Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як поміняти обліковий запис на телефоні

Як змінити обліковий запис

Профіль користувача, який заданий в якості основного, не можна видалити або зробити другорядним. Змінити обліковий запис в Windows Фон, через особливості операційної системи, вийде тільки за допомогою скидання налаштувань смартфона. Перед цим слід від’єднати пристрій від старої облікового запису, а також створити нову (для користувачів, які раніше не володіли пристроями з ОС Windows). Для цього потрібно виконати наступні дії:

Зайти на сайт account.microsoft.com і увійти в обліковий запис, від якої потрібно від’єднати смартфон;

Перейти в розділ «Пристрої» і натиснути на посилання «Видалення телефону» навпроти потрібного мобільного апарату;

поміняти, обліковий, запис, телефон

На цьому ж сайті вийти з профілю і створити новий обліковий запис, який буде використовуватися в якості основної (якщо у нового користувача смартфона немає облікового запису Microsoft);

Виконати скидання налаштувань телефону: зайти в додаток «Параметри», перейти в категорію «Система», вибрати пункт «Про систему», натиснути кнопку «Скидання налаштувань» і підтвердити натисканням кнопки «Так»;

Після того, як апарат переустановить до заводських налаштувань (при цьому будуть видалені всю призначену для користувача інформацію, в тому числі фотографії, контакти та відеозаписи), можна вводити дані створеної (або наявної) облікового запису.

Як замінити облікові записи додатків

Крім основної облікової записи, в Windows 10 Mobile можна також використовувати профілі для різних додатків. пошти, календаря, контактів. Щоб керувати ними, потрібно:

Як змінити особисті дані в обліковий запис Google

У житті кожної людини щось з часом змінюється. Нічого дивного, що в певний момент власник смартфона захоче поміняти ім’я свого облікового запису, фотографію або номер для отримання одноразового пароля. Все це можна зробити без видалення і створення нового облікового запису.

Операція зі зміни параметрів виконується через додаток «Налаштування» в розділі «Акаунти», де вибирається Google. Далі для зміни параметрів необхідно:

Натиснути на кнопку «Особисті дані» у верхній частині екрану.

При необхідності змінити ім’я користувача, натиснувши на іконку у вигляді ручки навпроти відповідного пункту.

Точно так же змінюється фотографія, пароль і номер телефону. Все, що потрібно. натиснути на значок у вигляді ручки, який відповідає за зміну параметрів. Після цього залишиться ввести нове значення і підтвердити виконання операції кліком на «ОК».

Кілька облікових записів

У тому ж випадку, якщо ви плануєте використовувати на девайсе більше одного аккаунта поперемінно, спочатку потрібно додати його в налаштуваннях ОС по інструкції з останнього кроку попередній частині статті. Основним при цьому все одно буде тільки один, але в кожному з фірмових додатків Google з’явиться можливість швидкого перемикання між ними. для її виклику досить натиснути на зображення свого профілю, яке зазвичай розташовується в пошуковому рядку, але іноді потрібно звернутися до меню. Кілька прикладів показано нижче.

READ  Як транслювати з телефону на телевізор Sony

Google Play Маркет

YouTube

Google Диск

Як на телефоні Android змінити обліковий запис та інше

Google Chrome

З незрозумілих причин зазначена можливість в мобільній версії браузера недоступна. в ньому відображаються різні учеткі, якщо такі є, але для того, щоб використовувати нову, необхідно «Вийти з облікового запису і відключити синхронізацію».

На сайтах Google перемикання між записами реалізовано за аналогією з розглянутими вище прикладами.

В інших додатках компанії діяти необхідно схожим чином. Крім цього, при спробі авторизації в сторонніх програмах, що підтримують можливість «Увійти / зареєструватися через Google», після натискання на однойменну кнопку з’явиться схоже з продемонстрованими вище вікно вибору.

Як змінити обліковий запис Google на Android

Тому в разі втрати доступу або якихось інших проблем з Google аккаунтом, його потрібно змінити на Android пристрої. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як це робиться на прикладі Android 5.0 і Android 8.0.

Як змінити аккаунт

Якщо у вас на телефоні підключено кілька акаунтів, то ви можете перемикатися між ними, вибирати де зберігати резервні копії, змінювати інші параметри. Як змінити обліковий запис на Android:

Через меню додатків запустіть «Налаштування».

У розділі «Особисті дані» знайдіть і виберіть пункт «Відновлення та скидання».

Натисніть на рядок «Аккаунт для резервування».

З’явиться список облікових записів Google, підключених на пристрої. Виберіть потрібну, щоб змінити обліковий запис на телефоні.

Поверніться в розділ «Особисті дані» і тут натисніть на рядок «Акаунти».

Виберіть «Google». щоб відкрити і переглянути список підключених облікових записів.

У правому верхньому куті натисніть на кнопку «Показати більше» (у вигляді трьох точок) і виберіть «Скасувати синхронізацію». щоб налаштувати резервне копіювання вручну. Після цього клікніть на потрібну, якщо ви хочете змінити обліковий запис.

Відкриється сторінка з детальною інформацією. Налаштуйте всі необхідні параметри для синхронізації даних. Якщо ви використовуєте кілька акаунтів, то для різних облікових записів ви можете дозволити або заборонити резервне копіювання певних типів даних (наприклад, контактів або календаря).

Якщо ви хочете повністю видалити раніше підключений аккаунт з пристрою, то натисніть на значок «Показати більше» (у верхньому правому куті), а потім виберіть «Видалити аккаунт».

На екрані з’явиться попередження. Ще раз натисніть «Видалити аккаунт», після чого з пристрою будуть видалені контактів та іншої інформації.

Тепер ви знаєте, як змінити акаунт Google на Android. У будь-який час ви можете видалити або додати ще один обліковий запис. Після цього не забудьте налаштувати синхронізацію і параметри конфіденційності, якщо ви плануєте отримати доступ до даних на іншому пристрої (наприклад, планшеті або PC).

Скрізь телефон

Найпростіше міняти прив’язку до номера стільникового саме через телефон, тому що мобільна версія Instagram має більш широкий функціонал, ніж комп’ютерна. Нижче ми крок за кроком опишемо процес зміни номера в модифікації програми для різних операційних систем.

Як змінити обліковий запис на Android

Щоб видалити обліковий запис в Android 2.3.x

Зайдіть в налаштування телефону, далі пункт Облікові записи та синхронізація. У списку підключених до синхронізації в телефоні акаунтів виберіть Google. Тут ви можете галочка вибрати яку саме інформацію треба синхронізувати, а також видалити акаунт. Після натискання на відповідну кнопку ви отримаєте повідомлення: Ви дійсно хочете видалити цей обліковий запис? Видалення призведе також до видалення з телефону всіх повідомлень, контактів та інших даних цього аккаунта. продовжити?

READ  Як скинути настройки на заблокованому iPhone

Після цього ви можете скасувати або підтвердити вибір.

Щоб видалити обліковий запис в Android 4.0.x-4.3.x

Зайдіть в налаштування і перегорніть їх до пункту облікові записи, де виберіть Google. Справа з’явиться ваш обліковий запис (емейл), виберіть його. Зверху буде кнопка Видалити парну запис (Уд-ть уч. Зап.) Із позначкою кошика. При натисканні на неї ви отримаєте наступне попередження: Якщо видалити обліковий запис з пристрою будуть видалені всі пов’язані з нею повідомлення, контакти та інші дані. продовжити?

Тут ви можете відмовитися або підтвердити видалення.

Все що стосується вказівки даних від аккаунта при блокуванні телефону

Такий запит в основному необхідний при блокуванні телефону графічним ключем через те, що було зроблено дуже багато спроб введення візерунка. Необхідно вводити дані, які були раніше вказані в телефоні. Якщо ви їх вводили, але тепер вони не підходять. ви вводите не ті дані. В цьому випадку можна спробувати відновити їх з комп’ютера, а потім вказати в телефоні.

Якщо цього зробити з якихось причин не вдається, а також якщо обліковий запис Google взагалі не вказувався, треба зробити hard reset. Телефон повернеться до заводських налаштувань, тобто будуть видалені всі ваші контакти, SMS і встановлені додатки. Інструкції до популярних моделей телефонів:

Як поміняти аккаунт на Android будь-який інший сервіс

Аналогічним чином можна змінити акаунт будь-якого іншого сервісу, будь то, наприклад, ВКонтакте, Skype, Viber або що завгодно.

Можна використовувати і два і більше акаунтів одного сервісу. якщо, звичайно, відповідний додаток дозволяє.

Сьогодні нам належить зрозуміти, як змінити рахунок у Play Market. Крім того, необхідно розібратися, про якій програмі йдеться. У сучасних мобільних пристроїв маса можливостей. Для реалізації деяких іноді доводиться користуватися додатковим софтом

Що повинен знати кожен про Play Market? На які особливості реєстрації та зміни аккаунта доведеться звернути увагу? Чи можуть в процесі роботи в додатку виникнути ті чи інші труднощі?

Як додати обліковий запис в Google Play?

Метод застосуємо для авторизації в першому акаунті на пристрої, але також дозволяє підключити додатковий профіль або кілька.

Важливо пам’ятати, що через фірмових оболонок виробників смартфонів, деякі пункти на Samsung Galaxy, Lenovo, Honor, Huawei і т. Д. Можуть називатися інакше, але загальна структура залишається тією ж.

 • Відкриваємо «Налаштування» смартфона.
 • Переходимо в розділ «Облікові записи та синхронізація».
 • У самому низу сторінки натискаємо на кнопку «Додати обліковий запис».
 • Вибираємо його тип «Google».
 • Вводимо графічний ключ або пін-код від смартфона.
 • Вказуємо адресу електронної пошти та пароль від неї. Створення профілю завершилося.

Корисно! При бажанні передати смартфон у тимчасове володіння одному, не обов’язково додавати новий акаунт. Чи можемо створити нового користувача з незалежним простором або налаштувати гостьовий режим.

Для чого потрібна інформація про вашому полі

Ці дані дозволяють персоналізувати наші сервіси, а саме:

 • Використовувати коректне поводження, коли мова йде про вас. Ті, кому видно дані про поле користувача, можуть «Надіслати йому повідомлення» або побачити, хто «У її колах».
 • Підбирати для вас найбільш підходящий контент, наприклад рекламу.
READ  Як перевести мегабайти на інший телефон

Якщо ви не вкажете свою стать, то в сервісах Google по відношенню до вас будуть використовуватися нейтральні фрази (наприклад, «Відправити цьому користувачеві повідомлення»).

Проблема переходу між декількома акаунтами зі збільшенням кількості особистих гаджетів тільки посилюється. Часто буває, що в одному профілі збережені досягнення від гри, а в іншому. куплено платне додаток. Щоб скористатися всіма даними, доводиться переключатися між обліковими записами. Прості способи, як змінити рахунок у Play Market. розглянемо прямо зараз.

типи профілів

Користувач. це людина, якій ви часто дозволяєте брати свій телефон (наприклад, родич).

У кожного користувача є свій профіль з власним головним екраном, акаунтами, додатками, настройками і т. Д.

Гість. це людина, якій ви дозволили ненадовго скористатися вашим телефоном.

У гостя також є особистий простір на пристрої, але видалити його простіше, ніж профіль користувача.

Аккаунт дозволяє працювати з тим чи іншим сервісом, наприклад Gmail. Щоб увійти в нього, потрібно ввести ім’я користувача і пароль.

Детальніше про те, як додати обліковий запис в профіль користувача

Профіль з обмеженим доступом (тільки для планшетів)

Профіль з обмеженим доступом дозволяє власникові пристрою вибрати контент і функції, які будуть видні користувачеві. Наприклад, ви можете заборонити доступ до матеріалів для дорослих.

Додаткову інформацію щодо профілів з обмеженим доступом

Примітка. Створювати профілі з обмеженим доступом можна тільки на планшетах Android 4.3 і пізніших версій.

Як змінити пошту в обліковий запис Google

Змінити адресу прив’язаної пошти можна так само, як відбувається зміна аккаунта. шляхом видалення старої адреси та введення нового.

Через додаток Gmail. Необхідно зайти в налаштування. Додаток відобразить підключені облікові записи і запропонує додати обліковий запис електронної пошти.

При натисканні на активну обліковий запис з’являється меню, що дозволяє видалити діючий акаунт.

Как сменить гугл аккаунт на андроиде

Якщо є необхідність додати нову адресу електронної пошти, то серед пропонованих є безліч доменів або можна ввести свій, якщо його немає в списку.

Як вийти з облікового запису гугл, плеймаркет та gmail з телефону 2020

Інформація з декількох ящиків буде збиратися в одній програмі. Це зручна функція для користувачів, які активно користуються електронною поштою, мають окремий робочий аккаунт і т.д.

Зміна будь-яких контактних даних дозволяє відв’язати пристрій від тієї чи іншої облікового запису, даючи новому власнику повну свободу у використанні апарату. Якщо зміна сторін не буде проведена, то старий господар смартфона буде бачити такі дії, як додавання контактів, запити в браузері Google Chrome і т.д.

Як змінити особисті дані

Ви можете змінити особисті дані, наприклад дату народження і стать, а також адресу електронної пошти і номер телефону.

 • Увійдіть в обліковий запис Google.
 • У розділі «Особисті дані» натисніть на розділ, який хочете змінити.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані.
BETATECH.COM.UA 2021