Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як поставити скачала пісню на iPhone

Table of Contents

Як зробити рінгтон на iPhone без PC

Встановіть додаток GarageBand на iPhone і запустіть його.

Перейдіть в меню «аудіорекордер», перегорнувши до нього на головному вікні.

Натисніть на кнопку з зображенням шарів в лівому верхньому кутку (показана на скріншоті нижче).

Вимкніть метроном, натиснувши на кнопку з його зображенням.

Натисніть на кнопку «» праворуч від доріжки запису.

У вікні «Секція пісні» виберіть пункт «Секція А» і активуйте перемикач «Автоматично».

Натисніть на іконку із зображенням петлі в правому верхньому куті екрану, виберіть вкладку «Музика».

Знайдіть пісню, з який ви хочете зробити рингтон, затисніть на ній пальцем і перенесіть на доріжку на головному вікні.

Натисніть на імпортовану треку для того, щоб перейти в режим редагування.

Змініть довжину пісні, пересуваючи краю початку і кінця треку. Звертаємо увагу на те, що тривалість рингтон повинна складати 30 секунд.

Для максимально точного створення рінгтона, наблизьте доріжку розтягнувши її двома пальцями.

Після того, як рингтон створений, натисніть на трикутник (або напис «Мої пісні») в лівому верхньому кутку. Ви перейдете до списку створених в GarageBand пісень.

Затисніть на створити рінгтон, натисніть «Поділитися» → «Рінгтон», вкажіть назву рингтон і завершите операцію, натиснувши «Експортувати».

Готово! Ваш рингтон став доступний для установки в меню «Налаштування». «Звуки».

Як поставити свою мелодію на iPhone без комп’ютера і iTunes

Тут описано вирішення питання, як поставити музику на дзвінок в iPhone. Для цього є безкоштовний софт. До таких програм відносяться:

 • ITools:
 • Викачуємо програму ITools, встановлюємо і відкриваємо.
 • Тиснемо «Інструменти».
 • Кількома по значку з написом «Створити (Зробити) звуковий сиг».
 • Далі через «Вибір» підбираємо потрібну композицію.
 • Потім потрібно обрізати сподобався фрагмент і натиснути «Зберегти». Кінцевою папкою збереження є «Робочий стіл».
 • Підключаємо iPhone до PC.
 • У ITools з лівого боку відкриваємо «Медіа», з правої «Рінгтони» і перетягуємо в область, позначену стрілкою, фрагмент улюбленої пісні.
 • Фінішною крапкою буде дія, вирішальне, як поставити мелодію на дзвінок.
 • Варіант роботи через програму не завжди працює. Якщо вискакує попередження «Неможливо встановити сумісність з iTunes», то використовуйте інший спосіб, для того, щоб скинути звукові доріжки.
 • IFunBox. Дуже простий спосіб передачі потрібного шматочка пісні. Потрібно закачати з інтернету і запустити програму IFunBox. У колонці з лівого боку вибираємо розділ «Мелодії дзвінка». Праворуч ви побачите список базових звуків телефону, куди перетягуєте обрізану пісню. Збереження буде вироблено автоматично.

Як на iPhone встановити музику на дзвінок скачала з iTunes без комп’ютера

поставити, скачать, пісню, iphone

Незважаючи на те, що мобільна яблучна операційна система за останні кілька років значно змінилася, деякі особливості iOS збереглися з перших версій. Наприклад, Apple до цих пір не додала в операційну зручного і простого способу, за допомогою якого користувачі могли б легко і просто зробити і встановити свій рінгтон на iPhone. У цьому матеріалі ми розглянемо один із способів створення мелодії на дзвінок для iPhone. Причому для цього навіть не знадобиться комп’ютер.

Існує чотири основних способи створення нового рінгтона для iPhone:

 • За допомогою iTunes
 • За допомогою сторонніх утиліт для OS X або Windows,
 • За допомогою веб-сервісів
 • За допомогою додатків для iOS

Однак, у всіх перерахованих вище способах, щоб поставити мелодію на дзвінок iPhone потрібна синхронізація з iTunes. Всі про це тут.

Як встановити свій рінгтон на iPhone без комп’ютера

Для того щоб поставити свою мелодію на дзвінок вашого iPhone потрібно виконати дуже багато дій, і для цього потрібен PC. Але в цій інструкції, я розповім спосіб, завдяки якому поставити свою музику на iPhone можна швидко і без комп’ютера.

READ  Знайти розташування людини за номером телефону

І так, в першу чергу потрібно завантажити потрібний вам рингтон, це буде перша частина інструкції, якщо ж рингтон вже є на вашому iPhone, то переходите до другої частини інструкції.

КАК УСТАНОВИТЬ ЛЮБУЮ ПЕСНЮ НА РИНГТОН IPHONE ??

Файл з музикою вже збережений на моєму iPhone, що далі?

Тепер вам потрібно завантажити додаток GarageBand з App Store, воно безкоштовне, не переживайте.

Як тільки скачали, відкриваємо і тиснемо “Продовжити”.

Потім перегортаємо до інструменту “аудіорекордер” і натискаємо прямо на нього.

Тепер вимикаємо метроном у верхньому рядку (з за нього на трек ще будуть накладатися тики).

Далі тиснемо на іконку “аудіодоріжками” в верхньому барі.

Потім тиснемо на “Лассо”, теж у верхньому рядку.

У вікні потрібно вибрати файл, який ми завантажили, ваш трек (якщо він вже був, то просто переходите у вкладку музика). Так як раніше, ми зберегли наш трек в файли, то і переходимо відповідно у вкладку “Файли”.

Тут тиснемо на “Переглянути об’єкти з програми« Файли »”.

Тут вибираємо потрібний нам трек і трохи чекаємо, поки він не відобразитися в попередньому вікні.

Як тільки відобразився, затискаємо на ньому палець і таким утриманням переносимо на доріжку в самий початок (якщо раптом ви не розумієте як це зробити, подивіться нашу відео інструкцію, вона буде в кінці текстової).

КАК СКАЧАТЬ МУЗЫКУ НА iPhone?! Работает 100%

Далі нам потрібно зробити, щоб цей трек тривав не довше 30 секунд, це правило iPhone. Для цього тиснемо на плюс зверху справа.

У вікні тиснемо на “Секція А”.

У пункті “Ручна настройка” виставляємо значення “30”.

Далі звичайно ж, нам потрібно вибрати ту саму частину треку, яку ви і хочете чути під час вхідного дзвінка вашого iPhone. Для цього затискаємо трек на таймлайн, поки не вискочить підміню, і там вибираємо “Обрізати”.

Наприклад тут я взяв, і розтягнув віконце до максимуму 30 секунд, щоб протягом програвання трек не повторювався. Ви ж можете зробити як завгодно.

Як тільки все готово, натискаємо на стрілочку зверху справа, а потім на “Мої пісні”.

Далі нам потрібно перейменувати наш трек як завгодно, головне використовувати тільки алфавіт англійських букв, це теж політика iPhone. Як тільки придумали назву, тиснемо “Готово”.

Тепер переходимо у вкладку “Огляд” знизу праворуч, знаходимо там папку “GarageBand для iOS” і натискаємо “Вибрати”.

А тут вже вибираємо рингтон, який ми тільки що створили і знову тиснемо на “Поділитися” знизу праворуч.

Ну і тут все більш ніж логічно, тиснемо на “Рінгтон”.

У вікні натискаємо “Продовжити” (якщо вікно не з’явилося, то нічого страшного, це означає ви не перевищили 30 секунд).

Чекаємо експорт рингтон і тиснемо “Ок”.

Тепер залишилося вибрати, куди поставити рингтон на вашому iPhone: Стандартний рінгтон, стандартний звук повідомлення або привласнити контакту.

Плюс до всього, створений вами рінгтон, ви завжди зможете знайти через Настройки. Звуки. Рінгтон.

Як скачати музику з браузера на iPhone

Варіантів досить багато, але без скачування сторонніх додатків не обійтися. Візьмемо наприклад браузеp Aloha (Aloha Browser), завдяки якому ми зможемо скачать.mp3 файл. Знаходимо його в App Store і викачуємо.

Після того як скачали, відкриваємо, в пошуку вписуємо потрібно пісню і завантажити, наприклад “Linkin Park Faint скачати”. Знаходимо сайт, якому ви довіряєте і тиснете “Завантажити”

У вікні вибираємо “Файли”.

Як бачимо тут є дві папки. “Файли” і “Медіа”, ми вибрали стрибка в “Файли”, значить тиснемо на неї.

Бачимо скачаний нами трек, тиснемо на “Змінити” зверху справа, виділяємо наш трек і тиснемо на найлівішу внизу іконку “Поділитися”.

У вікні тиснемо на “Зберегти в файли”. Далі вам потрібно вибрати папку, куди саме ви хочете зберегти трек, для цієї інструкції я вирішив вибрати зберегти на iCloud Drive.

Як поставити пісню на дзвінок в iPhone (iTunes 12.6 і більш старі версії)

Насамперед необхідно зробити певні настройки. Перейдіть в «Пуск» → «Панель управління» → «Параметри папок» ( «Властивості папки»), зайдіть у вкладку «Вид» і приберіть галочку біля пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Це знадобиться для перейменування створюваного нами рингтон.

Відкрийте iTunes і додайте пісню, натиснувши «Файл» → «Додати файл в бібліотеку». Прослухайте пісню і відрізок з неї, який ви б хотіли чути як дзвінок. Максимальна довжина програється доріжки. 40 секунд. Натисніть на пісні правою кнопкою і виберіть пункт «Відомості». Перейдіть у вкладку «Параметри» і вкажіть бажане час старту і закінчення дзвінка (сам звуковий файл не буде обрізане). Після закінчення вибору інтервалу натисніть «ОК».

Натисніть правою кнопкою на обраної вами пісні і виберіть пункт «Створити версію в форматі AAC». Ви побачите ще одну копію майбутнього рингтон.

READ  iPhone 8 погано чутно при розмові

Клацніть правою кнопкою миші по новій пісні і виберіть пункт «Показати в провіднику Windows». Виділений файл необхідно перейменувати в розширення m4r (формат рингтонів iPhone).

Перетягніть рингтон в iTunes (або додайте звичним «Файл» → «Додати файл в бібліотеку»). він з’явиться в новій категорії «Звуки», в якій будуть міститися всі рінгтони.

Синхронізація iPhone з комп’ютером. Після завершення синхронізації рингтон можна буде знайти перейшовши в «Налаштування» → «Звуки» → «Рінгтон».

Після закінчення виконання процедури обов’язково приберіть час старту і закінчення програвання оригінальної мелодії. Просто приберіть галочки, які були встановлені в пункті 3.

Як поставити пісню на дзвінок в iPhone?

Встановити мелодію на дзвінок в iPhone завдання не найпростіше і це дуже дивно. Здавалося б, така дружня система як iOS повинна включати в себе простий засіб для цієї операції, але на ділі все зовсім не так. Однак вихід є і сьогодні ми розповімо вам як за допомогою тільки лише iTunes встановити пісню на дзвінок свого iPhone.

Як поставити пісню на дзвінок в iPhone (iTunes 12.7 і новіші версії) на PC

Для того, щоб мати можливість створювати і завантажувати рингтони через iTunes, в Windows необхідно змінити один параметр налаштувань системи. Перейдіть в «Пуск» → «Панель управління» → «Параметри папок» ( «Властивості папки»), зайдіть у вкладку «Вид» і приберіть галочку біля пункту «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Це знадобиться для перейменування створюваного нами рингтон.

Відкрийте iTunes і виберіть пісню, з якою хочете створити рінгтон (або додайте пісню, натиснувши «Файл» → «Додати файл в бібліотеку»). Прослухайте пісню і запишіть час початок і кінця відрізка, який ви б хотіли чути як дзвінок. Максимальна довжина рингтон 40 секунд.

Порада! Обрізати пісню для рингтон iPhone можна і простішим способом, детально про яке йде мова в цій інструкції. Якщо ви скористаєтеся альтернативним способом, то після цього відразу можете переходити до кроку 8.

Натисніть на пісні правою кнопкою і виберіть пункт «Відомості про пісню». Потім перейдіть у вкладку «Параметри» і вкажіть бажане час старту і закінчення дзвінка (сам звуковий файл не буде обрізане). Після закінчення вибору інтервалу натисніть «ОК».

Відзначимо, що після установки відміток початку і кінця вашого майбутнього рингтон, пісню рекомендується прослухати і при необхідності внести зміни в довжину відрізка.

Натисніть правою кнопкою на обраної вами пісні і виберіть пункт «Файл» → «Конвертувати» → «Створити версію в форматі AAC».

Ви побачите ще одну копію майбутнього рингтон, створення якої буде супроводжуватися звуковим оповіщенням.

Клацніть правою кнопкою миші по новій пісні і виберіть пункт «Показати в провіднику Windows».

Виділений файл необхідно перейменувати в розширення m4r (формат рингтонів iPhone).

Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB і виберіть смартфон у вікні iTunes.

У колонці “На моєму пристрої” виберіть розділ “Звуки”. Перетягніть створений вами рінгтон (файл в формате.m4r) в список наявних на iPhone рингтонів і натисніть “Готово”.

Відразу після цього рингтон стане доступний на вашому iPhone в розділі “Налаштування” → “Звуки”. Після закінчення виконання процедури обов’язково приберіть час старту і закінчення програвання оригінальної мелодії. Просто приберіть галочки, які були встановлені в пункті 3.

Як поставити пісню на дзвінок в iPhone на Mac (iTunes 12.7 і новіші версії)

Запустіть iTunes і виберіть пісню, з якою ви хочете зробити рингтон. Натисніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт “Відомості про пісню”.

У вікні, виберіть вкладку “Параметри”, поставте прапорці навпроти пунктів “Початок” і “Кінець”, вкажіть відрізок початку і кінця створюваного вами рингтон і натисніть “ОК”. Перед виконанням цієї дії, зрозуміло, рекомендується прослухати пісню і заздалегідь записати час початку і кінця відрізка, який стане вашим майбутнім рінгтоном.

У додатку iTunes виберіть пункт меню “Файл” → “конвертувати” → “Створити версію в форматі AAC”. Відразу після цього у вашій медіатеці з’явиться нова пісня, укорочена до зазначеного відрізка.

Клацніть по створеної пісні правою кнопкою миші і виберіть пункт “Показати в програмі Finder”.

У вікні з вашим майбутнім рінгтоном, клацніть по ньому правою кнопкою миші, натисніть “Перейменувати” і змініть розширення файлу з m4a на m4r (формат рингтонів iPhone).

Підключіть iPhone до Mac за допомогою кабелю USB і виберіть смартфон у вікні iTunes.

У колонці “На моєму пристрої” виберіть розділ “Звуки”. Перетягніть створений вами рінгтон (файл в формате.m4r) в список наявних на iPhone рингтонів і натисніть “Готово”.

Відразу після цього рингтон стане доступний на вашому iPhone в розділі “Налаштування” → “Звуки”. Після закінчення виконання процедури обов’язково приберіть час старту і закінчення програвання оригінальної мелодії. Просто приберіть галочки, які були встановлені в пункті 2.

READ  Як створити обліковий запис на iPhone 7

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас Telegram. ВКонтакте. Instagram. YouTube.

Як поставити пісню на дзвінок iPhone: хитрість проти копірайту

Важко повірити, але на iPhone можна просто так взяти і поставити рингтон. На Android це робиться в кілька натискань! Але факт є факт, тому наводимо вичерпну на сьогодні анотацію, як поставити пісню на дзвінок iPhone.

Крім того, можна знаходити музику по окремим виконавцям або ж, навпаки, переглядати актуальні топ-чарти. Придбані в iTunes пісні можна встановлювати на дзвінок рідними засобами Apple. Ну і ціни в iTunes для Росії і СНД не особливо кусаються: один трек коштує подекуди 19 рублів.

Але якщо ви слухаєте тільки нордичний блек-метал і вважаєте, що в iTunes одна попса, або пишете музику самі, або бажаєте поставити на дзвінок конкретно той рев бізона, який ви самі тільки-тільки вирізали з ролика на YouTube ніяка покупка вже не допоможе. На цей випадок даємо докладну анотацію, як закачати будь-якої рингтон на iPhone.

iTunes

Фірмовий додаток від Apple допомагає не тільки закачати рінгтон, придбати фільм або систематизувати колекцію медіафайлів, а й зрозуміти, з якої причини не включається iPhone. Але діяти треба в міру виникнення складнощів; власникові телефону, який бажає скопіювати нарізану пісню або мелодію в пам’ять пристрою, знадобиться:

 • Запустити iTunes і авторизуватися в програмі, використовуючи дані свого облікового запису.
 • Переключитися в лівій панелі на вкладку Пісні.
 • І перетягнути свій рінгтон в віконце програми.
 • Після чого переконатися, що музика успішно перенесена в медіатеку.
 • Якщо перший спосіб не спрацював викликати меню, що випадає Файл, вибрати в ньому пункт Додати файл.
 • Вказати шлях до рінгтони для iPhone і натиснути на кнопку Відкрити.
 • Підключити свій iPhone до iTunes і синхронізувати дані в результаті мелодія виявиться на пристрої через кілька секунд. Якщо iTunes не бачить iPhone, варто спробувати скоммутіровать PC і телефон по Wi-Fi або, розгорнувши меню Довідка, вибрати параметр Запустити діагностику.
 • І приступити в новому віконці до тестування подключаемості і синхронізації як правило, цих заходів вистачає, щоб виявити проблему і скинути рінгтон на iPhone.

На конкретний контакт

Щоб встановити рингтон на конкретний контакт, внесений в пам’ять iPhone потрібно:

 • Відкрити телефонну книгу, перейти до потрібного абонента і тапнуть по напису Правити в правому верхньому куті.
 • Перейти в розділ Рінгтон.
 • І вибрати раніше завантажену мелодію, після чого натиснути на кнопку Готово.

Як додати рінгтон на iPhone?

Додати рингтон на iPhone і поміняти встановлену на дзвінок музику не складніше, ніж завантажити на iPhone. Але перед тим, як приступати до описаних далі маніпуляціям, слід прийняти кілька заходів з підготовки нарізаною мелодії або пісні інакше, зіткнувшись з проблемою на одному з наступних етапів, користувач може втратити свою музику, і доведеться починати все з початку.

Власнику iPhone, який вирішив завантажити і поставити на телефон новий звук, настійно рекомендується:

 • Відкрити папку з рінгтоном, після чого перейти на вкладку Вид.
 • І встановити галочку в чекбоксі Відображати розширення імен файлів.
 • Якщо формат нарізаною мелодії або пісні відрізняється від M4R клацнути по файлу правою клавішею миші.
 • І вибрати в контекстному меню опцію Перейменувати.
 • Задати для музики, якої планується змінити звичний звук дзвінка або повідомлення, вказане розширення це швидше, ніж розібратися з NFC в телефоні.

Щоб завантажити рінгтон в пам’ять iPhone і встановити його в якості звуку виклику, не потрібно створити Apple ID або зареєструвати пристрій у будь-якої базі; нижче наведено декілька простих і швидких способів, в рівній мірі підходять для всіх користувачів.

Як поставити рингтон на iPhone: покрокова інструкція для 2 ОС Windows і Mac

Як завантажити пісню з PC на iPhone 5s або інший епплофон самому, цікавить багатьох, адже на дзвінок хочеться незвичайну мелодію, який ні у кого іншого немає. По суті, провернути таку неважко. Головне тримати під рукою цей гайд по установці рингтонів на апарати з iTunes 12.7, також версіями новіше для господарів комп’ютерів на Windows і MacOS.

Загальний принцип

Для того щоб додати новий рингтон на iPhone, необхідно зробити аудіофайл в формате.M4r тривалістю менше 30 секунд, за допомогою автоматичної синхронізації перенести його на пристрій і встановити в якості дзвінка.

Как бесплатно скачать музыку на iPhone? РЕАЛЬНЫЙ СПОСОБ 2020 БЕЗ ПК


BETATECH.COM.UA 2021