Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як прибрати клавіатуру з екрану iPhone

Table of Contents

Як включити / відключити смайлики на iPhone?

Спілкування на iPhone завжди стояло на першому місці, тому Apple робимо все можливе, щоб ми розуміли один одного якомога легше.

Засобом для спрощення спілкування служить така річ як «емодзі» або простою мовою. «смайлики». Їх дуже багато і реально можна спілкуватися на iPhone взагалі не використовуючи текст.

З кожним оновленням iOS їх стає все більше, тому скоро не будемо знати який краще смайлик поставити. Та й зараз очі нормально розбігаються.

Як ставити смайлики на iPhone

Не важливо в якій програмі вашого iPhone ви друкуєте текст, знайти і використовувати емодзі можна завжди. Та й вибір куди краще, ніж у інших додатків.

прибрати, екрану, iphone

На пристроях від Apple є окрема клавіатура зі смайликами і знайти її досить просто. Потрібно просто перемкнути мову клавіатури натиснувши на глобус.

Функции клавиатуры iPhone, о которых вы не знали!!!

Зараз вони відсортовані за категоріями, щоб вам було легше шукати потрібний символ. Можна знайти все що завгодно, щоб висловити свої емоції і дії як можна докладніше.

Вам залишається тільки вибирати правильні смайлики і спілкуватися в задоволення.

Як прибрати клавіатуру Емодзі і зберегти можливість введення смайликів

Відкрийте програму Налаштування операційної системи iOS на iPad.

Відкрийте розділ Основні.

Перейдіть в меню Клавіатура.

Виберіть меню Клавіатури.

Відкрийте Нові клавіатури.

Виберіть клавіатуру Емодзі.

Поверніться в попередній розділ.

Перейдіть в меню Скорочення.

Натисніть кнопку з зображенням плюса для додавання нового скорочення.

Задайте текстовий варіант смайла Емодзі в поле Скорочення і сам смайл в поле Фраза.

Збережіть отриманий результат.

Перевірте працездатність затії з допомогою будь-якого текстового поля. Я, наприклад, тут же перейшов в рядок браузера Chrome.

Поверніться в меню Клавіатура.

Перейдіть в меню Клавіатури.

Виберіть можливість Редагувати.

Видаліть клавіатуру Емодзі.

Таким чином, Ви можете повторити останні позначені дії кілька разів, щоб замінити всі необхідні Вам самі часто використовувані смайли самими звичайними текстовими повідомленнями. Упевнений, Вам знадобитися не більше десяти штук. Які переваги Ви отримаєте після всіх цих маніпуляцій? По-перше, Ви цілком і повністю позбудетеся від необхідності тривалого перемикання на клавіатуру Емодзі. По-друге, не будете зустрічати її в процесі бурхливої ​​листуванні під час простого перемикання між мовами. По-третє, Ви спростите собі життя, позбувшись від безглуздого пошуку необхідного смайла з величезного списку доступних, виділивши лише найцікавіші для себе улюбленого.

Така ось цікавинка лайфхак у нас вийшов. Свої думки з приводу нього обов’язково залишайте в коментарях до матеріалу. Більш того, там же Ви зможете поділитися будь-якими своїми подібними знахідками, які зможуть спростити комусь життя. Найцікавіші пропозиції ми обов’язково виділимо в окремі матеріали і опублікуємо на головній сторінці нашого сайту.

Як відключити смайлики емодзі в iPhone

Втім, відключити зайву розкладку віртуальної клавіатури зі смайликами Емодзі досить просто. достатньо перейти в меню Налаштування. Основні. Клавіатури, а потім зробити свайп вліво по «Емодзі» і натиснути «Видалити«, або використовувати кнопку «Змінити» в правому верхньому кутку.

Як відключити смайлики Емодзі на клавіатурі iOS 8

Вважається, що Сігетака Куріта (творець Емодзі) задумував свої усмішки не просто в якості інструменту для додання емоційного забарвлення повідомленнями, а планував замінити ними традиційний мову спілкування. На сьогоднішній день він як ніколи близький до мети. користувачі iPhone і iPad практично змушені використовувати піктограми замість символів.

Своєю популярністю на мобільних платформах «емодзі» зобов’язані розробникам, які повсюдно впроваджували 12-піксельні (12 x 12) зображення в свої віртуальні клавіатури для Android. У листопаді минулого року в Google вирішили за замовчуванням інтегрувати Emoji в усі версії мобільної платформи, починаючи з Android 4.4, аналогічне рішення в цьому році було прийнято і розробниками Apple. японські смайлики з’явилися в штатної клавіатурі iOS 8. Але, як виявилося, функція викликала однозначно позитивну реакцію не у всіх. наприклад, російськомовні користувачі змушені зайвий раз перемикати розкладку клавіатури, при переході від латиниці до кирилиці і назад, що дуже докучає. Втім, у разі відсутності потреби в регулярному використанні смайлів Емодзі, їх можна досить швидко відключити:

Переходимо в меню Налаштування. Основні. Клавіатура; 2. Вибираємо «Клавіатури» і робимо свайп вліво по рядку «Емодзі», потім тиснемо «Видалити»; 3. Щоб знову активувати функцію, необхідно знайти Емодзі в розділі «Нові клавіатури».

READ  Скільки мегапікселів в iPhone 11 pro max

Як зробити / прибрати емодзі на iPhone

А що робити, якщо ви переключаєте клавіатуру і смайли відсутні? Все досить просто, це означає, що вони у вас відключено і потрібно просто їх активувати.

Процес дуже простий, слідуємо таким крокам:

  заходимо в Налаштування та далі переходимо до Основних. Клавіатура;

 • натискаємо Клавіатури заходимо в Клавіатури. Нові клавіатури і листам в самий низ, поки не знайдемо Емодзі;
 • Тепер ви щасливий володар смайликів, ваші повідомлення будуть набагато веселіше. Не забувайте перевіряти список смайликів після чергового оновлення iOS.

  На сьогодні ці символи є кращими на мобільних пристроях, тому користуйтеся на ними на повну котушку. У деяких їх просто немає.

  Кому знадобиться QuickType?

  Ця функція до душі в першу чергу, для тих, хто дуже часто працює на англійській розкладці клавіатури (а ось російськомовної підтримки для цієї функції поки що немає). Для інших користувачів QuickType якраз не потрібен, а значить, ці поради призначені для них.

  До того ж, власникам iPhone старих версій від 4s до 5s вона доставляє додаткові незручності своїми габаритами на екрані. Причому “розростається” клавіатура саме в момент перемикання на англійську мову. Але ж навіть якщо ви будете працювати на російській мові, дана панель нікуди не дінеться і залишиться маячити на екрані, дуже відволікаючи і дратуючи. Вирішити цю проблему не складе труднощів навіть того з користувачів, хто вперше взяв у руки “яблучне” мобільний пристрій.

  Як вирішити питання з плаваючою панеллю-підказувачем слів QuickType?

  • “Згорнути” панель з робочого екрану за непотрібністю;
  • прибрати її назавжди.

  Як перевести QuickType в неактивний стан?

  Для того щоб дезактивувати цю неактуальну для вас функцію, необхідно виконати наступні дії:

  • Зайти в будь-який з “текстових” додатків (наприклад, можна вибрати Skype).
  • Тепер слід перейти на англійську клавіатуру: для цього буде достатньо торкнутися пальцем верхній панелі QuickType і потягнути вниз. На екрані залишиться тільки біла смужка. Якщо вам знадобиться знову активувати цю функцію, то досить просто потягнути цю смужку (тепер уже вгору).

  Дуже добре тут і те, що Skype запам’ятає вибір користувача навіть із закритою програмою. Вийде, що наступного разу при відкритті програми у вас не буде потреби проробляти всі зазначені дії знову.

  Як відключити панель QuickType в iPhone / iPad

  C виходом iOS 8 у власників гаджетів компанії Apple з’явилася можливість використовувати при наборі тексту функцію інтелектуального набору, яка отримала назву QuickType. Вона являє собою підказки, які будуть видаватися системою при безпосередньому введенні тексту.

  І, як завжди, думка користувачів відійшло на два табори: хтось виявився в захваті від цієї функції, а кому-то вона заважає. Наша стаття. якраз для останніх. Нижче будуть приведені докладні інструкції, як можна відключити або ж просто приховати підказки QuickType для iPhone і iPad.

  Як прибрати QuickType назавжди?

  При вирішенні повністю відключити функцію, то потрібно буде дотримуватися такого алгоритму:

  • Необхідно зайти в Налаштування.
  • вибрати Основні.
  • вибрати Клавіатура.

  Перевести перемикач Предикативно набору в неактивний стан.

  В результаті повинна з’явитися чиста клавіатура. Всі помилки тепер будуть виправлятися системою автокорекції.

  Як перемістити клавіатуру на екрані iPad

  Перемістити віртуальну клавіатуру з одного місця на екрані iPad на інше дуже просто. Для цього:

  Відкрийте на своєму iPad додаток, де використовується клавіатура (наприклад, «Нотатки»);

  Відкрийте новий документ (замітку), щоб з’явилася клавіатура;

  Натисніть і утримуйте значок клавіатури в нижньому правому куті клавіатури;

  У меню, виберіть «Відмінити закріплення»;

  Виберіть клавіатури і перетягніть клавіатуру цілком в потрібне місце на екрані (працює як в портретній, так і ландшафтної орієнтації).

  Таким чином ви зможете перетягнути клавіатуру в будь-яке місце на екрані iPad, вниз і вгору. Проте, розташовувати клавіатуру у верхній частині не дуже зручно, оскільки вона може закривати те, що ви друкуєте.

  Описаний вище спосіб працює тільки по відношенню до віртуальної клавіатури. Якщо ви використовуєте фізичну клавіатуру (наприклад, вбудовану в чохол або Smart Keyboard), просто поставте її на столі або іншій поверхні так, як вам зручно. Ще простіше йде справа з Bluetooth-клавіатурами, які можна розташовувати як душа забажає.

  Як уже згадувалося вище, віртуальну клавіатуру також можна розділити на дві частини. Це дозволить вам набирати текст за допомогою лише великих пальців обох рук.

  Що таке плаваюча клавіатура в iPad?

  З виходом iPadOS 13 в iPad з’явилася опція під назвою Плаваюча, що дозволяє зменшити клавіатуру до мінімальних розмірів з можливістю її переміщення в будь-яку частину екрану.

  Для активації Плаваючою клавіатури на iPad, натисніть і утримуйте кнопку із зображенням клавіатури в правому нижньому кутку віртуальної клавіатури, а потім виберіть Плаваюча в меню.

  Как ВКЛЮЧИТЬ ЭКРАННУЮ КНОПКУ HOME на iPhone? Не Работает кнопка Домой на Айфоне, Залипает и т.д.

  Клавіатура зменшиться до «айфон» розмірів.

  Для переміщення плаваючої клавіатури, натисніть і утримуйте смужку внизу клавіатури.

  Для того щоб повернутися до колишнього вигляду клавіатури, просто розсуньте (розтягніть) клавіатуру двома пальцями.

  Як переміщати вгору-вниз віртуальну клавіатуру на екрані iPad

  Чи знаєте ви, що клавіатуру iPad можна переміщати по екрану? Багатьом власникам «яблучного» планшета і невтямки, що віртуальну клавіатуру можна розташовувати в різних частинах екрану, пересуваючи її вниз і вгору для зручності використання. Залежно від ситуації, клавіатуру можна переміщати повністю або розділити на частини.

  READ  Як відновити вилучені фото на iPhone 7

  Як повернути клавіатуру iPad в початкове положення

  У будь-який момент ви можете повернути клавіатуру iPad в її початкове положення. Для цього:

  Відкрийте «Нотатки» або будь-яке інше додаток з клавіатурою;

  Натисніть і утримуйте значок клавіатури в правому нижньому кутку;

  В меню оберіть «Закріпити», і клавіатура повернеться на своє колишнє місце внизу екрана.

  Чому клавіатура виявилася не на своєму місці на екрані iPad?

  Якщо ви раптом виявили, що клавіатура виявилася у верхній частині екрану або в іншому недозволеному місці, то, швидше за все, ви (або хтось інший) випадково відкріпив її і перемістили. У дуже рідкісних випадках причиною переміщення клавіатури може стати збій в iOS. Хоч би яка була причина переміщення клавіатури, для того щоб повернути її назад, дотримуйтесь поданої вище інструкції.

  Варто зазначити, що можливість переміщення віртуальної клавіатури по екрану реалізована тільки в iPad. Для користувачів iPhone доступна функція, що дозволяє набирати текст на клавіатурі однією рукою (докладно).

  11 відповідей

  Як програмно приховати клавіатуру в iPhone?

  Хто-небудь знає, як приховати клавіатуру iPhone в Safari після натискання користувачем кнопки Go замість Done? Мені потрібно рішення для Javascript і HTML5.

  Це призведе до припинення редагування всіх вкладених уявлень і звільнення першого відповідача.

  Інший спосіб (перерахування по всіх текстових уявленням):

  Додайте IBAction в контролер уявлення, наприклад. (IBAction) backgroundTouch: (ID) відправник

  У дії backgroundTouch вам потрібно відправити повідомлення resignFirstResponder в усі текстові поля в вашій уяві. Це сумно, але необхідно, оскільки в даний час немає способу отримати об’єкт, який в даний час має статус FirstResponder. Це має виглядати приблизно так:

  Додайте елемент управління кнопкою в уявлення, збільште його розмір, щоб він охоплював всю видиму область (за винятком рядка стану або будь-якої вкладки або навігаційних контролерів). Натисніть кнопку, а потім перейдіть в меню “Макет” і виберіть “Надіслати тому”. Також встановіть тип кнопки на призначений для користувача, який невидимий, якщо ви спеціально не надає для нього код креслення.

  Підключіть подія Touch Up Inside кнопки до дії backgroundTouch: і спробуйте його.

  Працює з UITextField, UITextView і всіма підвидами.

  Забудьте про те, щоб помістити кнопку в фоновому режимі там просте рішення

  У моєму додатку iPhone, коли я натискаю на клавіатуру UITextView, вона стає видимою Я намагаюся використовувати resignFirstResponder на подію textDidEndOnExit, але клавіатура не ховається. Що потрібно зробити, щоб приховати клавіатуру? будь ласка, допоможіть і запропонуйте, Дякую.

  У мене є сценарій в поданні ViewPager використовується для відображення декількох фрагментів, що зображують кількість стовпців Тепер в планшеті, коли всередині видового пейджера є тільки дві сторінки / стовпець, після двох сторінок в видовому пейджере залишається порожня область, так як видовий.

  тут є підручник з цієї проблеми (також стосується цифрової клавіатури без клавіші DONE).

  Для iOS 4.0 є інше рішення (і, можливо, краще) За допомогою цього коду одним натисканням в будь-якому місці екрану можна приховати клавіатуру.

  Надішліть resignFirstResponder на пульт управління.

  Приховати keyBoard, торкнувшись фону в поле зору

  Наступний код відмінно працює з проектом xamarin iOS:

  У мене теж була ця проблема, це дуже дратувало. Але я придумав, як випадково позбутися від клавіатури. Припустимо, ви пишете Джону, і вам заважає клавіатура, яка переглядає ваші розмови і, отже, зменшує екран, який ви можете бачити. Ну, а потім натисніть на повідомлення в лівому верхньому кутку, потім виберіть іншу людину, з яким у вас є запис текстових повідомлень, а потім знову натисніть повідомлення в лівому верхньому кутку. Потім поверніться і виберіть Джона. Ні, ти повернувся до розмови з Джоном, судячи з того, що клавіатура зникла. Швів на кшталт багато, але це досить швидко. Ви могли б подумати, що вони просто помістили кнопку “Приховати” на клавіатурі, сподіваючись, що це допоможе, або було досить ясно.

  Я не зміг скомпілювати відповідь Вела вище, використовуючи селектор “initWithBlock:”.

  Цей код працює для мене. Додайте це до методу, який визначає уявлення. зверніть увагу, що моє уявлення складено, а підвидом, який я хочу відповісти на одне натискання, є ‘chatView’. Подання поля введення, що використовує клавіатуру, називається ‘chatInput’.

  Це рішення повинно працювати нормально, якщо ви працюєте з swift і iOS 8/9:

  як приховати клавіатуру при дотику до порожньої області iPhone

  зазвичай, коли ви торкаєтеся області введення тексту, клавіатура спливає, а коли ви торкаєтеся порожній області екрану, клавіатура зникає. Як це зробити?

  точно так же, як те, що ми випробували на iPhone safari.

  Схожі питання:

  Я роблю індивідуальну клавіатуру. Як зробити цю клавіатуру буквеної кнопки (A-Z) більше при дотику?

  У мене є UITableView. в якому я помістив UIButton (як підвид осередки). Також під столом у мене є UITextField. При дотику до textField клавіатура з’являється як зазвичай. Що я хочу.

  як я можу приховати клавіатуру від симулятора iPhone після її використання? в моєму додатку одне текстове поле призначене для імені, інше-для пароля, і одна кнопка, яку я хочу приховати.

  Як програмно приховати клавіатуру в iPhone?

  Хто-небудь знає, як приховати клавіатуру iPhone в Safari після натискання користувачем кнопки Go замість Done? Мені потрібно рішення для Javascript і HTML5.

  У моєму додатку iPhone, коли я натискаю на клавіатуру UITextView, вона стає видимою Я намагаюся використовувати resignFirstResponder на подію textDidEndOnExit, але клавіатура не ховається. що.

  READ  Перенесення контактів з iPhone через gmail

  У мене є сценарій в поданні ViewPager використовується для відображення декількох фрагментів, що зображують кількість стовпців Тепер в планшеті, коли всередині видового пейджера є тільки дві.

  У мене є UITabBarController з чотирма пов’язаними поглядами. В одному з цих уявлень є текстове представлення, яке залишає місце тільки для navigationbar: то, що я хотів би.

  Я хочу приховати клавіатуру, натиснувши за межами edittext. Це мій код xml: поверх SingleChildScrollView і прислухався.

  Як видалити слова з інтелектуального тексту iPhone

  Як видалити слова з інтелектуального текстового поля iPhone?

  Поява непарних слів в підказках з самий корінь текстом може розчарувати, особливо якщо помилка повторюється кілька разів.

  Ви можете скинути словник клавіатури через налаштування або використовувати альтернативну клавіатуру, наприклад Swype, яка дозволяє видаляти окремі слова з панелі пропозицій.

  Ось як можна видалити слова з інтелектуального текстового поля вашого iPhone. Також см: Як переносити текстові повідомлення з одного iPhone на інший.

  Як видалити слова з інтелектуального тексту iPhone: скинути словник клавіатури

  На жаль, Apple не дозволяє вам окремо видалити одне слово з інтелектуального текстового поля. Замість цього ви повинні або погодитися з що ще пропозицією, або сподіватися, що воно з часом зникне, відключити Інтелектуальне листування або скинути словник клавіатури.

  Щоб скинути словник клавіатури, зайдіть в налаштування вашого iPhone і натисніть «Загальні».

  Прокрутіть вниз, поки не побачите Скидання і натисніть Скидання словника клавіатури. Потім вам буде запропоновано ввести код доступу (якщо у вас є один набір), а потім у вас буде можливість повністю скинути Предсказательная слова з показу.

  Якщо ви виберете цю опцію, це буде означати, що ви втратите всі свої пропозиції. На жаль, це варіант «все або нічого».

  Читати далі: Як відновити вилучені текстові повідомлення на iPhone | Як використовувати повідомлення в iOS 10.

  Як видалити слова з інтелектуального тексту iPhone: використовуйте іншу клавіатуру

  Якщо ви не хочете втратити всі свої Предсказательная слова, але в той же час не хочете, щоб помилка знову з’явилася в майбутньому; Найкраще отримати ще одну клавіатуру, в якій є можливість видалити окремі слова з поля прогнозного пропозиції.

  Наприклад, Swype, який коштує £ 0,79 в App Store, являє собою фантастичну клавіатуру, яка пропонує цілий ряд різних опцій, в тому числі можливість видаляти окремі слова з вашого особистого словника. Ви навіть можете додати слова, перш ніж навіть набирати їх в настройках Swype.

  Звичайно, це означає, що ви втратите можливість використовувати клавіатуру Apple iOS за замовчуванням, але якщо ви звикнете до іншої клавіатурі, ви можете віддати перевагу додаткові функції, які йдуть з нею.

  Читати далі: Кращі клавіатурні додатки для вашого iPad iPhone.

  2 відповіді

  Я хочу показати клавіатуру iPhone. Як я можу написати код (програмно), щоб показати клавіатуру.

  як я можу приховати клавіатуру від симулятора iPhone після її використання? в моєму додатку одне текстове поле призначене для імені, інше-для пароля, і одна кнопка, яку я хочу приховати клавіатуру щоразу, коли натискаю на кнопку.

  Це неможливо в iOS. Можливо, для цього вам доведеться написати власну клавіатуру.

  Цього не існує ні на iPhone (ні на дотику iPod).

  Як я можу згорнути клавіатуру на iPhone?

  Я бачив це питання: Як приховати клавіатуру в swift при натисканні клавіші повернення ? Але він повністю ігнорує клавіатуру.

  Схожі питання:

  Я отримую на iPhone 5s з iOS v8.1.2 наступні повідомлення в консолі Xcode: Не можу знайти клавіатуру, яка підтримує тип 4 для клавіатури iPhone-Portrait-NumberPad; використання.

  Як я можу додати значок на алфавітну клавіатуру в моєму додатку iPhone, який приховував би клавіатуру?

  Якщо елемент textarea або input (type text) має Focus на сторінці HTML, що працює на сторінці iPhone, то з’явиться клавіатура iPhone. Однак у мене є зображення (тег), і я хотів би мати.

  Я хочу показати клавіатуру iPhone. Як я можу написати код (програмно), щоб показати клавіатуру.

  як я можу приховати клавіатуру від симулятора iPhone після її використання? в моєму додатку одне текстове поле призначене для імені, інше-для пароля, і одна кнопка, яку я хочу приховати.

  Як програмно приховати клавіатуру в iPhone?

  Чи можу я програмно встановити свою клавіатуру за замовчуванням на арабську клавіатуру? Я не хочу, щоб користувачеві мого програми доводилося вручну переходити в налаштування Клавіатура.

  У мене є UITableview з UISearchBar, які містять японські слова, і я хочу перевірити, чи працює він для пошуку японських слів з японської клавіатурою. Я не можу знайти, як змінити клавіатуру.

  Я хочу мати можливість відхилити клавіатуру iPhone, коли користувач натискає в будь-якому місці за межами клавіатури. Як я можу це зробити? Я знаю, що мені потрібно звільнити відповідача, але мені потрібно.

  як я можу змінити клавіатуру під час виконання в iPhone? у мене є сегментований елемент управління Bar, в якому у мене є два варіанти, такі як name і Phone no. І у мене є я.

  BETATECH.COM.UA 2022