Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як припинити підписку на додаток до iPhone

Table of Contents

Журнал практичної електроніки

публікації

У вимогах з безпеки інформації при проектуванні інформаційних систем вказуються ознаки, що характеризують застосовуються.

Об’єкт не підтримує властивість або метод Browseforfolder: що це за помилка? Перш за все, варто звернути увагу на те, що сам ресурс.

Як відмовитися від платної підписки на додаток на iPhone і iPad (iOS 12.1.4 і більш нові версії)

Починаючи з iOS 12.1.4 компанія Apple суттєво спростила перегляд активних платних підписок на iPhone і iPad. Для отримання доступу до них досить запустити додаток App Store, натиснути на зображення свого профілю в правому верхньому кутку і на сторінці вибрати «Управління підписками».

Как ОФОРМИТЬ возврат СРЕДСТВ (денег) ЗА покупки в App Store?!. iApple Expert

припинити, підписку, додаток, iphone

Відразу після цього відкриється сторінка зі списком підключених платних підписок, якими можна буде управляти. Вам залишиться тільки вибрати непотрібну підписку і скасувати її.

Як відмовитися від платної підписки на додаток на iPhone і iPad

Скасувати небажані підписки дуже просто.

Більшість сучасних додатків поширюються безкоштовно, але пропонують користувачам оформлення платної підписки для відкриття всіх функцій. Найчастіше додатки залучають користувачів пробної «безкоштовної» підпискою, яка буквально через кілька днів перетворюється в платну і за неї автоматично списуються гроші. Про те, як переглянути список всіх активних підписок на iPhone і iPad і відмовитися від небажаних розповіли в цій інструкції.

Як відмовитися від платної підписки на додаток на iPhone і iPad (iOS 12.1.3 і більш старі версії)

Перейдіть в меню «Налаштування» → «имя_пользователя» → «iTunes Store і App Store».

Натисніть на свій профіль Apple ID і в вікні, виберіть «Переглянути Apple ID». iOS запросить підтвердження особи шляхом введення пароля від Apple ID або сканування пальця або особи.

На новій сторінці виберіть розділ «Передплати».

Після нетривалої завантаження відкриється список всіх підписок. Підписки розділені на діючі і недіючі. Виберіть підписку, від якої хочете відмовитися в розділі «Дійові».

На новій сторінці будуть перераховані деталі вашої підписки: дата закінчення, вартість, а також доступні варіанти продовження. Натисніть кнопку «Скасувати підписку» внизу сторінки. Відзначимо, що аналогічним чином ви можете скасовувати і пробні підписки, які є безкоштовними протягом певного періоду часу.

Настройка Семейного доступа к Apple ID на iPhone, iPod или iPad с iOS 11 и более поздней версии

Підтвердіть скасування підписки. Важливо зауважити, що ефект від підписки продовжить діяти і після підписки до закінчення періоду її дії. Наприклад, якщо ви підписані на музичний сервіс, то ви зможете продовжувати прослуховувати музику на умовах платної підписки до її закінчення.

READ  Як увійти в Samsung якщо забув пароль

Готово! Ви скасували підписку на додаток. Відзначимо, що вона продовжить відображатися в списку діючих, але гроші за її продовження не будуть списуватися. Після закінчення терміну дії рядок з підпискою переміститься в список недіючих.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас Telegram. ВКонтакте. Instagram. YouTube.

⚠️РЕШЕНИЕ Бага в App Store⚠️. @iApple Expert

Як скасувати підписку в уже віддаленому додатку на iOS

iOS 13 обіцяє стати однією з найбільш зручних версій iOS за останні роки. Адже саме в ній Apple вирішила реалізувати відразу кілька інструментів, що полегшують використання операційною системою. Одним з таких нововведень став механізм попередження про активну підписці при спробі видалити додаток, в якому вона була оформлена. Завдяки цій функції неуважні користувачі зможуть заощадити чимало грошей, а компанія позбавить себе від запитів на відшкодування. Але що робити тим, хто хоче скасувати підписку в уже віддаленому додатку, не чекаючи офіційного виходу iOS 13?

Насправді скасувати підписку в уже віддаленому додатку можна так само легко, як і в тому, що все ще встановлено на вашому iPhone або iPad. Для цього в iOS існує спеціальний розділ, який дозволяє переглянути всі активні і навіть неактивні підписки з можливістю їх скасування або відновлення.

Як відмовитися від підписки на iOS

Другий спосіб забезпечує той же результат, але декому може здатися більш зручним:

Скасувати підписку на iOS можна, навіть якщо додаток вже видалено

Будьте уважні: як правило, навіть після скасування підписки вона продовжує діяти до закінчення пробного або сплаченого періоду. Тому не переживайте, якщо ви анулювали абонемент, але платний доступ до сервісу все ще надається. Підписка припиниться в момент настання наступної розрахункової дати. Вона буде вказана в вікні з попередженням про скасування підписки, яке з’являється після натискання на клавішу «Скасувати підписку».

А як ви боретеся з великою кількістю підписок? Відповіді залишайте в коментарях або нашому Telegram-чаті.

Де знайти активні підписки на iOS

Натисніть на іконку профілю в правому верхньому кутку;

Перейдіть у вкладку «Управляти підписками»;

Знайдіть той сервіс, від якого хочете відмовитися від передплати та натисніть на нього;

 • У вікні, натисніть на червону кнопку «Скасувати підписку» і підтвердіть дію.
 • Лонгріди для вас

  Уже перерили весь Інтернет у пошуках відповіді на питання, як перенести чати WhatsApp з одного телефону на інший? Ми знайшли додаток, яке робить це за кілька хвилин, навіть якщо мова йде про різні системи.

  Якщо URL-адресу, за якою ви перейшли, занадто довгий, швидше за все, він включає в себе трекінгові фрагменти для відстеження. Вони можуть розповісти про вас дуже багато. Розбираємося, як видалити із заслання все зайве і убезпечити себе від стеження

  Як скасувати підписку на додаток на iPhone в iOS 13

  Хоча iOS 13 досить глючная, мені подобається це нове оновлення. І це не тільки через всіх нових функцій, які ця остання версія iOS має. Це все дрібниці, які Apple змінила в інтерфейсі, які роблять його більш корисним і зручним.

  Наприклад, скасування підписок на додатки в iOS до iOS 13 була настільки довгим випробуванням, що буквально потрібні були хвилини, щоб зробити це. Вам доводилося проходити близько 10 пунктів меню, щоб скасувати підписку на додаток.

  припинити, підписку, додаток, iphone

  На щастя, це змінилося з iOS 13, і в цій статті я збираюся показати вам, як ви можете скасувати підписку на додаток на iPhone.

  Примітка: Хоча я згадую iPhone тут, ті ж кроки працюють для пристроїв iPad і iPod Touch, які працюють під управлінням iOS 13 або iPadOS 13.

  READ  Як показувати відсотки зарядки на iPhone 11

  Запустіть «App Store» на своєму iPhone або iPad, а потім натисніть на кнопку «Профіль» в правому верхньому кутку.

  Тут натисніть на «Передплати»,

  Зараз. ви побачите список всіх ваших поточних і прострочених підписок. Щоб скасувати підписку, перш за все, натисніть на назву програми, а потім натисніть «Скасувати підписку».

  Якщо ви хочете повторно підписатися на додаток або послугу, ви можете зробити це і тут. Просто натисніть на його ім’я, а потім виберіть варіант підписки,

  На наступній сторінці вам буде запропоновано підтвердити покупку. Підтвердіть його, використовуючи Touch ID / Face ID або ваш пароль.

  Я не можу сказати вам, скільки разів мені не вдавалося скасувати підписку, і в підсумку я заплатив за додатки, які я більше не використовую через заплутаного процесу скасування в iOS 12 і нижче.

  На щастя, з iOS 13 і iPadOS 13 це вже не так. Повідомте нам, що ви думаєте про цей новий зміні, написавши в розділі коментарів нижче.

  Як скасувати підписку з iPhone, iPad або iPod touch

  Коли з банківської карти раптово списується сума за оплату підписки на додаток в App Store, багато часто судорожно починають шукати, де можна скасувати підписку, щоб уникнути подібного в майбутньому (зазвичай користувач просто забуває вчасно це зробити). Перегляд і скасування підписок оформлених в App Store на iPhone, iPad або iPod touch відбувається в додатку Налаштування. Натисніть на значок «шестерня» на екрані вашого iPhone і дотримуйтесь нашої інструкції.

  Спершу зайдіть в налаштування пристрою, перейдіть до розділу «iTunes і App Store», відкрийте його, натисніть на свій Apple ID. «Переглянути Apple ID».

  Після введення пароля, відбитка пальця або Face ID вам буде доступно меню «Передплати». Досить відкрити його, щоб подивитися всі свої активні підписки, оформлені через App Store, в тому числі на Apple Music. Щоб скасувати підписку (або, навпаки, оформити), досить вибрати потрібну.

  Якщо знати, як це зробити, скасування підписки займає не більше однієї хвилини. Зате дана дія може заощадити кілька сотень рублів.

  Лонгріди для вас

  Поки AirTag не продається в Росії, ми пошукали кілька альтернатив і знайшли дещо цікаве. Більш дешеве, що особливо приємно. І так, в аналогах AirTag є отвори!

  Якщо ваші Apple Watch не заряджається екорежіме, Apple відремонтує їх безкоштовно. Компанія запустила нову програму ремонту для Apple Watch Series 5 і Apple Watch SE. Розповідаємо, на кого вона поширюється, і як відремонтувати Apple Watch по гарантії.

  Якщо ви оформляєте пробну (безкоштовну) підписку на тиждень з наступним автоматичним подовженням (платним), але не плануєте користуватися послугою за гроші. не треба чекати кінця тижня щоб її скасувати!

  Скасовуйте відразу. автоматичного платного продовження не буде, а безкоштовна тиждень залишиться.

  Так ви не ризикуєте забути про скасування. А якщо сервіс сподобається. ніхто не забороняє підписатися в будь-який момент.

  Відключення підписок на додатки на iPhone

  Як відключити підписку на iPhone на додатки, щоб вона автоматично не продовжується? Відмова від підписки на iPhone і в iTunes.

  Чи не заплутатися в різноманітті підписок, використовуйте пошук в системі YouTube. Щоб видалити зайве «підключення», зробіть такі кроки:

  • Клацніть лівою кнопкою мишки по пошуковому рядку Ютуб, вкажіть назву каналу або ім’я власника, а після тисніть введення.
  • Знайдіть в переліку варіант, який ви плануєте відключити. Врахуйте, що вгорі наводяться канали більш популярних користувачів.
  • Тисніть на кнопку Ви підписані.
  • Щоб остаточно відключити підписку на Ютубі, підтвердіть свою дію шляхом натискання кнопки Відмовитися від підписки.

  Якщо все зроблено правильно, ви більше не побачите ролики людини і не будете отримувати повідомлення в веб-провіднику, а також по e-mail про вихід нових роликів. А тут інструкція як скасувати підписку преміум.

  READ  Як повернути відео на iPhone

  Управління на iPhone

  Насамперед розберемося з відключенням на iPhone. Нічого складного немає: щоб подивитися список підписок, досить виконати наступні дії:

  • Відкрийте настройки, натисніть на ім’я облікового запису та зайдіть в розділ «iTunes Store і App Store».
  • Натисніть на Apple ID в верхній частині меню.
  • Виберіть «Переглянути». Введіть пароль Apple ID або використовуйте Touch ID для авторизації.
  • Натисніть на посилання «Передплати».
  • Виберіть підписку, від якої хочете відмовитися.

  Ви можете вибрати інший режим роботи служби / додатки або скасувати підписку. У разі скасування вона перестане діяти в кінці оплаченого періоду.

  Якщо з вас беруть гроші за підписку, але вона не відображається в настройках, значить, ви оформили її безпосередньо у провайдера. Для скасування необхідно звернутися до видавця або розробнику додатки.

  Як припинити підписку на Ютубі в 2 кроки

  Згодом у людини змінюються пріоритети і виникає питання, як припинити підписку на Ютубі. Наприклад, раніше користувач цікавився автомобілями і підписався на кілька каналів, а тепер його більше приваблює спорт і все, що з ним пов’язано. Цілком логічно, що від старих каналів краще відписатися, залишивши тільки актуальні теми. Нижче розглянемо, як відмовитися від підписки на Ютубі через PC або телефон. Наведемо покрокову інструкцію, яка дозволяє прибрати зайве по частинах або все одночасно.

  Скасування платної підписки на додаток

  Основна складність у власників iPhone виникає з пошуком зображення без зайвих підписок, бо вона знаходиться не на увазі: творці телефону зрозуміло бажали заплутати невдалого користувача, щоб він передумав і як можна довше зберігав додаток на телефоні. Але складного тут нічого немає. Щоб дізнатися підписки на iPhone, дотримуйтесь способу:

  • Зайдіть в функції, клікніть по свого облікового запису і перейдіть в iTunes Store і App Store.
  • Перейдіть на Apple ID в верхній частині меню.
  • Виберіть «Перегляд». Введіть свій Apple ID і пароль або використовуйте Touch ID для авторизації.
  • Клацніть по посиланню «Підписка».
  • Виберіть підписку, від якої ви бажаєте відмовитися.
  припинити, підписку, додаток, iphone

  Ви можете як повністю скасувати платну підписку на iPhone, так і внести зміни в діючий режим використання певної програми або сервісу. У разі скасування платна підписка закінчить діяти після закінчення умовно безкоштовного або сплаченого періоду.

  Скасовуємо підписку в сервісі:

  • Відкрийте Okko;
  • Перейдіть в «Налаштування»;
  • Виберіть «Передплати»;
  • Натисніть «Вимкнути автоподовження»;
  • Підтвердіть відписку в діалоговому вікні, натиснувши «Скасувати підписку».

  З цього моменту автоподовження буде вимкнено і плата з наступного місяця вже не буде стягуватися, але доступ до фільмів збережеться протягом усього оплаченого періоду.

  • Зателефонуйте в Support Okko за номером 8 800 700 55 33 (дзвінки безкоштовні).
  • Дуже ідентифікуйте себе оператору: скажіть пристрій, який прив’язане до аккаунту; пошту або телефон; тип підписки.
  • Після того, як співробітник Okko переконався, що це ви, він відключить всі активні підписки.

  Приклад повернення коштів після спілкування з техподдержкой

  Відмова від новин

  Є такий платний сервіс, як Apple News. Від нього теж часом хочеться відмовитися. Щоб зробити це, доведеться діяти по іншому. Як безпосередньо? Як відключити підписку на «iPhone» під назвою Apple News?

  • Зайти в головне меню девайса і натиснути на «Функції».
  • Відвідати розділ «Головні», перейти в «Оновлення контенту».
  • Відшукати бажане додаток.
  • Перекласти бігунок в положення «Вимкнути». При цьому поряд повинна спалахнути червона лампочка.

  Зазвичай, більше нічого не потрібно. Перераховані кроки допоможуть відключити Apple News. При бажанні в розділі «Оновлення контенту» можна закінчити автообновление деяких програм. Але, як показує практика, зазвичай цей крок не потрібен.

  BETATECH.COM.UA 2021