Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як подивитися трафік інтернету на комп’ютері

Table of Contents

Швидкий спосіб з’ясувати витрата інтернет-трафіку в Windows 10

Вітаю, шановні читачі! Швидше за все, ви встигли деякий час попрацювати в Windows 10 на комп’ютері, планшеті або ноутбуці, трохи освоїлися в новинці від Microsoft, накачали з інтернету багато важливих і корисних програм. Або не дуже корисних. І одного разу вас могла відвідати думка: а який же обсяг трафіку я скачав за цей місяць? Цікаво? Ось і мені стало цікаво. І зараз я вам покажу, де знайти інформацію по використанню інтернету за останні 30 днів.

Давайте зайдемо в Пуск. Параметри. Мережа та інтернет. Швидко відкрити Параметри можна за допомогою Win I.

У розділі Мережа й Інтернет на вкладці Використання даних можна побачити загальні відомості по всім вашим мережних інтерфейсів, за якими система накопичила статистику. В даному випадку у мене відображається тільки Ethernet (звичайна виделенка через кабель). На планшетах і ноутбуках в цьому розділі буде відображатися статистикою по Wi-Fi.

Отже, ви побачили цифри викачаних гігабайт, у вас округлилися очі і захотілося негайно дізнатися подробиці. Які програми на вашому пристрої скільки трафіку з’їли можна з’ясувати, якщо натиснути на посилання Відомості про використання.

Після натискання на посилання вам відкриваються більш докладні дані. Наочно видно, які програми скільки спожили інтернету. На цьому місці деталізація даних закінчується, тобто, дізнатися конкретні адреси сайтів, які файли скачували ви не можете.

Але це ще не все! Інформацію по скачаним гігабайтам безцінного трафіку можна оформити у вигляді живої плитки на початковому екрані Windows 10. Для цього натисніть правою кнопкою миші на назві розділу Використання даних і натисніть на пункт Закріпити на початковому екрані.

Плитка з’явиться на початковому екрані. Якщо її розмір вам здасться недостатньо великим, то натисніть правою кнопкою на плитці і виберіть Змінити розмір. Широкий, як показано на скріншоті.

Как правильно проверить скорость Интернета? 3 способа теста интернета

Ну ось, стало помітно зручніше, чи не так? Тепер завжди можна швидко оцінити обсяг завантажених даних, просто відкривши меню Пуск і кинувши погляд на плитку.

Якщо захочете прибрати плитку з трафіком, то правою кнопкою натисніть на плитці і виберіть Відмінити закріплення від початкового екрана.

Відмінити закріплення плитку можна з розділу Мережа та інтернет таким же чином, як і закріплювали її.

Сподобалася стаття? Скільки витрачено гігабайт у вашій системі і яка програма виявилося найненажерливішим? Пишіть в коментарях, поміряємось 🙂

подивитися, трафік, інтернету, комп, ютері

Gab Net Stats

GabNetStats (посилання). програму можна вільно скачати з GitHub. Її не потрібно встановлювати, і вона повністю портативна. В описі сказано, що додаток частково використовує систему Windows, тому є ймовірність, що на інших OC вона не запуститься (сам не перевіряв, точно сказати не можу).

D-Link

В розширених настройках в розділі «Статус» переходимо в «Мережну статистику».

У D-Link все тут досить скудненько, але якусь інформацію можна подивитися.

TP-Link

Переходимо в розділ «Системні інструменти» і заходимо в «Статистику». Функцію потрібно активувати. Тут можна переглядати трафік по кожному пристрою.

У новій прошивці перейдіть «Додаткові настройки». «Системні інструменти». «Монітор трафіку». увімкнітьАрхів.

Переходимо в «Аналізатор трафіку» і виявляємо, що це досить великий і інформативний розділ. Спочатку потрібно включити функцію на вкладці «Статистика». Тут же можна дивитися трафік не тільки по під’єднаних пристроїв, але також із програмою. Ви можете переглянути графік по виділеній датою.

Нижче ви побачите два графіка. Можна встановити графік для виділеного пристрою або для всіх. Як бачите, тут йде інформація також по додатках і протоколах, які використовуються пристроями.

READ  Що входить в комплект Sony Playstation

На другій вкладці можна переглянути не тільки інтернет трафік, але і трафік локальний (дротової і бездротової).

У Asus також можна стежити, хто на які сайти заходить. Для цього переходимо в «Адаптивний сервіс QoS». «Історія веб». активуємо функцію.

ZyXEL Keenetic

«Монітор трафіку хостів» був доданий в версію KeeneticOS 2.14. Переходимо в цей розділ. Тут можна відстежувати споживаний інтернет ресурс для кожного зареєстрованого пристрою. Щоб зареєструвати пристрій, зайдіть в розділ «Список пристроїв», в списку «Незареєстровані пристрої», переходьте до кожного (або те, за яким ви хочете стежити), назвіть його як-небудь, і натисніть на кнопку «Зареєструвати».

Тепер вже заходимо в розділ монітора трафіку і дивимося потрібну нам інформацію з різних відрізках часу.

Як на комп‘ютері подивитися трафік інтернету з Windows?

Всім привіт! Сьогодні я розповім вам, як подивитися свій трафік інтернету на своєму (або навіть не своєму) комп’ютері. Є три способи: стандартними засобами Windows 10 (не 7), використовуючи сторонні програми і через роутер. Не будемо тягнути і почнемо. Якщо у вас під час читання виникнуть якісь питання, чи щось буде не виходити. пишіть в коментарі.

на роутере

Якщо ви підключені до інтернету через Wi-Fi маршрутизатор, то ви в налаштуваннях також можете подивитися споживаний трафік. Але є невелика проблема. Справа в тому, що прошивки у роутерів у всіх різні, і, на жаль, не у всіх є така функція. В першу чергу вам потрібно зайти в Web-інтерфейс роутера. Для цього відкриваємо будь-який браузер і вводимо в адресний рядок IP або DNS адресу апарату. Його можна подивитися на етикетці під корпусом. Дуже часто використовуються ці дві адреси:

 • 192.168.1.1
 • 192.168.0.1

Після цього вам потрібно буде авторизуватися. Якщо у вас виникли якісь проблеми зі входом в конфігуратор інтернет-центру, то читаємо цю інструкцію. Далі інструкції будуть відрізнятися в залежності від версії прошивки і виробника. Нагадаю, що і можливості отслежкі трафіку у всіх різні. І ще дуже важливий момент, як правило дана функція відключена в роутері, тому її потрібно спочатку включити.

Net Speed ​​Monitor

Програма дозволяє моніторити швидкість використовуваного інтернету. Всі дані записуються в невелику портативну базу даних SQLite. Інтерфейс підтримує досить багато мов. Є також підтримка старих версій Windows (Vista і 7). Єдиний мінус у тому, що з офіційного сайту програму скачати можна. У мене є підозра, що їх домен був перехоплений і тепер використовується шахраями. Тому спробуйте роздобути утиліту на сторонніх сервісах.

засоби Windows

У десятці є свої кошти, щоб дізнатися і перевірити витрату трафіку інтернету за останній місяць.

 • Натисніть «Пуск» і перейдіть в «Параметри», вибравши значок з шестерінкою.
 • Дивіться, нас цікавлять два розділи: Wi-Fi і Ethernet. Якщо ви підключені бездротовим шляхом, то виберіть перший варіант, якщо за допомогою дроту, то другий. І після цього натисніть по вашій мережі.
 • Ви потрапите в властивості мережі, перегорніть вниз до «лімітні підключення» і включіть функцію. далі
 • Ви потрапите назад, де нижче створиться невеликий пункт. натискаємо «Використання даних».
подивитися, трафік, інтернету, комп, ютері
 • До речі, тут же можна вибрати мережі. Нижче ви побачите, скільки трафіку використовувалося певними додатками.
 • Зараз ніякого обмеження немає, але ви можете задати його, натиснувши на кнопку «Введіть обмеження». Далі просто вводимо ряд параметрів. Якщо ви просто хочете відстежувати трафік програм, то виберіть настройку «Без обмежень».

Якщо у вас стара версія Windows 10, і ви її давно не оновлювали, то може бути пункт «Використання даних». Щоб переглянути такий же список програм, виберіть посилання «Відомості про використання».

Є невеликий мінус даного способу, якщо ви підключені до інтернету не безпосередньо, а через роутер, то він також буде показувати локальний трафік. Наприклад, при використанні DLNA. у вас фільм скачав на жорсткий диск, який підключений до маршрутизатора, а дивіться його на PC, і ось тут також буде відображатися цей додатковий трафік, хоча інтернет ви при цьому не використовуєте.

Як перевірити, які файли використовують Інтернет

Способів, як можна подивитися, що жере трафік Інтернету, не так багато, причому вони розрізняються за версіями Windows.

Як дізнатися, яка програма використовує Інтернет на Windows 7

Для початку потрібно відкрити диспетчер задач. Щоб це зробити, можна або натиснути клавіші «Ctrl Alt Del», або натиснути правою клавішею миші по панелі задач (довга смуга внизу екрана з усіма активними ярликами) і вибрати «Запустити диспетчер задач».

Після того як диспетчер задач відкрився, потрібно вибрати наступні розділи: «Швидкодія». «Монітор ресурсів». «Мережа». Далі з’явиться поле «Процеси з мережевою активністю». Ось там і потрібно дивитися, які програми використовують Інтернет.

Як перевірити витрату мегабайтів

Перевірити витрата мегабайтів за 30 днів можна, якщо зайти в «Пуск». «Параметри». «Мережа та інтернет». «Використання даних». Всі дані будуть розписані по додатках. Цю статистику можна розмістити на робочому столі.

Как узнать какие программы используют интернет на комьютере

Перевіряти витрата можна точно так само, розмістивши на робочому столі таблицю від NetWorx. додатки, про який мова піде нижче. Так як перевірити, куди йде трафік на компютері, можна набагато простіше без спеціальної програми, цей варіант підійде, якщо додаток і далі буде використовуватися у вирішенні проблеми.

READ  Підключення звукової карти до PC

Comodo Firewall

Прекрасна безкоштовна програма з російськомовним інтерфейсом.

Важливо! Є ще розширена версія Comodo Firewall, яка стоїть 39,99 / рік.

Після установки ця програма покаже, яка програма споживає найбільше трафіку в процентному співвідношенні. Comodo також може блокувати використовує трафік небажаний ресурс, вимагати перезавантаження після змін, що дозволяють фаєрвол працювати.

Існує ще функція «Сканування», здатна видати докладний звіт по файлів, що знаходяться в системі і чи можна їм довіряти. Натиснувши на один з них, з’явиться звіт по відправленої та отриманої інформації подібно TCPView. А ось «Ізольована середу» дозволить бувати в «небезпечних місцях» без наслідків для пристрою, т. Е. Додатки не зможуть спожити занадто багато мегабайт.

Як перевірити, куди йде інтернет-трафік на компютері

Не завжди перераховані вище способи дозволяють визначити все те, що потрібно. Для вирішення таких проблем були створені такі програми:

У кожної є свої особливості, яких немає у конкурентів.

Як відключити програми, які використовують Інтернет

За допомогою перерахованих вище додатків відключити програми. справа кількох кліків (крім NetWorx). Трохи складніше йдуть справи в тому випадку, якщо Comodo Firewall і TCPView не встановлені. Тут знову шляхи вирішення проблеми варіюються від встановленої системи.

Windows 10

Насамперед потрібно зайти в «Пуск» і знайти там «Центр оновлень Windows». Натиснувши на цей розділ правою кнопкою миші, потрібно відкрити властивості, де цей центр вимикається. Так скасовуються поновлення, які забирають величезну кількість трафіку.

Далі слід зайти в «Параметри». «Мережа та інтернет» і вибрати свою мережу, натиснувши на «Відомості про використання». З’явиться список додатків, що витрачають трафік, натискаючи на який, можна їх зупинити.

Зверніть увагу! В параметрах також потрібно обов’язково відключити роботу всіх програм у фоновому режимі. Якщо дотримати всі ці три ради, трафік буде витрачатися куди менше.

Network Performance Monitor і NetFlow Traffic Analyzer

 • Моніторинг продуктивності мережі.
 • Контроль швидкості і надійності при передачі інформації.
 • Ідентіфіцікація помилок і несправностей, аналіз перевантажень.
 • Фільтрація статистики по відвідувачах, протоколам і програмами.
 • Візуальне представлення результатів.

Використання для моніторингу сторонніх програм

Як перевірити, куди йде швидкість інтернету. завантажити додатковими програмами, що відповідають за контроль інтернету. Огляд додатків далі.

відключення оновлень

Крім того, що автообновления сильно завантажують комп’ютер, вони швидко можуть витратити весь наявний трафік. Плюси виключення подібний функцій. в збільшенні швидкості роботи PC та інтернету.

 • Розгорнути Панель управління, перейти до пункту Адміністрування.
 • Відкрити Служби і служби Windows Update.
 • Правою кнопкою на миші клікнути Центр, далі. Зупинити.
 • Зробити перевірку: в Свойствах має бути зазначено, що тип запуску Відключено. зберегти зміни.

Для тих, хто має інновацію WUDO від Microsoft. 2 спосіб:

 • Відкрити головне меню.
 • У Додаткових параметрах натиснути Вибрати процес отримання оновлень.
 • Бігунок Оновлення з декількох місць повинен бути поставлений на Вимкнути. Ок.

Використання коштів самої операційної системи

Остання версія Windows має нові корисні функції, в тому числі можливість відстежити витрачання трафіку в рамках систем самостійно софтів.

Як дізнатися скільки інтернету витратив на компютері через Параметри ноутбука:

подивитися, трафік, інтернету, комп, ютері
 • Натиснути на Пуск пристрою, відкрити Параметри.
 • Знайти в меню розділ Мережа та інтернет.
 • Вибрати Використання даних.
 • Пункт Відомості про використання виводить на екран детальний звіт про використаних байтах. У тому числі відкривається інформація про програмках, які оновлюються за допомогою веб-з’єднання.

Додатково! Даний розділ можна закріпити на панелі завдань, щоб мати до нього постійний доступ.

 • Натиснути правою кнопкою мишки на робочому столі, викликати Диспетчер завдань.
 • У ньому буде напис Журнал додатків, відкрити.
 • Диспетчер покаже додатки, які витрачають трафік.

В іншому методі користувач застосовує Монітор ресурсів. один з вбудованих інструментів ОС. Його можна використовувати для аналітичних цілей при оцінці процесора і пам’яті, роботи мережі і дисків.

Механізм активується завдяки введенню команди perfmon (res) в рядок Виконати, також операцію можна провести за допомогою Панелі управління, в розділі Адміністрування. Монітор ресурсів показує віконце з необхідною статистикою: пункти мають відповідні назви Мережа, Пам’ять та ін. Він може допомогти з пошуком інформації про цікавить файлі по глобальній мережі. Утиліта дає можливість тимчасово або остаточно відключати зайві процеси системи.

При активному користуванні веб-ресурсів допомагає спеціальний браузер з функцією стиснення інтернет-трафіку

BitMeter II

 • Безкоштовний.
 • Наявність таблиць, графіків.
 • Аналіз відомостей за днями, тижнями та місяцями.
 • калькулятор трафіку.
 • Установка повідомлень та налаштування лімітів.

Як встановити ліміт обміну даними

Через установки локального з’єднання можливо включити обмеження переданих даних для основних програм. Сама процедура складається з нескладних етапів:

Windows 10 Решаем проблему пожирания трафика

 • Відкрити Параметри PC.
 • Знайти пункт Мережа та Інтернет, клікнути по знаку Wi-Fi.
 • Перейти по нижній посиланням Розширені можливості пошуку.
 • Натиснути на установку Задати як лімітоване підключення. Поставити бігунок на Увімкнути.
READ  Антивірус на флешку для перевірки комп'ютера

GlassWire

Потужна утиліта GlassWire. Її особливості:

 • Висока якість графічних звітів.
 • Статистика відомостей за обраний період.
 • вбудований фаєрвол.
 • Управління віддаленими мережами.
 • система повідомлень.
 • Всі опції включаються тільки при реєстрації.

Відстежувати трафік можна і на смартфонах, наприклад, за допомогою програми Облік трафіку

Як дізнатися які програми використовують інтернет на Android?

Щоб потрапити в потрібне меню на Android, вам потрібно перейти в Налаштування, потім Мережа та Інтернет і Передача даних. У наступному меню натисніть кнопку Детальніше і тоді перед вами постане список з усіх додатків на вашому пристрої, які так чи інакше витрачають ваші дані.

Як перевірити витрату трафіку?

Як перевірити витрату мобільного трафіку

 • Відкрийте настройки телефону.
 • Натисніть Мережа та Інтернет Передача даних.
 • У розділі «Мобільний Інтернет» ви побачите загальний обсяг використаного трафіку.
 • Щоб побачити графіки та інші дані, натисніть Мобільний трафік. Щоб вибрати часовий інтервал, натисніть на стрілку вниз.

Як подивитися витрата трафіку на комп’ютері Windows 8?

Потрібно клацнути по розміщеному в панелі завдань значку мережевого з’єднання, у вікні “Мережі” вибрати активне мережеве з’єднання, клікнути по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати пункт “Відображати відомості про передбачуваний використанні даних”.

Як обмежити використання трафіку?

Як обмежити швидкість передачі даних

 • У правому верхньому куті екрану натисніть на значок Налаштування.
 • Встановіть або зніміть обмеження на мобільний трафік за допомогою відповідного перемикача.

Як обмежити трафік Windows 10?

 • Відкрийте меню «Пуск» і зайдіть в «Параметри».
 • Зайдіть в «Мережа та Інтернет» = з лівого боку виберіть «Використання даних», з правого боку біля «Показати параметри для” виберіть з’єднання, ліміт для якого ви хочете задати = натисніть на «Встановити ліміт».

Скільки з’їдає мережі під час перегляду фільму?

Тепер потрібно порахувати, скільки відеопотік за цей час «з’їсть» трафіку. Якщо помножити отримані вище величини на 5400 секунд, то вийти що на фільм в середній якості йде приблизно 337 500. 540000 кілобайт або 329,59. 527,34 мегабайт трафіку.

Як подивитися витрата трафіку на комп’ютері Windows 7?

У програму можна потрапити кількома шляхами: через кнопку Пуск ( «Пуск Все програми Стандартні Службові Монітор ресурсів») або натисніть на комбінацію клавіш «CtrlShiftEsc», в запустити Диспетчер завдань перейдіть на вкладку «Швидкодія» і натисніть на кнопку «Монітор ресурсів».

Як включити контроль трафіку на Xiaomi?

Для цього виконайте такі дії:

 • Зробіть свайп зверху вниз, щоб відкрилася панель повідомлень з швидкими налаштуваннями;
 • Затисніть палець на кнопці «Інтернет», поки не відкриється сторінка «SIM-карти і мобільні мережі»;
 • Перейдіть в розділ передача даних і зробіть активної галочку навпроти напису «Контроль трафіку».

Як подивитися витрата трафіку на комп’ютері Windows 7?

У програму можна потрапити кількома шляхами: через кнопку Пуск ( «Пуск Все програми Стандартні Службові Монітор ресурсів») або натисніть на комбінацію клавіш «CtrlShiftEsc», в запустити Диспетчер завдань перейдіть на вкладку «Швидкодія» і натисніть на кнопку «Монітор ресурсів».

Як подивитися на що йде трафік на iPhone?

Щоб переглянути використаний обсяг трафіку в мережі передачі даних, перейдіть в меню «Налаштування» «Стільникові дані» або «Налаштування» «Мобільні дані». На пристрої iPad це меню називається «Налаштування» «Стільникові дані».

Як дізнатися що жере трафік на PC Windows 10?

У загальних рисах дізнатися про те, скільки і чого звідки прийшло і куди пішло, можна дізнатися в настройках: Параметри. Мережа та Інтернет. Використання даних. Тут, в розділі «Загальні відомості» у вигляді кільцевої діаграми представлений графік витрати трафіку за типами з’єднання за останні 30 днів.

Як можна дізнатися скільки додатків в даний момент працює в системі Windows?

Якщо ви хочете переглянути фактичні дані про використання даних для своїх додатків, перейдіть на вкладку «Журнал додатків» в диспетчері завдань. Стовпець «Мережа» показує вам загальна кількість даних використане вашими додатками за останні 30 днів.

Як дізнатися витрата трафіку інтернету на компютері?

У загальних рисах дізнатися про те, скільки і чого звідки прийшло і куди пішло, можна дізнатися в настройках: Параметри. Мережа та Інтернет. Використання даних. Тут, в розділі «Загальні відомості» у вигляді кільцевої діаграми представлений графік витрати трафіку за типами з’єднання за останні 30 днів.

Як дізнатися на що витрачається трафік Теле2?

Як перевірити залишок трафіку на Теле2

 • Команда USSD-сервісу. Користувач повинен зробити запит виду 15500 #, відповіддю на який буде повідомлення, що містить точну кількість залишилися для використання гігабайт.
 • Дзвінок в службу 611.
 • онлайн перевірка.

Як дізнатися на що йде трафік?

Як перевірити витрату мобільного трафіку

 • Відкрийте настройки телефону.
 • Натисніть Мережа та Інтернет Передача даних.
 • У розділі «Мобільний Інтернет» ви побачите загальний обсяг використаного трафіку.
 • Щоб побачити графіки та інші дані, натисніть Мобільний трафік. Щоб вибрати часовий інтервал, натисніть на стрілку вниз.
BETATECH.COM.UA 2021