Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як прочитати SMS на телефоні через комп’ютер

Table of Contents

найкращих програм, щоб прочитати SMS іншої людини

Talklog

Перевірена часом програма Talklog. Позиціонує себе як віддалений контроль телефонів. Покаже не тільки як прочитати SMS іншого абонента, але і як відстежити його геолокацію, дзвінки і листування. Встановлюється на телефон Android. Відгуки в основному позитивні. У топ-10 кращих шпигунських програм для Android, займаємо почесне 2 місце.

FlexiSpy

Одне з кращих шпигунських програм. FlexiSpy дозволить здійснити перегляд чужих SMS, визначить геолокацію і запише телефонні розмови, зробить запис мікрофоном і ще купу всяких потрібних функцій. Ціна залежить від встановленої версії і варіюється від 111 до 350 на місяць. Встановлюється як на Android, так і на iOS.

NeoSpy

Ще один багатофункціональний додаток, що дозволяє прочитати SMS на чужому телефоні через комп’ютер. Встановлюється на Android і Windows. Надасть повну листування в соціальних мережах, фото, місце розташування, запис дзвінків і багато іншого. Якщо Ви захочете встановити його на комп’ютер, тоді демонстративна версія буде працювати безкоштовно до тих пір, поки ви не купите ліцензійну.

10 кращих програм, щоб прочитати SMS іншої людини

Поки все навколо обурюються, що геолокація телефонів і особисті листування стають загальним надбанням, ми розповімо Вам про те, як прочитати повідомлення з іншого телефону, шляхом установки звичайних програм. Навіщо? Щоб контролювати листування дітей і рідних Вам людей. Також, це безумовно потрібно і для корпоративного контролю за співробітниками, провідними листування в соціальних мережах з клієнтами або просто гулящих по інтернету в робочий час.

Не секрет, що читати SMS іншу людину незаконно і морально негарно. Але все одно, непереборне бажання прочитати SMS листування, адресовані не вам, змушує розробників спеціалізованих програм займатися цим. Раз є попит, то значить, будуть і пропозиції.

Увага! Відразу відповімо на самий часто зустрічається питання: «Чи можна читати чужі SMS без доступу до телефону?». Можна, якщо підконтрольний телефон на базі iOS. Тоді можна буде дізнатися дані iPhone, встановити програму собі на телефон, внести ці дані і бачити все, що пишуть на тому телефоні. Якщо ж цільової телефон Android, тоді установка на нього програми обов’язкове.

В кінці статті ми опишемо безкоштовні способи прочитати SMS з чужого телефону. Вони досить дивні, але все ж працюють способи, якими можна реально скористатися, якщо Ви з яких-небудь причин не зможете встановити програму.

Отже, представляємо Вам 10 кращих програм, що дозволяють прочитати SMS іншої людини. Огляд кращих програм на 2021 рік!

Microsoft SMS Sender

Це дуже зручна утиліта для відправки коротких безкоштовних повідомлень на мобільний телефон з комп’ютера. Вона підтримує тільки стандарт SMS, забезпечує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і використовує символи всіх міжнародних алфавітів. Передача ММС, рингтонів і картинок додатком не підтримується. Microsoft SMS Sender не відповідає за доставку, а передача SMS проводиться за допомогою підключення телефону до комп’ютера. Для підключення додатки знадобиться:

 • завантажити утиліту по знайденому посиланню і розпакувати;
 • вибрати папку, куди буде встановлена ​​дана програма;
 • далі вона самостійно встановиться і автоматично створить ярлик на робочому столі.

WebSMS

Хоча безкоштовний додаток WebSMS було створено зарубіжними програмістами, воно чудово взаємодіє з мобільними операторами Росії та країн СНД. Завдяки зрозумілому інтерфейсу будь-який користувач може послати віртуальне лист, але тільки довжина його буде обмежена. Цікавою особливістю WebSMS є можливість відправки голосових повідомлень і MMS.Помімо цього, додаток пропонує користувачам безліч шаблонів, які можуть стати в нагоді в екстреному випадку.

Процес відправки коротких листів відбувається повністю автоматично. Додаток самостійно визначає місце розташування і виробляє відповідні налаштування. Наприклад, написати SMS на МТС безкоштовно з комп’ютера легко, перебуваючи за кордоном, тільки набирати тексти краще латинськими літерами, так як не всі зарубіжні оператори підтримують кирилицю.

 • На нові машини в Росії почнуть ставити алкозамки
 • Бажання в мультиварці
 • Хто з туристів зможе повернути гроші за відпочинок в Росії

Спеціальні програми для відправки SMS операторам зв’язку

Відправлення SMS з комп’ютера на телефон буде здійснюватися за допомогою спеціального додатку, яке треба знайти і завантажити на комп’ютер. При цьому користувач може відправити анонімне повідомлення або прикольний SMS, яка вже є в програмі. не потрібно нічого вигадувати, та й з клавіатури PC текст набирати набагато швидше. Для анонімної відправки SMS з мобільного телефону існує унікальне java-додаток «iSMS», яке є сумісним з усіма моделями телефонів. Її підтримують такі російські оператори, як «МТС», «МОТИВ», «Мегафон», «Теле2», «Білайн».

READ  Як відключити прихований номер в настройках телефону

Невелика, але зручна програма на вашому комп’ютері запам’ятає номера всіх користувачів, яким будуть розіслані повідомлення, до того ж, вона самостійно буде заходити на сайти мобільних операторів, відправляючи через них SMS. В результаті користувачеві залишиться вибрати зі списку цікавить номер, набрати на клавіатурі потрібний текст і клікнути на кнопку «Відправити». Давайте дізнаємося докладніше про найбільш затребуваних програмах для відправки текстових SMS з комп’ютера.

 • 5 порад кардіолога щодо поліпшення здоров’я серця
 • Відновлення даних з жорсткого диска після форматування
 • Як відновити легкі після коронавирусной інфекції
прочитати, телефон, комп, ютер

Send Free SMS Messages to Mobile Phones

Пропонуємо вашій увазі ще одну популярну утиліту, яка зможе відправити віртуальні листи з вашого комп’ютера будь-якого стільникового оператора. Вона володіє зрозумілим інтерфейсом і відмінно виконує свою задачу всюди, де є інтернет. Якщо вам потрібно відправити SMS людині, яка не знає адресу вашої електронної пошти, то додайте до нього свій підпис. Утиліта сумісна з усіма операційними системами телефонів, будь то Android або будь-яка інша.

SMS Free Sender

Для щасливих володарів смартфонів, які управляються операційними системами Android і iOS (ОС для iPhone), розроблено спеціальний додаток Free SMS Sender. Воно працює за таким же принципом, що і аналогічні версії на PC: вводиться текст SMS, вибирається адресат і відправляється. Залежно від інтернет-з’єднання, через кілька секунд приходить капча для підтвердження відправки повідомлення. Великим плюсом цієї проги для відправки безкоштовних SMS Free SMS Sender є повна відсутність реклами.

Інтерфейс програми включає в себе адресну книгу, яка виводить на екран ім’я, прізвище, телефонний номер і адресу електронної пошти людини, з яким планується відправити безкоштовне лист. Легко виводиться і інша інформація, наприклад, дата всіх відправлень, і стираються давно передані повідомлення. Процес роботи програми проходить автоматично: він самостійно визначає оператора, створює список контактів, з якими відбувається спілкування частіше.

Як відправити SMS з комп’ютера на телефон безкоштовно

Зараз важко зустріти людину, яка не знає, як відправляти короткі текстові повідомлення з мобільного телефону. Але в сучасних умовах багато хто користується ноутбуками, тому все частіше у користувачів виникає питання: як відправити SMS з комп’ютера, щоб заощадити час і гроші? Зробити це легко, якщо встановити на PC одну з безкоштовних програм, про які ми поговоримо нижче.

Масове розсилання безкоштовних SMS за допомогою онлайн сервісів

Відправлення SMS-повідомлень може здійснюватися відразу не одному, а кільком користувачам. Такі послуги допомагають підтримувати безперервний контакт з родичами друзями, а також можуть стати в нагоді для ведення бізнесу (реклама, маркетинг). За допомогою масової розсилки SMS з вашого комп’ютера можна одночасно відправити запрошення на весілля, день народження або в гості на телефон всім тим людям, яких ви хочете бачити на торжестві.

Щоб проводити через інтернет масову розсилку SMS з комп’ютера, потрібно спочатку знайти web-ресурси (сайти), які надають подібні послуги. Ці програми мають багатими можливостями, основними з яких є:

 • Масове розсилання безкоштовних SMS.
 • Відправлення повідомлень за розкладом.
 • Історія відправки SMS.
 • відстеження доставки.
 • Можливість установки затримки між повідомленнями.
 • Можливість установки пріоритету номерів на відправку SMS.
 • Швидкість автоматичної розсилки. до 100 SMS в секунду.

SMS Sender

Додаток SMS Sender є програмою-надбудовою для Microsoft Windows, призначеної для відправки текстових SMS за допомогою мобільного телефону. З її допомогою легко відправляти безкоштовні повідомлення на будь-якій мові, які підтримуються операційною системою. Дивіться відеоінструкцію, як встановити на ваш комп’ютер і користуватися додатком SMS Sender:

Як отримати доступ до SMS. 5 способів і різні варіанти

Як це зробити безкоштовно

Читати SMS з чужого телефону безкоштовно онлайн ви зможете в першу добу після реєстрації. Як тільки у вас відкривається кабінет, перші 24 години він буде отримувати інформацію абсолютно безкоштовно. Потім, роботу програми потрібно буде оплатити.

Запам’ятайте, що тільки на нашому офіційному сайті можна:

 • зареєструватися безкоштовно.
 • Завантажити програму безкоштовно.
 • Отримати кваліфіковану консультацію безкоштовно.
 • Ознайомитися з докладним керівництвом безкоштовно.
 • Перші 24 години отримувати дані безкоштовно.

Увага! Якщо з вас за ці дії будуть вимагати гроші, значить, ви потрапили на сайт до шахраїв. Ідіть негайно з цього сайту. Працюйте тільки з перевіреними і офіційними джерелами.

прочитати, телефон, комп, ютер

Як отримати доступ до SMS. 5 способів і різні варіанти

Чи можна читати чужі SMS? що потрібно для цього зробити? Як взагалі відбувається перегляд діалогів, які ведуться на іншому телефоні? Постараємося відповісти на всі питання досить детально і гранично дохідливо.

READ  Як підключити навушники до комп'ютера Windows 10

Як дізнатися чужі SMS за допомогою перехоплення клавіатури

Як ви вже зрозуміли за назвою способу, тут ми будемо говорити про те, як прочитати SMS чужі за допомогою перехоплювача натискань клавіш (кейлоггера).

В налаштуваннях включити пункт в спеціальних можливостях.

Унікальність цієї функції полягає в тому, що ви зможете побачити навіть ті повідомлення, які написала людина, але потім, подумавши стер і не відправив. адже перехоплення клавіатури перехоплює ВСЕ натискання клавіш!

Варіант 1. Через свій комп’ютер

Перед тим, як розповісти вам, як прочитати SMS іншого абонента через свій комп‘ютер, трохи про те, куди приходять всі файли.

Управляем смартфоном с разбитым экраном через компьютер.

Після того, як ви пройдете реєстрацію, у вас відкривається особистий кабінет. Саме в нього і буде приходити вся зібрана програмою інформація: дзвінки, файли, листування, фото і так далі.

Так ось, щоб прочитати SMS на чужому телефоні через комп’ютер, потрібно буде просто заходити в цей кабінет під своїм логіном і паролем зі свого PC!

Так, все дійсно дуже просто. Не має значення, в якій країні перебуває ваш комп’ютер, ви зможете прочитати чужі SMS з будь-якої точки світу, де є підключення до Інтернету.

Підключення мобільного телефону

Після того як потрібне нам додаток було встановлено ми можемо переходити безпосередньо до сполученню його з мобільним телефоном. А робиться це в такий спосіб:

 • У головному меню вибираємо пункт «Файл» і відкриваємо налаштування програми. У вкладці «З’єднання» вибираємо Android-смартфон.
 • Після цього нам потрібно визначитися з методом підключенням. це може бути Bluetooth Wi-Fi, провід або фіксований IP-адреса. Ми рекомендуємо вам залишити настройки в положенні «Автоматично» і довіритися вибору самої програми.
 • Викачуємо з Google Play MyPhoneExplorer на телефон і вже в меню «Файл» прикладної програми тиснемо «Підключити».
 • Після цього, власне, станеться синхронізації і всі дані нашого телефону, включаючи повідомлення, будуть доступні на комп’ютері.

А тепер переходимо до останнього етапу нашої покрокової інструкції і покажемо вам, як читати або навіть писати повідомлення з комп‘ютера на телефоні.

Додаткові можливості

Крім читання і написання SMS повідомлень на комп’ютері через телефон у цього додатка є і ряд додаткових корисних особливостей. Давайте розглянемо їх трошки докладніше:

 • Робота з телефонними викликами, включаючи здійснення дзвінків з мобільного через комп’ютер.
 • Перегляд будь-яких телефонних номерів, збережених в пам’яті телефону або в Google-акаунті.
 • Робота з нотатками, календарем, нагадуваннями і так далі.
 • Копіювання, видалення, переміщення і інші операції з файлами в пам’яті телефону і на карті пам’яті.
 • Перегляд діагностичних даних, таких як: сила сигналу, рівень заряду батареї і так далі.
прочитати, телефон, комп, ютер

Це далеко не повний перелік всіх можливості MyPhoneExplorer, однак, з іншими нюансами використання програми ви будете розбиратися вже власноруч.

Завантажуємо і встановлюємо потрібний софт

Додаток, з яким ми будемо сьогодні працювати, називається MyPhoneExplorer. Почнемо ми саме з його скачування і установки. Для цього нам потрібно зробити кілька простих кроків:

Отже, запускаємо браузер і переходимо на офіційний сайт цікавить нас програми. Встановлюємо додаток і запускаємо його.

При цьому Ви можете вибрати режим портативної версії і використовувати саме її.

Програма, що дозволяє читати SMS з телефону на комп’ютері, повністю безкоштовна, відповідно, завантажувати її потрібно тільки з офіційного сайту. З огляду на велику популярність зловмисники часто оснащують дистрибутив шкідливим кодом.

Як прочитати SMS на телефоні через комп’ютер

Існує величезна кількість різних рішень для синхронізації комп’ютера і телефону. Багато з них дають набагато більше можливостей ніж проста передача файлів, однак, дійсно функціональних рішень одиниці. Саме про одну з таких утиліт ми поговоримо в нашій сьогоднішній статті, трохи нижче буде детально розказано, як прочитати SMS на телефоні через комп’ютер. Отже, не відкладаючи, приступаємо.

Наведена нижче інструкція добре підходить для будь-яких операційних систем від Microsoft, включаючи Windows XP, 7, 8, або 10.

Робота з повідомленнями

Отже, для того щоб прочитати будь-яке повідомлення в лівому вкладці MyPhoneExplorer Відкрийте відповідний пункт і зробіть подвійний лівий клік на потрібному SMS.

Як бачите, все дуже просто. Для того щоб створити нове повідомлення нам потрібно закрити дане маленьке віконце і скористатися кнопкою на панелі завдань, розташованої у верхній частині нашої утиліти.

Як читати і відправляти повідомлення SMS Android з комп’ютера

Існують різні сторонні рішення, що дозволяють читати SMS на телефоні Android з комп’ютера або ноутбука, а також відправляти їх, наприклад. додаток для віддаленого управління Android AirDroid. Однак, з недавніх пір з’явився офіційний спосіб відправляти і читати повідомлення SMS на вашому комп’ютері за допомогою сервісу від Google.

У цій простій інструкції докладно про те, як використовувати веб-сервіс Android Messages для зручної роботи з повідомленнями на вашому Android смартфоні з комп’ютера з будь операційною системою. Якщо у вас встановлена ​​Windows 10 останньої версії, є ще одна можливість для відправки і читання повідомлень. вбудований додаток «Ваш телефон».

READ  Перенесення контактів з iPhone через gmail

Використання Android Messages для читання і відправки SMS

Для того, щоб використовувати відправку повідомлень «через» Android телефон з комп’ютера або ноутбука вам буде потрібно:

 • Сам Android смартфон, який повинен бути підключений до Інтернету, а на ньому. одна з останніх версій оригінального програми «Повідомлення» від Google.
 • Комп‘ютер або ноутбук, з якого будуть виконуватися дії, також підключений до Інтернету. При цьому немає обов’язкової вимоги, щоб обидва пристрої були підключені до однієї мережі Wi-Fi.

Якщо умови дотримані, то подальші кроки будуть виглядати наступним чином

 • У будь-якому браузері на комп’ютері зайдіть на сайт https://messages.Android.com/ (будь-якої вхід з обліковим записом Google не потрібно). На сторінці буде відображений QR-код, який потрібно далі.
 • На телефоні запустіть додаток «Повідомлення», натисніть на кнопку меню (три точки справа вгорі) і натисніть «Веб-версія Повідомлень». Натисніть «Сканувати QR-код» і відскануйте представлений на сайті QR-код за допомогою камери вашого телефону.
 • Через короткий час буде встановлено зв’язок з вашим телефоном і в браузері відкриється інтерфейс повідомлень з усіма вже наявними на телефоні повідомленнями, можливістю отримувати і відправляти нові повідомлення.
 • Примітка: повідомлення відправляються саме через ваш телефон, тобто якщо оператор стягує за них плату, то вони залишаться платними незважаючи на те, що ви працюєте з SMS з комп‘ютера.

При бажанні, на першому кроці, під QR-кодом ви можете включити перемикач «Запам’ятати цей компютер», щоб не сканувати код кожного разу. Більш того, якщо все це вони робили на ноутбуці, який завжди з собою, і ви випадково забули ваш телефон вдома, у вас залишиться можливість отримувати і відправляти повідомлення.

В цілому, дуже зручно, просто і не вимагає ніяких додаткових засобів і додатків від сторонніх розробників. Якщо робота з SMS з комп‘ютера для вас актуальна. рекомендую.

Розсилка нових, іноді цікавих і корисних, матеріалів сайту remontka.pro. Ніякої реклами і безкоштовна комп’ютерна допомога передплатникам від автора. Інші способи підписки (ВК, Однокласники, телеграм., YouTube, Яндекс.Дзен)

Спасибі, корисна інформація. На комп’ютері зручніше набирати, копіювати текст. Користувався програмою iSendSMS для безкоштовної відправки SMS. Правда є незручності. Якщо одержувач не в курсі, таке SMS лякає попередженням «SMS відправлено через інтернет». Неможливо відповісти, якщо не додати підпис від кого. Також, є обмеження на кількість символів, у всіх операторів по різному, так-що великий текст іноді доводиться відправляти в декількох SMS.

На жаль, у мене немає «Веб-версія Повідомлень»!

А варто оригінальне додаток «Повідомлення» від Google або якесь стороннє?

Ні. Я подумав стандартне в телефоні додаток «Повідомлення», там і дивився.

Как читать и отправлять сообщения SMS Android с компьютера

встановив собі це додаток Повідомлення, жахливо працює, глючить, незручно, минуле століття. Уже звичайні повідомлення нікому не потрібні, у всіх є вайбер або телеграм. Так. працює веб інтерфейс, але видалив все тому жахливо працює. З веб Інтрфейс теж не зміг нічого відправити т.к пише що додаток не встановлено як додаток за замовчуванням, хоча я встановив

Немає сенсу з комп’ютера відправляти платні SMS, ось якби можна було безкоштовно облямувати, тоді так, ціни йому не було б!)

Сенс в тому, що на клавіатурі PC зручніше набирати текст, а SMS відправляється через телефон як зазвичай.

Іноді в тебе телефон може роздавати WI-FI, а з ноутбука сидиш собі в мережі. І тут ти згадуєш, що у тебе параноя, і у тебе всюди стоїть двухфакторная аутентифікація. Бігти за телефоном і кожен раз запам’ятовувати цифри? Гаразд, якщо з 4-5 цифр, а якщо більше?) Ну да ладно, навіть якщо не параноя, ми любимо купувати всяку фігню з Китаю, і якщо у нас є хоч трохи мізків, оплату без SMS ми не станемо робити, адже навіть 1 для кого-то це багато, думаю, такі Челік існують.

Як же на одному і тому ж самому телефоні відкрити програму «Повідомлення» і їм же, тобто цим же телефоном відсканувати QR код на екрані цього ж телефону? Або я щось не зрозумів. А що ж потрібно зробити на комп’ютері?

Відсканувати код на екрані комп’ютера. Перевірив, в статті все чітко: 1 крок. «у будь-якому браузері на комп’ютері»

в 2000м до 2010 була прога Koiot (койот) якої з компа в будь-яку країну світу SMS відправлялося в халява була. Автор на жаль забив на неї.

там скоріше не забив, а складно стало шлюзи для безкоштовної відправки SMS йому знаходити.

BETATECH.COM.UA 2022