Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як поміняти обліковий запис на iPhone

Як в iPhone змінити iCloud

Так як iCloud це більш важлива обліковий запис (тут і функція «Знайти iPhone», резервні копії, iCloud Drive і т.д.) то почнемо саме з нього.

 • відкриваємо Налаштування.
 • У самому верху бачимо ваше ім’я (назва облікового запису). натискаємо на нього.
 • Прокручуємо екран в самий низ і бачимо рядок «Вийти».
 • Натискаємо і зустрічаємо перше попередження: «Якщо Ви вийдіть з облікового запису, всі фотографії Фотопотока і iCloud Drive, що зберігаються в iCloud, будуть видалені з цього iPhone». Що це означає? Це означає, що при зміні облікової записи iCloud, з iPhone втечуть вищеперелічені дані, пов’язані з нею. Не треба переживати, в самому «хмарі» вони залишаться і до них можна буде отримати доступ з сайту www.iCloud.com. Погоджуємося з цим.
 • Спливає попередження друге. «З iPhone будуть видалені всі замітки iCloud». Актуальне для тих, хто використовував додаток замітки і синхронізував його вміст з хмарним сховищем, комп’ютером і т.д. Знову ж треба розуміти, що вони не видаляються цілком, доступ до них залишиться за допомогою сайту.
 • Ще одне питання. «Що Ви хочете зробити з календарями, даними Safari, контактами і нагадуваннями?» Я вибираю. залишити на цьому iPhone. У разі чого, їх можна самостійно видалити пізніше.
 • Нам пропонують ввести пароль від iCloud. робимо це. Все, ми вийшли з облікового запису на цьому iPhone.
 • Вводимо нові дані. iCloud змінений.

Як на iPhone поміняти обліковий запис Apple ID і iCloud

Вітаю! Сьогоднішня стаття з серії «це повинен знати кожен власник смартфона від компанії Apple». Я б навіть сказав, просто зобов’язаний. Чому? Тому що вміти правильно змінити обліковий запис Apple ID або iCloud в iPhone може стати в нагоді Вам практично завжди. І навіть якщо зараз не потрібно, то коли-небудь та знадобиться Повірте моєму невеликому особистого досвіду. Повірте-повірте, зайвим не буде! 🙂

Взагалі, як правило, до пори до часу користувач навіть не замислюється про цю операцію. Адже смартфон працює? Працює! Ніяких проблем не виникає? Начебто ні! Тоді навіщо взагалі морочитися з якимись настройками? Але ніщо не вічне і можуть статися різні випадки. Які? прикладів маса.

 • продаж пристрої.
 • Купівля нового або правильне придбання не нового гаджета.
 • Кому-небудь став відомий Ваш Apple ID, пароль, iCloud. вірний спосіб убезпечити себе, повністю змінити обліковий запис.
 • Просто почати життя iPhone з чистого аркуша 🙂

Загалом зрозуміло, що справа потрібна. Так давайте навчимося повністю виходити з прив’язаних до iPhone облікових записів Apple ID і iCloud, і заходити вже з новими даними. Вперед! 🙂

Важливо! Необхідно розуміти, що для тих людей, хто з яких-небудь причин не знає (не пам’ятає) пароль і логін ідентифікатора, даний спосіб не підійде, їм слід вчинити таким чином.

способу поміняти Apple ID

Тепер можна змінити і другий ідентифікатор на iPhone. Apple ID. Тут є два шляхи:

 • У разі, коли Ви вже здійснили вихід з iCloud (як це зробити. написано вище), то можна просто стерти все з телефону і тоді він буде повністю новий і чистий «як з заводу». Природно на ньому не залишиться жодної інформації! Далі просто створюємо новий обліковий запис Apple ID і вказуємо її прямо під час активації.
 • Або ж поміняти Apple ID через меню. Що зручно, в цьому випадку на пристрої залишаться всі ігри, додатки, музика, рингтони, і т.д. викачані за допомогою попередньої учеткі.
 • Заходимо в Настройки.
 • Відкриваємо пункт меню. iTunes Store і App Store.
 • Тиснемо за назвою облікового запису.
 • вийти.
 • Прив’язуємо новий Apple ID замість старого.

Як бачите, всі маніпуляції відбуваються виключно в настройках і не займають багато часу.

Наостанок варто відзначити одну важливу штуку. незважаючи на те, що я намагався максимально докладно розписати процес заміни облікових записів на iPhone, цілком може бути що щось залишилося незрозумілим.

Тому не соромимося і пишемо в коментарях свої:

 • Спостереження, замітки, незрозумілі ситуації та інші історії (особистий досвід. це круто!).
 • Питання. я постараюся відповісти і допомогти абсолютно всім!

Як змінити обліковий запис на iPhone

Про Ви можете дуже просто змінити обліковий запис, з якої ви отримали доступ до соціальної мережі.

Просто для початку запустіть додаток на своєму iPhone і відключіться від облікового запису, до якої ви в даний момент підключені: для виконання цього завдання натисніть кнопку ☰, розташовану в правому нижньому кутку, і натисніть елемент Вихід

READ  Куди пропали фото з iPhone

На цьому етапі, якщо ви вже активували функцію швидкого входу в. ви повинні побачити зображення профілю, з якого ви тільки що вийшли з системи, в головному вікні. щоб видалити його, натисніть значок шестерні Видалити аккаунт зі свого телефону і підтвердіть.

Нарешті, все, що вам потрібно зробити, це увійти в інший обліковий запис вибравши відповідний пункт і увійшовши в систему з відповідними даними.

Як змінити обліковий запис електронної пошти на iPhone

Якщо ви створили нову адресу електронної пошти, ви хочете налаштувати його на своєму iPhone, щоб ви могли використовувати його на пошта але ви не знаєте, як це зробити?

Для початку зайдіть в меню настройки iOS, натиснувши значок шестерні розташований на головному екрані.

Отже, йдемо в Пароль і аккаунтнажміте на елемент Додати аккаунт і виберіть цікаву для вас послугу серед запропонованих: iCloud, intercambio, Google, Yahoo !, AOL o Outlook.com.

На наступному екрані увійдіть в обліковий запис електронної пошти, яку ви хочете налаштувати на iPhone, введіть ім’я користувача та пароль у відповідні текстові поля, натисніть Siguiente і, нарешті, виберіть, який контент синхронізувати з телефоном, активуючи параметри, які ви віддаєте перевагу між зв’язку, календарі, ноти, і так далі

Хіба створений вами адресу електронної пошти не відноситься до будь-якої з перерахованих вище служб? В цьому випадку ви повинні вибрати пункт більше В меню налаштувань облікового запису iOS натисніть Додати обліковий запис електронної пошти та заповніть запропоновану форму з реквізитами рахунку: ім’я, Електронна пошта :. пароль y опис.

Як тільки це буде зроблено, натисніть кнопку Siguiente і якщо iOS не може автоматично розпізнати налаштовану обліковий запис, введіть «координати» параметрів IMAP / POP постачальника послуг електронної пошти, який вас цікавить, в відповідні поля. У цьому керівництві ви можете знайти «координати» IMAP основних поштових служб.

Тепер ви налаштували новий обліковий запис електронної пошти на iPhone.

Якщо на цьому етапі ви хочете видалити обліковий запис, який ви раніше налаштували на телефоні, поверніться в меню Налаштування Пароль і обліковий запис для iOS виберіть адресу для видалення і торкніться предмета першим Видалити аккаунт і Видалити з iPhone (на екрані,).

Як легко зрозуміти, всі електронні листи і контакти, пов’язані з віддаленої обліковим записом, будуть видалені з iPhone, але залишаться на віддалених серверах провайдера.

Як змінити обліковий запис WhatsApp на iPhone

Ви змінили оператора зв’язку, запросили новий номер для вашого iPhone, і тепер ви хочете зрозуміти як змінити рахунок у WhatsApp ?

Не хвилюйтеся, це дуже проста процедура.

Невелике уточнення, перш ніж ми почнемо: при зміні номер телефону в WhatsApp, вся інформація, пов’язана з обліковим записом, групами і настройками програми, зберігається.

Однак повідомлення зберігаються тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте той же мобільний телефон або якщо ви відновлюєте резервне копіювання на новий мобільний телефон, пов’язаному з тим же номером телефону і тим же ідентифікатором Apple ID.

При цьому, щоб змінити номер телефону (і, таким чином, обліковий запис) в WhatsApp, запустіть знамените додаток обміну повідомленнями на своєму iPhone, натисніть кнопку настройки (знаходиться в правому нижньому кутку) і перейдіть до Аккаунт Змінити номер.

Тому натисніть кнопку Siguiente (вгорі праворуч), напишіть старий номер і новий номер у запропонованій формі і підтвердіть, натиснувши Siguiente.

Нарешті, напишіть код що відправлено по SMS і все.

Як змінити обліковий запис на iPhone

Як змінити аккаунт в iPhone. Ви створили новий Apple ID, ви хочете використовувати його на своєму iPhone замість того, який у вас зараз є в телефоні. Ви створили нову адресу електронної пошти, хотіли б ви налаштувати його на своєму iPhone, але не знаєте, як виконати цю операцію? Не хвилюйтеся, якщо хочете, я тут, щоб вам допомогти!

Як змінити обліковий запис iCloud на iPhone

Підручник по як змінити обліковий запис на iPhone можна починати тільки з акаунтів iCloud, які дозволяють синхронізувати документи, настройки, фотографії, відео та інші важливі дані з хмарними сервісами Apple.

Тому, якщо ви створили новий обліковий запис iCloud і хочете налаштувати її на своєму iPhone замість поточної, перейдіть в меню настройки de iOS (натиснувши на значок шестерінки розташований на головному екрані), торкніться ім’я облікового запису, налаштованої в даний момент на пристрої, і на екрані, виберіть елемент вихід (внизу).

На цьому етапі введіть поточний налаштований пароль Apple ID на телефоні, натисніть кнопку дезактивувати (щоб відключити функцію захисту від крадіжки Find My iPhone) і виберіть, чи зберігати деякі дані, синхронізовані iCloud на iPhone, наприклад: календарі, зв’язку, нагадування y Дані Safari ( інакше вони будуть видалені з пам’яті мобільний телефон але вони залишаться в хмарі Apple).

Зробивши свій вибір, підтвердить свій намір сеанс з поточного Apple ID, двічі поспіль натиснувши відповідний запис і увійдіть до нового облікового запису.

Все, що вам потрібно зробити, це увійти в меню настройки з iOS натисніть Увійдіть в iPhone і введіть адресу електронної пошти, пов’язаний з новим Apple ID. Отже, натискаємо кнопку Siguienteнапісать пароль акаунт, натисніть кнопку Siguiente (вгорі праворуч) і, нарешті, якщо у вас включена двухфакторная аутентифікація, введіть код, який був відправлений вам на пристрої, пов’язані з вашим Apple ID.

Як змінити облікові записи Gmail на iPhone

Ви використовуєте офіційний додаток Gmail для iPhone, хочете змінити встановлений адреса електронної пошти, але не знаєте, як це зробити?

READ  Як прибрати лупу з екрану iPhone

Спочатку запустіть додаток Gmail на своєму iPhone, натисніть на свій аватарка розташований в правому верхньому кутку і виберіть елемент додавати інший аккаунт з меню, яке відкривається.

Потім виберіть варіант Google, натисніть на Siguiente і введіть дані для доступу до нового облікового запису Gmail, яку ви хочете налаштувати в додатку.

поміняти, обліковий, запис, iphone

Місія виконана! Ви тільки що додали новий обліковий запис в додаток Gmail для iPhone.

Щоб видалити попередній, торкніться його аватарка розташований в правому верхньому куті головного екрана програми, виберіть Служба захисту на цьому пристрої з меню, яке відкривається і натисніть кнопку Видалити з цього пристрою пов’язані з видаляється обліковим записом.

Нарешті, підтвердіть натисканням кнопки видалення.

Ви хочете змінити облікові записи Gmail на iPhone, але використовуйте додаток за замовчуванням пошта керувати електронною поштою?

У цьому випадку все, що вам потрібно зробити, це перейти в меню Налаштування Пароль і обліковий запис з iOS.

Як змінити акаунти Spotify на iPhone

Ви користуєтеся потоковим сервісом Музики Spotify, і після створення нового облікового запису на останньому, хотіли б ви знати, як використовувати її замість тієї, яка в даний час налаштована в додатку?

Спочатку запустіть додаток Spotify на своєму телефоні, виберіть вкладку Головна (внизу зліва), натисніть значок шестерні розташований в правому верхньому кутку і натисніть кнопку відключати присутній в нижній частині наступного екрану.

Выйти из учётной записи Apple ID iPhone iCloud

Потім підтвердіть, відповідаючи відключати в повідомленні, яке з’являється на екрані, і увійдіть в систему з новою обліковим записом, натиснувши кнопку увійдіть і введення відповідних даних.

Використання iTunes

Якщо для зміни даних ви вибрали iTunes, то вам необхідно запустити програму і перейти в розділ «Магазин». У лівій частині екрана знайдіть пункт «Увійти». Після чого пройдіть процедуру авторизації. Після клацання кнопки з вашим Apple ID з’явиться меню, де необхідно вибрати пункт «Обліковий запис».

Далі, на сторінці «Інформація про обліковий запис» натисніть на розділ «Редагувати», після чого введіть у відповідному полі нову адресу електронної пошти. Після натискання «Готово», на вказану адресу надсилається повідомлення електронної пошти, у якому буде розміщено посилання, для підтвердження.

Зміна даних через iPhone

Для зміни Apple ID можна також використовувати додаток App Store на вашому iPhone. Пройшовши процедуру авторизації, знайдіть в меню кнопку «Apple ID:« Ваш ідентифікатор ». Після цього, на сторінці «Рахунок» натисніть на рядку з поточним записом і просто введіть нову поштову адресу.

Натисніть «Готово» для завершення. На e-mail, як і в попередніх випадках, прийде лист з посиланням. Після переходу по ній, зміни зможуть вступити в силу.

Міняємо ідентифікатор Apple ID

Apple ID. це обліковий запис, що дозволяє власникам iPhone отримувати доступ до різноманітних ресурсів компанії. Вона може знадобитися користувачам iPhone в найрізноманітніших ситуаціях: для покупок в iTunes Store, App Store, при використанні iCloud, і для багато іншого.

Необхідність змінити ідентифікатор може виникнути, наприклад, у випадку покупки телефону з рук. Змінити Apple ID можна тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте як ідентифікатор поштову скриньку, який був зареєстрований на пошті Яндекс, або подібних сайтах. Якщо ж пошта закінчується на @ iCloud.com, @ maс.com або @ me.сom, то, на жаль, ви не зможете його поміняти.

Використання комп’ютера

Існує кілька варіантів зміни вашого ідентифікатора. Ви можете змінити його за допомогою комп’ютера на базі Windows і Mac OS X, або, наприклад, за допомогою планшета. Для цього необхідно просто перейти на сторінку управління Apple ID, після чого пройти процедуру авторизації, вказавши вже наявний ідентифікатор і пароль.

Після цього, ви побачите пункт «Управління ім’ям, ID і адресою e-mail», де навпроти рядка «Apple ID і основний e-mail» необхідно просто клацнути «Змінити». Тепер вам достатньо ввести свою нову електронну пошту. На вказану адресу буде надіслане посилання для підтвердження внесених змін. Apple ID на вашому iPhone буде змінений, як тільки ви перейдете по ній.

Зміна облікового запису в iPhone

Тут же, в Настройках iPhone, ви можете створити новий обліковий запис для зміни старої. Для цього вам потрібно вийти з поточної учеткі (третій скріншот на зображенні вище, посилання «Вийти»), а потім вибрати «Створити новий Apple ID», після чого, дотримуйтесь запропонованим інструкціям. Для реєстрації іншого облікового запису вам необхідно буде вказати новий поштовий ящик, країну, пароль, дату народження і контрольні питання.

Контрольні питання призначені для забезпечення безпеки даних вашого iPhone. Надалі, це дозволить не допустити будь-які спроби змінити пароль або будь-яку іншу інформацію. Так що, вигадуючи контрольні питання, постарайтеся зробити їх більш складними. Коли ви вкажете дані і придумаєте питання, вкажіть відомості про свою кредитну картку. На цьому процедура реєстрації буде завершена.

Незалежно від того, який спосіб зміни даних ви виберете, варто дуже уважно вводити нову електронну адресу. Якщо при введенні ви допустите навіть найменшу помилку, то не зможете отримати посилання, а отже, не зможете підтвердити внесені вами зміни. В такому випадку, старий ідентифікатор вже працювати не буде, а отримати доступ до нового ви не зможете. Тоді, доступ до аккаунту буде просто заблокований.

І наостанок парочку відео, щоб закріпити матеріал:

READ  Як підключити Apple Watch до іншого iPhone

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Переваги застосування iCloud

Аккаунт Apple ID зробить доступними безліч корисних функцій для вашого пристрою

Зважаючи на цю обставину у користувача з’являється можливість вводити в програмі iCloud не тільки свої персональні дані, але і чужі. Деяким така поведінка може здатися дивним і протизаконним, адже введення чужого імені користувача дає можливість безкоштовно скачувати все те, що раніше було придбано колишнім господарем. На сьогоднішній день на просторах Всесвітньої павутини можна знайти безліч сервісів, які за певну плату (відносно невелику) дозволяють всім бажаючим користуватися Спеціалізоване загальними обліковими записами, зокрема, акаунтами, які володіють значною базою різних куплених програм.

Швидкий спосіб зміни імені користувача в додатку Apple

Отже, якщо користувач девайса придбав раніше використовується за призначенням пристрій і знає ID колишнього власника, але хоче в своєму iPhone поміняти колишній ідентифікатор на власний, слід виконати нижчеописане інструкцію.

Как отвязать учетную запись iCloud, Apple Id

Деякі користувачі iPhone можуть протягом тривалого часу нехтувати своїми прямими перевагами, які криються в можливості скачувати і інсталювати на гаджет нові програмні продукти, розташовані в AppStore.

Щоб придбане пристрій приносило не тільки радість, а й користь, слід розібратися з принципом зміни імені користувача в програмі компанії-виробника.

У цій статті ми розповімо, як налаштувати обліковий запис iOS-пристроїв

Причин, за якими власник iPhone хоче змінити свій ID, може бути кілька. Найчастіше користувачам доводиться міняти ім’я користувача після придбання вживаного пристрою, коли новий власник просто не знає унікального імені, раніше присвоєного гаджету. Створити новий ID зовсім не складно, важливо лише пам’ятати про декілька принципових тонкощах, від яких безпосередньо залежить успіх затії.

В першу чергу споживач iPhone або iPad повинен знати, що змінити Apple ID можна безпосередньо з девайса, що значно скорочує час, витрачений на здійснення процедури. Користувачеві немає необхідності додатково реєструватися на сайті виробника. Знаходяться в пам’яті телефону або планшета дані нікуди не зникнуть, фото, контакти і раніше встановлені додатки будуть збережені. Крім того, щоб створити новий ідентифікатор не буде потрібно кредитна картка власника.

Зміна облікового запису

У разі необхідності змінити колишній Apple ID на своєму iPhone, потрібно ввести дані, які дозволяють використовувати послуги iCloud. Сучасні гаджети, зокрема, iPhone, мають, щонайменше, двома місцями, в які можна вводити відповідні дані. Більша зручність користувачеві забезпечить проходження за наступною адресою: Налаштування. iCloud. Після того як відкриється вікно програми, на екрані, найімовірніше, з’явиться колишня обліковий запис, в разі незнання існуючого пароля жодне відоме хитрощі не дозволить залишити аккаунт. Зважаючи на цю обставину, набуваючи підтриманий гаджет, є сенс дізнаватися у колишнього власника пароль від облікового запису, інакше поміняти її в майбутньому у нового господаря не вийде. Якщо ж пароль відомий, слід перегорнути відкрилося вікно до кнопки «Вийти» і натиснути на неї.

Третім кроком, що допомагає змінити акаунт, є реєстрація в додатку iCloud. Якщо завдяки щасливому випадку поле для введення даних в iCloud виявилося порожнім, потрібно просто вести в нього свої персональні дані і клікнути по команді «Ввійти». Не слід чекати блискавичного відповіді програми, так як перевірка записи іноді може займати більше хвилини.

Отже, якщо поміняти ID на iPhone, можна отримати вільний доступ до такого сучасного «накопичувача» інформації, як хмарне сховище. Варто зазначити, що для своїх користувачів iCloud резервує 5 Гб. За допомогою iCloud можна зберігати копії інформаційних блоків, що знаходяться на iPhone. Важливою перевагою є можливість швидко синхронізувати будь-які дані, наприклад, контакти та календарі, між декількома типовими пристроями, які були створені американською фірмою-виробником.

Крім усього іншого, тим, хто вирішить змінити Apple ID на iPhone, буде підвладна функція, що дозволяє відшукати телефон при втраті або крадіжці. Активація цього додатка. це та сама стратегічно важлива річ, яка допоможе власнику навіть віддалено заблокувати гаджет, видалити з нього всі персональні дані, а також відстежити його місцезнаходження по карті світу.

Послуга Find my iPhone (Знайти iPhone) допоможе відстежити місцезнаходження пристрою в разі його втрати

Створення і зміна Apple ID на iPhone

Створення нового облікового запису

Якщо, наприклад, є необхідність вперше створити Apple ID на iPhone 5s, користувач повинен зареєструватися, створивши нове унікальне ім’я в програмі розробника. При купівлі нового пристрою не варто нехтувати налаштуванням Apple ID, так як саме воно має стратегічно важливим значенням.

Гаджети американського виробника Apple залучають користувачів з усього світу своєю популярністю, можливостями і широким функціоналом. Практично кожна сучасна людина бажає мати всесвітньо відомим пристроєм, що надає своєму господареві масу можливостей і переваг. Користуватися всіма принадами розробленого американськими інженерами-програмістами iPhone або iPad дозволяє створення унікальної облікового запису, яка повинна бути на кожному пристрої. Як стало зрозуміло з вищенаведеного матеріалу, створити або змінити ID досить просто, для цього знадобиться зовсім небагато часу і сил.

BETATECH.COM.UA 2021