Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як прив’язати карту червоне біле до телефону

Table of Contents

Активація карти Червоне і Біле

Про те, як отримати і зареєструвати карту «Червоне і Біле», розповість brobank.ru.

нюанси

Звертайтеся з пластиковою карткою обережно. в разі псування або втрати пластика, відновленню він не підлягає. Якщо карта прив’язана до мобільного додатку, то ви зможете продовжувати користуватися електронною версією, але якщо карта прив’язана не була, то, швидше за все, всі ваші накопичення пропадуть.

Ще один важливий нюанс. правилами компанії заборонено використання сторонніх додатків, наприклад Stocard, копій, скріншотів чи інших варіацій карти. Зчитування штрих-коду можливо тільки з самого пластику або з додатку «Червоне і Біле».

Тетяна Курчанова. здобула освіту в Алтайському державному педагогічному університеті. АлтГПУ (колиш. АлтГПА, БДПУ). Кілька років пропрацювала оператором колл-центру в ФінПромБанке. Неодноразово підвищувала кваліфікацію шляхом проходження навчальних програм і тренінгів. Більше 3 років писала статті для великих фінансово-кредитних порталів Росії. kurchanova@brobank.ru

віртуальну

Для отримання віртуальної карти здійснювати покупки необов’язково. Досить завантажити додаток «Червоне і біле» і в розділі «Дисконтна картка» вибрати «Прив’язати пластикову або створити віртуальну». Далі потрібно ввести свій номер телефону і заповнити невелику анкету, вказавши П.І.Б. та E-mail.

На вказаний номер поступить дзвінок. відповідати на нього не потрібно. Вам слід запам’ятати останні 4 цифри номера і ввести їх в спеціальне поле. Так ви підтвердите оформлення. Карта з’явиться в додатку через 3 дня. до цього користуватися їй не вийде. Якщо протягом 30 днів після отримання ви не зробите жодної покупки з використанням карти, вона буде заблокована.

Зверніть увагу, якщо у вас вже є пластиковий дисконт, створити ще один віртуальний ви не зможете. Допустимо тільки прив’язувати існуючу карту з фізичним носієм до мобільного додатку і використовувати його для зчитування штрих-коду.

Як отримати дисконтну карту «Червоне і Біле»

Дисконтна карта представлена ​​в двох варіантах. пластикова і віртуальна. Принцип накопичення знижки по ним однаковий, проте, є деякі розбіжності в умовах отримання. Так як карти прив’язуються до номера телефону, завести можна тільки одну картку. або пластикову, або електронну.

Що дає карта «Червоне і Біле»

Карта КБ дозволяє отримати знижку від 1 до 10%. Розмір знижки залежить від загальної суми покупок, зареєстрованих на картку:

 • від 1 тис. рублів. мінімальна знижка 1%;
 • 3 тис. Рублів. 2%;
 • 8 тис. Рублів. 4%;
 • 18 тис. Рублів. 6%;
 • 36 тис. Рублів. 8%;
 • 60 тис. Рублів. максимальні 10%.

Ознайомитися з повними умовами надання та використання дисконтної картки можна на сайті червоне-біле. ру.

прив, язати, карта, червоне, телефон

Як активувати карту

Пластикова карта «Червоне і Біле» видається в заблокованому вигляді. Вона буде працювати тільки через три дні після активації. Віртуальна карта також з’являється в мобільному додатку тільки через три доби, але в додатковій активації вона потребуватиме не буде. Реєстрація карти «Червоне і Біле» відбувається тільки через інтернет. або в мобільному додатку, або на сайті червоне-белое.ру.

Отже, щоб зареєструвати карту, відкрийте сайт «Червоне і Біле», потім:

 • перейдіть у вкладку «Дисконтна картка». розділ знаходиться у верхній частині сторінки;
 • знайдіть опцію «Активувати карту»;
 • заповніть всі поля;
 • натисніть «Активувати».

Якщо ви не хочете створювати особистий кабінет або він у вас вже створений, то над анкетою поставте галочку поруч з пунктом «Активувати карту без реєстрації в ЛК». з анкети пропадуть три рядки: вказівка ​​електронної пошти, створення та підтвердження пароля.

Так само, як і при оформленні віртуальної карти, вам надійде дзвінок. останні 4 цифри номера вхідного дзвінка будуть кодом-підтвердженням.

Промокод на 10%

Компанія пропонує скористатися промокодом, який дає тимчасову максимальну знижку. Для цього на сайті потрібно знайти унікальний шифр і ввести комбінацію в спеціальний розділ в мобільному додатку. Промокодом постійно змінюються. У листопаді 2019 року код для отримання знижки. 0816F. Активувати його можна до 14.11.2019.

 • В період дії промокодом зареєстровані на карту покупки не будуть додаватися до суми для накопичення знижки.
 • Відсоток знижки по промокодом і дисконту не підсумовується.

Скористатися знижкою можуть навіть ті, у кого немає карти. потрібно пред’явити штрих-код з програми на касі. Однак зареєструвати карту «Червоне і біле» під час дії промокодом не вийде. сайт або мобільний додаток видадуть попередження, що при активації дисконту поточна знижка буде скасована.

Як відновити і блокувати карту

Якщо картка була зіпсована або загублена, її можна відновити в такий спосіб:

Для блокування рекомендується відправити заявку на офіційному сайті компанії або зв’язатися з клієнтською підтримкою по зворотного зв’язку.

Активація карти

Для активації знадобитися перейти на офіційний сайт КБ. У розділі дисконтних карт вибрати підпункт активації. Для успішного проходження знадобитися ввести наступну інформацію:

 • ПІБ.
 • дату народження.
 • Номер контактного телефону.
 • Адреса електронної пошти.
 • Штрих код.

Важливо! Обробка інформації займає три дні, далі клієнт може використовувати всі переваги продукту. Тільки після цього починає діяти система знижок «Червоне і біле».

Особистий кабінет карти

Здійснюючи вхід в особистий кабінет, перед клієнтом відображається особиста інформація. Допускається коригування мобільного телефону або електронної адреси для подальшого отримання акційних пропозицій та останніх новин в компанії. Завдяки особистого профілю, кожен користувач отримує ряд переваг:

Мобільний додаток «Червоне і біле»

Використовувати інші програми, наприклад, Stocard, Android Pay і інші альтернативні програми не допускається.

Чому варто вибрати Приватбанк написано тут

Яку знижку можна отримати

При отриманні накопичувального продукту, автоматично присвоюється дисконт у розмірі 1%. Якщо перша покупка становить менше 500 рублів, вона не підсумовується і не зараховується. Надалі, всі покупки підсумовуються без винятку.

На акційні пропозиції з жовтими цінниками дисконт не поширюється.

Загальна система пільг виглядає наступним чином:

 • Присвоєння 1% при загальній сумі покупок в діапазоні 500-3000 рублів.
 • Знижка в 2% при накопиченні 3000-8000 рублів.
 • При досягненні 8000-18000рублей, автоматично збільшується дисконт до 4%.
 • Клієнт отримує 6% дисконту, якщо сума покупок досягає планки 18000-36000 рублів.
 • 36000-60000 рублів збільшує розмір привілеї до 8%.
 • Максимальний дисконт в 10% присвоюється автоматично, якщо загальний розмір покупок перевищує 60000 рублів.

Як дізнатися розмір знижки «Червоне і біле»

Перевірити стан рахунку і який розмір дисконту діє в даний час, можна декількома методами:

При будь-якому з вище перерахованих методів, процедура не забирає велику кількість часу. У додатку або особистому кабінеті можна дізнатися, на яку суму потрібно виконати покупок, щоб перейти в наступну категорію знижок.

READ  Як роздати інтернет з Honor 20

Як прив’язати карту до телефону

Для прив’язки продукту до діючого номеру телефону, буде потрібно завантажити мобільний додаток. Тільки після цього можна прив’язати карту «Червоне і біле» до телефону.

Важливо! До одного номеру може бути прив’язана тільки одна дисконтна карта.

Процес не відрізняється від процедури реєстрації в особистому кабінеті через телефон, тому необхідно виконати ідентичні кроки.

огляд

Основним напрямком рітейлера спочатку, був продаж спиртних напоїв однак зараз в асортименті мережі можна побачити і продукти, чай, кава буханкаобулочние вироби, морозиво і багато іншого. Для збільшення кількості постійних клієнтів, була розроблена система привілеїв, введена карта червоне і біле. Участь в програмі підтверджує наявність у покупця червоне і біле дисконтна карта.

Як перевірити знижку по карті

Дізнатися відсоток знижки по карті можна, якщо ввести номер штріх.кода, розташований на її обороті в спеціальне поле на сайті Червоне Біле або здійснити ті ж дії, використовуючи офіційне мобільний додаток.

Форма для перевірки відсотка знижки

Як зареєструвати карту червоне і біле

Як вже говорилося, мало отримати карту червоне і біле. Для того, щоб почати користуватися нею в повній мірі і купувати зі знижками, потрібно пройти процес реєстрації. Для цього потрібно зробити кілька нескладних дій:

 • Заходимо на веб-сайт Червоне і Біле.
 • Вибираємо пункт “активувати карту”.
 • Заповнюємо опитувальник: ПІБ, Номер мобільного, адреса електронної пошти, вводимо 13-ти значний номер штрих-коду, розташований на звороті. придумуємо пароль.
 • Тиснемо червону кнопку “активувати карту”.

Як прив’язати карту до телефону

Карту можна прив’язати до мобільного пристрою не раніше, через три доби, після того, як ви здійснили її реєстрацію на веб сайті КБ і пройшли процес активації. Прив’язати карту червоне і біле до телефону, можна за допомогою смартфона. Зробити це можливо тільки з використанням офіційного мобільного застосування. Для цього:

 • Встановіть на свій смартфон мобільний додаток Червоне і Біле, використовуючи Play Market або App Storе, в залежності від тієї операційної системи, яку підтримує Ваше мобільний пристрій.
 • Знайти значок% c написом диск SIM карта, натиснути на нього: з’явиться 2 пропозиції: застосувати промокод і прив’язати діск.карту.
 • Вибираємо потрібний нам пункт, вводимо номер телефону.

Для зміни номера телефону або інших особистих даних, зазначених при реєстрації, можна скористатися сервісом «зворотний зв’язок», на сайті або в ЛК мобільного додатка.

Анкета для зміни номера

Як накопичувати і витрачати бали

Нарахування знижок відбувається після здійснення покупок, досить пред’явити дисконт на касі. Чим більша сума чека, тим більший відсоток зможе отримати користувач. Приклад знижок на зображенні нижче.

При накопиченні покупок на певну суму вам дається знижка:

 • від 500 рублів на карті КБ. 1% знижки;
 • 3000 р 2%;
 • 8000 р 4%;
 • 18 000 р 6%;
 • 36 000 р 8%;
 • від 60 000 р 10% знижка.

На сайті ви можете дізнатися накопичений% знижки на мапі КБ: для цього введіть в спеціальне поле штрих-код з вашої картки. Він знаходиться на зворотному боці картки. Вводити код потрібно в спеціальне поле на сайті КБ в розділі “Дізнатися відсоток знижки по карті”. Картинка представлена ​​нижче.

Оформлення віртуальної карти

Для отримання віртуальної карти здійснювати покупки необов’язково. Досить завантажити додаток «Червоне і біле» і в розділі «Дисконтна картка» вибрати «Прив’язати пластикову або створити віртуальну». Далі потрібно ввести свій номер телефону і заповнити невелику анкету, вказавши ПІБ. і Email.

На вказаний номер поступить дзвінок. відповідати на нього не потрібно. Вам слід запам’ятати останні 4 цифри номера і ввести їх в спеціальне поле. Так ви підтвердите оформлення. Карта з’явиться в додатку через 3 дня. до цього користуватися їй не вийде. Якщо протягом 30 днів після отримання ви не зробите жодної покупки з використанням карти, вона буде заблокована.

Зверніть увагу, якщо у вас вже є пластиковий дисконт, створити ще один віртуальний ви не зможете. Допустимо тільки прив’язувати існуючу карту з фізичним носієм до мобільного додатку і використовувати його для зчитування штрих-коду.

Застосування промо-коду

Максимальна знижка по карті складає 10%. Отримати її можна прибрати продукцію на суму від 60 тис. Р. або по промокодом. Щоб отримати максимальний дисконт користувач повинен завантажити офіційний додаток компанії, ввести в ньому діє промо-код на знижку в розділі «Дисконтна картка». Активація промо-коду проводиться протягом 30 днів.

При отриманні послуги необхідно брати до уваги наступне:

Можливі проблеми при реєстрації картки

Активувати карту Krasnoe Beloe Ru досить просто, але, незважаючи на це іноді в ході реєстрації виникають проблеми. Найбільш поширені з них розглянуті нижче.

Що дає карта Червоне і Біле

На балансі користувача фіксуються всі скоєні ним покупки (крім сигарет). Головне. кожен раз користуватися карткою.

При досягненні певної суми знижка збільшується.

Виходить помилка «Карта не знайдено»

Ця помилка видається при, якщо виконується прив’язка ще не активованої карти. Для цього її потрібно зареєструвати на офіційному сайті в рубриці «Дисконтна картка». Також причина виникнення помилки може критися в недостатній кількості часу, що пройшов з моменту реєстрації. В середньому карта стає активною протягом 3 днів.

Як увійти в особистий кабінет

Увійти в акаунт можна за допомогою телефону, електронної пошти, номери карти. Також на цій сторінці є кнопка для реєстрації нового користувача.

як накопичити

Гроші, витрачені на придбання сигарет або цигарок, не враховуються. Російські закони категорично забороняють будь-яке стимулювання витрати коштів на тютюнові вироби.

як витратити

Касир завжди запитає, чи бере участь покупець у дисконтній програмі. При наявності при собі чинного і зареєстрованого в програмі лояльності «пластика», залишитися без зниження ціни на покупку не вийде. Але передавати карту можна, необхідно бути готовим підтвердити свою особистість.

Як активувати карту «КрасноеБелое»

Яскраві вивіски торгових точок мережі стали звичними на вулицях російських міст і селищ. Покупців залучають постійні подарунки та акції, можливість придбати оригінальні напої та якісні продукти за прийнятними цінами, розроблена мережею програма лояльності.

Як прив’язати дисконт до мобільного телефону

Розраховуючи на отримання істотного зниження ціни, слід мати на увазі, що загублений або зіпсований «пластик» мережею не відновлюється. Існує реальний ризик втратити зроблені накопичення.

Для уникнення втрати знижки необхідно відразу після оформлення ввести дані дисконту в систему мобільного додатка, розробленого «КрасноеБелое». Завантажити його вийде в Google Play або в AppStore. Додаток функціонує з будь-якою версією iOS, Android повинен бути відносно свіжим, версія може бути 4.1 або більш пізня. Для прив’язки потрібно:

 • скачати і встановити додаток;
 • ввести в базу 11 цифр, які перебувають під штрих-кодом на зворотному боці «пластика»;
 • зареєструватися.

Після цього перед здійсненням покупки досить буде відкрити програму на номері смартфона. В іншому випадку буде потрібно пред’являти саму карту. Касир не прийме її фотографію або знімок штрих-коду, необхідно буде показати йому або працює додаток (активність підтвердить стрибучий логотип бренду) або матеріальний носій. Правила програми лояльності допускають прив‘язку «пластика» тільки до автентичного додатком. Касир не вважає його штрих-код, якщо він буде прив‘язаний до популярних додатків типу Stocard, що спрощує користування одночасно декількома дисконтними системами.

Про дисконтної системи

Познайомитися з пропонованими умовами програми вийде за адресою: krasnoeibeloe.ru/discount/. Там розглянуті питання, як отримати «пластик», що надає право на зниження ціни, як його активувати, як накопичувати бали, правила користування карткою. Знижка накопичувальна, чим більше покупок буде зроблено, тим швидше зростатиме рівень дисконту. Основні правила участі:

 • пропозиція є іменним, карту не можуть використовувати інші особи або вона не може бути переоформлена на них. Зміна будь-яких контактних даних, крім номера телефону, для якого передбачена окрема процедура, здійснюється за допомогою форми зворотного зв’язку;
 • якщо користувач оформив кілька примірників «пластика» одночасно, знижки з них підсумовуватися ні;
 • отримання права на участь в системі лояльності виникає при здійсненні покупки на суму, що перевищує 1000 рублів. Якщо клієнт хоче і скористатися дисконтом до чинного «пластика», і оформити новий, йому в цьому буде відмовлено;
 • бали починають накопичуватися з другої покупки за умови активації;
 • при досягненні дисконтом межі в 10%, подальше його зростання припиняється;
 • при втраті або псуванні «пластик» не відновлюється, зберегти накопичення допоможе тільки прив’язка до мобільного додатку.

Важливо: Компанія «КрасноеБелое» протягом всього періоду дії знижки має право на свій розсуд змінювати правила і умови програми лояльності.

як активувати

Реєстрація дисконтної карти на krasnoebeloe.ru не займе багато часу. Для цього буде потрібно зайти на сайт мережі в розділ krasnoeibeloe.ru/discount/ і відкрити вкладку, присвячену цьому питанню.

 • ввійти на сайт;
 • вибрати своє місто зі списку;
 • зайти в розділ системи лояльності;
 • вибрати функцію активації;
 • в форму, що з’явилася ввести необхідні відомості. П.І.Б., номер «пластика», це 13 цифр, розташованих під штрих-кодом, мобільний телефон, адреса електронної пошти;
 • придумати пароль, ввести його і підтвердити.
READ  Як перекинути чати whatsapp на інший телефон

Увага: Після активації має пройти три дні, перш ніж з’явитися можливість збирати кошти і користуватися знижкою. Додаткового підтвердження того, що дисконт став робочим, не надсилається.

Чи не знайшли відповіді? залишилися питання?

Безкоштовна гаряча волосінь із захисту прав споживачів:

8 (800) 350-29-83. Регіони Росії 8 (499) 938-45-81. Москва і Московська обл. 8 (812) 425-61-42. Санкт-Петербург і Льон. обл.

Які можливості дає додаток

Є кілька правил використання карти

БУЛЬКА. Веселі Дитячі Пісні й Розвиваючі Мультики. З Любов’ю До Дітей

Як зробити прив‘язку картки до телефону

 • Завантажити мобільний додаток «Червоне і Біле».
 • Зайти в розділ «Дисконтні картки».
 • Ввести штрих-код карти.
 • Натиснути «Зареєструвати».

Їли змінили номер, не забудьте прив’язати до нього картку. Ось як це зробити:

 • Відкрити сайт krasnoeibeloe.ru.
 • Відкрити розділ «Дисконтні картки».
 • Вибрати «Поміняти номер, до якого прив’язаний пластик.
 • Вказати наступні дані: номер пластика, штрих-код, прізвище, ім’я та по батькові власника пластику, ввести телефони номер, e-mail.
 • Завантажити скан паспорта, щоб підтвердити особу власника картки. Для завантаження додаткових документів натисніть вкладку «Додати ще». Прикріпити документи слід через вкладку «Огляд».
 • Поставити галочку, що позначає ваше схвалення на обробку персональних даних.
 • Після того, як всі графи будуть заповнені, натиснути «Відправити».

Обробка заявки здійснюється протягом трьох днів. Прикріплювати пластик на новий номер є можливість не частіше одного разу протягом одного місяця.

Важливо! Завантажити додаток можна, якщо пристрій працює на системі Android не старші версії 4.1 або iOS. Отримати софт безкоштовно можна в Google Play і в App Store.

Як відновити карту «Біле і червоне»

Проблем з відновленням пластика можна уникнути, якщо зробити прив’язку карти до телефону. Для цього потрібно завантажити офіційний додаток «Червоне і Біле».

Android Pay заработал! Как привязать карту и расплачиваться в любых магазинах?

Отримувати знижки можна буде з екрану смартфона або планшета. До одного номер дозволяється прив’язати тільки одну карту.

Чи можна відновити дисконтну карту по телефону або через інтернет

Такої можливості поки немає, загублений пластик не підлягає відновленню. Краще відразу зробити прив’язку карти через мобільний додаток, тоді не доведеться думати, як відновити її в разі втрати.

Як зареєструвати картку червоне біле?

Як активувати дисконтну карту «Червоне і біле»? Щоб активувати картку, потрібно зайти на офіційний сайт мережі krasnoeibeloe.ru, в верхньому горизонтальному меню вибрати «Дисконтна карта» і в вертикальному меню клікнути на «Активувати карту».

Чи потрібно реєструвати карту Червоне і біле?

За загальною сумою покупок, зроблених з наданням пластикового носія, визначається і величина знижки. Щоб безперешкодно користуватися дисконтною карткою, потрібно попередньо її зареєструвати.

Как привязать банковскую карту к телефону / Подключаем к GOOGLE PAY / ANDROID PAY

Як отримати віп карту КБ?

Щоб отримати ЗОЛОТУ VIP-КАРТУ вам потрібно:

 • Зайти в App Store або Play Market;
 • Ввести в пошуку Червоне і Біле;
 • Знайти шифр в описі нашого застосування;
 • розгадати його.

Яка максимальна знижка в КБ?

У нас і так найкращі ціни. Тому 10%. це максимальна знижка, яку ми можемо надати.

Як дізнатися чи активована карта Червоне і біле?

Зателефонуйте за номером 8 (800) 1000804. Оператор мережі «Червоне і біле» запросить номер вашої картки і ви повідомить вам всі дані про баланс.

Чи потрібно активувати карту КБ?

Щоб користуватися всіма привілеями карти її обов’язково потрібно активувати, дивіться нижче, як це можна зробити!

Як прив’язати карту червоне і біле до іншого телефону?

Картку «Червоне і Біле» можна відв’язати від 1 номера і прив’язати до іншого, для цього на офіційному сайті krasnoeibeloe.ru в розділі «Дисконтна карта» потрібно відкрити вкладку «Змінити номер, до якого прив’язана дисконтна карта».

Як отримати промокод в додатку КБ?

Зателефонуйте за номером 8 (800) 1000804. Оператор мережі «Червоне і біле» запросить номер вашої картки і ви повідомить вам всі дані про баланс.

Чи можна карту Червоне Біле прив’язати до іншого телефону?

Отже, для того щоб прив’язати свою дисконтну карту до номера телефону, зайдіть в мобільний додаток «КрасноеБелое» в розділ «Дисконтна картка». Введіть штрих-код вашої картки і натисніть кнопку «Зареєструвати». Одна карта може бути прив’язана до одного номеру телефону.

Як відв’язати карту КрасноеБелое від телефону?

Як відв’язати карту? Картку «Червоне і Біле» можна відв’язати від 1 номера і прив’язати до іншого, для цього на офіційному сайті krasnoeibeloe.ru в розділі «Дисконтна карта» потрібно відкрити вкладку «Змінити номер, до якого прив’язана дисконтна карта».

Як відправити резюме в червоне і біле?

Отже, що вам потрібно зробити, щоб стати частиною дружного колективу мережі «Червоне і біле»:

 • Скачайте анкету загального зразка з будь-якого доступного джерела;
 • Заповніть її;
 • Віднесіть заяву в супермаркет, де бажаєте працювати;
 • Також бланк можна відправити через спеціальну форму на сайті компанії.

Чи потрібно активувати карту КБ?

Щоб користуватися всіма привілеями карти її обов’язково потрібно активувати, дивіться нижче, як це можна зробити!

Пластикова картка

Пластикова карта мережі видається фізичним особам старше 18 років при здійсненні покупки на суму не менше 1000 рублів.

Для активації потрібно зробити ряд нескладних дій:

 • зайдіть на сайт krasnoeibeloe.ru в розділ Дисконтна карта;
 • знайдіть в списку фразу «Активувати карту» і натисніть на неї;
 • в форму, що з’явилася впишіть ПІБ, телефон та штрих-код (його можна побачити на зворотному боці картки);
 • погодьтеся з умовами (поставте галочку);
 • натисніть «Активувати карту»;
 • почекайте 3 діб, протягом яких буде відбуватися обробка даних.

Також можна зробити прив’язку карти до мобільного додатку. Для цього треба зайти в розділ «Дисконтна картка». Вибираємо пункт “Прив’язати пластикову карту” і слідуємо інструкції. Після цієї процедури і віртуальна, і фізична версії стануть однаково активними. Дані про покупки по кожній із них будуть заноситися на 1 баланс.

Якщо пластикова картка буде загублена або зіпсована, відновити її не вийде. Тому варто дбайливо ставитися до виробу або завести віртуальну версію для підстраховки.

Особистий кабінет

 • натиснути на напис «Моє», що розташовується в правому верхньому куті сайту;
 • клікнути по фразі «Увійти в особистий кабінет»;
 • натиснути «Зареєструватися»;
 • вписати в форму, що відкрилася ПІБ, Email, номера телефону і пластикової картки;
 • придумати пароль;
 • поставити галочки, якщо хочете отримувати розсилку про акції по SMS або Email;
 • дочекатися SMS і вписати код з нього в відповідне поле;
 • натиснути «Реєстрація».

У майбутньому ви зможете входити в кабінет через Email, номер телефону або картки. Якщо ви створили профіль на сайті, додатково активувати пластикову версію не потрібно. Вона прикріпиться автоматично в момент введення її номера в форму.

Віртуальна карта

Отже, покрокова інструкція випуску віртуальної карти КрасноеБелое:

 • Натиснути на іконку Дис SIM карта
 • Вибрати пункт Прив’язати або Створити віртуальну карту
 • Вказати номер телефону для прив’язки карти
 • Якщо на вашій карті немає прив’язаних карт, то система запропонувати прив’язати пластикову карту або створити Нову віртуальну
 • Заповнити дані. прізвище, ім’я, по батькові, E-mail
 • Поступить дзвінок, потрібно запам’ятати 4 останні цифри номера і ввести як в якості коду

Активація карти станеться автоматично через 3 дня.

Як отримати і активувати?

У мережі КрасноеБелое є 2 типу карт: Віртуальна і Пластикова. Розповімо докладніше про те як отримати карту.

Як користуватися картою?

На одну покупку може поширюватися пільга тільки по одній карті.

Щоб використовувати промокод, зайдіть в розділ додатка «Дисконтна картка». Там виберіть «Застосувати промокод», введіть цифри і натисніть «Продовжити». знижка активується.

Що дає карта Червоне і Біле?

На балансі користувача фіксуються всі скоєні ним покупки (крім сигарет). Головне. кожен раз користуватися карткою.

При досягненні певної суми знижка збільшується.

Загальна сума витрачених коштів (руб.) Знижка (%)
1 000 1
3 000 2
8 000 4
18 000 6
36 000 8
60 000 10

Де взяти дисконтну картку?

Через відсутність можливості відновлення краще оформити електронну картку. Як це зробити, розповімо далі.

Перевіряємо знижку і баланс накопичень

Щоб перевірити відсоток знижки або баланс накопичень на мапі Червоне і Біле, введіть в відповідну форму на сторінці krasnoeibeloe.ru/discount її номер. Це цифри, зазначені під штрихкодом «пластика».

Способи активувати карту

Так як єдиного безкоштовного телефону гарячої косильною волосіні у мережі Червоне і Біле немає, активувати карту можна тільки через інтернет. Організатори програми лояльності дозволяють зареєструвати дисконтки наступними способами:

 • через спеціальну форму на сторінці дисконтної програми;
 • в мобільному додатку компанії;
 • при реєстрації особистого кабінету.
READ  iPhone 7 після заміни акумулятора

Розглянемо ці пункти докладніше. Відзначимо, що картка стає активною через три доби після реєстрації.

Що дає карта Червоне і Біле

Таблиця. Залежність знижки від суми накопичень.

Реєстрація особистого кабінету

Щоб зареєструвати дисконтну карту Червоне і Біле при створенні особистого кабінету клієнта, перейдіть за посиланням krasnoeibeloe.ru/auth/?register=yes. Цей спосіб онлайн-активації також полягає в заповненні форми особистими даними. Зверніть увагу на поле, куди слід ввести номер картки.

Після реєстрації вхід в особистий кабінет виконується за посиланням krasnoeibeloe.ru/auth. Авторизація можлива за номером картки, телефону, e-mail.

Отримуємо карту безкоштовно. інструкція

Щоб безкоштовно і онлайн отримати карту мережі Червоне і Біле, скачайте мобільний додаток компанії на телефон з ОС Android / iOS.

Інструкція, як випустити картку через інтернет:

 • Після установки програми дозвольте йому доступ до телефону.
 • У розділі «Дис. карта »натисніть« Створити », вкажіть свій номер телефону.
 • Так як картки ще немає, знову вибираємо «Створити», натискаємо «Продовжити», заповнюємо реєстраційну анкету.
 • Для завершення реєстрації необхідно запросити підтвердження дзвінком. Коли надійде виклик, не беріть трубку. Запам’ятайте 4 останні цифри номера телефону, з якого здійснено дзвінок, введіть їх у відкриту форму.
 • Готово! Ми завели картку Червоне і Біле онлайн, залишилося дочекатися push-повідомлення про її активації і прив’язці. Згідно з правилами програми лояльності, на це відводиться три дні.

Активація через додаток

Для реєстрації карти через телефон встановіть мобільний додаток Червоне і Біле, дозвольте йому доступ до пристрою. Посилання на програму є в даній статті (див. Інструкцію з безоплатного отримання).

Натисніть «Дис. карта », виберіть« Прив’язати »і слідуйте підказкам системи.

Заповнення форми на сайті

Щоб активувати (зареєструвати) карту знижок Червоне і Біле онлайн, перейдіть на офіційний сайт компанії за посиланням krasnoeibeloe.ru/discount. Відкрийте меню активації і заповніть анкету.

Одночасно з реєстрацією карти покупець створить особистий кабінет і прив’яже її до номера телефону. Хоча можна відмовитися від такої можливості, поставивши галочку у відповідному чекбоксі.

дисконт

Оформити і отримати дисконт може будь-який дієздатний громадянин.

Увага! Накопичувальна картка іменна, так що користуватися нею може тільки власник.

переваги бренду

Алкогольних напоїв представлено понад 700 позицій, близько 300 видів тютюнової продукції і стільки ж супутніх виробів (продукти харчування, солодощі, солоності, соки).

В одному місці, причому недалеко від будинку, купується все необхідне для застілля будь-якого масштабу: це може бути студентська вечірка або розкішне торжество, романтичне побачення або зустріч друзів. У АЛКОМАРКЕТ знайдуться напої екстра-класу, бюджетний алкоголь, смачні і свіжі продукти до ювілею, 8марта, на день закоханих.

Програмна політика

Коли загальна сума покупок в мережі досягне 60 тисяч, ви отримаєте 10відсоткового знижку. Вирішуйте самі, коли і як користуватися дисконтом, враховуючи вищеперелічені обмеження і правила.

Як активувати накопичувальний рахунок

Заходимо на сайт www.krasnoe-beloe.ru, вибираємо відповідне посилання і переходимо до наступної сторінки. Даємо згоду на обробку персональних даних. Вводимо ПІБ, дату народження, номер телефону, адреса електронної пошти, штрих-код з пластикового носія. Вибираємо пароль і логін, вносимо, натискаємо кнопку «активувати».

Додаткова зручність полягає і в тому, що навіть при відсутності інтернету, користувачі мобільного додатка можуть пред’явити для сканування касиру смартфон.

 • Викачуємо додаток в Google Play або App Store;
 • Заходимо на сторінку «Дисконтна картка»;
 • Вводимо штрих-код і номер стільникового;
 • Натискаємо кнопку «Зареєструвати».

Червоне і біле: прив’язати карту до телефону

Мережа АЛКОМАРКЕТ пропонує різноманітні сорти вин, коктейлів і міцних алкогольних напоїв за адекватними цінами. Програма лояльності, запущена компанією, спрямована на залучення нових клієнтів і стимуляції постійних клієнтів. Дізнавшись, як прив’язати карту Червоне і Біле до телефону, ви зможете користуватися знижками, не пред’являючи пластиковий носій.

Якісний алкоголь вітається на будь-якому застілля. Це не тільки можливість розслабитися, повеселитися, але вишукані нові смаки, а в помірних кількостях. користь для організму. Пляшка колекційного вина відмінно підійде в ролі подарунка. Словом, і гурмани, які знаються на коньяку і бренді, і непитущі люди оцінять переваги покупок в мережі. Пропонована інструкція допоможе розібратися в нюансах дисконтної програми, правила накопичення і використання знижки.

Як відв’язати карту?

У деяких випадках, наприклад, при втраті телефону або зміну номера виникає необхідність в прив’язці карти до іншого пристрою. Зробити це зовсім нескладно. Отже, як відв’язати карту Червоне і Біле від телефону?

Можливості та переваги програми

Воно дозволяє:

Додаток Червоне і Біле. інтуїтивно зрозуміла програма з цілим набором переваг:

На офіційному сайті

Щоб відв’язати карту від одного номера і здійснити її прив’язку до іншого потрібно перейти за наступним посиланням: krasnoeibeloe.ru/discount. Після переходу ви відразу потрапляєте в розділ «Дисконтна картка». Далі необхідно діяти наступним чином:

 • Виберіть пункт «Змінити номер, до якого прив’язана дисконтна карта». Для цього потрібно натиснути на розташовану поруч з ним галочку.
 • У формі введіть паспортні дані, номер карти, телефон і адресу електронної пошти.
 • До графи «Документ» прикріпіть фото будь-якого документа, що посвідчує особу. Зробити це можна натисканням на кнопку «Огляд».
 • Натисніть кнопку «Відправити». Цим ви даєте свою згоду на обробку ваших персональних даних.

При заповненні форми слід враховувати, що всі поля, позначені зірочками потрібно обов’язково заповнити. В іншому випадку система не прийме ваші зміни. Завантаження змін здійснюється протягом 3 робочих днів. Також слід враховувати, що зміну номера можна здійснювати не частіше ніж один раз на місяць.

Прив’язка карти через додаток

Прив’язка карти до телефону може здійснюватися тільки після установки оригінального програми з офіційного сайту. Використання для цього сторонніх програм заборонено. Після прив’язки необхідність у використанні пластикового носія відпадає. Тепер його електронний аналог завжди буде знаходитися в мобільному пристрої. Отже, як прив’язати карту Червоне і Біле до телефону через мобільний додаток?

Процес прив’язки карти досить простий. Просто дотримуйтесь наступних нескладних рекомендацій:

 • Запустіть встановлену програму і переконайтеся в його працездатності.
 • Виберіть розділ «Дисконтна карта» і перейдіть в нього.
 • У відповідному полі введіть штрих код, що складається з 13 цифр.
 • Натисніть «Зареєструвати».

Про успішне завершення прив’язки свідчить кульку в кутку екрану. Він повинен постійно перебувати в русі, навіть при відсутньому інтернет з’єднанні. В іншому випадку сканування електронного аналога карти буде недоступно.

До одного телефону може бути прив‘язана тільки одна карта. При необхідності окремо можна користуватися пластиковим носієм. Якщо під час реєстрації виникають будь-які проблеми, можна звернутися в Support клієнтів через форму зворотного зв’язку. А ось як зареєструвати карту Krasnoe Beloe Ru на офіційному сайті.

Мобільний додаток КБ

 • Можливості програми КБ
 • Як прив’язати карту до телефону?
 • Як відв’язати карту?
 • Посилання на скачування програми «Червоне і Біле»

опис

Ну і на додаток можна бачити такі моменти:

Прив’язка карти до іншого телефону

Після угоди з обробкою персональних даних потрібно натиснути на «Відправити».

Старий номер телефону відчеплюватимуть і прикріплять новий протягом 3 робочих днів з моменту подачі заявки. Проводити перезакріплення телефонних номерів допускається не частіше 1 разу на місяць.

Як прив’язати карту до телефону?

Накопичувальна картка може бути прив’язана до телефону тільки через мобільний додаток, для цього його потрібно встановити на своє обладнання, потім відкрити розділ «Дисконтна карта» і у відповідному вікні ввести штрих-код пластикового носія. Для завершення процесу прив’язки потрібно натиснути кнопку «Зареєструвати».

Прив’язка дисконтної карти КБ до телефону

До один телефонний номер і до одного мобільного терміналу можна прив’язати 1 дисконтну картку.

Як відв’язати карту?

Картку «Червоне і Біле» можна відв’язати від 1 номера і прив‘язати до іншого, для цього на офіційному сайті krasnoeibeloe.ru в розділі «Дисконтна карта» потрібно відкрити вкладку «Змінити номер, до якого прив’язана дисконтна карта». У наданому шаблоні необхідно внести наступні дані:

 • номер картки;
 • ПІБ її власника;
 • новий номер телефону;
 • Адреса електронної пошти;
 • завантажити скан-копію будь-якого документа, що підтверджує особу власника картки (якщо необхідно надати кілька зображень документа, то натискається кнопка «Додати ще» і через кнопку «Огляд» прикріплюється додатковий файл).

Можливості програми, як завантажити

Оновлена ​​версія мобільного застосування надає користувачеві і клієнту мережі АЛКОМАРКЕТ КБ наступні можливості:

Якщо ви хочете Червоне і Біле завантажити додаток на Android, то його версія не повинна бути більш старими APK 4.1. Також програма сумісна з усіма пристроями з операційною системою Windows (Nokia Lumia і ін.), А також iOS (iPhone, iPad).

BETATECH.COM.UA 2021