Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як поставити пароль на комп’ютер Windows

Table of Contents

В налаштуваннях облікового запису користувача

 • У меню «Пуск» натисніть «Панель управління».
  поставити, пароль, комп, ютер
 • У вікні перейдіть в розділ: «Облікові записи користувачів».
 • У наступному вікні виберіть: «Зміна пароля Windows».
 • Далі клікніть «Створення пароля для свого облікового запису».
 • Введіть кодове слово, повторіть його, при бажанні задайте підказку і натисніть кнопку «Створити пароль».

Все готово. При наступному вході в систему Windows попросить вас ввести пароль.

Пін код

Захист за допомогою ПІН-коду доступна тільки після установки звичайного пароля. Він встановлюється все в тому ж розділі «Варіанти входу».

Щоб налаштувати ПІН-код, повторіть кроки 1-3 з наведеної вище інструкції. Потім виконайте наступне:

 • У вікні «Варіанти входу» клікніть по пункту «ПІН-код для Windows Hello».
 • Після кліка з’явиться опис обраного методу захисту і кнопка «Додати». Натисніть на неї.
 • Далі система попросить ввести раніше створений пароль. Введіть його і натисніть кнопку «ОК».
 • У новому вікні задайте ПІН-код, щоб підтвердити його і натисніть «ОК».

Будьте уважні! Додаткового запиту на підтвердження система не попросить. Після натискання «ОК» вікно зникне і ПІН-код встановиться. Щоб його видалити, знадобиться введення пароля.

Пароль на вхід в локальну обліковий запис

Вище я коротко описав два способи поставити пароль на компютер. Давайте розглянемо їх докладніше.

розпізнавання обличчя

Щоб використовувати для входу в Win власне обличчя, повторіть кроки 1-3 з інструкції по створенню звичайного пароля і виберіть зі списку варіантів «Розпізнавання осіб Windows Hello».

Для застосування цього методу потрібно спеціальна веб-камера з підтримкою Windows Hello, обладнана інфрачервоним «оком». При спробі налаштувати авторизацію по обличчю за допомогою звичайної вебки, ви побачите повідомлення, що сумісного пристрою не виявлено:

Якщо ж ваша камера сумісна з функцією розпізнавання осіб в Windows 10, то тисніть на кнопку «Налаштування» і дотримуйтесь інструкцій системи.

Як встановити пароль на жорсткий диск за допомогою BitLocker на Windows 10

 • Відкрийте папку «Цей комп’ютер» і клацніть правою кнопкою миші по жорсткому диску, який потрібно зашифрувати. Потім виберіть зі списку «Включити BitLocker».
 • У вікні відзначте галочкою пункт «Використовувати пароль для зняття блокування диска». Введіть і підтвердіть кодове слово, потім натисніть кнопку «Далі».
 • У новому вікні з’являться варіанти місця зберігання ключа. Виберіть відповідний (в моєму випадку «Зберегти в файл).
 • Далі з’явиться ще одне вікно, де вам слід вибрати місце зберігання файлу з ключем. Виберіть зручну для себе директорію і натисніть «Зберегти».
 • Після збереження файлу вам буде доступна кнопка «Далі» в попередньому вікні. натисніть її.
 • Потім виберіть відповідний варіант шифрування і натисніть кнопку «Далі».
 • Залежно від версії ОС, може з’явитися ще одне вікно, де знову потрібно вибрати відповідний режим шифрування і натиснути «Далі».
 • Після цього відкриється фінальне вікно з підтвердженням вашого наміри зашифрувати диск. Натисніть “Почати шифрування».

Процес шифрування може зайняти від декількох хвилин до декількох годин. Якщо прогрес перерветься, вам доведеться починати все заново.

Пароль на жорсткий диск (SSD і HDD)

Парольний захист жорсткого диска на апаратному рівні забезпечує максимальну безпеку даних, яку можна порівняти з шифруванням. Отримати до них доступ без введення пароля не вийде, навіть якщо витягти диск з комп’ютера і підключити до іншого.

Такий спосіб захисту, особливо на сучасних накопичувачах, досить стійкий до злому. ніяких інженерних паролів і інших легальних методів його обходу не існує. Це надійно, але й небезпечно: якщо ви самі забудете пароль від жорсткого диска, не допоможе навіть перепрошивка останнього. дані на ньому буде втрачено безповоротно. Тому використовуйте цей метод тільки тоді, коли користь переважує ризик.

Установка пароля на жорсткий диск підтримується деякими версіями BIOS. Шукати цю опцію також слід в розділі Security (Безпека), і називається вона «HDD Password» або «Hard Disk Password».

Під час установки

 • Коли основна частина установки ОС завершена, перед вами з’явиться вікно з настройками Windows. Прокрутіть його до моменту, коли система запропонує авторизуватися в облікового запису Microsoft, і виберіть варіант «Пропустити цей крок».
 • Після цього ви потрапите в меню створення локального користувача. Задайте ім’я, пароль, щоб підтвердити його і придумайте підказку. Підказка обов’язкове, без неї система не дасть зберегти пароль. Потім натисніть кнопку «Далі».

Якщо залишити поля для введення пароля і його підтвердження порожніми, то створиться обліковий запис з беспарольному входом в систему.

Ставимо пароль на програму або гру в Windows 10

У всесвітній павутині можна знайти сторонні утиліти, які дозволяють запароліть будь-яку програму на пристрої. Кожен софт сумісний з певною версією системи. Для роботи на Windows 10 підійде спеціально розроблена прога Game Protector.

Рекомендується завантажувати тільки перевірені софти з офіційних сайтів розробників. Інакше скачування з невідомого джерела може призвести до серйозних проблем роботи Вінди.

Для того щоб поставити секретний код на запуск софта, потрібно виконати наступне:

 • Завантажити Game Protector з офіційного джерела.
 • встановити додаток.
 • Виконати запуск, вивчити інтерфейс.
 • Натиснути кнопку «Open».
 • Вказати шлях до файлу в форматі exe. Всі файли і папки, в основному, знаходяться за адресою: «C», «Programs Files».
 • Придумати і запам’ятати комбінацію, її доведеться вводити щоразу під час запуску утиліти. Ввести значення у відповідному полі, продублювати в наступному рядку.
 • При бажанні можна змінити назву утиліти, а також іконку.

Как поставить пароль на компьютер windows 7

 • Активувати захист, натиснувши по Protect.

Це означає, що все зроблено правильно, пароль на програму успішно встановлений. Так можна поступити з будь-яким додатком. Користувач повинен пам’ятати, що для кожного встановленого об’єкта системи потрібно створювати різні паролі. Можна створити резервну копію, яка стане в нагоді, якщо користувач забуде код. Записати і приховати комбінацію можна, скориставшись менеджером паролів.

Якщо запаролений прога зберігається за адресою «C» і разом з ОС, то відкривати Game Protector можна тільки від імені Адміністратора. Якщо це не виконати, то заблоковане програма не запуститься, навіть при правильно введеному коді. Система видасть помилку у вигляді діалогового вікна.

READ  Перевірити швидкодію комп'ютера Windows 10

Що робити, якщо забув пароль?

Якщо користувач випадковим чином забув пароль, то йому знадобиться резервна копія, яку він створив на Віндовс. Для цього він повинен перейти за адресою, де встановлена ​​утиліта. Потім знайти файл з ім’ям запаролений софта з розширенням BAK. Якщо у вікні розширення не відображаються, потрібно змінити налаштування, щоб їх було видно.

Далі потрібно видалити перший додаток з розширенням exe. А файлу BAK встановити нове розширення exe. Після користувач може знову заходити в ігровий процес або прогу, як і раніше.

Як розблокувати

Якщо користувач вирішив прибрати пароль при запуску програми, то він також може діяти через софт Game Protector. Для зняття блокування потрібно:

 • Запустити програмне забезпечення.
 • Вибрати заблоковану програму.
 • Натиснути на кнопку розблокування UnProtect.

Для зняття блокування потрібно знати ідентифікаційний код, тому скасувати її може не кожна людина. Навіть видалення програми не зможе розблокувати.

Як в Windows 10 поставити пароль на гру або додаток, способи і як скасувати

В операційній системі Windows 10 можна ставити паролі утилітам або ігор, встановленим на комп’ютер. Така опція корисна, якщо користувач бажає виключити вільний доступ сторонніми особами до додатків. Встановивши блокування, батьки можуть контролювати час, який провів дитина в ігровому процесі. Дізнаємося, як поставити пароль на додаток в ОС Windows 10.

Можливі проблеми

При запуску програми в десятій операционке можливе виникнення труднощів. Це трапляється, якщо утиліта збережена з ОС, і потрібно запуск з правами Адміністратора. Якщо в цьому випадку запустити сторонню утиліту Game Protector ні з адміністраторськими правами, то введений код не встановиться після натискання на Protect. Захищені програми також потрібно запускати від імені адміністратора інакше введений код не спрацює.

Щоб весь час не стикатися з цією проблемою під час запуску утиліти, можна налаштувати запуск за замовчуванням, з адміністраторськими правами. Аналогічні дії можна виконати і з програмою Game Protector. Для цього достатньо тапнуть по іконці утиліти правою кнопкою, вибрати вкладку “Сумісність”. Далі потрібно поставити маркер біля напису «Запуск від імені Адміністратора». Підтвердити дію, натиснувши кнопку «Ok». Після виконаних дій софт завжди буде запускатися від імені Адміністратора за замовчуванням.

Утиліта Game Protector. простий і надійний помічник зі зрозумілим інтерфейсом, доступним для просунутого користувача і новачка. Софт забезпечує високий рівень безпеки, дає можливість створення резервної копії в разі втрати коду. Програмне забезпечення може захистити будь-який додаток або гру, встановлену на ОС Windows 10, від несанкціонованого доступу.

Варіанти захисту від «Майкрософт»

Існує кілька способів, як запароліть комп’ютер Windows 10. Тут присутні не тільки стандартна установка коду, що вводиться при включенні комп‘ютера, але і інші цікаві методи:

 • стандартне внесення пароля облікового запису. Це як раз той випадок, коли користувачеві доводиться кожен раз при включенні ноутбука або комп’ютера вводити код. Тільки так запускається система для подальшої роботи;
 • відключення невикористовуваних облікових записів. Їх може бути кілька, встановлених на одному PC. Щоб сторонні не змогли увійти в них, краще відключити їх зовсім. Робиться це через командний рядок;
 • відключення віддаленого доступу до PC. Таким чином відбувається повне блокування використання встановленої системи на комп’ютері;
 • відключення автозапуску програм і служб, які не належать до «Майкрософт». Це також забезпечить певний захист від входу сторонніх осіб в систему.

Екран блокування з полем для введення коду

До відома! «Майкрософт» дозволяє провести установку програми захисту, за допомогою якої можна вирішити всі можливі проблеми зі збільшеним ризиком доступу. Це можуть бути ShadowUser або Shadow Defender. Вони підтримуються системою різних версій, тому помітно полегшують користувачеві завдання.

Доступні способи установки пароля при вході

Користувач самостійно може встановити систему захисту, коли потрібно ввести встановлений пароль при включенні комп‘ютера. Зробити це можна наступними способами:

 • через «Панель управління»;
 • через системний реєстр Windows, коли доводиться вводити потрібні команди;
 • з використанням налаштувань в «немає облікового запису»;
 • за допомогою командного рядка.

Зверніть увагу! Можна скористатися і більш складними способами, але їх в більшості випадків застосовують просунуті користувачі або програмісти. Для простих користувачів підійдуть нескладні методи.

Як на Windows 10 поставити пароль при вході в систему

Захищати комп’ютер від непрошених гостей доводиться завжди. Все пояснюється не тільки можливим прямим входом в систему, а й хакерською атакою через Інтернет, коли стороннім стає доступна особиста інформація з дисків PC. Щоб цього не було, слід встановити захист. Це зробити легко, якщо знати в точності, як на Windows 10 поставити пароль самостійно.

Включення аутентифікації через командний рядок

Існує спосіб установки коду через командний рядок. Перевага полягає в тому, що для роботи користувачу буде потрібно всього кілька хвилин.

 • Необхідно натиснути на комбінацію клавіш «Windows R». Відкриється вікно з назвою «Виконати». Тут пропонується список команд, якими можна скористатися для здійснення певного завдання. Для вирішення, як встановити пароль на комп’ютері при вході в Windows 10, використовується команда «CMD».
 • З’явиться нове вікно, в якому слід прописати команду «net users». Підтвердити свої дії, натиснувши на введення.
 • Відкриється нова форма, в якій вписують бажану комбінацію для пароля. Повинна вийти рядок «net user_імя профілю облікового запісі_желаемий пароль». Натиснути на кнопку введення.

Далі система запропонує перезавантажити комп’ютер, щоб упевнитися у вірності виконаних змін.

Зверніть увагу! Якщо захочеться в подальшому створити новий код, немає необхідності робити це через командний рядок. Можна скористатися будь-яким способом, який здається користувачеві легше.

Що це таке графічний пароль

Графічний пароль для комп’ютера. це спосіб зіставлення картинки і жестів для активації системи. В даному випадку власнику комп’ютера необхідно зробити кілька рухів мишею по робочому столу, щоб відбулася активація системи користувача. Переваги такого способу полягають в наступних факторах:

 • швидкість введення пароля. Відсутність необхідності використовувати клавіатуру помітно скорочує час на введення даних;
 • надійність. Комбінацій рухів величезна кількість, тому жоден хакер не зможе розпізнати їх і увійти в систему без власника комп’ютера. При бажанні деякі члени сім’ї можуть підглянути набрану комбінацію цифр на клавіатурі. З графічним паролем справи йдуть складніше;
 • простота запам’ятовування. Можна зробити пароль всього на один рух в певному місці, якщо у власника погана пам’ять, і він боїться забути код.

Важливо! При використанні графічного пароля не можна вибирати руху, зіставні з картинкою. Наприклад, якщо на малюнку є сонце, не слід його обводити, або уздовж стовбура дерева не рекомендується проводити волосінь. В такому випадку зловмисники швидко зламають мережу так, що ніякі додаткові програми захисту не допоможуть.

Як поставити пароль на комп’ютер з Windows 10

У Windows 10 не можна поставити пароль на комп’ютер через класичну «Панель управління», так як це робилося в Windows 7 і старіших версіях Windows. Замість цього пароль потрібно встановлювати за допомогою нового меню для настройки комп’ютера, яке називається «Параметри».

У цьому матеріалі ми розповімо про те, як поставити пароль на комп’ютер з Windows 10 через меню «Параметри», а також розглянемо альтернативний варіант із застосуванням командного рядка.

READ  Як скопіювати диск на комп'ютер

Як поставити пароль через командний рядок

Також ви можете поставити пароль на Windows 10 через командний рядок. Для цього запустіть командний рядок або PowerShell з правами адміністратора і виконайте команду «net user username password»

Де, «username». це ім’я користувача, для якого потрібно поставити пароль, а «password». це новий пароль для даного користувача.

Якщо не знаєте, як правильно називається ваш обліковий запис, то потрібно виконати команду «net user» без параметрів.

При цьому в консоль буде введено список всіх користувачів.

Як поставити ПІН-код на Windows 10

Ще один спосіб поставити пароль на компютер або ноутбук з Windows 10. це ПІН-код. В даному випадку для захисту використовується не пароль, а 4-значний цифровий ПІН-код. Як ПІН-код від банківської карти.

Windows 10: Как поставить/убрать пароль на компьютер?

Для того щоб поставити ПІН-код потрібно відкрити меню «Параметри», перейти в розділ «Облікові записи. Варіанти входу», виділити пункт «ПІН-код для Windows Hello» і натиснути на кнопку «Додати».

Далі відкриється вікно, в якому потрібно двічі ввести ПІН-код і натиснути на кнопку «ОК».

Після цього ваш обліковий запис буде захищена ПІН-кодом, який потрібно буде вводити при кожному включенні комп’ютера або ноутбука.

Як поставити пароль на Windows 10

Для того щоб поставити пароль на комп’ютер або ноутбук з операційною системою Windows 10 потрібно відкрити меню «Параметри». Це можна зробити декількома способами. Найпростіший спосіб. це відкрити меню «Пуск» і натиснути на кнопку з шестерінкою. Також ви можете відкрити меню «Параметри» за допомогою комбінації клавіш Win-i.

В меню «Параметри» потрібно перейти в розділ «Облікові записи».

Далі потрібно відкрити підрозділ «Варіанти входу». Тут буде список всіх способів входу в обліковий запис Windows 10:

 • Розпізнавання осіб Windows Hello. вхід за допомогою розпізнавання особи (потрібно веб-камера).
 • Розпізнавання відбитків пальців Windows Hello. вхід за допомогою відбитку пальців (потрібно дактилоскопічний датчик).
 • ПІН-код Windows Hello. вхід за допомогою 4-значного PIN-коду.
 • Ключ безпеки. вхід за допомогою фізичного ключа безпеки підключається по USB.
 • Пароль. класичний спосіб входу по паролю.
 • Графічний пароль. вхід за допомогою графічного ключа, вводиться за допомогою мишки або сенсорного екрану.

Для того щоб поставити пароль на Windows 10 потрібно вибрати пункт «Пароль» і натиснути на кнопку «Додати».

Далі з’явиться вікно для створення пароля. Тут потрібно двічі ввести пароль, вказати підказку і натиснути на кнопку «Далі».

На цьому установка пароля завершена. При наступному вході в обліковий запис Windows 10 буде запитувати пароль від облікового запису.

Як поставити графічний пароль (ключ)

В якості альтернативи можна використовувати графічний пароль, також відомий як графічний ключ. Для установки графічного пароля відкрийте меню «Параметри», перейти в розділ «Облікові записи. Варіанти входу», виділити пункт «Графічний пароль» і натиснути на кнопку «Додати».

В результаті має відкритися вікно настройки графічного ключа. На першому етапі потрібно вибрати картинку, яка буде використовуватися як фон.

Після вибору картинки підтверджуємо її натисканням на кнопку «Використовувати цю картинку».

Після цього за допомогою мишки або сенсорного введення потрібно провести 3 косильною волосіні по екрану. Постарайтеся якось пов’язати ці косильною волосіні з фоновою картинкою, для того щоб їх було легше запам’ятати.

Після завершення налаштування введені косильною волосіні будуть використовуватися як графічний пароль і для входу в Windows 10 їх потрібно буде в точності відтворити.

Творець сайту comp-security.net, автор понад 2000 статей про ремонт комп’ютерів, роботі з програмами, налаштування операційних систем.

«Якщо все зроблено правильно, то система поставить пароль і повідомить про те, що команда виконана успішно» А що може бути не так. У мене видає «системна помилка 5». Я вже завагався з цим Windows 10. цілий день налаштовую це убозтво

Шкода що більше у Вас статті про Windows 10. Хотілося б про семерочку, а чи є ще на зразок таких же сайти, але про Windows 7. З повагою Микола.

Є статті і для Windows 7. До виходу десятки тільки про Windows 7 і писали.

Як поставити пароль на комп’ютер

Досить частий питання користувачів. як захистити комп’ютер паролем для виключення доступу до нього третіх осіб. Розглянемо відразу кілька варіантів, а також переваги і недоліки захисту комп‘ютера за допомогою кожного з них.

Найпростіший і досить надійний спосіб поставити пароль на PC

Швидше за все, більшість з Вас не раз зустрічали запит пароля при вході в Windows. Однак, цей спосіб захисту комп’ютера від несанкціонованого доступу: наприклад, в одній з недавніх статей я вже розповідав, як легко і без особливих складнощів скинути пароль Windows 7 і Windows 8.

Більш надійний спосіб. поставити пароль користувача і адміністратора в BIOS комп’ютера.

Для того, щоб зробити це, досить увійти в BIOS (на більшості комп’ютерів потрібно натиснути кнопку Del при включенні, іноді. F2 або F10. Існують і інші варіанти, як правило ця інформація є на стартовому екрані, щось на зразок «Press Del to enter setup »).

Після цього, знайдіть в меню параметри User Password, Administrator Password (Supervisor Password), і встановіть пароль. Перший потрібен для того, щоб використовувати комп’ютер, другий. щоб заходити в BIOS і міняти будь-які параметри. Тобто в загальному випадку досить поставити тільки перший пароль.

У різних версіях BIOS на різних комп’ютера установка пароля може перебувати в різних місцях, але якихось труднощів з пошуком у Вас виникнути не повинно. Ось, як цей пункт виглядає у мене:

Як вже було сказано, цей спосіб досить надійний. зламати такий пароль куди складніше, ніж пароль Windows. Для того, щоб скинути пароль з комп’ютера в BIOS, потрібно або вийняти на якийсь час акумулятор з материнської плати, або замкнути на ній певні контакти. для більшості звичайних користувачів це досить складне завдання, особливо якщо мова йде про ноутбук. Скидання пароля в Windows, навпаки, завдання абсолютно елементарна і існують десятки програм, що дозволяють це зробити і які не потребують особливих навичок.

Установка пароля користувача в Windows 7 і Windows 8

Для того, щоб встановити пароль саме на вхід в Windows, досить виконати наступні прості дії:

 • У Windows 7 зайти в панель управління. облікові записи користувачів і налаштувати пароль для необхідної облікового запису.
 • У Windows 8. зайти в параметри комп’ютера, облікові записи. і, далі, налаштувати потрібний пароль, а також політику паролів на комп’ютері.

У Windows 8, крім стандартного текстового пароля можливо також використовувати графічний пароль або пін-код, що полегшує введення на сенсорних пристроях, але не є більш захищеним способом входу.

Розсилка нових, іноді цікавих і корисних, матеріалів сайту remontka.pro. Ніякої реклами і безкоштовна комп’ютерна допомога передплатникам від автора. Інші способи підписки (ВК, Однокласники, телеграм., YouTube, Яндекс.Дзен)

У мене виникло питання. Потрібно што б запускалася парольний захист при відкритті кришки ноутбука. Ноутбук не повинен переходити в режим сну і тд., Просто потрібно што б з’являвся запит введення пароля. Шукав рішення проблеми в Панель управління. Електроживлення, але на жаль там немає такого варіанту.

Чесно кажучи, не знаю такого способу, щоб умова «не повинен переходити в режим сну» виконувалося. Одне з рішень. безпосередньо перед закриттям кришки натискати клавіші Windows L (заблокувати комп’ютер)

READ  Де знаходиться процесор в комп'ютері

У незліченних реєстраціях потрібні якісь паролі. Іноді їх висилають на мобільник, але завжди відповідь одна і той же: або «пароль не вірний», або введіть пароль. А ще є код для відновлення пароля, а куди це код вставити. не показано. З простої дії гра в паролі перетворюється в вбивство времені.Я не є зареєстрованим користувачем ще ні на одну потрібну мені програму. З простого справи зробили нездоланну проблему.

Костянтин, я чесно кажучи не зовсім зрозумів, як це відноситься до даної статті, адже тут про те, як поставити пароль на комп’ютер. І лише в Windows 8 і 8.1 вас можуть попросити ввести якийсь код або надіслати код підтвердження на телефон. Але в цілому, досить зрозуміло там описано куди і що вводити, мені в усякому разі так здається. А взагалі, всі ці підтвердження через телефон, обов’язкове використання складного пароля та інше. це в сьогоднішніх умовах необхідна умова, щоб ваш обліковий запис з більшою ймовірністю не стала раптом належати комусь іншому.

Скажіть будь ласка, встановив я пароль на BIOS, а як його потім зняти?

Зазвичай, так само як ставите, тільки або потрібно задати порожній пароль, або включити Disabled для пароля (для цих дій потрібно знати поточний пароль).

А якщо шифрувати системний диск BitLocker?

Так, як варіант, але я так подумав, що не в рамках цієї теми, тобто не просто «поставити пароль» уже буде. Про bitlocker є окремі статті у мене.

куди краще поставити пароль перед здачею ноутбука в сервісний центр щоб приховати свої сайти

А що саме там будуть робити? Просто справа в тому, що зазвичай, що б не робили, їм потрібно буде перевіряти і вони будуть включати / входити, а якщо будуть, то доступ в будь-якому випадку у них буде. Звичайно, можете створити нового користувача без пароля (для них), дати йому права адміністратора, а на своєму користувача залишити пароль. Але при бажанні все одно вони подивитися зможуть. Якщо ви впевнені, що нічого їм взагалі включати комп, то можна включити шифрування диска, Bitlocker, наприклад. це надійно. Але тоді ремонтники не зможуть нічого перевірити і протестувати систему після ремонту. А можуть і взагалі вирішити (про всяк випадок): так, треба форматнуть і поставити систему заново.

За допомогою командного рядка

 • Вводите таку команду: net user і тисніть «Enter».
 • Відкриється список створених на даному комп’ютері облікових записів. Знайдіть свою (1). Потім введіть команду: net user імя_учеткі пароль. Для даного прикладу команда буде така: net user Oleg 123456789 (2). Тиснемо «Enter». Рядок «Команда виконана успішно» говорить про те, що встановити пароль на Windows 10 у вас вийшло.

Якщо ж вас щось не влаштує, то завжди можна повернути все назад і прибрати пароль при вході в Windows 10.

Для локального облікового запису

Захистити свою локальну обліковий запис на ноутбуці або комп’ютері можна двома способами. І в першому, і в другому випадку, сам процес багато часу не займе.

через Параметри

 • Далі нам потрібен розділ «Облікові записи». Клікайте по ньому.
 • Перейдіть на вкладку «Параметри входу».
 • У цьому вікні в області «Пароль» буде вказано, що для поточної учеткі він не встановлений. Тисніть на кнопку «Додати».
 • Придумайте комбінацію з цифр, букв і символів, введіть її в перше поле і повторіть в другому. Поле «Підказка» теж не повинно залишитися порожнім. Можете в ньому написати те, що реально допоможе згадати придуману комбінацію, а можна просто ввести текст, які ніяк до неї не належить. Натискайте «Далі».
 • Для завершення, в наступному вікні тисніть «Готово».

Тепер, при вході в свою учетку, ви побачите поле для введення пароля. Значить все було зроблено правильно. З’являтися воно буде і при виході з режиму сну або глибокого сну, і при розблокуванні екрану.

Встановивши пароль на вхід в Windows 10, з’явиться можливість використовувати замість нього «ПІН-код» або «Графічний пароль». Робиться все це на тій же вкладці «Параметри входу».

Як включити запит пароля

Якщо після того, як ви створили пароль будь-яким описаним способом, рядок для його введення відсутній, то у відключена функція його запиту. Та ж сама причина і у тих, хто заходить в систему під обліковим записом Майкрософт.

У вікні облікових записів

Щоб все виправити, відкрийте вікно «Виконати». натисніть комбінацію WinR на клавіатурі. Впишіть в рядок команду: netplwiz і клікайте по «ОК».

Потім поставте галочку навпроти: «Вимагати введення імені користувача і пароля». Застосовуйте внесені зміни.

Тепер після включення комп‘ютера або ноутбука, для входу з систему необхідно буде ввести пароль від вибраного облікового запису.

Як встановити пароль на комп’ютері при вході Windows 10

Хто з нас не дбає про захист особистих даних ?! Причому, це стосується як реального світу, так і віртуального. Перший ми не зачіпаємо, а поговоримо про другий. віртуальний. Якщо ви часто буваєте в людних місцях і вдома на комп’ютер великий попит, то має сенс поставити пароль на Windows 10, щоб, відійшовши на пару хвилин, не переживати, що хтось цікавий загляне, що ви там робите.

Взагалі, захистити PC таким чином, нам пропонують ще при установці операційної системи. Але якщо ви пропустили цей крок, то зробити це ніколи не пізно. Якщо ж крім вас комп’ютером або ноутбуком користується хтось ще, то рекомендую для кожного зробити окремі облікові записи.

У новій операційній системі від Microsoft користувачі можуть користуватися PC не тільки зайшовши в локальну обліковий запис, а й створивши учетку Майкрософт. При створенні другої, ви вводите адресу своєї пошти і придумуєте пароль. Все, PC під захистом, адже пароль буде запитуватися постійно: при включенні, вихід зі сну, розблокування. Якщо у вас цього не відбувається, то на це питання відповім в пункті: «Як включити запит пароля».

Після сну

Якщо ж при включенні ноутбука або PC Вам необхідно ввести пароль, а ось при виході зі сну такого поля не виникає і будь-який без проблем може увійти в систему, тоді знову відкрийте вікно «Параметри». «Облікові записи» і перейдіть на вкладку «Параметри входу».

Тут нас цікавить область «Потрібно вхід». Якщо в даному полі стоїть «Ніколи». то при пробудженні PC пароль запитаний не буде. Нас це не влаштовує, тому вибираємо варіант: «Час виходу комп’ютера зі сплячого режиму».

Ось такі прості способи можна використовувати, якщо захочете поставити пароль на обліковий запис для комп’ютера або ноутбука з Windows 10. Якщо ж ви виконуєте вхід в учетку Microsoft або заходьте з-під локального користувача, при цьому поле для введення заповітної комбінації не виникає, то потрібно просто включити цю функцію.

BETATECH.COM.UA 2022