Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як повністю очистити комп’ютер Windows 7

Table of Contents

Рекомендації з видалення Windows 7 від фахівців

Які ж поради дають фахівці тим користувачам, які хотіли б позбутися непотрібної ОС? Розглянемо їх:

  • Не варто поспішати при збереженні важливих файлів. Найкраще за кілька днів до самого видалення почати збирати всі на один сторонній носій, адже, як правило, поспіх завжди призводить до того, що ви щось забуваєте або просто втрачаєте з поля зору.
  • Новачкам рекомендується не видаляти Windows 7, якщо на PC немає іншої операційної системи. В такому випадку ви не зможете отримати доступ до звичного графічного інтерфейсу. все настройки доведеться виконувати через BIOS.
  • Якщо ви видалите папки Windows і Program Files, це не означає, що очищення системи пройшла успішно. Крім видимих ​​файлів і папок, в ОС передбачено дуже багато налаштувань і конфігурацій, які по суті «імплантуються» в жорсткий диск, залишаючись непомітними для користувача. Повноцінне видалення Windows 7 вимагає повного очищення самого диска.

Видалення Windows 7 при установці нової операційної системи

Вищеописаний спосіб може бути кілька скрутним для новачків, адже він вимагає втручання не просто в саму операційну систему, але і в «BIOS». Простіший метод. видалення старої ОС при установці нової, наприклад, Windows 8. Для цього вам знадобиться інсталяційний диск або флешка з операційною системою.

  • Здійснюємо всі вищеописані настройки в BIOS. Вставляємо диск або флешку з новою ОС і перезавантажуємо комп’ютер.
  • При включенні на екрані з’явиться вікно, де необхідно вказати певні дані про мову і часу:

повністю, очистити, комп, ютер

Програма автоматично почне процедуру очищення диска і після видалення всіх файлів ви зможете встановити нову операційну систему, позбувшись від старої.

Як видалити Windows 7: поетапна схема

Насамперед необхідно здійснити налагодження BIOS. Це робиться для того, щоб PC в якості завантажувального диска вибирав ваш носій, де встановлено спеціальний софт. Для цього проробляємо наступні дії:

    Запускаємо комп’ютер і відразу натискаємо одну з клавіш, які вказані в таблиці для запуску BIOS:

У вікні, необхідно знайти список, який має наступний вигляд:

Далі в параметрах 1st Boot Device вибираємо CDROM (для диска) або USB-FDD (флешка) в залежності від того, з якого носія буде здійснюватися запуск програми для видалення Windows 7.

  • Після цього зберігаємо всі зміни і перезавантажуємо комп’ютер.
  • Вставляємо диск або флешку в PC і перезавантажуємо PC.
  • При включенні на екрані з’явиться синє вікно, де необхідно вибрати програму Acronis Disk Director.
  • Після цього відкриється робоче вікно програми, де ви повинні натиснути клавішу «Запустити консоль управління»:
  • Далі на екрані з’явиться вікно зі списком, де вказані всі жорсткі диски, які є в PC. Правим клацанням натисніть на той розділ, в якому встановлений Windows 7 і виберете пункт «Форматувати»:

    Запускається процес очищення вашого диска. В середньому він займає від 5 до 15 хвилин в залежності від потужності PC, кількості інформації, що видаляється і т. Д. Після закінчення процедури всі дані з жорсткого диска, в тому числі і файли операційної системи, будуть видалені безповоротно.

    READ  Як підключити Bluetooth адаптер до комп'ютера

    Як безповоротно видалити Windows 7?

    Видалення Windows 7 частенько буває для користувачів вимушеним заходом. Особливо актуально проведення такої процедури при наявності на комп‘ютері іншої операційної системи, що може призвести до перевантажень «заліза» і його менш стабільній роботі. Ми постараємося описати всю процедуру максимально доступно, щоб її міг повторити кожен.

    Підготовка до видалення

    В першу чергу, потурбуйтеся про те, щоб важливі для вас файли залишилися в безпеці. Для цього слід скинути їх на портативний жорсткий диск або флешку великого обсягу. Це необхідно з тієї причини, що при видаленні ОС здійснюється повне форматування диска і видалення будь-яких даних і файлів, які на ньому зберігаються.

    Крім того, якщо видалення здійснюється на ноутбуці без приводу, обов’язково потрібно флешка з завантаженим софтом, за допомогою якого і буде віддалятися система. На сьогоднішній день найбільш ефективним і безпечним засобом для цього є програма Acronis Disk Director.

    Головним її перевагою є те, що вона нормально працює поза середовищем операційної системи, що дуже важливо для нас в даному випадку.

    Як видалити Windows 7 при наявності іншої системи?

    Найпростіший спосіб позбавлення від Windows 7 можливий в тому випадку, коли на PC або ноутбуці вже є інша встановлена ​​ОС. В такому випадку вам не буде потрібно і зовсім заходити в BIOS. Для початку необхідно зробити одну з систем основної. Відповідно, якщо нам необхідно видалити Windows 7, то головною потрібно зробити будь-яку іншу ОС на PC. Для цього:

    • Запустіть панель «Виконати» за допомогою клавіш WinR і вставте туди команду msconfig
    • Відкриється вікно «Конфігурація системи». У ньому необхідно перейти на вкладку «Завантаження», де і буде перебувати список операційних систем, які встановлені на PC.
    • Виділяємо операційну систему, яку хотіли б залишити (в даному прикладі. це Windows Vista) і натискаємо кнопку «Використовувати за замовчуванням».
    • Після цього вибираємо в списку Windows 7 і натискаємо на кнопку «Видалити».

    Після цього ви зможете використовувати диск, на якому була встановлена ​​система для будь-яких своїх потреб. Крім того, видалення непотрібної ОС сприяє підвищенню швидкодії системи і її продуктивності. Тому не варто тримати «зайві» операційні системи при відсутності прямої необхідності.

    Видалення непотрібної операційної системи Windows 7 може здатися проблемної операцією, тому додатково можна переглянути відео, де наочно показується, як її повністю видалити з комп’ютера:

    Відновлення з образу

    У порівнянні з перевстановлення, відновлення з образу має істотну перевагу, оскільки містить не тільки файли системи, але і всі встановлені в неї програми. Як і у випадку з точками відновлення, такий бекап бажано створити відразу після інсталяції і первинної настройки Windows або покупки PC з попередньо встановленою системою. Називається такий образ WindowsImageBackup і зберігатися він може як на другому фізичному диску, так і в корені призначеного для користувача томи.

    В рамках даної статті ми не станемо зачіпати створення образу, відзначимо лише, що створити його можна як засобами самої Windows, так і засобами сторонніх програм. Припустимо, що він у вас вже є, так само як і диск відновлення, який Windows 7 пропонує записати одразу після створення системного бекапа. Якщо диска відновлення немає, то завантажуйте комп’ютер зі звичайного інсталяційного диска, тисніть «Відновлення системи», а коли на екрані з’явиться віконце «Параметри відновлення», виберіть у ньому опцію «Відновлення комп‘ютера за допомогою створеного раніше образу системи».

    Виберіть у вікні майстра вашу резервну копію (вибрати можна також і в вручну) і зверніться до вказівок, що зводиться зазвичай до прохання натиснути кнопку «Далі», а потім і «Готово», після чого почнеться процедура розгортання образу. Дочекайтеся її завершення, і ви отримаєте повністю відновлену систему з усіма параметрами.

    READ  Apple pencil що це

    Як очистити Windows 7 до початкового стану через вікно усунення неполадок

    Для виконання поставленого завдання можна скористатися простим алгоритмом дій:

    • Перезавантажити комп’ютер стандартним способом через меню «Пуск».
    • Перед стартом операційної системи необхідно кілька разів натискати на кнопку «F8», щоб увійти у вікно кошти відновлення.
    • Після здійснення вищезгаданих маніпуляцій відобразиться віконце «Додаткові варіанти завантаження». Тут користувачеві знадобиться натиснути по рядку «Пошук та усунення несправностей», переміщаючись на потрібні пункти за допомогою натискання на стрілки «Вгору» і «Вниз».
    • Відкриється вікно «Параметри відновлення системи», в якому потрібно тапнуть по рядку «Відновлення системи».
    • У черговому віконці необхідно натиснути на «Скидання системи до параметрів, заданих виробником». Це і є відкат операційки до заводського рівня.

    Вікно додаткових параметрів завантаження на Windows 7

    До відома! У вікні відновлення присутні два варіанти виконання процедури: або вбудована система скидання, або фірмова. Останній призначений для відновлення налаштувань у ноутбуків, а перший для стаціонарних комп’ютерів.

    Як легко і швидко перевстановити Windows 7?

    Операційна система Windows 7 була і залишається лідером серед встановлюваних ОС по всьому світу, незважаючи на зростаючу популярність нової «Десятки». Охоплення всіма улюбленої операційної системи складає більше 55% всіх комп’ютерів на планеті. І користувачі часто задаються питанням, як навчитися встановлювати «Сімку» самостійно.

    Сама ОС. це не що інше, як просто програма, складна, але це програма, яка може бути піддана різного роду зломів і хакерських атак. Комп’ютерне залізо теж не вічне і при апгрейді або заміні несправного обладнання потрібно часто і перевстановлення операційної системи.

    У період з літа 2015 року. протягом року було оновлення до «десятки», і під кінець періоду це оновлення вже було примусовим. Його користувачі не могли від нього відмовитися. І багато змушені володарі нового продукту хочуть повернути їх любиться, стабільну Windows 7, але, на жаль, не знають, як це зробити.

    Чистий установка Windows на комп’ютер

    • Далі піде установка «Windows», копіювання та розпакування файлів. Тут потрібно почекати, поки не закінчиться установка, зазвичай процес триває хвилин 25-30,
    • Потім комп’ютер перезавантажиться,

    ВОССТАНОВЛЕНИЕ ДО ЗАВОДСКИХ НАСТРОЕК ASUS X54C Windows 7

    Тут вже не потрібно нічого натискати на клавіатурі як на початку установки. У цей момент при перезавантаженні бажано витягти флешку або диск. Якщо ви в Біосе міняли настройки пріоритету завантаження, то процес установки може початися заново. Тому витягаємо носій і чекаємо, коли комп‘ютер продовжить установку. Всі файли вже на жорсткому диску і знімний носій не потрібен.

    • При появі вікна введення імені вашого облікового запису та імені комп‘ютера. ім’я вашого облікового запису може бути будь-який, а ось ім’я комп’ютера потрібно вводити на латиниці. Кількома «Далі»,
    • Тут можна задати пароль вашого облікового запису,
    • У наступному вікні потрібно ввести ключ активації, він вказаний на коробці з диском або флешкою. Якщо ви образ скачували з інтернету, то активувати Windows 7 можна після установки. У цьому випадку поле введення ключа нічого не вводимо, і знімаємо галочку «Активувати« Windows »при підключенні до інтернету». Кількома «Далі».

    Як скинути Windows 7 до заводських налаштувань

    Як скинути iPhone до заводських налаштувань

    Стандартний спосіб виконання поставленого завдання має на увазі дотримання наступного алгоритму:

    • Перейти в “Панель управління» ноутбуком, клацнувши по значку «Пуск». Тут можна налаштувати параметри робота PC, включати деякі функції.
    • У розділі «Система і безпека» клікнути по підрозділу «Архівування даних комп’ютера».
    • З’явиться віконце архівації, в якому користувачеві треба тапнуть по останньому рядку «Відновити системні параметри».
    • У наступному вікні натиснути на «Розширені методи відновлення».
    • В меню вибору тапнуть ЛФМ по рядку «Повернути PC до стану, заданого виробником». Розпочнеться процес скидання параметрів. При цьому можлива багаторазова перезавантаження комп’ютера.
    READ  Як дізнатися стан батареї на Android

    Зверніть увагу! Після закінчення скидання файли, які були деінсталювати, виявляться в окремо створеній папці на робочому столі.

    Acronis Disk Director

    Зручна програма від всесвітньо відомого розробника дозволяє знести Windows 7 шляхом видалення логічного розділу з трохи більшим рівнем комфорту. і з деякими додатковими опціями. Користувачеві потрібно:

    • Запустити робочу операційну систему, з-під якої потрібно видалити Windows. Завантажити (посилання. acronis.com), встановити і запустити програму. Вибрати в списку, що з’явився розділ з встановленою Windows.
    • З контекстного меню, що з’являється при натисканні правою клавішею миші по іконці логічного диска внизу, вибрати опцію «Форматувати».
    • І, визначивши параметри операції, натиснути на «ОК».
    • Як завжди, попередньо давши згоду на повне знищення даних.

    Порада: користувач може приєднати вийшло в підсумку неразмеченное місце до будь-якого залишився розділу, використовуючи команду «Змінити розмір томи».

    Как форматировать жесткий диск в Windows 7?

    Що значить, відкотити настройки на OC Windows 7

    Як скинути Windows 10 до заводських налаштувань

    Даний процес являє собою повернення операційної системи до налаштувань заводського рівня. Такий відкат виконується в мінімально короткі терміни зі збереженням деякої системної інформації. При цьому користувач самостійно може вибрати спосіб відновлення вихідних параметрів.

    Відкат налаштувань Windows 7 до заводського рівня через системне засіб

    Як повністю очистити диск С не втрачаючи Windows?

    Клацніть правою кнопкою миші по диску, який потрібно очистити і виберіть Властивості.

    • На вкладці Загальні натисніть кнопку Очищення диска.
    • На вкладці Очищення диска встановіть прапорці навпроти файлів, які потрібно видалити, і натисніть OK.
    • На вкладці Додатково можна видалити всі точки відновлення системи, крім самої нової.

    Як очистити комп’ютер без переустановлення системи?

    Як очистити ваш комп‘ютер назад в початковий стан (без переустановлення Windows)

    • 1 Використовуйте Windows Backup і Restore.
    • 2 Видалити непотрібні програми
    • 3 Очистити реєстр Windows.
    • 4 Відключити автозавантаження програм
    • 5 Відновити настройки Windows за замовчуванням 5.1 Відновити настройки браузера за замовчуванням
    • 6 Висновок

    Як видалити Windows за допомогою командного рядка?

    У пошуковий рядок вікна «Виконати» (WinR) вставити команду msconfig. «Enter». У вкладці «Завантаження» видалити непотрібну версію. «Застосувати». «Ок».

    Как освободить место на диске С. Как почистить компьютер с помощью windirstat. (windows 7, 8, 10)

    Як видалити з комп’ютера Windows 7?

    Видалення операційної системи з меню вибору операційних систем при запуску комп’ютера Натисніть кнопку Пуск. введіть Конфігурація системи і клацніть Конфігурація системи. У вікні Конфігурація системи перейдіть на вкладку Завантаження. У списку на вкладці Завантаження виберіть удаляемую систему і натисніть кнопку Видалити.

    Як видалити програму з комп‘ютера вручну?

    ❶ Класичне видалення програми через панель управління

    В панелі управління Windows необхідно перейти за адресою: Програми Програми та засоби. Далі потрібно знайти і виділити потрібну програму, потім натиснути кнопку «видалити» (в ідеалі запуститься інсталятор і за кілька кроків програма буде видалена).

    Як повністю очистити систему на комп’ютері?

    Для цього натисніть кнопку включення / вимикання в меню «Пуск», а потім, утримуючи кнопку [Shift], натисніть кнопку «Перезавантаження», в що з’явилися діалогових вікнах виберіть «Пошук та усунення несправностей / Скинути цей комп‘ютер / Видалити все», а після перезавантаження. «Очистити диск повністю».

    Як повністю видалити програму на Windows 7?

    Видалення програмного забезпечення з допомогою функції Видалення програм в Windows 7

    • Натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт Панель керування.
    • У розділі Програми натисніть кнопку Видалити програму.
    • Виберіть програму, яку слід видалити.
    • Натисніть Видалити або Видалити / Змінити над списком програм.
    BETATECH.COM.UA 2021