Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Як подивитися пароль вайфая на комп’ютері

Table of Contents

Як дізнатися пароль від підключеної зараз мережі Wi-Fi на комп’ютері Windows

Якщо ваш комп’ютер в поточний момент вже працює в потрібній мережі, пароль від якої і потрібно дізнатися, то зробити це буде нескладно.

На панелі завдань знайдіть значок мережі. Зазвичай він знаходиться в правій частині трея, поруч з регулюванням гучності, годинами і перемиканням мови.

Натисніть правою кнопкою миші на цей елемент і виберіть «Відкрити« Параметри мережі та Інтернет ».

У розділі «Стан» виберіть пункт «Налаштування параметрів адаптера». Потрапити туди можна, ввівши команду ncpa.cpl у вікні «Виконати» (викликається після натискання комбінації Win R).

Виділіть актуальне бездротове з’єднання.

Натисніть по ньому правою кнопкою і виберіть пункт «Стан».

Посередині відкрився віконця натисніть на кнопку «Властивості бездротової мережі».

У новому вікні перейдіть на вкладку «Безпека», де і буде захований шуканий пароль від Wi-Fi. Варто тільки поставити галку для опції «Показувати вводяться знаки», щоб пароль відобразився у вигляді тексту, а не чорних гуртків.

Так можна буде виявити пароль від мережі Wi-Fi і з його допомогою згодом увійти в неї з новим пристроєм. Але найкраще попередити ситуацію заздалегідь, допоможуть в цьому менеджери паролів. Можна також записати пароль на папір і зберігати його потім в надійному місці.

Як дізнатися пароль від мережі Wi-Fi в роутері (модемі)

Навіть якщо пароля немає ні на комп’ютері, ні на папірці, то він абсолютно точно зберігається в роутері, який і створює бездротову мережу. Цю інформацію теж можна дістати безпосередньо з пристрою. Ось тільки у відсутності доступу до його мережі до нього доведеться підключатися безпосередньо, за допомогою мережевого кабелю. Для цього біля комп’ютера повинен бути Ethernet-порт або, в його відсутності, адаптер USB-Ethernet.

Коли підключення буде здійснено, запустіть браузер і в його адресному рядку введіть адресу роутера (модему). Зазвичай він являє собою або 192.168.0.1, 192.168.1.1, 192.168.100.1 і т.д. Це стандартні адреси локальної мережі, в більшості випадків вони і використовуються.

А далі введіть логін і пароль від вашого роутера. Ці дані зазвичай задаються при налаштуванні пристрою, а заводські параметри часто вказані на наклейці на дні роутера. Досить часто в якості логіна і пароля за замовчуванням використовуються пари:

Меню більшості роутерів мають приблизно однакову логіку. Треба знайти настройки безпеки бездротової мережі. В цьому розділі і буде вказано пароль підключення до неї, причому у відкритому вигляді.

Проблеми в даному варіанті з’являться лише при втраті пароля до роутера. В такому випадку доведеться здійснювати його скидання до заводських налаштувань, що автоматично обнулить і пароль від Wi-Fi мережі.

Як знайти забутий пароль від вайфая (Wi-Fi мережі) на комп’ютері Windows: 4 способи

При підключенні нашого пристрою до мережі Wi-Fi зазвичай нам доводиться вводити для неї пароль. Це разова операція, потім під’єднання буде здійснюватися вже автоматично. В результаті пароль згодом здатний просто загубитися або забутися. А адже він може знадобитися хоча б для використання з новими гаджетами або надання доступу гостям. Та й скидання мережевих налаштувань або перестановка системи змусять заново вводити пароль від Wi-Fi. Але навіть якщо він і виявився забутим, існують прості способи його дізнатися.

Як дізнатися пароль від мережі Wi-Fi, до якої комп’ютер був підключений раніше

Цілком може статися, що ваш комп’ютер в поточний момент працює в іншій мережі. Але вам треба виявити пароль від тієї мережі, в якій він працював раніше. Це теж можна зробити відносно просто, але в даному випадку доведеться використовувати командний рядок.

Для її запуску введіть в пошуковому рядку Windows запит «Командний рядок». У результатах пошуку натисніть правою кнопкою по пункту «Командний рядок» і виберіть «Запуск від імені адміністратора».

У відкрилася «Командному рядку» введіть команду:

Система видасть інформацію про всіх Wi-Fi мережах, до яких вона підключалася раніше. Необхідно знайти SSID (ім’я) необхідної мережі, наприклад, в нашому випадку «Yablyk-Public».

Тепер введіть нову команду, підставивши в неї вашу інформацію. Це може виглядати так:

netsh wlan show profile name = Yablyk-Public key = clear

Замість «Yablyk-Public» підставте ім’я вашої Wi-Fi мережі. У виданій інформації нам буде потрібно поле «Вміст ключа». Воно і є необхідний нам пароль.

Як дізнатися пароль від вайфая за допомогою безкоштовної програми WirelessKeyView

Якщо не хочеться копатися в настройках системи, то допоможе спеціалірованная програма WirelessKeyView. Вона як раз і покаже всі збережені на комп’ютері паролі від бездротових мереж. Версії як для 32-розрядних систем, так і для 64-розрядних, пропонуються абсолютно безкоштовно на офіційному сайті розробника. ZIP-архів захищений паролем:

Додаток WirelessKeyView не вимагає установки.

Програми зі схожим функціоналом виявлення паролів є і для Android. Але ці програми вимагають прав root для повного доступу до системи.

Перегляд пароля в настройках роутера

Другий спосіб дізнатися пароль Wi-Fi, скористатися яким можна не тільки з комп’ютера або ноутбука, але і, наприклад, з планшета. зайти в налаштування роутера і подивитися його в параметрах безпеки бездротової мережі. Більш того, якщо пароль вам невідомий взагалі і не збережено ні на одному пристрої, ви можете підключитися до роутера за допомогою проводового з’єднання.

Єдина умова. ви повинні знати дані для входу в веб-інтерфейс налаштувань роутера. Логін і пароль зазвичай написані на наклейці на самому пристрої (правда пароль зазвичай змінюється під час першого налаштування роутера), там же є і адреса для входу. Більш докладно про це в керівництві Як зайти в налаштування роутера.

Після входу, все що вам потрібно (і це не залежить від марки і моделі маршрутизатора), знайти пункт настройки бездротової мережі, а в ньому. параметри безпеки Wi-Fi. Саме там і можна подивитися використовуваний пароль, а потім використовувати його для підключення ваших пристроїв.

Перегляд свого пароля Wi-Fi в параметрах бездротової мережі

Отже, перший спосіб, якого, найімовірніше, буде досить для більшості користувачів. простий перегляд властивостей Wi-Fi мережі в Windows 10, де, в тому числі, можна подивитися і пароль. Перш за все, для використання даного способу, комп’ютер повинен бути підключений до Інтернету за допомогою Wi-Fi (подивитися пароль для неактивного з’єднання так не вийде, для них використовуйте другий метод), друга умова. ви повинні мати права адміністратора в Windows 10 (для більшості користувачів це так і є).

 • Перший крок. натиснути правою кнопкою миші по значку з’єднання в області повідомлень (праворуч внизу), вибрати пункт «Відкрити параметри мережі та Інтернет», а у вікні, внизу. «Центр управління мережами і загальним доступом». Коли відкриється вказане вікно, зліва виберіть пункт «Зміна параметрів адаптера». Детальніше: Як відкрити Центр управління мережами і загальним доступом в Windows 10 (відкриється в новій вкладці). Також ви можете натиснути клавіші WinR на клавіатурі, ввести ncpa.cpl і натиснути Enter, щоб відкрити потрібне вікно.
 • Другий етап. натиснути правою кнопкою миші на вашу бездротовому з’єднанню, вибрати пункт контекстного меню «Стан», а у вікні з інформацією про Wi-Fi мережі натисніть «Властивості бездротової мережі». Примітка: замість двох описаних дій можна просто клікнути по «Бездротова мережа» в пункті «Підключення» у вікні центру управління мережами.
 • І остання дія, щоб дізнатися свій пароль від Wi-Fi. у властивостях бездротової мережі відкрийте вкладку «Безпека» і відзначте пункт «Показувати вводяться знаки».

Описаний спосіб дуже простий, але дозволяє побачити пароль тільки для тієї бездротової мережі, до якої ви підключені, але не для тих, до яких підключалися раніше. Однак, є метод і для них.

Як подивитися пароль Wi-Fi в Windows 10

Незважаючи на те, що в порівнянні з попередніми версіями ОС в цьому плані практично нічого не змінилося, деякі користувачі питають про те, як дізнатися свій пароль від Wi-Fi на комп’ютері або ноутбуці Windows 10, на це питання я і відповім нижче. Навіщо це може знадобитися? Наприклад, при необхідності підключити новий пристрій до мережі: трапляється, що просто згадати пароль не вдається.

У цій короткій інструкції описано три способи подивитися пароль Wi-Fi від поточної мережі або від будь-якої збереженої бездротової мережі: перший полягає в простому його перегляді в інтерфейсі ОС, другий. за допомогою командного рядка і третій. в веб-інтерфейсі Wi-Fi роутера. Також в статті ви знайдете відео, де все описується показано наочно. При бажанні, ви можете подивитися пароль Wi-Fi на Android телефоні. Додаткові способи подивитися паролі бездротових мереж, збережені на комп’ютері або ноутбуці для всіх збережених мереж, а не тільки для активної в різних версіях Windows можна знайти тут: Як дізнатися свій пароль на Wi-Fi.

Як дізнатися збережений пароль Wi-Fi в командному рядку

Описаний вище варіант дозволяє подивитися пароль мережі Wi-Fi тільки для активного в даний момент часу підключення. Однак, є спосіб подивитися паролі і для всіх інших збережених в Windows 10 бездротових підключень за допомогою CMD.

 • Запустіть командний рядок від імені Адміністратора (як це зробити) і один по одному введіть команди.
 • тут запам’ятайте ім’я Wi-Fi мережі, для якої вам потрібно дізнатися пароль.
 • якщо ім’я мережі складається з декількох слів, візьміть його в лапки.

В результаті виконання команди з 3-го пункту відобразиться інформація про вибраний збереженому Wi-Fi підключенні, пароль Wi-Fi буде показаний в пункті «Вміст ключа». Цей спосіб також продемонстрований в відео інструкції нижче.

Як подивитися пароль Wi-Fi на комп’ютері Windows 10. відео

І на завершення. відео, в якому можна побачити використання описуваних методів перегляду збереженого ключа Wi-Fi мережі.

Якщо щось не виходить або працює не так, як я описав. задавайте питання нижче, буду відповідати.

Як відновити пароль WI-FI в Windows 10

Опубліковано 10 січня 2017 г. Автор Amit Kumar

Відновлення пароля WI-FI на деяких пристроях і операційних системах. досить головний завдання, оскільки немає можливості вручну відновити пароль.В цій ситуації вам доведеться використовувати сторонні додатки або інструменти.

Але з операційною системою Windows 10 умови зовсім інші, і немає необхідності використовувати сторонні додатки для злому паролів Wi-Fi або інструменти для відновлення пароля Wi-Fi для відновлення пароля Wi-Fi. На комп’ютері з Windows 10 ви можете легко відновити втрачений пароль Wi-Fi вручну.

Ви хочете перевірити пароль WI-FI або знайти пароль WI-FI на вашому смартфоні і планшеті Android? Ось. як знайти свій пароль WI-FI на телефоні Android

Якщо ви втратили свій пароль WI-FI на PC з Windows 10 і хочете його відновити, дотримуйтесь цього покрокового керівництва, щоб відновити пароль WI-FI.Вот як:

Вас також може зацікавити перевірка:

Перегляд пароля в настройках роутера

Другий спосіб дізнатися пароль Wi-Fi, скористатися яким можна не тільки з комп’ютера або ноутбука, але і, наприклад, з планшета. зайти в налаштування роутера і подивитися його в параметрах безпеки бездротової мережі. Більш того, якщо пароль вам невідомий взагалі і не збережено ні на одному пристрої, ви можете підключитися до роутера за допомогою проводового з’єднання.

READ  Sony 1000xm3 огляд

Єдина умова. ви повинні знати дані для входу в веб-інтерфейс налаштувань роутера. Логін і пароль зазвичай написані на наклейці на самому пристрої (правда пароль зазвичай змінюється під час першого налаштування роутера), там же є і адреса для входу. Більш докладно про це в керівництві Як зайти в налаштування роутера.

Після входу, все що вам потрібно (і це не залежить від марки і моделі маршрутизатора), знайти пункт настройки бездротової мережі, а в ньому. параметри безпеки Wi-Fi. Саме там і можна подивитися використовуваний пароль, а потім використовувати його для підключення ваших пристроїв.

Як подивитися пароль WI-FI в Windows 10

Визначення пароля Wi-Fi підключеної бездротової мережі.

 • Ви можете легко знайти пароль Wi-Fi в Windows 10, поки ви підключені до мережі. Спочатку подивіться на панель задач і побачите значок мережі. Клацніть правою кнопкою миші, і з’явиться невелике меню. Клацніть «Open Network Internet settings».
 • Клацніть «Центр управління мережами і загальним доступом» в нижній частині правої панелі.
 • З’явиться друге вікно, в якому вам потрібно вибрати «Змінити настройки адаптера».
 • Наступний крок. знайти вашу мережу Wi-Fi і клацнути її правою кнопкою миші. Коли ви це зробите, з’явиться інше меню. Виберіть варіант «Статус».
 • З’являється ще одне вікно, але на цей раз спливаюче. Перейдіть в «Властивості бездротової мережі», а потім перейдіть на вкладку «Безпека».
 • Ви побачите поле з написом «Ключ безпеки мережі», який в Windows 10 позначає мережевий пароль. Не турбуйтеся про формулювання, оскільки в даному випадку вони означають одне і те ж. Поставте відмітку в віконці і з’явиться пароль від WI-FI!

системна інформація

Плюс даного методу в тому, що вам не потрібно встановлювати ніякі програми або вводити будь-які паролі. Вся інформація буде надана самою системою Windows 10. Відзначимо, що необхідно мати на пристрої активне підключення до бездротової мережі.

  Натисніть лівою кнопкою мишки по кнопці «Пуск». Прокрутіть список вниз і знайдіть папку «Службові. Windows». Відкривши її, виберіть рядок «Панель управління» зі списку.

Увімкніть режим перегляду вмісту «Великі значки». Потім знайдіть в переліку розділ «Центр управління мережами і загальним доступом» і клікніть по його назві.

У правій верхній області наступного вікна буде показано назву бездротової мережі, до якої на даний момент підключено пристрій. Натисніть ЛКМ на її назві.

У вікні, із загальними відомостями про Wi-Fi натисніть «Властивості бездротової мережі».

У наступному вікні потрібно перейти в другу вкладку «Безпека». У ній позначте відповідне поле біля рядка «Відображати вводяться знаки». Тільки після цих дій в поле навпроти рядка «Ключ безпеки мережі» з’явиться шуканий пароль.

 • Виконавши всі описані дії, закрийте більш непотрібні вікна.
 • Як дізнатися і подивитися пароль від Wi-Fi на комп’ютері Windows 10

  Ви забули пароль свого домашнього або офісного Wi-Fi? Ця ситуація виникає дуже часто. Одним з рішень може бути відкриття сторінки конфігурації вашого маршрутизатора і перегляд пароля Wi-Fi. Але, швидше за все, у вас може не бути доступу до налаштувань вашого маршрутизатора. Інший спосіб. це подивитися і дізнатися пароль Wi-Fi на самому комп‘ютері з Windows 10. У цьому керівництві, розглянемо два способи, в залежності від вашої ситуації, щоб витягти пароль від вашої бездротової мережі.

  • Якщо ви в даний час підключені до мережі WI-FI, для якої ви хочете дізнатися пароль, дотримуйтесь GUI-методу.
  • Якщо ви в даний час не підключені, але мережеві облікові дані зберігаються на вашому пристрої, ви можете слідувати методу CMD, що б подивитися пароль WI-FI.

  Пам’ятайте, що обидва цих методу будуть розкривати тільки той ключ, який був збережений на вашому комп‘ютері. Ви повинні підключитися до мережі Wi-Fi один раз, щоб ідентифікувати свій пароль.

  Знати пароль WI-FI за допомогою ADSL-маршрутизатора / модему

  Спочатку вам необхідно підключити ваш комп’ютер до шанованої мережі ADSL / ADSL2 WI-FI, а потім виконати наступні кроки, щоб дізнатися свій пароль WI-FI:

  • Введіть IP-адресу маршрутизатора в веб-браузері (зазвичай 192.168.1.1 або 192.168.0.1) (перевірте свій ідентифікатор-адреса модему)
  • Він може запитати ім’я користувача і пароль: обидва будуть або «пароль», або «адмін».
  • Інтерфейс модему-маршрутизатора DSL відкриється
  • Відкрийте настройки бездротової мережі Безпека
  • Тут ви знайдете пароль / ключ безпеки вашої Wi-Fi / бездротової мережі
  • Встановіть прапорець «Display Key», щоб показати пароль Wi-Fi.

  IP-адреси різних маршрутизаторів / модемів:

  Марка маршрутізатораШлюз / IP-адреси за умовчанням
  2 дроти 192.168.1.1 192.168.0.1 192.168.1.254 10.0.0.138
  3Com 192.168.1.1 192.168.1.10.1
  Asus 192.168.1.1 192.168.2.1 10.10.1.1
  Aztech 192.168.1.1 192.168.2.1 192.168.1.254
  Бєлкін 192.168.1.1 192.168.2.1 10.0.0.2 10.1.1.1
  млрд. 192.168.1,254 10.0.0.2
  Буффало 192.168.1.1 192.168.11.1
  Dell 192.168.1.1
  НЕБО 192.168.0.1
  D-Link 192.168.1.1 192.168.0.1 192.168.0.10 192.168.0.101 192.168.0.30 192.168.0.50 192.168.1.254 192.168.15.1 192.168.254.254 10.0.0.1 10.0.0.2 10.1.1.1 10.90.90.90
  Edimax 192.168.2.1
  Eminent 192.168.1.1 192.168.0.1 192.168.8.1
  гігабайт 192.168.1.254
  Хокінг 192.168.1.200 192.168.1.254
  Huawei 192.168.1.1 192.168.0.1 192.168.3.1 192.168.8.1 192.168.100.1 10.0.0.138
  LevelOne 192.168.0.1 192.168.123.254
  Linksys 192.168.1.1 192.168.0.1 192.168.1.10 192.168.1.210 192.168.1.254 192.168.1.99 192.168.15.1 192.168.16.1 192.168.2.1
  Microsoft 192.168.2.1
  Motorola 192.168.0.1 192.168.10.1 192.168.15.1 192.168.20.1 192.168.30.1 192.168.62.1 192.168.100.1 192.168.102.1 192.168.1.254
  Actiontec 192.168.1,1 192.168.0.1 192.168.2.1 192.168.254.254
  Cisco 192.168.1.1 192.168.0.30 192.168.0.50 10.0.0.1 10.0.0.2
  Ейрлінк 192.168.1.1 192.168.2.1
  повітряний 192.168.2.1
  Арріс 192.168.0.1
  Airties 192.168.2.1
  яблуко 10.0.1.1
  Intex 192.168.0.1 192.168.1.1
  Інтеллінет 192.168.2.1
  Inteno 192.168.1.1 192.168.0.1
  Ruckus 192.168.0.22 192.168.0.1
  Ruckus 192.168.0.22 192.168.0.1
  Amped Wireless 192.168.3.1
  MSI 192.168.1.254
  Netgear 192.168.0.1 192.168.0.227
  NetComm 192.168.1.1 192.168.10.50 192.168.20.1 10.0.0.138
  Нетопія 192.168.0.1 192.168.1.254
  Планета 192.168.1.1 192.168.0.1 192.168.1.254
  Репотек 192.168.1.1 192.168.10.1 192.168.16.1 192.168.123.254
  Сенао 192.168.0.1
  Siemens 192.168.1.1 192.168.0.1 192.168.1.254 192.168.2.1 192.168.254.254 10.0.0.138 10.0.0.2
  Sitecom 192.168.0.1 192.168.1.254 192.168.123.254 10.0.0.1
  мережі SMC 192.168.1.1 192.168.0.1 192.168.2.1 10.0.0.1 10.1.10.1
  Sonicwall 192.168.0.3 192.168.168.168
  SpeedTouch 10.0.0.138 192.168.1.254
  Sweex 192.168.15.1 192.168.50.1 192.168.55.1 192.168.251.1
  Tenda 192.168.1.1 192.168.0.1
  Томсон 192.168.0.1 192.168.1.254 192.168.100.1
  TP-Link 192.168.1.1 192.168.0.1 192.168.0.254
  Trendnet 192.168.1.1 192.168.0.1 192.168.0.30 192.168.0.100 192.168.1.100 192.168.1.254 192.168.10.1 192.168.10.10 192.168.10.100 192.168.2.1 192.168.223.100 200.200.200.5
  U.S. Robotics 192.168.1.1 192.168.2.1 192.168.123.254
  збільшення 192.168.1.1 192.168.2.1 192.168.4.1 192.168.10.1 192.168.1.254 10.0.0.2 10.0.0.138
  ZTE 192.168.1.1 192.168.0.1 192.168.100.100 192.168.1.254 192.168.2.1 192.168.2.254
  Zyxel 192.168.1.1 192.168.0.1 192.168.2.1 192.168.4.1 192.168.10.1 192.168.1.254 192.168.254.254 10.0.0.2 10.0.0.138
  Xiaomi 192.168.31.1
  Netis 192.168.1.1
  Digisol 192.168.1.1 192.168.2.1
  Бинатон 192.168.0.1 192.168.1.2
  iBall 192.168.1.1
  TOTOLINK 192.168.1.1
  Beetel 192.168.1.1
  • Airtel нові подвійні тарифні плани для користувачів Інтернету 4G, пропонують безкоштовне додаткове використання даних в нічний час
  подивитися, пароль, вайфая, комп, ютері

  Ви також можете перевірити IP-адресу доступу модему за умовчанням за допомогою CMD, набравши «ipconfig».На екрані ви побачите IPS шлюзу, який є вашим IP-адресою за замовчуванням для модему.

  Як переглянути пароль Wi-Fi на PC з Windows 10

  У цьому керівництві пояснюється, як переглянути пароль Wi-Fi на PC з Windows 10.

  У цьому керівництві я розглянув декількома способами. щоб легко переглянути пароль будь-якої мережі Wi-Fi, до якої ви подключени.Я розглянув ручний метод. скористався допомогою вікна командного рядка і використовував додаткове програмне забезпечення. щоб побачити пароль Wi-Fi на PC з Windows 10. Це більш прості (якщо не найпростіші) методи, і ви можете вибрати будь-який з них.

  Давайте почнемо з першого способу побачити пароль Wi-Fi на PC з Windows 10.

  Дізнаємося ключ від Wi-Fi в Windows 7

  Суть процесу залишається колишньою, лише спосіб потрапити в потрібне вікно, хоч назви пунктів трохи змінені.

  Далі повертаємося до наведеної вище інструкції, починаючи з сьомого пункту.

  Як подивитися пароль від Wi-Fi на комп’ютері. докладна інструкція

  У мережі часто зустрічається питання: як подивитися на персональному комп’ютері пароль від вайфая, при чому на особистому, який самі ж і встановлювали. Як його можна забути? Так легко. Одного разу встановили складний пароль, ввели і зберегли його на всіх пристроях, якщо потрібно, роздали друзям. Минуло небагато часу, або багато, з’явилася необхідність підключитися з нового пристрою до бездротової мережі, а ключа для доступу до неї немає.

  Конфігуратор роутера

  Найпростіше побачити ключ, що захищає вашу бездротову мережу, через інтерфейс, де виконується настройка роутера (в браузері).

  • Насамперед підключаємо пристрою за допомогою кручений пари через LAN-роз’єми, якщо вони не з’єднані.
  • Переходимо на 192.168.0.1 або іншому, зазначеному в інструкції з експлуатації пристрою або на наклейці, прикріпленій до його зворотному боці.
  • При використанні пристрою від TP-LINK переходимо в розділ «Мережа» або «Network».
  • Кількома за посиланням «Захист бездротового режиму» / «Wireless Security».
  • Переміщаємося до поля, де стоїть чекбокс (перемикач).
  • Там же шукаємо рядок з потрібним значенням, наприклад, для «WPA / WPA2» це «Пароль PSK».

  Якщо і назва мережі потрібно дізнатися, переходимо до підрозділу «Налаштування бездротового режиму». Тут, в поле «Ім’я мережі», знаходиться її назву, тут же воно і змінюється.

  У роутерах від Asus, Zyxel і інших виробників процес мало чим відрізняється: так само заходимо в розділ конфігурації бездротової мережі, а в загальних налаштуваннях або параметрах Wi-Fi знаходимо ключ шифрування.

  CMD: как показать, посмотреть все пароли Wi-fi на вашем ПК или ноутбуке

  Якщо з цим виникли проблеми через відсутність інформації для авторизації в веб-інтерфейсі для настройки маршрутизатора, доведеться скинути настройки роутера на заводські за допомогою апаратної кнопки Reset і налаштувати мережу заново. Природно, після цього на всіх ноутбуках і гаджетах доведеться вводити новий ключ шифрування мережі.

  Дивимося пароль від Вай Фая на комп’ютері з Windows 10

  Відразу відзначимо: способи, щоб побачити ключ шифрування бездротового з’єднання в Windows 8 / 8.1 і в «десятці», аналогічні.

  Полягає метод в отриманні ключа від поточного використовуваного з’єднання. Якщо потрібно увійти в мережу з нового пристрою, де ключа для доступу до неї немає, необхідно, щоб комп’ютер був підключений до цієї мережі через Wi-Fi. Тоді на цьому PC можна отримати необхідні відомості.

  Друга обов’язкова умова. робота з-під адміністраторській облікового запису або наявність прав для виконання дій з його привілеями.

  Якщо все пройшло гладко, одночасно з кліком в поле «Ключ шифрування» висвітиться пароль для захисту з’єднання.

  Швидше потрапити в потрібний розділ аплету допоможе виконана в рядку командного інтерпретатора команда «ncpa.cpl».

  Вікно для її введення викликається за допомогою поєднання клавіш Win R. З появою вікна виконуємо наведену вище інструкцію, починаючи з третього пункту.

  Ключ неактивній мережі

  Функціонал Windows дозволяє дізнатися пароль від Wi-Fi будь-якої мережі, якщо він був збережений користувачем на своєму комп’ютері. Для цього навіть наявність активного інтернет-з’єднання не потрібно. Ключі адже зберігаються в системному реєстрі, а витягти їх звідти допоможе запущена з адміністраторськими привілеями командний рядок.

  Останній можна викликати поєднанням клавіш Win R.

  • У вікні вводимо наступну команду: «netsh wlan show profiles» для відображення списку всіх мережевих підключень по бездротовому радіоканалу.
  • Запам’ятовуємо ім’я необхідного підключення для наступної команди.
  • Прописуємо наступну низку команд і натискаємо «Enter» для їх виконання: netsh wlan show profile name = “названіе_сеті» key = clear.

  Потрібна інформація знаходиться в рядку «Key Content» або «Вміст ключа».

  Стороннє програмне забезпечення

  На цьому ми підійшли до завершення розбору питання про перегляд пароля до Wi-Fi на PC. Але це лише засобами операційної системи. Існують непримітні утиліти, здатні вивести на екран всю інформацію про Wi-Fi-підключення, причому про всі. В їх число входять не тільки поточний або активне з’єднання, таким чином побачимо всі збережені на комп’ютери паролі для бездротових точок доступу.

  Архіви з додатком і мовою локалізації займають всього 90 кілобайт, а WirelessKeyView ще й в інсталяції не потребує, що дозволяє використовувати його не тільки на домашньому комп’ютері.

  Після завантаження утиліти в її вікно відобразяться всі збережені ключі безпеки в ASCII-вигляді і шестнадцетірічном поданні разом з типом шифрування.

  Ще ключі можна побачити в системному реєстрі в гілці: HKLM \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ NetworkList \ Profiles \, але зберігаються вони тут в зашифрованому вигляді. Для дешифрування необхідно вдатися до пари хитрощів і з додатком, на кшталт Dcode. Витяг і розшифровка паролів вручну дуже рутинна і довга завдання, так що зупинятися на методі не має сенсу.

  Як подивитися пароль від інтернету на комп’ютері: поради експерта

  Відразу давайте роз’яснимо, одну невелику, але важливу річ. Що саме мається на увазі. під словом «інтернет». Дуже часто користувачі плутають два поняття «Wi-Fi» і «інтернет». Справа в тому, що пароль від інтернету надається провайдером, якщо він використовує тип підключення і аутентифікації в мережі. як PPPoE, L2TP і PPTP. Тобто, щоб отримати доступ до інтернету ви повинні на пристрої, який підключено до мережі провайдера. прописати певні дані.

  Ці дані зазначені в договорі від провайдера. Якщо ви втратили лист договору, а вам потрібно дізнатися логін і пароль від інтернету, то слід звернутися в технічну підтримку або з паспортом пройти в офіс для отримання нових даних.

  А тепер про Wi-Fi. Як я вже говорив слова інтернет і Wi-Fi плутають, але це абсолютно різні речі. WI-FI зазвичай роздає роутер. До нього у вхідній порт йде провід ззовні від провайдера. Якраз по ньому і тече інтернет. Далі маршрутизатор, чи то пак роутер. починає будувати локальну повітряну мережу по стандартам вайфая. І якщо інтернет налаштований вірно, то за такою локальної мережі буде лунати інтернет.

  Але я повторююсь ще раз. це різні речі. Наприклад, вас можуть відключити від інтернету за не сплату, але Wi-Fi все також буде існувати в стінах будинку. Сподіваюся, з цим ми розібралися. «Як дізнатися і подивитися пароль від інтернету на своєму комп’ютері». найчастіше за таким запитом мають на увазі саме Wi-Fi, а не інтернет. Тому я коротенько розповім, як дізнатися ключ від локальної повітряної мережі.

  READ  Як підключити WhatsApp на ПК без телефону

  перший спосіб

  Що робити якщо забув пароль від Wi-Fi з’єднання?.Ми можемо підглянути дані на комп’ютері або ноутбуці, який автоматом підключається до повітряної мережі. За ідеєю ключ знаходиться всередині, адже він же якось підключається, ось його ми і будемо вивуджувати.

  • Одночасно натискаємо кнопки «WinR»;
  • Прописуємо команду і натискаємо «ОК».
  • Вибираємо бездротове підключення зі значком драбинки і переходимо в «Стан». Далі в розділ властивості, як на картинці вище.
  • У вкладці безпеки, поставте галочку для відображення символів.

  На деяких версіях операційної версії Windows, може бути проблема. Коли ставиш галочку, символи пропадають. Тому якщо у вас не вийшло отримати ключ таким чином. переходимо до наступної глави.

  Командний рядок

  • Дивіться, нам потрібно прописати по черзі дві команди, як на картинці вище. Спочатку прописуємо першу команду. І нам показують всі профілі та імена мереж, який є на PC. Далі прописуємо найнижчу команду. Тільки потрібно в поле «name» поставити ім’я своєї мережі. У мене це name = “wifigid.ru”, ви повинні після знака одно в дужках прописати ім’я своєї мережі. Всі інші символи впишіть в точності як на картинці.
  • Тепер в полі «Вміст ключа» ви побачите свій пароль.

  третій спосіб

  Напевно, найвірніший спосіб. Наше завдання. підключитися до самого роутера і подивитися чи змінити пароль.

  • Для початку потрібно підключитися до мережі роутера по дроту. Хоча можна підключитися і по Wi-Fi, якщо є пристрої, у яких автоматично вже забитий ключ.
  • Далі відкриваємо браузер і вписуємо адресу роутера в адресний рядок. Найчастіше використовують два адреси: 192.168.1.1 і 192.168.0.1. Якщо ці адреси не підійдуть, то в консолі пропишіть «ipconfig». в рядку «Основний шлюз» буде адреса. Він повинен обов’язково починатися з «192.168». якщо початковий цифри інші, значить ви до нього не підключені.
  • Далі вас попросять ввести логін і пароль від «адмінки» маршрутизатора. Ці дані знаходяться на етикетці під корпусом апарату, але вони можуть бути змінені, після першого встановлення. Найчастіше використовують два слова admin-admin. Якщо логін і пароль не підходить. доведеться його скидати до заводських налаштувань і налаштовувати заново.
  • Незалежно від прошивки і від фірми роутера, вам потрібно знайти розділ Wi-Fi, він також може називатися як «Бездротова мережа» або «Бездротовий зв’язок». Також можуть бути написи типу 2.4 або 5 ГГц. це частота Wi-Fi. Переходимо туди. Пароль може знаходиться відразу або в додатковому розділі «Безпека».
  • Тепер ви можете скопіювати пароль або поміняти його на більш зручний варіант.

  Всі варіанти на ОС Windows 10 для перегляду Wi-Fi ключа

  Зараз ми проведемо огляд чотирьох методів, завдяки яким ви з легкістю зможете побачити забутий ключ.

  Варіант No 1. Дивимося код від Wi-Fi на Windows 10, в параметрах бездротової мережі

  Перший спосіб простий, виконати його може будь-який користувач, який не має глибоких знань в PC. Майте, з огляду на, варіант розрахований для перегляду пароля активного підключення. З неактивним підключенням такий метод не підходить. Тому обов’язково ноутбук необхідно підключити до Wi-Fi мережі. Ще одна з умов, вам необхідні будуть мати права адміністратора. Думаємо з цим у вас, складнощі не виникнуть. Ну що, тепер переходимо безпосередньо до розгляду:

  • На моніторі в нижній частині правого кута знаходимо значок, що показує підключення бездротового інтернету. Розташований він біля годинника. Наводимо на нього курсор і натискаємо правою клавішею миші. Вискочить меню, в ньому потрібно вибрати «Центр управління мережами і загальним доступом».
  • Потім в новому віконці тиснемо на бездротову мережу до якої безпосередньо підключені. У нашому випадку це «Бездротова мережа (Ku-Ku)». У вас звичайно ж називатися мережу буде по іншому.
  • З’явиться невелике вікно. Тут вибираємо «Властивість бездротової мережі». Вискочить ще одне віконце, в якому вибираємо «Безпека».
  • І останнє, що необхідно зробити, це поставити крапку в рядку «Відображати вводяться знаки». На цьому все, в розділі «Ключ безпеки мережі» ви побачите ваш код.

  Варіант No 3. Дивимося ключ в меню роутера

  Даний спосіб легко виконати з будь-якого пристрою що підключений до Wi-Fi роутера. Будь то планшет, ноутбук або смартфон. Принцип процедури простий: входимо в меню роутера, знаходимо розділ безпеку бездротової мережі, там і буде написаний пароль від Wi-Fi мережі. Розглянемо докладніше:

  • Комп’ютер підключаємо до Wi-Fi роутера. Можна патч-кордом, якщо у вас його немає, обіжміть мережевий кабель самостійно з двох сторін і вийти патч-корд. Або по WI-FI з’єднаєтеся.
  • Відкрийте будь-який браузер. Пропишіть в адресному рядку IP адреса маршрутизатора. Знайдете його на наклейці приклеєною знизу, там же буде написаний і логін, пароль для входу).
  • Після того як увійдете в меню налаштувань роутера (меню на всіх моделях різний, але принцип один і той же) розкрийте пункт «Wi-Fi». З’являться розділи, вибираємо «Налаштування безпеки». Навпаки рядка «Ключ шифрування PSK» буде написаний ключ.

  Готово, як дізнатися пароль від WI-FI на роутері ви тепер знаєте. А ось як оновити пароль вайфая на роутері, якщо не знаєте, обов’язково прочитайте, перейшовши за посиланням на дану статтю.

  Як дізнатися пароль від вайфая на PC Windows 10

  Доброго дня! Напевно більшість інтернет користувачів які користуються бездротовим інтернетом, стикалися з ситуацією, коли не могли згадати ключ від свого Wi-Fi. У цей момент багато хто згадує момент настройки маршрутизатора. Коли вбивали пароль, і шкодують, що ніде не записали його. Тому ми вирішили, для таких користувачів показати всі доступні варіанти, як можна подивитися пароль від вайфая на комп’ютері, на ОС Windows 10.

  Варіант No 4. Дивимося пароль Wi-Fi за допомогою утиліти WirelessKeyView

  Взагалі дізнатися свій код від Wi-Fi можна завдяки багатьом програмам. Для прикладу ми взяли WirelessKeyView, тому що ця утиліта досить-таки популярна і безкоштовна, що важливо. Принцип роботи такий:

  • Завантажуємо і встановлюємо на комп’ютер.
  • Запускаємо, з’являться всі коли-небудь збережені на вашому Windows 10, Wi-Fi мережі, а також їх ключі.

  Якщо ви захочете від будь-якої мережі скопіювати ключ, тоді вам необхідно буде клікнути на необхідну вам мережу і правою клавішею миші вибрати «Copy Key».

  Варіант No 2. Дивимося WI-FI пароль завдяки командному рядку

  Принцип перегляду паролів, який ми описали вище в статті, підходить тільки для підключень, які безпосередньо зараз підключені до PC (активні). Але є також варіант подивитися всі ключі від усіх мереж Wi-Fi (пасивні), коли-небудь підключеним до вашого ноуту. Тут на допомогу прийде командний рядок. Як їй користуватися зараз докладно розповімо.

  • Виконуємо запуск командного рядка, робити це обов’язково необхідно від імені Адміністратора. Розташована вона в «Пуск». Розкриваємо вкладку «Службові Windows», знаходимо командний рядок. Тиснемо на ній правою кнопкою миші і вибираємо «Додатково». Вибираємо «Запустити від імені Адміністратора». Або можна простіше, в рядку пошуку введіть «cmd». Зверху з’явиться чорний прямокутник з назвою командний рядок. Тиснемо на неї.
  • Набираємо команду «netsh wlan show profiles». З’явитися перелік Wi-Fi мереж, ваше завдання запам’ятати або записати назви, що цікавить вас мережу.
  • Далі, вбиваємо команду «netsh wlan show profile name = ім’я необхідної мережі key = clear». Раптом назва мережі буде складатися з декількох слів, тоді потрібно буде взяти його в лапки. В результаті у вас з’являться дані про мережі. Розділ «Параметри безпеки» буде містити необхідний вам ключ.

  Швидко, легко, надійно, ми вам показали як можна знайти пароль завдяки командному рядку.

  У статті ми показали чотири варіанти, як подивитися пароль від WI-FI на PC, маршрутизатор і за допомогою сторонньої програми. Вибирайте один з варіантів і дізнавайтеся свій пароль від Wi-Fi мережі. А краще, рада вам, після того як вб’є ключ, напишіть його на невеликому листочку і скотчем приклейте до роутера. Якщо виникають проблеми при використанні одного з методів, пишіть в коментарях, будемо розбиратися разом.

  Як дізнатися пароль від Wi-Fi в Windows 8 або Windows 8.1

  Подібним способом можна подивитися пароль від мережі Wi-Fi в операційних системах Windows 8.1 і Windows 8. Щоб дізнатися пароль від Wi-Fi на Windows, виконайте наступні дії:

  • На клавіатурі натисніть на клавіші «Win» «R».
  • У вікні «Виконати», в полі «Відкрити» введіть команду: «ncpa.cpl» (без лапок).
  • У вікні «Мережеві підключення», правою кнопкою миші натисніть на адаптер бездротової мережі.
  • У контекстному меню натисніть на «Стан».
  • У вікні «Стан. Бездротове мережеве з’єднання» натискаємо на кнопку «Властивості бездротової мережі».
  • Відкрийте вкладку «Безпека» у вікні «Властивості бездротової мережі».
  • Ставимо прапорець навпроти пункту “Показувати вводяться знаки».
  • В поле «Ключ безпеки мережі» відобразиться пароль від бездротової мережі, до якої підключений комп’ютер.

  Дізнаємося пароль від Wi-Fi в настройках роутера

  Наступний спосіб допоможе дізнатися пароль від вайфая через настройки роутера. Для того, щоб скористатися цим способом необхідно мати доступ до налаштувань роутера: необхідно знати логін і пароль.

  Запустіть на комп’ютері браузер, в адресний рядок введіть IP-адресу, в залежності від налаштувань вашого роутера:

  У вікні для входу в настройки роутера, введіть ім’я користувача та пароль (це не пароль від бездротової мережі).

  За замовчуванням, на більшості роутерів використовується однакові ім’я та пароль: «admin» (без лапок). Якщо ім’я і пароль ніколи не міняли, то з цими даними вийде увійти в налаштування роутера. Далі я покажу, як знайти пароль від Wi-Fi, на прикладі роутерів TP-LINK TL-WR841N або TL-WR841ND.

  В налаштуваннях роутера TP-LINK відкрийте вкладку «Бездротовий режим», а потім натисніть на «Захист бездротового доступу».

  В параметрах активного режиму в поле «Пароль бездротової мережі» ви побачите пароль від Wi-Fi.

  Виділіть, а потім скопіюйте пароль за допомогою клавіш клавіатури «Ctrl» «C». Відкрийте Блокнот, натисніть на клавіші «Ctrl» «V» для вставки пароля. Збережіть текстовий файл з паролем на комп’ютері.

  Як дізнатися пароль Wi-Fi в Windows 7

  Якщо ноутбук або стаціонарний PC з Windows 7 підключений в даний момент по Wi-Fi до роутера, дізнатися пароль від даної бездротової мережі не складе великих труднощів.

  • У правому нижньому кутку екрану клацніть правою кнопкою миші по значку бездротової мережі, розташованому в області повідомлень.
  • Натисніть на «Центр управління мережами і загальним доступом».
  • У вікні «Перегляд основних відомостей про мережі та налагодження підключень» натисніть лівою кнопкою миші на «Бездротове мережеве з’єднання».
  • У вікні «Стан. Бездротове мережеве з’єднання» натисніть на кнопку «Властивості бездротової мережі».
  • У вікні «Властивості бездротової мережі» відкрийте вкладку «Безпека».
  • Поставте галку навпроти пункту “Показувати вводяться знаки».
  • В поле «Ключ безпеки мережі» відобразиться пароль від Wi-Fi мережі вашого комп’ютера.

  Інший спосіб, як дізнатися пароль від підключеного Wi-Fi в Windows 7:

  • Увійдіть в Панель управління, натисніть на «Центр управління мережами і загальним доступом».
  • У вікні «Перегляд основних відомостей про мережі та налагодження підключень» натисніть «Зміна параметрів адаптера».
  • Виберіть бездротової адаптер, натисніть на нього правою кнопкою миші, а потім клацніть по пункту «Стан».
  • У вікні «Стан. Бездротове мережеве з’єднання» потрібно натиснути на кнопку «Властивості бездротової мережі».
  • У вікні «Властивості бездротової мережі», перейдіть у вкладку «Безпека».
  • Активуйте пункт «Показувати вводяться знаки».
  • В поле «Ключ безпеки мережі» ви побачите пароль бездротової мережі Wi-Fi.

  Як дізнатися пароль Wi-Fi в Windows 10

  Спочатку розберемо, як дізнатися пароль від вайфая Windows 10. Пройдіть наступні кроки:

  • Клацніть правою кнопкою миші по іконці бездротового з’єднання в області повідомлень, в меню, виберіть «Відкрити параметри мережі та Інтернет».
  • Відкриється програма «Параметри», у вкладці «Стан», в опції «Зміна мережевих параметрів» натисніть на установку «Налаштування параметрів адаптера».
  • У вікні «Мережеві підключення» клікніть правою кнопкою миші по адаптера бездротової мережі, а в контекстному меню натисніть на «Стан».
  • У вкладці «Стан. Бездротова мережа» натисніть на «Властивості бездротової мережі».
  • У вікні «Властивості бездротової мережі», перейдіть у вкладку «Безпека».
  • Поставте галку навпроти «Відображати вводяться знаки».
  • В поле «Ключ безпеки мережі» відобразиться пароль від Wi-Fi даної мережі.

  Скопіюйте пароль або запишіть його блокнот.

  Як дізнатися пароль від Wi-Fi в командному рядку

  Командний рядок Windows допоможе знайти пароль від Wi-Fi на комп’ютері, що не підключеному до бездротової мережі. Наприклад, в ситуації, коли на комп’ютері була збережена настройка для автоматичного підключення до бездротової мережі. Знадобилося знову підключитися по Wi-Fi, система вимагає ввести пароль від мережі, а користувач його не пам’ятає.

  Необхідна умова: цей PC повинен раніше, хоча б один раз бути підключеним до цієї мережі Wi-Fi.

  • Спочатку запустіть командний рядок від імені адміністратора.
  • У вікні інтерпретатора командного рядка введіть команду, а потім натисніть на кнопку «Enter»:
  • Введіть наступну команду, в яку слід ввести ім’я потрібної бездротової мережі:

  Збережіть пароль для подальшого використання.

  Як дізнатися пароль від свого Wi-Fi на комп’ютері

  Користувачі часто забувають пароль від Wi-Fi, тому що на комп’ютері відбувається автоматичне підключення до бездротової мережі. Потім, через деякий час, коли потрібно підключити до бездротової мережі інше новий пристрій: ноутбук, смартфон або планшет, у користувача виникає питання, як дізнатися пароль від вайфая.

  Адаптери бездротового доступу в інтернет через Wi-Fi найбільш часто використовуються на ноутбуках і мобільних пристроях. Технологія бездротової передачі даних дозволяє переміщати пристрій в межах доступності сигналу від точки доступу, не бути прив’язаним до одного місця, як при дротовому з’єднанні.

  Зазвичай, користувачі вводять пароль один раз при підключенні пристрою до мережі, а потім з’єднання відбувається автоматично. З плином часу, користувач благополучно забув пароль від свого Wi-Fi. В один прекрасний момент, виникає необхідність підключення нового пристрою до бездротової мережі, а пароль Ви забули або втратили. Що робити, як дізнатися пароль від свого Wi-Fi?

  READ  Asus tuf gaming fx505dy bq068t огляд

  У статті ми розглянемо інструкції, як дізнатися пароль від Wi-Fi на комп’ютері в операційній системі Windows різних версій, використовуючи дані про бездротовому з’єднанні, за допомогою командного рядка, в настройках роутера.

  Как узнать пароль wifi на компьютере с Windows 7,8,10,XP,Vista

  У Windows можна дізнатися пароль вайфая на своєму комп’ютері, якщо стаціонарний PC або ноутбук, в даний момент часу, підключений до бездротової мережі Wi-Fi. Буде потрібно увійти в налаштування бездротової мережі, зробити це можна кількома способами, всі вони описані в статті.

  Порядок дій однаковий на будь-якій системі Windows, є тільки деякі відмінності в початковому інтерфейсі операційних систем. Прочитайте про те, як дізнатися пароль від Wi-Fi на Android.

  висновки статті

  Якщо у користувача виникає питання, як дізнатися забутий пароль від свого Wi-Fi, вирішити проблему можна декількома способами. Якщо підключено бездротової мережі, з операційної системи Windows можна увійти в налаштування бездротового адаптера, для отримання відомостей про паролі.

  За допомогою командного рядка, виконавши певні команди, користувач отримає дані про пароль своєї мережі Wi-Fi. Ще один спосіб допоможе отримати пароль бездротової мережі з налаштувань роутера.

  Коли підключення встановлювалося раніше

  І в цьому випадку можна знайти дані за допомогою вбудованого в ОС інструменту. командного рядка. Покажемо, куди вам потрібно натискати. і де подивитися пароль від вайфая.

  Викличте утиліту. Для цього введіть cmd в системному пошуку.

  Введіть в першому рядку команду netsh wlan show profiles. Після цього у віконці будуть виведені минулі підключення. Знайдіть цікавить. і застосуєте запит netsh wlan show profile name = НАЗВА key = clear. Замість змінної «НАЗВА» тут потрібно підставити назву Wi-Fi. так, як воно приведено в раніше отриманому списку. У графі «Зміст ключа» ви знайдете код доступу до домашньої мережі.

  Як дізнатися пароль від свого вайфая

  Забути пароль від свого WI-FI роутера. справа нехитра, особливо якщо ви часто міняєте його, прагнучи утруднити підключення до бездротової мережі з чужих телефонів, комп’ютерів і ноутбуків. У статті ми наведемо три способи дізнатися код доступу. без необхідності повністю скидати параметри Wi-Fi. Знайти потрібну комбінацію під Windows можна за допомогою системного інструментарію або сторонніх додатків. Строго дотримувалися інструкції, як подивитися password, але не отримали результату? Зверніться по допомогу в «Службу добрих справ»!

  Коли є підключення до Wi-Fi

  Швидше за все, навіть якщо ви втратили код доступу, до роздавав маршрутизатором інтернету все ще підключений хоча б один комп’ютер або ноутбук. В такому випадку дізнатися пароль від WI-FI на комп’ютері можна за допомогою системних налаштувань:

  • Відкрийте «Параметри Windows», натиснувши на «шестірню» в меню «Пуск».
  • Клацніть по заголовку «Мережа та інтернет».
  • На вкладці «Стан» (ви перейдіть на неї за замовчуванням) знайдіть, в правій панелі, кнопку «Налаштування параметрів адаптера».
  • У списку доступних підключень виберіть використовується.
  • Перейдіть до «Стану» з’єднання.
  • У новому віконці натисніть на кнопку «Властивості бездротової мережі». Коли відкриється наступне вікно, ви зможете подивитися пароль WI-FI мережі, перейшовши на вкладку «Безпека».
  • Дані з рядки можна копіювати. Щоб зробити їх видимими, встановіть галочку в чекбоксі внизу.

  Зверніть увагу: після переустановлення Windows певні дані, включаючи код доступу до Wi-Fi, стираються з пам’яті, і перевірити більше не вийде.

  сторонні додатки

  Інструкцію, як дізнатися пароль від вайфая на комп’ютері, завершимо простий в застосуванні програмою WirelessKeyView:

  • Скачайте додаток. Поширюється воно безкоштовно і ні в яких настройках не потребує. У рядку під посиланням на скачування ви знайдете і пароль для розпакування архіву.
  • Запустіть програму. У віконці ви побачите список всіх мереж, до яких раніше підключався комп’ютер або ноутбук.

  Пароль міститься в графі Key (ASCII). Його можна скопіювати. або експортувати весь список даних.

  Залишилися питання чи не хочете витрачати час на наведені нами керівництва? Зверніться в «Службу добрих справ»! Наші фахівці проведуть дистанційну консультацію, а при необхідності. приїдуть до вас і вирішать проблему на місці. Можливий виїзд по Москві і Санкт-Петербургу. Телефонуйте і пишіть. отримаєте доступ до Wi-Fi прямо зараз!

  Як дізнатися пароль від своєї Wi-Fi мережі?

  Забули пароль від свого ж Wi-Fi? Дізнатися забутий пароль від своєї ж Wi-Fi мережі допоможе дана інструкція. Під час налаштування роутера (до речі, як налаштувати TP-Link TL-WR841N я вже писав). чи не записали пароль, або постаралися запам’ятати але забули? По суті це невелика проблема, і її можна виправити навіть без особливих, складних танців з бубном.

  Добре якщо всі пристрої підключені вже, і начебто і пароля більше непотрібно, але все одно, настане момент, коли потрібно буде підключити ще один комп’ютер, планшет, або телефон і тут знадобиться пароль від нашої бездротової мережі, який ми забули, або втратили.

  Для відновлення забутого пароля від Wi-Fi нам знадобиться всього лише один підключений комп’ютер до нашої мережі. Ну хоч один комп’ютер, я сподіваюся ви встигли підключити. Щось я дуже багато зайвого тексту пишу, давайте вже перейдемо до справи!

  Беремо комп’ютер який успішно підключений до нашої бездротової мережі і натискаємо правою кнопкою на значок підключення (в правому нижньому кутку). Вибираємо “Центр управління мережами і загальним доступом”.

  Відкриється вікно, в якому справа вибираємо “Управління бездротовими мережами”.

  З’явиться ще одне вікно, в якому правою кнопкою миші натискаємо на наше з’єднання вибираємо “Властивості”.

  Тепер переходимо на вкладку “Безпека” та навпаки “Ключ безпеки мережі”. бачимо приховані символи. Це наш пароль, для того що б його впізнати, просто поставте галочку біля “Відображати вводяться знаки” і ви побачите пароль від своєї Wi-Fi мережі.

  Тепер найважливіший момент, запишіть цей пароль на папірець і покладіть її в надійне місце, тільки не забудьте куди поклали. Загалом ви мене зрозуміли Ну а якщо у вас мережа ще не захищена, то обов’язково почитайте як встановити (змінити) пароль для Wi-Fi мережі і встановіть пароль.

  А що робити, якщо немає пункту “Управління бездротовими мережами”?

  Якщо у Вас в панелі управління немає пункту Управління бездротовими мережами, то робимо так:

  На панелі сповіщень натисніть на значок підключення, відкриється список мереж. Натисніть правою кнопкою миші на ту мережу, до якої Ви підключені і від якої потрібно дізнатися пароль, і виберіть Властивості.

  Далі просто ставимо галочку біля Відображати вводяться знаки і дивимося пароль.

  Якщо таким способом теж нічого не виходить, наприклад не відображається прихований пароль, або не можна встановити галочку, то дивіться в налаштуваннях маршрутизатора. Про те як це зробити, написано нижче.

  У зв’язку з тим, що у багатьох виникають проблеми при перегляді забутого пароля на комп’ютері, або просто немає підключеного комп’ютера до Wi-Fi, від якого Ви забули пароль, то я вирішив оновити статтю. Додам інформацію, за допомогою якої Ви зможете подивитися забутий пароль в налаштуваннях Wi-Fi роутера. Іноді це ще простіше, ніж дивитися на комп‘ютері.

  Дивимося забутий пароль від Wi-Fi в настройках роутера

  Ви запитаєте: “А як же зайти в налаштування роутера, якщо я не пам’ятаю пароль і не можу підключиться до Wi-Fi?” але це не проблема. Просто потрібно підключити роутер до комп’ютера з мережевого кабелю (він повинен бути в комплекті з роутером).

  Підключаємо роутер і в адресному рядку браузера набираємо адресу 192.168.1.1. Вводимо логін і пароль для доступу до налаштувань. Якщо Ви їх не міняли, то це admin і admin. Або подивіться більш подібну інструкцію про те, як зайти в налаштування маршрутизатора.

  В налаштуваннях переходимо на вкладку Wireless (Бездротовий режим). Wireless Security (Захист бездротового режиму). Навпаки PSK Password: (Пароль PSK 🙂 буде прописаний пароль для доступу до Вашої Wi-Fi мережі (у Вас пароль може бути вказаний в інший рядку на цій сторінці).

  На роутерах Asus пароль відображається прямо на головній сторінці.

  Якщо жоден спосіб не допоміг, то можна зробити повне скидання налаштувань маршрутизатора і налаштувати його заново. Ну і вже в процесі вкажіть новий пароль, який обов’язково запишіть.

  Тільки дивіться, що б Ви змогли все заново налаштувати. Роутер після скидання налаштувань буде як новий, потрібно буде вказати параметри для підключення до інтернету, назва мережі, пароль.

  Якщо у вас залишився підключеним до мережі смартфон, або планшет, то ви з їх допомогою так само можете спробувати пригадати пароль. Просто зайдіть в настройки маршрутизатора з мобільного пристрою, і подивіться ключ до мережі. Як зайти в панель управління з планшета, або смартфона, ви можете подивитися в цій статті.

  Шукаємо пароль в Windows 7

  Насамперед в PC потрібно відкрити меню «Пуск» і зайти в панель налаштувань і відрити центр управління мережами. Це ж дію можна виконати простіше, відкривши «Центр управліннями мережами і загальним доступом» з системного меню з робочого столу.

  У новому вікні необхідно клікнути по посиланню «Управління бездротовими мережами», яка розташовується в лівій частині екрана.

  Тепер, в віконці, необхідно вибрати цікавить WI-FI підключення і правою кнопкою миші відкрити властивості. У властивостях мережі вайфая відкриваємо вкладку «Безпека» і встановлюємо прапорець, як зазначено на зображенні, щоб приховані символи пароля стали отображаемость.

  Якщо всі дії були виконані вірно, то збережений ключ на комп’ютері буде благополучно відображатися, при виборі курсором миші потрібне підключення.

  Кілька способів дізнатися пароль від WI-FI на домашньому комп’ютері

  У житті кожного користувача трапляються конфузні ситуації, в тому числі, коли забуваються паролі. Знайти записаний пароль серед гір різної макулатури не так то просто. Тому в цій статті буде запропоновано кілька способів, щоб дізнатися свій пароль від WI-FI мережі.

  Щоб подивитися ключ доступу не потрібно ніяких специфічних знань, оскільки будемо дивитися вже збережені дані. Єдине що потрібно від рядового користувача, це початкові навички управління комп’ютером. Але навіть коли немає ні того, ні іншого буде розглянуто один цікавий спосіб, який є універсальним, щоб подивитися свій WI-FI ключ доступу.

  Дивимося пароль в налаштуваннях роутера

  Цей спосіб злегка складніше попереднього, але в той же час має кілька переваг. По-перше, пароль можна подивитися, навіть якщо той не збережений на комп’ютері, а по-друге, не доведеться зривати систему безпеки робочого комп’ютера, шляхом примусового відображення прихованих символів ключа.

  В яких випадках може знадобитися цей спосіб? Наприклад, після примусової перестановки операційної системи, коли всі дані зникають, це єдиний спосіб дізнатися ключ доступу.

  Напевно, не варто пояснювати, що таке роутер, напевно, кожен власник в курсі як він виглядає. Однак, слід знати, щоб увійти в модуль налаштувань роутера, його для початку потрібно підключити до домашнього комп’ютера через мережевий кабель, який повинен бути в коробці від роутера, так як поставляється в комплекті.

  Подальшим кроком необхідно запустити будь-який з наявних браузерів на PC, а в адресному рядку прописати адресу. 192.168.1.1 і натиснути клавішу введення.

  Повинно відкритися вікно з формою входу на сторінку налаштувань. Якщо вікно не з’явилося, то варто спробувати ввести інші адреси: 192.168.0.0 або 192.168.0.1. Але якщо жодні з вказаних адрес не підійшли, то доведеться взяти роутер в руки і на заводській етикетці зі зворотного боку подивитися сервісний IP.

  Бувають випадки, коли навіть на наклейці не вказують потрібної адреси, то в такому випадку варто переписати точну модель роутера і знайти адресу в інтернеті, використовуючи мобільні засоби доступу або, скориставшись допомогою друзів.

  Коли все благополучно відкрилося, в форму входу потрібно вписати логін. admin і пароль теж admin.

  Тепер потрібно знайти і відкрити сторінку Wireless або WLAN, хоча, коли версія прошивки російськомовна, то може називатися бездротовим режимом. Щоб побачити ключ від WI-FI потрібно пошукати настройки безпеки. Wireless Security і відкрити їх.

  Пароль буде написаний в рядку Password або Wireless Key. З метою безпеки він може бути прихований, тому щоб прибрати зірочки, потрібно зняти спеціальну галочку навпроти.

  Буває трапляється, що дізнатися ключ WI-FI через настройки роутера не вдається, тоді можна спробувати скинути призначені для користувача настройки на заводські, скориставшись спеціальною кнопкою на торці пристрою. Тільки варто врахувати, що після скидання, ключ WI-FI і параметри підключення доведеться налаштовувати заново.

  Використовуємо спеціальну програму

  Цей спосіб підходить для тих, хто боїться подорожувати з налагодження тільки заради того, щоб подивитися ключ доступу до WI-FI мережі. Програма WirelessKeyView, допоможе максимально швидко і з комфортом дізнатися ключ доступу. Утиліту можна знайти через пошукову систему і завантажити з офіційного сайту розробника, тим більше вона безкоштовна.

  Програма дозволяє швидко подивитися всі збережені Wi-Fi ключі на комп‘ютері. Для цього всього лише потрібно запустити програму і деякий час почекати, поки програмне забезпечення зробить пошук і сортування потрібної інформації. По завершенні пошуку, в головному вікні програми з’явиться список Wi-Fi мереж і ключів до них.

  Тепер ви знаєте як напевно можна подивитися свої параметри доступу до WI-FI з’єднанню і зможете легко підключити будь-яке з додаткових пристроїв до домашньої мережі. І про всяк випадок записуйте і зберігайте свої дані для доступу в безпечному місці.

  BETATECH.COM.UA 2021