Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як розблокувати телефон якщо забув пароль redmi

Table of Contents

Розблокування без втрат

Щоб не починати знову ніколи доступ до телефону, потрібно зовсім не ставити паролі або видалити відповідають за цю функцію файли. Але це мало кому до душі, так як телефон зараз. не стільки засіб зв’язку, скільки персональний помічник, наповнений масою суто особистою інформацією. Її охороняють часом і від близьких людей, що вже говорити про потенційних зловмисників, які можуть вкрасти смартфон.

розблокувати, телефон, якщо, забув, пароль, redmi

Тому для найбільш безболісного зняття блокування в майбутньому допоможуть наступні правила:

 • Записати PIN-код або графічний ключ на листок паперу і заховати в легкодоступний для власника місце (гаманець, обкладинка паспорта і т.п.). Зовсім необов’язково підписувати, що пароль від телефону.
 • Регулярно робити так званий Бек ап, тобто резервне копіювання важливих файлів. Ефективно робити це не тільки в електронну хмару через сторонній софт, але і самостійно на фізичні носії. Backup відноситься не тільки до фотографій, музики і тому подібному, але і до даних для авторизації в різних сервісах і додатках.
 • Простіше не забувати пароль, з яким пов’язані важливі асоціації або продублювати PIN-код від іншого пристрою з незначною зміною.
 • Синхронізувати смартфон з обліковими записами Mi і Google для щадного відновлення доступу до телефону.

Забув пароль від Mi-аккаунта, що робити?

Досить часто власники смартфонів Xiaomi забувають пароль від Мі-аккаунта. А після скидання налаштувань смартфон все одно вимагає ввести даний пароль. Як же бути в такій ситуації, зараз розповім.

Для початку переходите на сайт i.Mi.com і натискаєте на Sign in with Mi Account.

Потім у вікні вибираєте Forgot Password.

Тут ви можете ввести пошту або телефон, на який прийде код відновлення. Таким чином ви зможете створити новий пароль прямо на сайті і без проблем ввести його на вашому Xiaomi.

Примітка: якщо ви вказали телефон, а на нього не приходить SMS, можна зателефонувати оператору і попросити пропустити SMS від Mi-джерела.

Але що робити, якщо ні на пошту, ні на телефон не приходять повідомлення? Або ви просто не знаєте або не пам’ятаєте якісь дані вводили при реєстрації.

Перепрошивка і скидання налаштувань до заводських не допоможуть. На даний момент є один дійсно перевірений варіант. це офіційний лист в техпідтримку Xiaomi. Саме таким способом я розблокував вже більше десятка смартфонів Xiaomi, будь то дорогий флагман Mi або бюджетний Redmi.

Для того щоб ваш лист принесло плоди, потрібно:

 • Написати листа англійською мовою.
 • Внести всі необхідні дані і фотографії.
 • Писати тільки на певні поштові скриньки.
 • Підключити смартфон до стабільного інтернету.

Звернення в техпідтримку

Єдиний офіційний спосіб розблокувати пристрій без логіна і пароля. переконати фахівця Xiaomi в тому, що телефон куплений законно. В такому випадку недоступний аккаунт або допоможуть відновити, або видалять з зберігаються в ньому даними, повернувши заводські настройки.

Зв’язатися з техподдержкой можна за адресами:

 • Service.global@Xiaomi.com. ця адреса належить міжнародній службі. Тут приймають питання від покупців з усього світу, тому відповіді доведеться чекати тиждень або довше. Ще одна незручність полягає в тому, що спілкуватися з техподдержкой можна тільки китайською або англійською мовами.
 • Support.ru@Mi-shop.com. служба підтримки в Росії.
 • Info.ru@mixtech.biz. сюди можна писати з питань, що стосуються сервісного обслуговування.

Фахівці обов’язково зажадають докази законного придбання пристрою, тому для прискорення процесу треба відразу додати до заяви якомога більше фактів: касовий чек, фото коробки, EMEI, підтвердження володіння SIM-картою.

Якщо заблокований акаунт належить власнику смартфона, але доступу до пошти або телефонним номером у нього більше немає, то як доказ він може повідомити логін, попередні паролі (чим старше, тим краще), останні контакти, інші пристрої, з яких він міг увійти в Mi-аккаунт, назва домашньої мережі Wi-Fi і будь-яку інформацію, яка здатна підтвердити факт власності.

У разі негативного рішення по заявці повторна подача можлива через місяць.

Зняття помилковою блокування

У деяких користувачів після проведення кастомной прошивки операційної системи виявляється помилка з блокуванням, яка виглядає як «« This device is locked ».

Для позбавлення від бага потрібен коспьютер з доступом в інтернет і набагато більше часу, ніж при традиційних методах розблокування.

 • Зменшити гучність одночасно з включенням. Тримати кнопки секунд 8, поки телефон НЕ завібрує і не перейде в режим завантажувача «Fastboot».
 • Відкрити офіційний сайт виробника, вибрати вкладку з розблокуванням.
 • За допомогою перекладача або знання мови заповнити форму заявки на дозвіл розблокування.
 • Чекати, що на ділі може обійтися в цілий тиждень.
 • Завантажити програму Mi Unlock, установть.
 • Підключити свій Xiaomi через USB-кабель до комп’ютера або ноуту, авторизуватися і натиснути кнопку «Unlock».
READ  Як скинути телефон Samsung джи 2

Видалення облікового запису на Xiaomi Redmi note 4 при наявності доступу

У такому випадки можна розглянути 2 основні варіанти: відв’язування і повне видалення облікового запису.

Методи здійснюються по-різному, тому варто детально розібрати як здійснюється кожен спосіб скидання:

Це найпростіший варіант, провернути його можна в тому випадку якщо ви знаєте пароль для авторизації. Варто зайти в кабінет Xiaomi, а потім відв’язати від нього електронну пошту і номер телефону.

І по суті, тепер кабінет Xiaomi не належатиме вам, але існувати на серверах компанії він все-таки буде.

Така процедура не забирає багато часу, і відв’язування зробити можуть самі користувачі. Але навіть така проста операція може серйозно попсувати нерви користувачам, які погано розбираються в мобільних пристроях. Тому офіси технічної підтримки щомісяця приходить багато прохань про допомогу з відв’язку мі-аккаунта.

Якщо вирішили повністю видалити обліковий запис, то потрібно кілька разів подумати перед цим. Справа в тому, що профіль очищається досить швидко (до 24 годин), а ось відв’язування номера телефону не завжди правильно проходить. І в результаті користувачам доводиться звертатися за допомогою до фахівців технічної підтримки. І, їм треба буде відв’язати номер від неіснуючого профілю. Саме тому цей варіант вибирайте тільки в разі крайньої необхідності.

Обхід активацію Mi аккаунта Xiaomi

Як вирішити проблему на смартфоні з процесором mtk mediatek

У Європі та Росії смартфони Xiaomi частіше обладнані процесором Snapdragon. На MediaTek працюють лише деякі моделі з лінійки Redmi: Note 3, Note 4, Pro.

Как сбросить пароль Xiaomi Redmi 8

Особливість перепрошивки пристроїв на MTK полягає в зміні IMEI. міжнародного ідентифікатора мобільного обладнання. Через цей код здійснюється прив’язка Mi-аккаунта до телефону, тому його видалення приведе до розблокування.

Спочатку треба знайти два вільних IMEI. по одному на кожну SIM-карту. Їх можна запозичити з будь-якого непотрібного телефону, бренд значення не має. Потім скачати на комп’ютер програму SP Flashtool, утиліту MauiMETA, а також відповідну версію прошивки.

 • Підключити телефон до комп’ютера і запустити перепрошивку, вказавши в налаштуваннях видалення IMEI (Format all Download).
 • Коли процес закінчиться, вимкнути телефон і від’єднати від комп’ютера.
 • Запустити MauiMETA, поставивши галочку Option. Only preload port, і натиснути Reconnect.
 • Знову підключити смартфон до PC. Коли він визначиться в програмі, вибрати у випадаючому меню пункт IMEI download.
 • У наступному вікні натиснути Change Nvram і вказати в папці з прошивкою файл з назвою, що починається на MDDB_InfoCustomAppSrcP_MT6797 і розширенням EDB.
 • Коли з’явиться рядок IMEI, вписати по черзі обидва коди і натиснути Download to Flash.
 • Після цього вікно можна закрити, а телефон відключити, скориставшись командою Disconnect.

У більшості випадків блокування після цих дій знімається.

Розблокування через скидання до заводських налаштувань

Цей спосіб підходить тільки для старих моделей смартфонів, з прошивкою до версії MIUI 7 включно: Mi 4, Redmi Note 3, 3s і ін.

 • вимкнути апарат тривалим натисканням кнопки харчування;
 • протягом декількох секунд утримувати ту ж кнопку разом з клавішею збільшення гучності, щоб на екрані висвітився логотип Mi;
 • в меню вибрати потрібну мову і перейти в розділ скидання налаштувань;
 • знайти відповідний пункт у списку, погодитися з видаленням особистої інформації;
 • повернутися в головне меню і перезавантажити смартфон.

Метод простий, але вже не дає 100%.ної гарантії, так як китайський бренд працює над покращенням сервісу, випускаючи оновлення навіть для старих моделей.

Це означає, що смартфон може знову заблокуватися, отримавши доступ до інтернету.

Виконуйте кожен крок відповідно до інструкції:

 • Зайдіть в налаштування телефону, відшукайте тут розділ Mi аккаунт.
 • Прокрутіть вниз, там буде довгаста червона кнопка «видалити«. Натисніть на неї, і обов’язково підтвердіть свій вибір.

Після цього обліковий запис буде успішно відв’язана від мобільного пристрою.

При розробці операційної системи розробники допустили помилку, і вони назвали червону кнопку «видалити». Але на ділі обліковий запис просто відв’язується, і в нього можна буде зайти знову. З цієї причини кнопка лякає деяких користувачів, і вони не знають як здійснити відв’язування аккаунта.

Як розблокувати телефон Xiaomi Redmi 9, якщо забув пароль або графічний ключ

Існує багато причин, за якими вам буде потрібно розблокувати Xiaomi Redmi 9. Графічний ключ. допоміжний засіб для блокування смартфонів на Android. Операційка пропонує встановити його для спільної роботи з дактилоскопічний сенсором або засобами для розблокування по обличчю. Виняток становлять бюджетні версії смартфонів, в яких графічний ключ пропонується як альтернатива звичайному цифровому паролю. Складання занадто складною графічної комбінації може привести до проблем. багаторазовий помилковий введення автоматично призводить до блокування пристрою. Розібратися з тим, як розблокувати Xiaomi Redmi 9, якщо забув пароль або графічний ключ (дивлячись що ви віддаєте перевагу для блокування свого телефону) вийде, знаючи деякі хитрощі сучасних версій Android.

READ  Як роздати інтернет на Xiaomi redmi

Зазвичай після невірного внесення ключа на дисплеї телефону з’являється інформація про блокування. Тут же операційка пропонує користувачеві кілька рішень. Серед основних. функція SOS, необхідна для виклику служб порятунку, а також засіб для відновлення доступу. Останній варіант розглянемо в першу чергу.

Розблокування Xiaomi Redmi 9 через акаунт Google

Відразу ж слід зазначити. даний спосіб актуальний не для всіх пристроїв. У списку перевірених присутні моделі на “чистому” Android, Samsung, Huawei, Honor, а також деякі Xiaomi.

Якщо 5 разів поспіль ввести неправильний ключ, але на дисплеї відкриється сповіщення про блокування з таймером. Нижче. кнопка “Забули графічний ключ?”, На яку і слід натиснути. Система автоматично запропонує авторизацію в Google-аккаунт, до якого прив’язаний телефон. Вийде внести власну пошту і пароль тільки при наявності підключення до Wi-Fi або мобільного інтернету. Якщо є мережа, а авторизація пройшла успішно. смартфон розблокується і всі дані залишаться на своїх місцях.

Скидання до заводських налаштувань

Проблема може наздогнати користувача в невідповідний момент. при відсутності інтернету. В такому випадку авторизація в Google неможлива. Розібратися з таким обставиною можна двома шляхами:

 • знайти місце з Wi-Fi, яка збережена в пристрої (актуально, якщо в настройках активована опція автоматичного підключення) і виконати дії, розглянуті вище;
 • скинути до заводських налаштувань через спеціальне меню смартфона.

Останній варіант заслуговує більш докладного розгляду. Практично в кожній моделі на Android встановлена ​​штатна утиліта Recovery, призначена для проведення сервісних налаштувань. Саме через неї доведеться проводити розблокування. Перед виконанням дій слід усвідомити. після скидання через Рекавері з пам’яті пристрою видаляються всі файли. Доля елементів на картці MicroSD залежить від виробника. Тому перед виконанням будь-яких дій настійно рекомендуємо створити резервну копію даних телефону.

 • Повністю вимкнути телефон.
 • Затиснути механічні кнопки “гучність вгору” і “включення / розблокування”.
 • Після того як телефон видасть вібрацію. відпустити кнопку включення, тримаючи при цьому “гучність вгору” до появи інженерного меню.
 • Після відкриття Recovery відпустити кнопку і вибрати пункт Wipe data / factory reset.

Найчастіше меню в Рекавері сенсорне, відповідно натиснути на Wipe data вийде як при звичайному управлінні пристроєм. Однак на старих моделях в меню може бути відсутнім нормальна робота сенсора. Управління в такому випадку реалізується в такий спосіб:

 • вибір пунктів меню. клавішами гучності;
 • підтвердження дії. кнопкою включення.

Після скидання телефон перезавантажиться і запропонує виконати початкову настройку системи. Ще раз варто нагадати. скидання до заводських налаштувань призводить до видалення всіх призначених для користувача файлів, збережених в пам’яті смартфона.

Підключення до Wi-Fi

Навіть в заблокованому стані смартфон Xiaomi можна підключити до мережі Wi-Fi, це потрібно зробити відразу, так як вас все одно про це попросять в листуванні.

Тепер вам залишилося лише дочекатися відповіді. Відповідь приходить від 1 дня до 1 місяця, як пощастить. Можливо вас попросять надіслати що-небудь ще, але в підсумку ви зможете користуватися своїм смартфоном Xiaomi.

Так само ви можете подивитися цю інструкцію в відео форматі:

Пошук телефону від Google

Метод звучить необразливо, але треба пам’ятати, що в підсумку зітруться всі дані з пристрою.

 • Відкрити сайт пошуку телефону Google.
 • Авторизуватися, чекати, поки система знайде смартфон.
 • Вибрати пункт «Стерти дані».

Сервіс скидає всі налаштування, видаляє дані і «зносить» акаунти.

Скидання пароля Xiaomi Redmi 4 за допомогою сервісів Google можливо тільки при наявності оболонки версії не нижче MIUI 8.

Як відновити Mi аккаунт

З моменту появи Mi-акаунтів користуватися смартфонами Xiaomi стало зручніше і безпечніше, однак доступ до пристрою можна втратити. Через ID Mi com скидання пароля здійснюється за допомогою телефону або електронної пошти, що використовувалися при реєстрації, але якщо їх немає, то повернути апарат в робочий стан буде складніше.

Як вирішити проблему на смартфоні з процесором mtk mediatek

У Європі та Росії смартфони Xiaomi частіше обладнані процесором Snapdragon. На MediaTek працюють лише деякі моделі з лінійки Redmi: Note 3, Note 4, Pro.

Особливість перепрошивки пристроїв на MTK полягає в зміні IMEI. міжнародного ідентифікатора мобільного обладнання. Через цей код здійснюється прив’язка Mi-аккаунта до телефону, тому його видалення приведе до розблокування.

Спочатку треба знайти два вільних IMEI. по одному на кожну SIM-карту. Їх можна запозичити з будь-якого непотрібного телефону, бренд значення не має. Потім скачати на комп’ютер програму SP Flashtool, утиліту MauiMETA, а також відповідну версію прошивки.

 • Підключити телефон до комп’ютера і запустити перепрошивку, вказавши в налаштуваннях видалення IMEI (Format all Download).
 • Коли процес закінчиться, вимкнути телефон і від’єднати від комп’ютера.
 • Запустити MauiMETA, поставивши галочку Option. Only preload port, і натиснути Reconnect.
 • Знову підключити смартфон до PC. Коли він визначиться в програмі, вибрати у випадаючому меню пункт IMEI download.
 • У наступному вікні натиснути Change Nvram і вказати в папці з прошивкою файл з назвою, що починається на MDDB_InfoCustomAppSrcP_MT6797 і розширенням EDB.
 • Коли з’явиться рядок IMEI, вписати по черзі обидва коди і натиснути Download to Flash.
 • Після цього вікно можна закрити, а телефон відключити, скориставшись командою Disconnect.
READ  Як зробити зі смартфона пульт для телевізора

У більшості випадків блокування після цих дій знімається.

Розблокування при відсутності телефону

Багато користувачів, які володіють телефонами Redmi, задаються питанням, як розблокувати телефон Xiaomi, якщо забув пароль від Mi аккаунта і доступу до мобільного номеру немає. Такі ситуації відбуваються в разі, якщо ви змінили SIM-карту з тих чи інших причин або придбали телефон з рук з уже встановленим паролем.

Софт від Xiaomi

Щоб скористатися цим методом, потрібно мати під рукою комп’ютер з доступом в інтернет.

 • Зайти на офіційний сайт виробника.
 • Завантажити програму Mi Unlock.
 • Підключити телефон комп’ютера.
 • Увійти до свого облікового запису Mi.
 • Вимкнути смартфон, натиснувши клавішу живлення разом зі зменшенням гучності.
 • Зайти в режим Fastboot.
 • Знову підключити телефон комп’ютера і натиснути кнопку «Розблокувати».

Очевидний плюс методу. установки та вміст залишаться на пристрої. Мінус. необхідно, що б телефон був синхронізований з аккаунтом Mi.

Додаток Recovery TWRP

Принцип дії способу приблизно такий же, як з програмою від Xiaomi. Recovery TWRP потрібно встановити на комп’ютер, підключити смартфон і у вікні програми вибрати «Скидання пін-коду або графічного ключа», після чого перезавантажити телефон.

Якщо Знання англійської мови залишає бажати багато кращого, варто про всяк випадок витягнути з телефону флешку і сімку.

Google в допомогу

Якщо телефон синхронізований з Google-аккаунтом, підійде цей варіант розблокування. Якщо немає, можна перегорнути до наступного методу.

 • Вввесті будь неправильні паролі 5 разів і натиснути «Забули пароль».
 • Авторизуватися в Google.
 • Придумати і ввести новий пароль у відповідне поле.

У підсумку пароль до пристрою зміниться, всі налаштування і інші дані залишаться в цілості й схоронності.

У телефоні для такої розблокування повинен бути включений Інтернет.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Hard reset Удаление пароля

Якщо його на конкретній Семко немає, можна поміняти її, вставивши ту, на якій інтернет працює. Потім вимкнути і включити телефон і протягом перших секунд після включення зрушити шторку і включити інтернет.

Інша можлива проблема. забутий пароль не тільки від Xiaomi Redmi 4, але і від облікового запису Google. Його можна відновити за допомогою відповідної функції, для чого буде потрібно тільки логін і далі орієнтуватися за підказками системи.

Пошук телефону від Google

Метод звучить необразливо, але треба пам’ятати, що в підсумку зітруться всі дані з пристрою.

 • Відкрити сайт пошуку телефону Google.
 • Авторизуватися, чекати, поки система знайде смартфон.
 • Вибрати пункт «Стерти дані».

Сервіс скидає всі налаштування, видаляє дані і «зносить» акаунти.

Скидання пароля Xiaomi Redmi 4 за допомогою сервісів Google можливо тільки при наявності оболонки версії не нижче MIUI 8.

Розблокування забутого пароля на Xiaomi Redmi 4

Ситуація «забув пароль на Xiaomi Redmi 4« Що робити? » може виникнути у будь-якого власника телефону, тому важливо знати про декілька простих способи розблокування, щоб не довелося викладати велику суму в сервісному центрі за цю послугу.

Забув графічний ключ. скинув весь смартфон

Як розблокувати телефон, якщо забув пароль у вигляді графічного ключа на Xiaomi Redmi 4, без втрати даних? Ніяк. Таку блокування можна прибрати тільки через сервіси Google або, що універсально навіть без Google-аккаунта, зробити «жорстку перезавантаження», що видаляє заодно з ключем все, що можна видалити.

Саме тому популярний колись метод блокування зараз мало ким використовується. Шансів зберегти настройки та дані немає, а практичності ніякої.

Софт від Xiaomi

Щоб скористатися цим методом, потрібно мати під рукою комп’ютер з доступом в інтернет.

 • Зайти на офіційний сайт виробника.
 • Завантажити програму Mi Unlock.
 • Підключити телефон комп’ютера.
 • Увійти до свого облікового запису Mi.
 • Вимкнути смартфон, натиснувши клавішу живлення разом зі зменшенням гучності.
 • Зайти в режим Fastboot.
 • Знову підключити телефон комп’ютера і натиснути кнопку «Розблокувати».

Очевидний плюс методу. установки та вміст залишаться на пристрої. Мінус. необхідно, що б телефон був синхронізований з аккаунтом Mi.

Додаток Recovery TWRP

Принцип дії способу приблизно такий же, як з програмою від Xiaomi. Recovery TWRP потрібно встановити на комп’ютер, підключити смартфон і у вікні програми вибрати «Скидання пін-коду або графічного ключа», після чого перезавантажити телефон.

Якщо Знання англійської мови залишає бажати багато кращого, варто про всяк випадок витягнути з телефону флешку і сімку.

Відключити блокування назавжди

Якщо з якихось причин потрібно, що б екран блокування в принципі не з’являвся і не вимагав ніяких паролів, потрібно виконати наступне:

 • Зайти в меню «Recovery» як в попередньому способі. Але тепер вибрати пунктик «Advanced», а потім «File Manager».
 • Має відкритися файлова система, де потрібно натиснути «Data-system» і видалити файли, які пов’язані з блокуванням смартфона: «gesture.key, password.key, locksettings.db, locksettings.db-wal і locksettings.db-shm».
 • Перезавантажити пристрій і насолоджуватися роботою без блокування.
BETATECH.COM.UA 2022