Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як прибрати енергозберігаючий режим на iPhone

Table of Contents

Як вмикати / вимикати режим енергозбереження на iPhone або iPad не заходячи в настройки

Режим енергозбереження. нова опція iOS 9, що дозволяє скоротити споживання заряду акумулятора iPhone або iPad за рахунок відключення деяких функцій і зменшення продуктивності. На жаль, щоб активувати збереження заряду необхідно зробити мінімум 3 дії. запустити додаток Налаштування, відкрити розділ Акумулятор і активувати безпосередньо сам Режим енергозбереження.

Користувачам iOS-пристроїв з джейлбрейком пощастило більше. У цьому матеріалі ми розповімо як швидше включати або відключати режим енергозбереження на iPhone або iPad.

За допомогою Твіка Activator

Оновлений Твік Activator для iOS 9 отримав підтримку управління активацією Режиму енергозбереження. активувати заповітну опцію можна за одну дію, причому перебуваючи в будь-якому місці OC. Як це зробити.

Встановіть Твік Activator з Cydia.

Запустіть Activator (іконка з’явиться на робочому столі) iPhone або iPad і перейдіть в розділ Скрізь.

Із запропонованого списку дій виберіть найбільш зручне, наприклад, Статус бар. Подвійне торкання статус бару.

У розділі Налаштування виберіть пункт Low Power.

Все, тепер при подвійному торканні статус бару (рядки з годинником) буде проводитися включення або виключення Режиму енергозбереження.

Энергосберегающий режим iPhone �� Вредит ли энергосберегающий режим батареи iPhone?: техноканал

З Пункту управління

Low Power Flipswitch. нова джейлбрейк-настройка, яка дозволяє швидко включити або деактивувати Режим енергозбереження на пристроях під управлінням iOS 9.

Твик Low Power Flipswitch дозволяє додати перемикач режиму енергозбереження в панель швидкого доступу в Пункті управління. Тепер користувач зможе швидко включити або вимкнути енергозберігаючий режим. Варто зазначити, що для роботи Low Power Flipswitch необхідно попередньо встановити Твік FlipControlCenter від Райана Петрича, який також нещодавно було оновлено підтримкою iOS 9.

Після установки FlipControlCenter необхідно зайти в налаштування Твіка і переконатися в тому, що він активований. Як видно з прикладу, розміщеного вище, інсталяція Low Power Flipswitch як активного перемикача дозволяє швидко включити / відключити енергозберігаючий режим безпосередньо на панелі Пункту управління.

Для чого потрібен енергозберігаючий режим

Застосування опції Power Reserve значно подовжує термін його служби навіть при мінімальному заряді батареї. Так, в умовах відсутності можливості зарядити Apple Watch застосування Еко-режиму. найкраще рішення. Крім того, можна користуватися цією функцією, коли немає необхідності у використанні базового функціоналу годин або там, де рекомендується відключення пристроїв, наприклад, в літаку. З повністю зарядженою батареєю при активації енергозбереження годинник зможуть пропрацювати без заряджання до семи днів.

READ  Як відключити Google Assistant на Xiaomi

Включення Еко-режиму передбачає відключення всього основного функціоналу, у вашому розпорядженні залишиться лише дві опції. відображення часу і створення скріншотів. Робота з додатками, підтримка екранів і інші функції будуть недоступні.

Активація опції стане в нагоді також при заміських поїздках. А після того, як ви добралися до зарядного пристрою, і економити заряд батареї нема чого, є кілька способів, кожен з яких виведе Apple Watch з Еко-режиму. Ви можете застосувати будь-який зручний для вас, розглянуті вони будуть нижче.

Как научить iPhone автоматически включать Режим энергосбережения | Яблык

спосіб третій

Через iPhone режим енергозбереження деактивує так само, як і включається з різницею в тому, що повзунок необхідно перемістити в положення відключення. Перезавантаження годинах в даному випадку не потрібна.

Як відключити енергозберігаючий режим

Коли необхідність у використанні функції відпала, постає питання про те, як вимкнути Еко-режим на Apple Watch. Виконати це зовсім нескладно, як і в випадку з активацією. Вивести годинник з енергозбереження можливо кількома методами.

спосіб другий

Є ще один варіант, як відключити економний режим в Apple Watch:

 • Затискаємо і утримуємо бічну кнопку включення годин до появи яблучного логотипу;
 • Через невеликий проміжок часу пристрій перезавантажиться, що також дозволить йому вийти з Power Reserve.

Як зрозуміти, що Smart годинник перейшли в енергозберігаючий режим

При переході пристрою в режим економії заряду користувач може подивитися час або зробити скріншот, інші можливості доступні тільки при нормальному функціонуванні. Так, при активному режимі енергозбереження для перегляду часу потрібно натиснути бічну кнопку на корпусі годин, оскільки відстежити руки пристрій теж не буде.

Щоб отримати інформацію про використання заряду батареї «яблучних» Smart годин, за допомогою програми «Годинник»:

 • Запускаємо на iPhone «Watch»;
 • Переходимо до розділу параметрів «Основні»;
 • Знаходимо тут пункт «Використання», перегортаємо вниз, де будуть відомості щодо використання акумулятора годин.

Як включити або відключити економний режим в Apple Watch

Творці розумних годин Apple не оснастили пристрій «живучою» батареєю, але подбали про збереження заряду іншим способом, запровадивши функцію Power Reserve. Якщо можливість зарядити Apple Watch відсутня, активація енергозберігаючого режиму в такому випадку буде дуже корисна. Використовуючи функцію, ви зможете продовжити життєздатність «яблучних» годин, звичайно, пожертвувавши при цьому цілу низку функцій. Активувати енергозбереження можна різними способами, при решти 10% зарядки користувачеві буде також запропоновано встановити режим економії енергії. При відсутності необхідності в функціонуванні цієї опції в Apple Watch, її можна так само просто і відключити.

спосіб третій

Варіант активації заощадження заряду за допомогою iPhone, що вимагає наявності спеціального софту на смартфоні з установкою розширення, що дозволяє в розділі «Годинник» спостерігати заряд акумулятора Apple Watch. Включаємо режим енергозбереження для годин через iPhone:

 • Відкриваємо додаток Watch на смартфоні;
 • Переходимо в розділ основних налаштувань;
 • У меню знаходимо «Режим економії енергії» і переводимо перемикач в активне положення.
READ  iPhone 7 відновлення кнопки home

Що таке енергозберігаючий режим і на які функції він впливає

Режим енергозбереження був задуманий і реалізований виробниками Apple як корисна утиліта для життя, що дозволяє здорово заощадити заряд батареї iPhone, що є важливим зручністю для багатьох користувачів. Дана опція дозволяє додати iPhone до 2-3 додаткових робочих годин.

Як це працює? Як тільки ми підключаємо режим енергозбереження на iPhone, операційна система починає «економити» сили і продуктивність девайса. наприклад, автоматично відключає вивантаження пошти, завантаження оновлень, анімацію інтерфейсу і так далі).

Якщо енергозберігаючий режим підключений в Настройках, то він буде включатися автоматично в ті моменти, коли Ви не працюєте з пристроєм деякий час. Про це буде сигналізувати головний екран. іконка батарейки на ньому перетвориться з білої в жовту.

Знаходиться режим енергозбереження в розділі Налаштування, в меню Акумулятор. там його можна підключити і при необхідності вимкнути. У наступному розділі надамо покрокову ілюстровану інструкцію, як відключити режим енергозбереження.

Для яких пристроїв підходить стаття

Корисна утиліта в формі режиму енергозбереження була додана розробниками Apple на пристрої iPhone і iPad з появою iOS 9. Механізм дій при підключенні і відключенні режиму однаковий для всіх iOS. Тому, інструкції з користування даними режимом, наведені в нашій статті, будуть актуальні для всіх пристроїв, на яких встановлена ​​ця операційна система і наступні. Тобто, для більшості існуючих і використовуваних в даний час моделей iPhone:

Режим СУПЕР ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЯ НА iPhone. Максимальная экономия батареи!. Как включить?

 • iPhone 5
 • iPhone 6/6 plus
 • iPhone 7/7 plus
 • iPhone 8/8 plus
 • iPhone X / XS / XR / XS Max
 • iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max.
 • iPhone 12 / 12mini / 12 Pro / 12 Pro Max.

Відключаємо енергозберігаючий режим через Пункт Управління та Siri

Якщо на Вашому iPhone встановлена ​​iOS 11 і вище, активувати і декактівіровать економний режим батареї можна швидко. прямо з Пункту Управління на Головному екрані.

 • Свайпаем на головному екрані пальцем вгору з нижньої частини, щоб викликати меню Пункту Управління.

Свайпаем пальцем вгору на головному екрані для виклику Пункту управління

 • Натискаємо на жовту іконку із зображенням батарейки (при активному режимі енергозбереження вона завжди жовтого кольору). Як тільки ми відключимо режим, іконка стане чорно-білого кольору.

Натискаємо на жовту кнопку з батарейкою для деактивації режиму енергозбереження

При вимкненому енергозберігаючому режимі, іконка буде чорно-біла

Для багатьох користувачів стало простіше управляти своїм iPhone за допомогою голосового помічника, тому з появою iOS 12 розробники додали до Siri і можливість включення / вимикання режиму економії енергії.

Щоб скористатися даною опцією, потрібно викликати голосового помічника, натиснувши тривало клавішу Home і сказавши «Привіт, Siri!», Потім дати голосову команду: «Вимкни режим енергозбереження».

Відключаємо енергозберігаючий режим через Siri

Як відключити економний режим на iPhone (режим енергозбереження)?

Питання заряду акумулятора на смартфоні щодня хвилює багатьох. Незважаючи на те, що сучасні айфони оснащені потужними батареями, користувачі протягом дня встигають швидко «посадити» акумулятор, знімаючи і переглядаючи відео, працюючи в різних додатках.

Тому частенько досвідчені користувачі ставлять пристрій в режим економного витрати батареї.

Сьогодні в статті поговоримо про те, що таке енергозберігаючий режим, де він знаходиться на iPhone, і як відключити режим енергозбереження.

READ  Де знаходиться корзина в телефоні Honor

Покроковий спосіб відключення через Налаштування

Відкриваємо Налаштування, щоб перейти до відключення режиму енергозбереження

Прокрутити вниз до підміню Акумулятор, і заходимо в нього, щоб перейти до відключення режиму

 • У розділі Акумулятора ми побачимо, що енергозберігаючий режим підключений. про це буде свідчити движок зеленого кольору навпроти даної опції. Щоб деактивувати режим енергозбереження, просто пересуваємо тумблер в пасивне положення (сірий колір).

Готово! Тепер режим економії заряду батареї на своєму пристрої не включатиметься автоматично. до тих пір, поки Ви самі знову його НЕ активуєте.

Пересуваємо движок тумблера з активного в пасивний стан, щоб вимкнути енергозбереження

Так виглядає відключений режим заощадження енергії

Як ми бачимо, при необхідності відключити режим енергозбереження можна швидко і просто, вибравши один із зручних способів. через Налаштування вручну, або буквально «в два кліка» через Пункт Управління або попросивши Siri. Сподіваємося, наші інструкції були корисні, і кожен користувач вибере найбільш зручний для себе спосіб.

Бажаємо продуктивної роботи з Вашими Apple-девайсами і довгого заряду батареї!

енергозберігаючий, режим, iphone

Що таке режим енергозбереження iPhone

Режим енергозбереження на iPhone дозволяє збільшити час автономної роботи яблучного смартфона від одного до трьох годин. Такий результат досягається за рахунок зниження продуктивності пристрою, відключення деяких візуальних ефектів, а також фонового оновлення програм і перевірки пошти.

енергозберігаючий, режим, iphone

Включити енергозберігаючий режим користувачі можуть вручну. Для цього достатньо просто перейти в Настройки. Акумулятор і активувати перемикач напроти пункту Режим енергозбереження.

Мобільний пристрій також може самостійно запропонувати користувачам активувати режим енергозбереження iPhone в тому випадку, якщо заряд акумулятора iPhone знизиться до 20% і 10%.

Варто відзначити, що на iPad такого режиму немає. В Apple вважають, що він не стане в нагоді власникам планшетів, які часто використовують такі пристрої будинку, де гаджет можна легко підзарядити.

Режим енергозбереження iPhone

Напевно, багато власників яблучних смартфонів помічали, що в деякі моменти індикатор заряду батареї може змінювати свій колір і ставати жовтим. Такі зміни означають, що включився режим енергозбереження iPhone. У цьому матеріалі ми розповімо про основні особливості режиму, а також про те, як повернути звичний індикатор заряду.

Як відключити енергозберігаючий режим

Відключити енергозберігаючий режим і повернути звичний колір індикатору батареї досить просто. Фактично у користувачів є два способи.

Найпростішим буде перейти в Настройки. Акумулятор і деактивувати режим енергозбереження.

Також користувачі можуть просто підключити iPhone до мережі і дочекатися того моменту, коли батарея смартфона буде заряджена більш ніж на 80%. в цьому випадку режим енергозбереження відключиться автоматично.

Окремо відзначимо, що енергозберігаючий режим на iPhone є досить дієвим методом, який дозволяє продовжити час автономної роботи яблучного гаджета. При бажанні користувачі можуть використовувати його «в зв’язці» з іншими простими способами. такими як відключення бездротових інтерфейсів, зниження яскравості і т.д.

BETATECH.COM.UA 2022