Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як розблокувати Xiaomi якщо забув графічний пароль

Table of Contents

Як розблокувати Xiaomi якщо забув графічний пароль?

Якщо ви забули графічний ключ і не можете отримати доступ до смартфону, то не впадайте у відчай. Розблокувати графічний пароль Xiaomi Redmi можна самостійно декількома способами.

Найпростіше буде повернути доступ до телефону, якщо ви знаєте дані свого облікового запису Google, який використовується на телефоні, або аккаунта Mi.

Розблокування за допомогою облікового запису Google

Оновлене у 2021 році: Даний спосіб не працює на нових версіях Android. Тому дивіться другий спосіб з цієї статті. розблокування через акаунт Mi.

Якщо ви маєте обліковий запис Google, прив’язану до телефону Xiaomi Redmi, то вважайте, що легко відбулися, адже в цьому випадку скинути графічний ключ дуже просто.

 • активуйте смартфон
 • Введіть 5 разів неправильний пароль
 • На екрані повинен з’явитися напис «Забули графічний ключ?»
 • Натисніть на неї і потрапите на спеціальне віконце, в якому є два поля для введення: логін і пароль.
 • Впишіть дані облікового запису Google і створіть новий графічний пароль.

Цей спосіб працює на всіх моделях лінійки, включаючи Xiaomi Redmi 4x і Xiaomi Note 7.

Розблокування за допомогою Mi Unlock

Насамперед потрібно встановити офіційну програму з сайту виробника. Вона знаходиться за адресою:

https://en.miui.com/unlock/download_en.html

 • Завантажте програму на комп’ютер і встановіть його
 • Запустіть і введіть дані від свого облікового запису Mi
 • вимкніть смартфон
 • Утримуйте кнопку живлення і зменшення гучності, поки не перейдете в спеціальний режим Fastboot
 • Підключіть телефон до комп’ютера за допомогою USB і в програмі натисніть «Розблокувати».

Якщо ви забули графічний пароль свого Xiaomi, при цьому, не знаючи даних від Google або Mi, то доведеться вдатися до останнього способу. скинути всі налаштування. Про те, як зробити скидання ви можете прочитати в цій інструкції.

Звертаємо вашу увагу, що після його здійснення, з вашого смартфона будуть видалені всі дані. Використовуйте його тільки на крайній випадок.

Якщо ви знаєте інші способи зняття графічного ключа, будь ласка, поділіться ними в коментарях.

Як розблокувати Xiaomi, якщо забув графічний ключ

На сучасному смартфоні Xiaomi в інтерфейсі є маса зручних для користувача налаштувань. Серед них. можливість блокування гаджета і окремо взятих програм графічним паролем. Його установка дозволить захистити смартфон від очей третьої персони і збереже будь-яку вашу інформацію конфіденційною. Але що робити, якщо ви забули графічний пароль Xiaomi? Чи є можливість розблокування гаджета без графічного ключа? Про це ви дізнаєтеся з нашої статті.

Розблокування по сервісу пошуку телефону

Якщо на вашому телефоні авторизована обліковий запис пошти Google, то вона також може допомогти в скиданні пароля. Робиться це так:

 • На будь-якому девайсе Android заходимо в свій обліковий запис, вводячи логін і пароль.
 • Вирушаємо в Google Play, викачуємо офіційний додаток, що дозволяє дистанційно керувати пристроями.
 • У діалоговому вікні вибираємо свій пристрій в якості місця, куди потрібно встановити програму.
 • Додаток дистанційно ставиться на заблокований телефон.
 • Заходимо в менеджер управління пристроями.
 • Знаходимо заблокований смартфон, активуючи функцію очищення пароля.
 • Відбувається скидання до заводських налаштувань з видаленням всіх паролів. При цьому втечуть також дані з карти пам’яті і сімки. Щоб цього не сталося, попередньо дістаньте їх з телефону.

Скидання заборони на введення пароля

Коли неодноразово був введений невірний пароль, на короткий термін смартфон заблокує можливість його нового введення. Чим більше було спроб введення невірної комбінації, тим більш тривалий період доведеться чекати. При цьому ви побачите повідомлення на екрані: «Занадто багато спроб введення».

Вихід зі становища є. Наприклад, можна зателефонувати на телефон, прийняти дзвінок і відразу згорнути вікно розмови. Керувати телефоном ви зможете рівно до тих пір, поки виклик не закінчиться. За цей час можна розблокувати телефон. Але є в цій схемі і певний недолік. вона працює не в разі, якщо пароль забувається. Її використання доречно, якщо телефон був заблокований, наприклад, в результаті спроб введення пароля іншою людиною, адже при зміні захисних даних потрібно ввести раніше використовувалася комбінацію.

перепрошивка телефону

Якщо забув графічний ключ, і при цьому є бажання усунути кілька інших проблем в роботі телефону, пов’язаних з не найкращим функціонуванням прошивки, є сенс змінити її. Найпростіше це робиться через програму MiFlash (27 МБ). Перед початком перепрошивки теж потрібно запросити розблокування завантажувача, а займає вся процедура близько 10-15 хвилин.

При перепрошивке теж скидаються всі перш введені настройки і графічна захист в тому числі. Але робити перепрошивку трохи складніше, ніж скидання даних через відновлення системи, тому при інших рівних краще вибрати попередній метод.

Стандартний спосіб

Простіший варіант відновлення забутого пароля передбачений для версій прошивки аж до MIUI 7. Якщо введено невірну комбінація, то тут же ви побачите перед собою повідомлення про блокування телефону. Потрібно просто вибрати варіант «Забули пароль», і ви тут же будете перенаправлені в акаунт Google або Mi, через які можливе розблокування гаджета.

Процедура дуже проста і здійснюється не складніше, ніж відновлення забутого пароля, наприклад, на електронну пошту. Спочатку вводите свої реєстраційні дані, підтверджуючи, що телефон належить саме вам, а потім вводите новий пароль і робите все можливе, щоб не забути його в майбутньому.

Але як розблокувати телефон, якщо на ньому встановлена ​​пізніша версія прошивки? Для цього доведеться скористатися одним з наведених нижче способів.

розблокувати, xiaomi, якщо, забув, граф, пароль

Скидання через Recovery

Якщо ми не можемо скористатися паролем, але потрібно розблокувати телефон, то перш за встановлену захисну комбінацію можна скинути. Для цього потрібно зайти в меню Recovery. У деяких телефонах їм можна користуватися відразу після покупки телефону, але частіше за все доведеться попередньо запитати дозвіл на використання у виробника. Для цього потрібно зайти на сайт Xiaomi і залишити запит на розблокування завантажувача. Відповідь найчастіше приходить позитивний і процедура, в основному, носить формальний характер.

Зверніть увагу: використання цього способу автоматично видалить всі дані на пристрої, скинувши раніше виставлені настройки. Тому якщо у вас є які-небудь важливі, але ще не збережені відомості на мобільному пристрої, то попередньо перенесіть їх на інший накопичувач інформації. Карту пам’яті рекомендується дістати з телефону на час проведення процедури.

Скидання відбувається наступним чином:

 • вимикаємо телефон.
 • У вимкненому вигляді затискаємо одночасно дві кнопки. включення та збільшення гучності телефону.
 • Коли відкривається меню завантажувача, ви побачите кілька кнопок. Підписані вони, в основному, на китайській мові, але Recovery обов’язково перекладається на англійську.
 • Заходьте туди, вибираєте Wipe all data (видалити всі дані), і все початкові конфігурації телефону будуть скинуті до заводських налаштувань.
 • Перезавантажте смартфон, і після його включення екран можна буде розблокувати без будь-яких кодів.

способи розблокування

Отже, припустимо, ви забули пароль, і при спробах ввести його можна лише зіткнутися з повним блокуванням пристрою на якийсь час. Способів вирішення питання є кілька, і вибір потрібного саме вам залежить від способів реалізації і деяких нюансів встановленої на смартфоні прошивки. Наприклад, у версії MIUI 7 є спеціальна кнопка, яка допомагає відновити забутий пароль. Але для MIUI 8 вона не передбачена, а тому потрібно вишукувати альтернативні варіанти. Давайте на прикладі розбиратися, що робити, якщо забув графічні паролі і не вдається їх згадати.

Спосіб 2.восстановленіе доступу за допомогою власного програмного забезпечення компанії Xiaomi

Таке скидання пароля теж не призведе до втрати ваших особистих даних.

READ  Як розблокувати ми аккаунт на Xiaomi

Спосіб 7. через функцію пошуку смартфона

Розблокувати телефон можна через «Пошук телефону» від Google. Все що вам необхідно. це персональний комп’ютер з виходів в інтернет.

 • Заходьте на офіційний сайт пошуку телефону від Google.
 • Проходьте авторизацію, чекаєте, поки веб-сайт не може визначити ваше розташування вашого телефону.
 • Після визначення місця розташування смартфона натискаємо на пункт «Стерти дані».

Після цієї процедури стираються всі дані, що знаходяться в пам’яті телефону, що призводить до зникнення всіх контактів та облікових записів.

Варто нагадати ще про одну важливу деталь при розблокуванні вашого Xiaomi. Всі методи розблокування пов’язані з Google-аккаунтом дійсні при оболонці MIUI 8, не нижче.

Якщо ваша версія нижче 8, то для розблокування телефону, його потрібно буде спочатку спеціально заблокувати (введенням неправильних паролів), і після це займатися відновленням.

Спосіб 4. скидання системи (Hard Reset)

Якщо ваш смартфон не був прив’язаний до жодного облікового запису, необхідний повний скидання системи, або як його називають фахівці Hard Reset. Це призведе до повного скидання всіх налаштувань телефону, видалення всіх сторонніх додатків і файлів, зникнуть всі ваші контакти.

Тому перед виконанням цієї операції, необхідно зберегти всю важливу інформацію, яка зберігається на вашому пристрої. Також необхідно зарядити ваш пристрій не менше ніж на 80%. Після завершення всіх приготувань можна приступати до перезавантаження смартфона.

Затисніть кнопку харчування в поєднанні з клавішею збільшення гучності. Утримуйте більше 10 секунд до специфічної вібрації смартфона, відпустіть клавіші.

Телефон завантажить меню налаштувань, де необхідно вибрати пункт Recovery і далі Wipe data. Смартфон перезавантажиться і очистить всі дані на пристрої, видалить всі встановлені раніше паролі і графічні ключі.

Можна використовувати програми, що вимагають наявність root-прав, проте, цей варіант підходить тільки просунутим користувачам. Безпечніше в цьому випадку буде звернутися до фахівців.

Спосіб 5. видалення захисних файлів

Щоб в майбутньому не потрапляти в такі ситуації з паролем, можемо порадити одне просте рішення цієї проблеми. видалення файлів в телефоні, які відповідають за пароль блокування.

Для видалення даних файлів вам не знадобиться інтернет-підключення або комп’ютер.

 • Необхідно зайти в меню Recovery і вибрати пункт Advanced і далі File Manager.
 • Ви зайшли в файлову систему телефону, де необхідно вибрати пункт Data-system і видалити 5 файлів, які відповідають за паролі блокувань самого смартфона «gesture.key, password.key, locksettings.db, locksettings.db-wal і locksettings.db-shm ».
 • Перезавантажте ваш апарат і справа зроблена, всі паролі видалені зі смартфона, він запускається в звичайному режимі. А екран блокування більше не потривожить вас.

Спосіб 6. зняття блокування за допомогою PC

Це спосіб хороший тим, що ваші дані на смартфоні не постраждають при його використанні.

 • Необхідно завантажити програму з інтернету і встановити на свій комп’ютер або ноутбук.
 • Запустити програму, підключити ваш смартфон через USB кабель.
 • При виникненні проблем з підключенням можна скористатися нашою інструкцією.
 • Натискаємо на вікні «Розблокувати телефон», переводимо смартфон в режим Recovery і чекаємо пару хвилин, які необхідні для завантаження на телефон відновлюють файлів.
 • Через 2-3 хвилини ваш смартфон повністю розблоковано і готовий до використання.

Позбавляємося від «This device is locked»

Помилка виникає після невдалої прошивки на кастомную версію MIUI. Лікується наступним чином:

 • Вводимо смартфон в режим Fastboot (див. Як тут)
 • Отримуємо дозвіл на розблокування на офіційному сайті en.miui.com/unlock. Скористайтеся Google перекладачем для заповнення заявки. Результату можна чекати до тижня!
 • Після отримання дозволу викачуємо програму Mi Unlock
 • Підключаємо телефон до PC по USB, авторізіруемся і створюємо кнопку «Unlock»

Як розблокувати смартфон Xiaomi якщо ви забули пароль

скинути пароль через екран блокування

Якщо часто забуваєте або плутаєте паролі, вам підійде розблокування телефон з відбитком пальця. Один дотик. і доступ до апарата отриманий без проблем. На жаль, такий варіант буде неактуальним для «сімейних телефонів», які знаходяться у використанні у кількох користувачів.

Отже, повернемося до головної теми. Відновити заблокований мобільний пристрій дуже легко за допомогою облікового запису.

Тому ми настійно рекомендуємо завжди створювати такі облікові записи на смартфонах.

Беремо телефон і вводимо будь-яке значення цифр або букв. При забутому графічному паролі прорисовуємо якусь фігуру. Повторюємо такі дії три рази. Не хвилюйтеся, смартфон не заблокується повністю.

Навпаки, після третьої спроби висвітиться графа «Забули пароль?». Натискаємо на неї, і система запитує підтвердження на видалення всіх даних (скидання до заводських налаштувань).

Зверніть увагу! Якщо на телефоні був прив’язаний Mi-аккаунт. у вас запитають підтвердження при першому включенні після скидання, потрібно буде ввести пароль.

способу як розблокувати заблокований Xiaomi

Часто трапляються ситуації, коли користувач забуває пароль розблокування. Це цілком звичайна справа, яка вирішується в два кліка в разі встановленого на смартфоні Mi-аккаунта.

Прив’язка відсутня? Тоді тимчасова неприємність може стати справжньою проблемою. Але з нею можна впоратися, вдавшись до простих методів і використовуючи середні технічні знання. Як саме. зараз дізнаємося.

Нижче буде представлено 3 перевірених способи зняття графічного ключа. Якщо ваш випадок більш індивідуальний, або з якихось причин представлені методи не допомогли або дуже складні для вас, тоді ознайомтеся з додатковими 6 способами як розблокувати телефон Xiaomi.

Звернення в Support

Необхідно розблокувати телефон Xiaomi, але до цього він не був прив’язаний до облікового запису? Тоді справи йдуть набагато гірше. Мабуть, єдиний варіант. це звернення до Support Xiaomi. Перейшовши за посиланням, ви знайдете контакти всіх офіційних представництв компанії в різних країнах. Для користувачів з Росії можна використовувати міжнародні контакти, або ж зайти на Mi.com/ru/ і зателефонувати в Support (телефон в самому низу сторінки).

Якщо ви будете писати лист на підтримку, візьміть до уваги наші поради:

У листі ви повинні вказати, що забули пароль на Xiaomi або графічний ключ, і не знаєте, як повернути доступ до власного девайсу. Фахівці зажадають надання даних, які гарантують, що саме ви є власником телефону. Тому заздалегідь підготуйте IMEI-код (пошукайте його на заводський коробці), чек від покупки, своє фото зі смартфоном (дуже сильно збільшує шанси на отримання схвалення) і паспорт.

Заявка може розглядатися досить довго, аж до декількох тижнів. Тому наберіться терпіння і не відправляйте повторних листів. Настирливе поведінку тільки відштовхує консультантів.

Видалення даних через Recovery

Це вже крайній варіант, при якому з пристрою стираються абсолютно всі дані. Смартфон отримає заводський вигляд, так що доведеться повторно налаштовувати систему, додавати акаунти і т. Д. Майже аналогічний першому способу.

Щоб провести Hard Reset, необхідно потрапити в режим Рекавері. Для цього затискаємо кнопку харчування і клавішу збільшення гучності. Через пару секунд з’явиться значок recovery, а після апарат перезавантажиться.

Тепер на екрані ми бачимо меню в чорно-жовтих тонах. Кількома по розділу «WipeReset». «Wipe all data». Підтверджуємо свої дії і чекаємо закінчення процедури. Якщо у вас меню Рекавері на китайському, тоді натискайте на другу кнопку зверху і знову на другу кнопку. Готово.

Як розблокувати телефон Xiaomi, якщо забув пароль

На сучасних смартфонах користувач зберігає величезну кількість особистої інформації і за необхідності прибирає її від сторонніх очей. Система пропонує розблокування по обличчю, графічний ключ, пін-код.

На сучасних смартфонах користувач зберігає величезну кількість особистої інформації і за необхідності прибирає її від сторонніх очей. Система пропонує розблокування по обличчю, графічний ключ, пін-код. Але що ж робити, коли захист навпаки перешкоджає використанню апарату? Як розблокувати телефон Xiaomi, якщо забув пароль?

Поради та рекомендації

 • Щоб не втратити важливих матеріалів, що зберігалися в смартфоні, періодично робіть повний бекап. Резервне копіювання без проблем збереже всю необхідну інформацію.
 • Багато хто цікавиться, чи можна розблокувати знайдений телефон Xiaomi. На жаль, якщо він був прив’язаний до аккаунту. це практично неможливо, адже як ви скинете пароль на чужу пошту / номер? В крайньому випадку, спробуйте повернутися до заводських налаштувань.
 • Створюйте досить нескладні паролі для свого запам’ятовування, але не забувайте про небезпеку злому. Ні в якому разі не використовуйте в якості захисту таку інформацію, як рік народження, номер телефону або домашня адреса.
 • Багато телефонів зараз мають FACE ID. зручну з першого погляду розблокування по обличчю. Але так лише здається. Насправді, це один з самих ненадійних способів захистити свій апарат. Так що вибирайте або відбиток пальця, або літерний код.

Ви дізнаєтеся, як відновити доступ за допомогою сайту ID.Mi.com і спеціальних утиліт. А ще зможете видалити файли, що відповідають за блокування, або скористатися цікавим варіантом через «Пошук телефону».

Ось ми і обговорили, як розблокувати Xiaomi при забутому паролі. Це цілком проста процедура, особливо для досвідчених користувачів. А щоб надалі уникнути подібних проблем, дотримуйтесь наших рекомендацій.

Варіант 2. Через Recovery

Recovery. це спеціальний режим на вашому смартфоні. Щоб в нього потрапити, потрібно вимкнути телефон і затиснути певні кнопки.

ДОВІДКА: Для кожної моделі пристрою на базі Android кнопки свої. Це можуть бути клавіша харчування додавання гучності; кнопка Home харчування гучність вгору і ін.

 • Скачайте файл прошивки.
 • Перенесіть його в кореневу систему смартфона за допомогою USB-кабелю.
 • Перейдіть в режим Рекавері.
 • Знайдіть розділ з прошивкою ( «apply update from externel storage», «apply update from sdcard» і т.п.).
 • Виберіть скачаний файл і тапніте по ньому. Почнеться процес прошивки.
READ  Як очистити оперативну пам'ять на Xiaomi

Скидання пароля через Recovery

Ще одним варіантом є повне скидання пристрою через меню Recovery. У деяких пристроїв воно є відразу ж після покупки, але в більшості випадків вам знадобиться запитувати дозвіл у компанії Xiaomi на розблокування вашого завантажувача. Детальніше про це ми розповімо в окремій статті.

Стандартний скидання конфігурації виконується наступним чином:

 • пристрій відключається.
 • Затискаються кнопки: гойдалка для збільшення гучності звуку і включення.
 • Тепер, якщо ваш завантажувач активований, буде відкриватися меню «Recovery».
 • У ньому потрібно вибрати меню «WipeReset», а там натиснути «Wipe all data», що призведе до повного скидання конфігурацій і даних на смартфоні.
 • Після перезавантаження пристрою блокування екрану буде зніматися без будь-якого захисту і телефон буде налаштований як новий.

В крайньому випадку, якщо смартфон свого власника напружує іншими неполадками, через Mi Flash можна виконати перепрошивання пристрою, за допомогою чого пароль буде скинутий, але це окрема тема, яка вимагає індивідуального розкриття, тому що встановити нову прошивку значно складніше, ніж скинути конфігурацію пристрою.

Звернення в техпідтримку

Єдиний офіційний спосіб розблокувати пристрій без логіна і пароля. переконати фахівця Xiaomi в тому, що телефон куплений законно. В такому випадку недоступний аккаунт або допоможуть відновити, або видалять з зберігаються в ньому даними, повернувши заводські настройки.

Зв’язатися з техподдержкой можна за адресами:

 • Service.global@Xiaomi.com. ця адреса належить міжнародній службі. Тут приймають питання від покупців з усього світу, тому відповіді доведеться чекати тиждень або довше. Ще одна незручність полягає в тому, що спілкуватися з техподдержкой можна тільки китайською або англійською мовами.
 • Support.ru@Mi-shop.com. служба підтримки в Росії.
 • Info.ru@mixtech.biz. сюди можна писати з питань, що стосуються сервісного обслуговування.

Фахівці обов’язково зажадають докази законного придбання пристрою, тому для прискорення процесу треба відразу додати до заяви якомога більше фактів: касовий чек, фото коробки, EMEI, підтвердження володіння SIM-картою.

Якщо заблокований акаунт належить власнику смартфона, але доступу до пошти або телефонним номером у нього більше немає, то як доказ він може повідомити логін, попередні паролі (чим старше, тим краще), останні контакти, інші пристрої, з яких він міг увійти в Mi-аккаунт, назва домашньої мережі Wi-Fi і будь-яку інформацію, яка здатна підтвердити факт власності.

У разі негативного рішення по заявці повторна подача можлива через місяць.

Розглянемо спочатку, якщо ви маєте доступ до входу.

Заходимо в налаштування пристрою. Далі ми аккаунт, в ньому вибираємо свій обліковий запис. Тиснемо (Видалити аккаунт з телефону). Надалі може зробити запит телефону ID і пароль. Процедура займає кілька днів. В результаті, по закінченню відв’язування, прийде повідомлення на електронну адресу, або в SMS.

Якщо у вас немає доступу до мене аккаунту, відв’язати трохи складніше.

Перед операцією варто зберегти всі дані на PC. Так як прийдеться працювати з пам’яттю апарату.

Необхідно зробити загальний скидання. Вчинення скидання, через настройки, нам нічого не дасть. Так як аккаунт не стертися. Робимо скидання через меню Recovery. це вбудована програма в мобільнику.

Виймаємо всі карти, і вимикаємо апарат. Тримаємо комбінацію, включення і додаток гучності. Чи не віджимати, поки не висвітиться знак Хіаомі, і відпускаємо. Ставимо мову який ви розумієте. Для підтвердження натискаємо на включення. Шукаємо напис (Wipe and Reset) тикаємо на неї, далі на (Wipe All Data) і погоджуємося (yes). Відсотки пробіжать, і мобільний очиститься, разом з членством. Перезавантажуємо пристрій, і бачимо, аккаунт скинутий і смартфон готовий до експлуатації.

Виконання розблокування завантажувача.

Зараз процедура проходить в автоматичному режимі, і заявки від користувача не потрібні, відразу скачується утиліту і можете починати розблокування.

Заходимо на сайт Miui. Називається він Unlock Your Mi Phone, можна вбити назву в Яндекс або Google і випаде найперше, потрапимо на сайт.

Натискаємо посередині сторінки на кнопку. Випадає форма для авторизації. Вписуємо свій номер, спочатку код країни 7 далі номер 9045106148 наприклад, і входимо.

Потрапляємо на сторінку з графами на Китайському, або іншими мовами. Їх потрібно заповнити. Для цього введіть в пошуку перекладач Google Translate хто інший. Вписуємо російською, а переводимо на одну з мов, в залежності від мови на сторінки з графами.

Вписуємо Ім’я, використовуючи тільки літери. Копіюємо переклад і вставляємо в перший рядок. У наступній країну Russia 7 приміром, там випадає список всіх країн, далі номер 9115321888. В 4 графі, копіюємо переклад. Наприклад: (Для перевстановлення системи на потрібну версію). Або (Хочу встановити російську прошивку.) Встановлюємо галочку, тиснемо відправку. Через пару хвилин прийде відповідне SMS, з кодом. Вставляємо його, і натискаємо підтвердити на зелену кнопку.

Все зроблено правильно, Mi аккаунт для розблокування завантажувача розглядається. Приблизно через 2-15 днів, прийде відповідь. Насправді вистачає і 12 годин.

Стандартний спосіб відновлення пароля

Отже, якщо малюнок для зняття блоку забутий, то варіантів може бути два.

Для прошивки версій аж до MIUI 7 варіант простіший:

розблокувати, xiaomi, якщо, забув, граф, пароль
 • При неправильному нанесенні малюнка або пароля, власник смартфона побачить характерне повідомлення про блокування телефону (Phone has been locked).
 • Відповідно потрібно натиснути «Забули пароль», щоб перейти до розблокування через акаунти Google або Mi.
 • Потім слід ввести авторизовані дані для входу в обраний аккаунт.
 • На цьому все: можна встановити новий ключ або поміняти спосіб блокування.

Якщо ж версія прошивки вище, а натиснути «Забули пароль» не виходить, то слід скористатися одним із запропонованих нижче способів. Аналогічно вищеописаний спосіб діє для цифрової або символьної комбінації.

Що таке графічний пароль

Графічний ключ. це варіант заміни звичного цифрового пароля для розблокування смартфона. Він являє собою певну послідовність точок, яку користувачеві необхідно з’єднати прямими лініями.

Три головні переваги графічного пароля:

 • відсутність необхідності запам’ятовувати складну комбінацію цифр або букв;
 • швидкість введення. Для того щоб невідривно накреслити пальцем на екрані кілька прямих ліній, потрібно 2-3 секунди;
 • настроюється ступінь безпеки. Користувач на свій розсуд може створити комбінацію з точок в діапазоні від трьох до десяти штук.

Как разблокировать графический ключ Xiaomi

Повний скидання графічного ключа зі збереженням особистої інформації на телефоні неможливий. Однак існує кілька методів, що дозволяють повернути доступ до заблокованого смартфону, мінімізувавши при цьому втрату інформації.

Банально, але найпростіший і ефективний спосіб. це відволіктися.

Якщо мозок зайнятий обробкою іншої інформації (при перегляді фільму або проходженні комп’ютерної гри), то йому на допомогу прийде м’язова пам’ять.

Пальці автоматично накреслять правильну комбінацію, що вводиться ними вже сотні разів.

Метод працює тільки з давно встановленим паролем, який з якихось причин вилетів з голови. Відтворити таким чином щойно створений ключ не вдасться.

Стандартний спосіб скинути ключ

Якщо забув графічний пароль Xiaomi, спочатку варто спробувати використовувати для розблокування стандартний спосіб, який можна застосовувати тільки для телефонів моделі Redmi.

Для його виконання необхідно дочекатися появи повідомлення про те, що смартфон заблокований, і натиснути на кнопку внизу екрана «Забули пароль».

В результаті відбудеться автоматичне переадресація на сторінку з вибором аккаунта для розблокування: Mi або Google. Після того, як користувач введе правильний логін і пароль від вибраного облікового запису, йому буде надано доступ до управління графічним ключем. Тепер його можна відключити, змінити або вибрати інший метод блокування.

Такий стандартний варіант працює тільки на смартфонах з версією прошивки нижче 7-й. У більш сучасних моделях кнопки «Забули пароль» просто немає на головному екрані.

Вирішити проблему допоможе один з перерахованих нижче варіантів (вони працюють і для паролів, що складаються з літер і цифр).

Що робити, якщо забув графічний ключ на Xiaomi

Запам’ятати пароль на смартфоні нескладно, але незважаючи на це, кожен користувач хоч раз потрапляв в ситуацію, коли він забув графічний ключ Xiaomi. Чи не заплутатися в такій неприємній ситуації допоможе проста інструкція.

Через пошук смартфона

Метод підходить виключно тим власникам Xiaomi, у яких на мобільному пристрої авторизований обліковий запис Google. Якщо ця умова виконана, то необхідно перейти до наступних кроків:

 • Перейти за посиланням google.com/Android/devicemanager за допомогою будь-якого пристрою, що має доступ в інтернет.
 • Авторизуватися під своїм обліковим записом Google.
 • Дозволити системі виконати пошук пристрою Xiaomi.
 • Вибрати в списку доступних операцій пункт «Налаштувати блокування і очистити дані» і підтвердити його виконання.

Всі встановлені користувачем настройки втечуть, в тому числі зникне графічний ключ. Для збереження персональної інформації необхідно заздалегідь витягти зі смартфона карту пам’яті і сімку.

через recovery

Зрідка меню recovery на Xiaomi буває доступно без виконання додаткових дій. Частіше за все потрібно направити запит компанії-виробнику для отримання дозволу на розблокування.

Тут не буде докладно описуватися, як отримати доступ до рекавери меню, але важливо пам’ятати, що подібне втручання загрожує повною втратою всієї особистої інформації.

Перед початком процедури необхідно видалити з гаджета сімку і карту пам’яті. Це важлива маніпуляція, про яку не варто забувати.

Покрокова інструкція розблокування за допомогою recovery:

 • Вимкнути гаджет.
 • Двома пальцями одночасно натиснути на клавішу звуку і кнопку живлення.
 • Дочекатися відкриття меню рекавери.
 • Перейти в пункт Wipe Reset, а з нього в Wipe all data. В результаті виконання цього кроку з пристрою видаляються всі особисті дані і файли, а настройок встановлюються заводські налаштування.
 • Перезавантажити телефон і включити його в звичайному режимі.
 • Повернути в свої слоти сімку і карту пам’яті. Графічний ключ зник, при необхідності його можна встановити заново.
READ  Як прибрати субтитри на телевізорі Sony

Як скинути блок введення пароля

У ситуації, коли кілька разів був введений невірний пароль, на дисплеї телефону з’являється повідомлення про перевищення спроб входу і тимчасового блокування введення нових варіантів ключів.

Це може статися і без відома користувача, наприклад, при випадковому натисканні в кишені або ігор дітей. Час такого обмеження може тривати від кількох годин до кількох днів.

Якщо правильний пароль відомий, то не варто чекати закінчення терміну дії обмеження. Достатньо зателефонувати на телефон Xiaomi і відповісти на дзвінок.

Потім згорнути вікно поточного розмови і знайти в головному меню функцію відключення пароля. Важливий нюанс: для розблокування потрібно ввести правильну комбінацію, без неї відключення цієї функції безпеки неможливо. Після того, як маніпуляції закінчені, можна завершити розмову і використовувати телефон без обмеження функціонала.

Що робити, якщо ви забули графічний ключ Xiaomi, а доступ до телефону потрібен терміново

Відразу скажу. легких шляхів немає. Захист на те і захист, щоб її не можна було зламати і отримати доступ до особистих даних власника.

Я опишу три способи скидання, але кожен з них має на увазі повне видалення призначених для користувача даних:

 • За допомогою меню «Fast Boot» з самого смартфона
 • За допомогою сервісу Google і додатки «Find My Device»
 • За допомогою хмарного сервісу Xiaomi і Mi аккаунта

Як створити графічний пароль на телефоні Xiaomi для блокування пристрою

З доступних методів захисту Xiaomi від сторонніх людей графічний пароль найбільш надійний метод. Відбитки пальців не завжди зручні, особливо в холодну пору року, коли руки в рукавичках. Ідентифікація по обличчю страждає від тих же проблем: довго, залежить від освітлення, а якщо ви одягнули окуляри або капелюх телефон вас не дізнається.

Щоб створити графічний пін-код увійдіть в «Налаштування», знайдіть там пункт «Блокування і захист». Серед опцій виберіть меню «Захист пристрою». Тепер натисніть на кнопку «Спосіб захисту», виберіть «Графічний ключ» і дотримуйтесь вказівок на екрані. Якщо все пройшло успішно, при розблокування телефону ви побачите спеціально вікно для введення графічного ключа, яке виглядає наступним чином. Якщо ви забули графічний ключ і намагаєтеся його згадати, перебираючи схожі варіанти, через кілька спроб телефон Xiaomi попередить вас про те, що підозрює в вас зловмисника і заблокує можливість введення пароля на кілька хвилин.

Кожна наступна помилкова спроба збільшить час блокування. Тому якщо ви вже зробили 7 спроб, але ключ так і не згадали, не потрібно продовжувати, можна домогтися того, що телефон заблокується на добу і навіть довше.

Якщо забули графічний пароль можна його скинути за допомогою сервісу i.Mi.com

i.Mi.com. це власний хмарний сервіс Xiaomi, який дублює Google, але робить це своїми силами, а значить, багатьом він може бути зручніше.

Redmi 7. Как снять пароль. Забыл пароль Redmi 7. Обход пароля

Доступ до i.Mi.com можливий тільки в тому випадку, якщо ви на телефоні реєстрували Mi аккаунт і були через нього ідентифіковані.

На доступному пристрої запустіть браузер і введіть в адресний рядок: «https://i.Mi.com», після чого вам відкриється привітальна сторінка хмарного сервісу Mi, де авторизуйтесь під Mi аккаунтом.

Тепер нас цікавить пункт меню «Пошук пристрою», який позначений іконкою карти. Натисніть на нього, і ви потрапите в меню пошуку втраченого апарату. У правому верхньому куті екрану з’явиться повідомлення зі списком телефонів, які закріплені за вашим Mi аккаунтом. Якщо серед них є той, на якому необхідно скинути графічний ключ, вибирайте його. Звичайно, він повинен при цьому бути підключеним до інтернету. У тому ж правому верхньому кутку з’явиться нове меню, в якому нас буде цікавити кнопка «Очистити дані», вибирайте її і слідуйте подальшим вказівкам. Повернутися до змісту

Що робити, якщо забув графічний пароль на телефоні Xiaomi, як його скинути?

Скидання графічного ключа за допомогою функції «Find My Device» від Google

Видалення даних з пам’яті Xiaomi для скидання пароля можливо здійснити віддалено в тому випадку якщо ви втратили телефон або його вкрали.

Зараз я не буду розповідати про те, що робити якщо телефон Xiaomi загублений, але ви пам’ятаєте пароль. Нас цікавить тільки скидання, а тому відразу перейдемо до опису процесу.

Забыл ПАРОЛЬ На Xiaomi ? НЕ ВОЛНУЙСЯ ЕСТЬ РЕШЕНИЕ

Для працездатності цього методу Xiaomi повинен вже бути підключений до Google аккаунту. Якщо ви користувалися сервісами цієї компанії на телефоні, такими як Gmail, YouTube або Chrome, швидше за все, дані облікового запису в пам’яті смартфона є. Апарат повинен бути підключений до інтернету.

З будь-якого доступного пристрою, підключеного до інтернету, запустіть браузер і введіть в адресному рядку наступне: myaccount.google.com/find-your-phone Вам буде запропоновано ввести логін і пароль від аккаунта Google. Вводите його (дуже сподіваюся, що цей пароль ви пам’ятаєте), після чого побачите список пристроїв, які закріплені за членством. У моєму випадку у мене є лише телефон Mi 5. Вибирайте те пристрій, на якому необхідно скинути ключ і натискайте не його. Нам покажуть нове меню, в самому низу якого є пункт «Видаліть всі дані з пристрою». воно то нам і потрібно. Натискайте і дотримуйтесь подальших вказівок. Тепер, навіть якщо ви втратили апарат, або його вкрали, хоч ви і не повернете його собі, можете бути впевненими в тому, що всі ваші особисті дані успішно видалені і ніхто ніколи не отримає до них доступ. Ну, і пароль також був вилучений за компанію.

Що таке графічний пароль?

Графічний пароль. аналог звичайного пароля, який був створений для зручності введення на мобільних телефонах з сенсорним екраном.

Відмітна особливість. немає необхідності в запам’ятовуванні і введенні букв, цифр і спеціальних символів. На екрані з’являється набір точок, з’єднання яких в особливій послідовності і є паролем. Цей метод дуже зручний швидкістю і безпомилковістю введення. У нього висока надійністю за умови, що власник не полінувався і з’єднав не три крапки, а десять. В цьому випадку підібрати його і розблокувати Xiaomi без відома власника майже неможливо.

Чи можливий повний безпечний скидання графічного пароля на смартфонах Xiaomi без втрати даних або доступу до них?

Мушу вас розчарувати, але якщо ви забули пароль, то немає безпечних методів його відключення і збереження доступу до особистої інформації. Так, можна змусити телефон забути про нього, але тільки за допомогою повної очисти пам’яті або зміною прошивки, що ще складніше, а результат той же.

Перш ніж слідувати подальшим інструкціям я вам рекомендую постаратися відволіктися від спроб згадати потрібну форму візерунка для розблокування, подивитися серію улюбленого серіалу, пограти на комп’ютері в ігри або помити посуд.

Справа в тому, що графічний малюнок ми запам’ятовуємо автоматично, але неусвідомлено, з цієї причини, якщо відволікти свідомість чимось, а потім спробувати ввести пароль автоматично, будучи абстрактним, висока ймовірність того, що рука сама намалює правильний візерунок і Xiaomi розблокується. Таким чином я вводжу паролі для своїх поштових акаунтів або месенджерів, якщо я не думаю про це, руки самі набирають правильні літери і цифри за допомогою механічної пам’яті, але варто мені про це задуматися, як відразу ж виникнуть помилки при введенні, і замість однієї спроби мені доведеться робити дві або навіть три, за умови, що я прекрасно пам’ятаю і знаю що потрібно вводити.

Упевнений, багатьом допоможе рада. відволіктися. Але робити це потрібно чесно, тобто не робити вигляд, що дивитеся телевізор, а дійсно його дивитися. включіть те, що вам цікаво, а не новини або передачу «На добраніч, малята». Тільки те, що цікаво, по-чесному відволікає.

Скидаємо блокування телефону за допомогою «Fast Boot»

Цей метод підійде в тому випадку, коли ви самі власник Xiaomi, тримайте його в руках, але ніяк не можете згадати пароль.

Всі особисті дані будуть видалені в процесі скидання (фото, відео, повідомлення, пошта, замітки, музика).

Вимкніть телефон. Після того, як очиститься екран, зачекайте близько 10-15 секунд, щоб операційна система завершила всі процеси. Натисніть і утримуйте клавіші «Збільшити гучність» і «Харчування» протягом 10 секунд.

На екрані з’явиться логотип завантаження меню «Fast Boot». Дочекайтеся повного завантаження, після чого ви побачите меню з трьох пунктів. Нам необхідний пункт «Wipe Data». Навігація по меню відбувається за допомогою клавіш «Збільшити гучність» і «Зменшити гучність», підтвердження вибору здійснюється за допомогою клавіші «Харчування». Виберіть пункт «Wipe Data», підтвердіть вибір і чекайте закінчення процесу.

Після завершення Xiaomi автоматично перезавантажиться, скидання був успішно здійснений, але при цьому пішла вся інформація з пам’яті апарату. Але немає лиха без добра. тепер ви знову отримали доступ і можливість повноцінно працювати зі смартфоном.

BETATECH.COM.UA 2021