Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як прошити Sony Playstation 2

Table of Contents

Ігрова телеприставка Sony Playstation 2

Початок цього століття ознаменувався небаченим підйомом в індустрії ігрових консолей. Відразу три найбільших гравця на IT-ринку анонсували свої нові пристрої на початок 2001 року. Високобюджетні рекламні кампанії зробили ці імена більш ніж відомими. Звичайно, мова йде про Sony Playstation 2, Microsoft Xbox і Nintendo Gamecube. Аналітичні компанії передбачали справжню бурю продажів цих консолей, але на ділі цифри продажів виявилися вищими найсміливіших прогнозів. Загальний обсяг проданих консолей в 2002 склав близько 50 мільйонів пристроїв, і серед них з величезним відривом лідирувала Sony Playstation 2. 26 млн. Проданих приставок, що більше, ніж разом узяті Xbox і Gamecube.

прошити, sony, Playstation

Чому перемогла Playstation 2? Позначилося досить багато факторів. По-перше, марка Playstation є більш ніж відомої в ігровому світі. На відміну, скажімо, від «першопрохідців» Xbox і Gamecube. Завдяки цьому і колосального впливу Sony кількість анонсованих висококласних, «іменитих» ігор для PS2 значно перевищило набір ігор для консолей-конкурентів. А адже в світі ігрових приставок саме гри є тим, на чому заробляють і гейм-розробники, і виробники приставок. Ігрова консоль є свого роду сполучною ланкою між грою і споживачем. При тому, приставки часто продають нижче собівартості, штучно занижуючи ціни до 150-200. Подібна схема застосовується в індустрії стільникового зв’язку: оператори продають телефони разом з контрактами на підключення дешевше вартості самого апарату, тим самим «підсаджуючи» абонента на власні послуги зв’язку. Гравець, який придбав ту чи іншу консоль, далі буде вкладати гроші в ігри саме для неї (в середньому гра для сучасної приставки варто 30-70). Таким чином платформа, підтримувана великим числом якісних і популярних ігор, має більше число продажів.

І, нарешті, Sony примудрилася випустити свою приставку першої. Це сталося в самому кінці 2000 в Європі і в 2001 в США. Офіційна версія для Росії і країн СНД з’явилася, зрозуміло, набагато пізніше, і за вищою (близько 250) ціною. Проте вона тут, і ми можемо ґрунтовно її вивчити.

Технічні характеристики

 • 128-розрядний процесор Emotion Engine (MIPS IV), частота 294,912 МГц, продуктивність 6,2 GFLOPS, 450 MIPS
 • Сопроцессор 1: FPU, співпроцесори 2-3: VU0, VU1 (векторна обробка)
 • Кеш інструкцій: 16 КБ, даних: 24 КБ
 • Обробка геометрії: макс. 66 млн. Треуг. / С., З ефектом освітлення 38 млн., З ефектом туману 36 млн., З викривленням поверхні 16 млн.
 • Модуль обробки зображень IPU: декодер MPEG-2, продуктивність 150 млн. Пікселів / с

Графічне ядро ​​(Graphic Synthesizer)

 • Частота 147,456 МГц
 • 16 піксельних конвеєрів
 • 2,4 гігапікселя / с (без текстурирования)
 • 1,2 гігатекселя / с
 • Mip-map фільтрації: точкова, билинейная, трилинейная, анізотропна
 • Текстурування Bump Mapping, Environment Mapping
 • Колір: 32 біт (R, G, B, A)
 • Z-buffer: 32 біт
 • Обсяг пам’яті: 4 МБ eDRAM
 • Пропускна здатність: 38,4 ГБ / с (19,2 ГБ / с в кожному напрямі)
 • 75 млн. Трикутників / с.; 50 млн. 48-піксельних квадратів з Z-буферизацией і Альфа-каналом в секунду; 30 млн. 50-піксельних трикутників з Z-буфферізацію і Альфа-каналом в секунду; 25 млн. 48-піксельних квадратів з Z-буфферізацію, Альфа-каналом і текстуруванням
 • 18,75 млн. Спрайтів в секунду
 • Дозволи від 256 × 224 до 1280 × 1024

Процесор вводу / виводу

 • Вдосконалений процесор від першої Playstation
 • 33,8688 МГц або 36,864 МГц (перемикається)
 • 2 МБ пам’яті
 • USB, IEEE-1394, контролери звукового потоку, DVD-ROM і PCMCIA

Роз’єми

2 USB, 1 I-Link (IEEE1394), 2 роз’єми для гейм-контролерів, 2 відсіку для карт пам’яті, комбінований аудіо / відеовихід, цифровий оптичний вихід, відсік для установки жорсткого диска.

Інше

У 1999-му, коли ці характеристики були вперше опубліковані, вони справляли сильне враження. Але вже в 2001 середньостатистичний PC з процесором з частотою 1 ГГц і недорогим графічним акселератором типу GeForce 2 MX щосили уделивает нову приставку. Зверніть увагу на обсяг відеопам’яті: всього 4 МБ! Втім, швидкість доступу до неї вражає. Проте обсяги пам’яті PS2 ніяк не можуть посперечатися з обсягами пам’яті PC: сьогодні 256 МБ оперативної пам’яті і 64 МБ відеопам’яті є стандартом і за сумісництвом «прожитковим мінімумом». Не вражає також і частота процесора: 300 МГц. Це вже, натурально, минуле століття. І хоча безпосередньо порівнювати процесор PS2 c Intel-сумісним процесором, зрозуміло, не можна, перевага сучасних CPU для PC незаперечно: 300 МГц ніяк не можуть посперечатися з 3 ГГц. Деякою втіхою може служити лише заточена під гри архітектура і гарантована відсутність гальм і проблем сумісності.

PS2 vs. Xbox

Для повноти картини можна порівняти параметри Playstation 2 з ними ж у Xbox. Ось деякі характеристики Xbox:

CPU: 733 МГц Intel Custom Pentium III, т. Е. «Спеціально вирощений» PIII
2. RAM: Micron 64 МБ DDR SDRAM, пропускна здатність 6,4 ГБ / с
3. Зберігання даних: 8 ГБ жорсткий диск Western Digital (5400 RPM)
4. Графічний процесор: 250 МГц чіп nVidia NV2x, пікова продуктивність 125 млн. Трикутників / с
5. Максимальна здатність: 1920 × 1080
6. Аудіо: 256 каналів, 64 3D-каналу (технологія Sensaura)
7. Спеціально розроблена ОС на основі Windows 2000

Як видно, Xbox потужніший буде. І тим не менше одні і ті ж ігри, випущені в версіях для Xbox і Playstation 2, виглядають більш-менш однаково: разючих відмінностей в графіку між версіями для різних консолей, як правило, немає. Невже вся справа в SDK від Microsoft?

Комплектація і особливості

У коробці з російською версією PS2 були виявлені: сама консоль з гарантійною наклейкою на російській мові, аналоговий контролер Dual Shock 2, керівництво по експлуатації та гарантійний талон на російській мові, кабель живлення, перехідник AV-Euro і AV-кабель на роз’ємах типу RCA. На відміну від перших варіантів поставки 8 МБ карта пам’яті в комплект не входить. Фактично, російська версія один в один повторює версію американську. У перших випусках приставки на 8 МБ картці розташовувалися драйвери, необхідні для відтворення DVD-відео; при цьому драйвери були мультизонними. У цій версії приставки DVD-драйвери вже прошиті в ПЗУ Playstation 2. Як і слід було очікувати, консоль читає тільки DVD-диски 5 зони і мультизонні диски (позначені «All»).

На комплектному DVD було виявлено кілька не надто показових іграбельних «демок». Airblade, Dark Cloud, Klonoa 2, This Is Football 2002 World Rally Championship і WWF Smackdown.

Більш-менш пристойними з них мені здалися всього дві демки: World Rally Championship і AirBlade. В цінності інших довелося засумніватися. Також на диску були записані відеоролики з більш відомих ігор і кілька інтерв’ю з розробниками. Вобщем, софт-комплектація в мінімальному варіанті російської версії приставки НЕ содежіт жодної повноцінної гри.

Як відомо, консоль можна встановлювати або вертикально, або горизонтально; для вертикального положення випускається спеціальна підставка. Втім, завдяки своєму чималій вазі PS2 прекрасно тримається в обох положеннях і без всяких підставок. Значок Playstation на фронтальній частині приставки можна повертати відповідно до актуальним становищем консолі в просторі.

Поставляється в комплекті контролер Dual Shock 2. Один з найбільш зручних геймпадов, коли-небудь бачених мною. У нього 15 (!) Кнопок і два грибоподібних джойстика. Геймпад лежить в руці дуже зручно; до використання бічних клавіш треба звикнути, але з часом їх також дуже зручно використовувати. Одним словом, це крок вперед в порівнянні з контролером від PS One, який і так, треба сказати, був досить непоганий.

Також в Dual Shock 2 вбудований механізм зворотного зв’язку. При вибухах, пострілах і т. П. Він починає відчутно вібрувати. Втім, через легкість самого геймпада це часом просто заважає грати. Він так і норовить вилетіти з рук. Змагатися за якістю реалізації Force Feedback з просунутими пристроями для PC йому також важкувато. Правда, варто відзначити, що консольна зворотний зв’язок підтримується багатьма PS2-іграми, що прямо протилежно ситуації з іграми для PC.

Варто зазначити, що у Playstation 2 всього лише два роз’єми для підключення геймпадов, тоді як у Xbox і Gamecube їх чотири. Для підключення додаткових падов слід купувати спеціальний контролер. Правда, до PS2 можна підключати геймпади від першої Playstation.

Здивувало те, що в комплекті з приставкою поставляється тільки AV-кабель зі звичайними «тюльпанами»; ні про яке S-Video, не кажучи вже про компонентний відеовиході, мова не йде. Втім, виявилося, що до PS2 можна придбати спеціальний кабель, що виводить із спеціального AV-роз’єму компонентний або S-Video сигнал, або навіть SCART-RGB. До речі, в меню налаштувань приставки можна вибирати між RGB-сигналом і Y Cb / Pb Cr / Pr.

На фронтальній частині консолі були виявлені USB-роз’єми в кількості двох штук і цифровий порт IEEE1394 (S400 / iLink). До останнього можна підключити опціональний мережевого набір (40), що дає доступ до онлайнових сервісів Sony. Для цього буде потрібно наявність локальної мережі з виходом в Інтернет і щомісячні виплати за користування сервісами.

DVD-відео

DVD-диск Austin Powers 2: The Spy Who Shagged Me 1-ї зони, як і обіцяли, прочитаний не був. Замість цього було виведено повідомлення про те, що диск не може бути прочитаний через регіональних обмежень. Тому замість нього в пащу Playstation 2 був відправлений DVD The Lord of the Rings п’ятої зони.

Якість зображення приємно здивувало; зізнатися, від консолі я очікував гіршої картинки. Досить хороші насичені кольори, відмінна динаміка в стрімких сценах і зовсім непогана чіткість. Ось що може запропонувати Playstation 2 в якості DVD-програвача. В налаштуваннях можна налаштовувати тип телевізора (4: 3, 16: 9), але у версії 4: 3 зображення кілька розтягнуто по вертикалі, і поробити з цим нічого не можна. В інших DVD-плеєрах часто використовують збільшення зображення і по горизонталі, і по вертикалі, обрізаючи при цьому краю з боків. При цьому вдається оптимізувати перегляд широкоформатних фільмів на телевізорах формату 4: 3.

Playstation 2 Free MC Boot (играем с флешки, без чипа и без привода! =))

В цілому, якість відтворення знаходиться на рівні недорогого побутового DVD-плеєра, з тією лише різницею, що консоллю як програвачем дуже незручно управляти. Екранне меню дуже дрібне і складається з невиразних піктограм, з яких навмання доводиться вибирати потрібну. Ніяких пультів ДУ за замовчуванням, як ви розумієте, не передбачено. Це залишає використання PS2 в якості основного DVD-плеєра тільки найневибагливішим користувачам (щоб, скажімо, переключитися на наступний розділ, доведеться тягнуться за геймпадом, викликати екранне меню, стрілками шукати потрібну піктограму, натискати її).

Цифровий аудиопоток виводиться через оптичний вихід, тому цілком можливо підключення до консолі зовнішнього декодера Dolby Digital / DTS.

При розробці інтерфейсу для управління відтворення AudioCD-дисків розробники також відзначилися. Без телевізора (або без опционального пульта ДУ) керувати програванням абсолютно неможливо, так як для здійснення кожного елементарного дії доводиться натискати кілька кнопок. І навіщо на геймпаді їх цілих 15?!

Звучання перевірялося на Hi-Fi системі, що складається з інтегрального підсилювача Kenwood 3030RS і акустики ALR / Jordan Entry 2M. В цілому звучання можна охарактеризувати як досить наполегливе і живе, з явно випнутих басом і верхами. Класика давалася PS2 явно поганенько; симфонічні пасажі композиторів-класиків перетворилися в оркестровий акомпанемент для «Арії». А ось «важкі» записи і електронна музика були відтворені консоллю з властивою їм енергетикою і напором.

Тести з допомогою програми RMAA виявили досить двоякі результати.

Sony Playstation 2 Out. Audiotrak Maya44 Line In, 44kHz, 16 bit

Нерівномірність АЧХ (від 40 Гц до 15 кГц), дБ: 0.13.0.37 добре
Рівень шуму, дБ (А): -94.2 Дуже добре
Динамічний діапазон, дБ (А): 90.8 Дуже добре
Нелін. Спотворення,%: 0.015 добре
Інтермода. Спотворення,%: 0.234 середньо
Взаємопроникнення каналів, дБ: -86.0 середньо

Загальна оцінка: Дуже добре

З одного боку. Хороші результати щодо шумів і динамічному діапазону; з іншого. Досить високий рівень інтермодуляционних спотворень і взаємопроникнення каналів. Здивувала також досить горбата АЧХ:

В цілому ж звучання Playstation 2 досить непогане і цілком може посперечатися з хорошою мультимедійної звуковою картою.

PS2-гра Red Faction II

Ну і, нарешті, приступимо до найголовнішого. Безпосередньо до ігор. До речі, треба зауважити, що на PS2 цілком можливий запуск ігор від першої Playstation; я перевірив це на декількох старих PSone-іграх. Вони прекрасно працювали, місцями видаючи навіть кращу якість зображення завдяки спеціальній системі антиалиасинга для старих ігор.

Мені вдалося пограти в одну зі свіжих ігор для PS2. Red Faction II. Цей шутер отримав дуже високі оцінки багатьох ігрових видань (IGN.COM присудив їй фантастичні 9,2 з 10 балів). Треба сказати, що 3D-шутери на консолях. Явище набагато менш поширене, ніж на PC, в першу чергу через поганий пристосованості геймпадов до управління такого роду іграми.

Перший неприємний сюрприз трапився прямо при запуску гри. Справа в тому, що для зберігання призначених для користувача налаштувань і savegame’ов потрібно 8 МБ картка пам’яті, яка з приставкою не поставляється, або опціональний же жорсткий диск. Всі потенційні покупці PS2. Приготуйтеся разом з консоллю придбати і пару цих карток, або доведеться, як і мені, починати гру кожен раз заново.

Після пафосною заставки (чомусь у розробників консольних ігор вони виходять куди краще, ніж у PC-девелоперів) і недовгих махінацій в меню гра показала екран Loading. Процес завантаження зайняв зовсім небагато часу.

READ  Система Windows захистила ваш комп'ютер як відключити

Перші враження від зображення. Дозвіл екрана ніяк не більше 640 × 480. Зображення сильно розмазати і нечітко; дрібні написи погано читані. Куди ж поділися заявлені максимальні 1280 × 1024 × Ніде в налаштуваннях не було виявлено зміна дозволу екрану.

Якість самої 3D-графіки абсолютно не вразило. Текстура і архітектури при найближчому розгляді виглядають дуже бідно. Моделі солдат. Середні; це рівень 2000 року в PC-іграх. Втім, непогано виглядають вибухи і ефекти, пов’язані з частками (particles). Іскри, гільзи від куль і т. П. Анімація теж не підкачала; руху вельми плавні і точні. Проте, за винятком окремих ефектів, графіка виглядає явно застарілої.

Звичайно, 3D-шутери ніколи не були коником консолей; Red Faction II добре показала це. Гра, яку дали високу оцінку багато авторитетних видань, на PC-ринку була б обсмеять за абсолютно не відповідає сучасним стандартам графіком. З іншого боку. Аркадна мультяшним пригодам і динамічним симуляторам на консолях просто нічого протиставити на PC (приклади «виграшних» жанрів розташовані на демо-CD), крім окремих, хоч і шикарних, але майже неіграбельних PC-експонатів.

Проте, пограти все-таки вдалося. Управляти шутером за допомогою геймпада. Справжня кара: майже неможливо швидко переміщатися і точно цілитися. Тут на допомогу приходять ті самі два USB-роз’єму на консолі: в них можна, не відключаючи приставку і навіть не виходячи з гри (!), Підключити звичайні клавіатуру і мишу і щосили насолоджуватися керуванням з більш прийнятних пристроїв. Все це прекрасно працює: єдина проблема може виникнути з розташуванням миші і клавіатури. Традиційно короткі дроти не дозволяють возити мишкою і шльопати по клавіатурі з іншого кінця кімнати; доводиться шукати компроміси.

За свої 250 Sony Playstation 2 пропонує досить багато: непоганий, хоч і незручний в управлінні, DVD / AudioCD-програвач і відмінна розвага для любителів ігор специфічних жанрів. За «бродилка» і «перегонів», а також спортивних ігор і різноманітним Action / RPG, особливо з ухилом в «японську» тему, PS2 немає рівних. З іншого боку, змагатися з PC в серйозних жанрах, таких як стратегії або навіть шутери, не кажучи вже про мультіплеере, консоль не може. Графічні ж можливості приставки кілька однобокі: їх вистачає, щоб деталізовано малювати Porsche в гоночному симуляторі, але не вистачає, щоб достовірно рендерить військову базу або підземні лабораторії. У будь-якому випадку графічні можливості PS2 стрімко застарівають, і цифра 2005 у прогнозах про вихід Playstation 3 зовсім не здається такою вже далекою.

Одним словом, для невибагливих батьків, які бажають долучити своє малолітня чадо до електронних розваг, а самим придбати можливість перегляду DVD-фільмів, кращого вибору, ніж PS2, на сьогоднішній день немає. Фанати серйозних ігор, вдумливих і «професійних» жанрів залишаються на PC.

Плюси

 • Зручний геймпад
 • Можливість підключення по USB миші і клавіатури
 • Можливість запуску ігор від першої Playstation
 • Можливість відтворення DVD

Мінуси

 • Застаріла графіка
 • Відтворення DVD тільки регіонів 5 і All
 • Відсутність в комплекті кабелів для більш якісного, ніж RCA, підключення
 • Незручне управління DVD і CD без опционального пульта ДУ

Чи можна прошити 3 Playstation. Докладне керівництво по прошивці PS3

На поточний момент, існує 3 модифікації Playstation 3: Fat, Slim Super Slim. Новітніх, очевидно, вже не здасться, так як випуск приставок 7-го покоління вже припинений.

До якої версії можна прошити PS3

Є 2 види прошивки: програмна та апаратна. 1-ша іменується «Custom Firmware». Щоб її поставити, не потрібна розбирання і «прікрутка» додаткового обладнання. Цього ж не можна сказати про другий вид злому. «Optical Drive Emulator». Щоб провести установку ODE, потрібен особливий підхід: розтин корпусу і підключення 2-ух плат (одна до приводу, 2-а. Зовні).

Є у цих прошивок свої особливості. Як в роботі, так і в установці. Щодо функціоналу прошивок ви зможете почитати в інших наших статтях, де все ретельно описано. Про установку на даний момент все розповімо.

CFW ставиться лише на PS3 Fat, а також на деякі PS3 Slim. На Super Slim немає підтримки програмної прошивки.

ODE можна поставити на всі версії, але на крайній. Super Slim. Від неї практично не буде сенсу, так як запустити можна буде лише старі ігри, а самі новітні не включать.

Якщо ви бажаєте скористатися софт-модом, запам’ятайте: прошивається моделі PS3 випущені до початку 2011 року. Справа в тому, що CFW працює лише на версії офіційного ПО 3.55.

Приставка, що вийшла в продаж до зазначеної дати, мала версію нижче або дорівнює значенню 3.55. Навіть якщо пізніше вона була оновлена, необхідну версію все ще можна повернути. Якщо спочатку стояла 3.56 і вище, нічого не вийде. Єдиний вихід в такій ситуації. ODE.

Прошиваються версії PS3 Slim

Давайте розберемося, які версії PS3 Slim прошиваються. Дивитися модель приставки часто не має сенсу. Ми вже згадували про дата-код. Так ось, навіть якщо не займатися його розшифровкою, що досить просто, можна відразу зрозуміти, чи є надія на безкоштовні гри.

Щоб усвідомити, чи можна гратися безоплатно на певній приставці, не обов’язково знаходити і навчати перелік прошивається PS3. Досить усвідомити ось що: цифра. Це рік випуску, тобто 6-9 і 0. Це 2006-09 і 2010 роки. 1-5. Це 2011-15 роки. Як ми і говорили, прошиваються Пс3 слим повинні бути випущені до першого кварталу 2011 року.

Послуги

Як прошити приставку Sony Playstation 3

“Джейлбрейк”, який передбачає зміну / розблокування програмної частини. І є по суті своїй прошивка приставки.

Після цього процесу з приставки будуть запускатися ігри, завантажені в мережі веб без наявності ліцензійної диска, а також можуть бути встановлені різні програми, які написані майстрами програмування для найбільш комфортного використання консолі.

.

Чи варто прошивати приставку

Спочатку слід зважити всі плюси і мінуси.

Після розблокування здадуться наступні можливості:

 • Запис в вбудовану пам’ять консолі ігор, завантажених з Інтернету (відправлених за допомогою USB-накопичувача або по протоколу ftp) або розпакованих з ліцензійних дисків;
 • Запуск ігор прямо з USB-накопичувачів;
 • Використання homebrew. Різного неофіційного софта.

Відповідно юзер отримує такі переваги:

 • Відсутність витрат на ігри, економія;
 • Відсутність навантажень на зчитує привід (в ньому не буде потреби);
 • Розширення можливостей консолі.

Кількість плюсів не велике, але кожен з них є вагомим аргументом на користь твори даної нам операції.

 • Ризик отримання бана. Існує такий сервіс, як PSN. Він вживається на більшості приставок від Sony і за допомогою цього сервісу розраховуються неліцензійні версії ігор. Щоб уникнути бана необхідно грати тільки в ліцензійні версії ігор, або скористатися homebrew-програмами для виходу в мережу.

Навіть якщо приставка не підключена до мережі, все одно можна “заробити” бан, наслідком чого ж буде відсутність мультиплеєра. Також варто зауважити, не всі PS3 можна прошити.

Як з’ясувати встановлену версію

 • Включити приставку, перейти в меню. «Налаштування». «Система». «Інформація про систему». Відобразить інформацію про версію, IP і MAC адреси, а також про вільному місці на накопичувачі. Версії офіційних прошивок PS3 нижче 3.55 не призначені для переходу на кастомную версію;
 • Дізнатися, прошита чи консоль Пс3. Необхідно перевірити вкладку “APP_HOME”. Якщо вкладки немає. Консоль на стокової прошивці. Якщо є. На кастомной версії;

Як перевірити, чи можлива прошивка Sony Playstation 3

 • Fat. Всі моделі;
 • Slim іSuperSlim 2xxx. Моделі з DATE CODE до 0D (включно) все, тобто грудень 2010 і нижче.

Slim 2xxx. Моделі з DATE CODE 1А або 1B необхідно перевірити таким чином:

 • Зняти дамп;
 • Скачати PS3DumpChecker;
 • Запустити, натиснути Check Image, вибрати файл дампа;
 • Знайти змінну “metldr.Name”;
 • Уточнити значення «Actual data». Якщо воно відповідає значенню: 6D 65 74 6C 64 72 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00. Прошивка можлива. Якщо після числа 72 йде число 32. Неможлива.

Способи поновлення

Перш ніж встановлювати прошивку на Sony Плейстейшн 3, потрібно витягти диск Blu-Ray з приводу, так як Playstation насамперед оновлюється з диска.

 • Перейменувати долучення в “PS3UPDAT.PUP” (великими літерами).
 • Скопіювати файл PS3UPDAT.PUP на USB-накопичувач (FAT32), попередньо створивши дві папки: “PS3”, а в ній “UPDATE”.
 • Вставити USB-накопичувач в консоль, потім включити її.
 • Вибрати пункт “Оновлення системи”, далі “Оновлення з носія інформації”. Прошити PS3 дотримуючись інструкції.

C допомогою рекавери. Метод схожий попереднього. Так само слід зробити дві папки і скопіювати перейменований файл прошивки. Далі:

 • Вставити USB накопичувач в роз’єм на приставці.
 • Відключити PS3 в режим очікування.
 • Натиснути і утримувати PowerButton (близько 10 секунд) поки приставка вимкнеться. Можна відпустити кнопку.
 • Знову натиснути на PowerButton, утримувати її до тих пір, поки не прозвучать два маленьких сигналу. Після їх відпустити кнопку.
 • На екрані з’явиться список. Потрібно вибрати крайній пункт “SystemUpdate”.
 • Консоль кілька разів відключиться, в процесі не слід робити з приставкою ніяких дій.

Через Інтернет. При виборі цього способу, приставка автоматом зробить оновлення до крайньої версії прошивки завантаживши її з інтернету. Якщо необхідно встановити версію 3.55. Краще не застосовувати цей спосіб.

Яку прошивку вибрати

Однозначно сказати, яка прошивка краще. Нереально. Все залежить від уподобань користувача. Найпопулярнішими є:

 • CFW Ferrox. Ferrox підійде тим, хто любить кастомізацію без зайвих функцій.
 • CFW Rebug. Особливістю прошивки є наявність потрібних функцій, таких як “PACKAGE MANAGER”, “REBUG TOOLBOX” “SELECTOR” і пари утиліт.

Оновлення до версії 3.55

Якщо використовувана консоль працює на версії прошивки молодше, ніж 3.55 (наприклад, 3.41), її потрібно оновити:

 • Необхідно завантажити OFW 3.55.
 • Відформатувати USB-накопичувач в FAT32 і зробити папку “PS3”, а в ній “UPDATE”. У неї необхідно скопіювати прошивку. Обидва найменування повинні бути введені в верхньому регістрі, великими літерами.
 • Далі, вставити накопичувач в роз’єм USB, потім зайти в меню «Налаштування». «Оновлення системи» і вибрати пункт «З носія». Оновлення встановиться автоматично. Під час цього процесу не варто чіпати, а тим більше вимикати приставку.

PS2. Ретро ужас для пиратов. Play Station 2 возможности, прошивка, чиповка Modbo 5, лучшие игры.

Процедура прошивки

Увага! Оновлення на кастомний прошивку PS3 Fat, Slim і SuperSlim потрібно створювати лише з версії 3.55!

Слід завантажити потрібні файли для оновлення. Зробити це можна за посиланням на форумі 4pda.

 • Скачаний файл перейменувати в “PS3UPDATE.PUP”;
 • Відкрити корінь накопичувача з файловою системою FAT-32;
 • Створити папку “PS3”;
 • А в ній, папку “UPDATE”;
 • Скопіювати в цю папку файл;
 • Вставити накопичувач, запустити консоль, перейти до пункту “Оновлення системи”;
 • Вибрати “Оновлення з носія інформації”;
 • Ні в якому разі не відключати і не перезавантажувати консоль;
 • PS3 перезавантажиться, процес на цьому завершено.

Створення файлу прошивки

У деяких випадках виробники прошивок можуть зробити доступним для скачки архів з прошивкою, замість готового файлу в форматі “PUP”. В цьому випадку потрібно зробити такий файл.

Важливо знати. Якщо розробник не вклав спільно з файлами анотацію по збірці файлу PUP, то її краще не застосовувати і завантажити вже готову з іншого джерела.

Установка менеджера multiMAN

 • FTP сервер, який працює постійно;
 • Файловий менеджер;
 • Настройка додаткових можливостей в файлі options.Ini (options_default.Ini);
 • Запуск ігор з проблемами за допомогою “”;
 • Підтримка 7 типів пристроїв: HDD / USB / BD / SDHC / MS / CF;
 • Можливість управляти консоллю з допомогою PSP і інших пристроїв;
 • Можливість управляти менеджером з клавіатури і миші;
 • Перевірка і оновлення після натискання на клавішу [R3];
 • Підтримка COVER обкладинок;
 • Підтримка тем оформлення;
 • Можливість активувати AVCHD з USB пристрою;
 • Можливість створення резервної копії AVCHD на внутрішній HDD;
 • Підтримка програвання AVCHD і BDVM вмісту з внутрішнього HDD;
 • Програвання MP3 і перегляд JPEG по мережі;
 • Можливість роботи з пристроями, форматувати в NTFS.
 • Скачати multiMAN;
 • Скористатися «Install PKG Files» (install package files) для установки. Досить запустити інсталятор на приставці і слідувати інструкції майстра.

Як запустити гру на прошитою PS3

 • Визначитися з накопичувачем, з якого буде відбуватися пуск. Переконатися в тому, що він відформатований в систему Fat32;
 • Створити на накопичувачі папку “GAMES”;
 • Скопіювати в неї викачані гри. Найменування ігор неодмінно повинні бути на англійській мові;
 • Після того, як гра скопіювати, витягти флешку, вставити її в приставку;
 • Після пуску Multiman в ньому мають відобразитися всі ігри з флешки. Якщо перелік ігор не завантажений. Натиснути відразу SELECTL.

Відкат до версії 3.55

Даунгрейд. Це повернення до найбільш старої версії офіційної прошивки консолі. Така операція потрібна для установки кастомной прошивки (якщо версія вище 3.55), і менеджерів, таких як Multiman або Rodgero Manager. Вони дозволяють створювати пуск ігор викачаних з інтернету, без використання ліцензійних дисків прямо з вбудованого або переносного накопичувача.

При відкат зачіпається лише програмна частина, але в процесі потрібно Е3 програматор. Пристрій-чіп, який підключається всередину консолі під час самої процедури, а потім знімається.

 • Придбати програматор, зробити відкат слідуючи анотації з Інтернету (ризикований спосіб).
 • Скористатися допомогою фахівців, які не тільки зроблять відкат, але ще і встановлять стабільну прошивку і дадуть гарантію працездатності. Вартість цих послуг приблизно дорівнює вартості Е3-флешер. (Рекомендований спосіб).

Яким варіантом користуватися. “справа смаку”.

Умови, при яких можливий даунгрейд PS3:

 • Date Code повинен бути нижче 1B (наприклад, 9D і 0C), а також приставка повинна мати типом памятіNOR;
 • Рідна прошивка консолі повинна бути нижче 3.60 версії;
 • На приставках PS3 Slim, номер моделі яких 3000, відкат неможливий.

Загальний F.A.Q. По Open PS2 Loader (OPL) або все для гри на PS2 з флешки

Нові білди OPL можна скачати на сторінці розробника. OPL “Daily” Builds (Releases).

Програма для консолі Sony Playstation 2, призначена для запуску ігор і додатків з USB-носія (флешки або зовнішнього жорсткого диска), внутрішнього HDD консолі або по мережі з комп’ютером.

Так можна. В останніх версіях додана підтримка емулятора POPSstarter. Точніше, окреме меню для запуску ігор. Ігри зберігаються на Віртуальну Карту Пам’яті (не на ту, що створюється в OPL / OPL Manager для збереження ігор PS2, в POPStarter використовується інша VMC). Сумісність з іграми не повністю. Всю інформацію по емулятора читайте в темі [PS2] [SOFT] POPSstarter. PS1 Emulator For PS2 (емулятор) [ENG], там же задавайте питання по запуску, попередньо вивчивши інструкцію.

У 99% випадків підійде будь-яка флешка або HDD з файлової системою FAT, FAT16 або FAT32 (exFAT не підтримується), але зустрічаються випадки несумісності обладнання з програмою.

Багатьох цікавить питання, чи можна запустити OPL, якщо приставка не читає диски. В PS2 два лазера: один для CD, інший. Для DVD дисків. Тому, приставка може не читати DVD і, при цьому, справно запускати CD (як і навпаки, але це буває вкрай рідко). В цьому випадку можна запустити OPL. Якщо ж не читаються і CD, і DVD. Запустити OPL не вдасться.

READ  Sony Xperia tablet z2 Неможливо зарядити телефон

Вибираємо пункт uLaunchELF. Натискаємо кнопку “коло” (File Browser), вибираємо mass: // (це флешка). Вибираємо OPL і запускаємо його натисканням кнопки “коло”.

Головне меню програми Open PS2 Loader При першому запуску OPL ви потрапляєте на екран стартових налаштувань програми. Розглянемо їх більш детально.

Налаштування

Disable Debug Colors (On / Off). Включення / вимикання “кольорових екранів” перед запуском гри. За замовчуванням вимкнено (Off). Включення цієї функції не впливає на швидкість запуску гри.
IGR Path. Можна вказати шлях до програми, яка буде запускатися, якщо виходити з гри, використовуючи комбінацію L1R1L2R2StartSelect (шлях не більше 32 символів). Наприклад: mc0: /BOOT/BOOT.ELF. Цей же файл запуститься, якщо в головному меню OPL вибрати Exit. Шлях не повинен містити пробілів, інакше, при запуску ігор, OPL буде зависати перед дебагом (перевірено на версії 892 DB all).
Enable Delete and Rename actions (в останніх версіях. Enable write Operations) (On / Off). Включення / відключення можливості перейменувати і видаляти гри в списку OPL кнопками [O] і [[]] відповідно. За замовчуванням вимкнено (Off).
Remember last played game (On Auto start 0-9 / Off). Автоматичне завантаження останньої запущеної гри через через час (в секундах), вказане в пункті Auto start. Скасувати запуск можна натисканням будь-якої кнопки, крім [X]. Якщо значення Auto start встановлено на 0, гра буде просто вибрана в списку. За замовчуванням вимкнено (Off). Якщо гра запускалася з пристрою, завантаження якого встановлена ​​в режим Manual, цю функцію буде перебивати пристрій, який завантажується автоматично.

Select button (Cross / Circle). Кнопка підтвердження вибору. За замовчуванням. Cross.
Check USB game fragmentation. Перевірка ігор на фрагментацію. Якщо обрана гра фрагментована, програма видає помилку Error: this game is fragmented і не запускає гру. За замовчуванням відключена (Off), категорично рекомендується змінити цей параметр на (On).
USB delay. Задає затримку в секундах для уповільнення USB пристроїв. Іноді це допомагає коректно завантажувати теми, арти і гри з USB. Якщо OPL зависає на жовтому або помаранчевому екрані, при тому, що USB носій дефрагментірован, спробуйте збільшити це значення. За замовчуванням дорівнює 3.
USB prefix path. См. ETH prefix path.
ETH prefix path. Є мережеві пристрої, які при расшаріваніє папки дають не її корінь, а якесь ім’я, а потім вміст. Тобто, як би нашу кулі поміщають в папку. Наприклад, деякі NAS не дають расшарівать корінь і доводиться складати гри, наприклад, в папку PS2SMB. І коли доводиться використовувати такий пристрій, то вводимо префікс PS2SMB. Простіше кажучи: це шлях від кореня пристрої до нашої папці з іграми.
Automatic HDD spin down. Час простою (в секундах) до відключення внутрішнього HDD консолі (актуально для старих моделей PS2 Fat, для підключення HDD до приставки необхідний Network Adapter).
USB device start mode (Off / Manual / Auto). Режим завантаження списку ігор на USB носії.
HDD device start mode (Off / Manual / Auto). Режим завантаження списку ігор на внутрішньому HDD консолі (актуально для старих моделей PS2 Fat, для підключення HDD до приставки необхідний Network Adapter).
ETH device start mode (Off / Manual / Auto). Режим завантаження списку ігор з расшаренной папки на комп’ютері.
Applications start mode (Off / Manual / Auto). Режим завантаження списку додатків.
ELF Loader Menu. Режим завантаження списку ігор для PSOne, які запускаються через емулятор POPStarter.

Default menu (USB, HDD, ETH). Вибір стартового меню, яке буде завантажуватися при запуску програми. За замовчуванням не встановлено (завантажується Головне меню OPL).

Налаштування зображення:

Theme. Вибір теми оформлення OPL. У роздачу включені теми для OPL 0.8 і 0.9. Папки з темами, назви яких повинні починатися на “thm_” (без лапок), повинні лежати в папці THM. Папка повинна бути названа великими літерами і перебувати в корені флешки (див. Установка тим, іконок, обкладинок і бекграунд в OPL. Установка тем).
Language. Вибір мови інтерфейсу OPL. За замовчуванням є тільки англійську мову, для інших мов потрібна установка додаткових мовних пакетів. Мовний пакет російської мови включений в роздачу. Для зміни мови потрібно скопіювати файли font_Russian.Ttf і lang_Russian.Lng в папку OPL на карті пам’яті.
Scrolling (Slow / Medium / Fast). Швидкість прокрутки списку ігор / додатків.
Automatic sorting (On / Off). Включення / відключення алфавітного сортування списку ігор / додатків. За замовчуванням включена (On).
Automatic refresh (On / Off). Включення / відключення автоматичного оновлення списку ігор / додатків. За замовчуванням вимкнено (Off).
Enable Cover Art (On / Off). Включення / відключення підтримки обкладинок / бекграунд. За замовчуванням вимкнено (Off).
Display info page (On / Off). Якщо в OPL встановлена ​​тема оформлення, після натискання кнопки “X” буде відкриватися додаткове вікно з інформацією про гру. Дану функцію підтримують не всі теми (див. Установка тим, іконок, обкладинок і бекграунд в OPL. Установка тем. Налаштування сторінки info page для тим від Jay-Jay).

Text color. Колір тексту пунктів меню.
Dialog color. Колір тексту опцій.
Selected color. Колір обраної опції.
Background color. Колір заднього фону.

Video mode (Auto / PAL / NTSC). Режим виведення зображення в OPL. За замовчуванням Auto.
V-Sync (On / Off). ?
Wide screen (On / Off). Широкоформатний режим 16: 9. За замовчуванням відключений (Off).

Див. Спойлер Налаштування PC і OPL для запуску ігор з мережі

Загальний F.A.Q. По Open PS2 Loader (OPL) або все для гри на PS2 з флешки

Нові білди OPL можна скачати на сторінці розробника. OPL “Daily” Builds (Releases).

Програма для консолі Sony Playstation 2, призначена для запуску ігор і додатків з USB-носія (флешки або зовнішнього жорсткого диска), внутрішнього HDD консолі або по мережі з комп’ютером.

Так можна. В останніх версіях додана підтримка емулятора POPSstarter. Точніше, окреме меню для запуску ігор. Ігри зберігаються на Віртуальну Карту Пам’яті (не на ту, що створюється в OPL / OPL Manager для збереження ігор PS2, в POPStarter використовується інша VMC). Сумісність з іграми не повністю. Всю інформацію по емулятора читайте в темі [PS2] [SOFT] POPSstarter. PS1 Emulator For PS2 (емулятор) [ENG], там же задавайте питання по запуску, попередньо вивчивши інструкцію.

У 99% випадків підійде будь-яка флешка або HDD з файлової системою FAT, FAT16 або FAT32 (exFAT не підтримується), але зустрічаються випадки несумісності обладнання з програмою.

Багатьох цікавить питання, чи можна запустити OPL, якщо приставка не читає диски. В PS2 два лазера: один для CD, інший. Для DVD дисків. Тому, приставка може не читати DVD і, при цьому, справно запускати CD (як і навпаки, але це буває вкрай рідко). В цьому випадку можна запустити OPL. Якщо ж не читаються і CD, і DVD. Запустити OPL не вдасться.

Вибираємо пункт uLaunchELF. Натискаємо кнопку “коло” (File Browser), вибираємо mass: // (це флешка). Вибираємо OPL і запускаємо його натисканням кнопки “коло”.

Головне меню програми Open PS2 Loader При першому запуску OPL ви потрапляєте на екран стартових налаштувань програми. Розглянемо їх більш детально.

Налаштування

Disable Debug Colors (On / Off). Включення / вимикання “кольорових екранів” перед запуском гри. За замовчуванням вимкнено (Off). Включення цієї функції не впливає на швидкість запуску гри.
IGR Path. Можна вказати шлях до програми, яка буде запускатися, якщо виходити з гри, використовуючи комбінацію L1R1L2R2StartSelect (шлях не більше 32 символів). Наприклад: mc0: /BOOT/BOOT.ELF. Цей же файл запуститься, якщо в головному меню OPL вибрати Exit. Шлях не повинен містити пробілів, інакше, при запуску ігор, OPL буде зависати перед дебагом (перевірено на версії 892 DB all).
Enable Delete and Rename actions (в останніх версіях. Enable write Operations) (On / Off). Включення / відключення можливості перейменувати і видаляти гри в списку OPL кнопками [O] і [[]] відповідно. За замовчуванням вимкнено (Off).
Remember last played game (On Auto start 0-9 / Off). Автоматичне завантаження останньої запущеної гри через через час (в секундах), вказане в пункті Auto start. Скасувати запуск можна натисканням будь-якої кнопки, крім [X]. Якщо значення Auto start встановлено на 0, гра буде просто вибрана в списку. За замовчуванням вимкнено (Off). Якщо гра запускалася з пристрою, завантаження якого встановлена ​​в режим Manual, цю функцію буде перебивати пристрій, який завантажується автоматично.

Select button (Cross / Circle). Кнопка підтвердження вибору. За замовчуванням. Cross.
Check USB game fragmentation. Перевірка ігор на фрагментацію. Якщо обрана гра фрагментована, програма видає помилку Error: this game is fragmented і не запускає гру. За замовчуванням відключена (Off), категорично рекомендується змінити цей параметр на (On).
USB delay. Задає затримку в секундах для уповільнення USB пристроїв. Іноді це допомагає коректно завантажувати теми, арти і гри з USB. Якщо OPL зависає на жовтому або помаранчевому екрані, при тому, що USB носій дефрагментірован, спробуйте збільшити це значення. За замовчуванням дорівнює 3.
USB prefix path. См. ETH prefix path.
ETH prefix path. Є мережеві пристрої, які при расшаріваніє папки дають не її корінь, а якесь ім’я, а потім вміст. Тобто, як би нашу кулі поміщають в папку. Наприклад, деякі NAS не дають расшарівать корінь і доводиться складати гри, наприклад, в папку PS2SMB. І коли доводиться використовувати такий пристрій, то вводимо префікс PS2SMB. Простіше кажучи: це шлях від кореня пристрої до нашої папці з іграми.
Automatic HDD spin down. Час простою (в секундах) до відключення внутрішнього HDD консолі (актуально для старих моделей PS2 Fat, для підключення HDD до приставки необхідний Network Adapter).
USB device start mode (Off / Manual / Auto). Режим завантаження списку ігор на USB носії.
HDD device start mode (Off / Manual / Auto). Режим завантаження списку ігор на внутрішньому HDD консолі (актуально для старих моделей PS2 Fat, для підключення HDD до приставки необхідний Network Adapter).
ETH device start mode (Off / Manual / Auto). Режим завантаження списку ігор з расшаренной папки на комп’ютері.
Applications start mode (Off / Manual / Auto). Режим завантаження списку додатків.
ELF Loader Menu. Режим завантаження списку ігор для PSOne, які запускаються через емулятор POPStarter.

Default menu (USB, HDD, ETH). Вибір стартового меню, яке буде завантажуватися при запуску програми. За замовчуванням не встановлено (завантажується Головне меню OPL).

Налаштування зображення:

Theme. Вибір теми оформлення OPL. У роздачу включені теми для OPL 0.8 і 0.9. Папки з темами, назви яких повинні починатися на “thm_” (без лапок), повинні лежати в папці THM. Папка повинна бути названа великими літерами і перебувати в корені флешки (див. Установка тим, іконок, обкладинок і бекграунд в OPL. Установка тем).
Language. Вибір мови інтерфейсу OPL. За замовчуванням є тільки англійську мову, для інших мов потрібна установка додаткових мовних пакетів. Мовний пакет російської мови включений в роздачу. Для зміни мови потрібно скопіювати файли font_Russian.Ttf і lang_Russian.Lng в папку OPL на карті пам’яті.
Scrolling (Slow / Medium / Fast). Швидкість прокрутки списку ігор / додатків.
Automatic sorting (On / Off). Включення / відключення алфавітного сортування списку ігор / додатків. За замовчуванням включена (On).
Automatic refresh (On / Off). Включення / відключення автоматичного оновлення списку ігор / додатків. За замовчуванням вимкнено (Off).
Enable Cover Art (On / Off). Включення / відключення підтримки обкладинок / бекграунд. За замовчуванням вимкнено (Off).
Display info page (On / Off). Якщо в OPL встановлена ​​тема оформлення, після натискання кнопки “X” буде відкриватися додаткове вікно з інформацією про гру. Дану функцію підтримують не всі теми (див. Установка тим, іконок, обкладинок і бекграунд в OPL. Установка тем. Налаштування сторінки info page для тим від Jay-Jay).

Text color. Колір тексту пунктів меню.
Dialog color. Колір тексту опцій.
Selected color. Колір обраної опції.
Background color. Колір заднього фону.

Video mode (Auto / PAL / NTSC). Режим виведення зображення в OPL. За замовчуванням Auto.
V-Sync (On / Off). ?
Wide screen (On / Off). Широкоформатний режим 16: 9. За замовчуванням відключений (Off).

Див. Спойлер Налаштування PC і OPL для запуску ігор з мережі

Прошивка Playstation 2, 3

ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ ФАХІВЦЯ?

Задайте нам своє питання і найближчим часом наш фахівець надішле Вам відповідь на контактну пошту або передзвонить за вказаною Вами телефону.

Ціни на послуги

Для чого потрібна прошивка ігрових консолей Sony Playstation 2, 3 і чому ця послуга, яка надається сервісним центром Remont Max, користується такою високою популярністю? Все просто: кожен користувач ігрової приставки мріє отримати максимум від улюбленого гаджета, прагне випробувати нові відчуття, перейти на більш високий ігровий рівень. Це не завжди дозволяють зробити обмеження, якими відрізняється офіційна прошивка (чіповка) приставок ps2 і ps3, що користуються величезною популярністю у вітчизняних геймерів.

Принцип і результат прошивки Sony Playstation 2, 3

По суті, прошивка. Це деблокування використаної виробником програмної оболонки і установка кастомними софта. При коректному і кваліфікованому здійсненні цієї процедури власник приставки отримує можливість:

 • Відтворення з рівним успіхом, як ліцензійних дисків, так і їх піратських аналогів, копій, самописних болванок;
 • Скачування і використання неліцензійних ігор з мережі Інтернет;
 • Безкоштовної установки ігор і додатків, які раніше можна було придбати тільки за плату;
 • Установки самостійно сконструйованих додатків.

При всій очевидній вигоді для користувача від прошивки до її виконання необхідно підходити дуже відповідально. Крім теоретичних знань і практичного досвіду виконавець повинен мати у своєму розпорядженні спеціальним обладнанням і програмістами, що дозволяють розблокувати консоль. Дилетантські дії з великою часткою ймовірності приведуть до виникнення серйозних неполадок (особливо при прошивці NAND пам’яті), для усунення яких буде потрібно витрата чималих сил і засобів. Тому відповідь на питання. Де прошити Sony Playstation 2, 3. Очевидний: в спеціалізованій майстерні рівня нашого сервісного центру на Братиславській.

Технічні особливості

Можливості сьогоднішнього дня дозволяють прочіповать будь-яку версію PS2 незалежно від конкретної ревізії материнської плати. Це досягається, завдяки використанню оригінальних, багаторазово апробованих моделей чіпів: Modbo 4.0, Mars PRO GM-816HD, Modbo 5.0 і деяких інших. Ключове завдання, успішно розв’язувана нашими майстрами. Безпомилкове визначення відповідного характеристикам обслуговується пристрою чіпа.

Без особливих ускладнень виконується прошивка Sony Playstation 3 з версією ПО 3.50 або 3.55. Для більш високих версій необхідно попередньо провести даунгрейд PS, після чого здійснити прошивку. У більшості випадків використовуються прошивки Waninkoko і Kmeaw, що забезпечують стабільність роботи всіх ігор і додатків консолі. Для останнього покоління SPS. Playstation 4. Кастомной прошивки поки не існує. Наші майстри допоможуть вам виконати оновлення офіційної прошивки до актуальної версії 4.50 і наступних, у міру їх появи.

READ  Як підключити телефон до PlayStation 4

Бездоганна якість в найкоротші терміни Ми пропонуємо вам скористатися всіма конкурентними перевагами нашого СЦ Remont Max, які вже оцінили багато сотень наших клієнтів:

 • Вигідна (при інсталяції емулятора приводу ODE);
 • Стислі терміни надання послуги. В середньому всього 20-30 хвилин !;
 • Безкоштовна діагностика всіх компонентів приставки і можливість виконання оперативного ремонту при виявленні несправностей;
 • Кваліфіковані технічні консультації і рекомендації досвідчених майстрів;
 • Надання офіційної гарантії високих якісних параметрів кожної наданої послуги.

Ми надамо вам допомогу у всіх видах сервісу і ремонту не тільки ігрових приставок, але і безлічі інших видів електронних пристроїв, з переліком яких ви зможете познайомитися на головній сторінці нашого інтернет-ресурсу.

Ваші пріоритети. Оперативність, увагу, бездоганна якість за доступною ціною? Тоді вам точно в наш сервісний центр на Братиславській!

Прошивка Playstation 2, 3

ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ ФАХІВЦЯ?

Задайте нам своє питання і найближчим часом наш фахівець надішле Вам відповідь на контактну пошту або передзвонить за вказаною Вами телефону.

Ціни на послуги

Для чого потрібна прошивка ігрових консолей Sony Playstation 2, 3 і чому ця послуга, яка надається сервісним центром Remont Max, користується такою високою популярністю? Все просто: кожен користувач ігрової приставки мріє отримати максимум від улюбленого гаджета, прагне випробувати нові відчуття, перейти на більш високий ігровий рівень. Це не завжди дозволяють зробити обмеження, якими відрізняється офіційна прошивка (чіповка) приставок ps2 і ps3, що користуються величезною популярністю у вітчизняних геймерів.

Принцип і результат прошивки Sony Playstation 2, 3

По суті, прошивка. Це деблокування використаної виробником програмної оболонки і установка кастомними софта. При коректному і кваліфікованому здійсненні цієї процедури власник приставки отримує можливість:

 • Відтворення з рівним успіхом, як ліцензійних дисків, так і їх піратських аналогів, копій, самописних болванок;
 • Скачування і використання неліцензійних ігор з мережі Інтернет;
 • Безкоштовної установки ігор і додатків, які раніше можна було придбати тільки за плату;
 • Установки самостійно сконструйованих додатків.

При всій очевидній вигоді для користувача від прошивки до її виконання необхідно підходити дуже відповідально. Крім теоретичних знань і практичного досвіду виконавець повинен мати у своєму розпорядженні спеціальним обладнанням і програмістами, що дозволяють розблокувати консоль. Дилетантські дії з великою часткою ймовірності приведуть до виникнення серйозних неполадок (особливо при прошивці NAND пам’яті), для усунення яких буде потрібно витрата чималих сил і засобів. Тому відповідь на питання. Де прошити Sony Playstation 2, 3. Очевидний: в спеціалізованій майстерні рівня нашого сервісного центру на Братиславській.

Технічні особливості

Можливості сьогоднішнього дня дозволяють прочіповать будь-яку версію PS2 незалежно від конкретної ревізії материнської плати. Це досягається, завдяки використанню оригінальних, багаторазово апробованих моделей чіпів: Modbo 4.0, Mars PRO GM-816HD, Modbo 5.0 і деяких інших. Ключове завдання, успішно розв’язувана нашими майстрами. Безпомилкове визначення відповідного характеристикам обслуговується пристрою чіпа.

Без особливих ускладнень виконується прошивка Sony Playstation 3 з версією ПО 3.50 або 3.55. Для більш високих версій необхідно попередньо провести даунгрейд PS, після чого здійснити прошивку. У більшості випадків використовуються прошивки Waninkoko і Kmeaw, що забезпечують стабільність роботи всіх ігор і додатків консолі. Для останнього покоління SPS. Playstation 4. Кастомной прошивки поки не існує. Наші майстри допоможуть вам виконати оновлення офіційної прошивки до актуальної версії 4.50 і наступних, у міру їх появи.

Бездоганна якість в найкоротші терміни Ми пропонуємо вам скористатися всіма конкурентними перевагами нашого СЦ Remont Max, які вже оцінили багато сотень наших клієнтів:

 • Вигідна (при інсталяції емулятора приводу ODE);
 • Стислі терміни надання послуги. В середньому всього 20-30 хвилин !;
 • Безкоштовна діагностика всіх компонентів приставки і можливість виконання оперативного ремонту при виявленні несправностей;
 • Кваліфіковані технічні консультації і рекомендації досвідчених майстрів;
 • Надання офіційної гарантії високих якісних параметрів кожної наданої послуги.

Ми надамо вам допомогу у всіх видах сервісу і ремонту не тільки ігрових приставок, але і безлічі інших видів електронних пристроїв, з переліком яких ви зможете познайомитися на головній сторінці нашого інтернет-ресурсу.

Ваші пріоритети. Оперативність, увагу, бездоганна якість за доступною ціною? Тоді вам точно в наш сервісний центр на Братиславській!

Прошивка Playstation 3

Інструкція як оновити ПО ігрової консолі до версії 3.55: Слід врахувати що версія одна, але є кілька принципово різних типів, у кожного з яких свої плюси, мінуси та способи реалізації.
Мова інтерфейсу програм для прошивки Playstation 3: Російська, Англійська це цілком зручно, враховуючи що до недавнього часу російської мови не було.
Зверніть увагу на той факт, що навіть після прошивки Playstation 3. Для деяких ігор буде потрібно диск в приводі, і без наявності диска нічого не вийде, нове ПЗ не зробить чуда, просто додасть вам Конфорті при використанні приставки.

Процес досить простий, але потрібно бути гранично уважним, тому що найменша помилка може призвести до незворотних наслідків.
Для прошивки консолі будуть потрібні тільки приставка Playstation 3, комп’ютер з підключенням до інтернету і вміння ним користуватися, флешка або зовнішній жорсткий диск, наявність мозку і прямих рук.
При відсутності останнього. Відразу викиньте вашу приставку з вікна, а після цього убейтесь об стіну. (Це був жарт, але правда в ній теж є. Так що будьте обережні. Удачі!)

Прошивки і інструкції для прошивки Playstation 3 [3.55]
Прошивка для PS3: 3.55 Kmeaw
Плюси і мінуси:
легко встановлюється
Працює на всіх приставках
Працюють всі функції прошивки 3.55
Чи не потрібен PS Jailbreak (флешка для злому Sony Playstation 3)
Працюють бекап менеджери
працює PSN
– Кожен раз при завантаженні необхідно проводити маніпуляції перед запуском гри
– Може бути передана інформація в PSN, що, в майбутньому, призведе до бану приставки. (Недолік усувається шляхом висмикування інтернет кабелю на час гри)

Прошивка для PS3: 3.55 Waninkoko
Плюси і мінуси:
легко встановлюється
– У разі не точного дотримання інструкцій є ймовірність згубити Playstation.
Є можливість оживити Playstation після невдачі.
Чи не потрібен PSJailbreak (пристрій для злому Sony Playstation 3)
Працюють Backup Manager’и
працює PSN
Працюють всі функції прошивки 3.55
– Кожен раз при завантаженні необхідно проводити маніпуляції перед запуском гри
– Може бути передана інформація в PSN, що, в майбутньому, призведе до бану приставки. (Недолік усувається шляхом висмикування інтернет кабелю на час гри)

Інструкція по установці прошивки 3.55 Waninkoko:
Установка відбувається аналогічно як і в звичайній офіційної прошивці.
З папки з прошивкою необхідно встановити всі файли.
Для запуску гри можна використовувати будь-який Backup Manager.

Ще нам буде потрібно провести деякі маніпуляції з файлом офіційної прошивки версії 3.55. PS3UPDAT.PUP
Можете скачати файл офіційної прошивки для PS3 версії 3.55. PS3UPDAT.PUP. Тут
Для цього буде потрібно ще скачати Патч Waninkoko-CFW3.55_v2-Patch.Exe.
Скопіюйте патч Waninkoko-CFW3.55_v2-Patch.Exe. І прошивку PS3UPDAT.PUP в одну папку, запустіть Патч, через кілька секунд запуститься консольне вікно, в якому будуть з’являтися підказки (Правда англійською мовою. Бажано запастися словником, якщо звичайно ви не володієте англійською), Вам спочатку нагадають скопіювати файл прошивки в одну папку з патчер. А у нас це і так готове. Натискаєте велику клавішу “ENTER”, потім вам запропонують порівняти чек-суму MD5 оригінального файлу з тієї, яка прописана в Патчер.
MD5 файлу оригінальної прошивки обов’язково повинен бути наступний:
ca595ad9f3af8f1491d9c9b6921a8c61
У разі якщо сума збігається, натискаємо “ENTER”, починається пропатчіваніе офіційної прошивки.
Потім, вам поять буде запропоновано порівняти чек-суму MD5 новоствореного кастомними файлу прошивки.
Натискаємо “ENTER”, очікуємо генерації MD5 і порівнюємо з тим який прописаний в програмі.
MD5 у кастомной прошивки Waninkoko обов’язково повинен збігатися з цим: 6a6cfc701300c95b57b990d8d609e52f
Якщо все правильно, значить ви зробили правильний і як раз той що потрібен вам файл кастомной прошивки версії 3.55 для PS3.
Натискаємо кнопку “ENTER” на клавіатурі, можливо доведеться натиснути кілька разів, поки вікно не закриється самостійно.
Беріть з папки патча і прошивки новостворену готову прошивку яка буде називатися PS3UPDAT-Waninkoko_v2.PUP
Перейменуйте отриману кастомний прошивку як PS3UPDAT.PUP і запишіть її на зовнішній USB вінчестер або флешку в папку PS3 / UPDATE /
Вставте вінчестер або флешку в будь-який USB разьем на Playstation 3 і інсталюється її через меню “Настройкі.Обновленіе системи”. Там же виберіть “Оновлення з носія інформації”.

Примітка: Модифікована версія прошивки ставиться без проблем на будь-яку версію прошивки Playstation, яка не вище версії 3.55.
У разі якщо не вийде запустити установку з XMB, то запустіть установку через Рекавері режим.
Тепер прошивка встановлена, а ви можете почати встановлювати на ігрову консоль додатки.

Прошивка для PS3: 3.55 PS3A
Плюси і мінуси:
Ця CFW більш стабільна і функціональна, ніж популярна Kmeaw 3.55 CFW.
Доопрацьовані версії lv1 lv2 Peek Poke Патч для OtherOS
Змінені іконки користувачів
Прибрано непотрібний Package Manager з CFW Rebug
Прошивка включає в себе BDEmu v2 і OpenFTP
Додана тема HeavyRain
Додана підтримка OtherOS
Захист 3,66 Spoof
– Захист Spoof 3,66 призначена для того, щоб ви часом не оновили PS3 до версії 3,66!
Це означає що, ви не зможете зайти в PSN, і не зможете грати в ігри для 3,66

Gaia Manager v2.07
Цей бекап менеджер читає образи ігор за адресою dev_hdd0 / GAMES /
Завантажити: Завантажити з depositfiles.com / Завантажити з letitbit.Net

Multiman Manager v02.05.05
Це остання версія Backup Manager від multiMAN, яка підтримує запуск образів PS3 (вміє працювати з “проблемними” іграми).
Цей бекап менеджер вміє читати формати.HEX і.MP3, крім того має вбудований файловий менеджер і FTP сервер. Multiman Manager може запускати консоль в режимі PS2 образів ігор (тільки на Playstation з зворотною сумісністю!)

Основні можливості multiMAN Manager v02.05.05:
– multiMAN Manager має вбудований FTP сервер який постійно знаходиться в активному стані
– Є файловий менеджер дозволяє працювати з усім вмістом Playstation 3 і підключеними пристроями
– Додаткові настройки в файлі options.Ini (або options_default.Ini)
– Додано індикатор Копіювання / Дампа
– Запуск “проблемних” ігор за допомогою клавіш SELECTX
– Під час підключення підтримуються і відображаються 7 пристроїв (HDD / USB / BD / SDHC / MS / CF)
– Підтримка дистанційного керування за допомогою PSP або інших сумісних пристроїв
– підтримується MOVE
– У режимі файлового менеджера здійснюється підтримка клавіатури і мишки
– Анімовані ікони і задній фон
– Додана функція перевірити / завантажити
– Додано оновлення при натисканні кнопки [R3]
– Доавлена ​​підтримка COVER.PNG в відео каталогах AVCHD
– Підтримка тим оформення
– Підтримка активації AVCHD з зовнішнього пристрою USB.
– Підтримка бекапа AVCHD на внутрішній HDD диск
– Підтримка програвання відео AVCHD і BDVM з внутрішнього HDD
– Підтримка пересканування DLP і CRT TV
– Підтримка формату MP3 (програє пісні за допомогою File Manager, є можливість програвати треки по мережі)
– Можливий перегляд картинок JPEG / PNG як через File manager, так і по мережі
– Підтримка HEХ файлів
– Підтримка 4 типів шрифтів (шрифти змінюються натисканням поєднанням кнопок [SELECT] [R3])

Open Manager v1.17.2
Open Manager ідеально працює разом з останнім оновленням прошивки Грува. “Hermes payload”. З його допомогою, ви зможете запускати більшість ігор без диска з грою в приводі (а деякі ігри зовсім не працюють без диска).
Дозволяється змінювати і допрацьовувати програму, але супроводжуйте її вихідним кодом. Прохання автора.
Завантажити: Завантажити з depositfiles.com / Завантажити з letitbit.Net

Файл. “UP0001-OMAN46756_00-0000111122223333.Pkg”. Програма Open Backup Manager
У файлі “OpenBM_1.17.2_SRC” містяться вихідні, на основі яких компілювався сам Open Backup Manager за допомогою компілятора “PS3 SDK v1.92-FuXSony”

Основні можливості Open Manager
Програма Open Manager підтримує до 512 різних об’єктів з bluray дисковода внутрішнього HDD вінчестера і двох USB пристроїв.

Дозволяє копіювати інформацію з bdvd болванок на жорсткий диск hdd0 або зовнішнє USB пристрій, з носія USB на hdd0 і навпаки, з hdd0 на USB пристрій. В процесі роботи, Open Manager вас питає куди записувати дані. Він використовує асинхронний режим запису і читання, для більш швидкого копіювання.

Реалізована підтримка великих файлів у форматі FAT. Коли розмір одного файлу перевищує 4GB він розбивається на кілька частин, розмір яких менше 4gb, і кожній частині присвоюється власний порядковий номер який прописується в її ж в розширенні. Раширение має вигляд 666xx (наприклад якщо назва файлу розмір якого більше 4gb. File.Ext, значить файл розбивається на частини file.Ext.66600, file.Ext.66601, і так далі). Такі файли не є завантажувальним, вони будуть розміщені у папці, позначену префіксом ‘_’ в її назві. Розбиті на частини файли в слідстві склеюються в один файл, тоді, коли ви його скопіювали на hdd0.

Open Manager самостійно шукає шлях до каталогу з іграми, потім повідомляє про те де розташована гра, і пропонує залишити старий каталог dev_hdd0 \ game \ LAUN12345 \ GAMEZ \ або ж створити новий.
Є можливість легко поміняти папки натисканням сполучення клавіш L2START.
Новий каталог з іграми розташований за адресою: dev_hdd0 \ game \ OMAN46756 \ GAMEZ \

Реалізовано варіанти перевірки ігор (включається натисненням кнопки L1). В меню відображається інформація про файли, їх розмірах, більших файлах і розбитих частинах.

Реалізована підтримка Homebrew: можна створити папку з назвою “homebrew” в кореневій папці USB пристрою і записувати туди папки з програмами, які містять файл EBOOT.BIN і ICON0.PNG. Крім того можливо використовувати внутрішній hdd0 диск. Homebrew запускається автоматично і отримує шлях в argv [0] (примітка розробникам).

Реалізована підтримка FTP-сервера для завантаження homebrew. При необхідності можна включити режим FTP і передавати файли з комп’ютера. Для цього потрібно задати в FTP-клієнті наступне ім’я користувача: “OMAN46756”.
У поєднанні з Open Manager раджу використовувати FTP-клієнт “FlashFXP”. Завантажити FlashFXP можна тут
Інструкцію по використанню FlashFXP можна скачати тут.

BETATECH.COM.UA 2021