Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як поміняти пароль на Android

Table of Contents

перезавантаження налаштувань

Цей спосіб варто використовувати в ситуації, коли відключення коду іншими методами неможливо. При його застосуванні можна стерти не тільки сам ключ, а й всю інформацію на пристрої. Іноді не виходить прибрати пароль з допомогою перезавантаження налаштувань навіть при виконанні всіх інструкцій. Справа в тому, що активація функції Reset на смартфонах різних виробників відрізняється.

В аксесуарах компанії Samsung для цього потрібно зробити наступне:

 • Вимкнути телефон.
 • Одночасно затиснути кнопку живлення та центральну кнопку (працює в Galaxy Mini, Galaxy Fit) або регулятор гучності звуку (в Samsung Galaxy S Plus, Samsung Nexus, Samsung Galaxy S3). Ці кнопки потрібно утримувати до появи вібрації пристрою.
 • У меню, необхідно клікнути по рядку wipe data / factory reset.
 • За допомогою активації цієї команди девайс повернеться до заводських налаштувань.

У гаджетах Lenovo алгоритм дій іншої. Спочатку пристрій потрібно вимкнути, а потім одночасно натиснути на клавіші «Включення», «Збільшення» і «Зниження гучності» і утримувати їх до появи на дисплеї меню. Вибрати команду wipe / factory reset і активувати її. Після перезавантаження планшета або телефону ключ відключається. У телефонах інших виробників алгоритм дії буде іншим.

Як поміняти графічний пароль на Android

З цієї інструкції ви дізнаєтеся як встановити графічний ключ на Android

У кожного з нас є якась особиста інформація, яку ми зберігаємо на своєму смартфоні або планшеті. Це може бути будь-яка ділова переписка, фотографії, не призначені для перегляду іншими особами і т.д. І щоб все це не потрапило в чужі руки, ми намагаємося захистити своє Android-пристрій паролем або графічним ключем. Детальніше про захист особистих даних. читайте тут.

Графічний ключ. це один з найпопулярніших способів захистити свою особисту інформацію від перегляду небажаними особами. У даній статті ми розповімо, як поставити графічний ключ на свій девайс, а також, що робити, якщо ми його забули і не можемо розблокувати свого «улюбленця», тобто і як його видалити або скинути!

Для досвідчених користувачів

Всі описані способи знадобляться недосвідченим власникам пристроїв на ОС Android. Однак досвідчені користувачі можуть змінити ключ, не вдаючись до скидання налаштувань до заводських. Для цього буде потрібно певний софт.

прості способи

Найчастіше проблем з відновленням забутого коду не виникає. Перед тим як переходити до використання кардинальних методів, варто спробувати прості.

Как поменять пароль на планшете или на телефоне

Застосування програми ADB

Досить рідко навіть після видалення файлу з даними про ключі смартфон залишається в заблокованому стані. Програма ADB встановлюється на PC і володіє широкими функціональними можливостями. З її допомогою можна вирішити поставлене завдання. Слід пам’ятати, що для роботи з нею в девайсе повинна бути активована опція «Налагодження по USB». Також буде потрібно завантажити додатковий скрипт.

Коли утиліта ADB буде завантажена, її потрібно помістити в кореневий каталог диска С. Підключивши гаджет до комп’ютера, слід виконати кілька дій:

 • Після запуску скрипта відкривається командний рядок.
 • Вказавши шлях до файлу з даними про пароль, необхідно ввести команду на його видалення.
 • Як тільки телефон почне перевантажуватися, його потрібно швидко відключити від PC.

Потім треба буде ввести будь-який пароль, і можна прибрати старий ключ.

Якщо жоден з описаних методів не допоміг, варто відвідати сервісний центр. Однак найчастіше користувачі справляються з поставленим завданням по видаленню графічного ключа самостійно. Щоб в майбутньому не виникало проблем з введенням паролів, їх варто записувати в блокнот.

Все більше користувачів найпоширенішою операційної системи для мобільних пристроїв задаються питанням як відключити графічний ключ на Android. Тема проста, але у деяких вона викликає певні складнощі. Розповімо для чого потрібен графічний ключ, як його ввімкнути або вимкнути в налаштуваннях, а так само що робити якщо ви забули свій «гліф». Гліф. комбінація жестів, своєрідний ключ при блокуванні екрану.

Як поставити графічний ключ на Android

Спосіб перший Найлегший і доступний користувачеві метод. це установка графічного ключа за допомогою налаштувань свого пристрою. Тут нам не знадобиться установка сторонніх програм. Все буде проводитися «власними силами» смартфона.Інструкція:

  Заходимо в настройки свого Android-пристрої. Прокрутити вниз і знаходимо пункт під назвою «Безпека».

Тут вибираємо пункт «Блокування екрану».

У списку на наш вибір буде представлено кілька різних варіантів блокування, але нас цікавить саме «Графічний ключ». Тиснемо на нього.

Тепер нам належить накреслити цей самий ключ. Тут у кого, на що фантазія горазда. Я намалюю «Z». Натискаємо кнопку продовжити, і креслимо тільки що намальований графічний ключ ще раз (для підтвердження). Натискаємо кнопку «підтвердити».

Далі нам запропонують вибрати режим повідомлень на заблокованому пристрої. Вибираємо то, що потрібно саме нам. Так як я прихильник конспірації, то виберу нижній пункт «Не показувати повідомлення». Натискаємо кнопку “готово”.

Тепер в настройках з’явився новий повзунок під назвою «Показувати ключ». Якщо ми його включимо, то під час розблокування пристрою, ви або інша людина буде бачити вводиться графічний ключ. Якщо ж відключити цей параметр, то нічого видно не буде.

Щоб відключити блокування графічним паролем, повертаємося назад / встановлення / безпека / блокування екрану. Ще раз креслимо ключ і натискаємо кнопку «ні».

У нас все вийшло. Тепер після натискання кнопки включення / відключення ми будемо спостерігати таку картину. Смартфон захищений від сторонніх.

Спосіб другий Ми скористаємося стороннім додатком під назвою AppLock, яке ви зможете завантажити звідси. Дане докладено добре тим, що дозволяє заблокувати графічним ключем будь-яку гру, програму, галерею і.т.д. Одним, словом AppLock здатний запароліть все що угодно.Інструкція:

  Викачуємо, встановлюємо і запускаємо вищевказану програму. Креслимо графічний ключ, необхідний для входу в сам додаток AppLock, а потім підтверджуємо його ще раз.

Потім пишемо свою електронну пошту і натискаємо кнопку зберегти (це потрібно для більшої безпеки).

На вкладці «Конфіденційність», ми побачимо список всіх додатків, включаючи системні, які ми можемо заблокувати. Для прикладу візьмемо системне додаток «Галерея», в якому у нас зберігаються особисті фотографії. Натискаємо значок навісного замка і вуаля! Галерея (спільно з камерою, одне без іншого працювати не може) заблоковані.

Виходимо з AppLock і перевіряємо блокування.

У нас все вийшло. До того ж хотілося б сказати про те, що додаток AppLock володіє додатковим функціоналом, різними темами та безліччю інших «булочок».

Спосіб третій Наступне популярний додаток, яким ми скористаємося, називається «CM Locker-Захист особистих даних». Знайти його ви зможете, перейшовши за посиланням.

READ  Як встановити whatsapp на huawei

Как поставить пароль на Android

  Викачуємо, встановлюємо і запускаємо пріложеніе.Сразу ж після запуску програма просканує ваше Android-пристрій на перевірку безпеки. У мене виявилося аж 3 угрози.Нажімаем кнопку «Усунути» і після цього ми автоматично перейдемо в налаштування смартфона у вкладку «Спец. можливості ».

Від нас буде потрібно включити CM Locker. Натискаємо однойменну кнопку і у вікні, активуємо повзунок і натискаємо “ок”.Після цього програма завершить перевірку безпеки і усуне всі знайдені вразливості.

Всередині програми «CM Locker» натискаємо вкладку «Безпека». Натискаємо кнопку «задати пароль». На наш вибір буде представлено безліч варіантів графічних ключів, вибираємо той, який нам по душе.Чертім графічний ключ, потім повторно підтверджуємо його і переходимо до екрану блокування.

У списку вибираємо те, що ми хочемо «запароліть», наприклад, додаток «Музика».Нажімаем на значок навісного замка навпаки даного пріложенія.Теперь щоб скористатися вбудованим аудіоплеєром, доведеться вводити графічний ключ.

Щоб розблокувати «залоченним» додаток, повертаємося назад і ще раз натискаємо на значок замка. «CM Locker-Захист особистих даних». це чудова програма, яка володіє ще рядом цікавих функцій. Так, наприклад, тут є цікава функція захисту вашого девайса від крадіжки і ще багато інших корисних речей.

Спосіб четвертий Зараз ми скористаємося ще однією популярною програмою блокування екрану з яскравим графічним оформленням. Називається вона «Блокування екрану», скачати пріложеніе.Інструкція:

 • Викачуємо, встановлюємо і запускаємо цю програму.
 • Після запуску натискаємо на кнопку «Включити блокування екрану» і вводимо графічний ключ. Зазвичай підтверджуємо намальований ключ.

Після натискання кнопки включення / вимикання бачимо таку красиву заставку.

От і все. Цей додаток дуже просте у використанні і не навантажено безліччю додаткових функцій.

Спосіб п’ятий Ще одне популярне і дуже зручне в експлуатації додаток називається «Lockdown Pro», Завантажити додаток.

  Викачуємо, встановлюємо і запускаємо «Lockdown Блокування додатки». Після запуску нам відразу запропонують вибрати метод блокування: класичний або за допомогою графічного ключа. вибираємо другий.

Малюємо графічний ключ, а потім підтверджуємо його. Додаємо свою електронну пошту, на випадок, якщо ми забудемо намальований нами графічний ключ.

Після цього програма перенесе нас у вікно, в якому потрібно підтвердити їй доступ. Натискаємо на повзунок навпроти пункту під назвою «Lockdown Pro». Підтверджуємо доступ, натиснувши «Ок».

 • Тепер нас автоматично перенесе в розділ «Спец. Можливості », де ще раз потрібно буде включити« Lockdown Pro ».
 • Повертаємося назад в основне меню програми. Тут ми побачимо список додатків, які доступні для блокіровкі.Вибіраем то, яке нам потрібно, наприклад, Email і переводимо повзунок навпроти в активне положення. Тепер додаток заблоковано.
 • От і все. Відзначимо, що «Lockdown Pro» володіє ще рядом цікавих функцій. Наприклад, можливістю створювати приховану приватну галерею тощо.

  Як розблокувати (видалити) графічний ключ.

  І ось ми вже вміємо за допомогою різних додатків або вбудованими засобами поставити графічний ключ і захистити свою конфіденційну інформацію. Однак нерідко трапляється таке, що ми забуваємо намальований нами пароль і тепер самі не можемо отримати доступ до будь-якого додатку або ще гірше взагалі до функціонала девайса.

  Спосіб перший Зараз ми будемо «позбуватися» від графічного ключа використовуючи нашу обліковий запис Google і PC. Даний метод допоможе стовідсотково, ось тільки для цього буде потрібно інтернет на пристрої, вищезгадана обліковий запис і PC. Тому попередньо зареєструйтеся і створіть свій профіль в Google.

   Перед тим як ставити графічний ключ заходимо в налаштування телефону в розділ «Безпека». Тут вибираємо пункт «Адміністратори пристрою».

 • У вікні, потрібно поставити галочку в поле навпроти пункту «Віддалене управління Android». У наступному вікні тиснемо кнопку «Активувати».
 • Тепер, якщо ми забули пароль, то заходимо в Google Play за допомогою PC. Натискаємо на значок шестерні в правому верхньому куті екрану і вибираємо «Віддалене управління Android».
 • Вводимо свій пароль ще раз і перед нами з’являється така картина. Тут нас цікавить кнопка «Очистити». Натискаємо на неї і підтверджуємо видалення всіх даних і скидання до заводських налаштувань.

  Смартфон перезавантажиться і після включення виявиться вже без блокіровкі.Данний спосіб хороший, але вимагає безлічі додаткових ресурсів і видаляє, все, що було на пристрої.

  Спосіб другий Наступний метод набагато зручніший і «безболісний», ніж перший. Ми скористаємося стороннім додатком під назвою “[root] SMS Bypass”, яке ви можете скачати з нашого сайту, перейшовши по ссилке.Для роботи [root] SMS Bypass на девайсі обов’язково повинні бути отримані ROOT-права.

   Викачуємо, встановлюємо і запускаємо цю програму. Після запуску програма відразу ж запросить надати їй Root-права. Натиснувши кнопку «Дозволити», надаємо їй доступ.

  Ставимо галочку в поле навпроти першого пункту під назвою «SMS Bypass Service».Далі натискаємо «Change secret code». У вікні, в полі «old secret code» пишемо тисячу двісті тридцять чотири (це пароль за замовчуванням). А в двох наступних полях вводимо свій власний код і натискаємо «Save secret code».

  Тепер з іншого телефону на наш заблокований смартфон, відправляємо SMS з придуманим нами паролем.Как тільки воно прийде на заблокований телефон, він автоматично перезавантажиться і ввімкнеться вже без блокіровкі.Очень зручний і простий метод, який не вимагає скидання до заводських налаштувань і вбереже вас від втрати особистих даних, з єдиним мінусом, що додаток доведеться тримати встановленим, поки користуєтеся графічним ключем.

  Спосіб третій Як нам вже стало зрозуміло, врятувати ситуацію допоможе скидання налаштувань через Recovery меню, який ми зараз зробимо. На різних моделях доступ виконується по-різному. Але найчастіше принцип скидання завжди схожий. Якщо таким способом не вдалося потрапити в Recovery. спробуйте запитати у гугла “Як зайти в Рековері (назва моделі вашого пристрою)”.

  • Вимикаємо заблокований смартфон.
  • Тиснемо одночасно кнопку включення і клавішу гучності
  • З’являється ось таке вікно Тут потрібно натиснути wipe_ data / factory_reset, а потім рядок Yes- delete all user data.

  Після цього вибираємо перший пункт Reboot system now.

  Телефон скинеться до заводських налаштувань (це займе якийсь час) і запуститься вже без блокіровкі.Отметім, що всі дані зберігалися у внутрішній пам’яті пристрою будуть видалені.

  Спосіб четвертий Будь графічні ключі на вашому Android-пристрої зберігаються в файлі під назвою gesture.key. Щоб позбутися від блокування потрібно видалити цей файл. Для цього нам буде потрібно PC і встановлена ​​на ньому програма «ADB Run» (скоро буде на сайті з повною інструкцією із застосування). Заздалегідь в настройках телефону, в розділі «для розробників» повинна бути включена функція налагодження по USB.

  • Встановлюємо «ADB Run» на свій PC і запускаємо її.
  • Підключаємо смартфон до PC через USB-шнур.
  • Як ми бачимо в програмі 16 пунктів, але нас цікавить тільки 6.
 • У який з’явився Вводимо число 6 і натискаємо Enter.
 • Нам на вибір буде запропоновано 5 різних методів. Вибираємо кожен по черзі і пробуємо. Якщо зняти графічний ключ вийшло. чудово, якщо ні, то пробуємо попередні способи. Вибираються методи так само про принципом. вводимо число і тиснемо Enter.
 • Висновок Будьте уважні, друзі і ніколи не забувайте графічний ключ. Як ми з’ясували позбутися від нього не складно, якщо бути заздалегідь готовим до цього. В іншому випадку доведеться втратити всі дані на своєму устройстве.По усіх виникаючих питань пишіть в коментарях до статті, і ми обов’язково вам допоможемо.

  Нерідко користувачі мобільних пристроїв стикаються з ситуацією, коли потрібно відключити графічний ключ з Андроїда. Найчастіше проблема виникає в той момент, коли послідовність жестів була забута. Після цього і виникає бажання прибрати ключ, щоб в будь-який час швидко отримувати доступ до пристрою, особливо коли потрібно терміново зателефонувати.

  READ  Які системні програми можна видалити на Android

  аккаунт Google

  Кожен користувач створює власний обліковий запис Google. З її допомогою можна отримати доступ не тільки до сервісів компанії, але і до інших веб-ресурсів. Використання облікового запису є найбільш простим способом зняти блокування графічного ключа з Андроїда. Якщо код був кілька разів введений з помилками, то операційна система запропонує користувачеві вказати дані для входу в обліковий запис.

  Як тільки це буде зроблено, блокування знімається. Якщо пароль від аккаунта був забутий, то для його відновлення можна використовувати комп’ютер. Якщо, крім смартфона, під рукою немає інших пристроїв, можна відновити ключ безпосередньо з нього. Для цього телефон повинен бути підключений до інтернету або мережі Wi-Fi. Щоб прибрати графічний ключ з планшета, потрібно виконати кілька дій:

  • Активується кнопка екстреного виклику.
  • Вводиться послідовність символів ###.
  • Клік по рядку Service Test. Wlan.
  • Проводиться підключення до мережі Wi-Fi.
  • Виконується вхід в обліковий запис.

  Як на Android поставити пароль на додаток (ВКонтакте, Viber, Скайп і інші)

  Давайте я вас навчу як поставити пароль на додаток в Android телефоні або планшеті, щоб його не міг відкрити стороння людина. Найчастіше подібне роблять на месенджерах (Viber, Скайп, Інстаграм, ВКонтакте і інші), щоб інші не могли отримати доступ до вашої листуванні.

  Дана стаття підходить для всіх брендів, що випускають телефони на Android 10/9/8/7: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia та інші. Ми не несемо відповідальності за ваші дії.

  Увага! Ви можете задати своє запитання спеціалісту в кінці статті.

  3 Скористайтесь сервісом пошуку смартфона

  Якщо у вас смартфон Samsung, то для вас є сайт Find My Mobile, який дозволяє відшукати ваше і пристрій і дистанційно керувати ним, в тому числі, знімати блокування. Можливо, ви налаштовували обліковий запис Samsung, і тоді розблокувати Android, якщо забув пароль, можна з комп’ютера.

  • Переконайтеся, що ваш смартфон підключений до Інтернету.
  • Зайдіть на сторінку https://findmymobile.Samsung.com/.
  • Увійдіть в обліковий запис.
  • Виберіть свій заблокований телефон.
  • У правому верхньому куті виберіть Розблокувати.

  Як змінити пароль в акаунті Google на телефоні Android

  Якщо у вас смартфон іншої фірми, або ви не налаштовували обліковий запис Samsung,

  Установка текстового пароля, графічного ключа та ПІН-коду

  Стандартний спосіб встановити пароль на Android, присутній у всіх актуальних версіях системи. використовувати відповідний пункт в настройках і вибрати один з доступних способів розблокування. текстовий пароль (звичайний пароль, який потрібно вводити), ПІН-код (код з не менше ніж 4-х цифр) або графічний ключ (унікальний візерунок, який потрібно вводити, проводячи пальцем по контрольним точкам).

  Щоб поставити один з варіантів аутентифікації використовуйте наступні прості кроки

  • Зайдіть в Настройки (в списку додатків, або з області повідомлень натисніть по значку «шестерінки») і відкрийте пункт «Безпека» (або «Екран блокування і безпеку» на останніх пристроях Samsung).
  • Відкрийте пункт «Блокування екрану» ( «Тип блокування екрану». на Samsung).
  • Якщо раніше вже був заданий будь-якої тип блокування, то при вході в розділ налаштувань вас попросять ввести попередній ключ або пароль.
  • Виберіть один з видів коду для розблокування Android. У цьому прикладі. «Пароль» (простий текстовий пароль, але всі інші пункти настроюються приблизно аналогічним чином).
  • Введіть пароль, який повинен містити не менше 4 символів і натисніть «Продовжити» (в разі якщо ви створюєте графічний ключ. проведіть пальцем, з’єднавши довільні кілька точок, таким чином, щоб створився унікальний візерунок).
  • Підтвердіть пароль (ще раз введіть точно такий же) і натисніть «Ок».

  Примітка: на Android телефонах, оснащених сканером відбитку пальців є додаткова опція. Відбиток пальця (знаходиться в тому ж розділі налаштувань, де і інші варіанти блокування або, в разі пристроїв Nexus і Google Pixel, налаштовується в розділі «Безпека». «Google Imprint» або «Pixel Imprint».

  На цьому настройка завершена і якщо ви вимкніть екран пристрою, а потім знову ввімкніть, то при розблокуванні вас попросять ввести пароль, який ви задали. Він же буде запитуватися при доступі до налаштувань безпеки Android.

  Скористайтеся обліковим записом Google

  Цей спосіб підійде, щоб розблокувати старий смартфон, випущений до 2014 року включно. Якщо це так, у вас швидше за все, встановлена ​​версія Android нижче 5.0. В цьому випадку ви можете обійти захист за допомогою свого облікового запису Google. Ще одна умова. телефон повинен бути здатний підключитися до Інтернету (наприклад, він автоматично підключається до вашої домашньої точці Wi-Fi).

  • Переконайтеся, що смартфон підключений до Інтернету.
  • Під час створення пароля або графічного ключа п’ять разів введіть будь-яку комбінацію символів / жестів.
  • Після п’ятої спроби введення неправильного пароля на екрані смартфона повинна з’явитися напис «Забули пароль?» або щось схоже.
  • Натисніть на цей напис і в відобразиться вікні введіть логін і пароль від облікового запису Google, до якої прив’язаний ваш смартфон.

  Розблокування Android через Google-аккаунт

 • Якщо ви не пам’ятаєте пароль від облікового запису Google, зайдіть з іншого пристрою (наприклад, з комп’ютера) на сторінку відновлення облікового запису Google.
 • Спробуйте відновити пароль від облікового запису одним з п’яти запропонованих способів (крім телефонного). Якщо вам вдалося, введіть логін і новий пароль на смартфоні.
 • Android буде розблоковано. Після цього ви можете задати новий пароль для блокування екрана Android або вибрати інший метод захисту екрану.
 • Якщо у вас більш новий пристрій,

  Скористайтеся Smart Lock

  Цей спосіб, навпаки, підійде, якщо у вас новий смартфон. від 2015 року та новіше. В цьому випадку, швидше за все, у вас Android 5.0 і старше. Починаючи з цієї версії в Android доступна функція Smart Lock, за допомогою якої можна спробувати розблокувати Android, якщо забув пароль.

  Smart Lock дозволяє розблокувати телефон трьома різними способами:

  • Надійні пристрої. розблокування без введення пароля відбувається, якщо до смартфону по Bluetooth підключається знайоме пристрій.
  • Безпечні місця. розблокування без введення пароля відбувається, якщо ви перебуваєте в межах заданої місцевості. наприклад, у себе вдома.
  • Розпізнавання облич. розблокування без введення пароля відбувається, якщо Android визначає, що саме ви в даний тримайте його в руках.

  Розблокування Android за допомогою Smart Lock

  • Згадайте, налаштовували ви Smart Lock, коли встановлювали на телефон пароль або графічний ключ? Який спосіб розблокування ви вибрали?
  • Якщо ви вибрали надійне пристрій, і на вашому телефоні включений Bluetooth, знайдіть пристрій, включіть на ньому Bluetooth і спробуйте підключитися з нього до свого смартфону.
  • Якщо ви вибрали безпечне місце, і на вашому телефоні включений GPS, вирушайте в заданий місце. Android розблокується, як тільки визначить по GPS, що ваше місце розташування збігається з заданим.
  • Якщо ви вибрали розпізнавання осіб, смартфон буде розблоковано, якщо побачить камерою ваше обличчя і сличит його з тим, що зберігається у нього в пам’яті.

  Якщо ви не налаштовували Smart Lock, щоб розблокувати Android, якщо забули пароль,

  Можливості Smart Lock на Android

  Нові версії Android надають додаткові можливості розблокування пристрою для власників (знайти параметри можна в Настройки. Безпека. Smart Lock).

  • Фізичний контакт. телефон або планшет не блокується, поки ви з ним контактуєте (зчитується інформація з датчиків). Наприклад, ви подивилися щось на телефоні, вимкнули екран, поклали в кишеню. воно не блокується (так як ви ворушіться). Якщо покласти на стіл. заблокується відповідно до параметрів автоблокування. Мінус: якщо пристрій буде витягнуто з кишені, воно не буде заблоковано (так як інформація з датчиків продовжує надходити).
  • Безпечні місця. вказівка ​​місць, в яких пристрій не блокуватиметься (потрібно включене визначення місцезнаходження).
  • Надійні пристрої. завдання пристроїв, при знаходженні яких в радіусі дії Bluetooth телефон або планшет буде розблоковано (потрібно включений модуль Bluetooth на Android і на надійному пристрої).
  • Розпізнавання облич. автоматичне зняття блокування, якщо на пристрій дивиться власник (потрібно фронтальна камера). Для успішних разблокіровок рекомендую кілька разів натренувати пристрій на ваше обличчя, тримаючи його так, як ви це робите зазвичай (нагнувши голову вниз в сторону екрану).
  • Розпізнавання по голосу. зняття блокування по фразі «Ок, Google». Для настройки опції потрібно тричі повторити цю фразу (при налаштуванні потрібен доступ в Інтернет і включена опція «Розпізнавати Ok Google на будь-якому екрані»), по завершенні настройки для розблокування можна включити екран і сказати цю ж фразу (Інтернет при розблокуванні не потрібно).
  READ  Налаштування Smart TV на Samsung

  Мабуть, це все на тему захисту Android пристроїв паролем. Якщо ж залишаються питання або щось працює не так, як слід, я постараюся відповісти на ваші коментарі.

  Як скинути пароль на Android за допомогою програми PC

  Найкращий спосіб скинути пароль через комп’ютер, це скористатися командним рядком. Він працює тільки, якщо включений параметр “Налагодження по USB”, на жаль, дізнатися чи був він включений у вас неможливо. Тільки якщо ви самі впевнені в цьому.

  • Насамперед варто підключити смартфон до PC. У цей момент на багатьох телефонах з’являється повідомлення з пропозицією включити ту саму налагодження. Якщо у вас воно з’явилося, то поставте позначку поряд з “Налагодження по USB”. Якщо ж немає. То просто дотримуйтесь далі і сподівайтеся на удачу.
  поміняти, пароль, android
  • Далі, вам потрібно включити командний рядок. Ви можете включити її в меню “Пуск” в папці “Службові”. Або затиснути клавіші WinR, а потім у вікні ввестіcmd.
  • У командному рядку вам один за одним потрібно ввести ці команди (жмітеEnterза кожним рядком):

  adb shell cd /data/data/com.Android.providers.settings/databases sqlite3 settings.db update system set value = 0 where name = ‘lock_pattern_autolock’ update system set value = 0 where name = ‘lockscreen.lockedoutpermanently.quit

  • А після перезапуску ваш пристрій. І еслібудет потрібно введіть будь-який пароль.

  Як скинути пароль на Android якщо він заблокований

  Як підключити телефон до мережі, якщо він заблокований? Найпростіший спосіб підключитися до Wi-Fi. Для цього запустіть телефон і під час його включення, коли з’явиться рядок повідомлень (панель зверху, де відображуються рівні сигналів, заряд батареї, час і т.д.), хапайте її і швидко тягніть вниз. Після цього просто підключіться до мережі, як робите це зазвичай. Таким же способом можна включити і мобільний інтернет.

  Видалення системних файлів

  Цей спосіб підійде пристроїв, сroot-правами (що означає, підвищений доступ, що дозволяє редагувати файли з кореневих папок). Ви можете видалити файли, що відповідають за блокування вашого смартфона.

  • Для цього вам знадобиться файловий менеджер, який підтримує root-права (як приклад Aroma). Щоб скористатися ним скачайте його на ваш PC, а потім закиньте на телефон замість виймання з архіву (запам’ятайте папку перекидання).
  • Тепер вам треба потрапити вRecovery. Вимкніть ваш телефон і затисніть комбінацію кнопок. Для кожної моделі телефону вона може бути різною, але ось кілька основних: Підвищення звуку Включення; Зниження звуку Включення; Підвищення звуку Включення Домашній екран; Зниження звуку Включення Домашній екран.
  • Далі ви потрапите в CWMRecowery, тут виберіть “InstallZip”. Переміщення по меню може бути або сенсорним або здійснюватися за допомогою все тих же клавіш.
  • Тепер виберіть “Choosezipfrom / sdcard” і включіть каталог, в яку до цього скинули менеджер. Так само ви можете вибрати пункт “Choose zip from last install folder” де побачите файли завантажені на телефон за останній час. Знайдіть і запустіть архів.
  • У програмі йдіть по шляху / data / system / і позбудьтеся від цих файлів: gesture.key; password.key; locksettings.db; locksettings.db-wal; locksettings.db-shm.
  • Перезапустіть ваш телефон і, якщо він попросить, введіть будь-який пароль.

  перепрошивка

  Щоб отримати доступ до заблокованого телефону ви також можете перепрошити його. Даний спосіб має скинути захист вашого телефону, залишивши незачепленими основні файли. На жаль, в даній статті ми не можемо привести інструкцію як це зробити, так як вона буде унікальна для кожної моделі телефону.

  Як скинути пароль на Android

  Напевно, майже кожному з нас траплялося хоч раз забувати пароль. І коли цей пароль від аккаунта в соціальних мережах або якогось сайту, це ще півбіди, адже завжди можна відновити його, використовуючи електронну пошту або телефон. Але ось що ж придумати, якщо заблокований, виявився телефон? Дана стаття розповість про всі способи як скинути пароль на Android без втрати даних.

  Як скинути пароль на Android з розрядженою батареєю

  Наступний метод дуже простий, однак, щоб його використовувати, вам доведеться дочекатися, поки батарея не розрядиться майже до нуля. Коли це трапиться, вам прийде повідомлення про низький рівень заряду. Натиснувши на нього, ви окажетесьв розділі параметрів “Споживання енергії”. Тут, вам потрібно повернутися на головний екран налаштувань і через розділ “Безпека” виключити блокування.

  Методи розблокування від розробників

  Тепер обговоримо методи зняття захисту на телефоні, створені їх розробниками. Дані методики зовсім нескладні і впорається з ними будь-який користувач, ноподходят вони тільки для певних фірм і моделей телефонів.

  Якщо ви власник телефону фірми HTC, то для зняття блокування ви завжди можете використовувати спеціальну утиліту під названіемHTCSync. Вона служить для синхронізації двох пристроїв, наприклад ноутбука і телефону і з її допомогою можна також зняти пароль.

  Ось інструкція, як скинути пароль на Android без втрати даних, через дану програму:

  • Встановіть HTCSync на свій комп’ютер.
  • Підключіть ваш смартфон до PC через USB кабель.
  • ЧерезHTCSyncскачайтеScreenLockBypass.
  • Потім, перезапустітеваш телефон.
  • Виберіть “Зняти блокування”, якщо проблема не зникла, спробуйте ще раз.

  Наступний спосіб для власників Samsung. Щоб скористатися даною інструкцією, у вас на телефоні повинна бути активована обліковий запис Samsungaccount.

  • Зайдіть на сайт Samsung.
  • Введіть дані, ті ж, що і в телефоні.
  • Перейдіть в розділ “Контент і сервіси”.
  • Тут виберіть “Знайти пристрій” і “Розблокувати екран”.

  Також без уваги не залишила свої телефони фірма Huawei.

  Якщо ваш телефон від цього розробника, то зробіть наступне:

  • Встановіть утиліту під названіемHiSuiteна ваш PC.
  • Далі з’єднайте телефон і комп’ютер за допомогою кабелю.
  • Запустіть програму і зайдіть в розділ “Контакти”.
  • Далі виберіть ваш E-mail.
  • Потім до вас має прийти повідомлення, натиснувши на нього, ви потрапите в параметри.
  • Тут перейдіть на головний екран налаштувань і в розділі “Безпека” вимкніть захист.

  Як скинути пароль без інтернету

  Коли поруч немає Wi-fi мережі, то ви можете підключитися через Lan-перехідник. Це спеціальний пристрій, кінці якого вставляються в ваш телефон і маршрутизатор. При такому варіанті підключення перезавантажувати і активувати нічого не треба, почекайте, і інтернет сам заробить.

  BETATECH.COM.UA 2022