Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як прибрати PIN-код з телефону Samsung

Table of Contents

Як відключити пін-код на телефоні / смартфоні Android?

Personal Identification Number (особистий розпізнавальний номер) або PIN. це свого роду пароль. На SIM-картах він необхідний для того, щоб захистити доступ до даних карти. Пін-код повинен знати власник SIM-карти і ніхто інший.

Уявімо просту ситуацію: при включенні телефону або смартфона кожен раз доводиться вводити пін-код і ви хочете відключити цю функцію. Чи можна це зробити? Зрозуміло, в кожному смартфоні або телефоні представлений відповідний функціонал. Ми покажемо приклад на смартфоні на базі Android (Samsung Galaxy), хоча по суті ця інструкція підходить для будь-якого мобільного пристрою.

На робочому столі знайдіть значок «Налаштування», тапніте по ньому.

прибрати, pin-код, телефон, samsung

Далі знайдіть розділ «Безпека». Зазвичай він знаходиться в нижній частині меню.

Тут знайдіть розділ «Блокування SIM-карти».

Бачите встановлену галочку? Її необхідно зняти простим натисканням.

Однак для того, щоб блокування SIM-карти зняти, потрібно ввести поточний пін-код. Введіть і натисніть «Так».

Блокування SIM-карти прибрана, вам більше не потрібно вводити пін-код кожного разу при завантаженні пристрою або, скажімо, при включенні / відключенні режиму польоту.

І все ж ми рекомендуємо цього не робити. з пін-кодом користуватися SIM-картою куди безпечніше.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Як розблокувати телефон “Samsung

Сенсорний екран блокується, щоб не допустити хаотичних натискань і незворотних змін в обліковому записі. Це розумна міра, так що не треба злитися на виробників. Деякі смартфони оснащені дактилоскопічними сенсорами. вони використовуються в якості альтернативи ключу. В інших пристроях подібний функціонал відсутній. Якщо Android не пускає вас в телефон, почніть зі наступних дій:

 • Будь ласка, спробуйте введення через півхвилини.
 • Займіться віддаленої розблокуванням (для цього існує сервіс Find My Mobile).
 • Спробуйте діяти через Google-аккаунт.
 • скиньте налаштування.

Якщо згадані способи виявилися неефективними, доведеться відновлювати доступ через сторонні додатки. Ми розповімо, як зняти пароль з “Samsung” навіть в самих безнадійних випадках. Вибирайте рішення за смаком.

Якщо хочете прибрати пін-код

Для цього необхідно відкрити меню “Налаштування”, перейти в розділ “Пристрій”. “Екран блокування” і перемкнути “Блокування екрану” в положення “Викл.”. Для підтвердження потрібно ще раз ввести існуючий пін-код (і то, не факт), після чого він буде знятий, і можна буде користуватися телефоном відразу після розблокування екрана.

Зняття пароля через переустановку прошивки за допомогою PC

Якщо підключити планшет до ноутбука і перевстановити прошивку, можна вирішити проблему. Спосіб застосовується у випадках, коли серія невдалих разблокіровок привела до псування завантажувача. Для операції вам будуть потрібні:

 • файл прошивки;
 • USB-кабель;
 • спеціальна програма.

Описані вище технології застосовні до різних моделей телефонів і версіями ОС Android. Тактика підбирається індивідуально в залежності від ситуації. Починайте з простих дій, не поспішайте втручатися в прошивки. Пам’ятайте про те, що неправильний вибір прошивального файлу може спричинити за собою ще більші проблеми.

За допомогою пароля можна убезпечити свої дані від стороннього втручання. З іншого боку, якщо телефон просить пін-код, але ви його забули, можна неабияк помотати собі нерви і так його і не згадати.

Якщо ви не хочете використовувати пін-код, або ж геть його забули, то пропонуємо вам декілька варіантів його зняття для смартфонів Samsung Galaxy.

Основні причини блокування телефону Samsung

Телефони старих моделей були кнопковими і практично не містили конфіденційної інформації. Нинішнє покоління смартфонів. інша справа. Тому розробники придумали графічний ключ, що несе функції пароля. Але багато користувачів забувають ключ і не можуть користуватися пристроєм. Розглянемо основні причини блокування “Самсунгов”:

 • скидання даних;
 • часті сенсорні натискання;
 • неправильне введення ключа.

через Google

Цей прийом не спрацює, якщо ваша прошивка оновлена ​​до п’ятої версії Android Lollipop. Вас влаштує лише версія Андроїда нижче 4.4. Ось що потрібно робити:

 • П’ять разів “помилитися” з графічним ключем.
 • Тепер треба вводітьлогін “учеткі” Google або ПІН резервного копіювання
 • Насолоджуйтесь розблокованим апаратом.

Hard reset (скидання налаштувань)

Якщо смартфон не був підключений до Мережі, вам доведеться вдатися до апаратного скидання. Для цього включіть пристрій і затисніть синхронно три клавіші. зниження гучності, харчування, повернення до головного дисплею. Все ще не здогадуєтеся, як зняти блокування з телефону “Samsung”, користуючись жорсткої перезавантаженням? Дійте через інженерне меню. Клікайте по “Wipe data / factory reset”, активуйте процес, а після його закінчення тисніть “Reboot system now”.

READ  Видалити інстаграм аккаунт назавжди з телефону

Інструкція по зняттю пін коду

Розглянемо процес зняття PIN на прикладі Galaxy з Android 10:

 • Зайдіть в меню «Налаштування«
 • Перейдіть в розділ «Біометричні дані або паролі» (або «Екран блокування», в залежності від версії прошивки)
 • На вкладці «Пароль екрану блокування» натисніть «Вимкнення пароля розблокування екрану«
 • Підтвердіть процедуру введи поточний пін-код.

Зверніть увагу, що будуть відключені і видалені всі використовувані раніше засоби розблокування, наприклад дані відбитків пальців.

Як прибрати PIN-код з телефону Samsung?

PIN-код забезпечує захист вашого телефону, обмежуючи дані від стороннього втручання. Якщо вам приховувати нічого, а кожен раз вводити його набридло, читайте нижче як прибрати PIN-код з телефону Samsung Galaxy.

Що робити, якщо ви забули пін-код

Якщо ви забули PIN-код телефону Samsung, і при цьому у вас немає іншого варіанту розблокування, наприклад за відбитком пальця або розпізнаванню особи, то єдиним виходом із ситуації буде скидання налаштувань до заводського стану.

При цьому, зверніть увагу на наступні факти:

 • Всі дані з телефону будуть видалені
 • Ви зможете зайти в свій Samsung якщо тільки ви знаєте дані облікового запису Samsung або Google, яка прив’язана і використовується в даному телефоні.

Недоступність даних і доступу в телефон без знання пін-коду і даних облікового запису цілком логічна міра, здатна захистити дані реального власника від зловмисників.

Як зробити скидання налаштувань без входу в меню

 • Вимкнути телефон
 • Затиснути одночасно кнопки «Home», «Power» і важіль посилення гучності, потримавши їх секунд 10, поки не включиться екран
 • Використовуючи регулятор гучності, знайти «wipe data / factory», підтвердити дію за допомогою кнопки «Power»
 • Перейти до пункту «Yes», ​​і підтвердити вибір кнопкою харчування
 • Знайти «wipe cache partition»
 • Ще раз підтвердити і чекати перезавантаження вашого Samsung Galaxy.

Після цих дій ваш телефон повернеться в стан “з коробки” і після входу в обліковий запис ви зможете встановити новий PIN-код.

Рекомендуємо вам завжди записувати пін-код і зберігати його вдома, а для збереження даних періодично робіть їх резервне копіювання в хмару Google.

, обхід блокування Android за допомогою диспетчера пристроїв Android

Розблокування диспетчера пристроїв Android. це, ймовірно, друга краща послуга, яку можна використовувати для обходу екрану блокування Android на заблокованих смартфонах і планшетах Android. Працювати з цією службою дуже просто, і вона працює, поки користувач входить в обліковий запис Google. Ця послуга доступна і використовується на будь-якому пристрої і будь-якому комп’ютері.

Є кілька кроків, які можна взяти до уваги при використанні цієї служби для обходу екрану блокіровкі.Как тільки він буде підключений до пристрою, ми можемо почати, натиснувши кнопку «Заблокувати». Якщо пристрій Android сумісно, ​​диспетчер пристроїв Android встановить з’єднання з декількома спробами.

Після натискання кнопки «Заблокувати» з’явиться спливаюче вікно із пропозицією нового пароля для заміни пін-коду, шаблону або пароля, які ми забули.

Введіть новий пароль один раз, а потім ще раз для підтвердження, після чого натисніть кнопку «Блокувати».

Це змінить пароль через кілька хвилин, і новий пароль можна буде використовувати для розблокування пристрою.

Їх можна використовувати, якщо ви увійшли в обліковий запис Google і будь-який пристрій можна використовувати для доступу до послуги.

Ця послуга найкраще підходить для нових телефонів і планшетів Android.

Цей процес може зайняти кілька спроб і може завершитися невдало, якщо пристрій не підтримує.

Неможливо визначити місцезнаходження втраченого телефону, якщо пристрій вимкнено або вимкнено.

Якщо забули пін-код

Зняти пін з телефону Samsung, і тим самим його розблокувати, можна тільки здійснивши скидання налаштувань до заводського стану, при якому з пристрою будуть видалені всі дані (інакше сенс захисту файлів пін-кодом просто втрачається).

Для здійснення скидання необхідно вимкнути телефон, а потім затиснути одночасно кнопки «Home», «Power» і важіль посилення гучності, потримавши їх секунд 10, поки не включиться екран.

Далі, використовуючи регулятор гучності, знаходимо «wipe data / factory», підтверджуємо дію за допомогою кнопки «Power», переходимо до пункту «Yes», ​​тиснемо підтвердження, знаходимо «wipe cache partition», ще раз підтверджуємо і чекаємо перезавантаження пристрою.

Після цих дій ваш телефон повернеться в стан “з коробки”.

Рекомендуємо вам завжди записувати пін-код і зберігати його вдома, а для збереження даних періодично робіть їх резервне копіювання в хмару Google.

Краще видалення екрану блокування Samsung

 • Підтримує видалення 4 типів екранів блокування: пароль, PIN-код, графічний ключ і відбиток пальця.
 • Ваші дані залишаться недоторканими після розблокування телефону.
 • Робота для Samsung Galaxy S / Note / Tab series, LG G2 / G3 / G4, Huawei, Xiaomi і Lenovo і т. Д.
 • Простота іспользованія.Нікакіх технічних навичок не потрібно.

Подивитися видеоурок

Основна причина, по якій ми тримаємо наш смартфон заблокованим. це не дати дітям (або сталкерам) переглядати наші особисті фотографії або повідомлення. Ви не хочете, щоб хто-небудь мав доступ до ваших фотографій, електронній пошті або іншим важливим данним.Что робити, якщо ви забули свій графічний ключ або PIN-код і не можете отримати доступ до свого телефону? Або хтось змінює шаблон екрану блокування, щоб вас дратувати?

Щоб уникнути подібних ситуацій, ми випробували і протестували наступні методи обходу шаблону екрану блокування Samsung, PIN-коду, пароля і відбитка пальця.

Відновлення заводських налаштувань для обходу екрану блокування Samsung

Скидання до заводських налаштувань. кращий варіант майже в будь-якому випадку, якщо одна з цих рішень не спрацювало. Залежно від типу вашого пристрою процес може отлічаться.На більшості пристроїв вам необхідно повністю вимкнути пристрій, щоб почати процес. Але цей метод видалить всі цінні дані на пристрої після відновлення заводських налаштувань.

 • Затисніть одночасно кнопку живлення і зменшення гучності. Відкриється меню завантажувача.
 • Двічі натисніть кнопку зменшення гучності, щоб вибрати «Recovery Mode» і виберіть його, натиснувши кнопку «Power».
 • Утримуючи кнопку живлення, натисніть «Збільшити гучність» один раз, і ви ввійдете в режим «відновлення».
 • Виберіть опцію «Wipe Data / Factory Reset» за допомогою кнопок гучності.
 • Виберіть його, натиснувши кнопку живлення.
 • Після завершення процесу виберіть «Перезавантажити систему зараз».
READ  Як заряджати телефон без зарядки

Регулярно робіть резервну копію вашого телефону Samsung на випадок втрати даних в майбутньому.

способів видалити пін-код / ​​шаблон / пароль. Dr.Fone

Відключення пароля шаблону і вибіркове відновлення (потрібно SD-карта)

Щоб обійти екран блокування Samsung цим методом, ви повинні бути досвідченим користувачем, який знає, що таке «кастомними відновлення» і «укорінення». Ви повинні встановити будь-який вид відновлення клієнтів, і у вас повинна бути SD-карта в вашому телефоне.SD-карта необхідна для переміщення ZIP-файлу в телефон, і це єдиний спосіб передати файл, коли пристрій заблоковано.

прибрати, pin-код, телефон, samsung
 • Завантажте zip-файл з ім’ям «Pattern Password Disable» на свій комп’ютер і перемістіть його на SD-карту вашого пристрою Samsung.
 • Вставте карту в пристрій
 • Перезавантажте пристрій в режимі відновлення.
 • Прошиваємо файл на карту і перезавантажуємо телефон.
 • Тепер ваш телефон завантажиться без екрану блокіровкі.Не турбуйтеся, якщо у вас є блокування жестів або пароль. Все, що вам потрібно зробити, це ввести випадковий жест або пароль, і він буде розблоковано.

Як прибрати PIN-код на телефоні?

На робочому столі знайдіть значок «Налаштування», тапніте по ньому.

 • Далі знайдіть розділ «Безпека».
 • Тут знайдіть розділ «Блокування SIM-карти».
 • Бачите встановлену галочку?
 • Однак для того, щоб блокування SIM-карти зняти, потрібно ввести поточний пін-код.

Як відключити пароль на SIM карті лайф?

 • Зайти в налаштування телефону;
 • Перейти в розділ безпеки;
 • Увійти в графу блокування SIM-карти;
 • Зняти прапорець або перетягнути бігунок з вкл на викл.

Як прибрати PIN-код з SIM карти а1?

Установки → Мережа та бездротовий зв’язок → Стільникова мережа і SIM-карта → Параметри SIM-карти → Безпека → Видалити PIN-код SIM-карти. Можливість відключити запит PIN-коду, визначені виробником пристрою.

Як скинути пароль на планшеті Samsung?

З вимкненого або включеного стану. затиснути «Гучність» і «Харчування» (кнопка включення) Утримувати близько 5-7 секунд Після появи Android system recovery. віджати кнопки. За допомогою кнопок «Гучність» і «Громкость-» вибрати пункт «wipe datafactory reset»

Як відключити PIN код на Android?

Як відключити PIN-код SIM-карти при запуску смартфона або планшета Android. Якщо ви не хочете вводити PIN-код SIM-карти при кожному запуску смартфона або планшета Android, встановіть перемикач «Блокування SIM-карти» в положення «Викл.», Торкнувшись його. Тепер вас попросять ввести існуючий PIN-код для SIM-карти.

Як зняти пароль з SIM карти?

На всіх фірм і моделей телефонів відключення пін-коду однаково, потрібно зайти в меню, потім настройки, потім увійти в безпеку і блокування, натисніть кнопку налаштування блокування, поставте галочку на відключення Піна, а потім введіть пін-код для підтвердження дії.

Що таке блокування виду в телефоні?

Блокування за допомогою сервісу Google. Блокування при втраті або крадіжці смартфона дозволяє видалити з нього призначені для користувача дані і зробити управління девайсом тимчасово неможливим. Якщо смартфон загубився, його можна відшукати за допомогою сервісу Google.

Використання диспетчера пристроїв Android для обходу пароля Samsung

Щоб дізнатися, як розблокувати пароль блокування телефону Samsung за допомогою диспетчера пристроїв Android, переконайтеся, що на вашому пристрій перебуває в диспетчер пристроїв Android.

 • Відвідайте google.com/Android/devicemanager на іншому смартфоні або PC.
 • Увійдіть до свого облікового запису Google, яку ви використовували на заблокованому пристрої.
 • Виберіть пристрій, який потрібно розблокувати, в інтерфейсі ADM
 • Клацніть по опції «Заблокувати».
 • Введіть пароль. Немає необхідності вводити якесь повідомлення для відновлення. Знову виберіть «Заблокувати».
 • У разі успіху нижче ви побачите підтвердження з кнопками «Дзвонити, заблокувати і стерти».
 • Тепер ви повинні отримати поле пароля на вашому телефоні, де ви можете ввести новий пароль, і ваш телефон буде розблоковано.
 • Зайдіть в налаштування екрану блокування на вашому пристрої і відключіть тимчасовий пароль.

Як прибрати PIN-код з телефону Samsung

, обхід блокування Android за допомогою диспетчера пристроїв Android

Розблокування диспетчера пристроїв Android. це, ймовірно, друга краща послуга, яку можна використовувати для обходу екрану блокування Android на заблокованих смартфонах і планшетах Android. Працювати з цією службою дуже просто, і вона працює, поки користувач входить в обліковий запис Google. Ця послуга доступна і використовується на будь-якому пристрої і будь-якому комп’ютері.

Є кілька кроків, які можна взяти до уваги при використанні цієї служби для обходу екрану блокіровкі.Как тільки він буде підключений до пристрою, ми можемо почати, натиснувши кнопку «Заблокувати». Якщо пристрій Android сумісно, ​​диспетчер пристроїв Android встановить з’єднання з декількома спробами.

Після натискання кнопки «Заблокувати» з’явиться спливаюче вікно із пропозицією нового пароля для заміни пін-коду, шаблону або пароля, які ми забули.

Введіть новий пароль один раз, а потім ще раз для підтвердження, після чого натисніть кнопку «Блокувати».

Це змінить пароль через кілька хвилин, і новий пароль можна буде використовувати для розблокування пристрою.

Їх можна використовувати, якщо ви увійшли в обліковий запис Google і будь-який пристрій можна використовувати для доступу до послуги.

Ця послуга найкраще підходить для нових телефонів і планшетів Android.

READ  Як поставити мелодію на Samsung j2

Цей процес може зайняти кілька спроб і може завершитися невдало, якщо пристрій не підтримує.

Неможливо визначити місцезнаходження втраченого телефону, якщо пристрій вимкнено або вимкнено.

Чи можна заблокувати або розблокувати телефон Samsung без пароля і як скасувати Пін-код у 2021 році

Прибрати захисне блокування екрану на пристроях Android. це просте завдання, яка виконується в пару натискань через стандартне меню. Але можливі проблеми з функціонуванням, при яких такий метод виключення не працює. Тому потрібно вміти виключити блокування і прибрати пароль з телефону Samsung іншими способами.

Причини видалення VPN

Основною причиною виступає підключений VPN. Завдяки цій віртуальній мережі включається захищений доступ до мережі, і всі дані, що передаються в момент її роботи, непомітні для сторонніх. Вона надає максимальний захист пристрою, тому при включенні мережі користувачеві необхідно видалити з телефону пін-код.

При активному VPN з телефону видалити пароль звичайним методом вийде. Для цього спочатку необхідно відключити віртуальну мережу, зайшовши в меню мобільного пристрою. Потім знайти розділ «Підключення», по ньому перейти у вкладку «Інші настройки» і в цій вкладці вибрати рядок «VPN».

Після натискання на цю рядок на екрані виникнуть властивості віртуальної мережі, що використовуються на смартфоні. У цьому розділі необхідно натиснути на значок шестерінки і вибрати рядок «Видалити». Після всіх етапів видалення Android перезавантажують. Після включення можна зняти пін-код з телефону Samsung стандартним способом.

відключення сертифікатів

Ще однією причиною чому не можна відключити на Android Samsung блокування екрану стандартним способом є наявність додаткових сертифікатів безпеки. Вони встановлювалися в результаті скачування з Play Market деяких програм, які вимагали встановити графічний або цифровий пароль. І поки сертифікати безпеки будуть активними пін-код в телефоні Samsung скасувати не вийде.

Тому спершу потрібно видалити всі активні сертифікати. Для цього виконують такі дії:

 • в меню вибирають розділ «Безпека»;
 • в ньому знаходять вкладку «Інші параметри безпеки» і вибирають рядок «Видалити облікові дані»;
 • підтверджують видалення кнопкою «ОК».

Не завжди на пристрої є активні сертифікати. Тому, коли при виконанні всіх етапів необхідна рядок висвічується, як неактивна, значить, на смартфоні вони відсутні. В такому випадку заблокований Samsung потрібно вимкнути іншим способом.

Після завершення всіх етапів видалення сертифікатів смартфон перезавантажують і видаляють захисний ключ стандартним способом.

Можливі причини відключення пароля

Існує кілька основних причин, при яких необхідно з телефону Samsung розблокувати:

 • постійне забування пін-коду;
 • покупка б / у гаджета або його просто віддали в користування;
 • подарунок пристрою знайомим чи родичам, для яких складно вводити графічний або цифровий ключ;
 • встановлення пароля випадковим чином;
 • в блокуванні немає необхідності;
 • пошкодження екрану смартфона, в результаті чого він погано відчуває дотик пальців.

Ще складно зняти PIN-код зі старого телефону Samsung. Це пояснюється тим, що через тривалу використання смартфона його тачскрін не завжди відповідає на торкання. Тоді введення пароля буде проблематичним.

Як вимкнути блокування на гаджет Android

Зняти блокування з телефону Samsung просто. При звичайній процедурі це відбувається в наступному порядку:

 • Спершу потрібно знайти настройки гаджета і клікнути на розділ «Мій пристрій». Натискають на цей пункт.
 • У розділі потрібно знайти вкладку «Екран блокування».
 • У зазначеному пункті зображені всі методи захисту гаджета. Щоб змінити або видалити пароль на телефоні Samsung досить вибрати «Ні».

Якщо звичайний спосіб не допоміг зняти пароль з телефону Samsung, значить, потрібно шукати інші причини. Наприклад, це може бути збій у функціонуванні програмного забезпечення.

Перешкодити розблокувати екран телефону Samsung може вживання захисної мережі VPN або діюча зашифровка внутрішньої пам’яті або вбудованої MicroSD. Причиною може бути активні адміністративні права або завантаження сторонніх сертифікатів.

розшифровка пристрої

Прагнення убезпечити свій гаджет служить ще однією причиною того, чому Samsung не виходить вимкнути, якщо забув пароль. Для захисту особистих даних або встановлених налаштувань доводиться вдаватися до алгоритмів шифрування. Тому перш ніж змінювати PIN-код, потрібно усунути всі маніпуляції з шифруванням.

Для цього спочатку клікають на меню і шукають вкладку «Опції», там клікають на пункт «Безпека». У цій вкладці знаходять розділ «Шифрування» і тиснуть на рядок «Розшифрувати». Тут знаходять «Зашифрувати зовнішню пам’ять» і відключають цю кнопку. Щоб зміни вступили в силу, потрібно перейти у вкладку «Екран блокування» і натиснути кнопку «Ні». Після всіх процедур можна буде поміняти пароль на Samsung.

Відключення адміністративних прав

Є програми, які нормально функціонують тільки при підтверджених правах адміністратора. Але їх активність може перешкодити зняти блокування екрану на смартфоні Samsung. Тому спочатку необхідно відключити всі адміністративні права. Для цього виконують такі процедури:

 • Розділ меню гаджета.
 • Натискають вкладку «Налаштування» і там знаходять рядок «Екран блокування».
 • Потім знаходять «Інші параметри» і клацають на рядок «Адміністратори пристроїв».
 • На екрані з’являться всі програми, у яких активні адміністративні права. Навпаки кожної програми є повзунок. Для відключення прав необхідно їх перетягнути в положення Off.

Як правило, всі повзунки працюють і рухаються. Якщо ж хоч один з них не активний, значить, на пристрої є вірус. Тоді в першу чергу його видаляють за допомогою мобільного антівірусника. Після цього процедуру видалення прав адміністратора проводять повторно. Програму, на якій був виявлений вірус, також видаляють.

BETATECH.COM.UA 2022