненти ноутбука, вентилятор системи охолодження починає посилено працювати, щоб відвести тепло. Через це збільшується гучність роботи.

Для усунення подібних дефектів потрібно механічне очищення системи охолодження. І звичайне пропилесосиваніе отворів радіатора на корпусі ноутбука в абсолютній більшості випадків позитивного ефекту не приносить. Тому далі на конкретному прикладі розглянемо, як виконується розбирання HP Pavilion G6-2323sr і подальша чистка від пилу. Заодно виконаємо заміну термопасти для поліпшення теплопровідності «вузького місця» процесор-радіатор.

Як розібрати HP Pavilion G6-2323 sr

Перший крок. це знеструмлення. Відключаємо блок живлення і витягаємо батарею.

почистити, ноутбук, pavilion

Далі знімаємо клавіатуру. Для цього необхідно підчепити її за допомогою невеликої пласкої викрутки. Далі ведемо викрутку вздовж клавіатури, відстібаючи засувки.

Коли всі засувки будуть відстебнуті, перевертаємо клавіатуру і відключаємо її шлейф від материнської плати.

Прибираємо клавіатуру в сторону. Викручуємо все гвинти (всього їх 5), які були приховані під клавіатурою. А також відключаємо всій шлейфи, які бачимо.

Закриваємо екран HP Pavilion G6-2323sr і перевертаємо ноутбук. У центрі корпусу є гвинт. Викручуємо спочатку його.

Далі з боку, де була аккамуляторной батарея. Є напис «Release door» і стрілочка, яка вказує напрямок. Зрушуємо кришку в цьому напрямку. Якщо руками не виходить, то можна трохи підчепити плоскою викруткою.

Під нею розташовуються жорсткий диск, оперативна пам’ять і кілька шлейфів. Для зручності всі слід відключити і витягти.

Не забуваємо і про Wi-Fi модуль. Відключаємо від нього дроти (білий і чорний) і викручуємо фіксує його гвинт.

Під жорстким диском є ​​ще один гвинт, який слід викрутити.

А далі викручуємо по колу все гвинти на корпусі ноутбука. Після цього витягаємо привід для читання жорстких дисків.

Тепер треба роз’єднати корпус. Для цього з будь-якого зручного боки підсовує плоску викрутку або пластикову карту і відстібаємо першу засувку

Якщо все гвинти викручені і шлейфу відключені, то, отстегнув всі засувки по колу, корпус легко розбереться.

Перед нами материнська плата. Але доступу до системи охолодження немає, так як вона знаходиться знизу. Щоб витягти плату, необхідно відключити всі шлейфи і викрутити один гвинт.

Після цього плата дуже просто знімається з посадочних місць. Перевернувши її, видно система охолодження у вигляді радіатора і вентилятора.

По суті, на цьому розбирання HP Pavilion g6-2323sr завершена. Але нам потрібно очищення системи охолодження. Значить, знімаємо радіатор з вентилятором.

Далі від’єднуємо вентилятор від радіатора, викрутивши фіксують гвинти.

READ  Як включити підсвічування на ноутбуці lenovo

Після цього має бути щось на зразок цього (може гірше, може краще)

Прибираємо бруд і пензликом змітаємо пил.

Якщо потрібна заміна термопасти на ноутбуці, то очищаємо чіпи центрального процесора і відеопроцесора.

І майданчика на радіаторі

На очищені від старої термопасти чіпи наносимо шар свіжої.

І збираємо все в зворотній послідовності. На цьому чистка і заміна термопасти на HP Pavilion g6-2323sr завершені. На кожному кроці не забуваємо перевіряти всі контакти і шлейфи, щоб не довелося надалі виконувати повторну розбирання ноутбука.

 • Встановлюємо систему охолодження на материнську плату. Підключаємо харчування вентилятора.
 • Встановлюємо материнську плату в корпус ноутбука і виробляємо ті ж дії, що і при розборі ноутбука, але в зворотному порядку.
 • Підключаємо шлейфи та роз’єми до материнської плати.
 • Закручуємо гвинти, якими кріпиться материнська плата.
 • Встановлюємо Wi-Fi модуль. І підключаємо його контакти.
 • Встановлюємо привід оптичних дисків.
 • Встановлюємо верхню кришку корпусу ноутбука і підключаємо шлейфи харчування.
 • Підключаємо харчування клавіатури і встановлюємо її на місце.
 • Встановлюємо жорсткий диск і підключаємо його харчування.
 • Закручуємо гвинти, якими кріпиться клавіатура і привід оптичних дисків, а також інші гвинти на нижній кришці корпусу ноутбука.

На цьому розбирання ноутбука HP Pavilion g6 завершена. В результаті чистки від пилу і заміни термопасти робоча температура ноутбука знизилася з 79 до 46 градусів.

Не вийшло самостійно розібрати Pavilion g6? Знадобилася термінова комп’ютерна допомога? Хочете перевстановити Windows або потрібно налаштування WI-FI роутера? Звертайтеся до нас. комп’ютерний сервіс Комполайф. Ми завжди з радістю допоможемо вам.

В даному матеріалі ви дізнаєтеся про тонкощі розбирання ноутбуків версії HP-Pavilion-G6. Щоб успішно і без ускладнень здійснити розбирання ноутбука Pavilion-G6, використовуйте поради з даного керівництва, що допоможе вам виконати розбирання правильно і результативно. Фірма HP створює непогану електронну техніку, але, як і всі інші гаджети ноутбук HP-Pavilion може зламатися.

Компоненти і складові елементи лептопа доступні і легко замінні. Щоб дістатися всередину системи лептопа HP-Pavilion g-6, для очищення від пилу, заміни будь-якої плати або зміни термопасти, потрібно розкрити корпус. Слід пам’ятати, що розбирання ноутбука справа трепетне, не терпить поспіху або помилок, тому запасіться терпінням, виділіть годину часу, щоб вам ніхто не заважав, і можете приступати до справи, використовуючи інструкцію, яка розташована далі. Перше що потрібно зробити. це вилучити акумулятор з лептопа (особливо не терплячі в розбиранні-можуть і не знімати). Це найпростіше дію, але його потрібно виконати спочатку.

Тепер знадобиться викрутка для відкручування шурупів фіксують корпус ноутбука. Переверніть пристрій, щоб з’явився доступ до заднього відсіку з пластика, який закриває основні елементи, що відповідають за роботу комп’ютера.

Коли шурупи відкручені, можна знімати кришку, під якою відразу ви виявите 2.5 дюймовий жорсткий диск SATA, плату оперативної пам’яті (4 Gb DDR3), карту доступу до мережі і CMOS елемент дає харчування для BIOS. Щоб вилучити вінчестер, необхідно зняти його з фіксаторів. Це робиться шляхом акуратного натискання на корпус вінчестера зі зрушенням в ліву частину. Ви відчуєте, коли засувки відпустять його. Потім дістаньте карту пам’яті, послабивши фіксатори, після чого вона легко подасться для вилучення.

Тепер вилучаємо DVD привід. Болт, які його тримають можна легко визначити візуально. Також акуратно відкручуємо його, щоб не пошкодити поруч стоять деталі, і без зусиль витягуємо DVD-Rom.

Будьте уважні, якщо привід не хоче виходити, огляньте уважно, чи все болти відкручені, один з яких непомітно розташувався біля карти мережевого доступу. Після вилучення всіх найважливіших частин, можна приступати до зняття клавіатури. Її система кріплень досить проста, але вимагає трохи спритності і терпіння, щоб без пошкоджень витягнути клавіатуру з ноутбука HP-Pavilion G6. У загальній кількості клавіатуру на цьому лептопі тримають п’ять фіксаторів, що розташовані на верхній частині клавіатури. Для роботи буде потрібно плоска викрутка, якій потрібно придавити на фіксатор і трохи підняти циферблат. В такому розташуванні зажим не блокує клавіатуру. Потрібно повторити цю процедуру з усіма зажимами, і коли вони отсоединятся, можна не поспішаючи розгорнути циферблат і роз’єднати шлейф на основній платі.

Можна припустити, що півсправи виконано, і тепер слід відгвинчувати все шурупи на корпусі лептопа. Потрібно від’єднати і інші шлейфи, які відкрилися на місці, де стояла клавіатура. Тепер розкриваємо корпус лептопа HP-Pavilion G6. Пластиковою карткою або іншим вузьким предметом акуратно виймайте верхній відсік. Тепер перед вами відкриється доступ до елементів живлення, кулерам, портам USB і інших елементів на основній платі. Як бачите, самостійно розібрати лептоп HP-Pavilion G6 можна, але будьте обережні, щоб не пошкодити тендітні мікросхеми. Тепер ви зможете виконати заміну деталей, почистити нутрощі від пилу або замінити термопасту.

Отже приступимо, маємо пацієнта HP Pavilion g series модель g6-1216er.Поступіл бідолаха після заливки спрайтом під час святкування Нового Года.Ремонт, якщо його можна так назвати, був смішним, до плати дісталися буквально кілька крапель солодкої рідини, влаштували невелике КЗ. Нічого страшного на щастя не сталося, отгнівшие один контакт діода стоїть в ланцюзі заряду батареї RTC (real time clock) і пішла корозія на кондерах в ланцюзі живлення процесора. Після прочищення ізопропіловий спирт, пропайки і заміни діода з плати донора. пацієнт ожив. Але для профілактики вирішив його почистити, і до слова вельми не дарма! Весь процес був відзнятий, так що сталеве на фото

Насамперед зрушуємо фіксатор батареї, виймаємо батарею, відвертаємо два гвинти і знімаємо кришку

потім знімаємо жорсткий диск від’єднавши його шлейф від мат. плати (позначено жовтим), відключаємо антенний wi-fi (позначено жовтим), відкручуємо все гвинти по периметру і всередині (позначено червоним), відкручуємо один гвинт тримає клавіатуру (позначено зеленим). Висуваємо привід (позначений червоною стрілкою). Перевертаємо ноутбук і переходимо до зняття клавіатури.

За допомогою плоского гострого предмета натискаємо на п’ять фіксаторів і знімаємо клавіатуру, акуратно піддягаючи з верхнього кута.

Знявши клавіатуру відкручуємо два гвинти (позначено червоним) і відключаємо всі шлейфи йдуть до мат платі (допомогти жовтим). Після цього акуратно знімаємо верхню частину ноутбука. Перед нами материнська плата.

READ  Як скинути пароль на ноутбуці lenovo

Відключаємо залишилися шлейфу (позначено червоним) і відвертаємо один гвинт в кутку плати (червона стрілка). виймаємо плату.

Перевертаємо плату системою охолодження до верху. Для її демонтажу нам буде потрібно відвернути чотири гвинта які притискають радіатор з тепловою трубкою до плати і від’єднати роз’єм вентилятора.

��КАК РАЗОБРАТЬ НОУТБУК�� разборка ноутбука HP Pavilion G6 G7

Знявши систему охолодження бачимо що термопаста знаходиться в жахливому стані, вона як кам’яна, відповідно вона вже давно не працює і ноутбук мабуть сильно грівся. Зчищають за допомогою ватного диска або ватної палички стару пасту з процесора.

Те ж саме робимо і з самої тепловою трубкою.

Потім переходимо до вентилятора, його необхідно від’єднати від теплової трубки. Для цього нам буде потрібно відвернути два гвинти і відігнути два фіксатора (позначено червоним).

Офігіваю від затурканості радіатора 🙂 Ноутбук явно утеплити на зиму Пил, шерсть, волосся, все це скататися до стану повсті Прибираємо весь цей жах і продуваємо радіатор.

Від сильного нагріву відбувається загусання мастила в самому вентиляторі, в слідстві чого він починає гудіти і може зовсім вийти з ладу. Чи не обходимо стороною і його. Знімаємо крильчатку і капаємо краплю олії.

Невеликий відступ. Трапляються вентилятори з незнімної крильчаткою. Трапляються вентилятори запаяние, у яких доводиться зрізати запаювання і збирати назад за допомогою термоскотча. Трапляються вентилятори без змащення, у яких від тертя вже розбите посадочне і вони ревуть як вертоліт, в цьому випадки однозначно під заміну. Як мастила я використовую побутове мастило для швейних машин. Іноді ВДшку, іноді сіліконку, це якщо на виклик у клієнтів і з собою немає нічого мастильного.

Після встановлюємо на місце вичищену крильчатку, вентилятор збираємо в єдине ціле з системою охолодження. Переходимо до материнської плати, а саме нанесенням термопасти на процесор.

Знову невелике отступленіе.Так ж часто на платі є північний і південний міст, відео чіп. На них так само необхідно міняти термопасту.Так ж дуже часто в якості термоінтерфейсу використовуються термосіліконовие прокладки. Вони з часом висихають і при демонтажі розсипаються, їх так само необхідно міняти. Якщо в наявності немає подібних. можна замінити за допомогою тонкої мідної або латунної фольги. Фольга нарізається маленькими квадратиками під розмір. Якщо товщини не вистачає перекрити зазор, робиться два, три або чотири шари, між шарами маленька крапля пасти.Отдельное слово про термопасту, вже передбачаю срач в коментарях, але попереджаю відразу. ні з ким в полеміку вступати не збираюся. В даному випадки використовувалася паста КПТ-8, термін виготовлення. свіжий, паста не погана, використовувалася вона. тому що її залишилося зовсім чуть чуть і інший під рукою не било.Существует величезна кількість термопаст різних виробників, їх опис, порівняння, властивості можна знайти на профільних ресурсах. Але короткий підсумок приблизно один. все пасти приблизно однакові, різниця в 1-2 ° С не критична при своєчасному обслуговуванні ноутбука.

Всім удачі! Бережіть свої гаджети! Пам’ятайте ноутбуки, як і планшети дуже тендітні і ніжні))) До нових ремонтів!

Ноутбук HP pavilion G6 дуже сильно грівся навіть при простому спілкуванні по скайпу, при чому, вентилятор розганявся до максимуму, а виходить повітря від вентилятора не відчувався. Вихід D-SUB нагрівався настільки, що навіть можна було про нього обпектися (про його металеву частину)

Перед розбиранням обов’язково відключаємо ноутбук від мережі і виймаємо акумулятор, зсунувши держатель в ліву сторону:

Відкручуємо два гвинтика з задньої кришки:

Знімаємо задню кришку, приклавши невелике зусилля, так як крім болтів її ще тримають засувки. Після зняття кришки відразу викручуємо чотири гвинтика:

При чому один з гвинтиків тримає клавіатуру, на фото зверху він знаходиться в самому вгорі ліворуч.

За ярличок від’єднуємо дріт вінчестера від материнської плати:

Разборка, чистка ноутбука HP Pavilion G6

Виймаємо вінчестер (більше його нічого не тримає):

Від’єднуємо проводки антени від модуля Wi-Fi, викручуємо один гвинтик тримає цей модуль і виймаємо його з слота материнської плати:

Викручуємо все гвинтики (12 штук) з корпусу ноутбука:

Перевертаємо і відкриваємо кришку ноутбука HP pavilion G6 для того щоб зняти клавіатуру. Крім гвинтика (який був викручені раніше) клавіатуру тримають засувки на корпусі, які вдавлюються плоскою маленькою викруткою всередину корпусу ось в цих місцях:

Так само власники є і з боків, знаходяться вони в цих місцях:

Як тільки клавіатура вивільнилася необхідно акуратно її перевернути для того щоб від’єднати шлейф клавіатури від материнської плати:

Від’єднується він дуже просто, потрібно лише повернути фіксатор шлейфу, який притискає шлейф до роз’єму на материнській платі, на 90 градусів:

Прибираємо клавіатуру в сторону і викручуємо два болтика, які перебували під нею:

Тепер нам потрібно від’єднати ось ці два шлейфи (йдуть на тачпад):

Тут все теж дуже просто, так само фіксатори повертаються на 90 градусів і шлейфи спокійно виходять з роз’ємів материнської плати:

У лівому верхньому районі, біля вентилятора, так само необхідно від’єднати ще один шлейф:

Від’єднується він подібним чином, як і попередні, тобто фіксатор потрібно повернути на 90 градусів:

Після всього зробленого можна зняти декоративну / захисну кришку ноутбука, яка приховує всі нутрощі ноутбука. Крім болтиков її ще тримають так само засувки, починати знімати її краще з правого верхнього краю:

Після зняття декоративної / захисної кришки спостерігаємо наступне:

Тут нам потрібно буде ще від’єднати кілька шлейфів і проводів, починаємо з нижнього лівого кута:

Після того як від’єднали вище виділені шлейф і провід. прибираємо прозору жовту плівку, під якою “ховається” ще один провід з роз’ємом:

Його просто від’єднуємо від роз’єму материнської плати:

Тягнемо за ярличок і від’єднуємо дріт монітора від роз’єму:

Верхній правий кут, від’єднуємо шлейф USB з поворотним фіксатором.

Розглянемо основні етапи розбирання ноутбука HP Pavilion g6

Як розібрати і почистити від пилу ноутбук HP Pavilion g6

Центр комп’ютерної допомоги Compolife.ru представляє вашій увазі видеоурок, присвячений розбиранні ноутбука HP Pavilion g6. Однією з проблем даного ноутбука були сильний перегрів центрального процесора і відеочіпа.

READ  Який ноутбук краще HP або acer

Для усунення несправності потрібна повне розбирання ноутбука, чистка системи охолодження і нутрощів корпусу від пилу і заміна термоінтерфейсу.

Для роботи нам знадобиться звичайна кисть для малювання, кілька серветок, термопаста, набір викруток та пилосос.

Якщо у вас немає можливості подивитися наш відеоурок про те, як розібрати ноутбук HP Pavilion g6, то Ви можете ознайомитися з докладною текстової інструкції, доповненої зображеннями і фотографіями всіх етапів роботи.

Ще більше цікавої та корисної інформації

Практично у всіх є шкідлива звичка снідати, обідати

Даний відеоурок присвячений розбиранні нетбука Asus Eee PC1008P і

Даний відеоурок присвячений повному розбиранні ноутбука Samsung R425

У даній статті вашій увазі запропонована коротка інформація

Тепер, коли Ви знаєте, як розібрати ноутбук HP Pavilion g6, перейдемо до етапу складання

 • Встановлюємо систему охолодження на материнську плату. Підключаємо харчування вентилятора.
 • Встановлюємо материнську плату в корпус ноутбука і виробляємо ті ж дії, що і при розборі ноутбука, але в зворотному порядку.
 • Підключаємо шлейфи та роз’єми до материнської плати.
 • Закручуємо гвинти, якими кріпиться материнська плата.
 • Встановлюємо Wi-Fi модуль. І підключаємо його контакти.
 • Встановлюємо привід оптичних дисків.
 • Встановлюємо верхню кришку корпусу ноутбука і підключаємо шлейфи харчування.
 • Підключаємо харчування клавіатури і встановлюємо її на місце.
 • Встановлюємо жорсткий диск і підключаємо його харчування.
 • Закручуємо гвинти, якими кріпиться клавіатура і привід оптичних дисків, а також інші гвинти на нижній кришці корпусу ноутбука.

На цьому розбирання ноутбука HP Pavilion g6 завершена. В результаті чистки від пилу і заміни термопасти робоча температура ноутбука знизилася з 79 до 46 градусів.

Не вийшло самостійно розібрати Pavilion g6? Знадобилася термінова комп’ютерна допомога? Хочете перевстановити Windows або потрібно налаштування WI-FI роутера? Звертайтеся до нас. комп’ютерний сервіс Комполайф. Ми завжди з радістю допоможемо вам.

Коментарі (12)

Підкажіть будь ласка, що за набір викруток на фото і видио, як він називається ?? дуже треба!! Підкажіть будь ласка.

У даного набору немає якогось особливого назви. Це звичайний отверточних набір зі знімними битами (різних форм). Зручно, коли в ручці знаходиться магніт. Це дозволяє “приклеювати” гвинтики. зручно при розборі ноутбуків.

А підкажіть як довго ваш майстер виробляє чистку ноутбука саме павільйон джи 6, а так само можу я бути присутнім при цьому процесі?

Чистка займає близько 1-1,5 годин і може бути зроблена у вас вдома.

Привіт допоможіть. Будь ласка у мене ноутбук працював але був сильний звук від нього і він був дуже гарячим коли довго включали так ось я спробував зробити все як в відео але потім ноутбук не включився і on DO досі не включається я все зробив нічого не допомогло я живу не в Росії

Добрий день. Ви могли припуститися помилки при складанні і не підключити який-небудь контакт, коли випадково щось пошкодити при розбиранні / збірці і т.д. Щоб не зробити ще гірше краще зверніться в сервіс.

Спасибі вам велике, дуже допомогло! Правда мій павілліон г6 виявився трохи іншим, але принцип зрозумілий) Успіхів вам, і великої удачі!))))

Розбирання ноутбука HP Pavilion G6 1321SE. Чистимо від пилу і міняємо термопасту.

Не поганий ноутбук попався нам під чергове розбирання і чищення.

Діємо ми як зазвичай. Знеструмлюємо і відключаємо ноутбук. Виймаємо акумулятор. Відвівши замок-фіксатор в сторону, витягуємо акумулятор з корпусу.

Відгвинчуємо два гвинти і знімаємо кришку, схожу на велику букву Г.

Відключаємо шлейф, що йде від вінчестера до материнської плати. Зрушуючи вінчестер в сторону, і піднімаючи його, видаляємо вінчестер з корпусу ноутбука.

Відключаємо від модуля бездротового зв’язку проводу антен. Відкручуємо шуруп, що кріпить цей модуль, і виймаємо модуль з роз’єму, в який він був вставлений.

Позбавлятися від модулів оперативної пам’яті немає сенсу, вони не будуть нам заважати розбирати наш ноутбук.

Тепер, належить відкрутити всі гвинти, які відзначені на зображенні. Ці гвинти кріплять корпус ноутбука.

Обов’язково витягуємо DVD привід. Відкрутіть шуруп, який утримує привід, і легким натисканням видавіть DVD привід з корпусу.

Клавіатура ноутбука утримується в корпусі чотирма засувками. Переверніть ноутбук як показано на фотографії, повірте, так виймати клавіатуру буде зручніше. По черзі отщёлківаем кріпильні засувки і закидаємо клавіатуру, як це показано на нижньому фото. Відключаємо шлейф і тепер клавіатуру можна без побоювання прибрати в сторону.

Далі, під клавіатурою потрібно буде відкрутити ще кілька гвинтів і відключити кілька шлейфів. Все це детально показано на зображенні.

Після цього, можна розбирати ноутбук на дві частини, на верхню частину і на нижню частину. На нижній частині корпусу буде встановлена ​​материнська плата, яку ми теж будемо знімати. Щоб зняти материнку, відкрутіть всі шурупи, відмічені на фото, і відключіть всі шлейфи та роз’єми, відмічені на тому ж фото.

На наступному фото ми бачимо, як буде виглядати знята материнська плата. Для чищення від пилу системи охолодження, а так само для заміни термопасти, відкручуємо відмічені на фотографії гвинти. Не забудьте відключити роз’єм живлення вентилятора охолодження.

А ось так буде виглядати знята система охолодження ноутбука HP Pavilion G6 1321SE. Для більш ретельно очищення розберемо систему охолодження на складові. Як це зробити, показано на зображенні.

Природно, очищаємо контактні площадки радіатора охолодження від старої термопасти. Адже при установки радіатора на те саме місце, звідки він був знятий, ми будемо наносити нову термопасту.

Як ви бачите, нічого складного в розборі і чищенні цього ноутбука немає.

BETATECH.COM.UA 2021