Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як поміняти аккаунт на телефоні Samsung

Table of Contents

Як видалити непотрібний аккаунт

Додавання нової облікового запису користувача видаляє наявну. Через це може бути проблема, коли в різних сервісах авторизуються то той, то інший аккаунт.

Взагалі я не рекомендую мати на одному мобільному пристрої більш ніж одного профілю, так як це може призвести до неприємних наслідків. Наприклад, особисті фотографії чоловіка будуть зберігатися в Google Фото дружини.

Інструкція з видалення непотрібної облікового запису:

 • Перейти в Налаштування.
 • Відкрити розділ “Облікові” або “Облікові записи”.
 • З’явиться список профілів, які прив’язані до мобільного пристрою. Щоб видалити самсунговскіе учетку, треба вибрати “Samsung account”. Щоб видалити профіль Google треба натиснути на відповідний напис.
 • З’явиться перелік дій, які можна зробити з обраної обліковим записом. Натиснути на напис “Видалити обліковий запис”.
 • Підтвердити видалення, натиснувши на кнопку “Ок”.
  поміняти, аккаунт, телефон, samsung
 • Може з’явитися запит системи безпеки, де потрібно ввести пароль або графічний ключ.

Після перерахованих вище дій обліковий запис буде видалена з телефону або планшета. Варто розуміти, що вона просто відчепиться від мобільного пристрою, але все одно існуватиме.

Використовуючи логін профілю у вигляді електронної пошти, можна авторизуватися в цій же учетке на іншому апараті.

Для прив’язки нового профілю я рекомендую спочатку видалити старий, і потім авторізовиваться в новому. Це набагато зручніше, ніж додавання другого профілю на один гаджет.

Також видалити профіль можна просто зробивши скидання до заводських налаштувань. Після цього будуть втрачені всі призначені для користувача дані.

Інструкція по здійсненню скидання до початкових параметрів:

 • Перейти в Налаштування.
 • Вибрати розділ “Загальні налаштування”.
 • Відкрити вкладку “Архівація і скидання”.
 • Вибрати варіант “Повернення до початкових установок” або “Скидання пристрою”.
 • Тапнуть на напис “Скидання пристрою” або “Видалити все”.
 • підтвердити дію.

Як змінити обліковий запис на телефоні Samsung: покрокова інструкція

Багато користувачів задаються питанням: “Як поміняти аккаунт на телефоні Samsung?” коли змінюють смартфон і хочуть перенести на нього свої дані.

Так як мобільні пристрої південнокорейського бренду працюють під управлінням операційної системи Android, то процес зміни облікового запису дуже схожий зі стандартним. Відмінності пояснюються оболонкою Samsung, яка злегка змінює систему і параметри, зокрема.

Як змінити Samsung аккаунт на телефоні

Також профіль важливий для зберігання персональних даних в хмарному сервісі, щоб згодом їх можна було легко синхронізувати між усіма пристроями.

Кожна обліковий запис прив’язана до адреси електронної пошти. Це або стандартна Gmail пошта, яка була зроблена в момент створення профілю, або пошта в сторонньому сервісі, яка вже була.

Отже, як змінити акаунт Google на телефоні або планшеті Samsung:

 • Якщо модель застаріла, перейти в “Меню” з домашнього екрану, а звідти в Налаштування. Якщо смартфон сучасний, то відразу відкрити Налаштування.
 • Якщо модель застаріла, потрібно перегорнути вниз і вибрати пункт “Додати обліковий запис”. У випадку з сучасними гаджетами треба спочатку відкрити розділ “Аккаунт” або “Рахунок”, і потім вибрати пункт “Додати обліковий запис”.
 • З’явиться список профілів, які прив’язані до мобільного пристрою. Щоб змінити самсунговскіе учетку, треба вибрати “Samsung account”. Для зміни учеткі Google треба натиснути на відповідний напис.
 • Незалежно від того, яка саме обліковий запис була обрана, з’явиться меню взаємодії з нею. Звідси можна увійти в наявний обліковий запис, створити новий або додати інший профіль. Щоб змінити учетку, потрібно вибрати останній варіант.
 • Система запропонує поміняти аккаунт, ввівши спочатку електронну адресу, а потім пароль. Тут варто розуміти, що для зміни облікового запису необхідно мати таку, інакше нема на що буде перемикати профіль. Створити профіль можна в цьому ж розділі параметрів.
 • Після цього треба підтвердити перемикання на інший профіль. З’явиться інформація, яку потрібно проскролліть в самий низ і тапнуть на напис “Прийняти”.

Готово. Система переключиться на інший рахунок, синхронізувавши всі дані.

Важливо! Що саме синхронізується, залежить від параметрів, які користувач встановив раніше. Зазвичай це такі дані: контакти, повідомлення, список додатків, замітки, календар.

Як змінити особисті дані в акаунті

Якщо якась інформація про користувача змінилася, або обліковий запис потрібно оновити, можна змінити профіль. Відредагувати і додати можна різну інформацію, починаючи від фотографії і закінчуючи контактними даними.

 • Перейти в Налаштування.
 • Вибрати розділ “Google”.
 • Відкрити вкладку “Керування обліковим записом Google”.
 • Тапнуть на пункт “Особиста інформація”.
 • У вкладці «Основна інформація» натиснути на пункт “Фотографія”. Якщо система запросить авторизацію, потрібно ввести електронну пошту і пароль від Гугла.
 • Тапнуть на напис “Вибрати фото профілю”.
 • Вибрати зображення або сфотографуватися, після чого встановити картинку в центр квадратної рамки.
 • Тапнуть на кнопку “Прийняти”.

Також можна поміняти персональні дані, в числі яких дата народження, стать, номер телефону та адресу електронної пошти.

 • Перейти в Налаштування.
 • Вибрати розділ “Google”.
 • Відкрити вкладку “Керування обліковим записом Google”.
 • Тапнуть на пункт “Особиста інформація”.
 • У вкладці «Основна інформація» або “Контактна інформація” тапнуть на дані, які потрібно поміняти.
 • ввести коригування.
 • зберегти зміни.

Тепер видно, що в тому, як поміняти аккаунт на телефоні Samsung або видалити його, немає нічого складного. Головне чітко слідувати інструкціям, викладеним в матеріалі.

READ  Як знайти чорний список в Samsung Galaxy

Як вийти з профілю?

Якщо ви бажаєте вийти з поточної облікового запису (видалити її профіль з системи), зробіть наступне:

У розділі налаштувань «Accounts» відкрийте пункт «Google».

Тапніте за логіном профілю, який потрібно прибрати.

Как сменить гугл аккаунт на андроиде

У верхньому правому куті відкрийте меню (значок «три крапки»).

У списку команд натисніть «Видалити аккаунт».

Примітка. У відкритому підрозділі ви можете дізнатися, які саме облікові записи підключені.

Як відновити профіль?

Якщо у вас є доступ до учеткі, скористайтеся в налаштуваннях девайса опцією «Додати» і пройдіть авторизацію.

За відсутності пароля зробіть так: 1. На смартфоні, планшеті або комп’ютері в браузері відкрийте сторінку. https://accounts.google.com/RecoverAccount.

Щоб підтвердити права власника, дайте відповідь на контрольні питання сервісу (дата реєстрації, ім’я, прізвище і т.д.).

У разі успішної верифікації вам буде надана можливість виконати скидання пароля (замінити поточний новим).

Як поміняти аккаунт на телефоні Samsung Galaxy

Твій Android Android OS Як змінити обліковий запис на Android

Як поміняти аккаунт Google на Android пристрої, якщо ви хочете переприв’язати на свій смартфон іншу Gmail-пошту. Як це зробити швидко і легко ми розповімо в нашій публікації.

Використовуючи смартфон на операційній системі Android, ви повинні створити обліковий запис Google або якщо у вас вже є пошта Gmail, то прив’язати її на смартфон або планшет. В іншому випадку якщо ваше Android пристрій не прив’язане до Google аккаунту, то ви не зможете завантажувати додатки з Google Play і використовувати інші стандартні сервіси Google.

Якщо ви зіткнулися з захистом Factory Reset Protection або FRP Lock, рекомендуємо в це випадку нашу публікацію з докладними інструкціями що робити для обходу облікового запису Google.

Зміна облікового запису Google на Android 5.0

Для того щоб змінити акаунт Google на смартфоні з Android 7.0 потрібно зайти в налаштування і відкрити там розділ «Акаунти», який знаходиться в блоці налаштувань «Особисті дані».

В результаті ви потрапите в список сервісів, акаунти для яких використовуються на даному Android смартфоні. Тут потрібно знайти Google і перейти в нього.

Після цього відкриється сторінка з інформацією про Google акаунтах, в які ви робили вхід. У більшості випадків тут знаходиться тільки в один акаунт, відкрийте його для того щоб продовжити.

Далі відкриються настройки синхронізації для даного Google аккаунта. Для того щоб поміняти цей Google аккаунт на інший, його потрібно спочатку видалити. Для цього натискаємо на кнопку з трьома крапками в правому верхньому куті екрану.

Тепер можна приступати безпосередньо до зміни свого облікового запису Google. Для цього поверніться на головну сторінку налаштувань Android і знову перейдіть в розділ «Акаунти». Тепер тут потрібно натиснути на кнопку «Додати обліковий запис», вибрати «Google» в списку сервісів і слідувати інструкціям, які з’являтимуться

Після того як новий Google аккаунт буде додано, можна вважати, що зміна Google аккаунта на Android смартфоні завершена.

Поштова скринька

Завдяки Gmail будь-який користувач зможе виправити своє ім’я в будь-який момент. Ля цього виконайте такі кроки:

Через встановлений браузер

Змінити пароль облікового запису Google можна і по-іншому. Для цього відразу будемо використовувати встановлений веб-оглядач. запускайте його.

Заповніть поле для пароля і продовжите.

Відкриється вікно вашого профілю. У ньому виберіть «Безпека і вхід».

Потім натискайте на рядок з написом «Пароль».

Підтверджуйте, що це ваш аккаунт, і клікайте «Далі».

У запропоноване поле введіть нову комбінацію, подивіться, щоб вона була надійною, повторіть її і клікайте «Змінити». Зміна пароля на цьому закінчена.

Інструкція:

У новому вікні введіть дані нового облікового запису. номер телефону або електронну пошту, а потім пароль.

Після додавання облікового запису поверніться до «Акаунти».

На наступній сторінці виберіть недавно доданий аккаунт і налаштуйте параметри синхронізації. При необхідності видаліть старий аккаунт.

Як поміняти учетку?

Щоб змінити профіль в інтерфейсі Маркета за умови, що у вас підключено кілька акаунтів в Android, зробіть наступне:

В поле пошукового рядка натисніть іконку «три смужки».

У відкрилася бічній панелі тапніте по стрілочки, розташованої праворуч від логіна.

У випадаючому підменю виберіть необхідну обліковий запис.

Як увійти в обліковий запис на гаджеті?

Продовжуємо з’ясовувати, як налаштувати акк на телефоні. Ми розібрали з вами реєстрацію. бронювання унікальну адресу в системі «Google» або будь-який інший. А вхід в акаунт. це прив’язка телефону до раніше зробленої облікового запису, логін і пароль від якої для вас відомі.

 • Підключіть телефон до Інтернету.
 • Зайдіть в «Налаштування».
 • Оберіть «Облікові записи».
 • Натисніть на «Додати. «
 • Оберіть із запропонованого переліку систему, в якій ви вже зареєструвалися. Наприклад, «Google».
 • Введіть логін. адресу електронної пошти. Клік на «Далі».
 • Потім введення пароля.
 • Наступний крок. Угода з політикою конфіденційності.
 • Увімкніть / вимкніть резервне копіювання за власним бажанням.
 • От і все. ви прив’язали телефон до облікового запису.

Налаштовуємо поштове додаток

Характеристики інтегрованої поштової програми налаштовуються, як ви, напевно, вже здогадалися, через розділ «Пошта».

 • Інтеграція додатки з Siri і системою пошуку.
 • Методи сповіщення про вхідної кореспонденції (рингтон і наклейка). Можна привласнити кожному ящику особисті характеристики повідомлень.
 • Відображення переліку повідомлень: кількість виведених рядків під час перегляду, етикетки, характеристики смахивания (на право, на ліво, з додаванням прапора і т. Д.), Стиль і колір прапорів.
 • Діяння при прочитанні повідомлення (запит докази видалення листи, завантаження картинок).
 • Сортування і обробка кореспонденції: угруповання за темами, згортання прочитаних листів, місце розташування останнього повідомлення (зверху або знизу), закінчення тем (показ ланцюжка листів, що складають одну тему, навіть якщо вони були переміщені в інші папки).
 • Характеристики створюваного повідомлення: відправка копії листа для себе, позначка адрес, відступ при вставці цитати, підписи. загальна або окрема для кожного облікового запису і акк за замовчуванням, з якого будуть відправлятися нові листи.

Річ у тім, поштова програма на Яблокова телефонах і планшетах дозволяє цілком змінити її під власні потреби. Таким функціоналом може похвалитися далеко не кожне стороннє додаток. Черговий плюсик в скарбничку інтегрованих в систему поштовиків. як на Android, так і на Apple, це відсутність реклами, якою нашпиговані фактично всі безкоштовні аналоги. Так що обидві програми повністю для себе гарні.

READ  Телефон впав і не заряджається

Що дає Samsung account

Якщо зробити Samsung акк, то користувач отримає ряд переваг, які можуть бути дуже корисні в щоденному використанні пристрою. Вони полягають в синхронізації, що виконується автоматично з серверами Samsung. Це дозволить переглядати потрібні дані з комп’ютера або іншого пристрою, на якому виконаний вхід з такого ж аккаунта, також дуже стрімко і просто перенести найважливіші дані при заміні пристрою на нове. Фактично всі телефони та планшети дозволяють синхронізувати наступне:

 • Контакти;
 • Календар (дії і завдання);
 • Нотатки;
 • Samsung Pay
 • Закладки браузера;
 • Дані додатків Samsung.

В налаштуваннях можна вибрати, що саме синхронізувати.

Ми дуже старалися для вас. Будемо вдячні, якщо оціните нашу працю

Чому стаття не виявилася корисною вам?

Я знаходив (-а) інформацію з іншого питання У мене техніка іншого виробника У мене техніка Samsung, але таких опцій немає Я виконав (-ла) всі поради, але це не вирішило завдання Я незадоволений (-ьна) якістю техніки

Як розблокувати аккаунт на телефоні?

Багато користувачів стикаються з наступною проблемою: після «жорсткого скидання» (hard reset) телефон просить ввести їх дані облікового запису «Google», до якого був прив’язаний девайс до «резета». Якщо ж ви забули логін і пароль, то стане неможливим скористатися телефоном до введення цієї правильної інформації.

В інтернеті є багато методів обходу такої блокування. Ми запропонуємо для вас найлегший:

 • Вставте в пристрій «сімку» і включіть його.
 • Як з’явиться значок оператора, зателефонуйте з іншого телефону на заблокований.
 • Під час дзвінка для вас необхідно перейти на іконку додавання нового виклику, після цього його (дзвінок) скинути.
 • На дисплеї набору введіть це: ###
 • Ви опинитеся в розширених параметрах. натисніть на стрілку «Вспять».
 • Так ви повернетеся в стандартні опції.
 • Перейдіть в «Скидання і відновлення»: вимкніть прив’язку до аккаунту «Google» запасний копії. Можна в «Безпеки» видалити облікові дані.
 • Після чого знову зробіть скидання налаштувань.

Зараз ви розумієте, як створювати аккаунт на телефоні. Також ми представили інші методи його опції.

Підключаємо і налаштовуємо акаунт

Додавання і настройка поштового аккаунта на мобільних пристроях Apple менш трудомісткі, ніж на Android, але, на мій погляд, найменш інтуїтивно зрозумілі. І виробляються вони не в розділі пошти, а в «Облікових записах і паролі».

Щоб використовувати на iPhone або iPad іншу поштову акк, крім прив’язаного до Apple ID, зробіть наступне:

 • Торкніться в переліку «Облікові записи» пункту «Додати».
 • Оберіть mail-сервіс, на якому зареєстрований ваш ящик. Якщо його немає в переліку запропонованих, натисніть «Інше».
 • Слідом виберіть розділ «Пошта» та «Нова обліковий запис».
 • Введіть дані вашої учеткі: ім’я користувача (за умовчанням підставляється логін поштового аккаунта), адресу email, пароль і опис (останнє за замовчуванням збігається з адресою ящика). Натисніть кнопку «Далі».
 • В подальшому віконці. IMAP, відзначте «Пошта». Пункт «Нотатки» відзначати не обов’язково. збережіть налаштування.
 • Далі, якщо вважаєте опції достатніми, натисніть «Готово». Нова обліковий запис буде додана. Якщо бажаєте відредагувати характеристики, які не відображаються в цьому вікні, натисніть «Додатково».

У розділі «Додатково» містяться наступні функції:

 • Поведінка ящиків. Дозволяє призначити або змінити ролі якісь папок. чернеток, відправлених, архівних і віддалених повідомлень.
 • Місце переміщення непотрібних листів. в корзину або ящик для архівів.
 • Періодичність чищення кошика (повного знищення видалених повідомлень). За замовчуванням один тиждень.
 • Характеристики отримання вхідної кореспонденції: впровадження шифрування SSL, вибір методу аутентифікації, номер порту сервера IMAP і префікс шляху IMAP.
 • Використовувати шифрування S / MIME. За замовчуванням вимкнено, підтримується більшістю, але не всіма поштовими сервісами.

Після закриття вікна з опціями ви переміститеся в розділ тільки-тільки зробленої облікового запису. До речі, тут же знаходиться кнопка її видалення.

Зараз інтегрована в систему поштова програма буде отримувати листи, в тому числі і з цього ящика.

Як зареєструвати Samsung аккаунт

Samsung, як і багато інших компаній, пропонує власникам власних пристроїв зробити особливий акк. Цей акаунт є свого роду обліковим записом, в якій об’єднуються відразу всі сервіси Samsung, також зберігаються важливі дані. При реєстрації за користувачем бронюється унікальне ім’я, відповідне прив’язаною електронній пошті. Як зробити і як видалити Samsung акк? Що він взагалі дає? Про це нижче.

Порядок заміни облікового запису

Поміняти користувача можна 2-ма методами: якщо у вас вже є інший профіль в Viber і ви бажаєте зайти під його даними або повної деактивації облікового запису і зареєструватися заново.

Як змінити обліковий запис на Android

Як видалити Gmail-акаунт

Самий «нешкідливий» і простий спосіб видалення облікового запису Google. за допомогою стандартних налаштувань облікових записів.

 • Зайдіть в основні настройки телефону (зазвичай це пункт «Налаштування» в списку додатків або шестерня в правому верхньому куті екрану, коли відкрита верхня шторка).
 • Виберіть розділ «Акаунти», «Облікові записи» або «Користувачі та акаунти» (назва розділу залежить від версії Android).
 • Знайдіть там прив’язаний до телефону облікового запису Google, натисніть на нього, і виберіть «Видалити аккаунт» (або “Видалити уч. Запис” на Samsung).
 • Якщо на телефоні немає інших прив’язаних акаунтів, то буде потрібно ввести PIN-код, пароль або графічний ключ.

Підказка: іноді система відмовляється видаляти останній прив’язаний до смартфону аккаунт. в такому випадку можна прив’язати до неї інший обліковий запис (наприклад, можна створити її спеціально для цієї мети), після чого видалити попередню.

Цей спосіб видаляє з системи тільки сам аккаунт. все пов’язані з ним настройки і дані збережуться на пристрої.

Якщо цей варіант не підходить, і потрібно більш грунтовна очищення смартфона, можна виконати так званий hard reset (скидання налаштувань):

 • Зайдіть в “Налаштування” (Для Samsung. “Загальні налаштування”) телефону.
 • Знайдіть розділ, в назві якого згадується «Скидання» або «Копіювання». можливо, він буде називатися «Архівація та скидання», «Відновлення та скидання» або «Резервне копіювання». Назва і розташування цього пункту налаштувань залежить від версії системи і моделі смартфона. Завдання. знайти розділ «Скидання налаштувань», «Скидання з відновленням заводських налаштувань» або щось в цьому ж дусі.
 • Натисніть на кнопку скидання і кілька разів підтвердіть свої наміри, натискаючи «Так» і «Згоден».
 • Після перезавантаження смартфон завантажиться в чистому, заводському стані. на ньому не збережеться інформації про облікові записи, а також будуть видалені всі особисті дані.
READ  Як скинути Mi Band 3 без телефону

Якщо до налаштувань смартфона немає доступу (наприклад, забули пароль або графічний ключ), то можна скинути пристрій довгим натисканням на утоплену в корпус кнопку «Reset». З міркувань безпеки, в більшості сучасних телефонів вона знаходиться під задньою кришкою.

“Google”.аккаунт на “Android

Аккаунт в системі «Google». це сполучна ланка між смартфоном і його власником. Синхронізувавши телефон і поштову скриньку, користувач може вільно користуватися «Play Маркетом». майданчиком, де зібрані кращі програми для смартфонів.

Проблем з прив’язкою пошти до телефону майже не виникає. Досить підключитися до Мережі, ввести логін і пароль. Після активізації в смартфон додадуться контакти і дані, прив’язані до поштової скриньки.

Проблеми виникають в тих випадках, коли користувач не знає, як вийти і “Google”.аккаунта на “Android”. Зіткнувшись з цією проблемою, власникам смартфонів доводиться замислюватися навіть про видалення облікового запису. Але зневірятися не варто. Існує три простих способи, як вирішити цю проблему.

Как поменять аккаунт Гугл на телефоне: быстрый метод

Як видалити акаунт Samsung назавжди

При бажанні свою обліковий запис можна взагалі назавжди стерти з системи Samsung, а точніше з її онлайн сервісу в інтернеті.

Зайдіть на офіційні сайт компанії. https://account.Samsung.com/ і авторизуйтесь на ньому зі своїми даними, які прив’язані до смартфону.

Перейдіть по свого облікового запису. клікнувши по ньому і відкрийте посилання «Налаштування Samsung Account».

Тут розташовується посилання повного скидання. клікніть по ній і підтвердіть дію, вас додатково попросять повторити ввести пароль. введіть.

Цікаво! Часто її потрібно стерти назовсім, щоб змінити емейл адресу або просто відв’язати його від пристроїв, до якого він був колись взагалі прив’язаний.

Відновлення акаунту

Незважаючи на можливість видалення облікового запису, компанія Google надає кошти для відновлення, скористатися якими можна на офіційному веб-сайті, задіявши браузер для PC або телефон. У процесі вирішення цього завдання будуть потрібні дані від профілю, включаючи паролі і код з SMS. Ознайомитися з деталями відновлення більш детально ви можете в окремій інструкції на сайті.

Негативні наслідки видалення облікового запису Google

Крім того, при видаленні Google-аккаунта з телефону пропаде доступ до ваших закладок в Google Chrome, передплати на YouTube, збережених даних на Google Диску і т.д. Вся інформація, звичайно, збережеться в самій облікового запису, але з телефону отримати її буде складніше.

Як створити обліковий запис Google зі смартфона або планшета Samsung

Виберіть пункт «Облікові записи та архівація» або «Облік і облікові записи». Якщо такого пункту немає, перейдіть до наступного кроку.

Виберіть пункт «Додати обліковий запис».

Напишіть свої ім’я та прізвище і натисніть «Далі».

Вкажіть дату народження і стать, натисніть «Далі».

Google створить аккаунт тільки, якщо вам 13 років або більше. Якщо за датою народження вам буде менше 13-ти років, з’явиться помилка: «Ви не можете створити обліковий запис Google через обмеження за віком».

Придумайте ім’я користувача (логін): унікальну комбінацію англійських букв і цифр без пробілів. Як ім’я користувача краще використовувати кілька цифр мобільного телефону і першу букву імені. легко диктувати і запам’ятати. Запишіть ім’я користувача, щоб не забути.

Напишіть ім’я користувача і натисніть «Далі». Якщо хтось вже використовує таке ім’я користувача, з’явиться помилка. У такому випадку додайте або видаліть пару символів і спробуйте ще раз.

Після логіна придумайте пароль: комбінацію англійських букв, цифр і спеціальних символів. Надійний пароль містить не менше 12-ти символів: Zx34_29vdPCW. Запишіть пароль, щоб не забути.

Введіть пароль два рази і натисніть «Далі».

З’явиться пропозиція прив’язати аккаунт до номера телефону. Натисніть «Пропустити». Ви зможете додати номер пізніше.

На наступному екрані з’являться умови використання облікового запису. Перегляньте, перегорніть вниз і натисніть «Приймаю».

Після додавання облікового запису поверніться до «Акаунти».

На наступній сторінці виберіть недавно доданий аккаунт і налаштуйте параметри синхронізації. При необхідності видаліть старий аккаунт.

Якщо додати дві або більше облікового запису в телефон, в кожному Google-додатку доведеться виставляти аккаунт за замовчуванням для доступу до певних даних. пошта, замітки, файли і т.д.

Чим обліковий запис відрізняється від облікового запису?

Обліковий запис або обліковий запис (англ. Account. банківський рахунок, але в інтернеті застосовується в іншому значенні), в принципі одне й теж. При реєстрації на будь-якому інтернет-ресурсі (сайті, блозі, форумі і т. П.), Потрібно ввести якийсь набір відомостей, який буде ідентифікувати користувача в цій комп’ютерній системі.

Як створити Samsung аккаунт на іншому телефоні?

Як створити обліковий запис Samsung зі смартфона або планшета Samsung

 • Підключіться до інтернету.
 • Відкрийте Налаштування.
 • Виберіть пункт Облікові записи та архівація.
 • Виберіть пункт Облікові записи.
 • Виберіть пункт Додати обліковий запис.
 • Виберіть пункт Samsung account.
 • натисніть Реєстрація.

Як змінити електронну пошту в Samsung аккаунт?

У верхній частині екрану натисніть Особиста інформація. У розділі «Контактна інформація» виберіть Адреса електронної пошти. Натисніть Адреса електронної пошти облікового запису Google. Якщо відкрити цю настройку не виходить, значить дані змінити не можна.

Як змінити аккаунт телефону?

Відкрийте настройки телефону. Натисніть АккаунтиЕслі цього пункту немає, натисніть Користувачі та акаунти. Видалити акаунт. Якщо на пристрої немає інших облікових записів Google, в цілях безпеки вам буде потрібно ввести PIN-код, пароль або графічний ключ.

Чи можна змінити ім’я поштової скриньки?

На жаль, змінити адресу пошти не можна. Створіть нову пошту з потрібним ім’ям і налаштуйте в ній складальник листів зі старою пошти. Всі листи звідти будуть приходити на нову адресу.

Що дає аккаунт Samsung?

Синхронізацію всіх записаних контактів з Google-хмарою. Збереження налаштувань завантажених вами додатків. Переміщення контактів і інших даних на новий смартфон та інші пристрої на базі «Android». Збереження як історії, так і закладок браузера.

Що робити якщо забув пароль облікового запису Samsung?

Візьміть пристрій Samsung і натисніть на екрані додатків. Звідти, з голови до настройки, а потім натисніть на вкладку Загальні, виберіть Облікові записи та вибрати Samsung обліковий запис зі списку. Введіть параметри облікового запису, потім розділ довідки. Ви побачите Забули логін або пароль.

BETATECH.COM.UA 2022