Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як розблокувати телефон якщо забув пін

Скидання до заводських налаштувань пристрою Android

За умови, що немає можливості скинути пристрій за допомогою одного з вищевказаних прийомів, вам доведеться відмовитися від зберігаються на пристрої даних. Пристрій можна знову зробити робочим, але це зажадає його скидання до заводських налаштувань, стирання пам’яті пристрою і його повторної настройки з нуля.

Це не так погано, як здається, тому що велика частина даних на сучасному пристрої Android повинна синхронізуватися через інтернет. Авторизуйтесь за допомогою того ж облікового запису Google, щоб отримати доступ до ваших електронних листів, контактам, додатків і всього іншого. Тоді ви зможете задати новий код розблокування.

Якщо у пристрої є знімна карта пам’яті, витягніть її перед здійсненням скидання, щоб зберігаються на ній файли не перезаписати. Найкраще відключити пристрій Android, витягнути карту пам’яті і продовжити.

Якщо на пристрої активовано менеджер пристрої Android від Google, зайдіть на сайт менеджера і авторизуйтесь за допомогою того ж облікового запису Google, яким користуєтеся на пристрої Android. Виберіть заблокований пристрій, потім виберіть “Стерти”, щоб дистанційно стерти його. Після цього пристрій можна буде налаштувати заново. код блокування буде видалений, і сам пристрій буде стерто.

Майте на увазі, що опція “Заблокувати” в менеджері пристрою Android дозволяє задати новий код блокування, тільки якщо у телефону або планшета ще немає коду розблокування, тому вона не годиться для видалення існуючого коду блокування.

Якщо ви активували інший сервіс віддаленого стеження за пристроєм, то напевно його сайт також дозволить дистанційно стерти пристрій. При відключеному менеджері пристрою Android все ж можна скинути пристрій до заводських налаштувань навіть без його розблокування.

Розблокування смартфона Android

Наведені нижче рекомендації дуже залежать від встановленої версії операційної системи і від того, які додатки до неї вніс виробник смартфона. Проте, спробувати варто кожен з них. На старій тепер уже, версії Android 4 розблокувати ПІН або графічний ключ можна досить просто. після декількох невдалих спроб правильно ввести у Вас з’явиться посилання для відновлення доступу. І якщо Ви пам’ятаєте пароль до облікового запису Google, яка заведена на телефоні, то Вам без проблем вдасться зняти блокування через віддалений доступ! Тут правда варто обмовиться. смартфон повинен бути підключений до мобільного Інтернету або до мережі WI-FI. Ще один спосіб, який працює на новіших версія операційної системи. віддалене управління Android. Доступний він тут. посилання. Це дуже зручний і досить-таки функціональний інструмент, за допомогою якого можна відстежити свій апарат, а так само управляти їм з комп’ютера.

розблокувати, телефон, якщо, забув

Щоб зняти блокування з телефону, спочатку виберіть пункт «Заблокувати» і встановіть новий пароль. Потім розблокуйте і зайдіть на девайс вже з новим паролем. Profit!

Для смартфонів і планшетів Samsung є спеціальна фірмова утиліта Dr.Fone. Вона так само дозволяє відновити доступ до операційної системи телефону, скинути графічний пароль або блокування SIM-карти.

Іноді зняти блокування Android можна наступним чином:

Внизу екрана натисніть на «Екстрений виклик».2. Введіть десять разів символ «» 3. Двічі натисніть на введену ланцюжок символів і виберіть «Копіювати».4. Вставте скопійовані символи в кінці вже введеної послідовності звездочек.5. Повторіть дію. Так треба робити до тих пір, поки апарат вся довжина поля не буде заповнена і не відмовиться вставляти символи. Підсумком буде скопійована довга-довга рядок з звёздочек.6. Поверніться до екрану блокування. Відкрийте програму «Камера» провівши пальцем по екрану знизу вверх.7. Відкрийте настройки натиснувши на значок шестеренкі.8. Android зажадає ввести пароль. Натисніть на поле і тримайте поки не з’явиться команда «Вставити». Вставте скопійовані зірочки в поле ввода.9. Повторюйте процедуру до тих пір, поки екран не розблокується і знову не відобразиться доступ до сістеме.10. Profit!

READ  Чи можна вивести екран телефону на телевізор

У тому випадку, коли потрібно розблокувати телефон щоб їм користуватися і при цьому дані не важливі. можна зробити скидання до заводських параметрах через завантажувальний меню апарату.

Щоб це зробити. вимкніть пристрій, затисніть «гойдалку» регулювання гучності в сторону зниження разом з клавішею включення. Тримаємо їх у такому стані поки телефон неможливо завантажитися в режимі Recovery. Вибираємо варіант «wipe date / factory reset». Після цього апарат повинен скинути всі поточні параметри і настройки, що допоможе зняти блокування через пін-код або графічний ключ!

Вхід в обліковий запис Google

Якщо ввести п’ять разів неправильний графічний ключ, система може запропонувати. Якщо на Samsung з’явилося подібну пропозицію, введіть адресу електронної пошти і пароль від аккаунта, з яким пов’язаний смартфон, після чого блокування буде скинута.

Зверніть увагу, що для дії цього способу, смартфон повинен бути підключений до інтернету.

Забутий пароль на Android

Android 4.4 KitKat і старіші версії забезпечені вбудованим механізмом обходу візерунка, PIN-коду або пароля на випадок його забування. Google прибрав цю функцію в Android 5.0 Lollipop, так що для пристрою з новою версією Android доведеться вдатися до іншого методу.

Щоб знайти цю функцію, п’ять разів введіть невірний візерунок або PIN-код на екрані блокування. Після цього з’явиться кнопка “Забув візерунок”, “забув PIN-код” або “забув пароль”. Натисніть її, і вас попросять ввести логін і пароль від аккаунта Google, пов’язаного з пристроєм Android.

  • Ця функція прибрана з Android 5.0. На жаль, відсутній вбудований механізм скидання візерунка, PIN-коду або пароля і отримання доступу до телефону або планшета. Проте, це зміцнює захист. зловмисникам не вдасться обійти пароль, не знаючи його.
  • Функція розумною блокування Android може допомогти вам. Припустимо, ви налаштували розумну блокування на телефоні Android так, щоб автоматично авторизуватися при підключенні до домашнього Wi-Fi. Принесіть телефон в зону покриття цієї мережі, і він автоматично розблокується, навіть якщо ви не пам’ятаєте нормальний код розблокування.
  • Може спрацювати ще ряд прийомів. Скажімо, на пристроях Samsung, якщо ви авторизовані в пристрої за допомогою облікового запису Samsung, то зможете зайти на сайт Samsung під назвою «знайти мій телефон», авторизуватися за допомогою того ж облікового запису Samsung і за допомогою опції “Розблокування мого екрану” дистанційно зняти блокування з пристрою. Інші виробники можуть надавати схожі можливості, якщо у них є сайт для відстеження телефону, на якому ви зареєстровані.
  • Якщо ви розблокували завантажувач і встановили призначений для користувача рекавери, то, можливо, це середовище дозволить прибрати код. Але установка для користувача рекавери неможлива без перезавантаження пристрою до заводських налаштувань, якщо це не було зроблено раніше.

Відновлення смартфона (планшета) Samsung

Чим поганий цей спосіб, так це тим, що в результаті ви отримаєте абсолютно чистий пристрій, як після придбання. Але в кінцевому підсумку блокування буде гарантовано знята.

Вимкніть свій пристрій і разом затисніть клавіші підвищення гучності і центральну «Додому». Смартфон має включитися, але замість звичної завантаження на екрані відобразиться логотип Recovery.

Як правило, рух по пунктам меню проводиться за допомогою кнопок управління гучністю, а вибір пункту. за допомогою кнопки блокування пристрою. Використовуючи такий підхід, вам необхідно перейти до пункту «Wipe data / factory reset»

У наступному вікні підтвердіть дії, клацнувши по пункту «Yes. delete all user data»

READ  Як встановити годинник на екран телефону

ЯК розблокувати Планшет, Розблокувати планшет, забыл графический пароль на планшете, intenso

Завершальний етап. вибір параметра «Reboot system now»

На пристрої почнеться процес, який займе деякий час. В кінці ваш пристрій перезавантажиться і відобразить меню вибору мови, з яким стикаються всі користувачі Android при первинному підключенні.

Пам’ять людини. саме велике сховище даних в світі і саме ненадійне до того ж. Що робити, якщо забув PIN-код і як зняти блокування з телефону Android або iOS, якщо забув пароль. Вся складність ситуації полягає в тому, що на апараті зазвичай зберігаються потрібні або важливі дані та контакти, втрачати які зовсім не хочеться. При цьому зламати апаратну захист сучасних смартфонів і планшетів досить складно.

А в деяких випадках навпаки. не настільки важливі дані, скільки потрібно розблокувати свій телефон щоб банально їм користуватися. Я хочу навести декілька порад, виконати які під силу будь-якому користувачеві. І вже якщо вони не допоможуть. тільки доведеться нести гаджет в сервісний центр.

Скидання для різних пристроїв

Скидання здійснюється різними способами на різних телефонах і планшетах. Треба буде завантажитися в меню відновлення системи пристрою і стерти його звідти. Для цього буде потрібно відключити пристрій і включити його, одночасно утримуючи правильні кнопки. Наприклад, в разі Nexus 4 треба одночасно натиснути і утримувати кнопки зменшення гучності та включення. У разі Nexus 5 потрібно одночасно натиснути і утримувати кнопки зменшення гучності, збільшення гучності і включення. Тепер за допомогою меню відновлення зітріть пам’ять пристрою.

Google надає опис методів переходу в режим відновлення на пристроях Nexus. Здійсніть пошук в інтернеті або зверніться до сайту підтримки від виробника пристрою, щоб дізнатися, як його скинути.

На пристроях під управлінням Android 5.1 після цього може знадобитися введення логіна і пароля від облікового запису Google, раніше пов’язаного з пристроєм. Це завадить сторонньому скинути ваш пристрій. Однак старий код розблокування не знадобиться для відновлення його працездатності.

Сучасні пристрої Android працюють подібно Apple iPhone і iPad. При забуванні коду доводиться скидати пристрій для отримання до нього доступу. Це виправдано з урахуванням прагнення Google автоматично зашифровувати всі пристрої Android за замовчуванням. PIN-код або пароль є частиною ключа для розшифровки даних, поміщених в зашифроване пристрій Android.

Для того, щоб захистити свій пристрій, багато користувачів пристроїв Samsung встановлюють блокування, яка здатна запобігти використанню смартфона і перегляд особистих даних небажаними особами. Однак, встановлюючи складний графічний або числовий ключ, користувачі ризикують його забути, через що смартфоном можна скористатися. Але не все так страшно, адже існують способи, які.

Дзвінок на смартфон Samsung

Даний спосіб підходить переважно для смартфонів, але якщо ваш планшет підтримує функцію голосових викликів, то його також можна випробувати.

Для використання цього способу просто здійсните дзвінок з будь-якого іншого телефону на заблокований Samsung. В процесі розмови у вас повинен з’явитися доступ до функцій смартфона, тому, не гаючи часу, відправляйтеся в Play Маркет, звідки необхідно завантажити і запустити додаток «No lock», яке зніме всю блокування зі смартфона.

Як розблокувати телефон Samsung, якщо забув пароль

Користувачі смартфонів часто блокують свої смартфони за допомогою графічних ключів, пін-кодів або паролів для захисту персональних даних від чужих осіб. Однак трапляється, що власники телефонів самі ж їх забувають і задаються питанням, як ефективно відновити пароль без втрати даних? У даній статті ми пропонуємо Вам кілька простих способів вирішення даної проблеми, які підійдуть для розблокування будь-якої моделі Samsung, будь то Galaxy S10 / S9 / S8 / S7 / S7 Edge / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3, Galaxy Note 9 / Note 8 / Note 7.

Розблокування екрана Samsung через сервіс Find My Mobile

Сервіс Find My Mobile може надати неоціненну послугу власникам Samsung в ситуації, коли пароль від пристрою забувся або якщо пристрій було втрачено. Для того щоб скористатися цією функцією, Вам необхідно мати заздалегідь зареєстрований акаунт Samsung, а також підключення до мережі на іншому телефоні або комп’ютері. Головним плюсом даного способу є збереження всіх даних пристрою.

READ  Як видалити акаунт в Twitter з телефону

Перейдіть на веб-сторінку https://findmymobile.Samsung.com/ і увійдіть в Ваш аккаунт Samsung.

У правій частині вікна натисніть на «Ще» і з повного переліку опцій виберіть «Розблокувати моє пристрій».

Введіть в порожній рядок пароль від вашого облікового запису та підтвердіть рішення, натиснувши на «Розблокувати».

Після цього телефон буде розблоковано, і Ви зможете встановити на телефоні новий пароль.

Як розблокувати телефон Samsung за допомогою програми

Професійна утиліта від компанії Tenorshare дозволяє якісно і оперативно зняти блокування будь-якого пристрою на Android незалежно від типу блокування (пін-код, пароль, графічний ключ або відбиток пальця). 4uKey for Android розроблена спеціально для розблокування Android-смартфонів в подібних випадках і гарантує негайний результат.

Крок 1 Завантажте програму з офіційного сайту розробника і встановіть її на Ваш PC. Підключіть Ваш телефон Samsung до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.

Крок 2 Запустіть програму. У головному меню виберіть опцію «Прибрати блокування екрану».

Крок 3 Програма почне перевірку даних, після чого запустить процес видалення блокування екрану Вашого Samsung. При появі повідомлення про видалення даних пристрою, виберіть «ОК».

Крок 4 Після завершення процесу видалення вам буде запропоновано увійти в режим відновлення. Вимкніть пристрій і одночасно натисніть і утримуйте кнопки «Збільшення гучності» «Додому» «Харчування».

Крок 5 Потім 4uKey for Android автоматично зніме екран блокування. Через кілька хвилин ви повністю побачите весь процес.

ЗАБЫЛ ПАРОЛЬ ОТ IPHONE ?? НЕ ВОЛНУЙСЯ,ЕСТЬ РЕШЕНИЕ! 2019

Як розблокувати пароль на телефоні Samsung, використовуючи диспетчер пристроїв Android

Даний спосіб має на увазі використання схожого сервісу від Google для всіх Android-пристроїв. Для того щоб розблокувати Samsung, якщо пароль забутий, дотримуйтесь наведеної нижче інструкції.

На іншому телефоні або PC перейдіть на веб-сторінку https://www.google.com/Android/devicemanager. Увійдіть до свого облікового запису Google.

Виберіть Ваше пристрій (якщо воно не визначено автоматично). Потім натисніть на опцію «Блокувати». Введіть новий пароль для блокування екрана Вашого пристрою і підтвердіть його повторним введенням. Знову натисніть «Блокувати».

Тепер розблокуйте Ваш Samsung за допомогою даного щойно створеного пароля.

Як розблокувати екран Samsung, якщо забув пароль, через обліковий запис Google

Наступний спосіб працює тільки на версіях Android 4.4 і нижче. При цьому Ваші дані також залишаться на пристрої без змін. Зверніть увагу, що для отримання успішного результату Ваше заблокований пристрій має бути підключений до мережі.

Введіть на екрані смартфона невірний пароль, пін-код або графічний ключ 5 разів.

Виберіть опцію «Забули візерунок / пароль». Далі введіть дані облікового запису Google або пін резервної копії.

Після цього телефон буде розблоковано, і Ви зможете встановити новий ключ / пароль.

Розблокування Samsung за допомогою додаткового пін-коду

Винятковим для телефонів Samsung способом розблокування екрану, якщо Ви забули пароль, є використання додаткового пін-коду. При установці графічного ключа як блокування власник повинен також задати додатковий пін-код.

Введіть неправильну комбінацію розблокування 5 разів. Після появи повідомлення про повтор спроби через 30 секунд виберіть в нижній частині екрана опцію «Додатковий пін-код».

Забыл ПАРОЛЬ на Samsung ? НЕ ВОЛНУЙСЯ ЕСТЬ РЕШЕНИЕ

Введіть пін-код, який Ви задали при установці блокування екрану. Натисніть «ОК». Блокування екрану буде знята.

Як Ви бачите, немає причин впадати у відчай, якщо Ви раптом забули пароль від свого смартфона і не знаєте, як отримати назад доступ до всіх важливих даних. З перерахованих вище рішень Ви можете вибрати будь-який. кожен спосіб поверне Вам контроль над телефоном протягом декількох хвилин. Діліться в коментарях сподобалися способами, а також пропонуйте Ваші власні!

BETATECH.COM.UA 2021