Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Як поставити пароль на вхід в комп’ютер

Установка пароля облікового запису за допомогою командного рядка

Є ще один спосіб встановити пароль на локальну обліковий запис Windows 10. використовувати командний рядок. Для цього

поставити, пароль, вхід, комп, ютер
 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора (використовуйте правий клік по кнопці «Пуск» і вибір потрібного пункту меню).
 • У командному рядку введіть net users і натисніть Enter. Ви побачите список активних і неактивних користувачів. Зверніть увагу на ім’я того користувача, для якого буде встановлюватися пароль.
 • Введіть командуГде имя_пользователя. значення з п.2, а пароль. бажаний пароль на вхід в Windows 10) і натисніть Enter.

Готово, так само, як і в попередньому способі, досить заблокувати систему або вийти з Windows 10, щоб у вас запросили пароль.

Швидкий спосіб поставити пароль на вхід в Windows 10

Якщо у вас використовується локальна обліковий запис і на неї поки не встановлено пароль, ви можете використовувати наступний простий метод його установки в останніх версіях Windows 10:

 • Натисніть клавіші CtrlAltDelete
 • В меню оберіть пункт «Змінити пароль»
 • У наступному вікні поле «Старий пароль» не заповнюється (якщо його немає), а задайте новий пароль і підтвердіть його.
 • Натисніть по стрілці праворуч від поля введення підтвердження пароля.

Готово, тепер пароль на вхід для вашого користувача буде встановлений.

Установка пароля на локальну обліковий запис

Якщо у вас в системі використовується локальна обліковий запис Windows 10, але вона не має пароля (наприклад, ви не задали його при установці системи, або його не було при оновленні з попередньою версією ОС), ви можете поставити пароль для користувача декількома простими способами.

Додавання пароля облікового запису в Параметрах

 • Зайдіть в Пуск. Параметри (іконка шестерінки в лівій частині меню пуск).
 • Виберіть пункт «Облікові записи», а потім. «Параметри входу».
 • У розділі «Пароль», при його відсутності, ви побачите повідомлення про те, що «У вашого облікового запису немає пароля» (якщо ж таке не вказано, а пропонується змінити пароль. то вам підійде наступний розділ цієї інструкції).
 • Натисніть «Додати», вкажіть новий пароль, повторіть його і введіть зрозумілу вам, але не здатну допомогти стороннім, підказку пароля. І натисніть «Далі».
READ  Як зайти в BIOS Lenovo s145

Після цього, пароль буде встановлений і буде запитано в наступний раз при вході в Windows 10, вихід системи з сну або при блокуванні комп’ютера, що можна зробити клавішами WinL (де Win. клавіша з емблемою ОС на клавіатурі), або через меню Пуск. клік по значку користувача в лівій частині. «Заблокувати».

Як включити пароль Windows 10, якщо його запит був відключений

У тих випадках, якщо ви використовуєте обліковий запис Майкрософт, або ж при використанні локального облікового запису на ній вже є пароль, але він не запитується, можна припустити, що запит пароля при вході в Windows 10 був відключений в настройках.

Щоб знову включити його, виконайте наступні кроки:

 • Натисніть клавіші WinR на клавіатурі, введіть control userpasswords2 і натисніть Enter.
 • У вікні управління обліковими записами користувачів виберіть вашого користувача і відзначте пункт «Вимагати введення імені користувача і пароля» і натисніть «Ок». Для підтвердження доведеться також ввести поточний пароль. Увага: окрема інструкція про те, що робити, якщо немає пункту Вимагати введення імені користувача і пароля.
 • Додатково, якщо був відключений запит пароля при виході зі сну і його потрібно включити, зайдіть в Параметри. Облікові записи. Параметри входу і праворуч, в розділі «Потрібно вхід», виберіть «Час виходу комп’ютера зі сплячого режиму».

Додатково зверніть увагу на наступний нюанс: останні версії Windows 10 при установці і оновленні можуть пропонувати поставити ПІН-код і використовувати його для входу замість пароля. Тут може стати в нагоді інструкція Як видалити ПІН-код Windows 10.

Як поставити пароль на Windows 10

У цій інструкції покроково про те, як поставити пароль на Windows 10 так, щоб він запитували при включенні (вході в систему), вихід зі сну або блокування. За замовчуванням, при установці Windows 10, користувача просять ввести пароль, який згодом використовується для входу. Також, пароль обов’язковий при використанні облікового запису Microsoft. Однак, для локального облікового запису його можна не ставити (залишити порожнім), а для облікового запису Майкрософт. відключити запит пароля при вході в Windows 10 або задати ПІН-код замість пароля (втім, це можна зробити і при використанні локального облікового запису).

поставити, пароль, вхід, комп, ютер

Далі будуть розглянуті різні варіанти ситуації і способи встановити пароль на вхід в Windows 10 (засобами системи) в кожній з них. Також ви можете встановити пароль в BIOS або UEFI (буде запитуватися до входу в систему) або ж встановити шифрування BitLocker на системний диск з ОС (що також призведе до неможливості включити систему без знання пароля). Ці два способи складніше, але при їх використанні (особливо в другому випадку) сторонній не зможе скинути пароль Windows 10.

Важливе зауваження: якщо у вас в Windows 10 використовується обліковий запис з ім’ям «Адміністратор» (не тільки з правами адміністратора, а саме з таким ім’ям), яка не має пароля (і іноді ви бачите повідомлення про те, що якийсь програма не може бути запущено з використанням вбудованої облікового запису адміністратора), то правильним варіантом дій в вашому випадку буде: Створити нового користувача Windows 10 і дати йому права адміністратора, перенести важливі дані з системних папок (робочий стіл, документи та інші) в папки нового користувача, а потім відключити вбудовану обліковий запис, про що писалося в матеріалі Вбудована обліковий запис адміністратора Windows 10.

READ  Як розблокувати Xiaomi якщо забув графічний пароль

Встановити пароль на локальну обліковий запис

Відкрийте «Панель управління», для цього натисніть «CTRL R» на клавіатурі і введіть команду «control panel» (без лапок).

В відкрилися параметрах перейдіть в розділ «Облікові записи користувачів».

Якщо у вас версія Windows 8, 8.1 або 7, то:

У віконці, що з’явилося перейдіть за посиланням «Створення пароля для свого облікового запису» і задайте кодове слово.

При бажанні можете вказати підказку, вона допоможе вам згадати кодове слово якщо ви раптом забудете його.

Якщо у вас версія Windows 10, то:

У віконці, що з’явилося перейдіть за посиланням «Зміна облікового запису у вікні« Параметри комп‘ютера »».

Далі, в лівій колонці розкрийте пункт «Параметри входу» і вже в правій в розділі «Пароль» натисніть на кнопку «Додати». Також, можете вказати ще і підказку.

поставити, пароль, вхід, комп, ютер

Готово, при наступному завантаженні Windows попросить ввести вказане кодове слово, інакше просто не завантажиться.

Як поставити пароль на комп‘ютер в Windows 10, 8 і 7

Одна з найбільш потрібних затребуваних функцій Windows. Рано чи пізно, практично кожен користувач даної операційної системи задається питанням. як поставити пароль на компютер або ноутбук при вході.

Якщо вам необхідно, щоб ніхто крім вас не міг користуватися PC, той кращим способом буде запароліть його, так ви убезпечите свої дані не тільки від цікавих очей, але і від зловмисників.

Вам вже відомо, як поставити пароль на папку в комп‘ютері, тим самим захистивши свої дані від сторонніх осіб. Зараз вам стане відомо, як встановити пароль на комп’ютер в Windows 10, 8 і 7 версії.

Є кілька варіантів вирішення цього завдання. Перший, коли PC буде завантажуватися, але система буде запаролено. Другий, коли без распароліванія система навіть не завантажується. Розберемося, як це робити.

Windows 10: Как поставить/убрать пароль на компьютер?

Запароліть комп’ютер через канал Microsoft. Windows 10, 8.1 і 8

Відкрийте «Параметри», для цього:

 • У Windows 8 натисніть клавішу «WIN» на клавіатурі і почніть друкувати «Параметри комп’ютера» (без лапок) і відкрийте відповідний пункт.
 • У Windows 10 на клавіатурі разом натисніть дві клавіші «WIN I».

У віконці перейдіть по розділу «Облікові записи» і в правій колонці клікніть по посиланню «увійти з обліковим записом Microsoft». У Windows 8 цей розділ називається просто «Користувачі».

Введіть свої дані від облікового запису або створіть нову. Після того, як збережіть налаштування, при завантаженні Windows буде запитувати дані від аккаунта Microsoft.

READ  Чи не відкривається телеграм на комп'ютері

Досить зручна функція і по безпеці навіть краще першого способу, але якщо ви хочете, щоб PC взагалі не включався поки вас немає поруч, то найдієвішим способом буде. запароліть диск.

Як встановити пароль на комп’ютер при вході

Почнемо з самого популярного варіанту. просто запаролено вхід в Windows. Робиться це досить просто, навіть не буде потрібно перезавантажувати систему.

Як поставити пароль на комп’ютер при включенні

В цьому випадку ми заблокуємо запуск жорсткого диска в налаштуваннях BIOS материнської плати. Для цього:

При завантаженні PC натисніть клавішу «DEL», щоб зайти в BIOS. Відкриється перелік налаштувань.

Вам необхідний розділ «Security» (Безпека). У різних BIOS материнських плат він може називатися по-різному, але найчастіше саме так.

Відкривши цей розділ знайдіть параметр. «HDD Password», саме він запаролено його. Інші пункти немає сенсу чіпати, наприклад, «Supervisor Password» запаролено сам BIOS. Але все одно, краще спочатку прочитати на сайті вашої материнської плати, який параметр блокує саме завантаження диска.

Після того, як ви зміните налаштування. не забудьте зберегти їх «Save Exit»

Головне не забудьте кодове слово. запишіть його куди-небудь, інакше доведеться вдатися до повного скидання налаштувань BIOS, щоб PC запустився. А в деяких материнських платах зробити це без розбору корпусу системного блоку або ноутбука просто неможливо.

Як бачите робиться все елементарно і швидко. Завжди використовуйте шифри, які ніхто не зможе вгадати і не забувайте їх в майбутньому. Бажаю збереження ваших даних і заходите до нас частіше, буде ще багато цікавих матеріалів про захист своїх даних.

Как установить пароль в Windows 10

чим погана

Низькою надійністю. Легко зламуються. Для захисту особливо цінної інформації не годиться.

Кому підходить

Тим, хто хоче захистити особисті файли від доступу оточуючих, наприклад, членів сім’ї або колег.

Три косильною волосіні пральний захисту ноутбука

Початковий рівень захисту. це установка пароля на доступ в ОС. Дозволяє приховати вміст диска від цікавих «чайників», але не від тих, хто всерйоз націлений на крадіжку даних.

Наступний. більш надійний спосіб. це установка пароля на BIOS ноутбука. Для його злому зловмисникові доведеться дуже потрудитися.

Максимальний рівень захисту забезпечує установка пароля на жорсткий диск. Але цей варіант без крайньої необхідності краще не використовувати. Далі ви дізнаєтеся, чому.

чим хороша

Має високу стійкість до злому. Не тільки захищає вхід в операційну систему, а й запобігає зміні налаштувань BIOS (в тому числі перешкоджає завантаженні ноутбука з іншого носія).

чим погана

При забуванні пароля отримати доступ до захищених носіїв вкрай складно. Іноді. неможливо.

Как поставить пароль на компьютер windows 7


BETATECH.COM.UA 2022