Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як показувати відсотки зарядки на iPhone 11

Table of Contents

Вмикаємо відображення рівня заряду у відсотках на iPhone SE, 8, 7, 6S, 6

На iPhone з кнопкою «Додому» і без вирізу у верхній частині екрану працюють і варіант з віджетом, описаний вище (в iOS 14) і більш простий. показ відсотка заряду в рядку статусу, щоб включити його:

 • Зайдіть в Настройки і виберіть пункт «Акумулятор».
 • Увімкніть опцію «Заряд у відсотках».

Відразу після цього рівень заряду відобразиться у верхньому рядку справа, поруч із позначкою батареї.

Як включити заряд у відсотках на iPhone

За замовчуванням iPhone відображає рівень заряду акумулятора у вигляді заповненої значка батареї, проте ми можемо подивитися його і в процентах: на iPhone без «вирізу» можна включити відсоток зарядки прямо в рядку стану, на iPhone 12, 11, XS, XR і інших моделях без кнопки «Додому» і з «чубчиком» відображення відсотка в рядку статусу недоступно, але можливі рішення є і для цих телефонів.

У цій інструкції про можливості включення показу заряду у відсотках на iPhone різних моделей, включаючи найновіші, такі як iPhone 12 і 12 Pro, 11 і 11 Pro.Также може бути корисним: Чому iPhone заряджається тільки до 80 відсотків, Як включити відсоток заряду на MacBook.

Як включити показ відсотка зарядки на iPhone 12, 11, XS та XR

На жаль, на iPhone з вирізом у верхній частині екрану помістити відображення поточного заряду акумулятора у вигляді відсотка у верхньому рядку недоступно.

Проте, ми можемо підібрати один з двох варіантів і в цьому випадку:

 • Найпростіше. відкрити «Пункт управління», потягнувши з верхнього правого краю екрана вниз: в результаті в рядку статусу відобразиться і відсоток зарядки.
 • Друга можливість стала доступною з виходом iOS 14. тепер ми можемо розмістити віджет, який показує рівень заряду акумулятора, в тому числі і на домашньому екрані (або в області віджетів зліва):
 • натисніть і утримуйте палець в порожньому місці домашнього екрану, а коли він перейде в режим редагування, натисніть на кнопку «Плюс» зліва вгорі.
 • Відкриється список віджетів, знайдіть в списку пункт «Елементи живлення».
 • Виберіть підходящий варіант міні-програми з відображенням відсотка і додайте його на головний екран.
 • В результаті у вас завжди буде показуватися поточний відсоток заряду, хоча він і займає більше місця, ніж потрібно, на мій погляд.

Можливо, в майбутньому Apple запропонує інший варіант показу відсотка зарядки на цих моделях iPhone, але поки лише так.

Якщо залишаються питання. задавайте їх у коментарях, є ймовірність, що рішення знайдеться.

Чесно скажу сам виробник приховує відображення рівня заряду. І правильно робить. З власного досвіду суджу відволікає і ти постійно думаєш скільки залишилося і.т.д. Спочатку теж ставив потім прибрав.

Як перенести всі дані з одного iPhone на інший?

Щоб розпочати передачу даних зі старого iPhone на новий, натисніть кнопку «Перенести з iPhone». Якщо використовується кабельне підключення, значок перенесення показує, що пристрої з’єднані. Можна також вибрати, чи переносити зі старого iPhone на новий деякі настройки, такі як Apple Pay і Siri.

Як включити відсотки зарядки на Android 10?

Як включити відсотки зарядки на Samsung?

 • Інструкція підходить для смартфонів на базі One UI: А10, А30, А50, S10 і т.д.
 • Зайдіть в розділ «Повідомлення».
 • Тапніте по рядку «Рядок стану».
 • Переведіть перемикач «Показати відсоток зарядки» в положенні “On”.
 • Готово.
 • ВІДЕОінструкція
 • Виберіть розділ «Дисплей».
 • Натисніть на «Рядок стану».

Як на iPhone х зробити заряд у відсотках?

Як ми знаємо, в новому флагмані Apple, на жаль, відсутня можливість побачити заряд акумулятора у відсотках. Це пов’язано з новою конструкцією верхньої частини дисплея iPhone X, через яку просто немає місця для відображення відсотків. Для того, щоб дізнатися відсотки досить просто відкрити Панель Управління.

Скільки у мене відсотків на зарядці?

Подивіться, наскільки швидко воно заряджається. Відкрийте настройки телефону. У розділі «Батарея» ви побачите, що залишився відсоток заряду і час повної зарядки.

Як включити заряд у відсотках на iPhone 11?

Просто смахніте вниз з правого верхнього кута дисплея. На iPhone SE (2-го покоління), iPhone 8 і більше ранніх моделях, iPad і iPod touch (7-го покоління) відсоток заряду акумулятора може відображатися в рядку стану. Перейдіть в меню «Налаштування» «Акумулятор» і включіть параметр «Заряд у відсотках».

Як збільшити індикатор батареї на Android?

Як налаштувати відображення індикатора заряду

 • Заходимо в меню «Налаштування». «Система і пристрій».
 • Переходимо до пункту «Повідомлення і рядок стану».
 • У вкладці «Рядок стану» є пункт «Індикатор батареї».

Як включити заряд у відсотках на iPhone XR?

iPhone XR: як зробити заряд у відсотках

 • Доторкніться пальцем до правого вушка (верхній кут смартфона). Там намальована батарейка.
 • Відкрийте пункт управління. Для цього проведіть пальцем зверху вниз.
 • У верхньому кутку, на правому вушку, крім мініатюри батареї, ви побачите заряд батареї у відсотках.
READ  Як відключити Wi-Fi на iPhone

Як включити відсотки зарядки на iPhone 11?

Почну відразу з того, що ситуація абсолютно така ж, як з тим же iPhone XS або iPhone X. На головній екрані відсотки ви не побачите.

У настройки йти немає сенсу, Apple її прибрала для нового покоління iPhone. Але якось же можна її включити.

 • викликаємо Панель управління (свайп в правому верхньому куті);
 • бачимо бажані відсотки.

Якщо ви тільки почали використовувати «iPhone» з вирізом, то варто звикати бачити відсотки акумулятора саме там і ніде більше.

Как сделать проценты на айфоне? Включаем показ заряда батареи в процентах.

Чи зручно це? Напевно так. Адже на головному екрані залишається лише зображення батарейки і ви будете себе спокійніше почувати. Ну а якщо вже дуже потрібно, то робимо свайп і бачимо потрібну інформацію.

Розповідаємо, як дізнатися заряд у відсотках на «айфон» з жестовою управлінням.

Якщо ви є щасливим володарем iPhone X, iPhone XR, iPhone XS або XS Max, то напевно вже встигли помітити, що «Айфони» з жестовою управлінням і без фізичної кнопки Home не відображують відсоток заряду акумулятора у верхньому меню.

Справа в тому, що конструкція верхньої частини дисплея виконана таким чином, що там просто немає місця на «відсотки». Порівняйте свій «X» з будь-яким іншим «iPhone», і ви зрозумієте, з чим це пов’язано.

На жаль, можливості показувати відсотки на головному екрані і екрані блокування iPhone X, XS, XS Max і XR позбавлені. З цим нічого не поробиш, залишається тільки змиритися.

Однак спосіб дізнатися, скільки конкретно% заряду залишилося в джерелі живлення, є. Більш того, таких способів кілька.

Заряд батареї у відсотках на нових iPhone

Отже, для того щоб поставити відсотки зарядки на iPhone, вам необхідно відкрити настройки iPhone і перейти в розділ «Акумулятор». Даний розділ повинен знаходитися трохи нижче розділу «Основні».

А далі все дуже просто. У розділі «Акумулятор» є перемикач «Заряд у відсотках». Переведіть даний перемикач в положення «Включено» і в рядку стану, поряд з іконкою акумулятора, з’явиться значення заряду у відсотках.

Даний спосіб однаково добре працює на всіх моделях iPhone з новими версіями iOS, включаючи iPhoneX.

Заряд акумулятора у відсотках на старих iPhone

У старих версіях операційної системи iOS в настройках може не бути розділу «Акумулятор». В цьому випадку вам потрібно зайти в розділ «Основні».

В даному розділі серед іншого буде присутній перемикач «Заряд у відсотках». Якщо перевести його в положення «Включено», то ви включите відображення відсотків зарядки поруч з іконкою акумулятора.

Якщо ж у вас все одно не виходить знайти функцію «Заряд у відсотках», то спробуйте скористатися пошуком по налаштувань. Спробуйте ввести пошуковий запит «Акумулятор» або «Заряд у відсотках» і ви обов’язково знайдете функцію, за допомогою якої можна поставити відсотки зарядки на ваш iPhone.

До речі, вперше можливість поставити індикатор з відсотками поруч з іконкою акумулятора з’явилася в iPhone 3GS. У старіших моделях iPhone така можливість прийшла тільки з оновленням iOS до версії 3.0.1. Після iPhone 3GS все нові моделі iPhone оснащуються цією функцією з коробки.

Як виставити заряд у відсотках на iPhone

Іконка акумулятора, яка відображається на iPhone в правому верхньому куті екрану, дуже мало інформативна. Дивлячись на неї складно сказати на скільки відсотків заряджений акумулятор пристрій. З такою іконкою доводиться гадати і робити припущення на кшталт: можливо це 60 відсотків.

На щастя, цю проблему можна вирішити. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як поставити відсотки зарядки на iPhone без використання будь-яких сторонніх додатків і що найголовніше без Jailbreak. Стаття буде актуальна для всіх сучасних моделей iPhone, включаючи iPhone 4, 4s, 5, 5s, SE, 6, 6s і 7.

Як зробити відсотки зарядки на iPhone 11?

Батарея будь-якого девайса, включаючи iPhone 11, є вельми важливим елементом пристрою і тому дуже важливо постійно тримати на контролі, який заряд залишився в точності до відсотка.

На дуже старих девайсах відсотки можна було зробити в Настройках, а як йдуть справи з новим iPhone 11?

Як дізнатися відсоток заряду на iPhone X-сімейства?

1) Відкрийте панель управління. на «іксах» для цього достатньо провести пальцем вниз з верхнього правого кута. Ви побачите відсоток заряду батареї в правому верхньому куті. Так, все настільки просто.

2) Другий варіант. просто запитаєте Siri. Голосовий помічник відповість на питання, який рівень заряду акумулятора у відсотках.

3) Ще ви можете провести пальців зліва направо на екрані блокування або на головному екрані. ви також побачите заряд у відсотках під поточною датою.

Как установить заряд в процентах на iPhone X?

4) Нарешті, відсоток заряду показується тоді, коли один з «іксів» підключений до зарядного пристрою.

І, так, напевно дана інструкція буде актуальна і для iPhone 11, 11 Pro і Pro Max, старт продажів яких очікується у вересні 2019 року.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте. Instagram. Viber.

Як на XR включити заряд у відсотках?

Змахніть шторку вниз. розкриється меню центру управління, де завжди відображається точний рівень акумулятора. 2. Запитайте у Siri: «Який зараз рівень заряду батареї?». Справа в тому, ті ж 80% залишку заряду і навіть 60% для багатьох з нас «ще цілком собі достатньо», щоб не тягнутися до повербанку або зарядник.

Як дізнатися стан батареї на iPhone?

На iPhone 6 і пізніших моделях після поновлення до iOS 11.3 або більш пізньої версії стають доступні нові функції: перегляд стану акумулятора і повідомлення про необхідність замінити його. Ці функції знаходяться в меню «Налаштування» «Акумулятор» «Стан акумулятора».

Як на iPhone зробити так щоб зарядка показувала в процентах?

Просто смахніте вниз з правого верхнього кута дисплея. На iPhone SE (2-го покоління), iPhone 8 і більше ранніх моделях, iPad і iPod touch (7-го покоління) відсоток заряду акумулятора може відображатися в рядку стану. Перейдіть в меню «Налаштування» «Акумулятор» і включіть параметр «Заряд у відсотках».

Як показати відсоток заряду батареї на iPhone 11

Ось як ці варіанти виглядають на практиці:

А ось подивіться на віджет батареї, який доступний в iOS 14:

Для отримання додаткової допомоги по максимально ефективному використанню ваших пристроїв Apple, ознайомтеся з нашим практичним посібником, а також з наступними статтями:

Як на 11 iPhone зробити спалах при дзвінку?

Як включити спалах при вхідних дзвінках і повідомленнях на iPhone

 • Відкрийте додаток Налаштування та перейдіть в розділ Універсальний доступ.
 • Виберіть пункт Аудіовізуалізація.
 • Встановіть перемикач Спалах попереджень в положення Увімкнути.
 • При необхідності активуйте також опцію В тихому режимі.

Як поставити відсоток зарядки на Samsung s10?

Ось як, до речі, виглядає іконка зарядки без відсотків:

 • Інструкція підходить для смартфонів на базі One UI: А10, А30, А50, S10 і т.д.
 • Зайдіть в розділ «Повідомлення».
 • Тапніте по рядку «Рядок стану».
 • Переведіть перемикач «Показати відсоток зарядки» в положенні “On”.
 • Готово.
 • ВІДЕОінструкція
READ  Як перенести контакти WhatsApp на інший телефон

Новини Apple: iPhone, MacBook, iPad

Всі останні новини Apple техніки: iOS, нові смартфони iPhone, а також ноутбуки MacBook.

Як на iPhone ХР поставити заряд у відсотках?

Як ми знаємо, в новому флагмані Apple, на жаль, відсутня можливість побачити заряд акумулятора у відсотках. Це пов’язано з новою конструкцією верхньої частини дисплея iPhone X, через яку просто немає місця для відображення відсотків. Для того, щоб дізнатися відсотки досить просто відкрити Панель Управління.

Як зробити щоб заряд показував у відсотках?

Щоб телефон відображав заряду батареї у відсотках на чистому Android 9

 • Зайдіть в Настройки і натисніть по пункту «Батарея».
 • Увімкніть пункт «Рівень заряду батареї».

Де подивитися стан акумулятора на iPhone?

Стан акумулятора На iPhone 6 і пізніших моделях після поновлення до iOS 11.3 або більш пізньої версії стають доступні нові функції: перегляд стану акумулятора і повідомлення про необхідність замінити його. Ці функції знаходяться в меню «Налаштування» «Акумулятор» «Стан акумулятора».

Як поставити відсоток зарядки на Samsung А51?

Як включити відсоток заряду батареї на смартфонах Samsung Galaxy?

 • Якщо на вашому смартфоні працює One UI (моделі А10, А30, А50, S10 і т.
 • Потім потрібно відкрити розділ «Повідомлення»;
 • У розділі «Повідомлення» вибрати пункт «Рядок стану»;
 • Залишається тільки перевести тумблер «Показувати відсоток зарядки» в положення «Вкл».

Як включити відображення заряду батареї у відсотках на ноутбуці?

Зайдіть в меню «Пуск» = Параметри = Персоналізація = Панель завдань = з правого боку відкрийте «Виберіть значки, які відображаються в панелі завдань» = навпроти «Харчування» натисніть на перемикач лівою клавішею миші, щоб він став в положення «Вимкнути.»

Як на iPhone XR зробити заряд у відсотках?

iPhone XR: як зробити заряд у відсотках

 • Доторкніться пальцем до правого вушка (верхній кут смартфона). Там намальована батарейка.
 • Відкрийте пункт управління. Для цього проведіть пальцем зверху вниз.
 • У верхньому кутку, на правому вушку, крім мініатюри батареї, ви побачите заряд батареї у відсотках.

Як зробити на 11 iPhone заряд у відсотках?

Рівень заряду батареї на iPhone 11, 11 Pro, XS, XR, X у відсотках: як включити. 2 способи Дізнатися рівень заряду акумулятора на всіх моделях iPhone дуже просто, достатньо зайти в «Налаштування» → «Акумулятор» і включити опцію «Заряд в відсотках ».

Як включити Т9 на телефоні Samsung?

 • У вкладці «Мова і введення» натискаємо на «Клавіатура Samsung»
 • Відкриються «Параметри клавіатури Samsung». де в «Smart-наборі» під рядком «Режим Т9» буде виведено «Включено».
 • Щоб відключити Т9 на Samsung, торкаємося до зеленого бігунка. після чого він стане сірим.

в віджеті батареї

Ви також можете перевірити відсоток заряду батареї за допомогою віджета “батареї”. Для цього відкрийте уявлення “сьогодні”, провівши пальцем вправо по екрану блокування або першій сторінці головного екрану. Якщо ви не бачите віджет батареї тут, ви можете додати його, прокрутивши вниз цієї сторінки, натиснувши “редагувати”, аутентіфіціруя себе, якщо це може бути застосовано, а потім натиснувши кнопку поруч з “батарейки.”

Як зробити так щоб батарея тримала довше?

Як економити заряд батареї на пристрої Android

 • зменшити час очікування;
 • зменшити яскравість екрану;
 • включити автоматичне регулювання яскравості;
 • відключити звук і Тактильна клавіатури;
 • обмежити роботу додатків, які витрачають багато енергії;
 • включити адаптивне енергоспоживання або режим економії заряду;
 • видалити з пристрою невикористовувані акаунти.

Можливі проблеми при використанні рівня в iPhone

Техніка технікою, а подібні додатки ніколи не можуть бути більш точним, ніж професійне обладнання. Кожен телефон, як показала практика, має свій зміщенням по куту, нехай і невеликим. Про це відписати відразу ж кілька людей після введення функції «Рівень» в експлуатацію на новому девайсі. Можливо, це заводський брак або неточності в округленні результатів і безпосередньому вимірі. Похибка може бути різною. Деякі кажуть, що у них вона становить 2 градуси, а деяким не пощастило ще більше, адже в порівнянні з нормальним гіроскопом їх iPhone або iPad бреше на цілих 4 або навіть 6 градусів.

Таким чином, було розглянуто, що таке програма «Рівень» на iPhone, як користуватися нею і які помилки можуть виникнути при проведенні вимірювань. Відкрити її просто, а зробити виміри ще простіше.

 • https://tarifkin.ru/mobilnye-sovety/kak-sdelat-na-ajfone-zaryad-v-protsentah
 • https://lavnik.net/kak-vklyuchit-otobrazhenie-zaryada-batarei-v-protsentah-na-Android-i-iOS
 • https://iPhone-gps.ru/iPhone/kak-na-iPhone-x-ustanovit-uroven-zaryada-akkumulyatora-v-procentax
 • https://IT-here.ru/instruktsii/kak-uznat-zaryad-batarei-v-protsentah-na-iPhone-12-i-iPhone-12-pro-vse-sposoby/
 • https://a-Apple.ru/Android-iOS/oshibki/kak-na-iPhone-x-sdelat-zaryad-v-protsentah
 • https://SmartPhonus.com/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8% D1% 82% D1% 8C-% D0% BF% D1% 80% D0% BE% D1% 86% D0% B5% D0% BD% D1% 82% D1% 8B-% D0% B7% D0% B0% D1% 80% D1% 8F% D0% B4% D0% BA% D0% B8-% D0% BD% D0% B0-iPhone /
 • https://applemix.ru/2019/12/29/kak-pokazat-zaryad-v-protsentah-na-iPhone.html
 • https://SmartPhonus.com/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%8F-%D0%B5%D0%BC%D0%BA%D0%BE%D1%81% D1% 82% D1% 8C-% D0% B0% D0% BA% D0% BA% D1% 83% D0% BC% D1% 83% D0% BB% D1% 8F% D1% 82% D0% BE% D1 % 80% D0% B0-iPhone-% D0% B2-mah /
 • https://iPhone-gps.ru/iPhone/kakaya-emkost-akkumulyatora-u-iPhone-x
 • https://remontka.pro/battery-percent-Android/
 • https://SmartPhonus.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%8B-%D0%B7%D0%B0% D1% 80% D1% 8F% D0% B4% D0% BA% D0% B8-% D0% B1% D0% B0% D1% 82% D0% B0% D1% 80% D0% B5% D0% B8-% D0% BD% D0% B0-Android /
 • https://spravkapc.ru/telefony-Android-i-iOS/kak-vkluchit-procent-zariadki-batarei-v-procentah-Android.html
 • https://mirinfo.ru/iOS/uroven-v-ayfone.html

Чи можна включити рівень заряду батареї у відсотках на iPhone

Якщо користувач думає, що тепер на iPhone можна подивитися заряд батареї, то він далеко помиляється. На всіх моделях, як старих, так і нових, можна дізнатися, що залишився відсоток заряду. Різниця тільки в тому, що такі моделі, як:

 • X;
 • XR;
 • XS;
 • І XS Max

Тепер можуть тільки показувати відсоток на певний проміжок часу. Вони не можуть демонструвати його постійно. Зроблено це з метою поліпшення ергономіки, щоб не займати вільний простір на екрані. Інформація знаходиться в шторці, як і у інших пристрій від компанії Apple.

Уровень заряда батареи на iPhone 12, 11, XS, XR, X в процентах: как включить – 3 способа | Яблык

Для цього необхідно викликати меню, яке знаходиться в пункті управління. Воно зникає після того, як користувач перестав ним користуватися. В налаштуваннях ж можна просто включити функцію «Активний відсоток», щоб задіяти потрібні функції.

Також вчені запевняють, що показ рівня відсотків зарядки має велике психологічне вплив. Користувач автоматично хоче поставити смартфон на зарядку, якщо на екрані показує менше 50 відсотків зарядки. Це означає, що телефону залишилося працювати не так багато часу. За результатами досліджень заряд близько 49 відсотків допомагає працювати близько 5 годин роботи. Також варто розуміти, що дослідження проводилися на новий мобільний пристрій, що не зіпсований, акумулятор працює справно і вірно.

Якщо ж пристрій розряджається швидко, то, швидше за все, справа в зарядці. Варто спробувати змінити зарядний пристрій. Також потрібно використовувати тільки оригінальні вироби. В інших випадках є великий ризик, що зіпсується саме мобільний пристрій. Заміна акумулятора. дуже дорога процедура, однак це єдиний спосіб врятувати телефон.

READ  Як прибрати клавіатуру з екрану iPhone

Чохол зарядка

Користувачі, яким головне автономність смартфона і плювати не зовнішній вигляд, розмір і вага, напевно захочуть обзавестися чохлом, оснащеним вбудованою батареєю. Цей аксесуар вже далеко не новий і є для інших смартфонів на iOS і Android і звичайно ж чохол-зарядка для iPhone 10 також є. Є безліч всіляких варіантів від різних брендів.

Ємність такого чохла з батареєю може становити від 3600 мАг до 6000 мАг. І зрозуміло це буде впливати на товщину і вага аксесуара.

Що таке рівень в iPhone

Швидше за все, нові і недосвідчені користувачі операційних систем iOS і смартфонів iPhone не знають про те, що на їх пристроях є встановлений додаток під назвою «Рулетка». Використовувати його можна по-різному, але крім основного функціоналу рулетки воно містить ще опцію «Рівень», мова про яку піде далі.

Програма «Рулетка» дозволяє виміряти параметри реальних об’єктів навколишнього світу за допомогою стандартної камери гаджета. Засноване вимір на технології доповненої реальності. Воно не тільки виконує фотозахват об’єкта, а й показує значення його ширини, довжини або висоти прямо на екрані.

Важливо! Перед тим як користуватися додатком, необхідно переконатися, що на телефоні встановлена ​​операційна система iOS 12 версії. Доступна вона на нових смартфонах, на пристроях iPhone SE і iPhone 6s, а також на айпадах п’ятого і більш пізніх поколінь.

Крім основного функціоналу, в програмі «Рулетка» є інструмент, який допомагає вирівнювати вертикальні об’єкти. Наприклад, це може бути рамка для фотографії або плоска поверхня стола. Спочатку функція була доступна в додатку «COMPASS», де крім визначення півночі, півдня, заходу і сходу була можливість визначати рівень нахилу об’єкта за допомогою вбудованого гіроскопа електронного типу. У нових оновленнях розробники перенесли функціонал вимірювача кутів в додаток «Рулетка».

через Центрі управління

Без сумніву, найпростіший спосіб перевірити відсоток заряду батареї вашого iPhone. це активувати центр управління. Зробіть це, провівши пальцем вниз в правому верхньому куті дисплея, відповідно там, де знаходиться значок батареї. Як тільки ви це зробите, ви побачите свій відсоток заряду батареї у всій красі прямо поруч з головним значком батареї.

Як перевірити стан акумулятора iPhone

Скільки оперативної пам’яті в iPhone 7 і інших моделях

Незважаючи на просунутість, iPhone не може похвалитися вражаючою автономною роботою, тому актуальним є питання, як перевірити стан акумулятора iPhone. Згодом він втрачає ємність і вимагає заміни. У зв’язку з цим багатьох користувачів продукції Apple цікавить, як дізнатися стан акумулятора iPhone.

Система iOS дозволяє відстежувати знос батареї. Після 500 повних циклів зарядки акумулятор iPhone втрачає чверть ємності. Точно дізнатися стан батареї допоможуть додатки. Battery Life дозволяє власникові пристрою швидко оцінити ступінь зносу. Додаток дасть оцінку «відмінно», «добре», «погано», «дуже погано». У розділі Raw Data можна побачити, скільки циклів зарядки пристрій здатний витримати.

Існує альтернативне додаток iBackupbot. Щоб встановити його, потрібно підключити телефон до комп’ютера і відкрити у вікні Devices гаджет. З’явиться технічна інформація. Натиснувши на «Information», можна дізнатися кількість циклів заряду батареї CycleCount.

Перевірка акумулятора

Якщо додаток показало негативний показник, не варто бити тривогу. Краще перевірити стан гаджета в сервісі, де використовують спеціальне обладнання.

Як встановити відсотки зарядки на iPhone 11. покрокова інструкція

Стрімкий розвиток мобільної техніки в прах розбиває навіть найсміливіші припущення користувачів. І сучасні моделі оснащуються величезним функціоналом, який перетворює звичайний мобільний телефон в персональний міні-комп’ютер. Але іноді впровадження чогось нового витісняє старе і звичне. Так, власники iPhone 6s, 7 або 8 покоління, які оновили свої гаджети до останньої актуальної поки моделі iPhone 11, злегка розчарувалися тому факту, що на екрані не відображаються відсотки зарядки акумулятора.

Чому так сталося? Покращений дизайн флагманської лінійки отримав збільшену виїмку на екрані, і в статус-барі залишилося не так багато місця, де б містилася вся інформація, яка є на цьому місці в старих моделях. Однак компанія Apple не залишила цей пунктик без рішення, і тепер включити відсотки на iPhone 11 можна через меню «Управління».

Спочатку про найголовніше. чи можна включити відсоток заряду на iPhone 11 і як це зробити? Відразу на всіх екранах однозначно немає. Можна навести масу аргументів, але факт залишається фактом. Якщо в попередніх гадежтах можна було відобразити заряд акумулятора в рядку стану iPhone, iPad і iPod touch, то починаючи з iPhone X, iPhone XR, iPhone XS і вже в нових iPhone 11 потрібно провести деякі маніпуляції, щоб отримати цю інформацію.

Зате є 5 способів як встановити відсотки зарядки на iPhone 11 на окремих екранах, частково компенсувавши цю втрату. Розглянемо їх послідовність дій по черзі.

Для перегляду заряду акумулятора у відсотках через «Управління»:

 • проведіть зверху вниз по дисплею смартфона. відкривається центр управління;
 • в правому кутку зверху біля рядка стану відобразяться відсотки заряду батареї гаджета.

З його допомогою можна зробити відсотки iPhone 11 на віджеті:

 • смахніте головний екран девайса вправо;
 • натисніть кнопку «Змінити», розташовану знизу;
 • з розкрився переліку віджетів виберіть «Елементи управління»;
 • збережіть екран.

Після таких маніпуляцій можна подивитися стан батареї в меню зліва в конкретний момент.

Його перевага в тому, що використана операційна система iOS 14 дозволяє ставити віджети відразу на робочий стіл смартфона. Це, звичайно, не зовсім те вирішення питання як зробити заряд у відсотках на iPhone 11. Але такий варіант хоча б комфортний у застосуванні. Якщо ваш смартфон вже оновлений до iOS 14, неодмінно скористайтеся таким способом:

 • відкрийте меню віжетов;
 • в верхньому кутку зліва екрану знайдіть кнопку «Додати» і торкніться її;
 • після відкривання меню знайдіть віджет акумулятора і виберіть його дизайн;
 • збережіть і користуйтеся.

Чому б не впізнати у особистого асистента Siri? Навіщо шукати і ставити відсотки заряду на iPhone 11 самостійно, озвучте це питання Siri. Вона прийде на допомогу і відобразить в діалоговому вікні всю необхідну інформацію за запитом.

Самий універсальний. поставте смартфон на зарядку і побачите відсоткове кількість енергії в батареї на екрані блокування. Головне, не перестаратися з такими підключеннями. Краще одним рухом змахнути екран і подивитися потрібну інформацію в центрі управління.

Такі способи визначення відсотків зарядки підходять і для старших моделей флагманської лінійки. iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. Але збільшена ємність акумулятора дозволяє цілий діти вести активне спілкування, серфить в інтернеті і вирішувати важливі робочі моменти через iPhone, додатково не заряджаючи його. В цьому немає нічого складно, потрібно спробувати і вибрати зручний спосіб відображення відсотків зарядки свого смартфона від Apple.

BETATECH.COM.UA 2021