Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як повернути годинник на екран телефону

Table of Contents

Як повернути годинник на головний екран смартфона

У цій статті ми попросили майстра відповісти на питання: «Як повернути годинник на головний екран смартфона?», А також дати корисні рекомендації для наших читачів. Що з цього вийшло,

Купивши новий мобільний гаджет, користувачі можуть зіткнутися з проблемою неправильно заданих часових поясів, поточної дати і часу. Вирішити її, втім, можна досить просто, і в цьому керівництві ми розповімо, як налаштувати дату і час на смартфоні під управлінням Android.

��︎ Как установить часы на телефон | Часы на экран Android телефона

Щоб встановити час на Android, потрібно виконати кілька простих дій:

Запустіть Налаштування, пройдіть в категорію «Система і пристрій» і виберіть розділ «Додатково».

У вікні, ви зможете виставити час, змінити дату, вибрати формат відображення часу і дати, встановити часовий пояс, а також задати автоматичне отримання налаштувань.

Перейти до параметрів дати і часу можна й іншим шляхом. через додаток Годинник:

Натисніть на кнопку «Параметри дати та часу».

Синхронізація дати і часу на смартфонах Android іноді може не працювати належним чином, через що відбувається збій налаштувань. Щоб виправити цю проблему, необхідно відключити параметри «Дата і час мережі» і «Часовий пояс мережі», після чого задати налаштування вручну.

Якщо питання не вирішиться, варто виконати скидання Android до заводських налаштувань і заново встановити всі параметри.

Слідуючи рекомендаціям з цього керівництва, ви завжди будете знати точний час і дату на вашому гаджеті.

Головна Інструкції Як відобразити поточну погоду на екрані блокування вашого смартфона Samsung Galaxy

 • Переглядів 205 401
 • Обговорень: 9
 • По-перше, відкрийте додаток “Налаштування”, перейдіть в розділ “Пристрій”. Тепер виберіть “Екран і шпалери”.
 • Далі переходимо до пункту “Шпалери”, а потім у верхній частині екрану Тапа пальцем по напису “Головний екран”.
 • Вам буде наданий вибір між “Головний екран”, “Екран блокування” і “Головний екран і екран блокування. Вибираємо середній варіант і продовжуємо.
 • Тепер погляньте в нижню частину дисплея. Там повинна з’явиться функція “Поточна погода”, про яку я і говорив.
 • Тапа по ній і в наступному вікні застосовуємо новий екран блокування, натиснувши кнопку “Встановити як шпалери”.
 • Все готово! Розблокувавши дисплей, ви побачите відображення поточного стану погоди в вашому місті.

Поживе цією функцією кілька днів і після повідомте нам сподобався вам новий екран блокування. Якщо вам є що додати. залиште коментар.

Також підписуйтесь на наші сторінки Вконтакте, або. щоб першими дізнаватися новини зі світу Samsung і Android. Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть CtrlEnter

Спонсор випуску новин: Чохол для Galaxy

Переходжу з Windows на Android і зіткнувся з дивною проблемою: раптово з екрану блокування пропали годинник. У меню Налаштування є рядки Екран блокування і Безпека, але там рішення не виявилося.

Виявляється, в смартфоні Asus ZenFone Max ZC550KL відображення годин на локскрін пов’язано з додатком Погода від Asus. Якщо додаток видалити ( «Навіщо тут стільки додатків про погоду?». подумав я, коли видаляв), з першого екрану пропадають заодно і годинник.

Загалом, ділюся. Не знімайте з ZenFone Max рідне додаток про погоду

Про відчуття від переходу на Android треба окремо розповідати. Звичайно, пристрій потужніший моєї вже застарілої Нокії Люміі. Додатки незвично відразу включаються, славно. З іншого боку з тими ж годинами таку дурницю в Люміі не було і що камера знімала чистіше, свайп на клавіатурі набагато краще працював. Додатки теж різної якості: під Вінду краще додаток від вК, а від Фейсбук не годиться нікуди, а під Android навпаки. фейсбучное додаток дуже зручне (я-то все не розумів, навіщо люди так мучаться і там сидять, в ФБ. просто бачив тільки потворно уродская браузерную версію і убоге додаток під Windows).

Погано, що в різних моделях смартфонів настройки тих чи інших параметрів сильно відрізняються, немає єдиного стандарту як, наприклад, в Windows. Але тим не менш загальний напрямок виходу з ситуації можна порадити. У моєму смарфона, наприклад, формат дати встановлюється так:

Там в самому низу можна вибрати такий формат, при якому вказуються і дні тижня.

У Вашому смартфоні така настройка може бути реалізована трошки по-іншому. Просто, можливо, вам доведеться пройтися по всіх пунктах і підпунктах в розділі «Дата і час», але, врешті-решт, Ви знайдете все, що потрібно.

Після оновлення програмного частенько трапляється так, що з робочого столу смартфона (або планшета) зникають іконки і / або починають раз по раз з’являтися повідомлення про некоректні посилання у одній або відразу декількох з них. Тому розповімо про те, що робити якщо пропала іконка програми в Android.

Найшвидший і найпростіший спосіб усунути цю проблемку. це просто взяти і заново додати загубилася іконку на головний екран смартфона. Але якщо іконка не зникла, а лише не працює (бита посилання), то її треба спочатку прибрати. Для цього тиснемо на неї і утримуємо натискання до появи у верхній частині екрану написи «Видалити».

Тут нагадаємо, що в деяких лаунчер передбачена можливість в такий спосіб повністю видалити відразу весь додаток, так що з цим треба бути уважніше. В даному випадку нам потрібно тільки прибрати з екрану неробочу іконку.

Прибрали? Тепер через «Налаштування» знаходимо відповідну програму, тиснемо на нього і теж утримуючи натискання перетягуємо його звичне місце на головному екрані.

Тут теж все просто. Проблему з пропажею іконок, як і цілу купу інших різнокаліберних проблем, в Android-смартфоні усунути можна звичайною його перезавантаженням. Тиснемо кнопку харчування, вибираємо «Перезавантаження» і чекаємо завершення процедури.

Якщо обидва описаних вище способу усунення проблемки належного ефекту не мали (що малоймовірно), тоді застосовуємо ще й третій. чистимо кеш. Методу більш радикальна, але зате дозволяє вирішувати набагато серйозніші завдання. Правда, ця опція відкрита не у всіх Android-смартфонах.

Проте, пробуємо. Насамперед вимикаємо апарат. Далі, коли він повністю виключений, одночасно тиснемо і утримуємо кнопки харчування і збільшення гучності до появи на екрані логотипу Android (або будь-якого іншого логотипу). Він буде означати, що ви успішно активували так зване меню відновлення смартфона (Recovery). Перехід між його рядками вгору-вниз проводиться кнопками збільшення-зменшення гучності. З їх допомогою вибираємо пункт Clear Cache (або Wipe cache partition).

Тут теж слід бути уважним. У деяких смартфонах Clear Cache буває сполучений з пунктом Factory Reset (повне скидання налаштувань системи або «жорсткі перезавантаження«). Якщо на вашому смартфоні таке теж виявилося, то на цьому, очевидно, затію краще припинити і зовсім вийти з меню Recovery. Оскільки повністю обнуляти пристрій через одну битою іконки все ж не варто.

READ  Як видалити відео з телефону

Как установить время на экран телефона? | Ставим часы на экран Android смартфона

Якщо ж Clear Cache (або Wipe cache partition) ви спостерігаєте в окремому рядку і без додаткових записів, то тоді вибираємо цю строчку і запускаємо процедуру очищення кеша. За фактом її завершення знову перезавантажуємо смартфон (Reboot). При перезавантаженні через меню відновлення часу, як правило, потрібно трохи більше. Але потім, найімовірніше, все іконки додатків знову повернуться на свої місця і будуть справно працювати, як раніше.

Можливо у Вас є свої думки на тему «Як повернути годинник на головний екран смартфона»? Напишіть про це в коментарях.

Як повернути встановлений віджет

Якщо ви видалили випадково годинник або вони зникли, спробуйте вивести їх на екран найпростішим способом:

 • Тапніте і утримуйте палець на вільному від ярликів додатків ділянці на дисплеї гаджета.
 • При появі меню головного екрану відкрийте пункт «Програми та віджети».
 • У вікні, що з’явилося перейдіть на вкладку віджетів і відшукайте зниклі з екрану годинник.
 • Торкніться по їх відображенню пальцем і утримуйте, після чого обрану утиліту можна буде перемістити на будь-який з вільних екранів Android.

Якщо додаток з віджетом було вами віддалено, ознайомтеся далі, як встановити аналогічне з Google Play.

Установка на екран блокування

Також на смартфони Android можна встановлювати віждет на екран блокування. Це дуже зручно, якщо у вас часто виникає необхідність звіряти час, а розблокувати телефон для цього не дуже зручно. В такому випадку вам допоможе додаток «Сяючі Годинники Комод». Воно встановлюється безкоштовно і може похвалитися абсолютною свободою від реклами.

Samsung Galaxy Grand Prime VE SM-G531F

випадково видалив з головного екрану час, дату і погоду. як повернути?

відповіді 2

На головному екрані торкніться пустої області та потримайте або зведіть пальці. Віджети. і вибрати віджет годин і погоди.

Незважаючи на зручність інтерфейсу у смартфонів з операційною системою Android все ж виникають деякі труднощі. Зокрема, користувачі можуть зіткнутися з необхідністю установки віджета годин на дисплеї телефону. Зазвичай цей параметр встановлено автоматично, але в процесі використання або після прошивки вона може бути видалена. Це не складна проблема, оскільки встановити утиліту заново займає мало часу, а впорається з цим зможе навіть недосвідчений користувач.

Як додати, масштабувати або видалити годинник?

За допомогою таких нескладних дій можна встановити годинник на дисплей телефону. Але іноді їх розмір не підходить користувачеві, наприклад, в разі якщо вони перекривають шпалери на екрані. Але у додатків є функція індивідуальної настройки, тому можливе регулювання масштабів до потрібного розміру. Зробити це так само дуже просто, досить слідувати інструкції.

 • Натисніть і утримуйте на віджет «Годинник».
 • Після цього дії навколо годин з’являться маркери, які дадуть можливість відрегулювати їх розмір. Рухайте маркери, поки не отримаєте задовольняє вас ефект.
 • Якщо потрібно видалити віджет з екрану смартфона, то зробити це дуже просто. Видалення годин не зашкодить системі, і повернути їх на колишнє місце буде можливо в будь-який час.
 • Натисніть і утримуйте на екрані віджет «Годинник».
 • Потім, не відпускаючи натискання, проведіть пальцем по екрану до позначки «Видалити».

Таким же чином можна перемістити годинник в будь-яке місце дисплея.

Sense Flip Clock Weather

Цей часовий віджет відображення часу і дати підійде користувачам, яким подобаються годинник в стилі Flip Clock з перекидним сторінками. Особливості утиліти:

 • вибір віджетів різних розмірів. 4х1, 4х2 і 5х2;
 • реалізована анімація перегортання;
 • вибір різних скінів і відображення значків;
 • місце розташування визначається автоматично, що дозволяє повідомляти користувачеві найбільш точний прогноз.

Відображення погоди тут також при необхідності відключається, після чого на екрані будуть тільки гарні ретро-годинник. Також можна протестувати інші подібні утиліти:

 • Sense V2 Flip Clock Weather. додаток дуже схоже на описане вище, відмінності лише в кілька більш сучасному і яскравому дизайні.
 • Retro Clock Widget. годинник також з перекидним сторінками в стилі ретро. Тут немає ні погоди, ні визначення місця розташування. взагалі немає ніяких налаштувань, просто кілька віджетів. Підійде тим, хто хоче тільки повернути годинник на екран і не розбиратися в особливостях програми.
 • DIGI Clock. популярний віджет зі звичним цифровим відображенням дати і часу. Володіє величезною кількістю налаштувань для зміни зовнішнього вигляду.

Прозорі годинник і погода

Це один з найбільш популярних безкоштовних віджетів з годинником з кількістю установок понад 10 млн. Невелика програма має дуже гнучкими настройками, в результаті чого власник гаджета може встановлювати відображення на дисплеї так, як йому це потрібно. Можливості утиліти:

  наявність різних красивих і інформативних віджетів розмірів 2х1, 4х1-3, 5х3;

Якщо власнику девайса не потрібні всі ці дані, надані утилітою за замовчуванням, він може видалити їх в настройках і залишити просто годинник. Для цього:

 • Натисніть пальцем по відображенню часу на екрані, що відкриє вікно налаштувань.
 • Перейдіть в розділ «Оформлення», потім в «Розширені настройки».
 • Зніміть галочки навпроти пунктів відображення інформації про поточне місцезнаходження, системної інформації, заряді батареї і відзначте чекбокс поруч з рядком «Приховати погоду».

Після цього на екрані з’явиться мінімалістичний віджет з годинником, вид яких ви також можете змінити відповідно до власних уподобань.

корисний софт

Крім стандартного годинника, які пропонує система, є можливість скачування програм, часто включають і інші корисні функції. Популярні дуже віджети з одночасним показом погоди і часу. Розглянемо приклади таких додатків і їх особливості.

Always On

Програма-аналог функції, яка присутня на пристроях Samsung з OLED-дисплеями. Суть програми в тому, що воно відображає час на заблокованому екрані.

 • Завантажте програму з Play Маркета. [Appbox googleplay com.tomer.alwayson]
 • Зайдіть в Always On → коректний.
 • З’являться настройки, серед яких найбільш важливі:
 • правила роботи (використання акумулятора, період виключення і т.д.);
 • жести (дії після свайпов і т.д.);
 • настройки циферблата (зовнішній вигляд);
 • режим енергозбереження (захист від перегріву батареї).

Додаток запуститься після блокування екрану і буде працювати в енергоефективні режимі.

Як додати, масштабувати або видалити годинник?

За допомогою таких нескладних дій можна встановити годинник на дисплей телефону. Але іноді їх розмір не підходить користувачеві, наприклад, в разі якщо вони перекривають шпалери на екрані. Але у додатків є функція індивідуальної настройки, тому можливе регулювання масштабів до потрібного розміру. Зробити це так само дуже просто, досить слідувати інструкції.

 • Натисніть і утримуйте на віджет «Годинник».
 • Після цього дії навколо годин з’являться маркери, які дадуть можливість відрегулювати їх розмір. Рухайте маркери, поки не отримаєте задовольняє вас ефект.
 • Якщо потрібно видалити віджет з екрану смартфона, то зробити це дуже просто. Видалення годин не зашкодить системі, і повернути їх на колишнє місце буде можливо в будь-який час.
 • Натисніть і утримуйте на екрані віджет «Годинник».
 • Потім, не відпускаючи натискання, проведіть пальцем по екрану до позначки «Видалити».

Таким же чином можна перемістити годинник в будь-яке місце дисплея.

MiClock

Просте додаток з мінімалістичним дизайном і простими налаштуваннями.

 • Завантажте програму з Play Маркета. [Appbox googleplay com.sunspock.miclock]
 • Затисніть порожню область до появи меню → натисніть «Віджети».
 • Знайдіть MiClock.
 • Затисніть годинник → перемістіть на область екрану.
 • Відкриється меню з налаштуваннями, серед яких стиль і формат.
 • Натисніть «Continue».

Установка на екран блокування

Також на смартфони Android можна встановлювати віждет на екран блокування. Це дуже зручно, якщо у вас часто виникає необхідність звіряти час, а розблокувати телефон для цього не дуже зручно. В такому випадку вам допоможе додаток «Сяючі Годинники Комод». Воно встановлюється безкоштовно і може похвалитися абсолютною свободою від реклами.

сторонні додатки

Переваги окремих додатків в тому, що їх можна гнучко налаштовувати. Розглянемо найбільш цікаві з них.

Прозорі годинник і погода

Це один з найбільш популярних безкоштовних віджетів з годинником з кількістю установок понад 10 млн. Невелика програма має дуже гнучкими настройками, в результаті чого власник гаджета може встановлювати відображення на дисплеї так, як йому це потрібно. Можливості утиліти:

  наявність різних красивих і інформативних віджетів розмірів 2х1, 4х1-3, 5х3;

Якщо власнику девайса не потрібні всі ці дані, надані утилітою за замовчуванням, він може видалити їх в настройках і залишити просто годинник. Для цього:

 • Натисніть пальцем по відображенню часу на екрані, що відкриє вікно налаштувань.
 • Перейдіть в розділ «Оформлення», потім в «Розширені настройки».
 • Зніміть галочки навпроти пунктів відображення інформації про поточне місцезнаходження, системної інформації, заряді батареї і відзначте чекбокс поруч з рядком «Приховати погоду».
READ  Як подивитися історію дзвінків на iPhone

Після цього на екрані з’явиться мінімалістичний віджет з годинником, вид яких ви також можете змінити відповідно до власних уподобань.

Як встановити час і погоду на екран?

 • Далі. віджети «Погода».
 • Виберіть потрібний віджет, натисніть на нього і утримуйте, поки не з’явиться можливість перенесення на робочий стіл.
 • Перенесіть віджет і відпустіть палець.
 • Тапніте по іконці у вигляді хмари.

Як повернути годинник на екран Honor?

 • Торкніться вільної ділянки на головному екрані та потримайте його.
 • У нижній частині екрана виберіть Віджети.
 • Натисніть на віджет і утримуйте його.
 • Ви побачите зображення головних екранів. Перетягніть годинник на головний екран.

Як на Samsung поставити погоду на головний екран?

Інструкція з встановлення та налаштування віджета Погода на екран смартфона Samsung.

 • На Головному екрані, куди ми плануємо встановити погоду, потрібно на екрані свайпом звести два пальця.
 • Після цього відкриються настройки Екрану.
 • Далі, перегортаючи свайпом сторінки з віджетами, потрібно знайти віджет «Погода».

Як повернути годинник на екран блокування?

Як встановити годинник на екран блокування телефону Android

 • На головному екрані в будь-якому вільному місці робимо довге натискання. Внизу екрана має відобразитися додаткове меню.
 • Тиснемо «Віджети».
 • Натискаємо на потрібну міні, потім утримуємо його і розміщуємо у вільній частині екрану.

Як встановити подвійні годинник на Android?

Далі натискаєте на три точки в правому верхньому кутку і вибираєте пункт «Налаштування». Наступний пункт. «Параметри дати та часу». Далі гортає в самий низ, встановлюєте галочку на «Подвійні годинник» і нижче вибираєте необхідний часовий пояс. Вуаля, тепер ви маєте два віджету на одному екрані одночасно.

Як встановити Яндекс погоду на головний екран?

 • відкрити браузер
 • відкрити потрібний сайт
 • натиснути на кнопку «три вертикальні точки» вгорі чи внизу (дивлячись яка модель телефону)
 • вибрати «Додати на головний екран»

Як зробити погоду на екрані?

Як встановити погоду на екрані телефону на базі Android?

 • Далі. віджети «Погода».
 • Виберіть потрібний віджет, натисніть на нього і утримуйте, поки не з’явиться можливість перенесення на робочий стіл.
 • Перенесіть віджет і відпустіть палець.
 • Тапніте по іконці у вигляді хмари.
 • Дозвольте з додатком визначати ваше місце розташування або самостійно додайте поточне місце розташування.

Як зробити годинник на екрані смартфона?

 • На телефоні відкрийте програму «Годинник».
 • Натисніть «Ще» Налаштування.
 • У розділі «Годинник» виберіть часовий пояс своєї або змініть дату і час. Якщо ви перебуваєте за межами домашнього часового поясу і хочете показати або приховати час в ньому, натисніть Показувати час вдома.

Як зробити годинник на робочому столі Windows 10?

Як додати години на робочий стіл без сторонніх додатків на Windows 10 і Windows 10 Mobile

 • Відкрийте програму Будильник і годинник;
 • Перейдіть до розділу Світовий годинник;
 • Натисніть по напису «Місцевий час» правою кнопкою миші і в контекстному меню натисніть «Закріпити в меню Пуск».

Як відновити значки на робочому столі?

 • Натисніть кнопку Пуск і виберіть елементи Параметри Персоналізація Теми.
 • У розділі «Теми» «Пов’язані параметри» виберіть Параметри піктограм на робочому столі.
 • Виберіть значки, які повинні відображатися на робочому столі, а потім натисніть кнопки Застосувати і ОК.
 • Примітка.

Як повернути настройки на головний екран?

Як змінити інші настройки головного екрана

 • Торкніться вільної ділянки на головному екрані та потримайте.
 • Натисніть Головний екран.

Як повернути на екран годинник і погоду?

 • Торкніться вільної ділянки на головному екрані та потримайте його.
 • У нижній частині екрана виберіть Віджети.
 • Натисніть на віджет і утримуйте його.
 • Ви побачите зображення головних екранів. Перетягніть годинник на головний екран.

Як додати Google погоду на головний екран?

Прихований віджет погоди з Google Асистента

 • Потрапляємо в додаток погоди, де Тапа по меню вгорі ліворуч (ярлик з 3-х горизонтальних ліній).
 • У контекстному меню Тапа по рядку «На головний екран».
 • Після перетягуємо віджет на домашній екран смартфона або Тапа «Додати автоматично».

Як вивести віджет на екран блокування?

Щоб додати віджети на екран блокування:

 • Змахніть зліва направо по екрану блокування, щоб відкрити великий значок плюса.
 • Виберіть плюса.
 • Торкніться потрібного вам віджета.
 • Щоб змінити його розмір, перетягніть нижню частину вниз, щоб збільшити, або вгору, щоб зменшити.

Як вивести погоду на екран Honor?

Встановити погоду на екрані телефону можна так:

 • Натиснути пальцем на вільне місце на головному екрані Honor, утримувати палець до тих пір, поки вікно екрану не зменшиться і в нижній частині екрану не з’явиться меню.
 • У меню вибрати розділ «Віджети».

Як встановити час на екрані iPhone?

 • Відкрийте «Налаштування» «Основні» «Дата і час».
 • Увімкніть будь-який із зазначених нижче параметрів. Автоматично. iPhone буде отримувати точний час по стільниковому зв’язку і оновлювати час для поточного часового поясу.

Як встановити час на екрані андроїда?

Як встановити час, дату і часовий пояс

 • На телефоні відкрийте програму «Годинник».
 • Натисніть «Ще» Налаштування.
 • У розділі «Годинник» виберіть часовий пояс своєї або змініть дату і час. Якщо ви перебуваєте за межами домашнього часового поясу і хочете показати або приховати час в ньому, натисніть Показувати час вдома.

Як повернути пошуковий рядок Яндекс на екран?

Довго тисніть на будь-який вільний місце на робочому столі. Внизу екрана з’явиться кілька іконок, серед яких будуть «Віджети». Натисніть туди, перегляньте варіанти знизу, знайдіть віджети «Google», ще раз натисніть на них і виберіть пошуковий рядок.

Як додати годинник?

Крім додавання годин, також можна змінити їх розмір. Зробити це можна в такий спосіб:

 • Натисніть на годинник і утримуйте натискання пару секунд, поки не побачите навколо цифр маркери;
 • Залишається змінити колір Вашого годинника, змінюючи положення маркерів.

Також розглянемо спосіб переміщення і видалення годин:

 • На головному екрані пару секунд утримувати натискання на годиннику;
 • Якщо є необхідність поміняти їх розташування. перетяните годинник в потрібне місце;
 • Для видалення ж, тягніть виділені годинник до позначки «Видалити».

Sense Flip Clock Weather

Цей додаток любителям годин в стилі Flip Clock.

Основними особливостями цього додатка є:

 • На вибір даються такі розміри віджетів, як: 4х1, 4х2 і 5х2;
 • Анімація перегортання представлена ​​в декількох варіантах;
 • Завдяки широкому вибору тим, можна поставити ту, яка найбільш доведеться Вам за смаком;
 • Автоматично визначається місце розташування користувача, що дозволить додатком надавати більш точну інформацію за прогнозом.

Інформація про погоду тут також може бути відключена.

Серед аналогічних утиліт також цікавими варіантами стане:

 • Retro Clock Widget. утиліта в стилі ретро з перекидним сторінками. Підійде тим, хто вважає за краще бачити на головному екрані тільки годинник.
 • DIGI Clock. віджет, що володіє безліччю налаштувань, завдяки якому Ваш головний екран заграє новими фарбами.

Прозорі годинник і погода

Поширений безкоштовний віджет. Додаток займає незначні обсяги пам’яті, має гнучкі настройками. Основними можливостями даного софта є:

 • Інформативні віджети різних варіантів на будь-який смак;
 • Більше кількість шрифтів, тим;
 • Відображається інформація не тільки про час, але і про час, вологості, стан акумуляторі, події в календарі і т.д.

У разі, якщо користувачеві якась інформація не цікава, можна без праці виділити те, що має місце бути на головному екрані, для цього потрібно зробити наступне:

повернути, годинник, екран, телефон
 • Утримуйте на годиннику, поки не з’явиться меню налаштувань;
 • Заходимо у вкладку «Оформлення», після чого вибираємо «Розширені настройки»;
 • Прибираємо галочки навпроти тих пунктів, які нам не цікаві.
повернути, годинник, екран, телефон

Популярні додатки з годинником

Віджети з графічними модулями крім часу, як правило, несуть в собі ще багато додаткової інформації, такої як погода, наприклад. Нижче представлені найбільш поширені програми для основного екрану.

Як встановити годинник на екран телефону Android

Після прошивки багато користувачів смартфонів Android можуть зіткнутися з тим, що годинник пропадають з головного екрану. Як правило, установка годин і дати на головному екрані займає не більше кількох хвилин. У запропонованому матеріалі викладено алгоритм дій, як повернути годинник на екран Android-смартфона і установці аналогічних нового годинника з Google Play.

Як встановити годинник на екран блокування

Годинники на екрані блокування. практичне і актуальне рішення, тому що дозволяє дізнаватися який зараз година, чи не розблокуе телефон. Актуальною утилітою тут буде «Сяючі Годинники Комод». Володіє рядом таких плюсів, як:

 • Додаток абсолютно безкоштовно;
 • Відсутність реклами;
 • Відсутність необхідності в додаткових настройках.
READ  Чому iPhone краще

Для того, щоб вивести годинник на екран блокування, необхідно всього лише завантажити додаток на Google Play і встановити. Запустивши на телефоні, поставте галочку навпроти «Set as Default».

З екрану телефону пропали годинник і погода як повернути

У цій статті ми попросили майстра відповісти на питання: «З екрану телефону пропали годинник і погода як повернути?», А також дати корисні рекомендації для наших читачів. Що з цього вийшло,

Продовжуючи розбирати часто задають питання, сьогодні на порядку денному три наболілих питання, відповідь на які лежить на поверхні. Нагадаю, що в минулому випуску ми вже розібралися як встановити свій рінгтон на Samsung Galaxy і сподіваюся у всіх прочитали проблеми відпали самі собою.

Отже, на цьому тижні користувачі найчастіше задавали 3 питання:

 • Як повернути погоду і годинник на робочий стіл Galaxy S3
 • Чому не працює сервіс S Voice, видаючи помилку «Network error»
 • «Створив в меню папку, не знаю как удалить».

Ці, здавалося б нерозв’язні проблеми, насправді такими не є, нижче ми розберемо все детально.

Якщо у вас пропав віджет погоди, годинника або будь-якої іншої, то в 90% випадків ви випадково самі його видалили. Для того щоб його повернути, потрібно зайти в головне меню, перейти на вкладку віджетів і там знайти потрібний. Далі просто натискаємо на нього пальцем, тримаємо пару секунд і перетягуємо в потрібне місце на робочому столі, вуаля!

Тут все ще простіше. Цей додаток працює тільки при наявності інтернет з’єднання, так як дані відправляються на сервер, де проходять обробку і розпізнавання. Тому якщо не працює, не шукайте проблеми по форумам, відповідь проста. поганий зв’язок. Вихід: знайти стабільну точку Wi-Fi доступу, підключитися до неї і пробувати, все вийде.

Як видалити папку, яку створив в меню.

Дуже часто користувачі створюють в меню свого смартфона папки, для сортування ярликів додатків або якихось інших цілей. Однак розробники перемудрили і її (папку) легше створити ніж видалити, однак все не так і складно. Заходимо в меню, тиснемо ліву кнопку в смартфоні, «вилазить» меню, тиснемо «змінити», натискаємо на папку і тримаємо пару секунд, після чого перетягуємо її в інформацію, що з’явилася кошик, як бачите. елементарно.

Все це однозначно буде працювати на Samsung Galaxy Note, Galaxy SIII i9300 і Note 2, на інших смартфонах буде приблизно так само, але інтерфейс може відрізнятися.

Після поновлення своїх iPhone, iPad і iPod на останню версію операційної системи від Apple. iOS 8.1 і на iOS 8.2 у деяких користувачів виникли проблеми з відображенням погоди в центрі повідомлень, як це було раніше. Хоч в новій операційній системі і з’явилася можливість додавати сторонні віджети, в тому числі і погоди, багатьох влаштовує старе стандартний додаток. Повернути його дуже просто.

Одна з причин, чому погода може не відображатися в центрі повідомлень. відключена геолокація для додатка «Погода».

Відкрийте Налаштування-Конфіденційність-Служби геолокації і включіть «Служби геолокації», нижче знайдіть пункт «Погода» і виберіть там «Завжди.

Переконайтеся, що в центрі повідомлень віджет «Огляд на сьогодні» включений. Включити його можна натиснувши кнопку «Змінити» в самому низу центру повідомлень iOS 8.1.

Останнім пунктом запустіть додаток «Погода». Зробити це найпростіше за допомогою пошуку по влаштуванню (рух пальцем вниз на робочому столі), введіть у рядок пошуку слово «Погода». Після визначення ваших координат і відображення погоди в додатку, вона буде доступна в центрі повідомлення як і раніше.

Якщо погода в центрі повідомлень все ще не з’явилася, перезавантажте пристрій, і вона точно з’явиться.

Що робити якщо гаджет погоди не визначає місце розташування і не бачить моє місто на Android?

Вітаю! Можливо справа в тому, що у вас не включена функція «Геолокація», відсутня підключення до інтернету. Може ще бути таке, що ваше місто не входить в список міст підтримуваних віджетом, для надання інформації про погоду у вашому місті. Спробуйте перевстановити віджет, в настройках включити налаштування GPS, і використовувати високу точність визначення місця розташування.

Якщо телефон не знаходить місто в віджеті «Погода». це проблема. Адже без точного місця розташування додаток не зможе видавати вам коректні прогнози. Щоб заздалегідь дізнатися коли буде дощ, сонце або мінлива хмарність, вам необхідно налаштувати визначення геолокації:

 • Зайдіть через меню в «Налаштування».
 • Активуйте пункт «Використовувати поточне місце розташування» (переконайтеся, що в ньому написано «Включено»)

Також переконайтеся, що у вас завжди працює GPS. Без нього телефон не зможе синхронізувати ваше місце розташування.

А якщо не хочете витрачати заряд батареї на роботу GPS, можете виставити місто вручну:

 • Для цього відключіть використання поточної геолокації.
 • Увійдіть в віджет «Погода» і відмовтеся від автоматичного визначення місця розташування.
 • Введіть назву міста самостійно. Тільки дивіться, щоб при введенні з пошуку випав відповідний результат. інакше погода не буде доступний широкому.

Как установить часы на экран телефона?

Можливо у Вас є свої думки на тему «З екрану телефону пропали годинник і погода як повернути»? Напишіть про це в коментарях.

Віджети з годинником

Sense Flip Clock Weather

Цей часовий віджет відображення часу і дати підійде користувачам, яким подобаються годинник в стилі Flip Clock з перекидним сторінками. Особливості утиліти:

 • вибір віджетів різних розмірів. 4х1, 4х2 і 5х2;
 • реалізована анімація перегортання;
 • вибір різних скінів і відображення значків;
 • місце розташування визначається автоматично, що дозволяє повідомляти користувачеві найбільш точний прогноз.

Відображення погоди тут також при необхідності відключається, після чого на екрані будуть тільки гарні ретро-годинник. Також можна протестувати інші подібні утиліти:

 • Sense V2 Flip Clock Weather. додаток дуже схоже на описане вище, відмінності лише в кілька більш сучасному і яскравому дизайні.
 • Retro Clock Widget. годинник також з перекидним сторінками в стилі ретро. Тут немає ні погоди, ні визначення місця розташування. взагалі немає ніяких налаштувань, просто кілька віджетів. Підійде тим, хто хоче тільки повернути годинник на екран і не розбиратися в особливостях програми.
 • DIGI Clock. популярний віджет зі звичним цифровим відображенням дати і часу. Володіє величезною кількістю налаштувань для зміни зовнішнього вигляду.

Як повернути встановлений віджет

Якщо ви видалили випадково годинник або вони зникли, спробуйте вивести їх на екран найпростішим способом:

 • Тапніте і утримуйте палець на вільному від ярликів додатків ділянці на дисплеї гаджета.
 • При появі меню головного екрану відкрийте пункт «Програми та віджети».
 • У вікні, що з’явилося перейдіть на вкладку віджетів і відшукайте зниклі з екрану годинник.
 • Торкніться по їх відображенню пальцем і утримуйте, після чого обрану утиліту можна буде перемістити на будь-який з вільних екранів Android.

Якщо додаток з віджетом було вами віддалено, ознайомтеся далі, як встановити аналогічне з Google Play.

Установка годин на робочий стіл Android

Прозорі годинник і погода

Це один з найбільш популярних безкоштовних віджетів з годинником з кількістю установок понад 10 млн. Невелика програма має дуже гнучкими настройками, в результаті чого власник гаджета може встановлювати відображення на дисплеї так, як йому це потрібно. Можливості утиліти:

  наявність різних красивих і інформативних віджетів розмірів 2х1, 4х1-3, 5х3;

Якщо власнику девайса не потрібні всі ці дані, надані утилітою за замовчуванням, він може видалити їх в настройках і залишити просто годинник. Для цього:

 • Натисніть пальцем по відображенню часу на екрані, що відкриє вікно налаштувань.
 • Перейдіть в розділ «Оформлення», потім в «Розширені настройки».
 • Зніміть галочки навпроти пунктів відображення інформації про поточне місцезнаходження, системної інформації, заряді батареї і відзначте чекбокс поруч з рядком «Приховати погоду».

Після цього на екрані з’явиться мінімалістичний віджет з годинником, вид яких ви також можете змінити відповідно до власних уподобань.

Годинники на екран блокування

Щоб активувати годинник, потрібно лише запустити встановлену з Google Play утиліту і поставити прапорець навпроти єдиної строчки в настройках «Set as Default». Будьте уважні, тому що в першому вікні налаштувань відкривається реклама, клікнувши по якій можна інсталювати на пристрій непотрібні додатки.

BETATECH.COM.UA 2021