Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як подивитися геолокацію людини за номером телефону

Table of Contents

За допомогою Google

Компанія Google вбудовує в операційну систему Android різні програми, в число яких входять карти з геолокації. Кожен подібний сервіс прив’язаний до певного облікового запису, який можна переносити з одного смартфона на інший. Такий функціонал дозволяє визначати поточне місцезнаходження людини.

подивитися, геолокацію, людини, номер, телефон

Для пошуку людей за допомогою геолокації від Google необхідно знати логін і пароль. Без цього зайти в програму неможливо.

Щоб знайти людину через Google, потрібно:

 • Через меню «Налаштування» зайти в Google-аккаунт і вибрати потрібний.
 • У тому ж меню перейти в розділ Google і відкрити вкладку «Дані та персоналізація».
 • Вибрати в новій вкладці розділ «Хронологія».

За замовчуванням в зазначеному розділі показаний маршрут переміщення людини за поточну дату. Остання точка, зазначена на карті, вказує місце розташування шуканого користувача.

Вибираючи даний варіант, слід пам’ятати, що сервіс від Google не завжди працює коректно. Зокрема, це відбувається через збій або відключення мобільного зв’язку або Wi-Fi. У подібних випадках карти не встигають оновлюватися.

способу, що дозволяють дізнатися місце розташування людини за його номером телефону

Незважаючи на те, що для стеження за людьми необхідно мати спеціальний дозвіл від відповідних органів, існує не менше 4-х способів, як можна дізнатися місце розташування людини за його номером телефону. Це буває необхідно, коли потрібно знайти дитину, що загубилась. Пошук людей за номером телефону можливий через спеціалізовані програми. Також для знаходження людини можна використовувати функції iPhone або Google.

Оператори мобільного зв’язку

Стільникові оператори надають за доплату послуги, завдяки яким абоненти можуть відстежувати людей. У компанії МТС це «МТС Пошук», який більше орієнтований на власників бізнесу і дозволяє, наприклад, визначати поточне місце розташування водіїв вантажних автомобілів. Даний сервіс відрізняється наступними особливостями:

 • дозволяє відстежити маршрути пересування за певний період;
 • налаштовує схеми пересування;
 • показує місця, які відвідав людина;
 • зберігає дані про переміщення за 12 місяців.

Компанія «Мегафон» пропонує 2 послуги, які дозволяють визначити місце розташування. Перша, або «Радар», працює на підставі даних геолокації, які надають вежі стільникового зв’язку. Для управління послугою потрібно зайти на сайт «Мегафона» або встановити однойменне додаток. Також ці дані поставляються у вигляді SMS.

Друга послуга, «Маячок», являє собою аналог опції «Передзвони мені». Тобто в даному випадку користувач відправляє запит шуканого людині, щоб той зателефонував у відповідь.

Компанія «Білайн» також пропонує 2 варіанти пошуку людей. Перша послуга, «Білайн Координати», дозволяє відстежувати 5 осіб, зареєстрованих у оператора. Але для цього необхідно отримати згоду на пошук у підключаються людей. Щоб скористатися цією послугою, потрібно:

 • На офіційному сайті «Білайну» запустити даний сервіс.
 • Ввести номер телефону.
 • Надіслати на номер 4770 слово «Пароль» і ввести отриманий код на тій же сторінці сайту.

Компанія «Білайн» пропонує також послугу «Батьківський контроль», яка дозволяє відстежувати місцезнаходження дітей. Підключається даний сервіс теж через офіційний сайт.

У абонентів «Теле2» є доступ до послуги «ГеоПошук», яка працює за тими ж принципами. Підключити цей сервіс можна:

Как найти человека по номеру телефона, без программ

 • через офіційний сайт компанії;
 • скачавши спеціальний додаток;
 • відправивши команду 119 #.

За цю послугу «Теле2» стягує 3 рубля на добу. Кожен запит про геолокації людини безкоштовний.

Використовуємо спеціальний софт

Спеціалізовані програми, в основному, працюють на підставі даних, отриманих з GPS-трекерів, якими оснащується більшість смартфонів. До таких продуктів відносяться:

 • X-GPS Монітор;
 • Find My Device;
 • Сімейний локатор ZoeMob;
 • Life360.

Перший продукт працює на підставі даних з GPS-маячків і відстежує в режимі реального часу переміщення людей і пристроїв, які оснащуються подібними трекера. Дану програму можна встановити як на мобільну техніку, так і на комп’ютер.

Find My Device створювався для пошуку портативної техніки: смартфонів, «розумних» годин, планшетів і так далі, але може бути використання для визначення геолокації людей. Даний продукт дозволяє:

 • визначати місцезнаходження пристрою на Google-карті;
 • прокладати маршрут до шуканого пристрою;
 • віддалено блокувати мобільну техніку;
 • запускати звуковий сигнал на апараті.

ZoeMob являє собою аналог «Батьківського контролю» від «Білайну». Але дане додаток здатний ще і відображати історію переміщення людини і передавати повідомлення про те, коли шукані люди досягли певного місця (наприклад, дитина зайшла в школу). Також через це додаток можна спілкуватися завдяки вбудованому месенджер.

Аналогічним функціоналом, що і ZoeMob, відрізняється додаток Life 360. Різниця в цих програмах зводиться до того, що остання дозволяє відстежувати відразу кількох людей, визначаючи час прибуття на місце призначення цілої групи людей.

можливості iPhone

Компанія Apple розробила для користувачів своєї техніки додаток Find My Friends, яке також визначає поточне місцезнаходження людини на підставі даних з GPS-трекера. Ця інформація виводиться на вбудованій карті.

Як і у випадку з іншими подібними програмами, Find My Friends працює за умови, якщо шуканий людина дала згоду на стеження за собою.

Як знайти місце розташування людини за номером телефону: підбираємо рецепт

Іноді життя складається так, що знайти за номером телефону місцезнаходження людини стає просто необхідно. Це правило стосується випадків, коли ви не можете додзвонитися до старих батьків, дитини або когось іншого з близьких. Зазвичай, правда, в цих випадках немає часу розбиратися, як знайти місце розташування людини за номером мобільного телефону. Ось чому краще прочитати статтю зараз.

Для того, щоб відшукати близького за номером мобільного існують різні способи. У даній статті ми торкнемося кожного з них.

Підключення послуги «Локатор» від Білайн

Для підключення цього сервісу слід відправити порожню SMS на номер 5166 і завантажити додаток «Локатор». Вартість послуги складає 7 руб. / Добу. Можна відстежувати до 5 номерів.

Підключення послуги «Локатор» від МТС

Послуга активується по USSD-запиту 111788 #. Для додавання відслідковуються абонентів потрібно відправити SMS на короткий номер 6677, наприклад: «ДОБ Дочка 89157654321». в місяць. Відстежувати можна надавати послуги «Мегафон».

Тут треба розуміти одну важливу річ: при наданні даного сервісу провайдери послуг мобільного зв’язку використовують ту ж саму геолокацію з базових станцій, тобто проблеми будуть ті ж самі. Координати будуть видаватися з великою похибкою, і якщо в центрі міста, де вишок багато, вона складе всього 100-200 метрів, то за містом. в лісовому масиві або промзоні знайти людину вже не представляється можливим. Плюс, якщо мобільний з тієї чи іншої причини вимкнений, то послуга «Локатор» працювати не буде, а визначати місцезнаходження людини таким чином можна не частіше ніж раз на п’ять хвилин.

READ  Можна поміняти скло на телефоні

Zoemob

Перше з обраних нами додатків дає можливість створити якусь групу (наприклад дітей або куьеров), члени якої можуть бачити, де знаходяться всі інші, а також історію їх

Sygic Family Locator

Ще зовсім недавно можна було б сказати, що в цій програмі немає нічого особливого, тому що тут все було як у всіх: кнопка SOS, GPS-пошук людей за номером телефону, месенджер. проте влітку 2016 року компанією-розробником був здійснений не тільки технологічний. скільки маркетологічний прорив: програма навчилася надсилати родичам дані про вильоти та приземлення літаків, що, звичайно, іноді буває дуже важливим.

Скрізь телефон

Для відстеження можна скористатися мобільником, підійде будь-який додаток на Android або онлайн сервіс. Утиліти можуть використовуватися і на iPhone.

 • Where’s my droid. необхідно ввести особисті дані, місце розташування смартфона додаток визначає приблизно;
 • Live GPS Tracker. подивитися розташування пристрою вийде тільки в тому випадку, якщо на ньому працює GPS. Визначення локації йде в режимі реального часу.

Для відстеження додатка потрібно встановити на гаджет, за яким планується вести спостереження. Такий спосіб прекрасно підійде батькам, які хочуть бути в курсі переміщень дитини.

Через комп’ютер

Найпростіший спосіб з’ясувати місце розташування власника телефону. комп’ютер. Для цього знадобиться додаткова програма. Наприклад, Spy Bubble. Програма дозволить відстежити локацію, вказавши її на карті. З корисного: в софті передбачений режим скритності. Відслідковує може приховати сам факт установки програми і свої подальші дії. Таке додаток є платним, але працює якісно і точно.

Зазначені програми безкоштовні, але і найменш точні у визначенні локації і вказівці її на карті. При відсутності сигналу GPS подивитися таку інформацію не вийде. У великих мегаполісах з щільно забудованими вулицями? програми працюють погано, так само як і в регіонах з малою кількістю вишок.

Мегафон

У оператора Мегафон невеликий розкид кодових чисел: починаючи з 920 і наступні 19 серій.

Білайн

Білайн починається з цифр: 902, 903, 904, 905, 906, 930 (з 1 по 9).

Як дізнатися, де знаходиться користувач смартфона за номером телефону

Визначити за номером телефону де знаходиться абонент досить складно. Операторами зв’язку встановлено обмеження на такі дії. щоб отримати дані про місцезнаходження власника мобільника потрібно отримати його схвалення у вигляді SMS повідомлення. Воно відправляється у відповідь на запит оператора мережі. Якщо такого відповіді не надійшло, в доступі до геолокації абонента буде відмовлено.

Чи не буде мати вирішального значення ні ступінь спорідненості з абонентом, ні важливість питання: розкриття подібних даних заборонено міжнародним і російським законодавством. Як уже зазначалося, потрібна згода власника SIM карти, виражене з відслідковується девайса.

Чи можна визначити за номером телефону де знаходиться людина

Легальних способів, як відстежити номер телефону абонента і визначити конкретне місце де він перебуває з вказівкою на карті, яка є власником і не маючи на руках запиту оперативних служб, немає. Але все ж деяку інформацію по цифрам отримати можна:

 • перша позиція в комбінації вказує на країну;
 • три наступних вказують на приналежність до оператора;
 • цифри з п’ятої по сьому несуть інформацію про суб’єкта, в якому придбана і зареєстрована SIM-карта.

Звичайно, існують інші способи, які допоможуть визначити геолокацію абонента.

Як визначити місце розташування людини за номером телефону: без його відомості

Сучасна людина не мислить свого життя без мобільника. в ньому розваги, робота, спілкування. Гаджет може стати відмінним засобом для визначення місця розташування людини, навіть без його згоди. Необхідність в такому пошуку виникає часто, причини можуть бути різні: від підозр у зраді, пропажі дорослого або дитини, пошуку давнього знайомого. У цей момент рахунок йде на години і діяти доводиться дуже швидко.

Як відстежити місце розташування телефону?

Ми вже колись розповідали як стежити за телефоном через інтернет. Сьогодні мова піде про визначення місця розташування телефону. Визначити місце розташування телефону на базі Android можна різними способами. Я розповім про найкращих на мій погляд.

Как Найти Человека По Номеру Мобильного Телефона 2019 Определяем Местоположение и Геолокацию

Це може бути корисним не тільки з позиції прихованого спостереження за людиною або знаходження загубленого, або вкраденого пристрою, але і в разі, наприклад, якщо наприклад, необхідно стежити за місцезнаходженням дитини або іншого члена сім’ї.

Life360: будьте в колі сім’ї

Додаток мені дуже сподобалося. Я сам почав ним користуватися. Чесно кажучи, це не просто засіб відстеження. це ціла соціальна кроссплатформенная система.

Ви можете створювати різні групи користувачів, спілкуватися з ними. Крім цього, є ще багато інших як безкоштовних, так і платних функцій.

Після реєстрації Вам відразу ж пропонується ввести код, щоб вступити в будь-якої існуюче коло (групу). При створенні будь-якого кола, йому відразу ж присвоюється код. З його допомогою користувачі можуть додасться туди. Також Ви і самі можете створити будь-яке коло, і відправити код.

Коли коло створений, ви можете додавати до нього місця і локації. Наприклад, будинок, роботу або певні ділянку місцевості (місця). Таким, чином при виході або вході в нього одного з членів кола, Ви будете знати про це. Погодьтеся. це просто шикарне рішення для батьків.

Серед безкоштовних функцій, крім цих і чату, є ще й можливість настроїти повідомлення про рівень заряду батареї на пристрої будь-якого з учасників кола. І ще одне, що є дуже важливим. можливість налаштувати тривожну кнопку. У разі потреби, ви можете, натиснувши на цю кнопку відправити дані про своє місцезнаходження вибраним контактам.

Можливості преміум аккаунта

У преміум акаунті є кілька переваг, за які я вважаю варто заплатити ці 5 в місяць.

По-перше, це додаткова функція Водіння. Це цілий сегмент даної платформи, за допомогою якого відстежується стиль водіння водія. Таким чином, при виявленні небезпечного стилю. додаток автоматично повідомляє про це певних учасників кола (наприклад, батьків).

Інші корисні і цікаві функції:

 • можливість створення необмеженої кількість місць
 • журнал розташування на 30 днів
 • оптимізоване оновлення розташування учасників кіл

Також, за словами Кріса Халлсом, творця платформи, в Life360 планується створення спільного календаря і задачника. А це, як Ви розумієте, значно розширить можливості програми. І дасть можливість здійснювати спільне планування з будь-якої точки міста, країни, а то й світу.

Популярні додатки для відстежування місцеположення

Як ви розумієте, цих додатків досить багато. Тут я опишу тільки 3 з них, які мені сподобалися з тієї чи іншої причини: функціональність, швидкодію, дизайн, спрямованість і т.д.

Відстежити місце розташування за допомогою Find My Device

Це вже спеціально розроблений засіб, яке складається з двох частин. додатки на телефоні або планшеті і відповідний web-ресурс в Глобальній мережі (сайт). Перше працює в сполученні з другим. Якщо телефон був вкрадений, наприклад, то Ви можете зайти через браузер на сайт гугла, в розділ Find My Device виконати ряд дій, про які йтиметься трохи нижче.

Також, що дуже важливо, якщо ви встановите додаток на чужий телефон і будете знати дані google-аккаунта (пошту і пароль), до якого підключено цей пристрій і сам додаток, то зможете відслідковувати його як з іншого смартфон, так і з PC. Тепер розповім докладніше.

READ  Як правильно наклеїти скло на смартфон

Перше, що потрібно зробити. встановити додаток Find My Device в Play Market. Потім необхідно пройти авторизацію в ньому, за допомогою облікового запису, який підключений у Вас на пристрої. Обов’язково дайте доступ до даних про місцезнаходження.

Місцезнаходження по телефону за допомогою Find My Device

Всі ви перейшли в інтерфейс програми. Тут Вам видна інформація про заряд батареї і підключенні на Вашому телефоні. Також ви можете виконати ряд дій: наприклад, продзвонити свій телефон або заблокувати його. Пункт «Очистити дані» не відображається, так як додаток «розуміє», що воно запущено на цьому ж пристрої.

Коли Ви заходите в аккаунт, який є на цьому ж самому телефоні, то всі ці функції здаються марними. Однак якщо ви зайдете в акаунт іншого пристрою, то зможете виконати всі ці дії дистанційно. Особливо це буде корисно, якщо пристрій вкрали або ви просто не можете його знайти. Заходьте на сайт Find My Device. Авторизуйтесь аккаунтом, який був підключений до пристрою.

Місцезнаходження по телефону за допомогою Find My Device

Ви бачите ті ж функції і місце розташування, звичайно. Тепер все просто: не можете знайти вдома. продзвоните, вкрали або втратили на вулиці. хоча б заблокуйте або взагалі зітріть дані.

Zoemob

Ця програма допомагає відслідковувати переміщення членів Вашої родини. Фактично, ви створюєте групу, в якій всі можуть бачити місце розташування інших, а також їх історію повідомлень і дзвінків.

Геолокація iPhone по супутнику

Кожен iPhone оснащений вбудованим додатком iCloud, що йде в комплекті з пристроєм не тільки для збереження резервних копій пам’яті телефону і додаткового місця, але щоб визначити своє місцезнаходження. За стандартом в iCloud включені всі функції визначення місця розташування, аж до пірінгованія місця, в якому пристрій було вимкнено. Досить лише завантажити iCloud на комп’ютер і авторизуватися в програмі даними AppleID, які використовуються на Вашому смартфоні. Далі необхідно зайти в розділ “Пошук телефону”. Там Ви зможете моніторити онлайн розташування телефону, в разі якщо він включений, або побачити місце, в якому його вимкнули. У разі, якщо пристрій працює, Ви можете його заблокувати і вивести повідомлення з проханням повернути смартфон.

Місцезнаходження телефону по оператору і марці смартфона

У разі, якщо Ви хоча б раз авторизувалися на сайті мобільного оператора, або виробника телефону Вашої марки. необхідно повернутися на офіційні сайти, авторизуватися в профілі, і знайти функцію пошуку телефону. Наскільки відомо: MTC, Білайн і Теле2. точно мають таку функцію і дозволяють не тільки знайти телефон, але також відстежувати місце розташування близьких.

Якщо говорити про сайті виробника смартфона, то у Samsung і iPhone такі кошти точно є. Відносно інших моделей. варто уточнювати на сайті виробника. Адже навіть у разі, якщо Вашу SIM карту змінять, то за допомогою IMEI коду, оператор може визначити номер нової карти, і ймовірно на кого записана сама сімка. Якщо прямо не вдається через оператора вирішити дане питання, то за допомогою правоохоронних органів точно.

Пошук телефону за допомогою Google

Необхідно, щоб Ваш телефон хоча б раз був авторизований в сервісах Google. Якщо Ви авторизувалися в YouTube або Google, то Ваш телефон автоматично прив’язався до аккаунту, і Ви можете авторизуватися в ньому на комп’ютері, а після загугли фразу “Android Device Manager” і вибрати першу-ліпшу сторінку. У разі, якщо Ваш телефон буде включений, Ви відразу ж побачите його місце розташування на карті по супутнику, в режимі он-лайн. В іншому ж випадку, Вам буде доступна інформація останнього виходу пристрої в інтернет. Також можна заблокувати і вивести повідомлення на телефон з проханням повернення.

Знайти телефон по геолокації

Позиціонування втраченого телефону і пошук абонентів по супутнику. процедура, доступна лише за певних умов. Але спосіб як знайти телефон по геолокації є у ​​кожного, хто користується сучасним смартфоном на базі Android або iPhone. Імовірність успішного пошуку залежить безпосередньо від поточного стану. включено пристрій, або його відключили. Але навіть незважаючи на це, способи визначити останнє відоме місце розташування є.

Позиціонування неможливо, в разі, якщо функція геолокації відключена. Адже її спеціально впровадили для вирішення подібних випадків. За стандартом вона включена, або активується в моменти, коли Ви входите в інтернет. Якщо Ви просто втратили телефон, то Ви 100% його знайдете. Якщо ж його хтось підібрав, або вкрав, то швидкість пошуку залежить безпосередньо від підступності зловмисника.

оператори

У нас ви зможете відстежити місце розташування людини за номером абонента.

Позиціонування людини за номером мобільного телефону (геолокація)

Послуги оператора зв’язку (МТС, Мегафон, Білайн, Теле2 і ін.)

Практично у кожного оператора мобільного зв’язку в Росії є послуга геолокації з однаковим принципом роботи. Сервіс такого роду у «великої трійки» операторів називається «Локатор» і надається на платній основі. Послуга реалізується на платформі LDСS з використанням методу визначення по CELL ID. Підключити його можна за допомогою USSD запитів, через голосове меню сервісних номерів, оператора, а також в центрі обслуговування клієнтів. При цьому зробити це можна як за згодою власника телефону, так де-факто і без нього: досить на кілька хвилин взявши в руки мобільний телефон абонента. Інформацію про поточний розташуванні абонента можна отримувати на свій мобільний телефон у вигляді SMS або ж графічно, картами з маркерами, однак для цього буде потрібно встановити спеціальний додаток, завантажуване з сайту оператора зв’язку ( «Локатор» у Білайну, «Навігатор» у Мегафона і т. д.).

Підключення послуги «Локатор» від Білайн Для підключення послуги потрібно просто відправити порожню SMS на номер 5166. І завантажити додаток «Локатор» (працює тільки на Android). Вартість послуги 3 рубля в день. Можна відстежувати до 5 номерів, причому навіть інших операторів ( «МТС» і «Мегафон»).

Підключення послуги «Навігатор» у Мегафон Досить відправити з потрібного мобільного USSD-запит 140 # або на сайті m.navigator.megafon.ru. Подивитися де знаходиться шуканий об’єкт можна на тому ж сайті. Або за допомогою USSD запиту 1407ХХХХХХХХХХ # (де 7ХХХХХХХХХХ номер телефону шуканого абонента). Вартість послуги 3 рубля на добу. Відстежувати можна і абонентів інших мереж (МТС)

Підключення послуги «Локатор» від МТС Послуга активується по USSD-запиту 111788 #. Для додавання відслідковуються абонентів потрібно відправити SMS на короткий номер 6677, наприклад: “ДОБ Дружина 89167654321”. в місяць. Відстежувати можна надавати послуги “Мегафон”.

Підключення послуги «ГеоПошук» від Теле2 Послуга активується по USSD-запиту 11901 #. Для включення відстеження наберіть 11917xxxxxxxxxx #. Для отримання інформації про те, де телефон. наберіть 11927xxxxxxxxxx #. в місяць. Працює не у всіх регіонах.

Важливо розуміти:

 • Координати можуть видаватися з похибкою від 100-250 метрів в центрі міста до 1 кілометра на околицях.
 • Якщо у людини вимкнений мобільний, то визначити його місце розташування за допомогою послуги не вийде.
 • Цей спосіб працює, тільки якщо абонент, якого Ви хочете знайти, знаходиться в Росії.
 • Визначати координати можна не частіше, ніж кожні 4-5 хвилин. Тобто стежити за об’єктом, що рухається буде складно.
 • Позиціонування абонентів є тільки з їх дозволу (потрібно отримати доступ до телефону для підтвердження активації послуги).

Узнай МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ Человека По Номеру Телефона ��

Дешево або безкоштовно?

Гарантовано безкоштовні способи відстеження мобільного працюють тільки в разі, якщо у вас є доступ до телефону людини. Всі вони описані вище. Але чи можливо отримати цю інформацію безкоштовно або за невеликі гроші, якщо доступу до телефону немає? Поради читайте нижче.

READ  Jabra bt2045 як підключити до телефону

Відстежити геолокацію за номером телефону: безкоштовно, онлайн

Відстежити геолокацію за номером телефону: безкоштовно, онлайн

Ви хочете відстежити геолокацію телефону (місце розташування людини на карті)? Вам потрібна безкоштовна стеження в режимі онлайн? Краща програма, що дозволяє відстежити номер телефону 2019. програма стеження VkurSe!

До онлайн консультантам сервісу VkurSe дуже багато надходить запитань, що стосуються визначення геолокації телефону за його номером. Зібравши найбільш хвилюючі питання. відповідаємо розгорнуто. Отже, почнемо з самого часто задається.

Питання: «Як можна відстежувати телефон по карті приховано?».

Відповідь: для того, щоб відстежити геолокацію за номером телефону таємно, необхідно також таємно на його телефон встановити програму стеження VkurSe. Після установки, програму можна приховати і її не буде видно. Працює програма у фоновому режимі і ніяким чином не видає себе.

Увага, хочемо вас попередити, що перед тим як відстежити телефон за номером через геолокацію таємно без його згоди, рівно як і таємно читати листування і прослуховувати телефонні розмови ви повинні усвідомлювати, що це незаконно. Тому, при установці даної програми користувач неодноразово (при першому заході в персональний кабінет, при установці програми на телефон, і на самому сайті) отримує про це попередження і даючи свою згоду бере повну відповідальність за свої подальші дії.

Питання: «Чи можна побачити координати телефону знаючи тільки його номер?».

Відповідь: ні, відстежити геолокацію телефону за номером, якщо телефон вимкнений, не вийде. На вимкненому телефоні не працює ні GPS, ні мобільна мережа, ні інтернет провайдери, за якими можна відстежити мобільний телефон за номером.

Питання: «Як працює програма, яка дозволяє відстежити контакт з номером телефону онлайн?»

Відповідь: програма, яка дозволяє відстежити контакт з номером телефону онлайн, працює наступним чином:

 • Спочатку програма намагається відстежити контакт з номером телефону онлайн через GPS (тобто через супутник). це найточніше визначення координат.
 • Якщо GPS недоступний, тоді програма намагається відстежити номер телефону на карті онлайн через WI-FI (тобто, через оператора інтернет зв’язку). Це визначення з похибкою, тому як 1 айпіадрес може бути у кількох абонентів і розбіжність в координатах може бути до 250 м.
 • Якщо ні GPS ні WI-FI не працюють, тоді відстежити абонента за номером телефону онлайн можна з базових станцій мобільного оператора. Це саме неточне визначення і радіус може бути до 1 км. Тому як вишки стоять приблизно кожні 1-2 км, телефон дає запит на вишку. отримує відповідь і скидає в кабінет зразкове місце розташування.

Саме тому, відстежити абонента за номером телефону онлайн, якщо вимкнений телефон неможливо технічно.

Питання: «Чи можна буде побачити сиюминутное конкретне положення смартфона?».

Відповідь: так, можна відстежити геолокацію за номером телефону Android з точними координатами. Для цього необхідно з кабінету відправити команду. Заходимо в персональний кабінет. Команди. Отримати положення телефону. Іншими словами, послали команду. отримали місце розташування.

Питання: «А така програма де скачується?»

Відповідь: скачати програму можна на головній сторінці сайту, натиснувши на кнопку «Демо-версія» або пройшовши на вкладку «Завантаження«. Посилання, щоб відстежувати локацію людини через телефон Android, знаходиться в сховищі, на яке вас перекине автоматично. Там потрібно вести каптчу (символи з картинки) і просто натиснути на скачати. Завантаження відбувається протягом 5 сек.

На сайті також є докладний покроковий керівництво в форматі pdf (з скринами) на сторінці «Керівництво», яке дозволить встановити програму швидко і без помилок.

На сервісі є аналогічна програма для стеження за місцем розташування комп’ютера / ноутбука. Якщо ви хочете бачити геолокацію ноутбука, тоді вам потрібно на нього встановити програму стеження VkurSe для Windows. Завантажити програму можна на сторінці VkurSe Windows.

Питання: «А можна побачити місце розташування людини безкоштовно?

Відповідь: відстежити геолокацію за номером телефону безкоштовно можна. Після реєстрації у вас відкриється персональний кабінет, який буде працювати безкоштовно рівно 3 дні.

Увага! Щоб уникнути непорозумінь, просимо вас бути гранично уважним і запам’ятати, що:

 • скачується інсталяційний файл програми, що дозволяє відстежити номер телефону на карті онлайн. безкоштовно;
 • реєстрація відбувається. безкоштовно;
 • тестовий період. безкоштовно.

Якщо з вас вимагатимуть гроші за реєстрацію або посилання. негайно виходьте з цього сайту. значить ви перебуваєте на сайті шахраїв. Запам’ятайте, відстежити номер телефону онлайн безкоштовно можна буде протягом всього тестового періоду.

Питання: «А чи потрібно робити якісь додаткові налаштування?».

Відповідь: для того, щоб відстежити геолокацію безкоштовно, онлайн і цілодобово, потрібно виставити в налаштуваннях програми період. У налаштуваннях програми можна встановити період від 1 хвилини до 12 годин. Таким чином, програма дізнатися місце розташування людини зможе через виставлений вами період. наприклад, кожні 5 хвилин.

Заходячи до кабінету з будь-якого пристрою (комп’ютера, ноутбука, смартфона, планшета) ви зможете побачити на карті координати людини через виставлений період часу. Кабінет. Дані. тип даних. Місцезнаходження по періоду.

Тепер Ви знаєте, як відстежити геолокацію за номером телефону онлайн. Просто встановити нашу програма стеження VkurSe. безкоштовна установка, швидка 10-хвилинна настройка, все російською мовою, все гранично просто і зрозуміло.

Виникли питання? Пишіть нашим онлайн-консультантам!

Послуги геолокації мобільних операторів

Провідні мобільні оператори надають своїм клієнтам послугу геолокації. Вона може бути автоматично включена в тариф або вимагати окремого підключення через оператора або в особистому кабінеті. Принцип роботи у всіх компаній однаковий і заснований на платформі LCDS. Дана опція працює за умови згоди абонента. Коротко розглянемо функції, які пропонують різні оператори.

GPS-трекер Geozilla

Ця програма, мета якого забезпечити безпеку сім’ям у всьому світі. Воно допомагає знайти свою сім’ю і друзів в режимі реального часу; отримувати повідомлення, коли вони приходять додому або йдуть з роботи; отримувати історію Пермещенія за кілька останніх тижнів і залишатися на зв’язку з близькими в приватному чаті. Працює на Android і iOS. Є безкоштовна пробна версія.

Білайн Локатор

Доступний користувачам смартфонів і планшетів на базі Android. Щоб скористатися функцією, необхідно завантажити спеціальний додаток від Beeline, всього один раз отримавши дозвіл на відстеження від потрібних абонентів. Найбільш точні координати система видасть, якщо розшукуваний чоловік знаходиться в межах міста, т.к. за межами міст станцій менше. в цьому випадку шукати складніше і координати будуть не настільки точними. Координати розташування будуть виведені на карті. Абонентська плата. 7 рублів на добу.

Life 360

Працює на будь-яких телефонах. Це свого роду соціальна мережа, де можна обмінюватися повідомленнями. Деякі розділи безкоштовні. Однак є і платний контент.

 • Легальні і нелегальні способи
 • Послуги геолокації мобільних операторів
 • МТС Локатор
 • Мегафон Радар
 • Білайн Локатор
 • ГеоПошук від Tele2
 • Безкоштовні програми для визначення місця розташування дитини або іншої людини
 • Find My Kids. Де Мої Діти
 • GPS-трекер Geozilla
 • Zoemob
 • Life 360
 • Sygic Family Locator
 • Friend Locator
 • онлайн Phoneradar
 • Geolocator
 • Інші способи пошуку
 • Google Maps
 • Find My Device
 • Системна функція «Знайти пристрій»
 • Онлайн-сервіси
 • За допомогою програми «Де Мої Діти» можна відстежувати місце розташування людини за допомогою телефону. Скачайте з Appstore і Google Play.

  BETATECH.COM.UA 2022