Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як прошити телефон без комп’ютера

Як прошити телефон Samsung на Android офіційно?

Отже, починаємо розбиратися, як прошити Android на прикладі поновлення Samsung, і звертаємося до програми Samsung Kies, яку можна завантажити тут. До слова кажучи, вона створена за аналогією з еппловскій iTunes і з її допомогою можна повністю синхронізувати телефон з PC. контакти, файли, музику і т.д.

Перш, ніж почати оновлення прошивки Samsung на новий Android, рекомендується, щоб уникнути можливої ​​втрати даних зробити резервних копію засобами телефону або через Kies

Спочатку встановлюємо програму. При цьому на комп’ютер додадуться драйвера для всіляких пристроїв від даної фірми, в тому числі і на ваше. Запускаємо її, підключаємо телефон до компютера через USB і чекаємо, поки він орієнтується. Далі, після того, як відкриється вікно з усіма основними даними про ваш телефон, вибираємо «Оновлення програм» і якщо она є, про це буде повідомлено в додатковому вікні.

Тиснемо кнопку «Оновити», погоджуємося з правилами і підтверджуємо наше бажання. І чекаємо закінчення. Не чіпайте в цей час телефон і ні в якому разі не відключайте його від кабелю від комп’ютера. До речі, відходити надовго теж не раджу, так як пару раз може лайнутися ваш антивірус або файрвол (брандмауер), в якому треба буде розв’язати виконання Kies своїх функцій. Також відключіть антивірус на самому мобільнику, інакше він не дасть системі оновитися.

У підсумку отримуємо ось це і підтверджуємо закінчення оновлення ПЗ.

Прошиваємо Android за допомогою комп’ютера

Перший і мабуть найпопулярніший спосіб. прошити смартфон Samsung, ZTE або іншого виробника за допомогою спеціального софту. Для цього призначено багато додатків, але найкраще і просте у використанні на наш погляд. це Fastboot. До плюсів додатки варто віднести безпеку використання, комфортабельність і надійність. Дотримуйтесь подальшої інструкції, щоб зрозуміти, як самому прошити смартфон через Flashtool.

прошити, телефон, комп, ютера

Програму для прошивки потрібно вибирати в залежності від виробника Вашого девайса:

 • Samsung. Odin;
 • HTC. Flash Tool;
 • Xiaomi. Fastboot;
 • HTC. Fastboot;
 • Sony. Flashboot;
 • LG. KDZ Updater.

Викачуємо підходяще додаток і встановлюємо його на свій комп’ютер. Краще зробити це на диск С, щоб шлях до неї вийшов таким: C: Android.

Розбираючись, як прошити смартфон Flashtool, зверніть увагу на папку “Tools”, в якій знаходяться всі необхідні утиліти, а в “Driver” Ви знайдете драйвера. Підключаємо телефон до PC, після чого для нього повинні автоматично встановитися драйвера. Якщо цього не сталося, то переходимо на сайт виробника і завантажуємо драйвера звідти. Важливо, щоб прошивка призначалася для версії вашого телефону. Як правило, вона скачується в Zip-архіві, який потрібно перемістити за адресою: C: Android.

Тепер нам потрібно розблокувати бутлоадер на своєму Android смартфоні. Для цього відкриваємо на PC меню “Пуск” і в пошуковому рядку вводимо команду “CMD” та вибираємо Натискаємо на значок правою кнопкою миші і вибираємо “запуск від імені адміністратора”.

У що з’явилася перед нами командний рядок вводимо C: AndroidTools. Підтверджуємо команду, натиснувши клавішу Enter. Далі Ви потрапляєте в директорію “Tools”.

Наступним кроком вводимо команду fastboot devices.

Якщо fastboot правильно розпізнав ваш гаджет, то з’явиться його код. Це означає, що можна приступати до процедури прошивки. Якщо висвітився напис “waiting for device”, то потрібно відключити телефон, встановити драйвера і повторити вищеописані маніпуляції.

Вводимо команду “fastboot update назва файлу”, після чого починається прошивка Android смартфона. По завершенню цього процесу потрібно перезапустити девайс.

Прошивка Андроїда через recovery

Перед стокової або кастомной прошивкою спочатку необхідно отримання root-прав. Після отримання переходите до встановлення однієї з версій кастомними меню recovery. Краще надійна версія. TWRP і ClockworkMod recovery

Примітка: отримання root-прав обнуляє гарантію на ваш телефон.

 • завантажте програму Goo Manager, через Play Market
 • для установки ClockworkMod завантажте програму Rom Manager через Play Market
 • після цього в основному меню натисніть пункт »Setup recovery»

В процесі прошивки з Вашого Android пристрої стається збій налаштувань до заводських, і щоб уникнути втрати всіх Ваших контактів і даних радимо Вам на початку процедури зробити бекап всіх даних на SD-карту

 • Спочатку скачайте на SD-карту файл прошивки «zip».
 • Але перед тим Вам варто упевнитися в тому що дана прошивка підходить під Ваш пристрій, або Ви ризикуєте втратити його назавжди.
 • Після установки меню і переміщення файлу з прошивкою на SD-карту завантажте смартфон в режим рекавері.

Як увійти в recovery для перепрошивки смартфона?

Для переміщення в рекавери можна використовувати клавіші гучності. Отже, на вимкненому пристрої потрібно затиснути кнопки «Додому» і «Гучність», після цього, не відпускаючи їх, натиснути на клавішу живлення. Гаджет включиться в необхідному режимі. При наявності більш сучасного пристрою без кнопки «Додому» повторіть процес, використовуючи кнопку «Гучність» і кнопку живлення. У разі, якщо у Вас нічого не виходить, тоді слід розширити список способів входу в recovery для різних виробників.

Перейшовши до процесу самої прошивки, додам, що неофіційні файли операційки «Android», створені вмілими користувачами, повинні встановлюватися на свій страх і ризик. Якщо Ви зважилися встановити нерідну версію, так слід упевнитися що прошивка «написана» безпосередньо для того телефону, який Ви перепрошивати.

Якщо Ви вибрали стоковий, тоді не заморачивайтесь установкою CWM Recovery або TWRP. Всі дії які слід виконати, обмежуються безпосередньо скачуванням заводського файлу і його переміщенням на зовнішню карту пам’яті. Після всього цього, сам процес буде аналогічний установці кастомними рекавери:

 • потрібно увійти в стічне меню «recovery» і вибрати «Apply update from external storage».
 • наступний крок. вкажіть файл прошивки і натискаєте «підтвердити»
 • коли процес піде до кінця, Вам необхідно буде виконати додатковий крок, щоб уникнути глюків при включенні і роботі гаджета
 • після установки прошивки, Вам відразу необхідно вибрати в меню «Wipe data / factory reset» потім підтвердити
 • так Ви зможете очистити інформацію про попередньому програмному забезпеченні, і про файлах, які раніше були в наявності на смартфоні до самої прошивки
 • після закінчення цих маніпуляцій, Вам слід вибрати «Reboot system now». Так Ваш смартфон перезавантажиться і процес налаштування його почнеться «з нуля»
 • якщо процес включення затягнувся і логотип пристрою «висить», тоді слід згадати про те, виконувався чи після перепрошивки пункт «скидання налаштувань».
READ  Як поміняти мову в Instagram на телефоні

У прошивці Android все дуже просто. Але не беріться прошивати його якщо Ви не впевнені що впораєтеся самостійно, інакше Ви ризикуєте «вбити» пристрій без надій на його відновлення. Краще зверніться до фахівців.

Пошук і установка ПО для прошивки

Найдоступніший пересічному користувачеві і простий у використанні спосіб прошити телефон. це використовувати спеціальну програму CWM-recovery. ЇЇ можна знайти і скачати на будь-якому сайті, де викладені ПО для мобільних пристроїв. Перед установкою цього менеджера потрібно знайти і завантажити в Google маркеті додаток під назвою Mobileuncle MTK Tools. Воно знадобитися, щоб встановити потрібний нам менеджер для вирішення проблем мобільних пристроїв.

Ця програма займає зовсім небагато місця на носії мобільного пристрою і є безкоштовною. Потім слід завантажити файл CWM-recovery на будь-якому тематичному сайті, наприклад. Тут можна знайти досить багато корисного ПО для будь-якого пристрою на базі Android. Можна просто вбити назву програми в пошуковик сайту або спробувати знайти вручну. Серфінг по розділах сайту досить простий, тому проблем з пошуком не виникне. Потім скачав файл потрібно розпакувати і перенести його в пам’ять телефону. Запустивши додаток Mobileuncle MTK Tools, потрібно надати програмі права мультикористувачів.

Після цього слід проста процедура оновлення вбудованого менеджера вирішення проблем. Програма автоматично знайде потрібний файл і запросить оновлення у користувача. Сам процес займає не більше хвилини, і, після завершення, пристрій автоматично перезавантажиться і відкриє менеджер.

На можна знайти і файл з прошивкою. Потрібно пройти в розділ форум, вибрати категорію Android-пристрої і знайти свій гаджет. Потім зі списку прошивок досить завантажити потрібну. Даний сайт хороший тим, що тут представлені не тільки офіційні оновлення для андроїда, але і неофіційні прошивки. Однак, потрібно бути вкрай уважним, щоб не завантажити некоректне ПО. Потім потрібно перенести скачав файл в пам’ять телефону на SD карту. Найкраще підійде корінь карти, тобто не потрібно його переносити в будь-яку папку, щоб не ускладнити згодом пошук нової операційної системи.

Як перепрошити смартфон Android за допомогою RECOVERY?

Даний метод передбачає використання кастомних або стандартних recovery. Перші являють собою неофіційні прошивки, в яких користувачі часто додають багато цікавих функцій, яких немає в офіційних. Знаходимо файл прошивки, викачуємо його і переносимо в корінь файлової системи телефону.

Вирішуючи, як прошити смартфон через Рекавері, потрібно перезапустити його і увійти в цей режим. Зазвичай це можна зробити шляхом натискання клавіші живлення та гучності “Вниз”. Управління в режимі recovery проводиться за допомогою клавіш “вгору” і “вниз”. Нам потрібно знайти розділ з прошивкою і вибрати там скачаний раніше файл. Зазвичай цей пункт називається “apply update from externel storage”, “Install ZIP” або “apply update from sdcard”.

Після цього починається процес прошивки, по завершенню якого потрібно перезапустити пристрій.

Спосіб прошивки телефону через ROM MANAGER

Питання, як прошивати смартфон Android, можна вирішити цим нескладним способом, хоча він не такий популярний. Але тут є один істотний недолік. ROM Manager відмовиться функціонувати, якщо у Вас немає Root-прав. Інша вимоги. має використовуватися кастомними рекавери. Формально, прошивка буде відбуватися через recovery, але тільки працювати Ви будете з більш простим в освоєнні інтерфейсом.

Викачуємо утиліту ROM Manager і відповідну прошивку для вашого Android-телефону. Відкриваємо програму, після чого виконуємо наступні маніпуляції:

Тепер Ви знаєте, як самостійно прошити китайський смартфон Xiaomi або будь-якого іншого виробника.

Способи прошивки андроїда без PC

Випущена розробниками. це офіційне досить оптимізоване програмне забезпечення і відмінно підходить під більшість смартфонів.

 • офіційна прошивка забезпечує стабільність і якість роботи системи;
 • гарантує захист від зломів;
 • автоматично оновлюється в зв’язку з випуском нової версії ОС;
 • відсутність серйозних неполадок, багів і т. п;
 • можливість скористатися ремонтом в сервісі або обміном в гарантійному випадку.
 • в офіційних прошивках багато зайвих програм які неможливо видалити;
 • обмеження в повному доступі в управлінні пристроєм; неможливість установки будь-яких додаткових програм.
 • кастомними прошивка
 • модернізована офіційна версія ОС створена пльзователямі-програмістами
 • наявність відкритого коду на пристрої Android
 • надає можливість відредагувати операційну так як буде зручно користувачеві пристрою

Кастомних. безліч, у всіх є свої переваги і недоліки.

 • високу швидкодію;
 • відсутність зайвих програм;
 • наявність стороннього ПО;
 • пофікшени баги;
 • надання root-прав.
 • безліч з них значно гальмують систему;
 • відсутність гарантії безпеки збереження даних на смартфоні;
 • не всім пристроям підходить дана прошивка;
 • встановивши кастомную, гарантія на телефон згорає і в разі несправностей на Вашому Android сервісний центр буде в праві відмовити в ремонті.

Так, перед тим як прошити свій смартфон, розгляньте всі нюанси і знайдіть правильне рішення.

Як перепрошити Android без комп’ютера Samsung

Якщо ваш LG телефон або планшет працює нестабільно, зависає, гальмує або не розкриває системні програми, швидше за все, йому потрібна нова прошивка (Firmware). Це аналог операційної системи. Від неї залежить, які програми за замовчуванням встановлені на девайсі, які у нього функції, як виглядає інтерфейс і віджети. Виробники гаджетів часто встановлюють свої фірмові ОС на базі Android. Але якщо вас чимось не влаштовує стандартна LG прошивка, її можна змінити.

Підготовка смартфона до процедури прошивки

Прошивка різного модельного ряду смартфонів зажадає «заливки» відповідного програмного забезпечення. Тому рекомендується вивчити всі тонкощі прошивки для моделі свого телефону. В інтернеті є чимало спеціальних ресурсів, наприклад, 4pda, на яких можна знайти підходяще ПО, програму для установки прошивки, драйвера, а також інструкцію для самого процесу.

Важливо! Перед запуском прошивки варто відключити антивірусну програму на цифровому апараті, інакше він не допустить запуск нового програмного забезпечення.

Підготовчий процес займає близько півгодини, зробити наступні дії:

 • Завантажити та встановити додаток «MobileuncleMTC Tools», за допомогою Google Play.

Покрокові дії для встановлення програми

Підміню вбудованих опцій в ClockworkMod Recovery

 • На CD-card смарфона скинути ZIP папку зі викачаними файлами (прошивка, recovery).
 • Відкрити головне меню встановленої утиліти Mobileuncle, знайти файл Recovery.
 • Запустити оновлення простим натисканням «ок».
READ  Як перенести файли з комп'ютера на iPad

Основне вікно програми, і опція «заміна recovery через оновлення з sdcard

Способи прошивки андроїда без PC

Випущена розробниками. це офіційне досить оптимізоване програмне забезпечення і відмінно підходить під більшість смартфонів.

 • офіційна прошивка забезпечує стабільність і якість роботи системи;
 • гарантує захист від зломів;
 • автоматично оновлюється в зв’язку з випуском нової версії ОС;
 • відсутність серйозних неполадок, багів і т. п;
 • можливість скористатися ремонтом в сервісі або обміном в гарантійному випадку.
 • в офіційних прошивках багато зайвих програм які неможливо видалити;
 • обмеження в повному доступі в управлінні пристроєм; неможливість установки будь-яких додаткових програм.
 • кастомними прошивка
 • модернізована офіційна версія ОС створена пльзователямі-програмістами
 • наявність відкритого коду на пристрої Android
 • надає можливість відредагувати операційну так як буде зручно користувачеві пристрою

Кастомних. безліч, у всіх є свої переваги і недоліки.

 • високу швидкодію;
 • відсутність зайвих програм;
 • наявність стороннього ПО;
 • пофікшени баги;
 • надання root-прав.
 • безліч з них значно гальмують систему;
 • відсутність гарантії безпеки збереження даних на смартфоні;
 • не всім пристроям підходить дана прошивка;
 • встановивши кастомную, гарантія на телефон згорає і в разі несправностей на Вашому Android сервісний центр буде в праві відмовити в ремонті.

Так, перед тим як прошити свій смартфон, розгляньте всі нюанси і знайдіть правильне рішення.

Прошивка Андроїда через recovery

Перед стокової або кастомной прошивкою спочатку необхідно отримання root-прав. Після отримання переходите до встановлення однієї з версій кастомними меню recovery. Краще надійна версія. TWRP і ClockworkMod recovery

Примітка: отримання root-прав обнуляє гарантію на ваш телефон.

 • завантажте програму Goo Manager, через Play Market
 • для установки ClockworkMod завантажте програму Rom Manager через Play Market
 • після цього в основному меню натисніть пункт »Setup recovery»

В процесі прошивки з Вашого Android пристрої стається збій налаштувань до заводських, і щоб уникнути втрати всіх Ваших контактів і даних радимо Вам на початку процедури зробити бекап всіх даних на SD-карту

 • Спочатку скачайте на SD-карту файл прошивки «zip».
 • Але перед тим Вам варто упевнитися в тому що дана прошивка підходить під Ваш пристрій, або Ви ризикуєте втратити його назавжди.
 • Після установки меню і переміщення файлу з прошивкою на SD-карту завантажте смартфон в режим рекавері.

Як прошити Android без компютера

ОС Android стала популярною своєю стабільністю. Але навіть з нею трапляються неприємні «сюрпризи», так би мовити. Ваше пристрій в самий невідповідний момент раптом закрило раніше запущені програми, початок гальмувати, з’являються якісь незрозумілі помилки, глюки і т. П. У цьому випадку, вам буде потрібно перепрошити телефон. Як прошити Android без комп’ютер в разі його відсутності під рукою? Існує два способи прошивки, але перш ніж приступити, визначитеся яка вам підійде.

Як увійти в recovery для перепрошивки смартфона?

Для переміщення в рекавери можна використовувати клавіші гучності. Отже, на вимкненому пристрої потрібно затиснути кнопки «Додому» і «Гучність», після цього, не відпускаючи їх, натиснути на клавішу живлення. Гаджет включиться в необхідному режимі. При наявності більш сучасного пристрою без кнопки «Додому» повторіть процес, використовуючи кнопку «Гучність» і кнопку живлення. У разі, якщо у Вас нічого не виходить, тоді слід розширити список способів входу в recovery для різних виробників.

Перейшовши до процесу самої прошивки, додам, що неофіційні файли операційки «Android», створені вмілими користувачами, повинні встановлюватися на свій страх і ризик. Якщо Ви зважилися встановити нерідну версію, так слід упевнитися що прошивка «написана» безпосередньо для того телефону, який Ви перепрошивати.

Якщо Ви вибрали стоковий, тоді не заморачивайтесь установкою CWM Recovery або TWRP. Всі дії які слід виконати, обмежуються безпосередньо скачуванням заводського файлу і його переміщенням на зовнішню карту пам’яті. Після всього цього, сам процес буде аналогічний установці кастомними рекавери:

 • потрібно увійти в стічне меню «recovery» і вибрати «Apply update from external storage».
 • наступний крок. вкажіть файл прошивки і натискаєте «підтвердити»
 • коли процес піде до кінця, Вам необхідно буде виконати додатковий крок, щоб уникнути глюків при включенні і роботі гаджета
 • після установки прошивки, Вам відразу необхідно вибрати в меню «Wipe data / factory reset» потім підтвердити
 • так Ви зможете очистити інформацію про попередньому програмному забезпеченні, і про файлах, які раніше були в наявності на смартфоні до самої прошивки
 • після закінчення цих маніпуляцій, Вам слід вибрати «Reboot system now». Так Ваш смартфон перезавантажиться і процес налаштування його почнеться «з нуля»
 • якщо процес включення затягнувся і логотип пристрою «висить», тоді слід згадати про те, виконувався чи після перепрошивки пункт «скидання налаштувань».

У прошивці Android все дуже просто. Але не беріться прошивати його якщо Ви не впевнені що впораєтеся самостійно, інакше Ви ризикуєте «вбити» пристрій без надій на його відновлення. Краще зверніться до фахівців.

Адміністрація сайту та автор не несуть відповідальність за можливі неполадки на ваших гаджетах під час установки.

Використовуємо Odin Mobile

Також без комп’ютера можна обійтися, якщо використовувати спеціальну програму. Прийнятними форматами для Odin Mobile являются.tar і.tar.md5.

Коли ПО завантажено і встановлено, зробіть ось що:

 • У стартовому меню виберете пункт «Open file. ».
 • Якщо програма зможе відразу ж виявити прошивку в файлової системі, вона відобразиться на наступному екрані. Але якщо це не так, користуйтеся блоком «Folders», щоб вибрати папку, де знаходиться файл.
 • Тапніте також «Flash firmware». Це пункт означає перевірку обраної прошивки.

От і все! Далі ПО все зробить самостійно.

Якщо щось не виходить, потрібно використовувати один з таких варіантів (а краще їх все):

 • Повернення до головного екрані і натисніть «Clear all». Тоді весь кеш і інші дані будуть стерті. Можливо, саме таке сміття заважає установці прошивки.
 • У блоці «Everroot» поставте галочки «Enable EverRoot», «Inject Superuser», «Inject Mobile ODIN», а в блоці «Wipe». «Wipe data and cache» і «Wipe Dalvik cache».

Як ви, напевно, зрозуміли, ми дали нашому пристрою права суперкористувача (вони ж ROOT) і очистили сміття.

Зазвичай користувачі використовують саме ці два способи для перепрошивки Samsung без компютера.

Як прошити телефон Samsung без комп’ютера?

Сьогодні ми будемо говорити про те, як прошити телефон Samsung без комп’ютера. Зробити це досить просто, можна навіть не встановлювати будь-яких додаткових програм!

Обходимося власними засобами апарату

Даний спосіб полягає в наступному:

 • Скачайте файл прошивки. Найкраще, щоб він був в формате.zip. Перемістіть його на карту пам’яті, прямо в корінь, щоб потім довго не шукати.
 • Зайдіть в режим рекавери. Що стосується Самсунгов, то на них можливі такі варіанти для входу:. гучність вниз включення;. гучність верх включеніе- «Додому» гучність вниз включення;. «Додому» гучність верх включення.
 • Виберете варіант «install zip from sdcard» або той пункт, де є слово «install». Робиться це за допомогою кнопок гучності (вниз і вгору) і клавіші включення (з її допомогою відбувається вибір пункту меню).
 • Далі таким же чином виберете «choose zip from sdcard».
 • Виберете свій файл прошивки тими ж клавішами.
прошити, телефон, комп, ютера

Після цього залишиться просто почекати, поки прошивка буде встановлена ​​на Samsung.

READ  Як прив'язати соціальну карту до телефону

види прошивок

Насправді інсталяція софта від прошивки ОС Android має багато відмінностей. Процес більш трудомістким і має багато ризиків. Вибір важливий, ПО має дійсно підходити, при відсутності слушно версії або ж випадку порушення процесу відновлення, є шанс, що телефон або інший інший гаджет не зможе більше працювати. Він буде простим цеглою, який не несуть користі. Дізнавшись, скільки коштує перепрошивка в сервісному центрі, багато хто все ж вирішуються змінити версію ПО своїми силами.

Для перепрошивки ОС Android не існує єдиної інструкції, яка могла б підійти до всіх пристроїв без винятку. Все буде залежати від того, хто випускає девайс. Також важливо звернути увагу, що за софт буде встановлений.

Сьогодні прийнято ділити перепрошивки Android на 2 види. Це офіційні і неофіційні. Давайте розбиратися з кожною з груп окремо.

неофіційні перепрошивки

Вони ж. кастомниє. Розробка є плодом праць користувачів пристроїв на базі Android і фірм, які не відрізняються великими масштабами. Застосування можливе при перевстановлення Android на апарати Lenovo, Meizu, Xiaomi і ін.

Офіційні перепрошивки

Поставка здійснюється виробниками пристроїв і, як правило, підійде тільки до певної марки. Даний софт є найнадійнішим. З цієї причини рекомендований до застосування.

Як прошити Android через комп’ютер?

Прошивка телефону Android за допомогою персонального комп’ютера здійснюється через утиліту, назва якої Fastboot. Вона підходить для більшості пристроїв за рідкісним винятком.

Перед виконанням маніпуляції необхідно отримати доступ до ядра системи. Розробники в більшості випадків спеціально перекривають цей доступ, щоб користувачі не могли самостійно виконувати перепрошивку пристрою. Щоб зняти блокування, можна скористатися завантажувачем операційної системи Bootloader. Така маніпуляція вимагає уважного вивчення інструкції по роботі в програмі.

Перед тим як починати перепрошивання, необхідно під’єднати гаджет комп’ютера за допомогою USB-кабелю і включити налагодження пристрою. Важливо використовувати якісний кабель. Якщо на дроті є ушкодження, то в будь-який момент може бути перервано з’єднання і процедуру доведеться починати заново.

Як перепрошити Aндроід: докладна покрокова інструкція

Android. операційна система. Така програма використовується для планшетів і телефонів. Прошивка Android дає можливість встановити систему на пристрій, щоб гаджет нормально функціонував. Однак, як і в будь-який інший програмі, тут можуть виникнути збої або вона може втратити свою актуальність. Щоб відновити функції системи або встановити нову версію, виконується перепрошивка. Таку маніпуляцію може здійснити навіть новачок. Як перепрошити Android?

Прошиваємо Android за допомогою комп’ютера

Перший і мабуть найпопулярніший спосіб. прошити смартфон Samsung, ZTE або іншого виробника за допомогою спеціального софту. Для цього призначено багато додатків, але найкраще і просте у використанні на наш погляд. це Fastboot. До плюсів додатки варто віднести безпеку використання, комфортабельність і надійність. Дотримуйтесь подальшої інструкції, щоб зрозуміти, як самому прошити смартфон через Flashtool.

Програму для прошивки потрібно вибирати в залежності від виробника Вашого девайса:

 • Samsung. Odin;
 • HTC. Flash Tool;
 • Xiaomi. Fastboot;
 • HTC. Fastboot;
 • Sony. Flashboot;
 • LG. KDZ Updater.

Викачуємо підходяще додаток і встановлюємо його на свій комп‘ютер. Краще зробити це на диск С, щоб шлях до неї вийшов таким: C: Android.

Розбираючись, як прошити смартфон Flashtool, зверніть увагу на папку “Tools”, в якій знаходяться всі необхідні утиліти, а в “Driver” Ви знайдете драйвера. Підключаємо телефон до PC, після чого для нього повинні автоматично встановитися драйвера. Якщо цього не сталося, то переходимо на сайт виробника і завантажуємо драйвера звідти. Важливо, щоб прошивка призначалася для версії вашого телефону. Як правило, вона скачується в Zip-архіві, який потрібно перемістити за адресою: C: Android.

Тепер нам потрібно розблокувати бутлоадер на своєму Android смартфоні. Для цього відкриваємо на PC меню “Пуск” і в пошуковому рядку вводимо команду “CMD” та вибираємо cmd.exe. Натискаємо на значок правою кнопкою миші і вибираємо “запуск від імені адміністратора”.

У що з’явилася перед нами командний рядок вводимо C: AndroidTools. Підтверджуємо команду, натиснувши клавішу Enter. Далі Ви потрапляєте в директорію “Tools”.

Наступним кроком вводимо команду fastboot devices.

Якщо fastboot правильно розпізнав ваш гаджет, то з’явиться його код. Це означає, що можна приступати до процедури прошивки. Якщо висвітився напис “waiting for device”, то потрібно відключити телефон, встановити драйвера і повторити вищеописані маніпуляції.

Вводимо команду “fastboot update назва файлу прошівкі.zip”, після чого починається прошивка Android смартфона. По завершенню цього процесу потрібно перезапустити девайс.

Оновлення прошивки на гаджет Lenovo без застосування PC

Давайте розглянемо ще і як перепрошити телефон Android без комп‘ютера. Цей спосіб підійде, як для Lenovo, так і інших пристроїв, які стали плодом праць китайських розробників. Процес оновлення буде проведений в середовищі Recovery Mode, що передбачена в аксесуарах ОС Android.

Потрібно зауважити, що для твору установки офіційною версією прошивки може бути використано і стічне Рекавері. Але якщо ви запланували застосовувати стороннє ПО, тоді буде потрібно виконати завантаження на планшет з кастомними Рековері. Це може бути CMW або TWRP.

Офіційну прошивку потрібно інсталювати відповідно до вказаним нижче алгоритмом дій.

Отже, варто вимкнути пристрій і перейти в середу відновлення. З цією метою варто одночасно натиснути на кнопку гучності і включення. У вікні, яке з’явиться, вибирайте «wipe data / factory reset», він дозволить скинути всі налаштування.

Після цього натискайте на пункт «apply update», вкажіть шлях, який приведе до прошивці, що була раніше завантажена вами.

Завершивши процес, виконуйте перезавантаження планшета. Він зможе заробити в стандартному режимі. Вам же потрібно буде встановити знову правильний час і прив’язати мобільний пристрій до аккаунту в сервісі Google.

BETATECH.COM.UA 2021