Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як подивитися яка відеокарта на комп’ютері

Table of Contents

Як подивитися яка відеокарта на комп’ютері

Перегляд інформації про технічні характеристики комп’ютера. одна з типових задач, справлятися з якою повинен вміти кожен користувач. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як подивитися яка відеокарта стоїть на комп‘ютері.

Найпростіший спосіб подивитися яка відеокарта стоїть на комп’ютері, це скористатися інструментом, який називається «Диспетчер пристроїв». Даний інструмент вбудований в операційну систему Windows і доступний у всіх її версіях.

Відкрити «Диспетчер пристроїв» можна різними способами. Наприклад, ви можете скористатися пошуком в меню «Пуск». Відкрийте меню «Пуск» і введіть пошуковий запит «Диспетчер пристроїв». Після цього відкрийте знайдене додаток.

как узнать свою видеокарту на Windows 7

Також ви можете скористатися командою «mmc devmgmt.msc». Для цього відкрийте меню «Виконати» за допомогою комбінації клавіш WindowsR і у вікні введіть дану команду.

Ще один спосіб запуску «Диспетчера завдань» це через «Панель управління» або властивості комп‘ютера. Клацніть правою кнопкою мишки по іконці «Мій Комп’ютер» і виберіть пункт «Властивості». Після цього перед вами відкриється вікно «Система», також доступне з панелі управління шляхом «Панель управління. Система і безпека. Система». В даному вікні, в лівому бічному меню буде посилання на «Диспетчер пристроїв.

Отже, ви відкрили «Диспетчер пристроїв». Далі вам потрібно відкрити розділ «Відеоадаптери» і подивитися яка відеокарта встановлена ​​на комп’ютері.

Спосіб Засіб діагностики DirectX.

Ще один спосіб подивитися яка відеокарта стоїть на комьпютер це інструмент під назвою «Засіб діагностики DirectX». Для того щоб викликати даної інструмент вам необхідно відкрити меню «Виконати» (для цього використовуйте комбінацію клавіш WindowsR) і введіть команду «dxdiag».

Також команду «dxdiag» можна ввести в пошук в меню «Пуск».

Після виконання команди «dxdiag» перед вами відкриється вікно під назвою «Засіб діагностики DirectX». В даному вікні буде відображено основні відомості про ваш комп‘ютер. Для того щоб подивитися використовувану відеокарту вам потрібно перейти на вкладку «Екран».

На вкладці екран буде вказано назву відеокарти, а також основна інформація про неї.

У деяких випадках вищеописані способи перегляду інформації про встановлену відеокарту можуть не працювати. Наприклад, якщо відеокарта нова і драйвери не встановлені, то назва відеокарти не буде відображатися в «Диспетчері пристроїв».

У таких випадках потрібно вдатися до допомоги сторонніх програм. Для отримання інфомація про відеокарту найкраще використовувати програму GPU-Z. Дана програма повністю безкоштовна, і ви можете завантажити її з сайту розробника.

Після запуску програма GPU-Z відобразить всю можливу інформацію про вашу відеокарту. Назва відеокарти ви зможете подивитися в самому верху вікна.

Крім цього ви можете використовувати і інші програми для перегляду інформації про комп’ютер. Наприклад, популярна програма CPU-Z також дозволяє подивитися яка відеокарта стоїть на комп’ютері. Для цього достатньо запустити CPU-Z і перейти на вкладку «Graphics». Але, на відміну від GPU-Z, програма CPU-Z показує тільки саму базову інформацію про відеокарту.

Якщо програми GPU-Z і CPU-Z не допомагають, то для визначення відеокарти потрібно використовувати ВД-пристрої. Цей спосіб описаний в статті:

Творець сайту comp-security.net, автор понад 2000 статей про ремонт комп’ютерів, роботі з програмами, налаштування операційних систем.

Здрастуйте, у мене встановлена ​​відео-карта Intel HD Graphics, а яка саме не зазначено, як дізнатися яка саме?

Intel HD Graphics. це графіка інтегрована в процесор. Дізнайтеся який у вас процесор, а потім, подивіться в інтернеті, яка конкретно графіка використовувалася в цьому процесорі.

Де ховаються інтегровані відеокарти

Іноді в «Диспетчері пристроїв» не вказані конкретні специфікації відеокарти. Наприклад, може стояти тільки назва моделі. Intel HD Graphics. Це графічна карта, інтегрована в процесор. В такому випадку вам необхідно дізнатися, який процесор встановлений на PC, і знайти в інтернеті, яка графіка в ньому використовується.

Визначити, що за процесор стоїть на комп’ютері, можна за тим же сценарієм, що і з відеокартою.

  • Відкрийте «Диспетчер завдань», як показано на початку цієї статті. CPU, встановлений на PC, буде вказано в розділі «Процесори».
  • Відкрийте «Відомості про систему» ​​і знайдіть рядок «Процесор».
  • Використовуйте сторонні програми на кшталт CPU-Z, AIDA64, Speccy або CCleaner.

У Windows 7 ви можете зайти в меню «Пуск», натиснути правою кнопкою миші на «Комп’ютер» і вибрати «Властивості». Відомості про процесорі будуть вказані в блоці «Система». У Windows 10 або 8.1 модель ЦП вказана в «Диспетчері завдань». Його можна відкрити комбінацією клавіш CTRLShiftEsc.

Відомості про систему

Інструмент Windows «Відомості про систему» ​​відображає весь список встановленого обладнання. Запустити утиліту можна через командний рядок: натисніть [Windows] [R] і введіть «msinfo32» (без лапок).

У лівому стовпчику оберіть “Компоненти». «Дисплей». У другому полі «Ім’я» вказана модель вашої відеокарти.

AMD Radeon Settings

  • Аналогічним чином можна відкрити утиліту від AMD: клікніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть пункт AMD Radeon Settings.
  • У вкладках «Огляд» і «Апаратура» буде вся інформація про вашу відеокарту.
READ  Як поміняти операційну систему на комп'ютері

Яка відеокарта на комп‘ютері: як подивитися в Windows

Дізнатися, яка відеокарта стоїть на комп’ютері, можна через меню «Диспетчер пристроїв», засіб діагностики DirectX або у відомостях про систему. Розповідаємо про кожен метод.

налаштування DirectX

Якщо ти ще не зрозумів, як дізнатися, яка в тебе відеокарта. відкривай засіб діагностики DirectX. Знайти цей інструмент на PC дуже просто: через рядок «Виконати» або меню Пуск, ввівши в пошуку команду «dxdiag» (знову без лапок).

Windows запитає: «Перевірити наявність цифрового підпису?» Натисніть «Так» і трохи почекайте, поки відкриється засіб діагностики DirectX.

Щоб не заплутатися в інформації, яку відображає це вікно, відразу перейдіть на вкладку «Екран» і зверніть увагу на блок «Пристрій». Так, це і є відеокарта, яка встановлена ​​на комп’ютері. Більш того, ви не просто відповісте на питання «Яка у мене відеокарта?». а й дізнаєтеся все її характеристики, включаючи виробника, тип мікросхеми, тип ЦАП і кількість пам’яті.

Панель управління Nvidia

  • Програма від Nvidia відкривається прямо з робочого столу: клацніть правою кнопкою і виберіть в контекстному меню розділ «Панель управління Nvidia».
  • У лівому нижньому кутку буде посилання «Інформація про систему». Ваша відеокарта вказана в розділі «Компоненти».

Метод для сміливих: розбираємо комп’ютер

Якщо ви самі збирали комп’ютер або колись чистили його від пилу, вам не треба розповідати, як фізично дістатися до відеокарти. Однак якщо ви знайшли цю статтю, вам стане в нагоді будь-яка інформація

Справедливо кажучи, розбирати PC повністю не доведеться. достатньо відкрити кришку корпусу, якщо вона не прозора, знайти відеокарту і подивитися, чи не вказана маркування на видимій частині пристрою. У деяких випадках необхідно діставати відеокарту, але зазвичай ім’я моделі зазначено на бічній грані корпусу.

Запам’ятайте роз’єми, які можуть зустрітися вам під пилом в системному блоці, і не забудьте, як повернути пристрій на місце. Якщо знайомство з графічною картою зайшло занадто далеко і ви не можете вставити її назад, загляньте сюди. тут ми докладно розповіли, як підключити відеокарту.

Ну а якщо серйозно, то визначити, яка відеокарта встановлена ​​на PC, набагато простіше програмним шляхом. Так що використовуйте метод з розбиранням тільки в крайньому випадку. коли PC не включається, коли не працює електрику або коли вам дуже нудно.

Як подивитися, яка відеокарта на комп’ютері

Якщо ви задалися питанням «Яка відеокарта коштує в моєму системнике?». не поспішайте розбирати комп’ютер. Розповідаємо, як дізнатися, яка відеокарта встановлена ​​в PC.

через DirectX

Натисніть одночасно кидали WIN R і ведіть команду. dxdiag

Перейдіть на вкладку «Екран» і подивіться потрібну інформацію.

Як дізнатися яка відеокарта стоїть на комп’ютері або ноутбуці

Як дізнатися свою відеокарту, яка встановлена ​​на комп‘ютері або ноутбуці, щоб точно визначити модель і взагалі її можливості?

Зробити це можна, як за допомогою вже вбудованих інструментів в операційну систему Windows, так і за допомогою додаткових програм.

Минулий матеріал був присвячений тому, що таке аккаунт. Зараз ми детально розглянемо всі способи, як дізнатися яка в тебе відеокарта коштує в комп’ютері або ноутбуці з Windows 10 і 7 максимально просто і швидко.

Важливо! Немає різниці, який у вас системний блок або лептоп: Acer, Samsung, Lenovo або будь-який інший. За допомогою даної інструкції ви дізнаєтеся, як подивитися яка відеокарта на комп’ютері і ноутбуку всіх марок.

Як дізнатися яка відеокарта стоїть на комп’ютері

Дивимося в іграх

Якщо на комп’ютері встановлена ​​якась з останніх ігор, просто відкрийте її, перейдіть в налаштування графіки. У 99% випадків там буде показана інформація про відеокарту.

У диспетчері завдань. в Windows 10

Клацніть правою кнопкою миші по панелі задач і відкрийте пункт диспетчера задач.

Перейдіть на вкладку «Продуктивність» і в самому низу відкрийте розділ «Графічний процесор». Тут ви відразу побачите потрібні відомості.

Дивимося модель, якщо комп’ютер не включається

Якщо PC не хоче ніяк включатися, то подивитися назву відеоадаптера можна прямо на ньому. Для цього зніміть бічну кришку з системного блоку і подивіться, що написано на відеокарті.

Якщо самої назви немає, то перепишете те, що написано на штрих-коді або інший наклейці на карті, і вбийте ці дані в Google або Яндекс.

Якщо на карті немає взагалі ніяких позначень, звичайно, можна зняти кулер і подивитися дані, які викарбувані на чіпі. Але можна зробити простіше, сфотографуйте її і зробіть пошук в пошукових системах по зображенню. Якщо вже так не знайдеться інформація, то тоді точно доведеться дивитися інформацію на чіпі.

EVEREST

Спосіб перший і більш професійний. це скористатися програмою EVEREST. У вкладці «Меню» вибираємо «Пристрої. Пристрої Windows». Справа натискаємо на ярлик «Відеоадаптери» див. Малюнок:

Внизу вікна ми навіть можемо спостерігати основні параметри нашої відеокарти:

Через диспетчер пристроїв.

Використовуючи цей спосіб ми зможемо обчислити свою відеокарту навіть якщо на неї не встановлені драйвера.

Заходимо «Пуск. Панель управління». Ставимо «Перегляд: Дрібні значки» і вибираємо пункт «Система»:

Далі у вікні, в лівому верхньому кутку вибираємо «Диспетчер пристроїв»:

Знаходимо «Відеоадаптери» і спостерігаємо свою відеокарту.

Якщо у вас в відеоадаптерах знаходиться непізнане пристрій, то, швидше за все, на нього не встановлені драйвера. Це можна виправити, дізнавшись код примірника даного пристрою і по ньому вже знайти драйвера.

Для цього прямо в диспетчері пристроїв натискаємо правою кнопкою миші і з випав меню вибираємо пункт «Властивості»:

Далі в віконці переходимо у вкладку «Відомості». У розділі «Властивість» вибираємо параметр «ВД обладнання».

Копіюємо значення. Це і є код примірника нашого пристрою. Можна його скопіювати і скористатися яким-небудь сервісом для пошуку драйверів по коду.

Це може бути і devid.info або driverslab.ru

Забиваємо в поле код, знаходимо драйвер і встановлюємо. Після установки драйвера у вас, природно з’явиться назва вашої відеокарти в диспетчері пристроїв.

READ  Honor 10 lite не включається

Як дізнатися яка відеокарта стоїть на комп’ютері?

Питання хоч і примітивний, але часто задається. Насправді подивитися яка відеокарта встановлена ​​на вашому комп’ютері досить просто.

Через відомості про систему

Знаходимо «Службові» і натискаємо «Відомості про систему»

У віконці відкриваємо пункт «Компоненти» і вибираємо «Дисплей»

У нас відкриваються всі параметри, які стосуються нашого відеоадаптера. Це і тип і опис. Але найголовніше, що у такий спосіб ми можемо дізнатися обсяг пам’яті графічного адаптера в МБ. На скріншоті видно, що у мене відеокарта на 512 МБ.

Дізнаємося відеокарту, якщо встановлена ​​Windows 10

В принципі всі перераховані вище способи підходять і для операційної системи Windows 10, тільки потрібно знати, що для того щоб тут потрапити в панель управління потрібно натиснути правою кнопкою миші по Пуску.

А для того, щоб відкрити відомості про систему потрібно натиснути «Пуск. Всі програми. Засоби адміністрування Windows»:

Засіб діагностики DirectX

Другим способом дізнатися, яка у мене відеокарта, є «Засіб діагностики DirectX». Як і Диспетчер пристроїв, дана утиліта також вбудована в операційну систему, тому для того щоб її використовувати вам не доведеться нічого завантажувати і встановлювати.

Отже, для того щоб запустити «Засіб діагностики DirectX» потрібно виконати команду «dxdiag». Найпростіше це зробити натиснувши комбінацію клавіш Win-R. Після цього перед вами відкриється вікно «Виконати» в якому потрібно ввести команду і натиснути на клавішу Enter.

Після того як відкриється «Засіб діагностики DirectX» потрібно перейти на вкладку «Екран».

Тут ви зможете знайти інформацію про назву вашої відеокарти. Крім цього тут можна знайти інші дані, які відносяться до вашої відеокарти, наприклад, версію драйвера. Але, як і у випадку з Диспетчером пристроїв, якщо не встановлені драйвери, то інформація про відеокарту може і не відображатися.

Диспетчер пристроїв

Для того щоб дізнатися які компоненти зараз встановлені в ваш комп’ютер зручно використовувати так званий Диспетчер пристроїв. Це засіб, вбудоване в операційну систему Windows. З його допомогою можна управляти всіма компонентами в одному місці.

Для того щоб відкрити Диспетчер пристроїв вам потрібно перейти по такому шляху: Панель управління. Система і безпека. Система. Диспетчер пристроїв. Також ви можете виконати команду «mmc devmgmt.msc» або просто відкрити меню «Пуск» і ввести в пошуковий рядок «Диспетчер пристроїв».

Після відкриття Диспетчера пристроїв, ви побачите список компонентів, які встановлені на вашому комп’ютері. Для того щоб дізнатися, яка у вас відеокарта, розкрийте групу компонентів, яка називається «Відеоадаптери». У цій групі буде список всіх відеокарт, доступних на вашому комп’ютері.

Якщо драйвери для відеокарти встановлені, то ви відразу побачите назву вашої відеокарти (як на скріншоті внизу).

Якщо ж в системі не встановлені драйвери для відеокарти, то в розділі «Відеоадаптери». замість назви відеокарти ви побачите «Невідомий пристрій» або «Стандартний VGA графічний адаптер».

Якщо у вас саме такий випадок, то ви можете пошукати назву відеокарти за допомогою ID обладнання. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою мишки по невідомому пристрою і перейти в «Властивості». В результаті перед вами відкриється вікно з властивостями вашої відеокарти, тут потрібно відкрити вкладку «Відомості». вибрати «Сумісні ВД» (або «ВД обладнання») і скопіювати верхній рядок.

Після цього потрібно перейти на сайт devid.info/ru/, вставити в пошуковий рядок скопійоване інформацію і натиснути на кнопку «Пошук».

Якщо в базі даних сайту devid.info є ваша відеокарта, то він її знайде і покаже вам, як вона називається. Також на даному сайті можна буде скачати драйвери, які підходять для вашої відеокарти і операційної системи.

Більш докладно про пошук пристрою по ВД-пристрої жни почитати в цій статті:

сторонні програми

Якщо у вас не встановлені драйвери, то ви можете дізнатися назву відеокарти за допомогою будь-якої програми для перегляду характеристик комп’ютера. Зараз таких програм дуже багато і розглянути їх в одній статті просто не реально. Тому ми зупинимося лише на декількох безкоштовних програмах.

HWmonitor (скачати). призначена для перегляду інформації про температуру комплектуючих. Однак з її допомогою ви можете дізнатися, яка у вас відеокарта. Для цього потрібно просто запустити HWmonitor на комп’ютері і перегорнути список компонентів в самий кінець. Там буде вказано назву відеокарти, а також деякі її параметри. Наприклад, напруга на графічному процесорі і температура. Програма HWmonitor повністю безкоштовна і ви можете завантажити її з сайту розробника.

CPU-Z (скачати). розроблена для перегляду характеристик центрального процесора і інших компонентів комп’ютера. Для того щоб дізнатися назву відеокарти потрібно запустити CPU-Z на комп’ютері і перейти на вкладку «Graphics». Тут буде вказана все основна інформація про відеокарту. Програма CPU-Z повністю безкоштовна і її можна завантажити з сайту розробника.

GPU-Z (скачати). спеціально створена для перегляду характеристик відеокарти. Для того щоб дізнатися назву відеокарти запустіть GPU-Z на своєму комп’ютері і подивіться на рядок «Name», яка знаходиться в самому верху вікна. Програма GPU-Z повністю безкоштовна і її можна завантажити з офіційного сайту розробника.

Speccy (скачати). розроблена для перегляду характеристик комп’ютера. Для того щоб отримати інформацію про відеокарту, запустіть програму Speccy і перейдіть в розділ «Графічні пристрої». Тут ви зможете отримати масу різноманітної інформації про відеокарту, включаючи її назву і виробника. Програма Speccy повністю безкоштовна і ви можете завантажити її з сайту розробника.

Як дізнатися свою відеокарту на Windows 10: прості способи

Показуємо, як дізнатися модель графічного адаптера. Кілька простих способів.

Просунуті користувачі, напевно, знають найменування кожної комплектуючої, встановленої в комп’ютері. Але ось в разі якщо PC купувався готової складанням і використовувався вкрай рідко, то з часом починаєш забувати, що за начинка варто всередині. Для того, щоб дізнатися докладну інформацію про будь-яку залізницею, не обов’язково лізти під кришку корпусу і шукати штрихкод з найменуванням. У сьогоднішній статті ми розповімо вам, як дізнатися відеокарту на Windows 10.

AIDA 64

Даний софт відкриє перед вами всі таємниці встановлених комплектуючих. Є послідовницею знаменитої програми Everest, у якій свого часу не було аналогів.

READ  Комп'ютер став повільно працювати Windows 7

Що стосується саме графічного адаптера, то ви знайдете тут навіть такі речі: версію BIOS відеокарти, число транзисторів, кількість піксельних конвеєрів, тип шини і т.д. Чого вже там говорити про кількість відеопам’яті і частоту. Це найпростіше.

Засіб діагностики DirectX

Якщо у вас не встановлені драйвери і попередній спосіб вам не допоміг, то можна скористатися послугами іншої вбудованої утиліти.

Натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш Win (клавіша із позначкою Windows) R. У віконці введіть команду dxdiag і натисніть Enter. Відкриється засіб діагностики, що дозволяє дізнаватися інформацію про відеокарту. У другій вкладці, яка може називатися або «Екран», або «Монітор», ви побачите характеристики відеокарти. Розмір пам’яті, тип мікросхем, режим екрану і т.д.

Як подивитися відеокарту на Windows 10: кошти ОС

Розробники операційних систем з кожним роком розширюють функціонал і вбудовують додаткові інструменти в свої продукти. Це стосується і доступною для користувача інформації про комплектуючих. Існує кілька способів того, як дізнатися модель відеокарти на Windows 10.

Як дізнатися модель відеокарти на Windows 10: сторонні програми

Існує безліч утиліт, які розповідають користувачеві всю інформацію про його системі і залозі. Традиційно, програми, вбудовані в операційну систему, програють по функціоналу софту від інших розробників. Тому, якщо попередні способи вам не допомогли, не турбуйтеся. Нижчеописані утиліти вміють краще знаходити інформацію.

Як дізнатися модель відеокарти за допомогою диспетчера пристроїв Windows

Перше, що слід спробувати, щоб подивитися, яка відеокарта на комп’ютері. зайти в диспетчер пристроїв і перевірити інформацію там.

подивитися, комп, ютері

Найшвидший спосіб зробити це в Windows 10, 8, Windows 7 і Windows XP. натиснути клавіші Win R (де Win. клавіша з емблемою ОС) і ввести команду devmgmt.msc. Ще один варіант. натиснути правою кнопкою миші по «Мій комп’ютер», вибрати «Властивості» і запустити диспетчер пристроїв з вкладки «Обладнання».

У Windows 10 пункт «Диспетчер пристроїв» доступний також в контекстному меню кнопки Пуск.

Швидше за все, в списку пристроїв ви побачите розділ «Відеоадаптери», а розкривши його. модель вашої відеокарти. Як я вже писав, навіть якщо відеоадаптер після переустановлення Windows визначився правильно, для повноцінної його роботи все одно слід встановити офіційні драйвера, замість наданих Microsoft.

Однак, можливий і інший варіант: у вкладці відеоадаптери буде відображатися «Стандартний VGA графічний адаптер», або, у випадку з Windows XP. «Видеоконтроллер (VGA-сумісний)» в списку «Інші пристрої». Це означає, що відеокарта не була визначена і Windows не знає, які драйвера для неї використовувати. Доведеться дізнатися це самим.

Як дізнатися, яка відеокарта стоїть в компютері або ноутбуці

Не так давно я писав про те, як правильно встановити чи оновити драйвери на відеокарту, трохи зачепивши також питання про те, як, власне, дізнатися яка саме відеокарта встановлена ​​в комп’ютері або ноутбуці.

У цій інструкції. більш докладно про те, як дізнатися яка відеокарта в Windows 10, 8 і Windows 7, а також в тих випадках, коли не вдається завантажити (плюс відео на тему, в кінці керівництва). Далеко не всі користувачі знають, як це зробити і стикаючись з тим, що в диспетчері пристроїв Windows написано Видеоконтроллер (VGA-сумісний) або Стандартний VGA графічний адаптер, не знають, де скачати драйвера на нього і що саме потрібно встановити. А ігри, і програми використовують графіку не працюють без потрібних драйверів. Див. Також: Як дізнатися сокет материнської плати або процесора.

Як дізнатися модель відеокарти, якщо комп’ютер або ноутбук не включається

Один з можливих варіантів. необхідність визначити, яка відеокарта на комп’ютері або ноутбуці, який не подає ознак життя. У цій ситуації все, що можна зробити (якщо не брати до уваги, чи можна встановлювати відеокарти в інший комп’ютер). вивчити маркування або, для випадку з інтегрованим графічним адаптером. вивчити специфікації процесора.

Дізнатися, яка відеокарта встановлена ​​у вашому ноутбуці за умови, що він не включається, найпростіше за допомогою пошуку специфікацій вашої моделі ноутбука в Інтернеті, вони повинні містити таку інформацію.

Как посмотреть видеокарту на windows 10.Как узнать свою видеокарту

Якщо ж мова йде про визначення відеокарти ноутбука по маркуванню, тут складніше: її можна подивитися тільки на графічному чіпі, а щоб до неї дістатися, потрібно знімати систему охолодження і прибирати термопасту (чого я не рекомендую робити тому, хто не впевнений в тому, що вміє це робити). На чіпі ви побачите маркування приблизно як на фото.

Якщо пошукати в Інтернеті за ідентифікатором, який відзначений на фотографіях, перші ж результати повідомлять вам, що це за відеочіп, як на наступному скріншоті.

Примітка: такі ж маркування є і на чіпах десктопних відеокарт, і до них також доведеться «добиратися», знімаючи систему охолодження.

Для інтегрованої графіки (вбудованої відеокарти) все простіше. просто знайдіть в інтернеті специфікації вашої моделі процесора вашого комп’ютера або ноутбука, інформація, крім іншого, включатиме в себе і інформацію про використовувану вбудованої графіки (див. Скріншот нижче).

Как посмотреть какая видеокарта на компьютере Windows 10

Використання засобу «Відомості про систему»

Ще одна утиліта Windows, що дозволяє отримати інформацію про відеокарту. «Відомості про систему». Запускається вона схожим чином: натисніть клавіші WinR і введіть msinfo32.

У вікні відомостей про систему перейдіть до розділу «Компоненти». «Дисплей», де в поле «Ім’я» буде відображено, який відеоадаптер використовується у вашій системі.

Примітка: msinfo32 неправильно відображає пам’ять відеокарти, якщо її більше 2 Гб. Це підтверджена Майкрософт проблема.

Додаткові способи дізнатися яка відеокарта засобами Windows

Крім вже описаних способів, в Windows 10, 8 і Windows 7 є додаткові кошти системи, що дозволяють отримати інформацію про модель і виробника відеокарти, які можуть стати в нагоді в деяких випадках (наприклад, якщо доступ до диспетчера пристроїв заблокований адміністратором).

BETATECH.COM.UA 2022