Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як поміняти мову в Instagram на телефоні

Table of Contents

Зміна мови через додаток на «Windows»

 • Натисніть на іконку з чоловічком в нижній частині екрана.
 • Після чого тапніте по три крапки вгорі.
 • У вкладці знайдіть кнопку «Мова».
 • Виберіть потрібний вам мову та збережіть всі зміни.

Зміна мови в мобільному додатку

Якщо додаток на смартфоні вже встановлено, просто запустіть його. Перейшовши до свого облікового запису, натисніть на значок із трьома смужками в правому кутку вгорі дисплея: даний знак означає меню. У меню, внизу ви побачите іконку з шестерінкою. Це налаштування. Саме там і проходить зміна мови. В налаштуваннях клікніть по пункту Мова і виберіть той, що хочете застосувати до своєї сторінки. Після збереження змін настройки повинні вступити в силу і інтерфейс буде вже виглядати інакше. У разі якщо мова залишився колишнім навіть при повторному вході в додаток, слід почистити кеш Інстаграмма в диспетчері програм. Робиться це через настройки телефону. Через диспетчер знайдіть Інстаграмм, клікніть по ньому. З’явиться вся інформація про даний додатку: скільки місця на пристрої воно займає, кеш та інше. Просто натисніть «Очистити кеш» і запустіть програму. Все повинно працювати.

Зміна мови на iPhone

Для того, щоб поміняти мову на російську потрібно зробити наступні прості кроки:

 • Для початку увійдіть в програму і клацніть по маленькому значку з вашої великої фотографією внизу дисплея. Необхідно вибрати пункт «Налаштування».
 • З’являться додаткові параметри. Клацніть по Settings ( «Налаштування»).
 • Серед запропонованих варіантів виберіть Language ( «Мова») і клацніть по цій кнопці.
 • Вам потрібен «Русский Russian», натисніть на нього.
 • З’явиться віконце, в якому вам буде запропоновано зберегти зміни. Просто підтвердіть дії.

поміняти, мову, instagram, телефон

Напевно кожен помічав, що при установці Інстаграмма немає можливості вибрати певну мову. Це стосується як мобільного застосування, так і інтернет-версією. Оглядач автоматично встановлює мову виходячи з вашого місця розташування. Тобто якщо ви живете в Росії, інтерфейс програми за замовчуванням буде російською. Проте є користувачі, які хотіли б поміняти настройки і користуватися додатком на іншій мові. Це стосується тих, хто активно вивчає, наприклад, іспанська і намагається поповнювати свій словниковий запас. Отже, як поміняти мову в Інстаграмме? Читайте про в статті. До речі, інтерфейс програми може бути навіть на арабському.

Довший, ніж у жирафа: палеонтологи розкрили секрет шиї птерозаврів

У птерозаврів шиї були довші, ніж у жирафів, а утримувати голову з важкою здобиччю в дзьобі їм дозволяло особливу будову хребців, повідомляють британські палеонтологи. Дослідники припускають, що отримані дані вдасться використовувати в інженерії, створюючи легкі і міцні конструкції. далі.

відповідь

Дев’ять машин зіткнулися на півдні Москви

Частина учасників ДТП самі змогли звільнити проїжджу часть.Чітать далі Далі.

Російський атомний «вантажівка» до досі «не відійшов» від пригод в Африці

Атомний контейнеровоз «Севморпуть», який минулої осені через поломки лопаті гвинта не зміг дійти до Антарктиди і на місяць застряг біля берегів Африки, як і раніше знаходиться на ремонті Далі.

У день 99-річчя: Спартак будинку розгромлений Уфою

Московський Спартак. який 18 квітня святкував 99-річчя клубу, на своєму полі приймав Уфу в матчі 26-го туру чемпіонату Росії з футболу. Зустріч завершилася з рахунком 3: 0 на користь гостей. Газета.Ru вела текстову онлайн-трансляцію. далі.

Волгоградські депутати Держдуми розкрили декларації

Декларації про доходи за 2020 рік депутатів Державної думи, що представляють Волгоградську область, з’явилися на сайті Держдуми, повідомляє кореспондент ІА REGNUM.Среді депутатів-одномандатників найпомітніше зниження доходів у єдинороса Анни Кувичко. в 2020 році вона заробила 5,29 млн руб, тоді як роком раніше її дохід склав 11,97 млн ​​руб. Чоловік депутата примножив стан: в декларації вказано 6,38 млн руб (в 2019 році. 2,05 млн рублів). У решти єдиноросів дохід змінився не сильно: Володимир Плотніков заробив 6,01 млн руб (6,67 млн ​​руб в 2019 році), Тетяна Цибізова. 5,77 млн ​​руб (проти 5,68 млн руб в 2019 році), Ірина Гусєва. 5,61 млн руб (5,38 млн руб відповідно).У депутатів регіональної групи «Єдиної Росії», що представляють Волгоградську Пензенську, Саратовську і Тамбовську області лідером по Далі.

Названо найбільш шкідливий спосіб приготування яєць

жиру в страві при такій готуванні удваівается.Чітать далі Далі.

Як поміняти англійський на російський в Instagram

Користувач інстаграм може змінити мову інтерфейсу з англійської на російську. Для цього слід скористатися вбудованими настройками програми. Поміняти мову можна не тільки на телефоні, але і на комп’ютері.

Як поміняти мову інтерфейсу на телефоні

Для початку варто відзначити, що зміна мови в конкретному додатку не вплине на всі інші, а також локалізацію самого телефону. Послідовність дій для зміни мови буде наступною:

 • Відкрити інстаграм і пройти авторизацію.
 • Перейти на головну сторінку профілю.
 • Натиснути на значок трьох смуг, який знаходиться в правому верхньому куті екрану.
 • Вибрати пункт «Налаштування» або «Settings».
 • Відкрити розділ «Аккаунт».
 • Натиснути на «Мова» або «Language».
 • Вибрати зі списку «Русский».

Збереження змін відбувається автоматично. На екрані з’явиться вікно з підтвердженням дій. Користувач може натиснути «Змінити» або «Change». Потім додаток закриється. Після повторного відкриття, інтерфейс буде російською мовою.

Який за замовчуванням встановлена ​​мова

При першій установці програми на телефоні, мова інтерфейсу встановлюється за умовчанням. У більшості випадків, він збігається з локалізацією самого пристрою. Так, якщо телефон російською, то і інстаграм буде на цій же мові відповідно. Однак іноді, користувач може виявити, що соціальна мережа повністю англійською мовою.

У Instagram є можливість поміняти мову незалежно від того, на якому знаходиться сам смартфон. Робиться це через налаштування програми. Досить скористатися інструкцією, яка підходить для iOS і Android пристроїв.

Як поміняти мову на комп’ютері

Поміняти мову можна і на комп’ютері. Однак, варто враховувати, що локалізація змінюється на конкретному пристрої. Це означає, що після зміни мови на PC, інстаграм на смартфоні залишиться англійською.

Для початку необхідно відкрити офіційний сайт і пройти авторизацію. Після цього, користувачеві потрібно перейти в профіль і прокрутити сторінку вниз. Тут є рядок з основними настройками. Самим останнім параметром буде «Language». Саме на нього слід натиснути і вибрати зі списку «Русский».

Як змінити мову на комп’ютері

Тепер давайте змінимо мову в веб-версії Instagram. Для цього увійдіть в свій Instagram-аккаунта на комп’ютері. Після цього перейдіть на головну сторінку профілю.

Прокрутіть стрічку постів до кінця. У нижній частині інтерфейсу є меню. нам потрібен розділ «Мова».

Натисніть на цей пункт, після чого з’явиться спливаюче вікно. Тут ви можете поставити будь-яку мову зі списку: французьку, китайську або український.

Але що робити, якщо у вас більше тисячі фотографій? Через це доведеться довго гортати стрічку.

В цьому випадку. просто перейдіть в налаштування облікового запису. Для цього натисніть на іконку шестерень, розташовану на головній сторінці Instagram-профілю. У меню, перейдіть в будь-який розділ. наприклад, «Політика конфіденційності».

Тепер вам не потрібно довго гортати стрічку, щоб побачити нижнє меню. Так ви можете швидко перемкнути мову інтерфейсу з російської на будь-який інший.

Як поміняти мову в Інстаграм на телефоні

Відразу перейдемо до практичної частини статті. змінимо мову інтерфейсу в Instagram. Спочатку. на телефоні. Ця інструкція актуальна для мобільних пристроїв на Android і iOS.

Відкрийте програму і перейдіть на сторінку профілю. Далі відкрийте меню (три паралельні косильною волосіні в правому верхньому куті) і зайдіть в настройки.

Наступний крок: перейдіть в розділ «Аккаунт».

Тут нам потрібен розділ «Мова». Переходимо сюди, щоб змінити мову інтерфейсу: російською, англійською або іспанською.

Якщо ви використовуєте додаток на iPhone, то після переходу в розділ «Мова» відкриються системні настройки в телефоні. Вам потрібно переключити мову в налаштуваннях.

Як поміняти мову в Instagram на російську або англійську: повна інструкція

 • Як поміняти мову в Instagram: на телефоні і комп’ютері.
 • Що робити, якщо не змінюється мову.

Всі дії описані в форматі покрокової інструкції. В кінці статті відповімо на найчастіші запитання читачів.

Чи не змінюється мову: що робити?

Змоделюємо ситуацію: ви хочете змінити мову. прибрати російський і поставити замість нього англійська. Всі робите по інструкції, але після перезавантаження програми інтерфейс назад повертається на російську мову. Зазвичай з цією проблемою стикаються власники iPhone.

Спробуйте змінити мову, а після. вийти зі свого аккаунта. Перезапустіть програму і знову увійдіть в профіль. Це допоможе виправити проблему.

Обов’язково перевірте версію програми. Якщо є нове оновлення. то встановіть його. Можливо, це звичайний збій в системі, який вирішується простим «апдейтом».

READ  Немає доступу до номера телефону інстаграм

Одним рядком: відповіді на найчастіші запитання

Тепер ви знаєте, як поміняти мову в Instagram. На це піде не більше 2 хвилин.

Як і обіцяли на початку статті. відповімо на найчастіші запитання.

Китайське диво: чим викликаний рекордне зростання китайської економіки

Китай відзвітував про рекордні темпи зростання економіки в першому кварталі # x2013; 18,3%. В основному це пов’язано з низькою базою минулого року. Експерти відзначили, що у багатьох країн будуть порівнянними показниками, оскільки зараз вони відновлюються після кризи. Поки говорити про якісь глобальні зрушення рано, вважають вони. При цьому Росія може скористатися тим, що китайський ринок почав відкриватися для імпорту. далі.

Російський МіГ-31 перехопив над Баренцовим морем патрульні літаки США і Норвегії

Російський винищувач-перехоплювач МіГ-31 військ протиповітряної оборони Північного флоту супроводив над Баренцовим морем патрульні літаки США і Норвегії, повідомляє РИА Новости з посиланням на Національний центр управління Далі.

Стрічка новин

За добу в Росії виявили менше дев’яти тисяч нових випадків ковіда

Повністю одужав за останні 24 години 7391 осіб, померло 389 паціентов.Чітать далі Далі.

В Удмуртії затримана власниця басейну, де діти отруїлися хлором

Мешканка Удмуртії, обвинувачена у ч. 1 ст. 238 КК РФ ( «Надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки») після отруєння дітей в басейні, раніше оголошена в розшук, затримано. Про це повідомляє прес-служба слідчого управління СКР по республіке.Уточняется, що зараз жінка бере участь в слідчих діях. Найближчим часом буде вирішено питання про обрання щодо неї запобіжного пресеченія.Как повідомляло ІА REGNUM, житель Іжевська пропонував доступ в басейн, який він орендував, на платній основі. Вранці 13 квітня в басейні були проведені роботи по знезараженню. Увечері того ж дня 11 осіб з 16 учасників тренування відчули нездужання, семеро дітей були госпіталізовані. У Міністерстві охорони здоров’я Удмуртії повідомляли, що попередній діагноз усіх, хто потрапив до лікарні. отруєння парами хлору. За даним фактом проводить перевірку регіональна прокуратура, було порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. далі.

Як поміняти мову в Instagram на телефоні?

Дев’ять машин зіткнулися на півдні Москви

Частина учасників ДТП самі змогли звільнити проїжджу часть.Чітать далі Далі.

Як змінити мову в додатку Instagram на телефоні

Після певного оновлення соціальна мережа Instagram автоматично скинула всі налаштування, які були налагоджені в адаптованих конфігураціях для користувача тієї чи іншої країни. Йтиметься про те, як на різних пристроях, платформах і моделях, поміняти мову в Instagram з англійської на російську.

на iPhone

iPhone працює на основі платформи, званої iOS. Для того щоб змінити мову в Instagram, користувачеві буде потрібно зробити наступне. Необхідно відкрити програму на пристрої і натиснути на значок, він виглядає як маленьке зображення вашого аватара в правому нижньому кутку.

На екрані з’явиться аккаунт в Instagram. В цьому профілі потрібно викликати контекстне меню шляхом натискання на іконку з трьома смужками, яка розташовується у верхній частині екрану праворуч. На пристрої висвітиться кілька рядків, з яких необхідно вибрати напис «Setting». Перед вами з’явиться перелік конфігурацій інтерфейсу. Далі слід вибрати напис «Language».

У списку знайдіть, виберіть варіант «Русский, Russian» і мова буде змінений.

через браузер

У пошуковому рядку вбийте наступну адресу www.instagram.com. Якщо не виходить, знайдіть сайт будь-яким іншим зручним для вас способом. Якщо ви ще не авторизовані, то прихильника чи критика наразі, використовуючи свої логін і пароль. Після здійснення входу, натисніть на іконку профілю. На цій сторінці поруч з вашим ніком ви побачите напис «Edit Profile».

Натиснувши на неї, ви відкриєте список опцій для аккаунта. На найнижчій сходинці можна побачити запис «Language».

Натисніть на неї, і на екрані викотиться перелік. Міняємо «English» на «Russian» або «Русский». Переконайтеся в тому, що мова змінений і збережіть зміни.

Як поміняти мову в Інстаграм на комп’ютері

Версії соціальної мережі Instagram для персональних комп’ютерів можуть існувати в двох видах: офіційної скачав програми, яка встановлюється в операційну систему пристрою і вхід в аккаунт через браузер.

iPhone

На пристроях під управлінням iOS розташування деяких елементів різниться. Розглянемо розташування потрібної нам функції.

В INSTAGRAM ИЗМЕНИЛСЯ ЯЗЫК НА АНГЛИЙСКИЙ. ЧТО ДЕЛАТЬ? КАК ВЕРНУТЬ РУССКИЙ ЯЗЫК: 100% СПОСОБ.

 • Перший крок не відрізняється від інструкції для пристроїв під управлінням Android. Відкриваємо профіль і переходимо в Settings.
 • Розробники вирішили не виводити мовні настройки в окрему вкладку і помістили її в основному блоці. Знайдіть в меню Language і тапніте на неї один раз.
 • Знайдіть Русский (Росія) і натиснути на нього один раз.
 • З’явиться невелике вікно з написом «Change Language?». Підтвердіть свій вибір натисканням на «Change».

Android

 • Запускаємо Instagram і переходимо в Profile тапнув на мініатюру основний фотографії профілю в головному меню.
 • Потім відкриваємо додаткове меню натиснувши на 3 смуги в кутку екрану і вибираємо останній пункт зі списку під назвою Settings.
 • Відкриється основне меню налаштувань, знаходимо рядок з назвою Account і вибираємо її.
 • Третім за рахунком пунктом повинна бути настройка під назвою Language, натисніть на неї один раз.
 • Залишилося вибрати потрібну опцію. Варто звернути увагу на іконку синьою галочки навпроти однієї з рядків. Вона показує активоване на даний момент мова. Залишилося знайти в списку Russian або Русский і вибрати його в якості основи.

На телефоні

Розглянемо інструкцію використовуючи 2 основні операційні системи. Android і iOS.

Як поміняти мову в Instagram з англійської на російську

Якщо ви перебуваєте за кордоном і завантажуєте або відкриваєте за допомогою браузера Instagram велика ймовірність, що він запуститься на іноземній мові. Давайте розберемося як поміняти мову в Instagram з англійської на російську використовуючи Android, iPhone і персональний комп’ютер.

На комп’ютері

У прикладі нижче буде використаний браузер Firefox. Розташування елементів для інших браузерів незмінно.

 • Переходимо по посиланню https://www.instagram.com або заходимо на офіційний сайт через будь-яку зручну пошукову систему. Вводимо логін і пароль і переходимо в профіль сторінки клікнувши на мініатюру профільного зображення в правому верхньому куті екрану.
 • Прокрутіть сторінку в самий низ і зверніть увагу на ряд останніх посилань. Самою останньою з них буде посилання «Language». Натисніть на неї лівою кнопкою миші.
 • Відкриється невелике меню зі списком мов. Залишиться знайти і вибрати в списку «Русский» і сайт автоматично переведеться на вибрану мову.
 • Після потрібного вибору сайт перезавантажиться, а зміни вступлять в силу. За бажанням зміни можна повернути назад, повторивши пункти 2 і 3.

Тепер ви знаєте як поміняти мову в Instagram з англійської на російську. Інструкція виконується всього в пару натискань і після її виконання додатком можна користуватися рідною мовою.

Не забувайте, шлях до потрібної функції може змінитися після поновлення, в будь-якому випадку шукайте настройки з назвою Language, і міняйте мову системи на більш зручний.

Як поміняти мову в телеграмі на різних ОС

Щоб включити мову, відсутній за умовчанням в Telegram, досить завантажити і встановити відповідний файл локалізації. Для кожної операційної системи існують свої нюанси, хоча загальний алгоритм дій дуже схожий. Для iOS:

 • У рядку пошуку месенджера вводимо ім’я бота @telerobot і вибираємо його зі списку (робот Антон).
 • Запитуємо у цього бота файл локалізації, прописуючи команду «locale iOS». За замовчуванням бот надасть документ «iOS. Russian.strings». Щоб додати більше мовних налаштувань потрібно вказати додатковий параметр, наприклад «locale iOS ukrainian», «locale iOS belarusian» і т.п.
 • Викачуємо наданий документ, натискаючи на іконку зі стрілочкою.
 • Після закінчення закачування натискаємо на повідомлення і в меню вибираємо «Apply localization».

Дотримуйтесь цих вказівок для мовної налаштування на iOS

 • Починаємо діалог з роботом Антоном (@telerobot).
 • Запитуємо файл локалізації. команда «locale Android».
 • Натискаємо на іконку зі стрілочкою і викачуємо файл (після скачування стрілочка набуде вигляду документа).
 • У правому верхньому кутку повідомлення натискаємо службову кнопку (три вертикальні крапки).
 • У діалоговому вікні вибираємо рядок «Apply localization file».
 • Переходимо в налаштування профілю і здійснюємо зміну мови (Settings. Language).
 • Знаходимо в загальному списку бот @telerobot.
 • Запитуємо у нього файл локалізації, прописуючи команду «locale Windows» в діалоговому вікні.
 • Викачуємо наданий документ, натискаючи на стрілочку лівою кнопкою миші.
 • Відкриваємо Settings і набираємо на клавіатурі «loadlang», або утримуємо ShiftAlt і лівою кнопкою миші тиснемо на «Change language».
 • У вікні вибираємо потрібний документ ( «TDesktop. Russian.strings», «TDesktop. Ukrainian.strings», «TDesktop. Belarusian.strings» або інший).
 • підтверджуємо зміни.

На жаль, поміняти таким способом мовні настройки на пристроях Windows Phone не можна, однак в майбутньому розробники обіцяють додати подібну можливість і для смартфонів компанії Microsoft.

Спосіб зміни налаштувань на Windows вимагає деякої вправності

Якщо вам потрібна інструкція для MacOS, відвідайте також розділ нашого сайту, присвячений всім аспектам русифікації.

Чому за замовчуванням в Telegram немає російського. пояснення від творця

Здавалося б, Павло Дуров. творець і головний ідейний натхненник національної соцмережі ВКонтакте, громадянин Російської Федерації. має як мінімум включити в Language-лист російську мову, а як максимум. зробити його основним. По крайней мере, це виглядало б цілком логічно. Насправді ж після установки користувач отримує англійську мову в телеграмі, поміняти який можна в два кліка (Settings. Change language) на німецьку, італійську, іспанську, голландська, португальська і навіть арабська, але ніяк не російська. Така політика, за словами самого Дурова, викликана двома аспектами. По-перше, в Росії вже є прекрасний сервіс для передачі повідомлень. вищезгаданий ВКонтакте, який є пріоритетним для громадян пострадянського простору. По-друге, останні зміни на ринку інтернет-послуг, зокрема посилення контролю з боку держави, не дозволяють нормально розвиватися новим проектам. На думку творця месенджера, немає сенсу вкладати сили і фінансові кошти для його впровадження в російськомовний сегмент, якщо в будь-який момент додаток може бути заблоковано Роскомнадзором.

Павло не бачить сенсу розвивати проект в Росії: тут користувачі вважають за краще сервіс ВКонтакте

Саме тому просування сервісу на російському ринку сьогодні не є для Дурова основним завданням. При цьому можливість установки необхідного мови розробники все ж передбачили, але для реалізації цієї функції потрібно виконати кілька додаткових маніпуляцій.

Як поміняти мову в телеграмі на iOS, Android і Windows

Після установки програми на свій пристрій у російськомовних користувачів, як правило, виникає певне здивування, оскільки в налаштуваннях не передбачена русифікація. Однак переживати з цього приводу абсолютно не варто, тому як поміняти мову в телеграмі на російський, український, білоруський або будь-який інший, відсутній в стандартному наборі, справа однієї хвилини.

Альтернативний метод русифікації додатка

Існує ще одна можливість поміняти мову в месенджері Telegram, скориставшись бот-помічником @RusLangBot. Даний метод теж можна використовувати для цієї мети:

 • У пошуковому рядку набираємо ім’я бота @RusLangBot.
 • Починаємо діалог з даними роботом. тиснемо «Start».
 • Вибираємо потрібну операційну систему.
 • Викачуємо наданий документ.
 • Виконуємо дії, які були описані в попередньому розділі:. для iOS. натискаємо на повідомлення і вибираємо «Apply localization»;. для Android. переходимо в службове меню (три вертикальні крапки в кутку повідомлення), тиснемо на «Apply localization file», виробляємо зміну налаштувань (Settings. Language);. для Windows. заходимо в налаштування, прописуємо «loadlang» і відкриваємо відповідний файл.
 • підтверджуємо зміни.
READ  Як подивитися фото з iPhone на ПК

У чому ж різниця між telerobot і RusLangBot? Відповідь проста: перший. багатомовний, а другий підходить тільки для Росії.

Вибирайте, який помічник вам більше сподобається: telerobot або RusLangBot

Як видно, поміняти мову на російську, українську, білоруську або будь-який інший в телеграмі зовсім не складно, тому початкове відсутність вибору після установки програми не повинно викликати будь-яких проблем у користувачів.

прикладна програма

Тепер розглянемо, яким чином здійснюється зміна локалізації через офіційний додаток Інстаграм. Подальші дії підійдуть для всіх платформ, будь то iOS, Android або Windows.

  Запустіть Інстаграм. У нижній частині вікна відкрийте крайню вкладку праворуч, щоб перейти до свого профілю. У верхньому правому куті виберіть іконку з шестерінкою (для ОС Android. піктограма з трьома крапками).

Таким чином ви зможете, наприклад, зробити Інстаграм російською буквально в пару миттєвостей. Якщо у вас виникли питання, задавайте їх у коментарях.

Додайте сайт Lumpics.ru в закладки і ми ще придамося вам. Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

Веб-версія

Відкрити сайт Instagram
На головній сторінці, в нижній частині вікна, виберіть пункт «Мова».

На екрані з’явиться список, що випадає, в якому вам буде потрібно вибрати нову мову інтерфейсу веб-сервісу.

Міняємо мову в Instagram

Користуватися Інстаграм можна як з комп’ютера, за допомогою веб-версії, так і через додаток для ОС Android, iOS і Windows. І у всіх випадках у користувача є можливість зміни локалізації.

Як змінити мову в Instagram

Ще статті на цю тему:

Змінився мову в статистиці до фото на англійську, як поміняти назад?

Зайдіть в налаштування і знайдіть мову (Language). Знайдіть російську. Якщо російська в самому начале- то перегортайте нижче і знайдіть ще один. російський. Все виправиться)))) удачі!!

Мої колеги пишуть пости на Казахському мовою, натискаю переклад і читаю російською. Сама ж я російськомовна, хочу щоб і вони могли розуміти мої пости, але навпаки щоб з мого російського при натисканні показувався переклад на казахський. Шукаю в меню мов казахський, його немає Але як тоді в інст перекладається програмою переклад з казахської на російську?

Дякую! Все перший варіант вибирала і без змін. спасибі за пораду.

Дякую. Всю голову з’їли чому не змінюється мову, почитала взагалі повідомлення, перегорнула нижче і ще знайшла російська, все змінилося

Здоров’я твоїм руками ура! Мучилися з подругою годину

Величезне дякую. Коротко і все зрозуміло.

Спасибо большое, тільки ваша підказка допомогла

Величезне дякую. Все змінилося. Чітко, ясно і коротко пояснили що робити

Спасибі, якби не ви мучилася б ще, хоча переглядала в низу мови але мабуть проскакувала

КАК ПОМЕНЯТЬ ЯЗЫК В ИНСТАГРАМЕ С АНГЛИЙСКОГО НА РУССКИЙ

Дякую. 2 дня мучилася, натискаючи на верхній російська, нічого не змінювалося. Ваша замітка мене врятувала

Спасибі величезного. все виправила нарешті)))

Де російську мову (системне видалення) написано. Обираю російський і я автоматом вилітаю, що робити ?

Добрий день. У списку доступних мов перейдіть нижче. ви знайдете ще один пункт «Русский», який і буде потрібно вибрати. Збережіть зміни, після чого російська мова повернеться.

Спасибі Вам величезне, тиждень мучився. Крутив стрічку з мовами і другий російський який знаходиться нижче не помітив. Тепер все відмінно. Мова злетів після чергового оновлення Інстаграм.

Спасибі величезне, я вже хотіла піти.

Добридень! У мене така проблема: сам Інстаграмм російською, а статистика і весь цей розділ англійською (пробувала вибирати другий варіант російського-все залишається колишнім ((як виправити? Допоможіть)

Спасибо большое у мене теж така проблема була

А якщо Інстаграм не висвітлюється список мов, а просить зайти в налаштування телефону і там поставити російську мову. Там він обраний всюди де треба, але мова в Інста не змінюється. (IOS)

Так що робити якщо з’являється таке коли намагаєшся змінити мову.

Змінився мову в статистиці до фото на англійську, як поміняти назад?

Після поновлення помінявся мову в статистиці до фото на англійську, підкажіть, як поміняти назад на російську?

Добрий день. Ви не знайшли меню зміни локалізації програми? Якщо є можливість, прикріпіть скріншот, який наочно показує про його відсутності.

У статистиці поста все англійською, при цьому мова додатки встановлений російський за замовчуванням

По всій видимості це збій в роботі програми. На жаль, самостійно мову поміняти в даному випадку не можна, тому слід сподіватися на оперативність розробників Інстаграм.

Добрий день. Оскільки явище носить масовий характер, можна припустити, що на неполадку вплинуло чергове оновлення програми. Рекомендую залишити повідомлення розробникам в самому додатку Інстаграм, а також на сторінці програми в App Store або Google Play Маркет.

Не можу наити настройки, так як він весь на англ мові

Добрий день. Якщо ви про програму, то в настройки можна перейти, якщо відкрити сторінку свого профілю. Після виберіть у правому верхньому кутку іконку з трьома смужками, а потім в нижній частині вікна відкрийте розділ «Settings». У новому вікні, в блоці «Account» відкрийте «Language», а потім виберіть «Русский (Росія)». Погодьтеся зі зміною мови (кнопка «Change»), після чого інтерфейс програми тут же зміниться.

Дякую. Ура. Все вийшло. Але тільки тоді, коли вибрала не верхній російська. Перегорнула вниз. а там ще один росіянин. Ось другий і допоміг.

Спасибі величезне, тиждень мучилася, все англійською нічого не зрозуміло, а тепер все добре

У мене проблема була, а пару днів назад все саме на російський повернулося

Інстаграм російською мовою а статистика англійською, як перевести?

Добрий день. Якщо ви про програму, то в настройки можна перейти, якщо відкрити сторінку свого профілю. Після виберіть у правому верхньому кутку іконку з трьома смужками, а потім в нижній частині вікна відкрийте «Language», а потім перейдіть до середини і там виберіть Русский Русский.

статистика завжди залишається англійською. як поміняти на російський саме в статистиці?

Мова користування все одно залишається англійською, навіть при обліку що я вже кілька разів вибирав російський

Добрий день. 1) Спробуйте вивантажити програму з пам’яті і запустити повторно; 2) Якщо не допомогло, перезавантажте смартфон; 3) Повторно Instagram.

Теж саме з мовою! В налаштуваннях стоїть мову системи користувача російська, а на ділі англійська і не змінюється. Злетів сам, причому варто заборонити автоматичне оновлення але як то сам оновився мабуть, містика

Добрий день. Розгромна замовна стаття неполадка носить масовий характер. Виникла вона явно на боці додатка. На жаль, поки залишається лише чекати поновлення, яке усуне проблему, а щоб прискорити реакцію розробників, відкрийте настройки, в нижній частині вікна виберіть розділ «Report a Problem», а потім тапніте по кнопці «Something Isn`t Working». У наступному вікні докладно опишіть суть проблеми (можна російською мовою), а потім надішліть своє повідомлення.

Спасибі ваааааа катя тільки ви доступно пояснили. розжували ОФФ я це зробила ♀️

У мене теж злетів російську мову сьогодні вночі і назад не встановлюється

Добрий день. Спробуйте перевстановити додаток. Також уточніть, дана проблема з’явилася після поновлення Instagram?

Мова в Інстаграмм посутньо не змінився після виконання всіх описаних кроків.

Добрий день. Проблема носить масовий характер, з’явилася після чергового оновлення Інстаграм. На жаль, вирішити її самостійно поки не вийде. залишається лише чекати виходу оновлення, що усуває проблему. Щоб прискорити реакцію розробників, відкрийте налаштування програми, перейдіть вниз і тапніте по кнопці «Report a Problem». Далі виберіть кнопку «Something Isn`t Working», а потім детально опишіть суть проблеми (можна російською мовою).

Не міняє мову по вказаними інструкціями

Не виходить поміняти мову, натискаю на російський, але мова остаюется англійська все одно.

Доброго ранку. Така ж дурниця. натискаю на російський, нічого не виходить (

Добрий ранок. Проблема з’явилася раптово і спостерігається у багатьох користувачів (дивіться коментарі вище). Оскільки ніякі дії не дозволяють вирішити проблему, залишається лише чекати, коли розробники сервісу зреагують. Щоб прискорити усунення несправності, відкрийте в додатку настройки і виберіть розділ «Report a Problem». Слідом клікніть по кнопці «Something Isn`t Working», а потім детально опишіть суть проблеми (можна російською мовою).

дуже незручно на анг. все.когда все повернеться як раніше.

Коли неполадка буде вирішена. не можу вам сказати. Смію припустити, що найближчим часом вийде оновлення Instagram, що усуває цю проблему.

При реєстрації в Інстаграм все англійською мовою

Саме при реєстрації в Інстаграм все англійською

Добрий день. В даний момент інтерфейс Інстаграм повністю англійською мовою (не тільки при реєстрації). Проблема саме на стороні сервісу, тому для її вирішення залишається лише чекати, коли розробники зможуть всі поправити.

У Інстаграмме автоматично змінився мову на англійську і настройки зазначені вище не допомагають

Після останнього оновлення все англійською мовою. В налаштуваннях вибираю російський але нічого не змінюється. Як це виправити.

Добрий день. Почитайте коментарі вище. проблема носить масовий характер, самостійно її виправити не можна. Все, що поки ви можете зробити. це повідомити розробникам всередині програми про наявність проблеми. Для цього відкрийте настройки Instagram і тапніте по кнопці «Report a Problem». У наступному вікні виберіть пункт «Somethimg Isn`t Working», а потім детально опишіть суть проблеми (можна російською мовою).

Я спробувала все поради, всюди в настройках варто російську мову. Обираю російську мову, а сторінка все ще англійською

Добрий день. Почитайте коментарі вище. проблема масова, вирішити її самостійно не можна, залишається лише чекати, коли її усунуть самі розробники сервісу.

Зайдіть в налаштування і знайдіть мову (Language). Знайдіть російську. Якщо російська в самому начале- то перегортайте нижче і знайдіть ще один. російський. Все виправиться)))) удачі!!

Спасибі вам. Спочатку вибирала на самому початку, дійсно, нічого не змінювалося. Перегорнула список нижче. російська теж прописаний, вибрала ✌️СПАСІБО. Тепер Інстаграмм, як і раніше, російською мовою

не можу перейти на російську мову ніяк. через настройки роблю російською але інстаграмм все одно на анг.

Добрий день. Почитайте коментарі вище. щоб повернути російську мову, в настройках виберіть не перший пункт «Русский», а перегорніть вниз, поки знову не побачите даний параметр (його і потрібно вибрати). Підтвердіть зміну мови, після чого інтерфейс знову буде на рідній мові.

Коли міняю мову все одно залишається англійським

Зайдіть в налаштування і знайдіть мову (Language). Знайдіть російську. Якщо російська в самому начале- то перегортайте нижче і знайдіть ще один. російський. Все виправиться)))) удачі!!

READ  Не працюють нижні кнопки на смартфоні

Зробила аналогічно написаному і нічого не саме

Дивно. у всіх вийшло :. Гадо перегорнути вниз всі мови і знайти російський нижче

Заходьте в мови і перший буде російська перегортайте вниз, там російська буде ще раз його вибирайте

Добрий день. Я міняю на російський, і відразу ж автоматичний перемикається на іншу мову. Як російський зробити постійним

У мене Інстаграм поміняв мову на англійську. Багато разів пробувала натискати на Русский, нічого не змінюється. Перезавантажувати. Що робити?

Добрий день. Почитайте коментарі вище: щоб повернути російську мову, в настройках вибирайте не перший пункт «Русский», а другий, який знаходиться в списку нижче. Після вибору погодьтеся зі змінами, після чого інтерфейс програми знову повернутися до колишньої локалізації.

Все вірно ви говорите, але у мене чомусь він не змінюється на російську мову. І додаток багато разів видаляла і телефон перезапускати, або це робити треба в самому телефоні, а у мене iPhone і Навіть там нічого немає такого.

Неважливо iPhone чи ні. перегорніть у виборі мови. російська. Перейдіть вниз. І вибирайте. не потрібно нічого перезавантажувати! 0

На iPhone не переводиться з англійського на російський через зміну мови

Я вибираю російську мову, мене викидає на мою сторінку при цьому мова залишається англійським.

Там є два варіанти, є варіант Русский (Росія) а якщо перегорнути далі вниз тобто просто варіант Русский, ось він тобі і потрібен

Немає стоїть на початку просто російський апологет ним по англійський Хоен якась

Все змінила, знайшла! Перший раз не звернула увагу

Після поновлення ИНСТА я не можу поставити російську мову, підкажіть що робити

Вибрала в налаштуваннях російську мову, але все залишилося без змін. Будь-який інший вибирається. крім російської

Ангеліна, перейдіть. нижче ви побачите ще один пункт «Російський». Саме його і потрібно вибрати.

Я натискаю на change він викидає а язик не по змінювався

Зробила все по кроків як потрібно. але у мене не змінюється з англійської на російську мову

Добрий день. У вікні вибору мов перейдіть. нижче ви побачите ще один пункт «Русский», який і буде потрібно вибрати. Після прийняття змін інтерфейс повернеться до колишньої локалізації.

У розділі мови під записом Русский написано system default. Загалом, не змінюється нічого на російський

Я натискаю все як небезпечно вище, але мова все одно не змінюється!

Там в списку є ще «російський» після «в’єтнамського» мови.

Спасибі мучилася. Знайшла інший російський все норм

Перший російський не вибирайте не чого не зміниться. Прокрутіть нижче є ще руссского його вибирайте все зміниться

Після поновлення помінявся мову ((міняю на російський, в шапці все з російської пише. Коментарі і пости теж російський. А все інше англійською (((і нічого і ніяк не можу змінити. Допоможіть розібратися ?!

Людмила, в списку доступних мов, якщо перейдіть нижче, ви знайдете ще один пункт «Російський». Його і потрібно вибрати, а потім зберегти зміни.

Де російську мову написано система дефолт♀️

Я намагаюся змінити мову на російську, але все одно залишається англійська, що робити?

При заміні мови з англійської на російську не чого не сталося англійська як був та й залишився хочу російський

Добрий день. У списку доступних мов перейдіть нижче. ви знайдете ще один пункт «Русский», який і буде потрібно вибрати. Після прийняття змін інтерфейс зміниться на колишній.

Добрий день. У зв’язку з невеликими змінами в додатку, в списку мов перейдіть нижче. ви знайдете ще один пункт «Русский», який і буде потрібно вибрати. Після прийняття змін додаток буде знову з колишньою локалізацією.

Дякую Анонім, ваша підказка по зміні мови, дуже допомогла. Я натискала відразу на самий верхній «російський», а треба спуститися нижче і знову буде російська, ось на нього і натиснув і все стало на свої місця

Я зайшла, поміняла мову на російську, але всю одно все англійською! Я пробувала змінювати на інші мови, виходило, а на російську чомусь немає. Чому? Як виправити, допоможіть.

Добрий день. У списку доступних мов є другий пункт «Русский». перейдіть, знайдіть його і виберіть. Після збереження змін додаток повернеться до колишньої локалізації.

Вітаю! Міняю мову на iPhone в інстаграм з англ на російський, все-одно залишається англійська. Спробувала поміняти з англ на іспанську. змінився, потім поміняла іспанська російською, змінився на англійську. В чому проблема.

Наталя, в списку мов є ще один пункт «Російський». Знайдіть його в списку і виберіть.

На телефоні iPhone 5s не змінює все одно вибрала перезавантажила марно

Добрий день. У списку доступних мов є ще один пункт «Русский» (пошукайте нижче). Його і потрібно вибрати, а потім зберегти зміни.

Як поміняти мову в Інстаграмм на iPhone 5s немає ні точок і шестіренкі

Добрий день. Додаток зазнало невеликі зміни. У правому верхньому куті виберіть іконку з трьома смужками. На екрані з’явиться додаткове меню, в нижній частині якого слід вибрати пункт «Settings». Зверніть увагу на те, що для зміни мови необхідно вибирати не перший пункт «Русский», а другий, який знаходиться трохи нижче.

Добрий день У мене все одно на російську мову не переходить Інстаграм Версія 78.0

Алеся, вся справа в тому, що ви вибираєте перший пункт «Русский» в списку доступних мов. А ви перегорніть в даному вікні нижче, знайдете ще один параметр «Русский». Його і потрібно вибрати і зберегти налаштування.

Я вже багато раз переводила Інстаграм на російську мову все одно одне і теж!

Добрий день. Вам слід вибрати інший пункт «Русский», а не той, що в списку йде першим. Прокрутіть список мов нижче, знайдіть ще один параметр «Русский», виберіть його і збережіть зміни. Інтерфейс знову стане з колишньої локалізацією.

Немає другого російської мови в списку. хоч жопой торгуй його там не буде!

Після останнього оновлення iOS і інстаграмма у мене автоматично все показує англійською, хоча в мовних налаштуваннях встановить мову ?? В чому проблема??

Добрий день. В меню вибору мови перейдіть трохи вниз і знайдіть ще один пункт «Русский». його і потрібно вибрати. Збережіть зміни, після чого додаток перезапуститься вже з нормальною локалізацією.

У мене не змінюється мову як написано у 2 му способі

Весь інстаграмм англійською, як поміняти на російську мову

Добрий день. У додатку Інстаграм перейдіть до вкладки свого профілю, тапніте в верхньому правому куті по іконці з трьома смужками, а потім виберіть пункт «Settings» (в нижній частині вікна). У вікні, виберіть пункт «Account», слідом виберіть «Language». На екрані відкриється список мов, в якому вам слід вибрати «Русский». Погодьтеся з вибором, після чого Програма перезапуститься. Якщо після перезапуску мову так і не змінився, знову відкрийте цей розділ, а потім перейдіть в списку вниз. ви повинні знайти ще один пункт «Русский, який і буде потрібно вибрати. Після прийняття зміни інтерфейс буде знову з російською локалізацією.

Виставила російська в настройках, правильний російську. не самий верхній. Не змінився мову всеоавно

Как изменить язык в инстаграме с телефона.Как сменить язык в инстаграме.

Привіт, Анонім. Спробуйте перезапустити або перевстановити додаток Інстаграм.

Вітаю! Вводжу в пошуковій сторінці Яндекса запит Архсевпотолок, яндекс видає багато посилань і четверта в списку посилання на інстаграм, і ця посилання на іншій мові (не російською), якщо перейти по посиланню то інстаграм открвается на італійському, якщо поміняти мову на російську то все добре. але посилання на Яндексі залишається на італійському PS Яндекс сам дописав посилання через слеш /? Hl = bn і поставив мова «bn». італійську мову. це видно з фото. Як зробити що б посилання в пошуку Яндекса була російською і сніпет посилання був теж російською мовою?

У Instagram мені треба, щоб мені під постами переводили з англійської на російську, а у мене перекладає з англійської на іспанську. Що робити?

Здравствуйте! Не можу перейти на російську після поновлення, немає в списку другого російського, як бути?

Добрий день. У мене не змінює мову на російську з англійської. Видає якусь помилку, а всі налаштування в нормі в телефоні, які потрібні для програми Інстаграм. Також не зберігаються історії. Припустимо сіяла і не хочу викладати, натискаю зберегти, пише що неможливо. Теж незрозуміло. Як вирішити проблеми ?

Після останнього оновлення не можу поміняти мову на російську. Перепробував всі варіанти. Другого російського нету.

Як поміняти мову в Instagram 2020 на iPhone?

Відкрийте вкладку Settings. Language, після чого перегорніть список доступних локалізацій і виберіть «Русский», підтвердивши зміну мови в діалоговому вікні натисканням на клавішу Change.

Як поміняти мову в Інстаграм на iPhone?

Якщо додаток Instagram на незнайомому вам мовою, опція «Мова» є другою опцією в другій групі опцій. Виберіть потрібну мову. Виберіть опцію «Русский» (або «Українська», «English», «Français» і так далі). Натисніть Змінити (тільки на iPhone).

Чому Інстаграм англійською 2020?

Інстаграм став англійською, як повернути російську мову: 100% робочий спосіб В останньому оновленні iOS-версії Instagram розробники прогледіли баг з локалізацією додатки, який відкотив всіх російськомовних користувачів до базових налаштувань мови, тобто, до англійської версії програми.

Як поміняти мову в Інстаграм на російський на телефоні?

Щоб поміняти мову на російську або англійську в додатку на Android, потрібно:

 • Відкриття програми Instagram.
 • Клікнути в нижньому кутку по іконці профілю.
 • Натиснути на кнопку з трьома смужками вгорі, потім «Настройки» ( «Settings»).
 • Перейти в «Аккаунт» ( «Account»).
 • Клікнути «Мова» ( «Language») і вибрати необхідний.

Як поміняти мову в Instagram 2020?

 • Перейдіть в свій профіль.
 • Натисніть значок в правому верхньому куті екрану.
 • натисніть Налаштування.
 • Виберіть Аккаунт Мова.
 • Виберіть потрібну мову.

Як перейти з англійської на російську мову в телефоні?

 • На телефоні або планшеті Android відкрийте додаток «Налаштування» Google Аккаунт Google.
 • У верхній частині екрану натисніть Дані та персоналізація.
 • У розділі «Загальні настройки веб-інтерфейсу» виберіть Мова.
 • Натисніть на значок «Змінити».
 • Виберіть мову.
 • Якщо ви володієте кількома мовами, натисніть Додати мову.

Що робити якщо в Instagram не змінюється мову?

1 Що робити якщо не змінюється мову в Instagram? Не перемикається мову в Instagram з англійської на російську: чому?

 • людина повинна клікнути по вкладці мовної інтерфейс;
 • проводиться перехід в налаштування варіанти відображення інформації;
 • віконце оновиться, і все вийде поміняти автоматично.
BETATECH.COM.UA 2022