Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як поміняти циферблат на honor band 5

Honor Band 5: как установить или изменить циферблаты

Моніторинг сну Honor Band 5

Першим в списку йде моніторинг сну Huawei TrueSleep. Налаштувань тут немає. тільки включення або відключення режиму. Інформація про вашому сні будуть згодом відображатися на головній сторінці програми.

Однак функція корисна скоріше не сама по собі, а як допоміжна для роботи з тим же будильником, допомагаючи розбудити вас в потрібний час.

Оновлення прошивки Honor Band 5

Відразу після створення пари додаток Huawei Health запросить зі своїх серверів нову версію прошивки. Оновлювати свій Honor Band 5 зараз чи ні. вирішувати вам. Але я прихильник установки найсвіжіших версій ПЗ.

Інструкція, як підключити Honor Band 5 до телефону

Переходимо до підключення розумного браслета Honor Band 5 до телефону. Для цього в додатку Huawei Health заходимо в меню «Пристрої» з головного екрану

Для додавання фітнес трекера Honor тиснемо на плюсик в правому верхньому куті

І вибираємо свою модель Huawei. нам потрібен «Honor Band 45»

При виконанні пошуку додаток запропонує вибрати наш браслет Honor Band 5 для підключення до смартфону

І підтвердити створення пари на екрані самого трекера натисканням на зелену іконку.

Після чого від нас ще раз попросять дозволити утворення між телефоном і фітнес трекером по Bluetooth і відправлення повідомлень

Як включити музику через Honor Band 5?

Резонне питання, яке я задав сам собі після перегляду кількох оглядів в інтернеті. як включити управління музикою на телефоні через Honor Band 5. І знайшов на нього відповідь тільки після підключення браслета до смартфону Xiaomi. Виявляється, для власників iPhone цю опцію розробники також вирізали, залишивши її тільки для роботи з Android.

READ  Як зробити подарунковий сертифікат на комп'ютері

Її можна деактивувати через налаштування в додатку. А при включеному стані екран з керуванням відтворенням музики знаходиться в головному меню на екрані фітнес трекера

Налаштування Honor Band 5

Тепер можна перейти до детальної налаштування Honor Band 5. Частина параметрів можна відрегулювати з екрану самого браслета, що ми вже бачили в повному огляді. Але всі основні конфігурації виконуються саме через мобільний додаток.

Для переходу до налаштувань браслета необхідно відкрити все те ж меню «Пристрої». Тепер тут уже не порожньо, а відображається Honor Band 5. натискаємо на нього

Налаштування функцій Honor Band 5

У меню «Налаштування функцій» ми маємо можливість включити або виключити ті чи інші параметри, які будуть відображатися на екрані браслета.

Honor Band 5 полный обзор главного конкурента Mi Band 4. Как поставить циферблаты в honor band 5

Наприклад, якщо не відстежуєте фази сну або кількості кисню в легенях, то просто тиснемо на значок «цеглина», і ці дані зникнуть з меню фітнес трекера.

Як Підключити і Налаштувати Фітнес Браслет Huawei Honor Band 5 Через Додаток для Телефону

Прийшла черга написати детальну інструкцію російською мовою, як підключити фітнес браслет Huawei Honor Band 5 до телефону і налаштувати розумні годинник через мобільний додаток. Нажаль, Гонор 3 і 4 у мене не було, тому порівняти їх немає можливості. Зате подивимося свіжим незамиленим поглядом, як включити будильник, виміряти пульс, тиск. Також дізнаємося, як працює крокомір, подивитися погоду, поміняти циферблат і настроїти повідомлення. Керівництво буде універсальним як для смартфонів Android (Xiaomi, Samsung, Honor, Huawei, Meizu і т.д), так і iPhone.

Як видалити тему циферблата Honor Band 5:

 • на екрані «Циферблати» відкриваємо вкладку «Я» (зверху);
 • в списку вибираємо непотрібну тему;
 • Тапа «Видалити» (значок у правому верхньому куті) і потім підтверджуємо команду кнопкою «ОК».

Враховуємо також, що фірмову тему Honor Band 5 видалити в такий спосіб не можна. І, схоже, видаляти можна тільки додані теми.

Тема циферблата Honor Band 5: як поміняти, додати нову або видалити

Для цього у нового Honor Band 5 від Huawei тепер є ціла нова функція, яка називається «Циферблати» (Dial Market). Власне, і це і є каталог нових циферблатів, чи то пак, тим для браслета, і там їх дійсно багато.

READ  Який антивірус поставити на Windows 7

Поміняти тему на циферблаті фітнес-браслета Honor Band 5 від Huawei, як водиться, дуже нескладно. І зараз ми коротко розповімо, як це робиться.

КАК СКАЧАТЬ НОВЫЕ ЦИФЕРБЛАТЫ НА HONOR BAND 5 / ПОДРОБНО

Значить, процедура додавання нової теми проводиться, само собою, з меню фірмового мобільного додатка Huawei Health, точніше, з меню налаштувань браслета в цьому додатку. Однак:

 • для початку треба підключити браслет до смартфону;
 • перш ніж відкривати каталог і вибирати нову тему вкрай бажано оновити і версію прошивки браслета і версію самого додатка Huawei Health;
 • версія Huawei Health для iOS-пристроїв функцію «Циферблати» (Dial market) поки не підтримує.

Як поставити нову тему на циферблат Honor Band 5:

 • підключаємо браслет до смартфону і відкриваємо додаток Huawei Health;
 • переходимо до вікна установок браслета (значок в Honor Band 5 в правому верхньому куті) і Тапа «Циферблати«;
 • вибираємо підходящий і тиснемо «Встановити«.

Нову тему браслет активує автоматично після завершення завантаження і установки.

Як поміняти тему циферблата Honor Band 5:

 • можна поміняти тему з меню програми Huawei Health: екран налаштувань браслета. «Циферблати». вибираємо будь-яку з поставлених питань. Тапа «Оновити»;
 • можна поміняти тему з меню браслета: відкриваємо «Налаштування» (довгий тап по основного екрану). «Ще». «Циферблати». вибираємо тему. Тапа і встановлюємо.

Де завантажити

Завантажувати матеріали потрібно з надійних джерел. Відмінно підійде технологічний форум 4pda або перевірені тематичні сайти, наприклад, Amazfit Watchfaces. Незважаючи на назву сервісу, там представлені циферблати для носяться пристроїв від різних виробників. Файл повинен мати дозвіл hwt.

Через екран браслета

Поставити новий watchface можна без додатка, тільки вибір буде обмежений. Робимо довгий тап по дисплею фітнес-трекера і заходимо в пункт «Ще». «Циферблати». За допомогою свайпа переглядаємо запропоновані заставки. Кілька разів натискаємо по сподобалася темі.

видалення watchface

Системні заставки не видаляються. Можна позбутися тільки від циферблатів, які ви завантажували самостійно. Заходимо в однойменний розділ і натискаємо по рядку «Я». Відкриваємо непотрібну тему і Тапа «Видалити».

READ  Samsung а 50 не включається що робити

C допомогою Huawei Health

 • Прив’язати годинник до додатка Huawei Health. Воно підходить для Android і iPhone.
 • Зайти в налаштування моделі і перегорнути список функцій до вкладки «Циферблати».
 • Вибрати зацікавив варіант і натиснути «Встановити». Зміни вступлять в силу приблизно через хвилину.

Зверніть увагу! На iOS можуть виникнути проблеми із завантаженням нового циферблата, оскільки софт ще не допрацьований.

Установка стокового циферблата

Розробник оснастив Smart-годинник великою кількістю системних вотчфейсов. Пропонується близько 50 заставок з різним колірним оформленням і деталями. Зазвичай на головний екран трекера виводиться наступна інформація:

Рекомендуємо вибирати максимально інформативні та зручні clock faces з відображенням перерахованих вище даних.

Як встановити

Установка сторонніх вотчфейсов заборонена в глобальній стабільної версії Huawei Health. Тому потрібно завантажити китайську девелоперскую збірку додатки.

 • Видаляємо раніше встановлену програму.
 • Включаємо авіарежім. Wi-Fi повинен бути відключений.
 • Запускаємо файл APK з завантаженого архіву, використовуючи Провідник.
 • У графі «Регіон» виставляємо Китай.
 • Відключаємо режим польоту.
 • Погоджуємося на установку Мобільних служб Huawei. Це обов’язкова умова для працездатності софта.
 • Дозволяємо Huawei Mobiles Services працювати у фоновому режимі. Параметр знаходиться в меню «Батарея» і «Безпека».
 • Створюємо аккаунт Huawei.
 • Підключаємо браслет стандартним способом.
 • Переходимо в налаштування гаджета і відкриваємо пункт «Циферблати».
 • У правому верхньому куті повинно бути три крапки. Тиснемо по ньому, і в випадаючому меню Тапа «Вивантаження циферблатів».
 • Вказуємо шлях до файлу hwt. Ні в якому разі не оновлюємо Health, інакше функція вивантаження пропаде!

Якщо три крапки не з’являються, доведеться тимчасово виставити в настройках телефону китайський спрощений мова. Інструкція спрацьовує не завжди. Найбільша вірогідність успішного результату у телефонів Honor і Huawei.

кастомниє вотчфейси

Крім офіційних циферблатів, допускається установка шпалер від сторонніх розробників. Але ця процедура більш складна і тривала.

Циферблат на Honor Band 5

Фітнес-браслет Honor Band 5 оснащений якісним AMOLED-екраном діагоналлю 0,95 дюймів. Кольоровий дисплей дозволяє експериментувати з заставками і вибирати цікаві варіанти. У статті обговоримо циферблати для Honor Band 5: як їх поставити, змінити і видалити.

BETATECH.COM.UA 2021