Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як прибрати блокування з кнопкового телефону

Table of Contents

Поновлення за рішенням Google аккаунт

Смартфони під управлінням Android можна розблокувати через прив’язаний в системі облікового запису Google, за умови, що ви пам’ятаєте його. Такий спосіб працює на пристроях з операційною системою Android до версії 5.0 (Lollipop). Телефон повинен бути підключений до мережі через Wi-Fi або через мобільний інтернет.

 • Наберіть на екрані блокування 5 і більше разів довільний пароль або ключ. Ще не з’явиться повідомлення про те, що пристрій заблоковано. Натисніть «Забули пароль?».
 • Далі ввести дані від свого облікового запису Google. Після чого введіть новий пароль для екрану блокування.

прибрати, блокування, телефон

Обійдіть захист за допомогою облікового запису Google

Деякі пристрої на Android 4.4 і старіших версіях ОС дозволяють знімати блокування екрану за допомогою облікового запису Google. За умови, що апарат підключений до інтернету.

Щоб перевірити, чи підтримує ваш смартфон цей метод, введіть будь-який пароль, ПІН-код або графічний ключ п’ять разів. Після п’яти неправильних спроб введення на екрані повинна з’явитися напис «Забули пароль?» або схожа підказка. Натисніть на неї і введіть логін і пароль від аккаунта Google, з яким синхронізовано ваш пристрій.

Після успішного входу екран розблокується. Якщо пароль від аккаунта Google ви теж забули, спробуйте відновити доступ до нього за допомогою спеціального сервісу компанії.

Як розблокувати телефону на Android, якщо забув пароль

Сьогодні багато смартфони працюють на Android. До таких належать ZTE, Fly, Honor, Xiaomi, Meizu, HTC, BQ, Asus, OPPO, Samsung, Lenovo, Huawei, Alcatel. Також на цій ОС працюють девайси МТС, Sony і багато інших. Але як розблокувати ці пристрої, якщо не пам’ятаєш пароль?

Скидання через Google

Якщо ви з якихось причин не можете потрапити в меню Recovery скинути телефон до заводських налаштувань, це можна зробити через особистий кабінет на аккаунта Google https://myaccount.google.com.

 • Знадобиться комп’ютер або планшет з виходом в інтернет.
 • Ви повинні авторизуватися в своєму акаунті.
 • Далі відкрийте сторінку «Безпека та вхід» / «Пошук пристрою».
 • Виберіть своє заблокований пристрій і пройдіть авторизацію.
 • Виберіть. «Видалити всі дані з цього пристрою».
 • Прочитайте попередження про те, що з пристрою буде видалена вся інформація користувача і підтвердіть.
 • Файли на карті пам’яті залишаться недоторканими, але все ж карту краще витягти.
 • Смартфон буде скинутий при першому підключенні до мережі.
 • Після вам потрібно буде налаштувати його як новий пристрій.

Samsung E1080 блокировка телефона

Викликаємо помилку сімкарти

Інший спосіб здійснюється за допомогою сімки будь-якого оператора. Він досить простий, але буде зручний тільки в разі вільного доступу до SIM-слоту. Розглянемо також на прикладі Samsung:

 • Вимикаємо телефон і вставляємо SIM-ку;
 • Включаємо пристрій і відразу ж починаємо рухати SIM-картою по гнізду;
 • Як і в першому випадку, домогтися потрібного ефекту виходить не з першого разу і доводиться повторювати все знову до появи на екрані завантаження написи «Зачекайте»;
 • Продовжуємо переміщати сімку до появи повідомлення «Збій роботи SIM-карти»;
 • Тепер є можливість набрати універсальний інженерний код скидання налаштувань 27673855 #;
 • Відбувається автоматичне перезавантаження телефону;

Відбудеться Скидання всіх параметрів до заводських установок, і пароль буде забутий.

На жаль, з кожним роком все важче знайти необхідну версію операційної системи, кабель для підключення до стаціонарного комп’ютера і програмне забезпечення для домашньої перепрошивки застарілого телефону, і в разі проблем все частіше доводиться звертатися в сервісний центр. Проте старі добрі кнопкові телефони випускаються багатьма виробниками (Мтс, Мегафон, Флай, Philips, Нокіа, Samsung, Вертекс, Вігор, ЗТЕ, Кенексі, Мікромакс, Ірбіс, експл, DEXP, Дигма, престиж, Алкатель, Моторола, Флер) до цих пір.

Для розблокування гаджетів, піднятого в даній статті, можуть допомогти спеціальні інженерні паролі, причому не тільки для розблокування. Список кодів можна подивитися тут. Пам’ятайте, що у кожного виробника вони свої, і чим більше і відомішим компанія, тим легше вам буде знайти і ПО, і спец.паролі.

Усунення екрану блокування

Якщо ви бажаєте прибрати екран блокування, то доведеться покопатися в налаштуваннях. Втім, лякатися не варто. Якщо ви будете слідувати нашій інструкції, то весь процес забере у вас всього пару хвилин:

В налаштуваннях виберіть «Паролі та безпека», а потім перейдіть в розділ «Пароль».

Введіть поточний пароль (навіть, якщо у вас вибраний вхід за відбитком пальця), щоб підтвердити, що ви є власником пристрою. Натисніть на кнопку «Відключення захисту» і у вікні виберіть «Ок».

Після цього захист буде відключена, а всі збережені відбитки пальців видалені. На старіших пристроях порядок дій буде трохи відрізнятися:

Зайдіть в «Налаштування».

Зайдіть в розділ «Безпека». Залежно від телефону, цей крок пропускається.

Виберіть пункт «Блокування екрану».

Тут натисніть «Ні» або «Відсутній».

Так ви зможете відключити графічний ключ або зняти будь-які інші види блокування екрану. Однак не забувайте, що система може зажадати ввести пароль або PIN-код, якщо такий був встановлений. Це зроблено з метою безпеки. раптом зараз в ваших руках знаходиться чужий смартфон? Тому прибрати пароль з екрану блокування без його введення не вийде.

READ  Як зробити резервне копіювання на iPhone

Види екранів блокування

Але для початку трохи теорії. Якщо ви повністю вимкніть блокування екрану, то це може привести до деяких проблем. Google неспроста збільшує функціонал екрану, дозволяючи прямо з нього перейти до фотозйомки, здійснення дзвінка, а іноді і деяким іншим функціям. Якщо вам не подобається традиційний вид розблокування девайса, то чому б не спробувати інший?

На момент написання статті стандартними для Android були такі види блокувань екрану:

  Свайп по екрану. той самий традиційний метод розблокування. Введення PIN-коду. дуже старий метод, який є досить захищеним. Найпростіший підбір PIN-коду тут не працює, так як після декількох невдалих спроб з’являється таймер. новий введення буде доступний тільки після його закінчення. Графічний ключ. ідеально підходить для тих, хто краще запам’ятовує візуальну інформацію, а не набір цифр. Відбиток пальця. найнадійніший спосіб захистити інформацію, що міститься на смартфоні. Обхитрити дактилоскопічний датчик практично неможливо. Райдужна оболонка ока. її сканування впроваджено в Samsung Galaxy S8 і S8. У майбутньому такий метод розблокування буде впроваджуватися і в інші флагманські апарати. Введення пароля. найдовший метод розблокування. Пароль відрізняється від PIN-коду тим, що в ньому можуть міститися букви і інші символи.

У Google Play можна знайти безліч інших екранів блокування. Вони можуть використовувати інші методи. наприклад, рішення математичної задачі. Але це вже швидше баловство, ніж реальне поліпшення існуючої системи.

Як відключити блокування екрану на Android?

Деяким людям здається, що екран блокування на сучасних смартфонах зовсім не потрібен. Якщо ви теж так вважаєте, то познайомтеся з матеріалом, в якому описаний процес відключення екрану блокування.

За замовчуванням будь-який смартфон або планшет після натискання на його кнопку включення пропонує зробити свайп по екрану. Тільки після цього ви потрапите на робочий стіл. Це зроблено для того, щоб девайс не вчинив якісь дії самостійно, перебуваючи у вашій кишені. Компанія Google робить все для того, щоб екран блокування був максимально зручним. Але іноді люди все ж задаються питанням, як відключити блокування екрану на Android. Зробити це можна дуже просто.

Що робити, якщо графічний ключ або пароль забуті?

Все набагато складніше, якщо ви забули пароль, PIN-код або графічний ключ. В такому випадку ви навіть не потрапите в розділ з настройками. На щастя, на деяких пристроях проблема вирішувана. Графічна блокування екрану після кількох невдалих спроб введення ключа може запропонувати потрапити на робочий стіл іншим чином. ввівши дані від свого аккаунта Google.

Якщо на смартфоні відключений доступ в Інтернет, то вам доведеться скинути настройки до заводських, скориставшись режимом Recovery. Призначені для користувача файли з телефону при цьому будуть видалені, як і всі налаштування. Заодно буде усунена блокування екрану. вона повернеться до свого колишнього вигляду, коли необхідно провести пальцем по дисплею.

Як відключити блокування екрану на смартфоні Samsung?

Якщо у вас встановлена ​​блокування екрану на смартфоні Samsung, ви завжди можете її відключити. Що це означає? Якщо вам потрібно, щоб після натискання на кнопку живлення відразу з’являвся робочий стіл, дане питання вирішується через налаштування системи.

Якщо на пристрої встановлено пін-код або пароль, введіть його при розблокуванні смартфона.

Вкажіть поточний пін-код, пароль або інший варіант для розблокування пристрою.

Якщо дані введені вірно, далі залишиться тапнуть по рядку «Ні».

В цьому випадку при натисканні на кнопку живлення або «Додому» буде відразу ж відкритий робочий стіл. Але такий спосіб розблокування не є безпечним, так як будь-який, до кого потрапить смартфон, отримає доступ до інформації на ньому. Чи не рекомендуємо його використовувати.

Якщо ж вам всього лише треба, щоб екран не вимикався довше 30 або 60 секунд, відкрийте розділ «Дисплей».

Далі натисніть на рядок «Тайм-аут екрана».

Зазначений час екран вимикатися НЕ буде.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

Как разблокировать графический ключ Samsung

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Як відключити блокування екрану на Huawei і Honor

Як розблокувати екрану на Huawei, якщо система показує помилку в вигляді «Заборонено адміністратором»? Деяким користувачам не потрібна представлена ​​стандартна функція в смартфонах. Якщо Huawei забороняє відключати блокування, аргументуючи це наявною політикою шифрування або правами адміністратора, то варто ознайомитися з доступними способами в нашій статті. Розглянемо, як можна вимкнути цю функцію.

Як розблокувати екрану на телефоні Honor і Huawei

Детальна інструкція, підходяща для всієї лінійки Honor і Huawei:

 • Зайдіть в налаштування телефону.
 • Далі перейдіть в розділ блокування екрану, як зазначено на скріншоті.
 • Натисніть на вкладку «Пароль».
 • Вкажіть пароль-пін, якщо ви встановлювали його на смартфоні.
 • Виберіть «Графічний ключ».
 • У наступному вікні система продемонструє попередження. Якщо ви встановите графічний пін-код для заблокованого екрана, то це відключить розблокування по відбитку. Просто натисніть «Далі».
 • Намалюйте ключ за власним бажанням.
 • Потім Android зажадає налаштувати пін, потрібний для процедури відновлення.
 • Встановивши пін, збережіть налаштування і вимкніть екран.
 • Знову натисніть на кнопку включення смартфона. Система попросить намалювати ключ, щоб розблокувати телефон.
 • Зробіть п’ять неправильних спроб. Після невірних зазначених ключів смартфон попередить про блокування всієї системи на пів хвилини.
 • Дочекавшись відведеного часу, в самому низу натисніть на «Аварійний код» і вкажіть пін, що ви встановлювали в настройках.

Після виконаних дій блокування дисплея повинна відключитися.

Також існує інший метод, що дозволяє відключити блокування екрану на Huawei або Honor:

 • Знову зайдіть в параметри і виберіть вкладку «Безпека».
 • У самому низу знайдіть розділ, завдяки якому можна стерти учетку. Видаліть сертифікати в цій же вкладці. Не бійтеся, інформація на смартфоні збережеться.
 • Коли ви проведете очищення зайдіть в налаштування блокування екрану і відключіть пароль, просто вибравши пункт «Немає».
READ  Як відключити блокування екрану на Samsung

Ми розглянули всі доступні варіанти, що дозволяють відключити стандартну функцію телефону. Якщо ви зробили все правильно і згідно з описаною інструкції, то смартфон перестане вимагати пін або інший тип пароля при розблокуванні екрану.

Як розблокувати телефон Nokia?

 • комп’ютер (або будь-який його аналог: ноутбук, нетбук, планшет) з доступом в Інтернет;
 • USB кабель, відповідний до телефону;
 • програма Nokia PC Suite, яка повинна бути попередньо встановлена ​​на Вашому комп’ютері і (бажано) оновлено до останньої версії. Завантажити її можна з офіційного сайту компанії Нокіа (nokia.ua);
 • програма Nokia Unlocker Tool, яка також повинна бути на Вашому комп’ютері.

Далі запускаєте програму, вставляєте кабель в комп’ютер і підключаєте до телефону. Коли телефон буде розпізнано програмою Nokia PC Suite, можна запускати програму NokiaUnlockerTool. Після цього телефон буде пізнаний і цією програмою. Проводьте запит коду і програма повинна розблокувати телефон. Якщо ж цей спосіб не допоможе, то звертайтеся в ремонт телефонів або найближчий сервісний центр виробника Вашого мобільного апарату.

Розблокування телефону, залежно від марки виробника

Багато сучасних моделей телефонів підтримують функцію захисту телефону за допомогою спеціальних паролів, які користувач встановлює самостійно. Але завжди є ризик забути встановлений Вами ж код, що унеможливить подальшу експлуатацію мобільного апарату. В такому випадку розблокувати телефон можна використовувати функцію обнулення прошивки. Іншими словами. це скидання всіх налаштувань телефону до заводських значень. Звичайно, Вам потім заново доведеться виробляти всі встановлені раніше налаштування, але іншого виходу немає. Цей вид розблокування телефону різний для різних виробників.

Розблокування пам’яті телефону

Деякі моделі телефонів дозволяють окремо закривати доступ до різних файлів, які знаходяться в пам’яті (або телефону, або найчастіше додаткової карти пам’яті). В такому випадку, знову ж таки, не виключено, коли Ви не будете знати (або пам’ятати) встановлений пароль і функціонал пристрою буде для Вас частково недоступний. Це дуже неприємно, коли необхідна Вам інформація начебто знаходиться під рукою, але в той же час не доступна для Вас. Для вирішення цієї проблеми доведеться замислитися над розблокуванням карти пам’яті. Є такий варіант, як форматування, який дозволить швидко вирішити питання з незнанням коду. Але він не вирішить питання відновлення інформації, так як вся вона буде знищена в результаті форматування. Тому такий варіант підходить не всім. Всі інші способи, що дозволяють розблокувати пам’ять телефону, грунтуються на застосуванні додаткового програмного забезпечення. Для цього Вам буде потрібен кабель, який йшов в комплекті з телефоном (або був придбаний Вами додатково) для його підключення до комп’ютера, або кардрідер (невеликий пристрій, який дозволить прочитувати інформацію з карти пам’яті, підключаючи її до комп’ютера окремо від телефону). Одна з програм, за допомогою якої можна робити розблокування. JetFlash Recovery Tool. Завантажити її можна з офіційного сайту розробників. Її також можна застосовувати і для форматування карти пам’яті.

Головне, щоб Ви усвідомлювали всі свої дії і прекрасно розуміли те, що Ви робите. Інакше можна просто порушити працездатність телефону, яку не завжди вдається відновити. Так що якщо Ви не знаєте самі як розблокувати телефон, зробити якесь інше дію з ним, то краще зверніться за допомогою до професіоналів. Але я все-таки сподіваюся, що Ви не будете стикатися з подібними проблемами і будете з розумом звертатися зі своїм телефонним апаратом.

Як розблокувати телефон Samsung?

Телефони цього виробника також оснащені функцією блокування доступу за допомогою спеціального захисного коду, який легко можна забути Якщо у Вас стався саме такий випадок (ну або хтось інший заблокував Ваш телефон, всяке буває) і Ви не знаєте як розблокувати телефон, то встановіть собі на комп’ютер програму з назвою Samsung @ home 9.41. З її допомогою Ви легко зможете впоратися з цією проблемою. Функціонал цієї утиліти досить простий, і Ви зможете без особливих зусиль розібратися з її настройками.

Розблокування SIM-карти телефону

Невелика пластикова картка з чіпом посередині. це те незамінний пристрій, без якого мобільний телефон просто не потрібний як такої. Мова йде, природно, про SIM-карті. Чіп, який в ній застосовується, хоч і невеликих розмірів, але дозволяє зберігати певний обсяг інформації, яка часто є конфіденційною. Для збереження цих даних також використовують технологію мінімізації за допомогою так званого PIN-коду, який запитується при кожному вмиканні телефону. Якщо Ви невдало введете пін-код три рази, то мобільний пристрій буде запитувати у Вас інший код, так званий PUK-код. Він зазвичай складається з восьми цифр і надається Вам разом з SIM-картою. Якщо Ви не можете використовувати телефон через незнання PIN-коду, то просто скористайтеся PUK-кодом. Якщо ж і його Ви не знаєте і він ніде не записано (а документи від SIM-карти загублені, наприклад), то перше, що потрібно зробити. це подзвонити на номер служби підтримки Вашого мобільного оператора. Там Вам підкажуть як дізнатися свій PUK-код (можливо навіть вдасться з’ясувати його по телефону). Якщо ж можливості зателефонувати немає, то зверніться до найближчого сервісного обслуговування абонентів, захопивши з собою SIM-карту і телефон, в якому вона використовувалася (у Вас також можуть зажадати паспорт). Номери операторів мобільного зв’язку України, а також спосіб швидкого зв’язку з ними Ви можете переглянути]] тут]].

Як розблокувати телефон, заблокований оператором?

Цей вид блокування застосовують оператори мобільного зв’язку з тією метою, щоб унеможливити використання телефону (як правило, брендованого) в мережі іншого оператора. Якщо Ви вставите іншу SIM-карту (будь-якого іншого оператора), то при включенні телефон буде запитувати у Вас пароль або код розблокування. Тоді виникає питання «як розблокувати код телефону?». Кращий варіант, звичайно, якщо у Вас досить лояльний оператор, який люб’язно надасть Вам код під час дзвінка в Support. Для цього потрібно буде лише назвати IMEI свого телефону (номер, який є індивідуальним для кожного апарату, зазвичай знайти його можна під батареєю телефону). Але це ідеальний варіант, який можливий вкрай рідко. Якщо оператор відповів Вам відмовою, то не варто впадати у відчай, тому що повно умільців, які розблокують Ваш телефон за допомогою перепрошивки. Докладні мануали часто можна зустріти в мережі, так що при достатньому рівні знань Ви зможете виконати цю процедуру самостійно. Але якщо Ви не впевнені в своїх силах і знаннях, то краще доручити цю роботу фахівця. Часто для розблокування використовується програма jailbreak, яка підтримується такою відомою компанією, як Apple.

READ  Як прибрати відкриті вкладки на iPhone

Розблокування смартфона Android

Наведені нижче рекомендації дуже залежать від встановленої версії операційної системи і від того, які додатки до неї вніс виробник смартфона. Проте, спробувати варто кожен з них. На старій тепер уже, версії Android 4 розблокувати ПІН або графічний ключ можна досить просто. після декількох невдалих спроб правильно ввести у Вас з’явиться посилання для відновлення доступу. І якщо Ви пам’ятаєте пароль до облікового запису Google, яка заведена на телефоні, то Вам без проблем вдасться зняти блокування через віддалений доступ! Тут правда варто обмовиться. смартфон повинен бути підключений до мобільного Інтернету або до мережі WI-FI. Ще один спосіб, який працює на новіших версія операційної системи. віддалене управління Android. Доступний він тут. посилання. Це дуже зручний і досить-таки функціональний інструмент, за допомогою якого можна відстежити свій апарат, а так само управляти їм з комп’ютера.

Как разблокировать графический ключ

Щоб зняти блокування з телефону, спочатку виберіть пункт «Заблокувати» і встановіть новий пароль. Потім розблокуйте і зайдіть на девайс вже з новим паролем. Profit!

Для смартфонів і планшетів Samsung є спеціальна фірмова утиліта Dr.Fone. Вона так само дозволяє відновити доступ до операційної системи телефону, скинути графічний пароль або блокування SIM-карти.

Іноді зняти блокування Android можна наступним чином:

Внизу екрана натисніть на «Екстрений виклик». 2. Введіть десять разів символ «» 3. Двічі натисніть на введену ланцюжок символів і виберіть «Копіювати». 4. Вставте скопійовані символи в кінці вже введеної послідовності зірочок. 5. Повторіть дію. Так треба робити до тих пір, поки апарат вся довжина поля не буде заповнена і не відмовиться вставляти символи. Підсумком буде скопійована довга-довга рядок з зірочок. 6. Поверніться до екрана блокування. Відкрийте програму «Камера» провівши пальцем по екрану знизу вгору. 7. Відкрийте настройки натиснувши на значок шестерінки. 8. Android зажадає ввести пароль. Натисніть на поле і тримайте поки не з’явиться команда «Вставити». Вставте скопійовані зірочки в поле введення. 9. Повторюйте процедуру до тих пір, поки екран не розблокується і знову не відобразиться доступ до системи. 10. Profit!

У тому випадку, коли потрібно розблокувати телефон щоб їм користуватися і при цьому дані не важливі. можна зробити скидання до заводських параметрах через завантажувальний меню апарату.

Щоб це зробити. вимкніть пристрій, затисніть «гойдалку» регулювання гучності в сторону зниження разом з клавішею включення. Тримаємо їх у такому стані поки телефон неможливо завантажитися в режимі Recovery. Вибираємо варіант «wipe date / factory reset». Після цього апарат повинен скинути всі поточні параметри і настройки, що допоможе зняти блокування через пін-код або графічний ключ!

Як зняти блокування з телефону якщо забув пароль або PIN-код

Пам’ять людини. саме велике сховище даних в світі і саме ненадійне до того ж. Що робити, якщо забув PIN-код і як зняти блокування з телефону Android або iOS, якщо забув пароль. Вся складність ситуації полягає в тому, що на апараті зазвичай зберігаються потрібні або важливі дані та контакти, втрачати які зовсім не хочеться. При цьому зламати апаратну захист сучасних смартфонів і планшетів досить складно.

А в деяких випадках навпаки. не настільки важливі дані, скільки потрібно розблокувати свій телефон щоб банально їм користуватися. Я хочу навести декілька порад, виконати які під силу будь-якому користувачеві. І вже якщо вони не допоможуть. тільки доведеться нести гаджет в сервісний центр.

Як зняти блокування з iPhone

C «яблучними» телефонами від Apple все йде ще складніше. Спосіб розблокування апарату залежить від того, яка версія iOS встановлена ​​на iPhone. Виходячи з цього треба шукати в Інтернеті уразливості, які дозволяють обійти блокування.

Так само, іноді може допомогти ось що. Натисніть на екрані блокування смартфона кнопку «Home». Цим Ви зможете викликати голосового помічника Siri. Задайте питання. «Скільки зараз час». У відповідь на екрані повинні з’явиться годинник. Торкніться спочатку до години, а потім. натисніть значок «плюс», що знаходиться в правому верхньому куті дисплея. Далі треба ввести декілька довільних букв в рядок введення. Виділяємо їх і копіюємо. Потім двічі натискаємо на введені літери щоб з’явилося контекстне меню. вибираємо стрілку і пункт «Поділитися». Вибираємо варіант «Повідомлення» і вставляємо скопійовані раніше символи в рядок «Кому». Чекаємо кілька секунд і тиснемо кнопку «Home». Після цього телефон повинен розблокуватися. Готово!

Ось ще один варіант як розблокувати iPhone:

Якщо інших варіантів крім скидання до заводських параметрах немає. можна спробувати і цей варіант. Reset iPhone можна зробити через додаток iTunes прямо з комп’ютера, до якого треба буде кабелем підключити телефон. Само-собою, всі дані будуть стерті.

BETATECH.COM.UA 2022