Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як показати фільм з телефону на телевізор

Тюльпани. альтернатива іншим варіантам кабельного підключення

Цей варіант підходить для кінескопів і класичних TV, де є роз’єми під «Тюльпани». Для їх підключення до телефону потрібно перехідник. Виняток. коли вхід для навушників в мобільному пристрої. стандартний роз’єм для цього виду кабелю.

Как смотреть фильмы через телефон на телевизоре

 • Підключити телефон безпосередньо або через перехідник.
 • Вставити роз’єми «Тюльпанів» до відповідних за кольором входи на телевізорі.
 • Вибрати джерело сигналу. AV.
 • Відкрити потрібний файл.

Как подключить телефон к телевизору через USB

У цьому методі багато мінусів. До головного відносять. обмеження за якістю і вирішенню відтвореного відео. Тюльпани не призначені для трансляції об’ємного файлу, тому Full HD не для них.

Нерідко при такому способі трансляції відео з телефону на телевізор пропадає звук або виходять перешкоди зображення. Це виправити складно. Проблема може бути в кабелі, в роз’ємах на TV або в типі переданого відеофайлу.

Переваги та недоліки кабельної передачі відео

Вивести фільм з телефону на телевізор через кабель можна, якщо він записаний в пам’яті пристрою. Онлайн перегляд недоступний. І це основний недолік кабельного сполучення пристроїв.

 • Хороша якість передачі даних з урахуванням обраного способу підключення і формату відео. На трансляцію не впливає надійність підключення до Wi-Fi.
 • Швидкість і легкість налаштувань. Послідовно з’єднати кабелі може будь-який користувач смартфона.
 • Можливість одночасної підзарядки телефону при виборі USB-перехідника.

Якщо потрібна передача фільмів в режимі online, необхідно вибрати бездротової метод підключення або застосування спеціальних додатків. Всі ці варіанти доступні тільки для Smart TV.

Можливості сучасних смартфонів набагато більше, ніж телевізорів. Крім варіантів Smart, які і так є практично повноцінним комп’ютером, через який можна дивитися фільми, серіали онлайн, заходити в соцстеі і навіть грати в онлайн-ігри. При цьому на мобільному пристрої часто зберігаються домашні відео і фото, які хочеться подивитися на великому екрані. Розберемося, як транслювати з телефону на телевізор відеофайли, які налаштування для цього будуть потрібні.

фільм, телефон, телевізор

програма Chromecast

Варіант для телевізорів, не оснащених Wi-Fi модулем. По суті це не програма, а програмний пристрій під назвою Chromecast. Виконується воно в вигляді HDMI-порту для телевізора з підключенням до домашньої Wi-Fi мережі.

Адаптер після включення автоматично знайде смартфон, підключений до цього ж Wi-Fi. І синхронізує пристрою. Після цього на TV відобразиться контент телефону, включиться режим дублювання екранів. І можна відтворювати будь-які ролики з вкладок браузера Chrome, включаючи Ютуб канали.

Провідні способи трансляції

Підключити мобільний пристрій через кабель можна трьома способами: через USB, HDMI і «Тюльпани». У всіх випадках буде відтворюватися тільки файлова система телефону. Тобто можна відкрити записане відео або фото. І то тільки в тому випадку, якщо TV підтримує потрібний формат.

READ  Які смартфони підтримують 5G

Відправлення через HDMI-кабель

Транслювати відео з телефону на телевізор через HDMI просто, але трохи складніше, ніж через USB. Це обумовлено наявністю не у всіх моделях смартфонів входу HDMI-mini. І якщо його немає, доведеться купувати додатковий перехідник.

Гідність. гарна якість трансляції. Нові версії кабелю HDMI 2.0 і вище здатні передавати відео з роздільною здатністю 4К і Full HD. Але тільки в тому випадку, якщо телевізор підтримує ці формати і при передачі даних не застосовуються додаткові перехідники, що впливають на якість і дозвіл відео.

 • Спочатку підключається телефон. Потім, телевізор.
 • В меню TV переходите в джерело сигналу і вибираєте HDMI 1 або 2. Залежить від роз’єму, куди підключено пристрій.
 • Відкрити потрібний файл, серед з’явилися варіантів на екрані.

Навігація виконується за допомогою пульта дистанційного керування. Стрілки перемикання каналів. перехід від одного файлу до іншого. Кнопка ОК. відкриття потрібної папки, відео.

Важливо! До вибору даного способу трансляції з телефону на телевізор переконайтеся, що дані роз’єми є на приладах. Перевірте, які типи і дозволу підтримує TV. І тільки потім підключайте техніку. Також пам’ятайте, що даний спосіб тягне швидку розрядку девайса. Тому відразу поставте його на підзарядку від мережі.

Трансляція відео з YouTube

Мабуть, більшість роликів на мобільному користувачі дивляться саме через YouTube канали. І багатьом хочеться дивитися їх на великому екрані. Для цього необхідно спочатку синхронізувати телефон з TV будь-яким зручним способом, крім Тюльпанів, які не дадуть потрібну якість зображення.

 • Перевірити, наявність додатка YouTube на смартфоні. Зайти в нього. Знайти настройки і активувати Watch on TV.
 • При правильному підключенні на екрані телефону з’явиться інструкція з підказками.
 • Зайти в меню Smart TV, знайти додаток Ютуб. І вибрати тип підключення «В ручному режимі».
 • На екрані з’явиться код, який необхідно ввести на телефоні через кнопку «Додати».
 • Після всіх маніпуляцій, вбрання відео на смартфоні відкриється на великому екрані.

Особливість даного методу, що можна не виконувати синхронізацію пристрою. Якщо Smart TV працює з гарною якістю підключення до мережі і на ньому встановлено додаток YouTube, можна просто дивитися ті ж ролики, але відразу на великому екрані.

Різні назви технології

Виробники нерідко дають одній і тій же технології різні назви. Наприклад, LG, Panasonic і Philips використовують позначення Miracast, тоді як на пристроях компаній Samsung і Sony аналогічна функція називається Screen Mirroring і MirrorLink відповідно. Проте установка з’єднання у всіх випадках виконується схожим чином. шляхом вибору відповідного пункту меню в налаштуваннях смартфона. Також необхідно активувати цю функцію на TV. Недоліком технології Miracast є можливі обриви зв’язку.

Використання функції DLNA на ОС Android

У більшість смартфонів функція передачі даних по DLNA вже вбудована. Так, для перегляду на телеекрані фотографій, що зберігаються в пам’яті телефону Sony Xperia, досить буде натиснути на відповідний значок над зображенням і вибрати потрібний пристрій зі списку представлених. Через кілька секунд фото або відео автоматично з’явиться на екрані вибране пристрою. Як альтернативний засіб можна використовувати спеціальні програми, такі як PlugPlayer.

READ  Телевізор Samsung немає звуку

AirPlay

Передача даних на телевізор з мобільних пристроїв Apple здійснюється за допомогою технології AirPlay і мультимедійного програвача Apple TV. Останній є предметом першої необхідності для всіх власників мобільних пристроїв компанії Apple. Невелика приставка підключається до телевізора через роз’єм HDMI і передає на нього аудіо- і відеодані за допомогою AirPlay. При цьому Apple TV повинен бути підключений кабелем або по бездротовому каналу до того ж маршрутизатора, що і мобільний гаджет.

Оскільки технологія AirPlay функціонує лише в рамках екосистеми Apple, проблем з сумісністю пристроїв не виникає. Разом з тим передача зображення і звуку можлива лише при використанні Apple TV. Однак стерео систем і домашніх кінотеатрів, що підтримують AirPlay, стає все більше. перш за все, мова тут йде про дорогі моделі ресиверів, міні-систем і бездротової акустики (док-станції для iPod).

Як дивитися фото і відео зі смартфона на телевізорі

Вам незручно переглядати мультимедіа файли на маленькому екрані смартфона? Сьогодні ви дізнаєтеся, що для їх перегляду на сучасному телевізорі зі смартфона досить декількох торкань екрана вашого мобільного пристрою. Давайте розглянемо способи, які призначені для відтворення фотографії та відеоролики на екрані Smart телевізора, що стоїть у вашій вітальні.

Способи підключення смартфона до телевізора

Для передачі зображення і звуку зі смартфона на телевізор можуть використовуватися різні технології: одні припускають кабельне підключення, інші. транслюють сигнал по бездротовому каналу.

 • Miracast забезпечує взаємодію між пристроями на базі ОС Android і багатьма сучасними моделями телевізорів від LG, Philips, Sony, Samsung, Panasonic і інших виробників. При цьому з’єднання встановлюється по Wi-Fi.
 • AirPlay дозволяє передавати аудіо- і відеофайли з пристроїв компанії Apple. таких, як iPhone, на будь-який оснащений HDMI-входом телевізор, використовуючи домашню мережу і мультимедійний програвач Apple TV.
 • DLNA є стандартом потокового мовлення, що служить для передачі файлів з будь-яких смартфонів на телевізори, що підтримують бездротову мережу. це оптимальний варіант для пристроїв, придбаних кілька років назад.
 • HDMI кабелем (MHL) можна скористатися, якщо між пристроями невдалої спроби здійснити дзвінок за допомогою бездротової мережі. Для цього смартфон повинен підтримувати MHL (з USB на HDMI або мати спеціальний порт). Для гаджетів Samsung і Apple при такому способі підключення необхідний перехідник.

MHL об’єднує в собі функціональність інтерфейсів HDMI і micro-USB: за допомогою HDMI можна передавати HD відео і звук, а використовуючи стандарт micro-USB. заряджати пристрій. Специфікація MHL 3.0 здатна передавати відео з роздільною здатністю Ultra HD з частотою 30 Гц, 7.1-канальний звук з підтримкою Dolby TrueHD і DTS-HD, а також заряджати пристрої потужністю до 10 ват. Все MHL-кабелі зазвичай поділяють на 3 види:

 • Невеликий перехідник, на якому є HDMI-вхід для підключення HDMI-кабелю від телевізора, вхід micro-USB для підключення зовнішнього живлення (без цього висновок зображення просто-напросто не буде працювати) і вихід micro-USB для підключення до відповідного роз’єму смартфона. Недолік: вимагає наявності крім самого перехідника ще двох кабелів.
 • MHL-кабель, який можна безпосередньо з’єднувати HDMI-вихід телевізора і MHL-вихід смартфона. Акумулятор смартфона при цьому заряджається безпосередньо через HDMI-кабель, і пристрій не вимагає зовнішнього живлення, але таку можливість поки підтримують далеко не всі моделі телевізорів.
 • І ще один вид MHL-кабелю. ексклюзивна розробка компанії Samsung, їх можна зустріти як у вигляді окремих перехідників, так і в складі інших аксесуарів, наприклад, док-станцій. Головна відмінність від стандартних MHL-роз’ємів полягає в використанні додаткових контактів. 11 пінів в коннекторе проти стандартних 5 пинов micro-USB. Таке рішення дозволяє Samsung розширити функціональність стандарту MHL (наприклад, з’являється можливість підключати периферійні пристрої), але робить несумісними без спеціальних перехідників 5-піновий коннектори з 11-піновим пристроями, так само як і навпаки, 11-піновий кабелі з усіма іншими смартфонами.
READ  Де знайти qr код на телефоні

особливості Miracast

На багатьох моделях смартфонів меню доступно тільки в книжковому форматі. Пристрій Sony Xperia ZL є приємним винятком. при повороті підключеного до телевізора смартфона орієнтація меню на великому екрані автоматично зміниться на альбомну.

При передачі відео зі смартфона Samsung Galaxy S 4 на телевізор на екрані мобільного пристрою відображаються тільки елементи управління. При використанні інших смартфонів картинка показується одночасно на обох пристроях.

Бездротове підключення до телевізорів Sony

В телевізорах Sony функція Screen Mirroring представлена ​​в меню поруч з іншими джерелами сигналу. Це дозволяє прискорити підключення до смартфону, який вже використовувався в зв’язці з телевізором.

установка з’єднання

Щоб скористатися функцією відеоповтор, натисніть два рази на кнопку Home, розташовану на передній панелі смартфона, і перейдіть активних додатків в нижній частині екрана до упору вправо. В результаті повинен з’явитися значок AirPlay.

У меню, будуть показані всі доступні в мережі пристрої, здатні приймати дані за допомогою AirPlay. Виберіть тут Apple TV і активуйте настройку Відеоповтор. Якщо вам не вдається знайти меню AirPlay, то це вказує на відсутність з’єднання з Apple TV.

Тільки після цього стане можливою передача на телевізор аудіо- та відео контенту як з меню Apple iPhone, так і з різних додатків. Наприклад, для перегляду фотографій або відео на великому екрані досить буде запустити на пристрої iPhone відповідну програму.

При відтворенні фотографій і відеороликів картинка буде тільки на екрані телевізора. Управління переглядом здійснюється з мобільного пристрою. А ось ігри і різні додатки від сторонніх розробників відображаються як на телефоні, так і на телевізорі. це дуже зручно.

BETATECH.COM.UA 2021