Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як правильно підключити роутер до комп’ютера

Table of Contents

Підключення Wi-Fi-роутера до стаціонарного комп’ютера

При спробі підключення стаціонарного комп’ютера до Wi-Fi-роутера користувач стикається з серйозною проблемою: у PC просто відсутня функція підключення до бездротових мереж. Але це обмеження можна прибрати за допомогою додаткового обладнання.

Розглянемо, як підключити комп’ютер до Wi-Fi-роутера без проводів двома способами:

 • за допомогою використання зовнішнього адаптера;
 • через установку в материнську плату пристрої внутрішнього Wi-Fi-модуля.

Так як ці два варіанти підключення відрізняються один від одного, то варто розглянути інструкцію застосування кожного методу окремо.

Як підключити комп’ютер до Wi-Fi-роутера без проводів

Можливість бездротового з’єднання стала базовим функціоналом більшості сучасних гаджетів: ноутбуків, планшетів, смартфонів. Однак з’єднання з Wi-Fi-мережею стаціонарних комп’ютерів до сих пір викликає труднощі у користувачів, адже в цих пристроях просто відсутня необхідна функція. Незважаючи на це, даний «недолік» можна виправити за допомогою спеціальних Wi-Fi-модулів.

зовнішній адаптер

Зовнішній адаптер. прилад, що підключається до персонального комп’ютера через USB-порт, що дає можливість приєднуватися до бездротової Wi-Fi-мережі. Дизайн цього пристрою схожий з флеш-накопичувачем, однак до деяких з модулів можна приєднати додатковий USB-кабель, щоб поліпшити якість одержуваного сигналу.

підключити, роутер, комп, ютера

 • сам Wi-Fi-модуль;
 • USB-кабель для подовження своє місцезнаходження, щоб обладнання краще ловило сигнал;
 • інсталяційний диск з драйверами для зовнішнього адаптера;
 • інструкція підключення обладнання.

Інструкція по установці зовнішнього адаптера для підключення стаціонарного комп’ютера до маршрутизатора буде виглядати наступним чином:

 • Підключити пристрій до PC через USB-порт.
 • Ігнорувати все спливаючі вікна про встановлення обладнання.
 • Вставити в дисковод диск, який йшов в комплекті з зовнішнім адаптером.
 • Запустити інсталяційний файл драйверів.
 • Слідувати всім пунктам помічника установки.
 • Перезавантажити персональний комп’ютер.

Після установки драйвера, можна підключати стаціонарний комп’ютер до бездротової мережі:

 • Натиснути лівою кнопкою мишки по значку бездротових з’єднань, який з’явився в правому нижньому кутку панелі завдань.
 • З представленого списку з’єднань вибрати цікавить.
 • Натиснути на кнопку «Підключення», при необхідності ввівши пароль від мережі.

Підключати до Wi-Fi-з’єднання можна тільки комп‘ютер з активним зовнішнім адаптером. Якщо користувач відключить пристрій від PC, то можливість підключення до бездротової мережі також буде втрачено.

Налаштування Wi-Fi-роутера для роботи

Якщо користувач вперше використовує Wi-Fi-з’єднання, то перед тим як підключати комп’ютер до маршрутизатора, слід встановити надсилання бездротового сигналу. Здійснюється цей процес в веб-інтерфейсі роутера.

Відкрити систему налаштувань маршрутизатора не так складно, головне знати дані для входу. Перш за все знадобиться адреса системи. Він знаходиться на зворотному боці Wi-Fi-роутерів: в рядку під назвою «IP». Якщо знайти цю інформацію не вийшло, можна скористатися стандартними даними для переходу в веб-інтерфейс:

 • http://192.168.0.1/;
 • http://192.168.1.1/.

Також слід перевірити Wi-Fi-роутер на працездатність. Для цього потрібно перевірити такі параметри:

 • Маршрутизатор підключений до електромережі за допомогою блоку живлення.
 • До роутера підключений ethernet-кабель за допомогою відсіку WAN.
 • Персональний комп’ютер, з якого буде відтворюватися вхід, приєднаний до необхідної мережі.

Після перевірки правильності підключення приладу слід провести настройки підключення Wi-Fi-роутера. Для цього потрібно виконати послідовність дій:

 • Запустити інтернет-браузер на PC.
 • Набрати в адресному рядку програмного забезпечення IP-адреса роутера. Наприклад, http://192.168.0.1/.
 • Увійти в систему, ввівши «Ім’я користувача» і «Пароль».
 • Запустити швидке налаштування пристрою або вручну заповнити дані IP-сервера.

Налаштування з’єднання буде залежати від веб-інтерфейсу моделі пристрою.

Більшість роутерів мають швидке налаштування, в деяких маршрутизаторах доведеться вводити дані самостійно.

Після настройки з’єднання можна переходити безпосередньо до підключення персонального комп’ютера до роутера.

внутрішній адаптер

Внутрішні адаптери, на відміну від зовнішніх аналогів пристроїв, підключаються до материнської плати персонального комп’ютера. Устаткування підключається до спеціалізованого роз’єму формату PCI. Установка такого типу не повинна викликати труднощів, проте сам процес розбору системного блоку лякає недосвідчених користувачів.

Перед покупкою зовнішнього адаптера варто уточнити: чи присутній у материнської плати PC роз’єм формату PCI або PCI Express. Тому що тільки при наявності цих каналів розглянутий спосіб підключення можливий.

Перед установкою зовнішнього адаптера користувачеві також доведеться зібрати пристрій. Зазвичай обладнання приходить в розібраному вигляді. На щастя, зібрати пристрій не так важко: досить приєднати антену до спеціального роз’єму плати з мікросхемами.

Щоб підключити стаціонарний комп‘ютер до маршрутизатора за допомогою внутрішнього адаптера, слід виконати дії:

 • Розібрати корпус системного блоку таким чином, щоб у користувача був повний доступ до материнської мапі.
 • Знайти слот для внутрішнього Wi-Fi-адаптера. Він виглядає як стандартний слот, зазвичай підписаний PCI і розташовується недалеко від звукової карти.
 • Підключити пристрій до гнізда: якщо антена не поміщається в корпус, то доведеться зробити для неї спеціальний отвір в разі відсутності такого у стінки PC.

На корпусах деяких системних блоках присутні заглушки, які необхідно видавити, щоб через що з’явилися отвори вставити роз’єми для антени.

Після підключення обладнання можна переходити до установки необхідних драйверів. Для цього слід виконати послідовність дій:

 • Вставити в дисковод диск, який йшов в комплекті з внутрішнім адаптером.
 • Запустити інсталяційний файл драйверів.
 • Слідувати всім пунктам помічника установки.
 • Перезавантажити персональний комп’ютер.
READ  Як поставити пароль на вхід в комп'ютер

Якщо всі етапи інструкції були встановлені правильно, то у користувача з’явиться можливість підключити стаціонарний комп’ютер до маршрутизатора без використання проводів.

Підключення Wi-Fi-роутера до ноутбука

У ноутбуках, на відміну від стаціонарних комп‘ютерів, вже встановлений модуль для роботи з бездротовим сигналом. Тому підключити пристрій цього типу в кілька разів легше. Для цього необхідно виконати наступні дії:

 • Натиснути лівою кнопкою мишки по значку бездротових з’єднань, який знаходиться в правому нижньому кутку панелі завдань.
 • З представленого списку з’єднань вибрати цікаву для мережу.
 • Натиснути на кнопку «Підключення», при необхідності ввівши пароль від Wi-Fi-з’єднання.

Після цього ноутбук почне підключатися до маршрутизатора, і якщо дані для входу введені вірно, то користувач отримає доступ в інтернет.

Якщо ви не можете знайти значок для підключення бездротових з’єднань, то, швидше за все, на ноутбуці не встановлені необхідні драйвери. Поставити потрібне програмне забезпечення можна з інсталяційного диска, який йде в комплекті з PC.

Таким чином, спосіб підключення персонального комп’ютера до Wi-Fi-роутера без використання проводів залежить від виду PC. У ноутбуків можливість підключення вбудована в системні настройки, тому такий тип з’єднання освоїть навіть початківець користувач. При підключенні бездротової мережі до стаціонарного комп’ютера доведеться скористатися додатковими пристроями: зовнішнім або внутрішнім адаптером. При цьому необхідно не забути встановити для обладнання відповідні драйвери.

Крок 1. вхід в панель

Спочатку потрібно увійти в веб-конфігуратор. Кращий спосіб. заглянути під роутер і на наклейці подивитися актуальні дані для входу в панель управління, логін і пароль. Виглядає це приблизно так:

Якщо нічого не допомагає, переходимо за наступними лінками, за однією з них має з’явитися віконце введення логіна і пароля:

Логін і пароль виглядають на тій же наклейці, але зазвичай вони стандартні мало не скрізь admin і admin.

установка

Отже, ви розпакували новенький роутер, саме час визначити йому в будинку місце. На жаль, радіус дії роутера обмежений, тому що найкращий варіант з його встановлення. розташувати посеред квартири:

Якщо у вас одна кімната. проблем немає. Але якщо багато. ставите роутер і ходите по квартирі з ноутбуком або телефоном, заміряючи силу сигналу, щоб вистачало всюди. Виберете кращу точку, і в подальшому буде менше клопоту.

Інша проблема. розташувати так, щоб кабель провайдера міг дістати до вашого роутера без руйнувань в квартирі. Зазвичай при прокладці інтернету майстру відразу можна сказати, куди протягнути дріт. це і роблять якраз для кращого покриття сигналу будинку. Але якщо вже лежить, доведеться підлаштовуватися під нього.

Додатково можливо знадобиться на цьому етапі «збірка» роутера. нерідко антени йдуть открученную, і треба б їх прикрутити.

алгоритм

Весь алгоритм взаємодії з новим роутером я звів до наступних кроків:

 • Установка. маємо в квартирі.
 • Підключення. саме про це наша стаття, все зробимо самостійно.
 • Налаштування. вхід в настройки, інтернет, Wi-Fi, паролі.

А тепер давайте коротко пробіжимося по кожному етапу з упором на процес підключення. А для тих, хто не любить читати, є класне відео:

Крок 2. настройка інтернету

І тут починаються великі розбіжності. Як потрапили в конфігурацію, шукайте майстер настройки. Він проведе вас крок за кроком і все налаштує сам. Що тут важливо. знайти договір з вашим провайдером, де йдуть логін і пароль від самого інтернету. В процесі настройки доведеться їх вбити тут. В результаті роутер повинен підключитися до інтернету.

Крок 3. комп’ютер

Знайти буде не складно. все порти виглядають однаково, тому що йдуть по одному стандарту. RJ-45:

Таке ж зазвичай присутній і на ноутбуках. Після підключення на роутері повинен загорітися останній цікавий для нас індикатор. LAN мережі.

Якщо у вас кілька LAN портів. можна підключитися до будь-якого з них. Різниці немає.

В результаті порти повинні бути забиті приблизно ось так:

Помилитися дуже важко. Повинні все зробити правильно з першого разу. Всі! Більше підключати тут нічого не треба, і можна переходити до налаштування.

Є й інший спосіб підключитися до роутера. через Wi-Fi. Просто вибираємо в списку активних мереж нашу, вводимо пароль і все. Назва мережі та пароль зазвичай теж пишуть на наклейці під дном.

Налаштування. дуже коротко

Чому дуже коротко? Та тому що сам процес налаштування відрізняється від роутера до роутера. Так що якщо щось незрозуміло. пишіть в коментарі, а краще перейдіть до статті про налаштування своєї моделі роутера у нас на сайті. там буде все в деталях і з усіма нюансами. Нижче даю універсальний алгоритм для всіх моделей.

Крок 2. провайдер

Якщо вам не потрібен інтернет на роутері. можна крок пропустити. Але зазвичай він людям якраз і потрібен. Пам’ятаємо, що для цього є спеціальне гніздо. WAN або INTERNET. Підключати потрібно саме туди!

Якщо підключіть в порт LAN. інтернету не буде! Але є виняткові моделі, де це допустимо.

Після підключення цього проводу зазвичай спалахує ще один індикатор зовнішньої мережі.

Як підключити роутер до комп’ютера: найповніша інструкція

Вітання! Сьогодні я покажу як підключити Wi-Fi роутер до чого завгодно у вашому домі. Але в самому простому випадку почнемо з комп’ютера. так і використовують нерідко, та й налаштовувати на комп’ютері зручніше, ніж на телефоні. Особливої ​​різниці в підключенні по дроту між комп’ютером і ноутбуком немає. все однаково. Давайте вже починати.

Шановний читачу! Є якісь питання? Не знаєте, як вирішити свою проблему? Нижче у цій статті є коментарі. пишіть свою історію у всіх деталях, а я дам вам відповідь.

READ  Програма для запису розмов на Android

Алгоритм підключення роутера будь-якої моделі однаковий. у вас не виникне жодних питань. Інша справа, внутрішні налаштування маршрутизатора, які змінюються від моделі до моделі. Для деталей настройки я рекомендую пошукати відповідну статтю під ваш роутер на нашому сайті. Ця ж стаття буде про сам процес підключення з невеликими відсилання до подальших дій.

як правильно підключити роутер до комп’ютера

ВАЖЛИВО! Для того, що б зберегти статтю в закладки, натисніть: CTRL D

Задати питання ЛІКАРЯ, і отримати БЕЗКОШТОВНИЙ ВІДПОВІДЬ, Ви можете заповнивши на НАШОМУ САЙТІ спеціальну форму, за цим посиланням

Як підключити роутер?

Буду описувати всі дії покроково. Так буде простіше і вам і мені.

1 Спочатку потрібно вибрати місце для установки роутера. Швидше за все, вам доведеться встановити його в тому місці, куди прокладений кабель від провайдера. Можете встановлювати його де вам більше подобається і де виходить. Якщо хочете більш серйозно підійти у виборі місця для установки, то можете почитати статтю де встановити Wi-Fi роутер в квартирі або будинку.

2 Якщо антени у вашій моделі знімні, то прикрутіть їх. Підключіть адаптер і включіть його в розетку. Якщо індикатори на маршрутизаторі не засвітяться, то перевірте чи живлення кнопкою на корпусі самого пристрою.

Головне, щоб індикатори (або один індикатор) загорілися.

3 Підключення до роутера інтернету і комп’ютера (ноутбука). Якщо у вас немає PC / ноутбука, і ви будете підключаються для настройки по Wi-Fi, то дивіться наступний крок.

 • Кабель від інтернет-провайдера (або від ADSL модему) потрібно підключити до порту, який підписаний як «WAN», «Інтернет», «Internet». Часто він виділений синім кольором.
 • За допомогою мережевого кабелю, який йде в комплекті, з’єднайте роутер з комп’ютером, або ноутбуком (якщо він у вас є). На комп’ютері кабель підключаємо в мережеву карту, а на роутері в LAN порт. Так само він може бути підписаний як «Домашня мережа». Зазвичай їх 4 штуки.

Якщо ви підключилися до комп’ютера по кабелю, то можете переходити до наступного розділу, де я покажу як зайти в панель управління.

4 Тільки для тих, у кого немає можливості підключитися до роутера по кабелю для настройки. У такому випадку, ви підключаєте до маршрутизатора тільки інтернет і харчування.

Як тільки ви включите роутер, він відразу буде роздавати Wi-Fi. Якщо він новий, ще не налаштовувався, то Wi-Fi мережу буде з заводським ім’ям. Так само, в залежності від моделі, мережа може бути захищена заводським паролем (PIN).

Стандартне ім’я мережі і пароль (PIN) вказані на корпусі самого маршрутизатора (на наклейці). Використовуйте цю інформацію, щоб підключиться до Wi-Fi мережі зі свого смартфона, планшета, ноутбука і т. Д. Швидше за все вам знадобиться інструкція по налаштуванню маршрутизатора з телефону, або планшета.

Поетапний процес підключення wi-fi роутера до комп’ютера

Після розкриття коробки з роутером його потрібно підключити до мережі. Ззаду знаходиться кнопка харчування, яку необхідно натиснути. У разі справного стану повинні загорітися лампочки.

У тому місці, де розташована клавіша включення, знаходяться гнізда. Одне з цих гнізд завжди знаходиться з краю і виділяється певним кольором. На ньому написано WAN. У нього і треба підключати кабель інтернету.

Якщо було чути клацання, значить кабель був вставлений правильно.

Якщо необхідний кабель, який приєднується до комп‘ютера, то його можна підключити в будь-які інші гнізда. Якщо загорілася лампочка, значить сигнал надходить.

У разі бездротового підключення все сталеві настройки проводяться на комп’ютері. Для цього вам необхідно мати дані від постачальника послуг інтернету.

Підключення комп’ютера до wi-fi роутера через кабель:

Провід слід вставити в гніздо роутера з написом WAN.

Мережевий провід підключається в будь-яке інше гніздо роутера.

Інший кінець дроту слід включити в порт комп’ютера, який називається Ethernet. Після виконаних дій повинна заблимати лампочка.

У разі возніковенія труднощів потрібно впевнитися в правильності підключення проводів до девайсу. Сама розповсюдженням причина, по якій не виходить підключити роутер до комп‘ютера, полягає в помилковому приєднання кабелів.

Якщо ви впоралися з підключенням роутера до стаціонарного комп’ютера, то майте на увазі, що з ноутбуком процес буде проходити аналогічним чином.

Зараз у продажу є величезна кількість різних Wi-Fi роутерів від різних виробників. І це добре, тобто з чого вибрати. Але відразу після покупки маршрутизатора нам потрібно його встановити, підключити і налаштувати. І якщо процес підключення практично не відрізняється в залежності від моделі, то сам процес налаштування та сторінки з відміткою настройками роутера може бути різною навіть у одного виробника.

Дуже складно в рамках однієї статті дати докладні і покрокові інструкції по налаштуванню різних моделей. Але я спробую. У цій статті я детально опишу і покажу як встановити та налаштувати Wi-Fi роутер. В незалежності від того, який у вас виробник і модель. Ця універсальна інструкція підійде як для настройки нового маршрутизатора, так і для повторної настройки. Ви все можете зробити самостійно. І зовсім не обов’язково платити за настройку фахівцям.

Алгоритм настройки практично завжди однаковий. Для будь-якого роутера, будь то TP-Link, Asus, D-Link, ZyXEL, Tenda. не важливо. Точно так само не має значення, який у вас інтернет-провайдер: Дом.ги, Білайн, Ростелеком, ТТК, Воля, Київстар та т. Д. Все що залежить від провайдера, це тип підключення. Який потрібно вибрати в настройках роутера і задати необхідні параметри. Про це я докладно розповім нижче в статті.

Зрозуміло, що сама сторінка з настройками, і розділи відрізняються в залежності від виробника і моделі маршрутизатора, але порядок настройки завжди буде приблизно таким:

 • Установка і підключення роутера. Його потрібно розпакувати (якщо він новий). підключити до нього адаптер харчування, вибрати місце для установки, підключити інтернет (кабель від інтернет-провайдера) та підключити пристрій, з якого будемо виконувати настройку. За Wi-Fi, або по кабелю. Найпростіше, звичайно ж, для настройки підключаться по кабелю. З комп’ютера, або ноутбука.
 • Вхід в налаштування маршрутизатора. Коли все кабелю підключені, роутер включений і наше пристрій так само до нього підключено, нам потрібно відкрити панель управління. Це можна зробити перейшовши в браузері за адресою, яка вказана знизу самого роутера. На сторінці авторизації потрібно вказати заводські ім’я і логін. Вони так само вказані на самому пристрої.
 • Налагодження підключення до інтернету. Потрібно налаштувати роутер на підключення до інтернет-провайдера. У відповідному розділі (WAN, Інтернет). потрібно вибрати тип підключення, який використовує ваш провайдер і вже в залежності від типу підключення потрібно задати параметри (ім’я користувача, пароль).
 • Налаштування Wi-Fi мережі. Зміна заводського назви і пароля бездротової мережі.
READ  Як поставити пароль на комп'ютер при включенні

Схема підключення та налаштування у нас вже є. Далі ми докладно розберемо кожен пункт.

Вхід в налаштування роутера. Як зайти в web-інтерфейс?

Кожен маршрутизатор має свій веб-інтерфейс (сайт з настройками, панель управління). в який можна зайти через браузер, перейшовши за відповідною адресою.

Як побудувати мережу з декількох маршрутизаторів за допомогою кабелю?

Є два способи з’єднати кілька маршрутизаторів в одну мережу за допомогою кабеля.Ето:

Так зване з’єднання LAN / LAN. Тобто побудова мережі, що складається з декількох маршрутизаторів, шляхом з’єднання їх портів LAN за допомогою мережевого кабелю.

І підключення LAN / WAN. Тобто побудова мережі, що складається з декількох маршрутизаторів, шляхом з’єднання порту LAN основного маршрутизатора з портом WAN / Internet додаткового маршрутизатора за допомогою мережевого кабелю.

Крок 1. харчування

Всі етапи дуже прості, цей не виняток. Включаємо штекер в гніздо живлення на роутері і підключаємо сам адаптер до мережі живлення. На маршрутизаторі повинні загорітися хоч якісь індикатори (зазвичай блимають лампочки харчування і Wi-Fi).

Якщо нічого не горить. перевіряємо наявність струму. Може погано під’єднали? Точно туди? А чи включений мережевий фільтр, якщо він є? І найцікавіше. може ззаду є ще і кнопка включення роутера? Не забуваємо включити і її.

Після цього етапу роутер повинен «ожити». Приступаємо до подальшого підключення.

Скидання модему і роутера

Для модему DSL, кабельного модему або мережевого маршрутизатора нерідко виникають проблеми, що перешкоджають підключенню одного або декількох пристроїв до мережі. Щоб переконатися, що проблема не в цьому, вимкніть живлення від задньої панелі модему і маршрутізатора.После відключення почекайте 10-15 секунд і знову підключіть харчування. Зачекайте кілька хвилин, поки модем і маршрутизатор повторно підключаться до Інтернету, потім перевірте підключення до Інтернету на своєму комп’ютері. Якщо проблема не зникла, спробуйте перезавантажити комп’ютер.

Тип 2: з’єднання LAN з WAN:

Розглянемо той же приклад Linksys E3000 і Linksys E1000, де E3000 є основним маршрутизатором. При типі підключення LAN до WAN ви збираєтеся підключити порт Ethernet E3000 до порту Інтернет (WAN) E1000. У цьому типі підключення обидва маршрутизатора призначатимуть IP-адреси і мати власну мережу. Таким чином, комп’ютери або пристрої, підключені до E3000, не зможуть зв’язуватися з E1000, і навпаки.

Спочатку підключіть один комп’ютер до E1ooo за допомогою кабелю Ethernet.

Відкрийте сторінку настройки E1000, використовуючи 192.168.1.1.

Змініть локальний IP-адреса E1000 на 192.168.2.1. Силовий цикл E1000.

Тепер підключіть кабель Ethernet від E3000 до Інтернет-порту (WAN) на E1000.

Перезапустіть маршрутизатор, і все готово.

Я пропоную вам створити 2 різні бездротові мережі для обох маршрутизаторів, щоб ви знали, до якої мережі ви підключаєте свій комп’ютер.

Переінсталюйте бездротовий пристрій і драйвери

Пошкоджені драйвери або проблеми з драйверами бездротової мережі. ще одна причина, по якій ви не можете бачити будь-які мережі Wi-Fi або відчуваєте проблеми з виявленням бездротової карти.Убедітесь, що у вас немає проблем з драйверами, виконавши такі дії.

Переінсталюйте останні мережеві драйвери

 • Знайдіть і завантажте мережеві драйвери для вашого мережевого адаптера. Якщо є можливість, ми рекомендуємо отримувати драйвери безпосередньо від виробника (напрімер.g., Dell, HP, Linksys або Netgear).
 • Відкрийте диспетчер пристроїв Windows.
 • У диспетчері пристроїв розгорніть розділ Мережеві адаптери. щоб побачити всі мережеві пристрої.
 • Виділіть свій Wi-Fi або бездротової мережевий адаптер і натисніть клавішу Delete, щоб видалити пристрій. Якщо є прапорець для видалення драйверів, встановіть його.
 • Після видалення пристрою закрийте всі відкриті вікна і встановіть завантажені драйвери. Якщо для драйверів є інсталяційний або виконуваний файл, запустіть його.
 • Перезавантажте комп‘ютер і перевірте підключення до Інтернету, щоб переконатися, що воно працює.

Переконайтеся, що бездротове з’єднання включено

У Windows переконайтеся, що з’єднання не відключено, клацнувши Пуск. набравши мережеве з’єднання в текстовому полі пошуку та клацнувши опцію Перегляд мережевих підключень.

У Windows 8 введіть мережеве підключення в будь-якому місці початкового екрану і виберіть опцію Перегляд мережевих підключень в результатах пошуку.

У Windows 10 введіть стан мережі в текстовому полі пошуку поруч з Start і натисніть Введіте.В вікні «Стан» в розділі « Змінити параметри мережі »Клацніть параметр« Змінити параметри адаптера ».

У вікні «Мережеві підключення», якщо ваше бездротове з’єднання присутня в списку, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Увімкнути. Якщо ви бачите «Відключити», мережеве з’єднання вже включено.

BETATECH.COM.UA 2021