Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як прибрати баланс з екрану iPhone

Table of Contents

Як встановити кнопку додому на екрані iPhone

Установка віртуальної кнопки Home не займає багато часу. Необхідно виконати дотримуватися наступних вказівок, які включають в себе:

 • Зайдіть в меню «Налаштування», далі виберіть пункт «Основні», після чого перейдіть в «Універсальний доступ»;

прибрати, екрану, iphone

 • Вибираємо пункт Assistive Touch і включаємо віртуальну кнопку за допомогою повзунка, який загориться зеленим кольором;
 • Тепер на екрані з’явився потрібний нам ярлик, який дозволить використовувати всі необхідні функції. Також Assistive Touch дозволяє переміщати кнопку в зручне місце на екрані iPhone.

Як використовувати Assistive Touch? На яких моделях iPhone підтримує цю функцію?

Налаштувати кнопку додому система дозволяє в версіях iPhone від 3gs і аж до iPhone X.

Коли кнопка Home активована, слід ознайомитися з її основним функціоналом. У режимі спокою вона напівпрозора, а при перетягуванні стає помітно темніше, тим самим дозволяючи користувачеві не звертати на неї увагу в моменти, коли в ній немає необхідності.

Якщо натиснути на Assistive Touch, з’явиться вікно з усім її функціоналом, серед яких можна вибрати найнеобхідніші.

Як вивести кнопку Додому на екран iPhone

Часом у користувачів iPhone і iPad виникає необхідність у віртуальній кнопці «home». Дана кнопка має назву Assistive Touch. Будучи допоміжним елементом ОС iOS, вона часто приходить на допомогу, коли фізична кнопка Home або будь-яка інша кнопка виходить з ладу.

Даний інструмент використовують в таких випадках, як:

 • Володар гаджета. людина з обмеженими можливостями;
 • З будь-якої кнопкою на корпусі виникає неполадка (в більшості випадків подібні казуси виникають з кнопкою Home);
 • Після ремонту фізичної кнопки володар iPhone або iPad вже за звичкою використовує Assistive Touch;
 • Деякі ставлять віртуальну кнопку «Додому» на екран для зручності, хтось віддає перевагу таким чином швидко переходити до Пункту управління або ж використовувати для м’якого перезавантаження системи, тут вирішує справа смаку;
 • Зустрічаються випадки, коли користувач використовує віртуальну кнопку з метою уникнення зносу звичайних кнопок.

Як прибрати віртуальну кнопку Home з екрану iPhone або iPad

Часом користувач яблучного гаджета може заплутатися і замість того, щоб відключити цю функцію в меню налаштувань, вирішує повністю скинути налаштування або зовсім займається перепрошивкой iOS. Для відключення кнопки Home потрібно зробити наступні нескладні кроки:

 • Зайти в меню «Налаштування», вибрати пункт «Основні»;
 • Вибираємо «Універсальний доступ, далі« Assistive Touch », після чого відключаємо цю функцію за допомогою повзунка, який при деактивації стане сірим.
 • Відтепер кнопка Home відсутня на екрані Вашого iPhone.

Як користуватися «Assistive Touch»?

Перш за все необхідно помістити кнопку запуску меню функції на зручне місце. Пересувати її можна уздовж рамок екрану, утримуючи пальцем. Розмістити клавішу в центрі екрану не вийде.

Визначившись з місцем розташування кнопки, клікніть на неї. Ви побачите таке меню:

У нижній частині меню і присутній виведена на екран віртуальна кнопка «Додому». Функціонал віртуальної кнопки на 100% відповідає функціоналу фізичної. зокрема, довгим натисканням на неї вдасться запустити Siri.

У головному меню «Assistive Touch» присутні і інші опції:

  Центр повідомлень. дозволяє викликати екран з повідомленням. Традиційний спосіб виклику цього екрану. свайп зверху-вниз. Управління голосом. ще один спосіб «розбудити» Siri. Пункт управління. дає можливість вивести на екран меню для швидкого управління деякими з функцій iPhone. Натискання на цю кнопку фактично замінює свайп знизу-вгору. Вибране. Через «Вибране» можна активувати жести, які користувач створив самостійно. Щоб приступити до створення нового жесту, слід зайти в «Вибране» і клікнути на будь-який з квадратів зі знаком «» всередині.

Також в головному меню «Assistive Touch» є кнопка «Апарат». Натиснувши на неї, ви потрапите в підменю, де знайдете екранні клавіші, що дозволяють виконувати такі дії, як блокування / поворот екрану і зміна гучності пристрою.

За допомогою «Assistive Touch» можна навіть сфотографувати екран iPhone. для цього слід в меню функції пройти по шляху «Апарат». «Ще» і клікнути на кнопку «Знімок екрану». Фотографувати таким чином варто тільки статичні зображення, тому як екранний елемент спрацьовує з істотною затримкою.

На апаратах c iOS 9 основне меню «Assistive Touch» можна налаштовувати. Зокрема, користувачі здатні збільшити кількість іконок в головному меню до 8 штук.

Як включити «Assistive Touch»?

Вивести кнопку «Додому» на екран iPhone дозволяє функція «Assistive Touch». Призначена ця функція для людей з обмеженими можливостями, однак частіше користуються нею власники гаджетів з несправними фізичними клавішами.

Особливо популярна функція Assistive Touch серед китайських користувачів. в Піднебесній майже половина iPhone управляється «з екрану». Практичні китайці стверджують, що такий спосіб управління не тільки є більш зручним, але і дозволяє запобігти зносу фізичних кнопок.

Як же налаштувати Assistive Touch? Досить виконати кілька дій:

Зайдіть в «Налаштування» і зверніться по шляху «Основні». «Універсальний доступ».

У розділі «Універсальний доступ» відшукайте блок «Взаємодія». У ньому буде підрозділ «Assistive Touch». зайдіть в нього.

Перемкніть повзунок «Assistive Touch» в активне положення.

На екрані з’явиться напівпрозорий квадрат з білим кружком усередині. кнопка запуску меню.

Це означає, що функція «Assistive Touch» активована і ви можете управляти гаджетом, не вдаючись до фізичних клавішах.

«Assistive Touch» вийде включити на будь-якому «яблучному» девайсе з iOS версією вище 5.0.

Як налаштувати швидкий доступ до «Assistive Touch»?

Можна відрегулювати iPhone таким чином, щоб для запуску «Assistive Touch» наступного разу галерея лазити по налаштувань. Ось як це робиться:

Зайдіть в розділ «Універсальний доступ» в основних налаштуваннях гаджета і перейдіть екран до самого кінця. Внизу ви побачите підрозділ «Поєднання клавіш».

У підрозділі «Поєднання клавіш» встановіть галочку навпроти пункт «AssistiveTouch».

Після цього ви зможете викликати кнопку запуску меню «Assistive Touch» потрійним натисканням на фізичну клавішу «Home» і таким же чином її приховувати.

Як вивести кнопку «Додому» на екран iPhone?

Поки користувач не звернувся в майстерню за ремонтом зламаною кнопки «Додому», він може керувати девайсом за допомогою програмної емуляції цієї кнопки. Віртуальна кнопка «Home» є дуже зручною і точно не відмовить.

На айфон є всього одна навігаційна фізична кнопка. це кнопка «Додому», яка розташовується під екраном посередині. Дана клавіша дозволяє згортати програми, викликати віртуального помічника Siri і виконувати масу інших необхідних дій. Керувати гаджетом без кнопки «Home» стає практично нереально. але як же бути, якщо вона вийшла з ладу?

На щастя, розробники Apple передбачили можливість виведення кнопки «Home» на екран iPhone. Як це зробити, ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

Як прибрати кнопку «Додому» з екрану iPhone?

Деактивация функції «Assistive Touch» виконується аналогічно активації. Потрібно всього лише пройти на iPhone по шляху «Налаштування». «Основні». «Універсальний доступ». «Assistive Touch» і переключити однойменний тумблер в неактивний стан.

Квадрат з білим кружком усередині зникне з екрану.

Хоч віртуальна кнопка «Assistive Touch» і здатна повністю замінити фізичну кнопку «Додому», це не означає, що можна тягнути з ремонтом апарату. Якщо гаджет знаходиться на гарантії, користувачеві слід відправитися в сервісний центр негайно. інакше він ризикує зовсім попрощатися з надією на безкоштовне усунення недоліку.

Як легко розблокувати iPhone з німим екраном

Джастін Сабріна Оновлене Червень 16, 2020

«Сьогодні вранці мій телефон несподівано впав з моєї руки на землю, і, нарешті, я отримав iPhone з розбитим екраном. Коли я спробував розблокувати екранний пароль для доступу до моїх контактів, я виявив, що екран взагалі не реагує. як би я його не чіпав. Як тепер прибрати заблокований екран, коли з екрану телефону немає відповіді? “

«Як ввести пароль, коли екран мого iPhone не відповідає? Я виявив, що екран мого iPhone 8 раптово не відповідає, я спробував виконати м’який скидання, але це не спрацювало. Тепер я не можу отримати доступ до свого iPhone, тому що неможливо ввести пароль розблокування на екрані ».

Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою і турбуєтеся про розблокування iPhone з німим екраном, ось стаття щодо усунення неполадок для розблокування iPhone з німим екраном. Якщо сенсорний екран вашого iPhone не реагує або не працює, ми запропонували кілька робочих рішень. Обидва методи прості, що дозволяє розблокувати екран блокування, коли сенсорний екран iPhone не працює або не працює. Отже, давайте заглибимося в процес виправлення не відповідає iPhone.

Як легко розблокувати iPhone з німим екраном (100% працює)

Раптова безвідповідальність вашого iPhone може бути негайно виправлена ​​за допомогою UkeySoft Unlocker. Якщо ваш сенсорний екран зламаний або екран не відповідає, очевидно, ви не можете ввести пароль для розблокування iPhone. UkeySoft Unlocker допомагає вам, він видаляє заблокований екран з iPhone без пароля. Він використовується для видалення 4-значних / 6-значних паролів, Touch ID і Face ID на iPhone або iPad. Крім того, користувачі також повідомили, що їх iPhone були заблоковані за допомогою блокування активації iCloud, тому що вони забули свої паролі. UkeySoft Unlocker також є хорошим помічником, коли вам потрібно видалити Apple ID з будь-яких iDevices без пароля або зняти блокування активації iCloud в iOS 13, 12 і більш ранніх версіях. Тепер дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб дізнатися, як розблокувати iPhone з відказали екрану без пароля за допомогою UkeySoft Unlocker.

 • Розблокувати відключені iPhone / iPad / iPod touch без iTunes або iCloud;
 • Розблокувати зламаний екран, заблокований, заблокований або чорний екран iPhone;
 • Видалити пароль з будь-якого відключеного iPhone / iPad / iPod touch легко;
 • Високий рівень успішної розблокування. в порівнянні з iTunes і іншим програмним забезпеченням для розблокування iOS на ринку;
 • Розблокувати Apple ID з будь-якого iDevice без пароля;
 • Розблокування блокування активації iCloud для вашого iPhone / iPad / iPod;
 • Тримайте ваші програми і дані в безпеці при видаленні Apple ID.
READ  Як закачати музику на iPhone без PC

Як відключити можливість включення екрану дотиком на iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone XS, iPhone XR і iPhone X

Включення екрану подвійним постукуванням по ньому стало популярною функцією багатьох апаратів на Android. З її допомогою стало можливим швидко активувати пристрій, що не намацуючи захованої збоку або зверху кнопки харчування. В iPhone такої проблеми з самого початку не було. апарат завжди можна було включити за допомогою кнопки Додому. Але починаючи з iPhone X така кнопка зникла.

Але користувачам замість дали можливість активувати дисплей за допомогою простого дотику. Це дозволяло швидко переглянути повідомлення на заблокованому ще екрані, переглянути віджети і відкрити Пункт управління.

Функція Вихід зі сну киснем виявилася лаконічною і зручною. Проте з нею пов’язана одна проблема. виявилося легко розбудити смартфон випадковим і небажаним дотиком. Згодом робота в такому режимі може привести до прискореного розряду батареї. Кожен раз, щоб активувати екран потрібна енергія, а користувач може і не підозрювати про постійне включення-вимкнення екрану пристрою, лежачого, наприклад, в сумці. Але існує можливість відключення цієї функції, що знадобиться не використовують її користувачам.

Функція Вихід зі сну киснем є ексклюзивною для iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone XS, iPhone XR і iPhone X.

Як відключити можливість включення екрану дотиком на iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone XS, iPhone XR і iPhone X

Перейдіть розділ «Універсальний доступ».

Відкрийте меню Дотик і встановіть перемикач Вихід зі сну киснем в положення Виключено, щоб деактивувати цю функцію.

Тепер після блокування iPhone просте натискання на екран не призведе до його активації.

Схема користування пристроєм не дуже зміниться з відключенням цієї функції. iPhone все одно буде автоматично включати екран з блокуванням, коли користувач бере смартфон в руки. Ця функція апаратів на iOS називається Підняття для активації (детально) і доступна на будь-яких iPhone, починаючи з iPhone 6s. Її теж можна включити або виключити в меню Установки → Екран і яскравість.

Як розблокувати iPhone 6 / 6s з помилкою «iPhone відключений»

UkeySoft Unlocker це ідеальне рішення для розблокування забутого пароля iPhone. Він розроблений не тільки для розблокування екрану блокування iPhone, але і для видалення облікового запису iCloud і Apple ID з будь-якого активованого iPhone без пароля. Це дозволяє вам розблокувати iPhone 6 / 6S без пароля але всього за кілька кліків. UkeySoft Unlocker грає велику роль, коли ваш телефон відключений, ви забули пароль блокування екрану або отримали старий iPhone, але заблоковані. Слідуйте цим важливим вказівкам, щоб виправити відключений iPhone 6 / 6s без iTunes або iCloud.

Що може зробити UkeySoft Unlocker для вас

 • Видаліть 4/6-значний код доступу, Touch ID з iPhone 6 / 6s без пароля.
 • Виправити відключений iPhone 6 / 6s без iTunes або iCloud.
 • Видаліть 4-значний / 6-значний пароль, Touch ID і Face ID з будь-якого iPhone / iPad.
 • Розблокуйте iPhone, коли він відключений, заблокований, розбитий екран або не працює Face ID або Touch ID.
 • Розблокуйте Apple ID і обліковий запис iCloud з будь-якого активованого iPhone / iPad / iPod Touch без пароля.
 • Повністю сумісний з останніми версіями iOS 13.5 / iPadOS і iPhone 11.

Тут ми обговоримо деталі того, як розблокувати iPhone 6 / 6s без пароля за допомогою UkeySoft Unlocker. Це програмне забезпечення в даний час підтримує комп’ютери Mac, і наші розробники роблять все можливе для розробки версії для Windows, я думаю, що вона скоро буде випущена.

підкажіть: тобі потрібно авторизуватися перш ніж ви зможете комментіровать.Еще немає аккаунта. Будь ласка, натисніть тут, щоб зареєструватися.

Гарячі рішення. ТАКОЖ НА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ UkeySoft

Шукаєте секретний код доступу для розблокування будь-якого iPhone? Використовуючи секретний код доступу для розблокування iPhone і iPad, вам буде потрібно віддалена розблокування iCloud. У цій статті ви дізнаєтеся, як розблокувати iPhone за допомогою комп’ютера або без нього.

Екран iPhone зламаний або не відповідає? Як ввести пароль на iPhone з розбитим екраном, щоб отримати до нього доступ? Ця стаття навчить вас корисного методу введення пароля на зламаному екрані iPhone, ви також можете дізнатися, як розблокувати зламаний екран iPhone і iPad.

Чи не можете ввести пароль на iPhone з розбитим екраном? Спробуйте рішення, згадані в статті, щоб ввести пароль на iPhone з розбитим екраном, і ви також можете використовувати інструмент розблокування iPhone, щоб розблокувати розбитий екран iPhone без пароля.

Як видалити пароль з відключеного iPhone? Як розблокувати iPhone, якщо ви забули пароль? У цій статті ви дізнаєтеся, як видалити пароль з заблокованого iPhone / iPad за допомогою iTunes, iCloud або UkeySoft iPhone Unlocker.

Як розблокувати iPhone 6 / 6s без пароля за допомогою UkeySoft Unlocker

Запустіть UkeySoft Unlocker запустіть UkeySoft Unlocker після установки, і вам будуть представлені два варіанти. «Розблокувати Apple ID» і «Код розблокування екрану». клацніть останній.

Підключіть сюди iPhone 6 / 6s за допомогою USB-кабелю і натисніть «Далі».

Запустіть режим відновлення в iPhone 6 / 6S Якщо у вас iPhone 6s і більш ранні версії, iPad або iPod touch: натисніть і утримуйте одночасно кнопки «Додому» і «Верх» (або «Бічна»). Тримайте їх, поки не побачите екран режиму відновлення.

Тепер програма почне завантажувати пакета прошивки для вашого iPhone 6 або iPhone 6s. Після цього натисніть «Пуск», щоб почати розблокування iPhone 6 без пароля.

Розблокуйте iPhone 6 / 6S без пароля

Тепер натисніть кнопку «Почати розблокування», щоб почати злом, але ви не можете зберегти свої дані.

В кінці він покаже хід розблокування, а після завершення пароль буде ефективно видалений. Тепер ви зможете встановити новий пароль iPhone і Touch ID на вашому iPhone 6 / 6s. Якщо у вас є резервна копія iTunes або iCloud, ви можете відновити всі iPhone з резервної копії.

Як розблокувати iPhone 6 / 6S без пароля

Джастін Сабріна Оновлене в липні 21, 2020

«Боже мій, я ввів занадто багато неправильних цифр на своєму iPhone 6 і в результаті отримав відключений iPhone. Тепер мій iPhone 6 говорить: «iPhone відключений, встановіть з’єднання з iTunes», чи є спосіб видалити мій забутий пароль iPhone 6? »

Якщо комусь не вдається розблокувати iPhone або iPad кілька разів, неминуче з’явиться повідомлення про помилку «iPhone відключений, встановіть з’єднання з iTunes» або «iPhone відключений, спробуйте ще раз через X хвилин». Це відбувається, коли ваша дитина використовує випадковий пароль, щоб спробувати розблокувати ваш телефон. Можливо, це iPhone, яким ви давно не користувалися. Хоч би яка була причина, ви отримаєте результат і не зможете отримати доступ до свого iPhone. Отже, як прибрати екран блокування iPhone? Тепер Apple оновила до серії iPhone 11, що означає, що деякі користувачі могли виключити ваш iPhone 6/6. Якщо ви забули свій 4/6-значний пароль для iPhone 6 / 6s, то ви можете знайти рішення в цій статті. Тут ми пояснюємо, як обійти пароль блокування екрану iPhone 6 / 6S і внесіть зміни: вам потрібно буде відновити свій пристрій, видаливши його вміст, але, по крайней мере, ви зможете використовувати його знову. Що ж, iTunes і iCloud. це перший вибір багатьох користувачів iOS, але вони не працюють на 100%.

розблокування iPhone

Видаліть Apple ID, екран блокування, екранний час і блокування MDM з пристроїв iOS без пароля.

Як приховувати від сторонніх текст повідомлень з екрану блокування на iPhone або iPad

Попередній перегляд повідомлень в iPhone і iPad. функція дуже корисна. Проте, якщо ви бажаєте не відображати, наприклад, текст листування з повідомлення на екрані блокування, функцію можна відключити.

Тут є три опції. «Завжди», «Без блокування» і «Ніколи».

За замовчуванням в iOS активована опція «Завжди». Якщо ви не ділитеся конфіденційною інформацією в месенджерах, електронній пошті або в SMS і не боїтеся, що хтось сторонній побачить вміст повідомлень, можете сміливо залишати її включеною. Скориставшись функцією «Підняття для активації», ви можете прочитати повідомлення безпосередньо з екрану без необхідності що-небудь натискати.

Якщо в електронних листах або повідомленнях ви обговорюєте теми, які хотіли б приховати від сторонніх очей, краще вибрати варіант «Ніколи». В такому випадку ви будете отримувати повідомлення лише про те, що в певному додатку вам доставлено повідомлення.

Опція «Без блокування» приховує вміст повідомлень з екрану блокування, однак в разі, якщо iPhone розблоковано, попередній перегляд буде активований.

Як приховувати текст в повідомленнях вибіркових додатків на заблокованому екрані iPhone або iPad

У разі, якщо необхідно приховати текст повідомлень в якомусь певному додатку, то в додатку «Налаштування» відкрийте розділ «Повідомлення» та виберіть потрібну програму.

Перейдіть в меню Показ мініатюр і поставте галочку напроти пункту Ніколи.

Я все налаштував, але щось не працює

Про всяк випадок перезавантажте пристрій. Майте на увазі, що деякі програми можуть конфліктувати з настройками iOS через наявність власних налаштувань повідомлень всередині програми. Так, наприклад, Telegram і Instagram мають своїми інструментами для ретельної настройки повідомлень в параметрах програми. Для того щоб Повідомлення iOS працювали правильно, включите повідомлення в самій програмі.

Як заховати ненависну смужку Dock на iPhone

Боремося з білою підкладкою без джейлбрейка.

Що спільного між робочим столом OS X і iOS? І там, і там є меню швидкого доступу Dock для найпотрібніших програм. На iOS-пристрої, незалежно від того, на якій сторінці робочого столу ви перебуваєте, доступ до Телефону, Пошті, Повідомленням або браузері здійснюється миттєво.

Але є один нюанс, який трохи вибивається із загального вигляду системи (зрозуміло, на любителя). Світла підкладка в цьому самому меню Dock.

Зараз розповім, як її прибрати і замість цього:

Як на мене, то виглядає реально акуратніше, а всі налаштування зводяться до установки «правильних» шпалер.

Детальний опис кроків, які потрібно зробити для отримання результату.

Насамперед відкрийте Налаштування. Основні. Універсальний доступ. Збільшення контрасту і відключіть повзунок навпроти пункту Зниження прозорості. Це обов’язковий пункт.

У браузері Safari з iPhone відкрийте це посилання і збережіть сірий фон в галерею смартфона.

Відкрийте програму Фото та виберіть щойно завантажену картинку. Тапнув за пунктом Поділитися, встановіть картинку в якості шпалер.

READ  Виключений iPhone заряджається

Обов’язково виберіть пункт Заставка, а потім встановіть на Екран «Додому».

Поверніться на Робочий стіл і меню Dock більше не буде дошкуляти світлим градієнтом.

Примітка: Ця фішка пов’язана зі специфікою роботи мобільної операційної системи iOS 9.3. У попередній інструкції ми домоглися промальовування круглих папок, попередньо встановивши скріншот, розмір якого 3 × 3 пікселі.

Цього разу ми позбулися градієнта Dock, застосувавши в якості шпалер зображення, розмір якого 1 × 1 піксель. Колір шпалер відрізняється від підведеного системою градієнтом. Можливо, різні комбінації дозволів можуть привести до ще більш цікавого результату? експериментуйте!

Можливо, проблема з Bluetooth

Іноді віджет може з’являтися через прив’язаних до пристрою аксесуарів. Він з’являється, коли ви слухаєте музику в машині, а потім просто не зникає.

Можна спробувати забути аксесуари і видалити їх з налаштувань.

Зайдіть в Настройки Bluetooth і натисніть на іконку «i» поруч зі стереосистемою машини. Потім забудьте пристрій. Те ж саме виконайте і в настройках стереосистеми. Після цього перезавантажте пристрій.

Можна зробити це з усіма аксесуарами, але проблема напевно полягає саме в стереосистеми машини.

Після перезавантаження можете заново підключити всі аксесуари.

Примусово закрийте програму з музикою

Часто проблема в додатку, через яке ви слухали музику. Яким би воно не було (Pandora, Spotify, Apple Music і т.д.), спробуйте його примусово закрити. Якщо у вас iPhone X і новіше, проведіть пальцем від нижнього краю екрану і зупиніться в середині, щоб відкрити перемикач додатків. Знайдіть потрібне і свайпом вгору закрийте додаток. На старих моделях двічі натисніть кнопку Home і смахніте додаток вгору.

Після виходу з програми віджет повинен зникнути. Якщо цього не відбулося, пробуйте наступне рішення.

Для видалення програми з музикою

Якщо попередні способи не допомогли, спробуйте видалити додаток, в якому ви слухали музику. Не бійтеся видаляти навіть Apple Music, оскільки ви завжди зможете завантажити його заново в App Store.

Видаліть цю програму, перезавантажте пристрій. Віджет повинен зникнути.

перезавантажте пристрій

Це універсальне рішення багатьох проблем, і перезавантаження може допомогти і в вашому випадку.

Перезавантажте свій пристрій, і, можливо, віджет зникне.

Як прибрати віджет з музикою на заблокованому екрані iPhone

Коли ви включаєте музику на iPhone або iPad, iOS автоматично відображає на заблокованому екрані віджет з плеєром. Зазвичай він зникає через пару хвилин після того, як ви вимкніть музику, але буває і так, що система зависає, і він не зникає взагалі.

Нижче ми розповімо про декілька способів вирішити цю проблему. Почнемо з найпростіших, а в кінці перерахуємо варіанти на крайній випадок.

Варто відзначити, що контролювати появу віджета можна. Якщо грає музика, він з’явиться на заблокованому екрані, і нічого з цим зробити не можна. Але є рішення на випадок, якщо віджет жевріє сам по собі. До них і перейдемо.

Перевірте, що музика виключена

Знаємо, це очевидно, але іноді все виявляється настільки просто. Про всяк випадок перевірте, що ви точно вимкнули музику. Зазвичай віджет зникає через пару хвилин після зупинки музики.

Якщо нічого не допомогло

Якщо вам не допомогло жодне з рішень вище, поновіть свій пристрій до останньої доступної версії iOS. Якщо не допоможе і це, доведеться відновлювати свій iPhone або iPad. Зайдіть в Настройки Основні Скидання Стерти контент і налаштування.

Старі і нові прошивки для продуктів Apple

Як прибрати годинник з iPhone з блокування іншими способами?

Як вже говорилося в нашій статті, спосіб видалення віджетів залежить від версії встановленого програмного забезпечення. Якщо користувач не зміг видалити непотрібні годинник з екрану вищевказаним способом, йому необхідно виконати наступні дії:

Затиснути палець на головному екрані свого iPhone нема на значках або віджети, а просто на порожньому місці. Ця дія має викликати меню налаштувань, яке допоможе користувачеві позбутися від докучливих годин.

Після проведення даних маніпуляцій, поруч з годинником (в правому верхньому куті) повинен з’явитися червоний хрестик. Для видалення потрібно натиснути на цей хрест.

незручні години

Розглянемо, як прибрати годинник з iPhone з блокування екрану. Як правило, при першому запуску смартфона від компанії Apple людина бачить стандартну “айфоновскую” заставку і величезні годинник, які заважають більшій половині користувачів.

Для того щоб вирішити цю проблему і поставити власний аватар, фото дитини або коханої людини, простим змахування або натисканням на віджет часу користувач не зможе прибрати годинник і зайву, непотрібну йому інформацію (погоду, пробки і т. Д.). Для цього необхідно перейти в розділ налаштувань власного пристрою і починати роботу вже звідти.

Алгоритм дій для того, як прибрати годинник з iPhone з блокування:

Необхідно на першій вкладці пристрою Apple перейти в розділ управління, натиснувши на іконку шестерень.

Оскільки версії iOS регулярно оновлюються, пункти меню можуть бути різними, все залежить від конкретної моделі смартфона і його прошивки. У меню потрібно знайти піктограму, в назві якої присутні слова “Блокування екрану” або “Екран блокування”.

Подальший крок полягає в тому, щоб знайти пункт, пов’язаний з часом ( “Налаштування часу”, “Встановлення” і т. Д.). Варто відзначити, що на деяких моделях пункти меню можуть бути англійською мовою.

Заключний крок. Навпаки знайденого “тимчасового” пункту повинен виднітися зелений повзунок. Для того щоб прибрати непотрібний віджет з основного екрану, потрібно перевести цей повзунок в неактивний режим.

Як поміняти годинник на екрані блокування iPhone

Також існує певна кількість людей, яким дійсно потрібні годинник на головному екрані, але не влаштовує їх розмір. Для таких користувачів існує спеціальне програмне забезпечення, яке перебуває в AppStore. Залежно від автора і популярності, подібне програмне забезпечення може бути як платним, так і безкоштовним.

Як прибрати годинник з iPhone з блокування екрану

Після придбання “яблучного” смартфона покупець відразу ж виявляє на екрані блокування заводські віджети, встановлені за замовчуванням на заводі. Кожен користувач має свої власні інтереси і переваги, наприклад, щоб замість часу на екрані відображалася тільки особиста або сімейна фотографія. У цій статті ми поговоримо про те, як налаштувати iPhone і як прибрати годинник з екрану блокування.

Застарілий метод позбавлення від годин

Для використання цього методу потрібно повторити ті ж маніпуляції, що вказані вище, але тиснути на хрестик не доведеться, достатньо буде просто перетягнути годинник в кошик, розташовану на головному екрані. Швидше за все, даний метод вже неактуальний, оскільки він використовувався на давно застарілих (3-го і 4-го покоління) смартфонах Apple.

Підводячи підсумки “Як прибрати годинник з iPhone з блокування”, ми бачимо відразу кілька простих рішень, з якими впорається навіть новий любитель техніки Apple, раніше ніколи їй не користувався. Варто звернути увагу на те, що при використанні додаткових “тимчасових” віджетів необхідно завантажувати їх тільки з AppStore, оскільки програмне забезпечення, внесене з зовнішніх джерел, може порушити роботу найкращого за статистикою смартфона.

Як зробити замітку на екрані iPhone?

Швидке створення замітки на екрані блокування

Щоб змінити налаштування, перейдіть в меню «Налаштування» «Нотатки», натисніть «Нотатки на заблок. екрані »і виберіть один з варіантів. Торкніться екрану блокування аксесуаром Apple Pencil і створіть замітку. Вона буде автоматично збережена в програмі «Нотатки».

Як відкрити доступ до камери на iPhone?

Перейдіть в меню «Налаштування» → «Конфіденційність» на iPhone, iPad або iPod touch. Виберіть пункт «Фотографії».

Як прибрати годинник з екрану блокування?

Як прибрати час (годинник) з екрану блокування телефону

 • Переходимо в «Налаштування».
 • Відкриваємо меню з параметрами часу і дати.
 • Тиснемо «Подвійні годинник».
 • деактивувавши опцію.

Як прибрати з екрану блокування час на iPhone?

Натисніть і утримуйте годинник на головному екрані. Перетягніть годинник в іншу частину екрана. Щоб перемістити годинник на інший головний екран, перетягніть віджет вправо або вліво.

Як поділитися нагадуванням на iPhone?

Як поділитися списком нагадувань на iPhone, iPod touch і iPad?

 • Відкрийте програму “Нагадування» на iOS-пристрої.
 • Виберіть інтересуемой список.
 • У правому верхньому куті натисніть «Правка».
 • У списку виберіть меню «Поділитися».
 • Натисніть кнопку «Додати учасника».
 • Тапніте по кнопці «» і виберіть зі списку контакт.

Як видалити нагадування з календаря на iPhone?

Дізнайтеся, що робити, якщо на ваш iPhone приходять небажані запрошення календаря або повідомлення про події. Видалення певних запрошень календаря

 • Відкрийте програму «Календар».
 • Натисніть на календар.
 • Прокрутіть вниз, потім натисніть «Видалити календар».

Як прибрати камеру з екрану блокування iPhone iOS 13?

Просто проведіть вліво по екрану, щоб перейти до камери, натисніть кнопку спуску затвора, і все готово! Хоча це, безсумнівно, крута функція, деякі з вас можуть захотіти відключити доступ до камери з екрану блокування на вашому iPhone, щоб ніхто не робив знімки без вашого дозволу.

Як прибрати, додати або налаштувати віджети на iPhone

За замовчуванням, при змахування вправо на домашньому екрані або екрані блокування iPhone відкривається екран «Сьогодні» з віджетами: деякі з них можуть бути корисні, деякі. не дуже, а деякі користувачі і зовсім вважають за краще відключити віджети iPhone, особливо на екрані блокування. Самі віджети «з’являються» як частина встановлюваних додатків, що мають таку функціональність. Зрозуміло, присутні і стандартні: Пропозиції Siri, Екранний час, Погода, Музика та інші.

У цій інструкції докладно про можливості настройки віджетів на екрані iPhone, про те, як їх можна додавати і прибирати при необхідності, а також про можливості повного відключення віджетів iPhone на екрані блокування (що може бути корисним з точки зору конфіденційності).

Як відключити віджети на екрані блокування iPhone

Віджети на екрані блокування можуть бути зручні, але не завжди безпечні, якщо iPhone виявиться в чиїхось руках. При необхідності ви можете відключити відображення віджетів на екрані блокування:

 • Зайдіть в Настройки. Touch ID і код-пароль, введіть ваш пароль.
 • Прокрутіть внизу до розділу «Доступ з блокуванням екрана».
 • Вимкніть пункт «Сегодня». При необхідності можна відключити і інші елементи, щоб вони не відображалися на заблокованому екрані.

Після виконаних дій віджети екрану «Сьогодні» перестануть показуватися на екрані блокування.

Налаштування віджетів на домашньому екрані

Для того, щоб перейти до списку доступних віджетів, прибрати непотрібні або додати нові на домашньому екрані iPhone виконайте наступні кроки:

 • Перейдіть на екран віджетів свайпом зліва направо.
 • Внизу списку віджетів натисніть кнопку «Змінити».
 • Ви побачите список доступних віджетів: у верхній частині. включені на вашому iPhone зараз, в нижній. ті, які можливо включити.
 • Прибрати або додати віджети ви можете, натискаючи відповідні кнопки «Плюс» і «Мінус» (після цього також потрібно натиснути «Видалити».
 • Для зміни порядку віджетів використовуйте переміщення рядка за допомогою трьох смужок в правій частині.
 • Після закінчення змін просто натисніть «Готово» в правому верхньому кутку.
 • Ще один спосіб додати віджет програми, яке має таку функціональність. довге утримання іконки програми на домашньому екрані, потім. вибір пункту «Додати віджет».

У міру установки нових додатків (або видалення старих) список доступних віджетів може змінюватися. з’являтися нові і зникати старі. Якщо видалити всі віджети в настройках, екран зліва від домашнього екрану нікуди не зникне. на ньому все так же залишиться кнопка «Змінити» і рядок пошуку. Повністю прибрати його не вийде.

Видалення забутого пароля з iPhone за допомогою Dr.Fone для iOS Unlocker

Розблокування iOS є однією з функцій Набір інструментів Dr.Fone для iOSможет вона тобі допоможе обійти заблокований екран iPhone без втрати даних. Можна видалити заблокований екран iPhone без пароля. Цей набір інструментів iOS. Видалення заблокованого екрану дозволяє легко знімати екрани блокування, якщо ви забули пароль на своєму пристрої або просто не знаєте пароль на старому iPhone або iPad. Ви можете використовувати цю програму, щоб позбутися від невідомого пароля за 5 хвилин. Перед тим як це зробити, вам потрібно знати наступне: функція «Знайти iPhone / iPad» повинна бути відключена. Потім ви можете успішно розблокувати пристрій, не виконуючи повне відновлення його до заводських налаштувань. Сумісний з останніми версіями iPhone X, iPhone 8 (Plus) і iOS 11.

READ  Камера краще ніж у iPhone 11

Підключіть ваш заблокований iPhone до комп’ютера Запустіть і запустіть iOS Toolkit. Locked Screen Removal на комп’ютері і виберіть «ОтперетьСреді всіх інструментів.

Підключіть заблокований iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Потім натисніть «Запустити» У програмі.

Завантажте iPhone в режимі DFU Дотримуйтесь інструкцій програми для завантаження iPhone в режим DFU.

-Вимкніть заблокований iPhoneНажміте і утримуйте кнопку зменшення гучності і кнопку живлення разом протягом секунд 10Отпустіте кнопку харчування і утримуйте кнопку зменшення гучності, поки пристрій не перейде в режим DFU.

Підтвердіть інформацію iPhone Після того, як пристрій знаходиться в режимі DFU, програма відобразить інформацію про пристрій, таку як генерація телефону, версія iOS і т. Д. Якщо інформація невірна, ви можете вибрати правильну інформацію з випадаючих списків. Потім натисніть «Завантажити», Щоб завантажити прошивку для вашого пристрою.

Розблокувати iPhone заблокований екран без втрати даних Після успішного скачування прошивки натисніть «Відкрий зараз», щоб розпочати розблокувати ваш iPhone без пароля.

Ваш iPhone буде успішно розблоковано протягом декількох секунд.

Видалити заблокований екран iPhone з відновленням заводських налаштувань

Якщо ви створили резервну копію вашого iPhone на комп’ютері, ви можете використовувати цей метод, щоб розблокувати заблокований екран iPhone і відновити його до заводських налаштувань iTunes.

Підключіть заблокований iPhone до комп’ютера. Виберіть iPhone на бічній панелі iTunes і клацніть вкладку «Зведення». Клацніть “Перевірити наявність оновлень», потім натисніть кнопку «Відновити».

Всього три кроки, ви завершили iPhone до заводських налаштувань iTunes. Примітка. Таким чином будуть видалені всі дані і настройки на вашому пристрої. Якщо ви не хочете очищати пристрій, ви можете спробувати наступне рішення.

Видалити забутий пароль з iPhone

Мій iPhone заблокований, і я забув його пароль. Я намагаюся розблокувати його кілька разів, але не вийшло. Як прибрати заблокований екран iPhone без пароля і без втрати даних на ньому?

Забули пароль iPhone 8, чи можливо видалити забутий пароль iPhone без iTunes?

У мене є старий iPhone 7 plus, але я не знаю його пароля, як видалити пароль на iPhone 7? спасибі за допомогу.

Чи знаєте ви, що багато користувачів iPhone, такі як ви, забули пароль блокування екрана на пристрої і вам потрібно видалити заблокований екран на ньому, не втрачаючи дані? Тут ми перераховуємо багато ситуацій, які вам потрібно видалити забутий пароль з iPhone:

 • Коли ви забули пароль від iPhone, і вам необхідно терміново отримати доступ до вашого телефону.
 • Пошук шляхів відновлення пароля, коли ваш чоловік (дружина) або один змінили пароль iPhone.
 • Зниклий iPhone, і ви хочете дізнатися законного власника, щоб повернути його йому або їй.
 • Спроба отримати доступ до вашого пристрою, щоб очистити його, перш ніж видати його.
 • Потрібно видалити код вашого улюбленого / сім’ї / друзів і отримати доступ до пристрою, щоб щось перевірити.

Коли вам потрібно видалити пароль з iPhone із заблокованим екраном, більшість людей можуть спробувати відновити заводські налаштування пристрою за допомогою iTunes. Звучить добре і може вирішити вашу проблему. Однак відновлення пристрою до заводських налаштувань призведе до видалення всіх даних і налаштувань на вашому пристрої після обходу пароля на ньому. Насправді, це не єдиний спосіб розблокувати заблокований екран iPhone за допомогою iTunes. Ще одне рішення для розблокування пароля iPhone. використання сторонньої організації. Видалення пароля iPhone знаряддя праці. Давайте порівняємо звичайний метод і інший метод, який ми тут представимо вам в частині 2 і частини 3.

Видалення забутого пароля з iPhone за допомогою UkeySoft Unlocker

Забули пароль Apple ID? Забули пароль на екрані iPhone? Як розблокувати свій Apple ID без пароля? У цій частині ми представимо більш потужний інструмент розблокування iPhone і інструмент розблокування Apple ID.

UkeySoft Unlocker не тільки може допомогти вам розблокувати iPhone, якщо ви забули пароль або не знаєте пароль від старого телефону, але також може допомогти вам видалити Apple ID з усіх активованих iPhone або iPad. Використовуючи професійний інструмент для розблокування iPhone, вам не потрібно вивчати спеціальні технічні знання, тоді ви зможете розблокувати свій iPhone / iPad.

 • Розблокувати Apple ID на iPhone / iPad без пароля
 • Видалити паролі екрану iPhone / iPad без iTunes
 • Розблокувати відключений iPhone / iPad без iTunes або iCloud
 • Видаліть 4-значний / 6-значний код доступу, Touch ID і Face ID з iPhone / iPad
 • Повна сумісність з останніми версіями iOS 13 / 12.4 / iPadOS і iPhone 11/11 Pro / XS / XS Max / XR

Запустіть інструмент розблокування iPhone на комп’ютері і виберіть «Код розблокування екрану», перш ніж підключати iPhone до комп’ютера через USB-кабель.

Переведіть iPhone в режим відновлення або режим DFU.

Скачайте прошивку для iPhone і перевстановіть її на пристрій.

Почніть видалення пароля екрану iPhone, потім ваш iPhone перезавантажиться з екраном підказок «Hello».

Дізнайтеся докладний посібник користувача: Як видалити пароль і Apple ID на iPhone

Поради: якщо ви забули свій пароль Apple ID? Або проблема із заблокованим iCloud, UkeySoft Unlocker також може допомогти вам обійти активацію iCloud на iPhone. Як обійти активацію iCloud на iPhone

Збільшений масштаб екрана iPhone: причини і їх усунення

Привіт. Сьогодні ми розглянемо рідкісну, але від цього не менш можливу проблему, пов’язану зі збільшеним масштабом екрану iPhone. Від моделі iPhone це не залежить, і від версії iOS теж.

Якщо зображення на вашому iPhone раптом стало непристойно збільшеним, і телефоном стало неможливо користуватися, швидше за все, у вас активована функція Збільшення (Zoom). Що робити і як її відключити, читайте нижче.

Як я вже сказав, «збільшений масштаб екрану iPhone» НЕ є поломкою або якийсь непереборний проблемою. Взагалі-то це чергова функція iPhone, яку Ви просто ще не освоїли.

А функція ця називається «Збільшення» і знаходиться вона тут: Налаштування Основні Універсальний доступ Збільшення.

Отже, ось що потрібно зробити для того, щоб екран iPhone став виглядав як раніше:

 • КРОК 1. Торкнемося ДВІЧІ ТРЬОМА ПАЛЬЦЯМИ для зменшення масштабу до 100%. Так, саме так (де) активується функція «Збільшення». Буває і таке, що притуливши телефон до вуха, збільшення відбувається само собою.
 • КРОК 2. Тепер давайте відключимо дану безглузду функцію. Заходимо в Настройки Універсальний доступ Збільшення і відключаємо свитч навпроти слова Збільшення.

Якщо у вас виникнуть проблеми з відключенням Збільшення на iPhone, дану операцію можна виконати і за допомогою комп’ютера (iTunes). Для цього робимо так:

 • КРОК 1. Підключіть пристрій до будь-якого комп’ютера з встановленим iTunes.
 • КРОК 2. Клацніть по влаштуванню, коли воно з’явиться у верхній лівій частині вікна.
 • КРОК 3. В поле Параметри клацніть на кнопці Налаштувати Універсальний доступ
 • КРОК 4. Виберіть пункт «Не використовувати» і підтвердіть ОК.

Ну ось якось так! Чи не складно адже було? Якщо ця стаття виявилася вам корисною, обов’язково поділіться з іншими в соціальних мережах (кнопки нижче). І не забудьте підписатися на оновлення

Хто знає які ще проблеми можуть виникнути в майбутньому з вашими «Яблуко», а тут завжди Я. розумний, добрий і красивий!

Що робити, якщо забув пароль для Екранного часу на iPhone

Одна з фішок iOS 12 дозволяє встановлювати ліміт на використання певних функцій системи, забороняє користуватися тими чи іншими програмами довше встановленого режиму, вводить обмеження на відвідування деяких сайтів або сервісів.

Екранний час. це логічний розвиток фішки під назвою Обмеження, яка існувала на наших аксесуарах до виходу iOS 12.

При включенні екранного часу встановлюється чотиризначний код, він буде потрібно для внесення змін в налаштування даного блоку, для відключення екранного часу або для продовження встановленого ліміту на використання програм або ігор.

Як пропонують відключити Екранний час без пароля в Apple

Якщо забули пароль, який встановлюється при включенні, а тепер фішка заважає нормально користуватися пристроєм, доведеться відновлювати прошивку. Ніяких резервних способів для скидання або зміни пароля не передбачено.

Навіть наявність Apple ID, пошти, паролів і відповідей на секретні питання не допоможе у такому випадку.

В Apple пропонують банально скинути прошивку через iTunes

Після такої операції, зрозуміло, пароль в розділі Екранний час пропаде, але ось після відновлення даних з резервної копії (якщо вона створювалася вже з паролем) обмеження повернеться на місце.

Чудова фішка, яку можна відключити лише ціною втрати всіх даних на пристрої.

Як відключити Екранний час без шуму і пилу

Виявляється, пароль банально зберігається в резервної копії пристрою в абсолютно доступному вигляді. Ніякого захисту і шифрування. заходь і бери.

Аналогічна ситуація була і з паролем від розділу Обмеження для попередніх версій iOS.

Ентузіасти з GitHub розробили просту термінальну утиліту для отримання пароля з резервної копії системи.

Переходимо на сторінку проекту і викачуємо останню версію програми для macOS або Windows.

Підключаємо iPhone до комп’ютера і запускаємо iTunes.

У розділі з підключеним пристроєм міняємо спосіб створення резервної копії з iCloud на Цей комп’ютер і застосовуємо зміни.

Створюємо резервну копію в iTunes.

Запускаємо завантажену утиліту. Додаток запитає пароль, якщо включена опція шифрування резервної копії. Для тих, хто не пам’ятає даний пароль, є інструкція по скиданню.

Через хвилину додаток видасть повідомлення, в якому підкаже встановлений пароль від Екранного часу.

Таким же способом можна дізнатися пароль від Обмежень в iOS 11 і старіших версіях системи.

Для особливо пережівательний і вразливих:

Утиліта абсолютно безпечна, вона викладена на одному з найбільших порталів, де програмісти і розробники діляться напрацюваннями та прикладами коду.

Представлений вихідний код утиліти, будь розбирається користувач може самостійно переконатися в тому, що програма не збирає призначених для користувача даних і не відправляє нічого в мережу.

На час роботи утиліти можете взагалі відключитися від мережі або включити брандмауер для відстеження мережевих потоків.

На жаль, подібним способом можуть скористатися діти, батьки яких встановили обмеження на використання певних програм або тимчасові ліміти.

Apple потрібно щось робити з цим, але, судячи з того, що пароль давно зберігається в незахищеному вигляді, ситуацію виправляти не збираються.

BETATECH.COM.UA 2022