Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як прив’язати телефон до аккаунту google

Table of Contents

Лайфхак 1. «Як прив’язати смартфон до аккаунту Google».

Інструменти для батьків

Аккаунт Google вашої дитини, як і ваш власний, дозволяє отримати доступ до численних продуктів і сервісів Google, в тому числі до сервісів, що не були розроблені спеціально для дітей. Дитина зможе використовувати свій аккаунт, щоб виконувати такі дії:

задавати питання, шукати інформацію і отримувати доступ до неї за допомогою Google Асистента, Chrome і Пошуку;

спілкуватися з іншими користувачами за допомогою Gmail, SMS, голосових і відеоповідомлень, а також іншими способами;

набувати і завантажувати додатки, ігри, музику, фільми і інший контент;

створювати, переглядати і відправляти фотографії, відео, презентації, документи та інший контент;

додавати інформацію про здоров’я і фізичної активності, в тому числі про інтенсивність навантаження і пульсі в Google Fit (якщо така можливість підтримується пристроєм дитини);

бачити контекстну рекламу при використанні сервісів Google.

Family Link і батьківський контроль

За допомогою програми Family Link від Google ви можете задати основні правила використання пристроїв для вашої дитини і допомогти йому освоїтися в Інтернеті. Дитина стане учасником вашої родини в Google. Коли ви налаштуєте сімейний доступ до сервісів Google, ними зможуть користуватися ваша дитина і ще чотири учасники сімейної групи. При необхідності можна додати ще одного батька, який допоможе вам керувати обліковим записом дитини. За допомогою Family Link батьки можуть виконувати такі дії:

обмежувати дитині час користування пристроєм Android або Chrome OS;

бачити місце розташування пристроїв Android, на яких виконано вхід в обліковий запис дитини;

схвалювати покупки і скачування контенту в Google Play і Stadia, а також обмежувати доступ до контенту, використовуючи вікові категорії;

разом з дитиною вибирати типи дій, інформація про яких буде зберігатися в його акаунті Google і впливати на використання сервісів Google;

управляти настройками, наприклад Безпечним пошуком в Google Пошуку;

перевіряти дозволу для додатків на пристроях Android і Chrome OS дитини, наприклад для доступу до мікрофона, камери і контактам;

змінювати контент, параметри доступу і інші настройки YouTube і YouTube Дітям.

Налаштування батьківського контролю Family Link допомагають вам керувати профілем дитини і його діями в Інтернеті, проте потрібно пам’ятати про деякі обмеження.

Багатьма настройками батьківського контролю Family Link можна керувати на сайті, але деякі функції, наприклад обмеження часу використання пристроїв, доступні тільки в додатку Family Link для Android або iOS.

Безпечний пошук, обмеження для сайтів в Chrome і фільтри Google Play дозволяють знизити ймовірність того, що ваша дитина отримає доступ до небажаного контенту, але не виключають її. Навіть якщо всі перераховані вище функції включені, ваша дитина може побачити матеріали, які для нього не призначені.

Ваше схвалення не потрібно, коли дитина повторно завантажує додатки або інші матеріали, оновлює додаток (навіть якщо в додатку з’являється новий контент або вона запитує додаткові дані і дозволу) і викачує загальний контент з вашої Сімейної бібліотеки Google Play.

Деякі функції Family Link доступні не на всіх пристроях або працюють тільки при певних налаштуваннях і умовах. Наприклад, блокувати програми можна тільки на підтримуваному пристрої Android або Chrome OS і тільки якщо дитина увійшов на ньому в свій аккаунт. А щоб ви могли побачити в додатку Family Link, де зараз знаходиться ваша дитина, у нього має бути з собою контрольоване Ваш слуховий апарат Android, яке включено і підключено до Інтернету.

Після досягнення 13 років (або іншого віку, встановленого законодавством вашої країни) дитина отримає можливість самостійно управляти своїм акаунтом.

Інформацію, що надходить в результаті використання дитиною наших сервісів

Ми автоматично збираємо і зберігаємо певну інформацію про сервіси, які використовує ваша дитина, і про те, як він з ними взаємодіє. Джерелом цих даних може бути, наприклад, запит в Google Пошуку, команда Google Асистенту або перегляд відео в YouTube Дітям. Нижче перераховані деякі типи такої інформації.

READ  Як дізнатися тариф за номером телефону

Для обробки третіми особами

Ми надаємо персональні дані афілійованим особам Google і іншим довіреним компаніям і особам для обробки за дорученням Google. Така обробка здійснюється відповідно до наших інструкцій, справжнім Приміткою про конфіденційність, Політикою конфіденційності Google та іншими застосовними вимогами конфіденційності та безпеки.

дії дитини

Ми збираємо інформацію про те, які дії ваша дитина робить в сервісах Google. Це необхідно для роботи багатьох корисних функцій, наприклад дозволяє нам рекомендувати йому додатки в Google Play. Ви можете дозволити або заборонити дитині самостійно змінювати налаштування відстеження дій. До інформації, що збирається відносяться пошукові запити, звукові дані, що передаються при використанні голосового управління, переглянуті відео, відомості про користувачів, з якими ваша дитина спілкується або ділиться контентом, а також історія браузера Chrome, синхронізована з аккаунтом Google. Якщо дитина використовує сервіси Google для дзвінків або обміну повідомленнями (наприклад, Google Hangouts або Duo), ми можемо збирати дані про виклики. Ваша дитина або ви можете вказувати в налаштуваннях облікового запису Google, дані про які дії ми маємо право збирати.

Конфіденційність інформації про вашу дитину

Створення профілю або облікового запису Google для своєї дитини, ви повинні дозволити нам збирати, використовувати і розкривати персональні дані вашої дитини відповідно до правил, описаними на цій сторінці і в Політиці конфіденційності Google. Коли ви дозволяєте дитині використовувати наші сервіси, ви і ваша дитина довіряєте нам свої дані. Ми робимо все для забезпечення безпеки ваших даних і в той же час надаємо вам можливість управляти ними. Ви можете дозволити або заборонити дитині самостійно змінювати налаштування відстеження дій для таких функцій, як історія додатків і веб-пошуку і історія YouTube.

У цьому Примітці про конфіденційність даних в профілях і акаунтах Google, керованих за допомогою Family Link і створених для дітей віком до 13 років (вікове обмеження може бути іншим залежно від країни), і Політиці конфіденційності Google описано заходи щодо забезпечення конфіденційності, які приймає компанія Google. Ті заходи, які відносяться безпосередньо до профілю або аккаунту вашої дитини, наприклад обмеження на персоналізовану рекламу, описані в цьому Примітці про конфіденційність.

Справжнє Примітка про конфіденційність не поширюється на сторонні додатки і сайти (чи не від компанії Google), які може використовувати дитина. Завжди перевіряйте умови і правила їх використання, щоб дізнатися, чи підходять ці сайти і додатки для вашої дитини. Зокрема, зверніть увагу на методику збору та використання даних.

Как Добавить (Указать) Номер Телефона в Аккаунт Гугл Google

Усередині сімейної групи

Інформація про вашу дитину, включаючи його ім’я, фотографію, адресу електронної пошти і покупки, здійснені в Google Play, може бути надана учасникам вашої родини в Google.

Через Play Market

Отже, аккаунт у вас є, що робити далі?

Підключаєтеся до мережі інтернет, після чого відкриваєте Play Market.

прив, язати, телефон, аккаунту, google

Оскільки ваш пристрій не прив‘язане до аккаунту, вам буде запропоновано увійти в нього. Натисніть на однойменну кнопку.

Далі вкажіть логін свого аккаунта, тапніте «Далі».

Наступний крок. вказівка ​​пароля від аккаунта. Після цього натисніть «Далі».

Якщо дані були вказані вірно, перед вами відкриється сторінка з проханням прив‘язати номер телефону до аккаунту. Варто це робити чи ні, вирішувати вам. У нижній частині сторінки ви зможете відмовитися від дії.

Далі відкриється сторінка з умовами використання сервісів Google. Прочитайте їх і, якщо згодні, прийміть. Якщо не згодні, вам доведеться відмовитися від використання Play Market.

Наступним кроком ви повинні вказати, чи треба зберігати резервну копію. Тут вирішуйте самі, зберігати чи ні. Після тапніте «Прийняти».

Відкрилася стартова сторінка Play Market з додатками, що говорить про одне. ви все зробили правильно.

Як прив’язати аккаунт Google в телефону Android?

Щоб повноцінно використовувати свій смартфон на базі Android, необхідно прив’язати його до облікового запису Google. Навіщо, запитаєте ви? Наприклад, з його допомогою ви можете синхронізувати дані, в тому числі контакти з телефонної книги. вони будуть прив’язані до аккаунту. Таким чином їх буде дуже просто перенести на інший смартфон або, як приклад, додати фотографію контакту (якщо контакт прив’язаний до SIM-картки, фото додати не можна). Ми покажемо, як прив’язати аккаунт Google до свого смартфону.

через налаштування

Є інший варіант. трохи менш зручний.

Знаходьте розділ з акаунтами, який частіше все так і називається. У нашому прикладі. «Користувачі та акаунти».

Тепер вказуєте логін від свого аккаунта.

Прив’язуєте номер телефону до аккаунту при необхідності.

Вказуєте, чи потрібно зберігати резервну копію.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Як видалити акаунт Google зі старого телефону?

Як повністю видалити акаунт Google з телефону

 • Зайдіть в Настройки. Google.
 • Натисніть по пункту «Акаунт Google».
 • Прокрутіть сторінку вниз і знайдіть пункт «Видалення сервісу або аккаунта».
 • На наступному екрані в пункті «Видалення облікового запису Google» натисніть «Видалити аккаунт».

Як увійти в обліковий запис Google Якщо змінив номер телефону?

Щоб перевірити це, виконайте наступні дії:

 • Відкрийте сторінку Аккаунт Google.
 • На панелі навігації зліва виберіть Безпека.
 • У розділі Вхід до акаунту Google натисніть Вхід до акаунту за допомогою телефону.
 • натисніть Налаштувати.
 • Ви можете:
 • Додати номер.
 • Введіть номер телефону, який:
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані.
READ  Підключити телефон Samsung до комп'ютера через USB

Як змінити обліковий запис Google на телефоні?

 • Знайдіть розділ «Акаунти» і натисніть «Додати обліковий запис».
 • Далі виберіть акаунт Google.
 • Тепер виберіть новий акаунт або існуючий.
 • Введіть дані від другого аккаунта.
 • Проводиться вхід в систему.
 • Додайте дані для оплати додатків або контенту або просто пропустіть цей крок.

Як відновити Gmail Якщо немає доступу до номеру?

Відкриваєте додаток → меню авторизації → натискаєте «Виправити це для мене зі входом в систему». Вводите ім’я користувача → Продовження → з’явиться форма з варіантами відновлення. Нижче натискаєте на синю посилання «Потрібна додаткова допомога» → нижче вибираєте «У мене немає доступу до цього електронною адресою або номером телефону».

Як змінити аккаунт телефону?

Відкрийте настройки телефону. Натисніть АккаунтиЕслі цього пункту немає, натисніть Користувачі та акаунти. Видалити акаунт. Якщо на пристрої немає інших облікових записів Google, в цілях безпеки вам буде потрібно ввести PIN-код, пароль або графічний ключ.

Чи можна прив‘язати аккаунт Google до іншого номеру телефону?

Як додати, змінити або видалити номер телефону

 • На телефоні або планшеті Android відкрийте додаток «Налаштування» Google Аккаунт Google.
 • У верхній частині екрану натисніть Особисті дані.
 • У розділі «Контактна інформація» виберіть Телефон.
 • Ви можете: Додати номер.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Як змінити обліковий запис Google на Android

Один аккаунт можна використовувати на різних пристроях. Це зручно, якщо ви хочете налаштувати синхронізацію даних. Якщо Android пристроєм користується декілька чоловік або ви просто хочете змінити акаунт на новий, то далі ми розповімо, як це зробити.

Скрізь телефон

Найпростіше міняти прив‘язку до номера стільникового саме через телефон, тому що мобільна версія Instagram має більш широкий функціонал, ніж комп’ютерна. Нижче ми крок за кроком опишемо процес зміни номера в модифікації програми для різних операційних систем.

Як додати обліковий запис

Ви можете прив’язати до пристрою вже існуючим обліковим записом Gmail або створити нову. Порядок дій:

Відкрийте меню «Налаштування» на телефоні.

Прокрутіть сторінку до розділу «Особисті дані» і тут виберіть «Акаунти».

З’явиться список прив’язаних до пристрою облікових записів. Натисніть «Додати обліковий запис».

Зі списку запропонованих варіантів виберіть «Google».

З’явиться вікно, де необхідно ввести дані для входу в існуючий акаунт Google. Вкажіть номер або адресу електронної пошти Gmail і натисніть «Далі».

Порада: якщо у вас немає облікового запису Google, то в лівому нижньому кутку натисніть «Створити обліковий запис», а потім введіть всі необхідні для реєстрації дані (ім’я, прізвище), придумайте логін і пароль.

Після цього введіть пароль від облікового запису та натисніть «Далі». щоб завершити авторизацію. Якщо ви не можете його згадати, то натисніть на синю напис «Забули пароль?». щоб запросити лист з даними для відновлення.

У деяких випадках може знадобитися верифікація. Виберіть відповідний спосіб отримання перевірочного коду (по SMS-код, підтверджуючий Ваше замовлення через резервний номер телефону, через електронну адресу).

Введіть отриманий код і натисніть «Далі».

При необхідності додайте додатковий номер, або натисніть «Пропустити».

Ознайомтеся з умовами конфіденційності та натисніть «Приймаю».

Після цього ви зможете користуватися тільки що доданим аккаунтом. Врахуйте, що пристрій продовжить синхронізувати дані і з першої обліковим записом. Якщо ви не хочете, щоб це сталося, то «зайвий» аккаунт Google Play потрібно видалити або відключити.

Як поміняти номер телефону в Instagram

Номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. це два контакти, які обов’язково слід прив’язати до свого аккаунту в Instagram. Це убезпечить ваші особисті дані. якщо потрібно буде підтвердити свою особу, спеціальний код буде відправлений на е-мейл або телефон. Другий спосіб верифікації зручніше, тому що для підтвердження через нього не потрібен інтернет. Якщо ви змінили актуальний номер, ви можете поміняти його в налаштуваннях свого профілю. Про те, як змінити номер телефону в Instagram, ми розповімо нижче.

iPhone

Щоб змінити прив’язаний до аккаунту в Instagram номер, на iPhone слід виконати такі кроки:

 • відкриваємо Інстаграм.
 • На нижній панелі в правому нижньому кутку знаходимо значок свій аватарки або чоловічка.
 • Переходимо в меню зміни даних через клавішу «Редагувати профіль». яка знаходиться праворуч від аватарки.
 • Гортаємо меню, переходимо до розділу «Особисті дані».
 • У графі «Номер телефону» вводимо нову комбінацію, попередньо натиснувши на неї.
 • Підтверджуємо свої дії.

Готово! Після цього ваш номер в профілі Інстаграм буде змінений.

Як поміняти пристрій в Google?

Щоб перейменувати пристрій, виконайте наступні дії:

 • Відкрийте браузер і перейдіть в налаштування Google Play.
 • Натисніть Редагувати поруч з пристроєм, який хочете перейменувати.
 • Введіть текст в розділі «Назва».
 • Виберіть Оновити.

Як створити новий обліковий запис в Android маркет?

 • Відкрийте сторінку входу в обліковий запис Google.
 • Натисніть Створити обліковий запис.
 • Введіть своє ім’я.
 • Вкажіть ім’я користувача у відповідному полі.
 • Введіть пароль і підтвердіть його.
 • Натисніть Далі. Додайте і підтвердіть номер телефону (необов’язково).
 • натисніть Далі.

Як знайти телефонні контакти в Гуглі?

Відкриваємо адреса contacts.google.com, далі вказуємо логін і пароль. Якщо все зроблено правильно, перед вами відкриється список ваших контактів, які були прив’язані до аккаунту Google (контактів з SIM-карти тут бути не може).

READ  Otg кабель як підключити до телефону

Як додати другий номер в Google аккаунт?

Як додати, змінити або видалити номер телефону

 • Відкрийте сторінку Аккаунт Google.
 • У розділі «Особисті дані» виберіть Контактна інформація Телефон.
 • Ви можете: Додати номер. У розділі «Телефон» виберіть Додайте резервний номер телефону для захисту облікового запису.
 • Дотримуйтесь інструкцій у вікні.

Як зайти в свій аккаунт?

Щоб входити в обліковий запис, не вводячи пароль, вам буде потрібно телефон Android з налагодженою блокуванням екрана.

 • Відкрийте сторінку Аккаунт Google.
 • На панелі навігації виберіть Безпека.
 • У розділі «Вхід до акаунту Google» виберіть Вхід до акаунту за допомогою телефону Налаштувати.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Як дізнатися який у мене акаунт?

Як подивитися дані в обліковий запис Google

 • Відкрийте сторінку Аккаунт Google.
 • На панелі навігації зліва натисніть Дані та персоналізація.
 • Знайдіть розділ «Ваші дії і дані».
 • Натисніть Перейти в Особистий кабінет Google.
 • Відкриється сторінка зі списком сервісів Google, якими ви користуєтеся, і статистикою за вашими даними.

Як змінити свій аккаунт?

 • На телефоні або планшеті Android відкрийте додаток «Налаштування».
 • Виберіть Google. Керування обліковим записом Google.
 • У верхній частині екрана виберіть Особиста інформація.
 • У розділі «Основна інформація» або «Контактна інформація» натисніть на відомості, які хочете змінити.
 • Внесіть зміни.

Як додати другий номер в Google аккаунт?

Як додати, змінити або видалити номер телефону

 • Відкрийте сторінку Аккаунт Google.
 • У розділі «Особисті дані» виберіть Контактна інформація Телефон.
 • Ви можете: Додати номер. У розділі «Телефон» виберіть Додайте резервний номер телефону для захисту облікового запису.
 • Дотримуйтесь інструкцій у вікні.

Де я можу подивитися свій пароль від пошти?

Перегляд збережених паролів в браузері

 • Запустіть браузер, натисніть на значок у вигляді трьох вертикальних точок справа вгорі і перейдіть до розділу «Налаштування».
 • Опустіться вниз вкладки і розгорніть додаткові параметри.
 • У категорії «Паролі та форми» клікніть на «Налаштування паролів».

Як дізнатися свій пароль від Google аккаунта?

Це можна зробити за допомогою форми відновлення пароля. На сторінці входу в Google аккаунт натискаємо кнопку «Забули пароль?». З’являється чергова форма, де вас попросять ввести останній пароль який ви пам’ятаєте.

Як прив’язати пристрій до облікового запису Google?

Переходимо на сторінку «Акаунт Google» і зліва вибрати елемент «Безпека». На вкладці «Вхід до акаунту Google» вибираємо «Двохетапна аутентифікація». Натискаємо на кнопку «Почати». Залишається тільки слідувати підказкам майстра і вибрати найзручніший варіант входу.

Як створити новий обліковий запис в Android маркет?

 • Відкрийте сторінку входу в обліковий запис Google.
 • Натисніть Створити обліковий запис.
 • Введіть своє ім’я.
 • Вкажіть ім’я користувача у відповідному полі.
 • Введіть пароль і підтвердіть його.
 • Натисніть Далі. Додайте і підтвердіть номер телефону (необов’язково).
 • натисніть Далі.

Як ввести новий номер телефону?

 • На телефоні або планшеті Android відкрийте додаток «Контакти».
 • У правому нижньому кутку екрану натисніть на значок «Додати».
 • Введіть ім’я, адреса електронної пошти або номер телефону. Щоб вибрати аккаунт, в якому потрібно зберегти контакт, натисніть на стрілку вниз
 • натисніть Зберегти.

Як змінити свій аккаунт?

 • На телефоні або планшеті Android відкрийте додаток «Налаштування».
 • Виберіть Google. Керування обліковим записом Google.
 • У верхній частині екрана виберіть Особиста інформація.
 • У розділі «Основна інформація» натисніть Ім’я «Змінити». При необхідності виконайте вхід.
 • Введіть ім’я та натисніть Готово.

Як прив’язати телефон до аккаунту Google Play?

Як прив’язати телефон до аккаунту Google через Play Маркет

 • Відкрити Google Play.
 • Натиснути кнопку «Увійти».
 • Клікнути на «Створити обліковий запис».
 • Заповнити поля з особистою інформацією, включаючи ПІБ та номер телефону.
 • Підтвердити створення УЗ, перейшовши за посиланням з листа-відповіді з електронної пошти або ввівши одноразовий код з SMS.

Як перевірити і / або видалити

 • Тапніте по трьох точках, розміщених в його картці, виберіть «Вийти».
 • Підтвердіть дію.
 • Ознайомтеся з попередженням про вихід з акка.

Рекомендується позбавлятися від всіх мобільних, до яких користувач не має прямого доступу (продані, зламані).

Як пройти авторизацію

Цій темі присвячена окрема стаття. Щоб не повторюватися, відразу перейдемо до того, як до аккаунту Google Play прив‘язати пристрій:

Ліміти на кількість підключених до акку телефонів відсутні.

Мої пристрої в Google

Як додати пристрій у Google Play. увійти з його допомогою в Google-аккаунт, після чого девайс з’явиться в списку доступних. Працює це на всіх типах пристроїв, включаючи смартфони, планшети і PC.

як поміняти

Варіантів, як в Google Play поміняти пристрій немає. Магазин буде завантажувати додаток на той гаджет, який в поточний момент користується юзер. Винятком виступає віддалена установка програм та ігор через комп’ютерну версію маркету:

 • Зайдіть в Маркет з PC і пройдіть авторизацію під тією ж учеткой. Відкрийте ярлик програми.
 • В сторінці клацніть по «Встановити».
 • Відкриється віконце, де в «Виберіть пристрій» відзначте телефон / планшет для інсталяції. Підтвердіть дію.
 • Введіть пароль, щоб підтвердити доступ до аккаунту.
 • Чекайте початку завантажити програму.

Додавання інших апаратів відбувається за допомогою єдиного Google-аккаунта, що займає мінімум часу.

BETATECH.COM.UA 2021