Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як поставити пароль на комп’ютер при включенні

Table of Contents

Як поставити пароль на комп’ютер

У статті будуть розглянуті основні способи додавання пароля на комп‘ютер. Вони все унікальні і дозволяють увійти в систему навіть з використанням пароля від облікового запису Майкрософт, але дана захист не гарантує 100% безпеки від проникнення сторонніх осіб.

Додавання пароля в «Панелі управління»

Спосіб запароліванія через «Панель управління». один з найпростіших і часто використовуваних. Чудово підходить для новачків і недосвідчених користувачів, не вимагає запам’ятовування команд і створення додаткових профілів.

  Натисніть на «Меню пуск» і клікніть «Панель управління».

Виберіть вкладку «Облікові записи користувачів і безпека сім’ї».

Зі списку дій над профілем виберіть «Створення пароля».

У новому вікні є 3 форми для введення основних даних, які необхідні для створення пароля.

 • Форма «Новий пароль» призначена для кодового слова або виразу, яке буде запитуватися при запуску комп’ютера, зверніть увагу на режим «Caps Lock» і розкладку клавіатури при його заповненні. Не створюйте дуже прості паролі на кшталт «12345», «qwerty», «йцукен». Дотримуйтеся рекомендацій Microsoft за вибором секретного ключа:
 • Секретне вираз не може вміщати логін облікового запису користувача або будь-яку його складову;
 • Він має містити більш ніж з 6 символів;
 • У паролі бажано застосувати великі та малі літери алфавіту;
 • У паролі рекомендується використовувати десяткові цифри і неалфавітні символи.
 • Форма «Введіть підказку для пароля» створена для нагадування пароля, якщо ви його не зможете згадати. Використовуйте в підказці дані відомі тільки вам. Це поле необов’язкове, але рекомендуємо його заповнити, інакше існує ризик позбудеться вашого профілю і доступу до PC.

  Коли заповніть обов’язкові дані, натисніть «Створити пароль».

  Как поставить пароль на папку или фаил

  На цьому етапі процедура установки пароля закінчена. Подивитися статус вашої захисту можна у вікні внесення змін до облікового запису. Після перезавантаження, Windows зажадає секретне вираз для входу. Якщо у вас всього лише один профіль з привілеями адміністратора, то не знаючи пароля, доступ до Windows отримати буде неможливо.

  Командний рядок

  Цей метод підходить для більш просунутих користувачів, так як має на увазі знання консольних команд, проте він може похвалитися швидкістю свого виконання.

   Клацніть по «Меню пуск» і запустіть «Командний рядок» від імені адміністратора.

  Введіть net users. щоб отримати детальну інформацію про всі доступні облікових записах.

  Скопіюйте та вставте наступну команду:

  де username. ім’я облікового запису, а замість password слід вписати свій пароль.

  Щоб перевірити установку захисту профілю, перезавантажте або заблокуйте комп‘ютер, натисніть сполучення клавіш Win L.

  Як встановити пароль на PC при вході на Windows 8,10

  Захистити комп’ютер з ОС Windows 8 можна також, як і з ОС Windows 7. Наводимо курсор на праву панель і вибираємо пункт «Параметри».

  Далі вибираємо «Зміна параметрів комп‘ютера».

  На вкладці «Користувачі» натискаємо по «Створення пароля».

  Після введення символів тиснемо «Готово». Ось як швидко встановити пароль на комп’ютер при вході.

  В ОС Windows 8 можна створювати графічні паролі у вигляді комбінації кіл, ліній і точок. Однак користувачеві потрібно буде заповнити розмір фігур і їх напрямок інакше розблокувати PC не вийде.

  Як налаштувати пароль на комп’ютері при включенні

  У сучасному світі захист даних. один з головних чинників кібербезпеки. На щастя, Windows надає таку можливість без установки додаткового ПЗ. Пароль забезпечить збереження ваших даних від сторонніх і зловмисників. Особливої ​​актуальності секретна комбінація набуває в ноутбуках, які найчастіше схильні до крадіжок і втрат.

  Установка пароля на локальну обліковий запис

  Якщо у вас в системі використовується локальна обліковий запис Windows 10, але вона не має пароля (наприклад, ви не задали його при установці системи, або його не було при оновленні з попередньою версією ОС), ви можете поставити пароль для користувача декількома простими способами.

  Додавання пароля облікового запису в Параметрах

  • Зайдіть в Пуск. Параметри (іконка шестерінки в лівій частині меню пуск).
  • Виберіть пункт «Облікові записи», а потім. «Параметри входу».
  • У розділі «Пароль», при його відсутності, ви побачите повідомлення про те, що «У вашого облікового запису немає пароля» (якщо ж таке не вказано, а пропонується змінити пароль. то вам підійде наступний розділ цієї інструкції).
  • Натисніть «Додати», вкажіть новий пароль, повторіть його і введіть зрозумілу вам, але не здатну допомогти стороннім, підказку пароля. І натисніть «Далі».

  Після цього, пароль буде встановлений і буде запитано в наступний раз при вході в Windows 10, вихід системи з сну або при блокуванні комп’ютера, що можна зробити клавішами WinL (де Win. клавіша з емблемою ОС на клавіатурі), або через меню Пуск. клік по значку користувача в лівій частині. «Заблокувати».

  Як включити пароль Windows 10, якщо його запит був відключений

  У тих випадках, якщо ви використовуєте обліковий запис Майкрософт, або ж при використанні локального облікового запису на ній вже є пароль, але він не запитується, можна припустити, що запит пароля при вході в Windows 10 був відключений в настройках.

  Щоб знову включити його, виконайте наступні кроки:

  • Натисніть клавіші WinR на клавіатурі, введіть control userpasswords2 і натисніть Enter.
  • У вікні управління обліковими записами користувачів виберіть вашого користувача і відзначте пункт «Вимагати введення імені користувача і пароля» і натисніть «Ок». Для підтвердження доведеться також ввести поточний пароль. Увага: окрема інструкція про те, що робити, якщо немає пункту Вимагати введення імені користувача і пароля.
  • Додатково, якщо був відключений запит пароля при виході зі сну і його потрібно включити, зайдіть в Параметри. Облікові записи. Параметри входу і праворуч, в розділі «Потрібно вхід», виберіть «Час виходу комп’ютера зі сплячого режиму».
  READ  Як підключити Bluetooth адаптер до комп'ютера

  Додатково зверніть увагу на наступний нюанс: останні версії Windows 10 при установці і оновленні можуть пропонувати поставити ПІН-код і використовувати його для входу замість пароля. Тут може стати в нагоді інструкція Як видалити ПІН-код Windows 10.

  Як поставити пароль на Windows 10

  У цій інструкції покроково про те, як поставити пароль на Windows 10 так, щоб він запитували при включенні (вході в систему), вихід зі сну або блокування. За замовчуванням, при установці Windows 10, користувача просять ввести пароль, який згодом використовується для входу. Також, пароль обов’язковий при використанні облікового запису Microsoft. Однак, для локального облікового запису його можна не ставити (залишити порожнім), а для облікового запису Майкрософт. відключити запит пароля при вході в Windows 10 або задати ПІН-код замість пароля (втім, це можна зробити і при використанні локального облікового запису).

  Далі будуть розглянуті різні варіанти ситуації і способи встановити пароль на вхід в Windows 10 (засобами системи) в кожній з них. Також ви можете встановити пароль в BIOS або UEFI (буде запитуватися до входу в систему) або ж встановити шифрування BitLocker на системний диск з ОС (що також призведе до неможливості включити систему без знання пароля). Ці два способи складніше, але при їх використанні (особливо в другому випадку) сторонній не зможе скинути пароль Windows 10.

  Важливе зауваження: якщо у вас в Windows 10 використовується обліковий запис з ім’ям «Адміністратор» (не тільки з правами адміністратора, а саме з таким ім’ям), яка не має пароля (і іноді ви бачите повідомлення про те, що якийсь програма не може бути запущено з використанням вбудованої облікового запису адміністратора), то правильним варіантом дій в вашому випадку буде: Створити нового користувача Windows 10 і дати йому права адміністратора, перенести важливі дані з системних папок (робочий стіл, документи та інші) в папки нового користувача, а потім відключити вбудовану обліковий запис, про що писалося в матеріалі Вбудована обліковий запис адміністратора Windows 10.

  Швидкий спосіб поставити пароль на вхід в Windows 10

  Якщо у вас використовується локальна обліковий запис і на неї поки не встановлено пароль, ви можете використовувати наступний простий метод його установки в останніх версіях Windows 10:

  • Натисніть клавіші CtrlAltDelete
  • В меню оберіть пункт «Змінити пароль»
  • У наступному вікні поле «Старий пароль» не заповнюється (якщо його немає), а задайте новий пароль і підтвердіть його.
  • Натисніть по стрілці праворуч від поля введення підтвердження пароля.

  Готово, тепер пароль на вхід для вашого користувача буде встановлений.

  Установка пароля облікового запису за допомогою командного рядка

  Є ще один спосіб встановити пароль на локальну обліковий запис Windows 10. використовувати командний рядок. Для цього

  • Запустіть командний рядок від імені адміністратора (використовуйте правий клік по кнопці «Пуск» і вибір потрібного пункту меню).
  • У командному рядку введіть net users і натисніть Enter. Ви побачите список активних і неактивних користувачів. Зверніть увагу на ім’я того користувача, для якого буде встановлюватися пароль.
  • Введіть командуГде имя_пользователя. значення з п.2, а пароль. бажаний пароль на вхід в Windows 10) і натисніть Enter.

  Готово, так само, як і в попередньому способі, досить заблокувати систему або вийти з Windows 10, щоб у вас запросили пароль.

  Як поставити пароль на Windows 10

  Завдяки простоті і зручності роботи остання версія ОС від Microsoft дуже популярна серед користувачів. Завдяки її можливостям захист можна реалізувати без особливих навичок і зусиль.

  Розглянемо, як поставити пароль на комп’ютер або ноутбук Windows 10:

  • У спливаючому меню «Пуск» знайдіть іконку «Параметри» (у вигляді шестерінки, розташована зліва). Натисніть на неї.
  • З’явиться вікно під назвою «Параметри Windows». Серед представлених розділів потрібно вибрати «Облікові записи»
  • У виниклому вікні на панелі зліва знайдіть «Параметри входу» і виберіть цей пункт
  • Справа, в розділі «Пароль», виберіть «Додати»
  • З’явиться віконце «Створення пароля», де буде всього три поля. У верхньому введіть код, нижче повторіть його
  • У третьому полі можна створити підказку для шифру. Це необов’язкова опція. Вона допоможе, якщо ви забудете введену комбінацію
  • Натисніть «Далі», а потім «Готово»

  Пароль на вхід в систему встановлено. Спробуйте перезапустити PC і зайти під своїм учеткой, використовуючи новий захист.

  Невеликий рада. Якщо ви відходите від ноутбука, переводите його в режим очікування або встановіть час автоматичного переходу. Тоді при повторній активації системи, вона знову запросить код входу. Так ви убезпечите свій девайс, коли ненадовго відходили. І немає необхідності кожного разу вмикати-вимикати PC або переживати, що хтось відкриє важливі документи під час вашої відсутності.

  Захищаємо вхід в систему Windows 7

  Якщо ви шанувальник більш ранньої версії системи, то ніяких проблем з установкою захисту у вас також не виникне. Порядок дій практично аналогічний описаному для версії 10. Основні відмінності. шлях до меню облікових записів і послідовність подальшої роботи з ними.

  Покрокова рекомендація, як поставити пароль на Windows 7:

  • Відкрийте стартове меню «Пуск», потім клацніть на «Панель управління»
  • В установках комп’ютера перейдіть на «Облікові записи користувачів»
  • Потім натисніть «Створення пароля для свого облікового запису»
  • У верхніх полях наступного вікна потрібно ввести шифр і повторити його. Ті, хто побоюється забути введену комбінацію, можуть додати нагадування в рядку для підказки. Однак потрібно розуміти, що така підказка буде видно всім іншим користувачам
  • Натисніть кнопку «Створити пароль»

  Готово. Залишилося тільки перезавантажити PC, щоб активувати новий захист.

  Як поставити пароль на комп’ютер або ноутбук для Windows 10, 7

  Все більше інформації зберігається в електронному вигляді на комп’ютерах, лептопах, персональних гаджетах. Вже складно уявити гору паперових документів або відеозйомка на зовнішніх носіях. все зберігається на PC. При цьому важливі дані потребують надійного захисту. Наприклад, часто потрібно убезпечити робочу документацію від сторонніх, захистити її на випадок втрати ноутбука або його крадіжки. А можливо, вам потрібно, щоб до персональних даних не було доступу у членів сім’ї, особливо дітей.

  Є простий спосіб зберегти особисті матеріали. організувати захищений вхід в ОС. Перш за все, користувачеві потрібно розібратися, як поставити пароль на комп. А потрібно виконати лише кілька дій:

  • Увійти в призначені для користувача облікові записи, використовуючи меню «Пуск»
  • Вибрати опцію створення пароля
  • Ввести обраний шифр і підтвердити його

  Все просто, але для кожної операційної системи цей шлях трохи видозмінений. Давайте розберемо докладніше, як встановити захист для Windows 7 і 10. Поговоримо про правила складання надійного шифру, а також способи зміни коду.

  Як убезпечити дані на PC, ноутбуці

  Найпростіший спосіб захистити інформацію. поставити пароль на вхід в обліковий запис під час запуску Windows. Ви можете створити кілька записів під кожного користувача, якщо комп’ютером користується ще хтось крім вас. При цьому сторонній користувач не отримає доступ до ваших даних. Або створіть обліковий запис «Гість» з обмеженим доступом до інформації.

  READ  Як скинути пароль на ноутбуці lenovo

  як поставити пароль “width =” 723 “height =” 506 “srcset =” https://blog.comfy.ua/wp-content/uploads/2019/01/Foto-2-5-400×280.jpg 400w, https: //blog.comfy.ua/wp-content/uploads/2019/01/Foto-2-5.jpg 768w “sizes =” (max-width: 723px) 100vw, 723px “/

  Пам’ятайте: чим уникальнее обраний шифр, тим складніше його зламати. Не встановлюйте простий код на кшталт 1234. Не використовуйте в якості комбінації свою дату народження, день народження рідних, близьких людей. Такі паролі легко зламати. Краще виберіть асоціацію, яка знайома тільки вам.

  Шифр буде надійніше, якщо він складається з букв і цифр. При введенні символів зверніть увагу, щоб Caps Lock був вимкнений або навпаки включений. як вам зручно. Але при кожному введенні комбінації він повинен бути в тому ж положенні, в якому знаходився при складанні пароля. Інакше ви не зможете увійти в систему. Те ж стосується і мови введення. Всі символи повинні бути точно такими ж, як при створенні шифру. мова, заголовні букви.

  Як поміняти пароль

  Бувають ситуації, коли користувач розуміє, що обраний код недостатньо надійний і краще його поміняти. У цьому випадку послідовність дій для вашої операційної системи така ж, як зазначено вище. Тільки замість напису «Додати» на Windows 10 виявиться варіант «Змінити». А Windows 7 замість «Створення пароля для свого облікового запису» запропонує «Зміна свого пароля». Після цього ви вводите старий шифр, створюєте і підтверджуєте нову комбінацію. Готово. Система знову під захистом.

  Є другий, більш простий спосіб зміни захисного коду:

  • Затисніть клавіші Ctrl Alt Del
  • З’явиться меню, де потрібно вибрати «Змінити пароль» для “десятки” або “Змінити пароль» для “сімки”
  • Далі дійте за стандартною схемою. вводите старий код і двічі новий код

  Створити надійний захист для комп’ютера, ноутбука не складає особливих труднощів. Мінімум часу і зусиль і ваші дані в безпеці.

  Якщо потрібна більш серйозна захист, встановлюйте спеціальні програми. Вони допоможуть зберегти важливу робочу або особисту документацію. Але будьте обережні, завантажуйте їх лише з перевірених джерел, щоб не завдати шкоди своєму PC.

  Тепер ви знаєте, як запароліть комп’ютер, на якому встановлена ​​одна з вказаних вище операційних систем. Сподіваємося, наші поради були вам корисні.

  Дізнавайтеся ще більше цікавої інформації.

  Як поставити пароль на Windows 7

  Установка пароля на Windows ХР і Windows 7

  • Пройдіть до налаштувань свого облікового запису таким шляхом: «Пуск. Панель управління. Облікові записи користувачів».
  • Виберіть свій обліковий запис і відкрийте її, потім перейдіть у вкладку «Створення пароля».
  • Введіть двічі пароль і натисніть кнопку «Створити пароль».

  Будь-який захист можна зламати. Якщо кому-то ваша інформація, як ковток повітря, він її отримає. Але це з розряду особливих випадків. Щоб приховати таємниці від дітей і цікавих родичів, «врятує» пароль на обліковий запис.

  • Зайдіть в меню «Пуск» → «Панель управління».
  • Знайдіть «Облікові записи користувачів» і клікніть.
  • Виберіть пункт «Створення облікового запису».

  Порада: при створенні пароля простежте, щоб Caps lock був включений (вимкнений). А то встановіть що-небудь таке, а при спробі зайти отримаєте відмову. Заховаєте доступ самі від себе :).

  • Введіть знаки в поля «Новий пароль» → «Підтвердження». Скомбінуйте їх складніше (заголовні, великі літери цифри та символи). Головне, самі не забудьте, що придумали.))).
  • Натисніть «Створити».

  Тепер, коли справа зроблена, при включенні будете вводити код на робочому столі.

  Як поставити пароль на Windows 8, 8.1

  Захистити комп’ютер або ноутбук, у кого Windows 8, так само просто, як на win 7. Установка за тим же принципом. Різниця тільки в інтерфейсі.

  • Наведіть мишкою в правий верхній кут на робочому столі. На спливаючій панелі клацніть «Параметри».
  • У вкладці, тисніть «Зміна параметрів комп’ютера».
  • Виберіть вкладку «Користувачі» → «Створення пароля».
  • Напишіть комбінацію цифр і букв.
  • Натисніть «Далі» → «Готово».

  Як встановити пароль на комп’ютер при вході на Windows 7

  Для установки пароля на комп’ютер з операційною системою Windows 7 вам потрібно зайти в «Панель управління». Для цього натисніть на кнопку «Пуск» і в правій частині меню виберіть пункт «Панель управління».

  Після того як відкрийте «Панель управління», перейдіть в розділ «Облікові записи користувачів і безпека сім’ї», а потім в підрозділ «Облікові записи користувачів». В результаті перед вами має відкритися вікно з настройками вашого профілю. Якщо ви хочете встановити пароль для входу під своїм обліковим записом, то натисніть на посилання «Створення пароля для свого облікового запису». Якщо ж ви хочете встановити пароль для іншого користувача, то натисніть на «Управління іншим користувачем» і виберіть потрібно користувача. Але враховуйте, що для цього вам будуть потрібні права адміністратора.

  Далі вам потрібно буде двічі ввести новий пароль, ввести підказкою для пароля і натиснути на кнопку «Створити пароль».

  Після цього пароль буде створений. Тепер при спробі вході на цей обліковий запис буде з’являтися запит на введення пароля.

  Як встановити пароль на комп’ютер при вході

  Якщо ви хочете захистити свої дані від сторонніх, то ви можете встановити пароль на комп’ютер при вході в обліковий запис. У даній статті ми розповімо про те, як це робиться в операційних системах Windows 10, Windows 8, Windows 7 і Windows XP.

  Як встановити пароль на комп’ютер при вході на Windows 10 або 8

  Для того щоб встановити пароль на комп’ютер при вході на Windows 10 або Windows 8 потрібно зайти в меню «Параметри». У Windows для цього досить відкрити меню «Пуск» і вибрати пункт «Параметри». У Windows 8 доступ до параметрів можна отримати через праве бокове меню.

  Після того, як ви відкрили меню «Параметри», перейдіть в розділ «Облікові записи», а потім в підрозділ «Параметри входу». Тут можна встановити пароль на комп’ютер, для цього потрібно натиснути на кнопку «Додати пароль».

  І ввести два рази новий пароль, а також підказку для пароля.

  Після цього пароль буде встановлений і без нього увійти в обліковий запис не вийде.

  Як встановити пароль на комп’ютер при вході на Windows XP

  Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows XP, то для того щоб встановити пароль на комп’ютер вам потрібно зайти в «Панель управління». Для цього просто натисніть на кнопку «Пуск» і в меню, виберіть пункт «Панель управління».

  Після входу в «Панель управління» вам потрібно відкрити розділ «Облікові записи користувачів».

  Далі виберіть обліковий запис, для якої б хочете встановити пароль на комп’ютер при вході. Зверніть увагу, що ви завжди можете встановити пароль для свого облікового запису. Але, для того щоб встановлювати пароль для інших облікових записів вам потрібно мати права адміністратора.

  Після того як ви вибрали обліковий запис, натисніть на посилання «Створення пароля».

  Останній крок. заповнення форми. Тут потрібно двічі вказати пароль, який ви хочете встановити на комп’ютер при вході, а також підказку для пароля. Після заповнення всіх полів натисніть на кнопку «Створити пароль».

  На цьому все, тепер при вході на комп’ютер під вашим обліковим записом ви будете бачити запит на введення пароля.

  READ  Redmi note 8 pro чи NFC

  Творець сайту comp-security.net, автор понад 2000 статей про ремонт комп’ютерів, роботі з програмами, налаштування операційних систем.

  Велике дякую. Чи не могли б Ви навести приклад пароля і підказки до нього?

  Команда «Виконати»

  Використання спеціальних можливостей дозволяє «дістатися» до зміни пароля Windows значно швидше; все, що потрібно користувачеві. строго дотримуватися послідовність дій і вводити саме ті команди, які будуть наведені далі.

  Щоб поставити пароль на комп або ноутбук під Windows 7, потрібно:

  • Відкрити меню «Пуск», а потім. розкрити підменю «Усі програми».
  • В єдиному редагованому поле з’явився віконця ввести команду lusrmgr.msc без пробілів і зайвих знаків і натиснути на кнопку «ОК».
  поставити, пароль, комп, ютер, включенні
  • На новій сторінці клацнути лівою клавішею миші по папці «Користувачі», розташованої в лівій колонці.
  • Знайти свій обліковий запис, клікнути по ній правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню пункт «Визначити пароль».
  • Уважно прочитати попередження операційної системи і натиснути на кнопку «Продовжити».
  • Якщо паролі збігаються, користувач побачить відповідне повідомлення. Оскільки вільний доступ навіть до власних конфіденційних даних тепер буде закрити, юзер повинен, щоб продовжити роботу, перезавантажити комп’ютер і заново авторизуватися. тепер уже з використанням заданого коду.

  Важливо: ця опція дозволяє змінити пароль, не вводячи старий. Таким чином, якщо старий код забутий, користувач може авторизуватися під обліковим записом адміністратора і, не вдаючись до спеціальних засобів, задати новий.

  Як поставити пароль через BIOS?

  Не менш надійний спосіб встановити пароль на компютер або ноутбук, що працює під Windows. використання базової системи введення-виведення, або BIOS. Щоб поставити код цим способом, слід перезавантажити пристрій, увійти будь-яким зручним способом в BIOS, а потім:

  • У головному вікні, використовуючи «стрілочки вправо», переміститися на вкладку Boot.
  • Опинившись на ній, спуститися за допомогою «Стрілки вниз» до самого нижнього розділу Security і підтвердити вибір натисканням клавіші Enter.
  • Переконавшись, що пароль не заданий, користувач може вибрати тип встановлюваного пароля: Supervisor (аналог «Адміністратора») або User (для кожного користувача окремо).
  • Рекомендується почати з першого. Для цього необхідно спуститися до нього, знову натиснути Enter, після чого ввести новий пароль і задати його, скориставшись тією ж клавішею.
  • Тепер необхідно підтвердити код, набравши його ще раз.
  • Якщо послідовності символів збігаються, користувач побачить повідомлення про успішну установку пароля.
  • Наступний крок власника комп’ютера. визначити «повноваження» для користувача аккаунтів, вибравши один з варіантів доступу: повний, обмежений або «нульовий».
  • За бажанням можна задати пароль користувача, перейшовши до пункту Change User Password і повторивши раніше описану послідовність дій.
  • Скинути його можна, скориставшись параметром Clear User Password.
  • І підтвердив своє рішення натисканням кнопки «ОК».
  • Не завадить також визначити, перемістившись на найнижчу сходинку, в яких ситуаціях повинен запитуватися пароль.
  • У вікні, найкраще вибрати параметр Always. тоді код знадобиться вводити не тільки при запуску, але і при виході компа із сплячого режиму.
  • Все готово. Користувач може зберегти зміни і вийти, скориставшись клавішею F10.
  • Тепер, підтвердивши дію натисканням кнопки «ОК», власник перезавантажить комп’ютер і переконається, що авторизуватися без пароля вже не вийде.

  Командний рядок

  Встановити пароль на Windows можна і з використанням командного рядка; це не найпростіший, зате вкрай надійний метод, що включає кілька кроків:

  • Відкрити меню «Пуск», ввести в пошуковому рядку «Командний рядок» і вибрати клацанням миші перший знайдений пункт.
  • У вікні ввести команду «net user» без лапок, нижнього підкреслення і зайвих пробілів і натиснути клавішу Enter.
  • Знайти ім’я свого облікового запису і знову ввести команду «net user XXX», де ХХХ. ім’я користувача, а «зірочка» відокремлена від нього одним пропуском. Лапки, як і раніше, вживати не потрібно.
  • Визначити пароль і натиснути клавішу Enter.
  • Повторити його і скористатися тією ж клавішею.

  Готово! Пароль встановлено. Видалити його на Windows 7 можна будь-яким з описаних раніше способів.

  Windows 7

  Встановити пароль на Windows 7 можна, використовуючи один з приведених нижче способів. Початківцю підійде перший; просунутому. більш швидкі другий, третій і четвертий.

  Ctrl Alt Delete

  Комбінація клавіш, на Windows XP дозволяла відкрити «Диспетчер завдань», в нових поколіннях операційних систем володіє розширеним функціоналом. Дозволяє вона і запароліть PC; для цього слід:

  • Затиснувши три зазначені клавіші, викликати екран блокування Windows і вибрати в ньому клацанням миші пункт «Змінити пароль».

  Как установить пароль в Windows 10

  • У верхньому текстовому полі нового вікна ввести старий пароль (якщо було поставлено, а якщо ні. залишити порожнім), а в нижніх. двічі вписати новий, натиснувши потім на кнопку з зверненої вправо стрілкою.
  • Успішно ввівши старий і новий коди, власник комп’ютера побачить повідомлення «Пароль був змінений».

  Важливо: щоб поставити новий, досить знову викликати екран блокування і натиснути на кнопку «Змінити пароль».

  Панель управління

  Щоб задати код доступу, використовуючи штатні засоби Windows, потрібно:

  • Відкрити меню «Пуск» і вибрати в правій колонці списку, що з’явився пункт «Панель управління».
  • Перейти кліком миші в розділ «Облікові записи користувачів».
  • Далі. клацнути лівою клавішею миші по посиланню «Створення пароля для свого облікового запису».
  • У вікні, двічі ввести придуманий пароль у верхніх текстових полях і ознайомитися з попередженням системи, що великі і малі літери розрізняються. Наприклад, якщо користувач придумав пароль виду 12345Vasya, в подальшому при включенні комп’ютера йому потрібно вводити саме таку послідовність символів, а не 12345vasya, 12345vasyA і так далі.
  • У нижньому текстовому полі можна написати пряме запитання, що допомагає пригадати код. Залишається натиснути на кнопку «Створити пароль».
  • Готово! Тепер під ім’ям користувача з’явиться напис «Захищено паролем».
  • Змінити придуманий код можна, скориставшись відповідним посиланням в тому ж вікні; для цього потрібно ввести в самому верхньому полі свій старий пароль, а в нижніх. новий, після чого клацнути по кнопці «Зберегти».
  • Для зняття пароля слід клікнути по посиланню «Видалення», ввести код і натиснути на кнопку «Видалити пароль».
  • Якщо запароліть комп потрібно не з метою безпеки, а з яких-небудь причин, не пов’язаних безпосередньо із захистом конфіденційних даних, як наводить питання може бути використаний сам код. ніяких обмежень на цей випадок не існує.
  • Тепер при включенні системи перед користувачем буде з’являтися віконце з пропозицією ввести пароль.
  • Якщо код введений невірно, авторизуватися в Windows не вийде.
  • Повернувшись на сторінку введення і уважно ознайомившись з підказкою (якщо вона задана), користувач може нарешті вказати правильний пароль і ввійти в свій обліковий запис.

  Порада: перейти до налаштувань пароля можна і простішим способом. ввести в пошуковому рядку меню «Пуск» слово «пароль» і вибрати відповідний пункт.

  BETATECH.COM.UA 2022