Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як поставити музику на iPhone 11

Створюємо файл рингтон

Для рингтонів на iPhone є два правила: вони повинні мати тривалість не більше 30 секунд і бути в спеціальному форматі m4r.

Є кілька способів створити такий файл:

  Через сервіси обрізки аудіо, наприклад, Audiko або Ringer.org. Завантажте туди файл пісні, встановіть тривалість, виберіть формат скачування m4r і скачайте вийшов рингтон на комп’ютер. Підійде для користувачів Mac OS.

Audiko

За допомогою програм обрізки аудіо, наприклад, iRinger. Встановлюємо програму, відкриваємо їй аудіо, обрізаємо, зберігаємо в m4r. Підійде для користувачів Windows.

iRinger

 • За допомогою самого iTunes. Підійде для всіх. Процедура наступна:
 • Відкрийте iTunes на комп’ютері. Натисніть Файл → Додати файл в медіатеку. Виберіть потрібний аудіофайл і натисніть ОК.
 • Прослухайте додану пісню в iTunes і знайдіть уривок, який буде рінгтоном.
 • Натисніть правою кнопкою на пісню і виберіть пункт Відомості. Перейдіть на вкладку Параметри. Встановіть прапорці початок і кінець і в полях поруч введіть початок і кінець уривка, наприклад, 0:46 і 1:13. натисніть ОК.
 • Ще раз натисніть на пісню правою кнопкою і виберіть Створити версію в форматі AAC або Файл → Конвертувати → Створити версію в форматі AAC. Під оригінальним треком з’явиться укорочений.
 • Натисніть правою кнопкою миші на укорочений уривок і виберіть Показати в провіднику Windows.
 • Відкриється папка з файлом. У Windows перейдіть в Панель управління → Властивості папки → Основні та зніміть прапорець Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів.
 • Поверніться в папку, і ви побачите, що у файлу рингтон з’явилося расшіреніе.m4a. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть Перейменувати. Замініть m4a на m4r (такий формат у рингтонів в iPhone) і перетягніть його в будь-яку іншу папку на своєму комп’ютері.
 • Загальний принцип

  Для того щоб додати новий рингтон на iPhone, потрібно створити аудіофайл у форматі m4r тривалістю не більше 30 секунд, за допомогою автоматичної синхронізації перенести його на пристрій і встановити в якості дзвінка.

  Як поставити пісню на дзвінок iPhone: хитрість проти копірайту

  Складно повірити, але на iPhone можна просто так взяти і поставити рингтон. На Android це робиться в кілька натискань! Але факт є факт, тому наводимо вичерпну на сьогоднішній день інструкцію, як поставити пісню на дзвінок iPhone.

  Как поставить свою музыку на звонки на iPhone 12 Pro Max? / Смена рингтона на iPhone 12 Pro Max

  Крім того, можна шукати музику по окремим виконавцям або ж, навпаки, переглядати актуальні топ-чарти. Куплені в iTunes пісні можна встановлювати на дзвінок «рідними» засобами Apple. Та й ціни в iTunes для Росії і СНД не особливо кусаються: один трек коштує десь 19 рублів.

  Але якщо ви слухаєте виключно нордичний блек-метал і вважаєте, що в iTunes одна попса, або пишете музику самі, або хочете поставити на дзвінок саме той рев бізона, який ви самі щойно вирізали з відеоролика на YouTube. ніяка покупка вже не допоможе. На цей випадок даємо докладну інструкцію, як закачати будь рінгтон на iPhone.

  Переносимо файл на iPhone

  Готовий рингтон в потрібному форматі необхідно скинути на пристрій. Це теж не так просто, як здається. Є два способи зробити це:

  • За допомогою iTunes. Для цього потрібно помістити створений аудіофайл в папку Звуки (Рінгтони) в iTunes і синхронізувати дані з пристроєм. Як це зробити, залежить від вашої версії iTunes.
  • Якщо у вас iTunes версії нижче 10, просто перетягніть файл у вікно iTunes, відкривши в програмі папку Рінгтони (Звуки). Потім підключіть iPhone до комп’ютера, запуститься синхронізація, і файл буде додано на iPhone.
  • Якщо у вас iTunes версії від 10 до 12.6, папка Рінгтони (Звуки) в програмі прихована. Відкрити її можна декількома способами: перетягнути файл рингтон в вікно програми; натиснути СtrlO, вибрати файл і натиснути ОК; перейти в меню Правка → Установки → Основні, встановити галочку Рінгтони (Звуки) і перенести файл в інформацію, що з’явилася папку; натиснути правою кнопкою миші на меню iTunes, вибрати Правити меню, встановити галочку Звуки і в що з’явилася папку перетягнути файл. Якщо перетягування не працює. копіювати натисканням Ctrl C / Ctrl V. Після чого підключіть iPhone, і синхронізація перенесе файл на пристрій.
  • Якщо у вас iTunes 12.7, спочатку підключіть iPhone до комп’ютера, дочекайтеся, поки запуститься синхронізація, а потім візьміть файл рингтон і перетягніть (копіюйте натисканням Ctrl C / Ctrl V) його на зображення вашого пристрою в розділі Пристрої.
  READ  Як почистити телефон від непотрібних додатків
 • За допомогою сторонніх програм. Кращою на даний момент є Waltr 2. Вона доступна і для Windows, і для Mac OS. Встановіть програму, підключіть iPhone до комп’ютера (кабелем або по Wi-Fi), дочекайтеся, поки програма його знайде, а потім просто перетягніть готовий рінгтон у вікно програми. Waltr 2
 • поставити, музику, iphone

  Файл буде автоматично доданий на iPhone.

  Встановлюємо пісню на дзвінок iPhone

  Яким би із способів перенесення ви не скористалися, в кінцевому підсумку файл повинен виявитися на iPhone в папці Рінгтони (Звуки).

  • Відкрийте на iPhone Установки → Звук → Рінгтон.
  • Ваша пісня буде першою в списку. Натисніть на неї, щоб зробити її дзвінком.

  Купівля рингтон

  Купувати контент. нормально. У тому числі і купувати рінгтони. По крайней мере, так вважає Apple. Зробити це можна в налаштуваннях вашого iPhone:

  Але тут є проблема: зробити рингтон можна не з усіх пісень. Що робити, якщо вашого улюбленого треку немає?

  Спосіб без комп’ютера

  Для цього вам знадобиться якась хмарне сховище, куди ви заллєте пісню і встановлену на iPhone програму GarageBand.

  Скачайте трек з «хмари» в папку GarageBand File Transfers, що знаходиться в «Файлах»:

  Потім відкривайте GarageBand і створіть новий трек. Ви можете вибрати абсолютно будь-який інструмент. ніякої різниці немає.

  Відразу зробіть автоматичне кількість тактів, натиснувши на плюс у правому верхньому кутку екрану:

  Потім відкрийте список лупов і в розділі «Файли» виберіть завантажений вами трек:

  Довгим тапом перекиньте його на автоматично що створюється доріжку:

  Тут ви можете обрізати пісню так, як вам завгодно.

  Потім повертайтеся в список проектів GarageBand (ліва верхня кнопка) і довгим тапом за проектом з майбутнім рінгтоном викличте контекстне меню:

  Натисніть на «Поділитися». Відкриється ось таке вікно:

  Натискайте на «Рінгтон» і називайте його так, як вам хочеться. Далі GarageBand вам запропонує використовувати його як рингтон для всіх дзвінків, тільки для конкретного контакту або навіть для повідомлень.

  Але якщо ви хочете поміняти рінгтон, то зробити це можна шляхом «Налаштування» «Звуки, тактильні сигнали» «Рінгтон», де і буде створена вами пісня.

  Як просто поміняти рінгтон на iPhone?

  Як виявилося, найпростіші речі зробити на iPhone просто, але не прям щоб очевидно. Наприклад, змінити рінгтон на смартфоні не так вже й легко. У цьому тексті я розберу три можливі способи заміни мелодії дзвінка на вашому iPhone.

  За допомогою iTunes

  Скажу відразу: цей спосіб не працює з піснями, купленими в iTunes. А ось якщо ви придбали трек на Bandcamp або SoundCloud, то цілком.

  Відкривайте iTunes і скидайте туди обрану вами пісню. Після цього клікайте правою кнопкою миші по треку і вибирайте пункт «Відомості про пісню». Після цього в розділі «Параметри» виберіть будь-який шматок пісні тривалістю не більше 30 секунд:

  READ  Як знайти фио людини за номером телефону

  Тисніть на «ОК» і конвертуйте цю пісню в AAC. Зробити це можна шляхом «Файл» «Конвертація»:

  поставити, музику, iphone

  Після цього у вас з’явиться укорочена версія вашої пісні. Клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Показати в програмі Finder» ( «Виявити в Explorer», якщо ви використовуєте Windows).

  Потім поверніться в iTunes і видаліть цей «огризок» пісні з нього, але файл залиште на місці. Відкрийте ту папку Finder, де у вас зберігається відконвертовано укорочена версія вашої улюбленої пісні. Вона буде в формате.m4a. Перейменуйте її так, щоб дозвіл треку було в.m4r:

  Після цього підключайте свій iPhone до комп’ютера і в iTunes заходите в меню синхронізації пристрою. Зліва ви знайдете пункт «Звуки». Просто перетягніть туди ваш файл в формате.m4r:

  Бонус: як відключити спалах при дзвінку

  Додаю, тому що вона бісить всіх оточуючих людей. Особливо в кінотеатрі:

  Ця функція потрібна для людей зі слабким зором, здатних розгледіти спалах. І тільки в цьому випадку її використання виправдано.

  Як зробити і встановити мелодію дзвінка (рингтон) на будь-який iPhone без комп’ютера прямо на пристрої?

  Додавання власних рингтонів в iPhone. завдання непросте. В останніх операційних системах Apple і зовсім зник натяк на можливе додавання призначених для користувача мелодій. Однак, в цій інструкції ми розповімо як виправити це непорозуміння, додавши абсолютно на будь-яке актуальне iPhone мелодію, яку можна буде використовувати як рингтон на вхідний дзвінок. Причому, без використання комп’ютера.

  В якому форматі використовуються рінгтони (мелодії) для iPhone?

  Для зберігання рингтонів в iPhone Apple використовує власний формат під назвою M4R, який ідентичний форматам AAC або M4A (різниця тільки в назві).

  поставити, музику, iphone

  Однак, спосіб створення і установки рінгтона на iPhone, описаний в цьому матеріалі, дозволяє використовувати будь-який файл у форматі MP3. Це значно полегшує процес створення рингтонів або файлів звукових сповіщень для смартфонів Apple.

  Як встановити рингтон на iPhone з iOS 13 (і новіше) без комп’ютера

  Відкрийте браузер Safari і перейдіть на сайт, на якому можна скачати пісню для майбутнього рингтон в форматі MP3.

  Натисніть на кнопку (посилання) для скачування MP3-файлу.

  У вікні натисніть Завантажити. Якщо скачування почалося, в правому верхньому кутку з’явиться значок (стрілка в колі).

  Відкрийте Менеджер завантажень iOS значок (стрілка в колі) в правому верхньому кутку і упевніться, що файл завантажений. При бажанні натисніть на нього, щоб прослухати.

  КАК ПОСТАВИТЬ ЛЮБУЮ МУЗЫКУ НА АЙФОН=11= БЕЗ ПК 2020!!!

  Примітка: У якості більш зручної альтернативи для завантаження треків в форматі MP3 з комп’ютера можна скористатися веб-версією iCloud Drive. Для цього перейдіть на комп’ютері за посиланням, введіть дані Apple ID і завантажте необхідні композиції в хмарний сервіс Apple (подальші дії дивіться нижче за інструкцією)

  Скачайте музичне додаток випускається самої Apple. GarageBand (присутній на багатьох iPhone і iPad за замовчуванням).

  Запустіть GarageBand. За допомогою цієї програми ми сконвертіруем завантажену мелодію в рингтон і він автоматично відобразиться в розділі «Звуки, тактильні сигнали» на iPhone.

  Якщо раніше ви вже створювали проекти в GarageBand, натисніть плюсик в правому верхньому кутку щоб створити новий. Якщо ви вперше відкрили додаток, пропустіть цей пункт.

  Виберіть шаблон «аудіорекордер» у вкладці «Доріжки»

  Натисніть на іконку із зображенням петлі.

  Натисніть на кнопку «Переглянути об’єкти з програми« Файли »» у вкладці «Файли».

  Завантажена мелодія буде знаходитися у вкладці «Недавні». Але можна знайти і через «Обзор» відкривши папку «Завантаження». Виберіть скачаний файл.

  Натисніть і утримуйте файл, а потім проведіть його в самий початок на тимчасову шкалу.

  Клацніть по галочці і натисніть на що з’явилося меню «Мої пісні».

  Натисніть і утримуйте палець на отриманому файлі (зазвичай має назву «Моя пісня») до появи контекстного меню. Натисніть «Поділитися».

  Змініть назву рингтон і натисніть Експортувати.

  У процесі експорту з’явиться повідомлення «Використовувати звук як». Натисніть на нього.

  Вкажіть, як використовувати створений рінгтон:

  • Стандартний рінгтон. створений рінгтон буде використаний в якості мелодії для всіх вхідних викликів.
  • Стандартний звук повідомлення. створений рінгтон буде використаний в якості мелодії для всіх вхідних повідомлень (iMessage і SMS).
  • Привласнити контакту. при виборі цього варіанту, створений рінгтон можна привласнити як мелодія вхідних викликів для певного контакту.
  • Готово. створений рінгтон буде завантажений в Налаштування iOS шляхом: Звуки, тактильні сигнали → Рінгтон і стане доступний для вибору.
  READ  Реєстрація пошти без номера телефону

  Про те як створювати рінгтони для iPhone за допомогою комп’ютера ми розповідали в цьому матеріалі.

  Як видаляти рінгтони з iPhone?

  Відкрийте програму Налаштування на iPhone.

  Перейдіть в розділ Звуки, тактильні сигнали і виберіть меню Рінгтон.

  Проведіть пальцем зліва направо по рінгтони, який необхідно видалити. Натисніть кнопку Видалити.

  Як встановити свою мелодію дзвінка або будильника на iPhone і iPad

  Темп нашого життя постійно прискорюється. У зв’язку з цим досить багатьох влаштовують стандартні настройки смартфона. шпалери, мелодія, тема оформлення, шрифт. Але що, якщо ти користуєшся iPhone вже років 5-7, і стандартні мелодії дзвінка вже порядком набридли? Можна додати і свої, правда для цього потрібно трохи терпіння.

  Строго кажучи, є два способи завантаження своїх варіантів мелодій виклику в iPhone і iPad. Я розділю їх на дві статті, щоб було простіше засвоїти і повторити інструкцію. Щоб не пропустити другу частину, підпишись.

  До слова, ті ж самі треки можна буде використовувати по всій системі. наприклад, в якості мелодії будильника або звуку вхідних повідомлень. І нарешті. інструкція застосовна в рівній мірі для iPhone, iPad і iPod Touch.

  С ios 13 теперь без проблем можно установить любую песню на рингтон iPhone!

  Конвертація iOS-пристрої сприймають як мелодія дзвінка тільки файли в форматі m4r (ringtone mp4). Виходить, нам потрібно завантажити mp3-трек, обрізати його в разі потреби, і конвертувати в m4r. До слова, існують сайти, що надають для завантаження відразу файли в m4r. Але я розповім і про конвертацію, оскільки швидше за все вона знадобиться в більшості випадків.

  Для користувачів Mac: в статті про QuickTime Player я розповідав, як багато всього вміє цей стандартний плеєр. Так, він вміє і конвертувати музику. Але спочатку її потрібно обрізати. Відкриваємо mp3-файл в QuickTime, тиснемо cmd T, вибираємо потрібний відрізок (не більше 40 секунд) і натискаємо «Обрізати». Тепер проходимо в «Файл» → «Експортувати як» → «Тільки аудіо» → і зберігаємо результат на робочий стіл. У нас вийшов обрізаний трек формату m4a (audio mp4). Тепер просто перейменовуємо його в m4r, безжально підтверджуємо зміну розширення. і наш рінгтон готовий.

  Для користувачів Windows: можна скористатися будь-який утилітою для обрізки і конвертації аудіо. Якщо на прикметі немає нічого підходящого, існують веб-сервіси для таких завдань. Наприклад, сервіс https://audiotrimmer.com/ru/ досить просто відріже музику і збереже її відразу в m4r, а https://convertio.co/ru/audio-converter/ дозволяє конвертувати трек в m4r, якщо обрізка не потрібно.

  Відправка на iPhoneРассмотрім тільки офіційне ПО від Apple. На Windows і macOS Mojave або старше це iTunes, а на macOS Catalina і новіше. Finder. Діяти треба так:

  • Відкрийте iTunes / Finder;
  • Підключіть свій девайс до комп’ютера за допомогою кабелю і дочекайтеся, поки він визначиться і з’явиться в бічному меню;
  • Виберіть свій iPhone або iPad, натиснувши на нього;
  • Перетягніть файл рингтон в віконце iTunes;
  • Чи не відключаючи девайс, перевірте список рингтонів в його «Настройках»; якщо мелодія не з’явилася. натисніть «Синхронізувати» у вікні iTunes.

  Готово! Якщо щось пішло не так. запитуйте в коментарях, я спробую підказати. На жаль, у мене в будинку немає Windows-ноутбука, тому я не можу перевірити весь цей процес з-під Windows особисто. На Mac все перевірено і точно працює.

  Рінгтони від автораНу і наостанок поділюся своїми улюбленими рингтонами. Вони вже конвертовані в m4r. залишилося тільки додати собі в девайс

  • Для дзвінка: класична заставка Том і Джеррі
  • Для повідомлень: свист з реклами Old Spice
  BETATECH.COM.UA 2021