Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як розблокувати телефон без пін коду

Table of Contents

Розблокування через Google-аккаунт

Інший метод, який можна використовувати, щоб самостійно обійти цифровий пароль. використання Google-аккаунта. Але варто враховувати, що такий спосіб підійде тільки старих рішень на Android, якщо точніше. до версії 5.0 Lollipop. До числа таких моделей можуть ставитися деякі версії Samsung, Lenovo, Asus, Meizu, Honor, Xiaomi, ЛШ, Huawei і т.д. Головна умова розблокування. підключення до мережі.

Спосіб не підходить для більшості кнопкових стільникових пристроїв, включаючи Nokia, Флай, Алкатель, Мікромакс, Вертекс, LG, DEXP, Maxvi. Тут потрібно дивитися на конкретну модель.

Як перевірити, чи можна скористатися таким способом? Досить просто ввести цифрами будь ПІН-код, пароль або графічний ключ 5 разів. Повинен з’явитися запит «Забули пароль?». Натисніть на напис, введіть свій логін і пароль від Google-аккаунта, який використовуєте на цьому пристрої. Коли ви ввійдете, заново налаштуйте блокування екрана на девайсе.

Якщо не пам’ятаєте пароль від аккаунта в Google, то його можна відновити за допомогою відповідного сервісу компанії.

Як розблокувати телефону на Android, якщо забув пароль

Сьогодні багато смартфони працюють на Android. До таких належать ZTE, Fly, Honor, Xiaomi, Meizu, HTC, BQ, Asus, OPPO, Samsung, Lenovo, Huawei, Alcatel. Також на цій ОС працюють девайси МТС, Sony і багато інших. Але як розблокувати ці пристрої, якщо не пам’ятаєш пароль?

Розблокування через Smart Lock

На телефонах Samsung, Xiaomi, ЗТЕ та інших сенсорних смартфонах часто активізується функція Smart Lock. Вона дозволяє в автоматичному режимі зняти з екрану блокування. Головне, щоб опція була налаштована, а ви пам’ятали задана умова. Залишається тільки виконати його. Тоді можна розблокувати девайс без графічного ключа, ПІН-коду або пароля.

розблокувати, телефон

простих способи розблокувати телефон, якщо забув пароль, пін-код або графічний ключ

На більшість сучасних мобільних телефонів можна встановити захист (як на Android, так і iPhone). Тому багато хто ставить пароль або використовують графічний ключ на смартфоні, щоб приховати інформацію від сторонніх. Ось тільки пароль не всі пам’ятають. Як розблокувати телефон в цьому випадку, і чи можна це зробити в принципі?

Скидання до заводських налаштувань

Якщо попередні способи не підходять, то можна піти на крайні заходи. Для цього доведеться скинути настройки смартфона до заводскіх.Однако всі дані, які не були збережені в хмарних сервісах, зітруться. джерело

Що потрібно зробити? В першу чергу, прибрати SIM-карту з телефону, а сам апарат. вимкнути. Далі затиснути особливі комбінації клавіш і утримувати близько 15 секунд.

Враховуйте, на телефонах ці комбінації можуть відрізнятися. Наприклад, на LG, VIVO, Prestigio, Nokia, Vertex, DEXP, Майкрософт, Дигма вони часто не збігаються. Більш того, деякі користувачі відзначають, що навіть в рамках серії Mi (Ми) на Xiaomi вони відрізняються.

Отже, які поєднання можуть працювати? Ось основні з них:

 • кнопка харчування і клавіша додавання гучності;
 • клавіша зменшення гучності і кнопка живлення;
 • клавіша «Додому» з кнопкою харчування і клавішею гучності.

В результаті на екрані має з’явитися службове меню. Виберіть Recovery, далі. Wipe data / factory reset. Зазвичай гаджет за кілька хвилин скидається до заводських налаштувань. Все. екран розблоковано без введення пароля.

Буває складно знайти коректну комбінацію для смартфонів Ірбіс, Inoi, престиж, Теле2, Finepower, Highscreen, девайсів на базі Intel. При роботі з ними найкраще скористатися заводський інструкцією.

Якщо потрібно розблокувати iPhone, коли пароль забутий, то скористайтеся відео-інструкцією:

Як включити телефон без пін коду

Все про Інтернеті, мережах, комп’ютерах, Windows, iOS і Android

Розблокування за допомогою дзвінка

Метод розблокування смартфона за допомогою дзвінка працює на дуже старих Android-пристроях (Android 2.2 і нижче). Зателефонуйте на заблокований телефон з іншого пристрою. Телефон автоматично активується для прийняття виклику. Далі поки здійснюється дзвінок можна потрапити в налаштування смартфона і відключити пароль.

Розблокування яблучних гаджетів

Для iPhone існує всього лише один спосіб як розблокувати свій телефон, якщо раптом забув пароль. скинути налаштування до заводських через iCloud або iTunes. Якщо ви завчасно потурбувалися про резервування і зробили бекап даних, то після скидання дані можна відновити. В іншому випадку вся інформація на пристрої буде безповоротно втрачено.

Скидання через Google

Якщо ви з якихось причин не можете потрапити в меню Recovery скинути телефон до заводських налаштувань, це можна зробити через особистий кабінет на аккаунта Google https://myaccount.google.com.

 • Знадобиться комп’ютер або планшет з виходом в інтернет.
 • Ви повинні авторизуватися в своєму акаунті.
 • Далі відкрийте сторінку «Безпека та вхід» / «Пошук пристрою».
 • Виберіть своє заблокований пристрій і пройдіть авторизацію.
 • Виберіть. «Видалити всі дані з цього пристрою».
 • Прочитайте попередження про те, що з пристрою буде видалена вся інформація користувача і підтвердіть.
 • Файли на карті пам’яті залишаться недоторканими, але все ж карту краще витягти.
 • Смартфон буде скинутий при першому підключенні до мережі.
 • Після вам потрібно буде налаштувати його як новий пристрій.

Як використовувати коди захисту

Унікальний PIN-код дозволить захистити номер телефону від використання іншими людьми, і власнику сімки не варто переживати, що потрібно робити, якщо забув пароль, адже не обов’язково відновлювати SIM карту.

Перше що потрібно зробити набуваючи SIM карту. це змінити PIN-код на інший, що дозволить уникнути ситуації, коли pin загубився, а користувач не пам’ятає його. Також необхідно враховувати, що встановлений спочатку на SIM карті PIN-код не важко визначити і дізнатися, навіть не досвідченому шахраєві, оскільки зазвичай в операторів є універсальні pin для всіх номерів телефонів.

READ  Як транслювати з телефону на телевізор Sony

Це пов’язано з тим, що PIN-код можна змінити, а стандартний встановлюється для зручності користувача нового номера. Простий комбінацією 04 пін новий pin повтор нового коду # можна поміняти пароль від своєї SIM картки будь-якого оператора, на той, який можна без праці запам’ятати.

Багато хто запитує скільки цифр в пін коді SIM карти, і чи можна використовувати більше значення при установці свого pin на SIM карті. У стандартному варіанті використовується чотири цифри в пін, і це мінімальне значення. При установці свого можна використовувати будь-яку цифрову комбінацію від чотирьох до восьми символів.

Дізнатися встановлений спочатку PIN-код на SIM карті можна на пластиковій підставці з якого виламується симкарта потрібного розміру. Там, де написаний пін вашої SIM карти, зазначений і puk код. Цей пароль потрібно щоб відновити доступ до SIM карті на стільниковому телефоні, і вирішити питання що необхідно робити, якщо користувач забув pin ​​код свого телефону.

Включити мобільний телефон, якщо втратив або забув PIN-код SIM карти не вийде, тому не варто намагатися підібрати pin, коли не можете згадати його. Розблокувати SIM карту, якщо абонент забув PIN-код від номера телефону можливо за допомогою puk, якщо він зберігся, або ж відновити пук код.

Відновити пароль на симке, якщо забули пін і пук коди можна зателефонувавши оператору, і надати дані про себе. Стільникові оператори не мають доступу до пін коду SIM карти, особливо якщо поставили новий, але можуть допомогти розблокувати телефон, якщо абонент забув пук код, і підкажуть, що в такій ситуації робити.

Отримавши від оператора свій пароль puk, можна активувати свою SIM карту, і просто скинути той PIN-код, який забув користувач, замінивши на новий. Але ось що потрібно робити, якщо раптом сталося так, що забув і не пам’ятаєш встановлений PIN-код і puk сімки, а подзвонити з іншого телефонного номера оператора без своєї SIM карти немає можливості? У такій ситуації потрібно звернутися в салон компанії власнику номера з документом.

перепрошивка

Цей спосіб спрацює для всіх моделей смартфонів. ви повністю видаляєте операційну систему і встановлюєте нову версію ОС. Природно, будуть видалені всі дані з телефону. Однак у версіях Android вище 4.4 без облікового запису Google не обійтися, зате графічний ключ вводити не треба.

Перепрошити телефон можна самостійно.

 • Для цього знадобиться USB кабель.
 • Прошивка для вашого смартфона: кастомними або глобальна версія (в залежності яка була у вас встановлена).
 • Програма для прошивки і відповідні драйвери.
 • А також деякі знання, щоб не перетворити телефон у дорогий цегла.

Якщо ви недосвідчений користувач і ще не пробували самостійно прошивати смартфони варто надати це фахівцеві.

Поновлення за рішенням Google аккаунт

Смартфони під управлінням Android можна розблокувати через прив’язаний в системі облікового запису Google, за умови, що ви пам’ятаєте його. Такий спосіб працює на пристроях з операційною системою Android до версії 5.0 (Lollipop). Телефон повинен бути підключений до мережі через Wi-Fi або через мобільний інтернет.

 • Наберіть на екрані блокування 5 і більше разів довільний пароль або ключ. Ще не з’явиться повідомлення про те, що пристрій заблоковано. Натисніть «Забули пароль?».
 • Далі ввести дані від свого облікового запису Google. Після чого введіть новий пароль для екрану блокування.

Скидання за допомогою hard reset

Розблокувати телефон Huawei, якщо забув графічний ключ можливо також за допомогою скидання установок системи. Цей спосіб найбільш жорсткий. Після його застосування не вдасться зберегти інформацію, яка раніше зберігалася на носії Honor. За фактом, після скидання за допомогою Hard Reset ви отримуєте телефон з тими настройками, які були встановлені в ньому виробником на заводі. Щоб скинути гаджет Honor або Huawei, керуйтеся інструкцією нижче:

Справа залишилася за малим. дочекатися завершення повного перезавантаження смартфона. Зазвичай це займає від 5 до 10 хвилин. У переважній більшості випадків цей варіант успішний. Його головний мінус для користувача в тому, що ніяких файлів не залишається. Якщо гаджет потрапив до рук зловмисників, то це явний плюс.

Мінуси відкату до заводських параметрів:

 • особиста інформація втрачається в повному обсязі;
 • базові настройки телефону, звуки, шпалери. скидаються;
 • телефонна книга стирається повністю.

Звернення в технічну підтримку

У всіх відомих виробників мобільної техніки є свої сайти з техподдержкой. Фахівці при зверненні допоможуть з відновленням пароля на пристрої. Крокова послідовність:

 • Знайти інтерактивну вкладку «Підтримка» в меню офіційного сайту компанії.
 • Знайти пункт «Контакти» або в інформаційному блоці по продукту знайти посилання «Пошук рішення».
 • Після переходу відкриється вкладка «Зв’язок з техподдержкой».
 • Можна вибрати швидкий варіант, зателефонувавши за контактним номером телефону. При бажанні отримання текстових інструкцій використовується «Чат» або «Електронна пошта».
 • В контактної формі максимально докладно описати ситуацію для більш оперативного відповіді.

Відповідь зазвичай приходить оперативно з керівництвом і рекомендаціями. Можливі уточнюючі питання.

Через SIM-карту

Перший варіант. дзвінок з блокованого планшета. Важливо в момент відкриття основного вікна встигнути натиснути на символ будь-якої програми. Це дасть шанс увійти в «Параметри» і зробити скидання ключа.

Другий варіант. дзвінок на блокований планшет. Також через входження через меню в «Параметри», далі «Захист», далі «Блокування екрану» і поміняти графічний ключ.

Такі способи працюють лише на старих моделях планшетів.

Отримання доступу до мобільного апарату при забутому паролі цілком реально. Різниця в способах полягає в ступені ризику конфіденційних даних. Якщо проблема нерозв’язна власними силами, слід звернутися за кваліфікованою допомогою до професіоналів, котрі володіють необхідним інструментарієм і спеціальними знаннями.

Корисні статті, новини та огляди на наших каналі Яндекс Дзен

Зняти блокування екрану гаджета в випадках, якщо забули пін-код, можна через систему управління живленням.

 • Зачекайте, поки заряд телефону опуститися до 10-15%.
 • Коли з’явиться повідомлення про низький рівень заряду, натисніть на посилання, що переносить в меню батареї (налаштування управління живленням).
 • Звідти перейдіть в розділ безпеки пристрою.
 • вимкніть пароль.

ОСТОРОЖНО: Xiaomi Удаление пин кода или графического ключа БЕЗ ПОТЕРИ ДАННЫХ /Helpdroid

Варіант 2. через recovery

Recovery. це спеціальний режим на вашому смартфоні. Щоб в нього потрапити, потрібно вимкнути телефон і затиснути певні кнопки.

КАК СБРОСИТЬ СНЯТЬ ГРАФИЧЕСКИЙ КЛЮЧ БЕЗ ПОТЕРИ ДАННЫХ ANDROID/ЗАБЫЛ ПАРОЛЬ НА ТЕЛЕФОНЕ АНДРОИД

За допомогою облікового запису google

Розблокувати планшет можливо через пошту Gmail наступними діями:

 • Понад п’ять разів навмисно ввести неправильні дані.
 • Дочекатися автоматичного запиту системи про введення електронної пошти.
READ  Рівень заряду батареї у відсотках iPhone

Важливо вводити електронну адресу до знака @. Після відкрити Google-аккаунт і слідувати вступникам інструкцій. Після отримання тимчасового пароля є можливість створити новий при збереженні особистих даних.

Є можливість розблокувати планшет, якщо забув графічний ключ, найбільш простим способом. Після 5 спроб заходу на планшеті виникне клік-запит «Забули графічний ключ?». Натиснувши її, запускається процедура поновлення облікового запису Google. В результаті введення особистих даних пристрій розблокується. Можна задати новий пароль або скасувати стан блокування.

Налагодження та видалення пароля BIOS post password | huawei підтримка росія

Пароль BIOS POST Password забезпечує безпеку і захист комп’ютера і зберігається на чіпі BIOS ROM. Після настройки пароля BIOS POST Password його необхідно буде вводити при запуску системи. Цей пароль не можна видалити навіть після переустановлення системи.

 • Натисніть і утримуйте F2, щоб відкрити вікно установок (Setup).
 • Натисніть POST Password в розділі Security Setting.
 • У діалоговому вікні введіть однакові паролі в полях New Password і New Password Again та натисніть на кнопку Enter.
 • Натисніть F10, щоб зберегти настройки. Введіть пароль BIOS POST Password в діалоговому вікні, щоб повторно увійти в систему комп’ютера.
  • Натисніть і утримуйте F2 під час запуску комп’ютера, а потім введіть пароль BIOS POST Password, щоб відкрити вікно установок (Setup).
  • Натисніть POST Password в розділі Security Setting.
 • Введіть пароль, який ви налаштували в діалоговому вікні, потім поспіль двічі натисніть на кнопку Enter. Не вводьте нічого в полях New Password і New Password Again. потім натисніть на кнопку Enter.
 • Натисніть F10, щоб зберегти настройки і перезавантажити комп’ютер.
 • Змінити пароль honor за допомогою програми adb run.

  Розблокування за допомогою спеціальної утиліти ADB Run спрацює тільки в разі, якщо заздалегідь на вашому пристрої була включена налагодження по USB.

  Як розблокувати телефон Huawei, якщо забув пін-код

  Якщо Ви забули пароль блокування екрану на Вашому смартфоні, перше рішення, яке прийде Вам в голову. це, звичайно ж, відновлення заводських налаштувань телефону. Даний метод видаляє всі призначені для користувача дані і настройки, включаючи блокування екрану. Таким чином, Ви зможете повернути пристрій до початкового стану (а значить, розблокувати) і знову вільно користуватися ним. Однак багато власників телефонів сподіваються, що існує спосіб, який дозволить вирішити дану проблему, не вдаючись до знищення файлів, часом досить цінних для користувача. Поспішаємо Вас порадувати. такий спосіб дійсно є, і не один! Не у всіх ситуаціях він підійде, але, в будь-якому випадку, вибір способу залежить тільки від Вас. Далі в нашій статті ми розглянемо кілька кращих рішень для розблокування екрана на телефоні Huawei; деякі з яких все ж передбачають видалення даних телефону, а деякі дозволяють їх зберегти.

  Як розблокувати телефон Huawei без пароля

  Практично на всіх сучасних смартфонах встановлений пароль блокування екрана. Тип блокування може бути будь-яким залежно від особистих переваг власника пристрою: буквений пароль, цифровий пін-код, графічний ключ або навіть відбиток пальця. Дана міра призначена, в першу чергу, для того, щоб убезпечити свої персональні дані від перегляду третіми особами. Однак всі ми люди і часто забуваємо навіть щодня використовуються комбінації. У разі якщо Ви забули пароль розблокування свого смартфона Huawei, вкрай важливою стає завдання повернути контроль над своїм пристроєм. У нашій статті ми детально розберемо, що ж можна зробити Вам, як власникові телефону, в подібній ситуації Щоб дізнатися найефективніші і оперативні рішення.

  Використання ADB для видалення пароля на Huawei

  Якщо Ви не можете згадати точні дані вашого облікового запису Google, але дуже хочете повернути контроль над своїм телефоном, спробуйте розблокувати його за допомогою утиліти ADB (Android Debug Bridge). Даний метод, однак, підійде лише тим, хто має деякі знання в сфері інформаційних технологій. Нижче приведена інструкція по використанню даної утиліти для розблокування смартфона Huawei без пароля.

  • Підключіть Ваш телефон до PC за допомогою USB-кабелю.
  • Відкрийте на Вашому PC браузер, перейдіть на сторінку https://developer.Android.com/studio/command-line/adb.html і скачайте з неї утиліту ADB.
  • Запустіть установку і завантажте на Ваш комп’ютер всі необхідні пакети.

  Відкрийте вікно командного рядка і введіть команду adb shell rm /data/system/gesture.key, а потім натисніть клавішу «Enter».

 • Перезавантажте Ваш телефон Huawei, після чого введіть довільний ключ. Пристрій буде успішно розблоковано.
 • Кращий спосіб розблокування телефону Huawei без пароля

  Почнемо з самого оптимального варіанту. звернення до професійною програмою для видалення пароля блокування екрана на пристроях Android. 4uKey for Android. Даний спосіб, по-перше, характеризується високою ефективністю результату, тобто, за допомогою даної програми Ви легко розблоковуєте свій смартфон. По-друге, Ви зможете зробити це за гранично короткий термін і не докладаючи особливих зусиль. Ніяких додаткових знань або інструкцій Вам не знадобиться, програма сама вкаже Вам подальші дії за допомогою кнопок інтерфейсу.

  • Результат не змусить себе чекати: блокування з вашого телефону буде знята буквально за кілька хвилин, при цьому Вам необхідно буде виконати всього три простих кроки.
  • Дана програма підтримує 99% пристроїв Android, а значить, може стати в нагоді Вам при наявності у Вас пристроїв від іншого виробника або в майбутньому при зміні телефону на пристрій іншого бренду.
  • Для розблокування телефону не потрібно пам’ятати дані вашого профілю Google.
  • Процес розблокування Вашого смартфона за допомогою даної програми абсолютно безпечний; для кожного пристрою Android програма автоматично визначає систему і готує відповідний тестовий профіль.
  • Програма дозволяє скинути будь-який тип блокування екрану: пароль, пін-код, графічний ключ або відбиток пальця. Програма доступна для установки російською мовою.
  • Для оцінки інтерфейсу та функціоналу програми Ви можете завантажити з сайту розробника безкоштовну пробну версію.

  Щоб дізнатися, як зняти пароль з телефону Huawei за допомогою програми Tenorshare 4uKey for Android, ознайомтеся з наведеними нижче керівництвом.

  Завантажте інсталяційний файл програми з офіційного сайту розробника Tenorshare, встановіть її на Вашому комп’ютері і запустіть програму. Потім підключіть Ваш телефон Huawei до PC за допомогою USB-кабелю.

  Після виявлення програмою Вашого телефону Huawei виберіть у вікні програми опцію «Видалити».

  У який з’явився попередженні про видалення всіх даних на телефоні натисніть «ОК».

  Таким чином, пін-код (пароль, малюнок), встановлений на екрані блокування Вашого телефону Huawei, буде видалений, і Ви зможете знову користуватися своїм пристроєм. Якщо у Вас є резервна копія даних, то Ви легко зможете відновити важливі дані назад на Ваш телефон.

  Зміна пароля блокування через акаунт Google

  За умови, що на Вашому телефоні Huawei встановлена ​​версія Android 4.4 або вище, Ви можете розблокувати свій пристрій за допомогою облікового запису Google. Зверніть увагу, що обов’язковою умовою для використання даного методу є знання своїх даних облікового запису Google, яким Ви користуєтесь на даному телефоні Huawei. Великим плюсом даного варіанту є той факт, що після розблокування телефону всі дані, що зберігаються на ньому, будуть збережені в незмінному вигляді, так само як і призначені для користувача настройки пристрою. Крім того, даний спосіб не вимагає звернення до додаткового програмного забезпечення і вкладення грошових коштів.

  READ  Як перенести інформацію з iPhone на Android

  Якщо Ви хочете дізнатися, як розблокувати Huawei p20 Lite за допомогою даного способу, читайте докладний опис дій, які Вам необхідно зробити, далі.

   Введіть на своєму пристрої довільний пароль кілька разів, а потім натисніть на інформацію, що з’явилася напис «Забули візерунок».

  Далі введіть дані вашого профілю Google: ім’я користувача (тобто, адреса електронної пошти) і пароль.

 • Після успішного входу в обліковий запис встановіть новий пароль блокування пристрою.
 • Тепер використовуйте новий пароль / пін-код / ​​графічний малюнок для розблокування Вашого телефону.
 • Розблокування за допомогою функції «Знайти пристрій»

  Якщо Ви не знаєте, як розблокувати телефон Huawei, пін-код від якого Ви не можете згадати, але, як і в попередньому випадку, знаєте дані свого облікового запису Google, то Ви можете скористатися дуже зручною функцій від Google «Знайти пристрій». При цьому Ваші дані будуть видалені, проте згодом Ви зможете їх відновити з резервної копії Google (при наявності).

  Щоб використовувати функцію «Знайти пристрій» для розблокування телефону Huawei, виконайте наступні дії.

  • На будь-якому іншому доступному Вам пристрої (телефоні, планшеті, комп’ютері) перейдіть на сторінку http://www.google.com/Android/find.
  • Для входу в аккаунт введіть логін і пароль Вашого облікового запису Google.
  • У переліку пристроїв, пов’язаних з даною обліковим записом (якщо їх декілька), виберіть заблокований телефон Huawei.

  З трьох доступних опцій виберіть «Заблокувати».

 • Введіть тимчасовий пароль і знову натисніть на «Заблокувати».
 • Тепер використовуйте даний пароль на телефоні Huawei. Після того, як Ви знову отримаєте доступ до нього, задайте новий пароль блокування екрану або використовуйте цей продукт без нього.
 • Розблокування смартфона Huawei в безпечному режимі

  І останній варіант, який ми розберемо в нашій статті. це перехід на телефоні в безпечний режим з метою розблокування екрана. Для цього дотримуйтесь інструкції, що додається.

  • На Вашому телефоні Huawei затисніть і утримуйте кнопку живлення доти, поки не з’явиться меню з переліком доступних опцій.
  • Натисніть і утримуйте палець на опції «Відключити живлення».

  У запиті, що з’явився на перехід в безпечний режим виберіть «ОК».

 • Видаліть блокування екрану, а потім перезавантажте Ваш телефон в звичайному режимі. Блокування телефону буде знята.
 • Забути пароль блокування екрану. справа неважка. Набагато складніше відновити доступ до заблокованого пристрою без пароля. Однак якщо Ви прочитали цю статтю, то тепер знаєте кілька відмінних рішень для швидкого і результативного скидання пароля на телефоні Huawei. Використовуйте будь-який з них за допомогою наданих нами інструкцій або просто зверніться до професійною програмою Tenorshare 4uKey for Android, яка виконає за Вас всі необхідні дії.

  Як розблокувати телефон, якщо забув пароль через екстрений виклик

  Сучасний смартфон володіє просунутою системою захисту, що дозволяє уникнути отримання доступу до нього з боку третіх осіб. Такий захист включає різні способи блокування, яку не можна зняти без знання пароля. Цей же пароль може стати суттєвою перепоною для сумлінних користувачів, які купили телефон на блошиному ринку, і зіткнулися згодом з блокуванням екрана придбаного гаджета. Зробити це допоможуть різні способи. У статті розглянемо, яким чином розблокувати ваш мобільний телефон, якщо раптом забув пароль, через функцію екстрений виклик.

  Яким чином поступити, якщо забув пароль від Sony

  Крім перерахованого нами загального способу, що дозволяє за допомогою кнопки екстреного виклику деблокувати телефон, компанія Sony надала користувачам своїх гаджетів особливий спосіб розблокування.

  • Увімкніть ваш телефон Sony і перейдіть на екран екстреного виклику;
  • На екрані екстреного виклику в поле набору номера наберіть наступну комбінацію:

  5 Способов Разблокировать Любой Телефон Без Пароля

  З’явиться технічне меню від Sony з розділом «Service Test»;

  Після нього відобразяться додаткові пункти, серед яких виберіть «NFC → Dag Test». Тапніте на даному пункті;

  Натисніть на клавішу «Додому» і ви зможете потрапити в свій телефон без набору екстреного виклику.

  Що таке екстрений виклик?

  Якщо ви поставите на свій телефон блокування екрану, то на екрані введення даних пін-коду (графічного ключа) в нижній частині екрана зазвичай відображається кнопка екстреного виклику. Дана кнопка дозволяє будь-кому, хто візьме телефон, набрати 911 в разі надзвичайної ситуації, без необхідності вводити пін-код або графічний ключ.

  На більшості Android-пристроїв кнопка «Екстрений виклик» (Emergency call) відкриває лише панель для набору номера. Однак на багатьох старих телефонах і ранніх версіях ОС Android при натисканні цієї кнопки автоматично йде виклик на 911, або просто номер 911 автоматично з’явиться в списку номерів для виклику.

  Як розблокувати екран мобільного телефону

  Завдяки дірі в програмному коді ОС Android від Google, цю ж кнопку екстреного виклику можна використовувати в якості інструмент для деблокування вашого пристрою. Цей метод розблокування працює на різних Android телефонах від багатьох популярних виробників (Samsung, LG, Sony, Asus, Google, HTC, Huawei, Lenovo, Meizu, Honor і інших), що працюють під управлінням ОС Android 5.0 / 5.1.1 (або нижче). Якщо у вас ранній телефон з такою системою, ви зможете швидко і безкоштовно розблокувати ваш телефон за допомогою декількох простих кроків, які ми наведемо трохи нижче.

  Якщо ж ваш телефон працює під управлінням Android 6.0 (Marshmallow) або більш нової системи, то метод з використанням кнопки екстреного виклику у вас працювати не буде.

  Алгоритм використання екстреного виклику для розблокування телефону, якщо забув пароль, полягає в наступному:

  • Увімкніть свій пристрій Android, і натисніть на кнопку «Екстрений виклик» (Emergency), розташовану внизу екрану;
  • На екрані вашого телефону відобразиться номеронабиратель, який можна використовувати для набору номера служби екстреної допомоги в вашому регіоні;
  • У рядку введення символів почніть вводити будь-якої символ 10 раз поспіль на екрані. Наприклад, введіть символ зірочки 10 разів;

  Ще один спосіб розблокування через екстрений виклик

  Також може допомогти ще спосіб, який працює переважно з телефонами від Sony.

  • Перебуваючи на екрані блокування натисніть на кнопку екстреного виклику;
  • У рядку набору номера наберіть ###
  • У меню, виберіть «Service Tests». «Wlan»;
  BETATECH.COM.UA 2021