Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як поміняти фото в ютубі з телефону

Table of Contents

Заміна аватара на Ютуб. як зробити на Android смартфоні

Можливо здійснити задумане і в мобільній браузері, але там все більш заплутано, ніж в офіційному додатку YouTube. Тому, не будемо витрачати час, а встановимо безкоштовну утиліту з Google Play.

 • Запускаємо, входимо в свій профіль, пов’язаний з каналом, де потрібно змінити значок;
 • У правому верхньому куті побачите свій аватар (за замовчуванням він виглядає непривабливо. Випадковий фон і перша буква назви):

поміняти, фото, ютубі, телефон

 • Натискаємо на нього для відкриття головного меню. Відразу бачимо посилання на управління обліковим записом. переходимо:
 • З вкладки “Головна” перемикається на сусідню. “Особисті дані”, де відразу ж потрапляємо на потрібний пункт. “Світлина”. Справа відображається аватар із позначкою фотокамери. Можна натиснути на нього для редагування:
 • Можливо з’явитися попередження, що Ваше фото бачать все. Натискаємо “Додати.”, Потім вибираємо. зробити новий знімок або завантажити готовий:

Як поміняти аватарку в Ютубі на телефоні в новій версії iOS на iPhone

Інструкція аналогічна керівництву для Android. Будемо використовувати додаток YouTube:

 • Авторізуемся в облікового запису, відкриваємо головне меню, натиснувши на значок в кутку праворуч:
 • У переліку операцій натискаємо по посиланню для переходу в “Керування обліковим записом Google”:
 • Далі є деякі відмінності від параметрів для телефону з ОС Android. Бачимо наступне вікно, де з самого початку пропонується “Оновити фото“:
 • Залишилося тільки зробити новий знімок або ж додати з галереї. При цьому на екрані з’явиться запит на додавання контенту з пристрою iPhone. Погоджуємося і завершуємо маніпуляції з аватарки в Ютубі.

Як бачите, нічого складного немає, навіть після змін інтерфейсу 2021 року і припинення роботи Google.

Спосіб для телефону

Для пристроїв з операційними системами Android або iOS порядок дій однаковий, тому що інтерфейс утиліти YouTube ідентичний для всіх гаджетів.

 • Заходимо в додаток і на головній сторінці Тапа по фотографії свого профілю.
 • При необхідності покращуємо, оформляємо розміри кадру, а потім ставимо позначку «Прийняти».

Як поміняти аватарку каналу

Розглянемо, як можна поставити фірмову аватарку в Ютубі, з мобільних гаджетів або з домашнього PC. Заздалегідь перемістіть майбутні картинки профілю в зручне місце на вашому пристрої.

Спосіб заміни Ави на комп’ютері

 • Кількома по (поки ще старому) зображенню профілю Ютуб.
 • З випадного меню вибираємо розділ «Мій канал».
 • З відкрилася сторінки переходимо до глави «Налаштувати вигляд».
 • Для продовження вас попросять пройти на сторінку Google або відкрити «Аккаунт бренду» (залежить від того, в якому профілі хочете поміняти значок). В якості підтвердження, тиснемо кнопку «Змінити» в віконці із запитом.
 • Тепер за допомогою провідника комп’ютера знаходимо зображення, яке стане новою аватаркой. Підсвічувати його одним натисканням миші і вибираємо «Відкрити».

Як поміняти (поставити) аватарку в ютубі

Після реєстрації вашому каналу привласнили непривабливий значок із зображенням першої літери імені. Для перегляду відео, цієї картинки буде досить. Але якщо потрібна впізнавана сторінка, тоді поміняйте стандартне фото на більш відповідний іміджу знак.

READ  Портативний акумулятор для телефону какой лучше

Щоб довго не розбиратися з порядком установки, скористайтеся моєї інструкцією, як поміняти аватарку в Ютубі. Тут описані всі способи заміни картинки, проблеми, які можуть виникнути в процесі, і як їх вирішити.

Как Поменять Аватарку в Ютубе 2021 с Телефона Как Поменять Аву в Ютубе Изменить Аватарку в Youtube

До речі, а ви вже читали мою покрокову інструкцію, як зробити круту аватарку для YouTube самостійно і абсолютно безкоштовно? Причому на комп’ютері або телефоні.

Як поміняти фото в обліковий запис Google

Ще один спосіб, як змінити аватарку або фото в Ютубі. зайти в свій аккаунт Google і відредагувати особисті параметри.

З офіційного сайту, на комп’ютері

 • Далі можемо вибрати файл на комп’ютері, після кліка в місці, де вказано «Виберіть» А якщо зручніше перетягнути, то рухаємо заготовлену картинку в вікно «Завантаження фотографій».

Що робити якщо ава не змінюється?

Іноді із зображенням аккаунта відбувається дивна «магія»: всі інструкції, як поставити фото c каналу в Ютубі дотримані, а картинка в одному місці стоїть стара, в іншому. нова.

Буває і так, що зовсім нічого не змінилося. Але у всіх випадках не панікуємо. чекаємо. Платформі потрібен час на обробку інформації!

 • Оновити сторінку в браузері, закрити вкладку і потім знову відрити її.
 • Про всяк випадок, перевірити зображення на відповідність вимогам:
 • Фото не порушує авторські права
 • Формат. GIF, JPG, PNG, BMP
 • Відсутня оголена натура
 • Розмір (бажано) 800 х 800 пікс.

Як змінити аватар в профілі Google з комп’ютера

Для того, щоб змінити фотографію в особистому акаунті Google, виконайте наступні дії:

Введіть логін і пароль від свого облікового запису Google і натисніть Enter.

У верхній частині сторінки натисніть на існуючу картинку-аватар для вашого профілю.

Клацніть по ній. Відкриється нове вікно Вибір фотографії профілю.

Натисніть на напис Виберіть файл на комп’ютері.

За допомогою рамки вкажіть, яка саме частина зображення повинна бути видна на вашому аватарі.

Коли все буде готово, натисніть на Встановити як фото профілю.

Як поміняти аватарку в Ютубі з телефону або планшета

На жаль, Google ускладнила процес зміни аватарки, залишивши єдину можливість зробити це лише в комп’ютерній версії YouTube (в додатку YouTube на iPhone змінити аватарку можна).

Відкрийте браузер і перейдіть на сайт YouTube.com. Варто відзначити, що якщо на пристрої встановлено додаток YouTube, відбудеться переадресація на програму. Доведеться видалити додаток на час зміни аватарки, а потім знову встановити його.

Натисніть на іконку аккаунта в правому верхньому кутку і прихильника чи критика наразі, до якого прив’язаний канал.

Натисніть на значок з трьома крапками і в меню оберіть пункт Повна версія.

Натисніть на створений за замовчуванням (або завантажений раніше) аватар. У кутку аватарки з’явиться Олівець, натисніть ще раз на іконку.

Виберіть новий аватар з завантажених зображень або натисніть кнопку Завантажити фото для завантаження картинки з пристрою або камери.

Як поміняти аватарку в Ютубі і профілі Google

Цінителі прекрасного і ті, хто просто все люблять робити добре, напевно не раз задавалися ці питанням. Дійсно. невже не можна змінити нудний «дефолтний» аватар на щось більш приємне? Зрозуміло, можна. і ось як це зробити.

Як поміняти аватарку в Ютубі з комп’ютера

Змінити аватар в профілі (каналі) YouTube можна в декількох місцях.

Увійдіть, до якого прив’язаний YouTube-канал і перейдіть на його головну сторінку.

Натисніть на створений за замовчуванням (або завантажений раніше) аватар.

Виберіть новий аватар з завантажених зображень або натисніть кнопку Завантажити фото для завантаження картинки з комп’ютера.

Як змінити аватар в профілі Google зі смартфона

Для того, щоб змінити фотографію в особистому акаунті Google, виконайте наступні дії:

READ  Як прив'язати соціальну карту до телефону

У правому верхньому кутку сторінки натисніть на існуючу картинку-аватар.

У вікні знову натисніть на наявний аватар. На ньому буде напис Змінити.

Торкніться напису «Перетягніть фотографію сюди».

Виберіть один з варіантів. Зробити знімок або Медіатека.

Коли все буде готово, натисніть на Встановити як фото профілю.

Готово! Ми тільки що поставили унікальне фото на ваш аватар. Тепер Google буде показувати його на всіх пристроях і у всіх сервісах, в яких ви увійшли до свого облікового запису.

Як поставити аватарку в Ютубі з телефону

Зараз дуже багато користувачів сидять на Ютубі, тобто. переглядають різноманітні відеосюжети, закачують своє відео, залишають безліч лайків і коментарів зі свого мобільного пристрою, а не з ноутбука або настільного PC. У зв’язку із збільшеною останнім часом популярністю смартфонів у так званих мобільних ютуберов дуже часто виникає питання. як поставити аватарку в Ютубі з телефону? Взагалі Ваша аватарка. це як фотографія в паспорті. Вона служить розпізнавачем Вас або створеного Вами каналу на Ютубі і в мережі в цілому. Раніше ми Вам вже розповідали, як поміняти назву каналу на Ютубі. навіщо це робити, які нюанси потрібно знати при зміні імені каналу. Так ось, аватарка. це картинка, вивіска, логотип, обличчя Вашого профілю на Ютубі. І її вигляд не менш важливий, ніж ім’я користувача YouTube або ім’я Вашого каналу. Згодом Вас дізнаватимуться з аватарки. Саме тому до вибору аватарки потрібно підходити з усією серйозністю. Потрібно вибирати унікальну картинку. Найкраще. завантажити свою фотографію або ж створити аву самому за допомогою графічних редакторів. Припустимо, аватарку Ви вже підібрали, створили самі або попросили створити її якогось дизайнера і Вам терміново треба поміняти картинку в Вашому профілі на Ютубі, але при цьому у Вас під рукою тільки телефон, впадати у відчай не варто. Авку можна змінити і через свій смартфон. Для цього потрібно завантажити додаток YouTube у своєму маркеті і встановити його. У смартфонах на базі Android воно вже встановлено а в айфонах потрібно встановлювати.

Отже, Ви зайшли в свій Apple Store і завантажили собі додаток Ютуб. Далі відкриваємо викачане додаток, як показано на малюнку під номером 1 вгорі. Торкаємося значка силуету людини справа. Це і будуть налаштування Вашого аккаунта на YouTube. Після цього перед Вами відкриється сторінка з настройками, де Ви і зможете побачити значок (аватарку) профілю. Торкаємося значка аватарки каналу і переходимо безпосередньо до налаштувань нашого каналу (див. Малюнок нижче). У цьому вікні також торкаємося аватарки із позначкою фотоапарата. При цьому Вам запропонують варіанти дій: можете зробити фото своїм смартфоном або завантажити готову фотографію з пристрою.

Как поменять аватарку на основном канале

Як поставити аватарку на Ютуб

Правильний вибір аватарки, як би це дивно не звучало, також може впливати на кількість передплатників на Ваш канал на Ютубі. Кожна дрібниця важлива в цій справі. Тому, якщо Ви вибрали в поспіху своє фото профілю і воно досить добре не відображує Вашу суть або суть контенту каналу, то ми розповімо, як поставити аватарку на Ютуб вже за допомогою PC. Тут, можна сказати, все аналогічно зміні авки за допомогою телефону. Заходьте на YouTube за допомогою свого браузера. У правому верхньому кутку Ви можете спостерігати кругле віконце або посилання на налаштування, натискаємо. Перед нами спливає вікно з настройками YouTube (1. на малюнку нижче). Кількома по «шестерінці». нас перекидає на сторінку налаштувань (2). На сторінці налаштувань ми бачимо інформацію про акаунт. Біля аватарки присутнє посилання «Змінити в Google», по якій ми і натискаємо. При цьому нас знову перекидає на сторінку налаштувань Google (3. на малюнку нижче). Ось тут ми при кліці на фото аккаунта і можемо або вибрати фотографію на аву, або завантажити з комп’ютера.

READ  Як відновити iPhone з резервної копії iCloud

Авторка для YouTube

Якщо у Ван немає навичок роботи з графічними редакторами, то можете взяти для аватарки власне фото або ж просто ввести відповідний запит в Google, як видно з малюнка вище. Сайтів з готовими аватарками, як платними, так і безкоштовними, дуже багато. Ну, а якщо Ви маєте досвід роботи з Фотошопом, то Вам і всі карти, як то кажуть в руки. В крайньому випадку, можете найняти дизайнера нехай зробить Вам неповторну і стильну аватарку.

Android

Якщо вам більше не подобається раніше встановлена ​​фотографія профілю або ж ви просто хочете поміняти дефолтний зображення, виконайте наступні дії.

Необхідно враховувати, що YouTube використовує для ідентифікації ваш обліковий запис Google. Якщо ви зміните аватарку на Ютубі, вона автоматично зміниться і в профілі Google. При активному використанні інших фірмових сервісів компанії типу Gmail необхідно мати цей факт на увазі.

  Відкриваємо програму і авторізуемся під своїм логіном. У правій верхній частині знаходимо свій аватар і натискаємо на нього.

Навпаки рядка «Фотографія» Тапа на свою аватарку.

Натискаємо на кнопку «Додати фото профілю».

Залишається визначитися: вибрати зображення з галереї або ж зробити нове фото.

Тапа на кнопку «Прийняти». На даному етапі також можна змінити масштаб або трохи відредагувати зображення.

Після виконання даних дій ваш аватар автоматично зміниться в профілі Google і YouTube.

Міняємо аватар в акаунті YouTube

Незважаючи на те що Ютуб на сьогоднішній день не є соціальною мережею, багато хто використовує відеохостинг для знайомства з цікавими особистостями. Крім цього, якщо ви займаєтеся блогінг або викладаєте якісь навчальні відео, правильно підібрана аватарка є вкрай важливою складовою каналу.

Міняємо аватар в YouTube з телефону

Аватар користувача чудово характеризує саму людину і дозволяє іншим людям зрозуміти, з ким вони спілкуються. На Ютубі, як і на більшості сайтів зараз, користувачі можуть ідентифікувати себе за допомогою псевдоніма і аватара. Якщо ж вам більше не подобається ваше зображення на сайті, кращим варіантом стане його заміна. Ми розглянемо, як реалізувати це зі смартфонів на різних операційних системах.

iOS

Додаток Ютуб для операційної системи iOS також дає можливість поміняти аватарку прямо з телефону. Для цього рекомендуємо заздалегідь завантажити на телефон потрібне зображення або можна зробити фото за допомогою камери.

  Відкриваємо додаток на смартфоні і авторізуемся.

У правій верхній частині тиснемо на свою аватарку.

Поруч зі своїм ім’ям знаходимо невелику стрілку вниз і натискаємо на неї.

У правій верхній частині Тапа по значку шестерінки.

У розділі управління акаунтами переходимо на той профіль, аватарку якого ви хочете змінити.

Під електронною поштою знаходимо кнопку «Оновити фото» і натискаємо на неї.

Вибираємо, зробити нову фотографію або вибрати вже існуючу з медіатеки.

Вказуємо потрібний файл і в правій верхній частині відзначаємо «Готово».

Для того щоб аватарка в профілі змінилася, може знадобитися кілька хвилин.

Радимо вибирати круглі або квадратні фотографії для аватара. Це дозволить не редагувати і сильно не обрізати зображення.

У будь-який час ви повторно можете створити для себе нову красиву аватарку і завантажити її на даний відеохостинг. Ми постаралися максимально розкрити тему і звільнити вас від необхідності самостійно розбиратися в настройках.

Крім цієї статті, на сайті ще 12226 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Как Поставить Шапку на Канал на Андроид. Как Изменить Шапку на Youtube (Ютуб)

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

BETATECH.COM.UA 2022