Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як повернути звук на телефоні

Table of Contents

способів як повернути звук в навушниках телефону

У більшості випадків проблему можна вирішити самостійно і безкоштовно, не вдаючись до допомоги фахівців.

Найчастіше звук пропадає при використанні навушників. А буває, навпаки. Іноді все набагато сумніше. звуку немає ні в навушниках, ні в динаміках.

Але не поспішайте засмучуватися. У більшості випадків проблему можна вирішити самостійно: для цього не потрібні якісь спеціальні знання. Ми перерахуємо 10 популярних способів. Сподіваємося, вони вам допоможуть.

NB! Якщо ви не впевнені в своїх діях, нічого не робіть. Краще віддайте телефон фахівцям.

Неправильні налаштування 1. полазити по налаштуваннях вашого телефону, заглядаючи під вкладки «Аудіо», «Музика», «Основні», «Додаткові» і т.п. Можливо, ви випадково відключили звук.

Якщо немає звуку в навушниках 2. Спробуйте підключити навушники, затиснути кнопку збільшення гучності і витягнути штекер з гнізда для навушників. Також спробуйте кілька разів витягнути і вставити штекер від навушників. Ще можна акуратно постукати по корпусу біля роз’єму (але це тільки для шаманів. жарт).

Візьміть ватяну паличку, промочите її в спирті або асептоліне і протріть аудіороз’єм на телефоні зсередини. Можна спробувати акуратно почистити роз’єми зубочистками або гострими сірниками з ватою (вату потрібно щільно намотати, щоб вона не залишилася в роз’ємі).

Спробуйте продути аудіороз’єм (можливо, туди потрапила пил або бруд). Якщо у вас є мініатюрний пилосос, спробуйте прочистити гніздо для навушників з його допомогою (кажуть, часто допомагає). Про всяк випадок почекайте секунд 20-30.

Якщо немає звуку в динаміці 5. Можливо, у вас затислися «вусики-затискачі» в аудіороз’ємами, тому телефон вважає, що у вас підключені навушники і не дає звук на динаміки. Спробуйте розтиснути «вусики».

Залили телефон рідиною 6. Якщо ви залили кнопки регулювання гучності який-небудь рідиною, звук банально перестане регулюватися. Або буде весь час на максимумі, або на мінімумі. В такому випадку краще акуратно розкрити пристрій і прочистити контакти на кнопках за допомогою спирту (не забудьте потім просушити контакти). Якщо немає можливості, просушіть феном, використовуючи холодне повітря.

Перемикач iPhone 7. На iPhone і iPad можна зробити так, що бічний перемикач буде включати і вимикати звук. Перевірте, чи не виставлений даний параметр.

Перезавантаження / перепрошивка 8. Потрібна не просте перезавантаження (хоча почніть з неї), а жорстка перезавантаження. Для iPhone / iPad потрібно одночасно затиснути і тримати кілька секунд кнопку живлення і кнопку «Додому». Для Android-пристроїв зазвичай потрібно тримати близько 10 секунд кнопку живлення і «гучність вгору» або «гучність вниз» (після потрібно вибрати restart в boot-меню). Іноді рекомендують перепрошити смартфони, встановивши заводську або іншу прошивку. Але при цьому пристрій повернеться до того стану, в якому він був відразу після покупки. Так що не рекомендуємо: звук повернеться тільки в тому випадку, якщо він пропав через проблеми з Android або додатками.

Інші навушники 9. А може ваші навушники просто зламалися (наприклад, порвався проводок). Перевірте звук з іншими, свідомо робочими навушниками.

Просто почекайте 10. Часом все приходить в норму само собою (наприклад, висихає рідина і контакти починають працювати). Тому просто почекайте. Чекати, можливо, доведеться не один день. Іноді після використання телефону в дуже холодну погоду, можуть на час відмовити динаміки.

Ще більше інструкцій по Android дивіться на сайті Androidapplications.ru

Знайомі залили iPad кави. Перестала працювати регулювання гучності кнопками. Не працював динамік. Через кілька днів динамік заробив, кнопки немає. На щастя, залишилася можливість регулювати гучність за допомогою спливаючого меню. Ще через кілька днів заробили і кнопки. З тих пір планшет працює вже три роки.

Як поліпшити якість звуку в телефоні?

 • Завжди спочатку перевіряйте гучність і інші настройки звуку телефону
 • Використовуйте додаток для підвищення гучності навушників
 • Приберіть пил з динаміків
 • Спробуйте музичні програми
 • Налаштування більш високої якості в додатку потокової передачі музики
 • Використовуйте якісні навушники

Чому в телефоні пропав звук при розмові?

Відсутність або спотворення звуку на телефоні є частою причиною звернення до нашого сервіс. Причиною виникнення пробем зі звуком може бути падіння пристрою, потрапляння вологи всередину, заводський брак і навіть неправильна прошивка. Найчастіше з ладу виходять динаміки або мікрофон.

Що робити якщо на Xiaomi пропав звук?

Якщо в Xiaomi пропав звук, спочатку варто перевірити настройку аудіопараметрів. Якщо стоїть активний режим (зі звуком), то продовжуємо шукати проблему. Необхідно. почистити гніздо для навушників. Якщо на екрані смартфона Xiaomi горить значок гарнітури, а навушники не підключені, значить, замкнуло контакти.

Як включити звук в зуме на телефоні?

Для відображення елементів управління доторкніться до екрану. Якщо ви не бачите цієї рамки, то натисніть на значок навушників (на Android. динамік з хрестиком). рамка з’явиться. Щоб увімкнути звук натисніть на рядок в zoom. Виклик з використанням звуку через інтернет.

Чим почистити сітку динаміка телефону?

Як це не дивно, але звичайний побутовий пилосос з ворсистою насадкою може бути кращим рішенням для чищення динаміка, особливо, якщо він глибоко втоплений за поверхню екрану. Акуратно, намагаючись не торкатися жорстким пластиком щітки екрану смартфона кілька разів пройдіться щіткою в районі динаміка (і заодно у USB-порту).

Як налаштувати звук на телефоні?

 • Відкрийте «Налаштування» і перейдіть в розділ «Звук». Врахуйте, що в деяких версіях Android зовнішній вигляд меню може відрізнятися від того, що на скріншотах.
 • У відкритому розділі встановіть звуки мелодій, будильника, дзвінка і т.д. на потрібний рівень, використовуючи повзунки.

Як відновити звук на телефоні?

Чому пропав звук на телефоні? перевірте налаштування!

 • Відкрийте основне меню і знайдіть піктограму із шестірнею, підписану «Налаштування».
 • Перед вами відкриється великий список, з якого необхідно вибрати вкладку «Звуки» або «Гучність».
 • Перед вами з’явиться список режимів гучності, налаштуйте бігунок для кожного.

Що робити якщо не чути звуку в телефоні?

Відсутність звуку також могло бути викликано помилкою самого Android. Перезавантажте свій смартфон. у багатьох випадках це вирішить проблему. Якщо це не спрацює, ви також можете перезапустити апарат для проби з підключеними навушниками. Помилку можуть викликати і недавно встановлені програми.

Що робити якщо не працює звук на комп’ютері Windows 10?

Запускається майстер диспетчера пристроїв. У категорії «Звукові, ігрові та відеотехніка» ви знайдете свою звукову карту. Натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть опцію «Оновити драйвер». Якщо це не працює, натисніть «Видалити пристрій», а потім встановіть її знову.

Що робити якщо пропав звук на телефоні Samsung?

Що робити, якщо не працює звук на Samsung Galaxy

Пропали все звуки на телефоне Samsung | как отключить все звуки на самсунге | нет звука на телефоне

 • 1 Додайте гучності звуку під час розмови кнопками регулювання збоку.
 • 2 Перезавантажте смартфон / планшет.
 • 3 Підключіть навушники або включите гучний зв’язок під час розмови.

Як включити звук на цьому телефоні?

Як змінити налаштування звуку та вібрації для інших сигналів

 • Відкрийте настройки телефону.
 • Натисніть Звук і вібрація Додатково Звук повідомлення за замовчуванням.
 • Виберіть звук.
 • натисніть Зберегти.

Что делать если пропал звук на телефоне андроид

Чому пропав звук?

Якщо звук пропав раптово, перевірте працездатність колонок або навушників, а також проводку. Перевірте щільність підключення штекера колонок або навушників. Спробуйте підключити до комп’ютера інші колонки або навушники. У разі використання динаміків монітора, необхідно включити звук в настройках самого монітора.

READ  Дізнатися де посилка за номером телефону

Що робити якщо в відео немає звуку на телефоні?

Причиною відсутності звуку при відтворенні медіафайлів можуть бути проблеми з кодеками в плеєрі, випадкове відключення звуку при програванні, закриття системного процесу, що відповідає за виведення звуку, і деякі апаратні неполадки (поломка динаміки, навушники або їх роз’єму і ін.).

Як повернути звук на комп’ютері якщо він пропав?

Якщо звук не з’явився, також перевірте який пристрій в даний момент вибрано для відтворення звуку в налаштуваннях Windows. Відкрийте «Панель управління» і виберіть опцію «Звук». Клацніть правою кнопкою миші на потрібний пристрій і виберіть «Включити». Натисніть кнопку «OK», щоб зберегти налаштування.

Як поміняти мелодію дзвінка на Android

За замовчуванням, на Android використовується не дуже приємна мелодія дзвінка. Тому не дивно, що більшість користувачів бажають поміняти її на щось з більш приємним звучанням. У цій статті ми розповімо про те, як поміняти мелодію дзвінка на Android, а також як встановити на дзвінок будь-яку мелодію у форматі mp3.

Для початку вам потрібно відкрити програму «Налаштування». Це можна зробити за допомогою спеціальної кнопки в правому кутку верхньої шторки або за допомогою іконки на робочому столі або в списку всіх додатків.

Після відкриття налаштувань, вам потрібно перегорнути список розділів трохи вниз, знайти розділ «Звук» і відкрити його.

Далі потрібно відкрити підрозділ з назвою «Рінгтон».

В результаті повинен відкритися список доступних мелодій. Тут потрібно вибрати одну із запропонованих мелодій і натиснути на кнопку «Ok».

Після цього обрана вами мелодія буде встановлена ​​як дзвінок.

Як додати власну мелодію на Android

Якщо список стандартних мелодій вас не влаштовує, і ви хочете встановити на дзвінок щось більш цікаве, то ви можете додати в цей список будь-яку іншу мелодію. Для цього потрібно скопіювати аудіофайл з мелодією в пам’ять телефону в папку / media / audio / ringtones / (якщо папки ringtones немає, то її потрібно створити).

Найпростіше це робиться в такий спосіб. Підключіть Android смартфон до комп’ютера, відкрийте вікно “Мій комп’ютер» і перейдіть в з’явилася смартфон.

Якщо смартфон не з’явився, то потрібно змінити спосіб підключення до комп’ютера. Для цього відкрийте на смартфоні верхню шторку, натисніть на повідомлення про підключення і в меню оберіть «Передача файлів». Після цього смартфон з’явиться у вікні «Мій комп’ютер» і ви зможете його відкрити.

Після відкриття смартфона потрібно перейти в розділ «Внутрішній накопичувач».

А потім, відкрити папку / media / audio / ringtones /. Якщо у вас є папка / media / audio /, але в ній немає папки / ringtones /, то ви можете її створити.

Після відкриття папки / media / audio / ringtones / в неї потрібно скопіювати MP3 файл з мелодією, яку ви хочете використовувати в якості дзвінка. Після цього скопійована мелодія з’явиться в списку стандартних мелодій дзвінка.

Як поміняти системні звуки на Android

У системних звуках у Android зазвичай живуть звуки затвора камери, включення, виключення пристрою, сигнал розряду батареї, клік по меню і т.д.

Їх досить просто поміняти, якщо пристрій рутованних.

Звуки інтерфейсу зберігаються в папці / root / system / media / audio / ui в форматі ogg.

Там же можна подивитися, які взагалі звуки використовуються пристроєм за замовчуванням і замінити їх на свої.

Тобто просто робиш потрібний тобі звук в форматі ogg і кладеш його замість того файлу, який хочеш замінити.

Головне. не забудьте зробити бекап, щоб в разі чого все можна було відновити.

Звуки потрібно робити невеликі як по тривалості, так і за розміром. в іншому випадку телефон може їх не підхопити.

Назви звуків можуть змінюватися, часто використовуються такі:

Effect_Tick.ogg звук кліка по меню
Lock.ogg звук блокування (виключення) пристрої
Unlock.ogg звук розблокування (включення) пристрої
LowBattery.ogg звук розряду батареї
SystemError.ogg звук помилки
SystemTurnOff.ogg звук повного виключення пристрою

Конвертувати mp3 або wav файл в ogg можна за допомогою безкоштовної програми ffmpeg.

В архіві лежать звуки, якими користуюся я cmd файл для конвертації mp3 і wav файлів в ogg за допомогою ffmpeg (не забудьте в cmd прописати шлях до папки, де у Вас знаходиться ffmpeg)

Завантажити sounds.zip. версія від 27.06.14

Якщо не змінюється сам файл. значить або телефон без рута, або не перемонтована системна папка в режим запису (все це, за винятком рута, можна зробити з EScommander-а, наприклад).

Якщо все записується, але звуку не чути. проблема швидше за все в тому, що дуже багато виробників телефонів переробляють штатний Android “під себе”. З цього далеко не завжди і не всі звуки можна замінити, і головне. їх назви можуть відрізнятися.

В цьому випадку потрібно завантажити папку “/ root / system / media / audio / ui” на комп’ютер і з’ясувати який файл за який звук відповідає і, взагалі, які звуки для зміни доступні. Потім вже міняти, дотримуючись імена, які були в цій папці.

Шукала взагалі про те, чи можна якось змінити шрифт в Android. А потрапила якось на цей сайт))) Не знала що і звуки можна все поміняти. Змінила, це афигенно! Подруги теж тепер хочуть) Дякую автору!!

А шрифт змогла поміняти за цією статтею http://grand-screen.com/blog/kak-pomenyat-shrift-na-androide

Може хто теж хоче, тепер у мене взагалі оригінальний смартфон)))

Звук відрізняється від того, що раніше був? Якщо немає. може бути так, що зберігає звук десь ще. Буває навіть так, що в шляху “по-замовчуванню” звуки стандартні лежать, але телефоном не використовуються, а використовуються за абсолютно іншим шляхом. Від виробника залежить і прошивки, вобщем.

Крім того, зустрічав телефони, де при видаленні звуків, але низькому розряді, він, не знайшовши стандартних звуків, використовував щось заводське з ROM.

Поспрашайте в темі про Ваш телефон на 4PDA: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=488339

Варіанта два.Попитаться покласти файл з таким ім’ям в папку системних звуків, причому, щоб запрацювало. спочатку видалити звук в системній папці і тільки потім скопіювати туди інший. Потім перезавантажити апарат і слухати.

Ну а якщо не вийшло. то варіант тільки такий. робити дамп всіх файлів на комп, і шукати там wav або ogg. Якщо не знайдеться, то шукати по текстовому входженню рядки “ogg” або “wav”. можливо звук знаходиться в даних будь-якого аплету. І від того, де знайдеться. думати і підміняти.

Звуки можуть і не братися зі стандартного бандла андроїда.

Як я вже казав. вони можуть бути зашиті в додатках від виробника, які обслуговують ос. Копати треба в них швидше за все.

Я б почав з того, що роздобув розпаковану прошивку від апарату і пройшовся б там повнотекстових пошуком по рядку “ogg” або “wav”.

Ну і системні програми зазвичай мають ім’я, що починаються з “com.Android.”.

Мелодії на дзвінки і будильники лежать у різних телефонів дуже по різному. сильно залежить як від виробника, так і від моделі і версії системи.

Однак вони майже завжди в.ogg форматі і все зібрані в одному місці. знайдете один. знайдете і все.

Місце їх зберігання можна дуже просто знайти поставивши ES-Провідник (або будь-який інший файловий менеджер) і давши пошук файлів по всьому пристрою по масці “.ogg”, або, якщо не знайде. “.Mp3”.

Де буде лежати кілька таких файлів. там швидше за все вони все і зберігаються.

все так як ви і говорили, але моя помилка полягала в тому що там стандартні мелодії розмірами до 50 кілобайт, і тривалість по пару секунд. а я туди втюхати файл в 200кілобайт розміром і тривалість 1,5 хвилини мабуть система не реагує на такий великий файл. коротше обрізав до 2 секунд файл ставши як і всі в рамках 15 кілобайт. перемістив його перезавантажив пристрій відкрив список стандартних мелодій в налаштуваннях профілів звуку і він там є і відтворюється і працює.

хто такий чайник як я і буде мучиться. на замітку.

І спасибі за правильне уточнення про тривалість і розмір звуків. додав до статті.

Системну директорію на запис точно перемонтували?

Якщо лається на запис. то швидше за все проблеми з правами.

Звук включення? При розблокуванні який програється? Це або unlock.ogg, або той, який придумали саме ваші розробники конкретно вашого смартфона.

Можна сходити на форум 4PDA, в тему моделі вашого смарта і розпитати там. Можливо хтось морочився.

Однак є шанс, що його взагалі немає для вашого пристрою. тоді тільки через кастомний прошивку / утиліти. Знову-ж читати 4PDA / XPDA.

На смартфоні з Android немає звуку: що робити?

Причин того, що ваш смартфон з Android більше не відтворює мелодію та звукові сигнали, може бути кілька. У цій статті ми розповімо про найпоширеніші причини цього явища і про їх рішеннях.

На Android зазвичай буває не один регулятор гучності. Ви можете налаштувати гучність мелодії дзвінка, мультимедіа, будильника і повідомлень окремо. Часто телефон якраз на одному з цих регуляторів налаштований занадто тихо або зовсім вимкнений. Але це не відразу буває помітно, тому що панель повідомлень показує тільки один значок.

READ  Порожній тег як прибрати з телефону Honor

Якщо потрібно змінити гучність медіафайлів, таких, як ігри або музика, відтворіть будь-яку музику, одночасно натискаючи клавіші регулювання гучності на вашому смартфоні. Це також працює з відео або іграми. Крім того, ви можете знайти докладні настройки в «Сповіщення», спочатку відкривши «Налаштування», а потім вибравши власне «Сповіщення». Переконайтеся, що жоден з регуляторів гучності не переключено повністю вліво.

Якщо настройки гучності вашого телефону виставлені нормально, перевірте, чи повинен взагалі лунати звук в вашому конкретному випадку. Іноді, наприклад, звукова доріжка гри була відключена помилково, тому що багато програм мають свої власні настройки гучності і можуть бути відключені за замовчуванням.

Гойдалка звуку на смартфоні

Відсутність звуку також могло бути викликано помилкою самого Android. Перезавантажте свій смартфон. у багатьох випадках це вирішить проблему. Якщо це не спрацює, ви також можете перезапустити апарат для проби з підключеними навушниками. Помилку можуть викликати і недавно встановлені програми. Тому видаліть ті програми, які були встановлені з моменту виникнення проблеми, а потім перезапустіть свій смартфон.

У рідкісних випадках Android не може правильно перемикатися між виходом для навушників і динаміком. Щоб усунути проблему, відтворіть довгий аудіофайл і підключіть навушники до смартфону під час відтворення. Зачекайте хвилину і від’єднайте навушники.

Хоча це може здатися дивним, багато користувачів вирішили проблему, тимчасово видаливши SD-карту свого смартфона. Вийміть її і перевірте, чи не заробив аудіовихід.

Переконайтеся, що на смартфоні встановлена ​​остання версія Android і перевірте, чи немає оновлень.

Якщо звук як і раніше не працює, останнім рішенням буде скидання вашого смартфона до заводських налаштувань. Обов’язково спочатку створіть резервні копії всіх важливих файлів.

Якщо ваш телефон як і раніше не дає звук, можливо, проблема в самому «залізі». Виправити це ви можете, відправивши свій смартфон на ремонт і обслуговування виробнику або в майстерню.

Повернути телефон на Android

Як вже говорилося, перш, ніж ви скинете всі настройки, ми рекомендуємо зробити резервну копію всіх даних на вашому пристрої. Якщо ви зберігали свої контакти в облікового запису Google, то вони будуть автоматично скопійовані на пристрій при подальшій настройці. Якщо ж це не так, використовуйте стороннє додаток, таке, як, наприклад, G Cloud Backup. Для створення резервних копій SMS і електронної пошти можна використовувати додаток SMS Backup Зберегти зображення і відео ви можете, просто скопіювавши їх на комп’ютер. Для цього підключіть ваш смартфон до PC і скопіюйте потрібні файли на жорсткий диск комп’ютера.

Всі дані, синхронізовані з Google, як, наприклад, ваші електронні листи або записи календаря, можна зберегти в цей обліковий запис. Вручну створити резервну копію ви можете через «Налаштування» → «Облікові записи» → «Google». Тепер перейдіть до свого облікового запису та натисніть на символ меню. Натисніть на «Синхронізацію».

Після того, як ви створили резервні копії всіх даних, можна «відкотити» ваш смартфон назад до заводських налаштувань. Ще раз нагадаємо: під час цього процесу ваші дані будуть втрачені, тому ще раз перевірте, чи зробили ви копії всіх необхідних відомостей.

Перейдіть в налаштування і відкрийте пункт меню «Відновлення та скидання». Прокрутіть відкрився список в самий низ і натисніть на пункт «Скидання налаштувань» (назва даного пункту на різних смартфонах може виглядати по-різному: «Скинути настройки телефону», «Очистити все», «Стерти всі дані» і т. П.) Підтвердіть виконання операції по скиданню налаштувань, вибравши пункт «Стерти все».

Якщо у вашому смартфоні є SD-карта і ви хочете її відформатувати, підключіть пристрій до комп’ютера таким чином, щоб карта распознавалась як знімний диск. Натисніть на нього правою кнопкою миші і перейдіть до форматування. Зніміть прапорець з пункту швидкого форматування і запустіть процес.

Як тільки ви зробите ці дії, можна налаштувати смартфон заново. Всі збережені резервні копії, наприклад, даних про контакти, будуть відновлені. Ви також зможете заново встановити всі необхідні додатки, повернути всі збережені дані і таким чином відновити працездатність вашого смартфона.

Якщо вам недостатньо тієї гучності, яку дає пристрій, ви можете передавати звук через динаміки Bluetooth.

Що робити, якщо у вас пропав звук на телефоні

Активований режим економії батареї

У деяких моделях телефонів є спец. режим, який покликаний заощадити заряд батареї. При його активації. функціональність апарату падає, в тому числі може “пропадати” звук (він буде тільки при телефонних розмовах). Це робиться для того, щоб максимально продовжити термін експлуатації апарату без підзарядки.

Енергозберігаючий режим включений примусово

Так ось, цей режим може запускатися автоматично (іноді в примусовому порядку) коли заряд батареї доходить до якоїсь межі (в 10%, 15% та ін.). Наприклад, така штука є в апаратах від Bright Quick.

Рішення: зарядите телефон і переведіть в звичайний режим роботи. Перевірте знову налаштування гучності і роботу звуку.

Немає звуку на телефоні (Android). що робити?

Доброго вам дня!

Цю статтю відразу ж хочу почати з невеликого уточнення: звук може пропасти як через програмних налаштувань (помилок), так і з-за технічних несправностей (наприклад, при виході з ладу динаміка). Зрозуміло, ця замітка допоможе вам тільки в першому випадку, провести, так би мовити, первинну діагностику (щоб не втрачати кошти в сервісі через який-небудь нісенітниці у вигляді “галочки”.).

До речі, якщо у вас немає звуку тільки в якомусь конкретному додатку (в браузері, наприклад). то майже напевно це програмна помилка.

Ще один момент: можливо, що у вас є звук, просто він дуже тихий (ледь чутний). Якщо це так, спробуйте ознайомитися з однієї моєї минулої інструкцією (посилання нижче).

Тепер, вступ завершую, ближче до суті.

Як збільшити гучність на Android (занадто тихий звук, пропускаю дзвінки). https://ocomp.info/kak-uvelichit-gromkost-na-androide.html

повернути, звук, телефон

Якщо справа стосується навушників.

Напевно, в половині випадків проблем зі звуком на телефоні. “замішані” навушники. Якщо у вас дротяні навушники. зверніть увагу в першу чергу на аудіо-роз’єм телефону. Нерідко в нього потрапляє пил, крихти і інше сміття. Спробуйте продути його і підключити навушники знову.

Если на телефоне ПРОПАЛ ЗВУК/На андроиде,смартфоне ANDROID/SAMSUNG/XIAOMI/HONOR/HUAWEI

Зверніть увагу на роз’єм під навушники (Jack)

До речі, як варіант можна скористатися бездротовими навушниками (можуть виручити при проблемах з роз’ємом).

Є ще один популярний “глюк” з аудіо-роз’ємом. при відключенні навушників, телефон вважає, що вони все ще підключені (і на панелі повідомлень горить відповідний значок). Зрозуміло, звук “подається” на навушники, а звуку з динаміка немає. Щоб виправити це. просто перезавантажте смартфон (допомагає в 99% випадків).

До речі, як варіант, можна просто підключити інші навушники. тоді телефон “забуде” про старі і перемкне звук на нові.

Бездротові навушники для телефону, ноутбука

Конфлікт ПО, адаптерів

У деяких випадках адаптери Bluetooth і Wi-Fi можуть бути причиною збою в роботі звуку (особливо, якщо ви перед цим підключали до телефону, наприклад, Bluetooth гарнітуру). Телефон як би “завис” і вважає, що звук в даний час передається по адаптера на інше аудіо-пристрій.

Порекомендував би спробувати відключити Bluetooth і Wi-Fi адаптери (робиться в розділах “Бездротові мережі” і “Підключення пристрою” в налаштуваннях Андроїда).

Вимкнення Bluetooth і Wi-Fi адаптерів / Клікабельно

Примітка: після виключення адаптерів. перезавантажте смартфон і перевірте наявність звуку. Якщо звук з’явився. увімкніть адаптери.

Зараження телефону вірусами, рекламним ПО

Нестабільна робота телефону може бути пов’язана з тим, що система була заражена вірусами. До їх числа можна віднести і різне рекламне ПО, яке, заразивши телефон, починає при кожному зручному випадку показувати яскраві банери. До речі, деякі з них йдуть зі звуковим супроводом (що в свою чергу може позначитися і на параметрах звуку.).

А взагалі, віруси на телефоні ще підступніше, ніж на PC: у багатьох випадках вони не тільки псують ПО і файли, але ще можуть вкрасти гроші з рахунку (адже у багатьох до телефону прив’язані банківські карти.).

Як би там не було, рекомендую встановити на телефон один з популярних антивірусів і прогнати їм всю систему. Якщо видалити вірус таким чином не вдасться, спробуйте виконати Hard Reset (скидання налаштувань телефону до заводських). Посилання з інструкціями наведені нижче.

Перевірте налаштування гучності

Це перше з чого рекомендую почати. Справа в тому, що у ряду прошивок є невеликий “глюк”: при певному рівні гучності телефон може “подзавісать” і поки ви не зміните регулятор гучності на 1-2%. телефон буде німим.

READ  Налаштування телефону Xiaomi redmi note 8

1) Рекомендую змінити гучність у всіх регуляторів (Мелодія, мультимедіа, будильник), см. Скрін нижче.

2) Перевірте, щоб не були включені режими “Без звуку” і “Не турбувати”.

До речі, в деяких телефонах беззвучний режим може активуватися автоматично (наприклад, коли заряд акумулятора доходить до критичної межі). У багатьох апаратів від Samsung беззвучний режим можна активувати взагалі випадково: натиснули неакуратно на “#”. і через кілька секунд телефон “замовкне”.

несправність динаміка

Якщо з настройками гаджета все в порядку, причина може критися в серйозній апаратної несправності, наприклад, поломки динаміка. Зазвичай вирішити дану проблему можна тільки в сервісному центрі, замінивши вказаний модуль. Але тут потрібно врахувати, що в переважній більшості пристроїв є два або навіть більшу кількість динаміків.

Один з них може відповідати за відтворення музики в різних додатках і іграх, інший відповідальний за чутність співрозмовника під час розмови. Тому якщо звук в пристрої пропав і в додатках, і при виклику, то причини, швидше за все, інші. А несправність динаміка можна легко перевірити, включивши під час розмови гучний зв’язок. Якщо після цього співрозмовника стає чутно, залишиться тільки піти в сервіс і вказати там на що вийшов з ладу модуль.

Причини поломки динаміка телефону

До слова, неправильна робота розглянутого модуля може мати різні причини:

  Засмічення пристрою. У цьому випадку звук часто пропадає в повному обсязі, але користувачі відзначають значне погіршення чутності. Деталь потрібно просто почистити, для чого не обов’язково відносити телефон в майстерню. При чищенні можна використовувати зубну щітку або ватяну паличку. Головне. дотримуватися обережності, в іншому випадку можна пошкодити мембрану.

Вигорання котушки динаміка або замикання. На дану поломку може вказувати легке потріскування, яке користувач чує з пристрою відтворення звуку, при цьому співрозмовника може бути чутно. Проблема вирішується тільки в майстерні шляхом заміни згорілої деталі.

Обрив в котушці. Звук в даному випадку пропадає повністю, деталь також доведеться замінити на справну.

Проблеми з платою посилення звуку

Іноді перестає працювати кнопка регулювання звуку пристрою. Це може викликатися як попаданням сміття під клавішу, так і більш серйозною несправністю. виходом з ладу схеми управління звуком. Самостійно визначити, чи дійсно має місце дана поломка, досить важко, тому в описаному випадку краще відразу провести діагностику пристрої в спеціалізованому сервісі і замінити плату.

Корисно розуміти і причини, за якими зазвичай згоряють схеми посилення гаджетів. Це може бути:

сильне нагрівання в результаті роботи великої кількості додатків в перевантаженому режимі і т. д.;

ушкодження внаслідок механічної дії або заводський брак.

поломка шлейфа

Якщо ви використовуєте телефон-розкладачку або слайдер, то однією з ймовірних причин відсутності звуку може бути поломка шлейфу. При відкритті і закритті кришки пристрою цей елемент також кожен раз приходить в рух, внаслідок чого після тривалої експлуатації контакти можуть перетертися.

У цьому випадку не буде чутно ніяких звуків, регулятор гучності гаджета також перестане функціонувати. Крім постійних механічних впливів працездатність шлейфу може порушити потрапила на його контакти волога.

Чому в телефоні немає звуку. причини і пояснення

Якщо в телефоні пропав звук, причини можуть ховатися як в апаратній, так і в програмній частині пристрою. Деякі усуваються елементарно зміною відповідних параметрів, але при ненормальному функціонуванні окремих модулів, що відповідають за відтворення звуку, гаджет доведеться ремонтувати в спеціалізованій майстерні.

Розберемося, як самостійно визначитися з причиною відсутності звуку в телефоні і по можливості відновити весь його функціонал.

Проблеми з аудіороз’ємом

Перевірку можна зробити після підключення навушників. Якщо в них звук чути, спробуйте виконати наступне:

при підключених навушниках затисніть кнопку підвищення гучності і витягніть штекер навушників з гнізда;

кілька разів вставте і витягніть штекер навушників;

при попаданні будь-якої рідини розберіть частково пристрій і прочистіть контакти кнопки.

Також в аудіороз’ємами іноді затискаються «вусики», що вказує пристрою на підключення в даний момент навушників, чому воно і не дає звук на динаміки. В цьому випадку потрібно спробувати їх розтиснути, або ж віддайте девайс фахівцям.

Перевірка настройки рівня звуку

При виникненні проблем зі звуком спочатку обов’язково перевіряються настройки телефону. Для цього достатньо натиснути кнопку, що відповідає за регулювання гучності гаджета. Якщо при при натисканні на відповідну кнопку ви бачите, що шкала гучності встановлена ​​на максимум, але ніяких звуків пристрій не відтворює, можна переходити до пошуку несправностей.

Іноді буває, що чутність мелодії виклику або системних звуків цілком задовільна, але голос співрозмовника не чути. Причина може бути зовсім простий. при розмові користувач випадково натиснув на гойдалку гучності і встановив мінімальне значення рівня звуку. Відновити колишні налаштування можна тим же способом під час здійснення дзвінка або при розмові.

повернути, звук, телефон

Рівень звуку в «Налаштуваннях»

Цілком можливо, що ви просто відключили рівень звуку до мінімуму, тому він тепер не чути вам за будь-яких повідомленнях. Також може бути ще через «Тихого режиму», який активується однією кнопкою або дією. І так, що робимо:

 • Спочатку на своєму пристрої спробуйте підняти рівень гучності, просто натискаючи на бічні клавіші. Нижня. це зменшити, верхня. збільшити. При цьому на екрані повинен відображатися рівень звуку у вигляді горизонтальних смуг;
 • Якщо ж так не працює, то необхідно спробувати через настройки. Пункти меню можуть незначно відрізнятися. У нашому випадку на Xiaomi заходимо в «Налаштування» і переходимо до пункту «Звук і вібрація»;
 • Далі переходимо в «Гучність» і дивимося, чи не включена режим «Без звуку». Якщо немає, то повертаємося назад і повзунками ставимо необхідний рівень звуку.

поломка динаміка

Припустити, що не працює саме динамік, можна в тому випадку, якщо телефон у вас працює тільки в режимі гучного зв’язку або по бездротовому (провідний) гарнітурі. Так як на телефонах встановлено кілька динаміків, кожен з яких використовується для окремих завдань, ламається часто один з них, який і дозволяє прослуховувати музику, чути співрозмовника. Причин може бути багато, починаючи від простого засмічення, закінчуючи виходом з ладу котушки в динаміці.

прошивка пристрою

Якщо ви недавно прошивали свій смартфон на Android, цілком можливо, що причиною зниклого звуку стала саме некоректна установка або «крива» прошивка. Намагайтеся використовувати тільки оригінальні збірки. Для цього можна читати окремі гілки на форумі 4pda, де практично по кожному пристрою є свої збірки.

Нічого не прошивали? В цьому випадку перевірте наявність оновлень в операційній системі. Знайти можете в «Про телефоні». «Оновлення системи». Знову ж таки, деякі пункти меню можуть відрізнятися, так як в даному випадку приклад було наведено для Xiaomi, але в цілому вони незначні. Обов’язково перевірте на наявність оновлень, і якщо такі є, то відразу ж завантажте їх.

Що робити, якщо пропав звук на Android

З будь-яким смартфоном рано чи пізно виникають проблеми, як в плані програмного забезпечення, так і різні поломки механічні. Однією з поширених проблем, з якими стикаються користувачі андроїда. це відсутність звуку при відтворенні фільмів або надходженні дзвінків, повідомлень. Загалом, характер проблеми може бути різним, але суть одна. з якої причини пропадає звук і що з цим робити?

Взагалі проблему можна розглядати в двох категоріях: програмні помилки і апаратні. У першому випадку ви зможете здебільшого самостійно зрозуміти, з якої причини відсутній звук і як його повернути. Якщо ж проблема апаратна, то доведеться міняти якийсь комплектуючий в вашому смартфоні і тут вже без фахівців не обійтися. Загалом, читайте матеріал далі і діагностують свій пристрій відповідно до наших рекомендацій.

Роз’єм для навушників

Аудіо роз’єм в вашому телефоні також може бути причиною виходу з ладу динаміка. Наприклад, якщо в навушниках ви чуєте звук, а без них немає, швидше за все, причина саме в ньому. Причому система може вважати, що гарнітура досі встановлена, хоча фізично її немає. Таке відбувається при засміченні каналу для навушників, попаданні вологи, некоректному відключенні гарнітури. Уважно потрібно переглянути ліхтариком, чи немає там сміття. Якщо є, то витягнути пінцетом або продути рідким повітрям.

Плата гучності звуку

Управління звуком здійснюється за допомогою окремої плати, яка і виводиться в гойдалках гучності. Іноді причиною є саме вона, так як було якесь механічне вплив, потрапила волога, телефон був перевантажений, і вона просто згоріла. В даному випадку телефон необхідно також нести в сервісному центрі і проводити ретельну діагностику, так як власними силами ви нічого не зробите!

BETATECH.COM.UA 2021