Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як розблокувати захищену папку на Samsung

Table of Contents

режим енергозбереження

розблокувати, захищену, папка, samsung

Основною особливістю даного режиму стала можливість зміни роздільної здатності дисплея. Спочатку Galaxy Note 7 працює при QHD-дозволі, однак програмно його можна змінити до FullHD або HD. Це не вплине на енергоспоживання дисплея, проте спростить життя графічному процесору.

Apple Arcade вже доступний, на три дні раніше, як зареєструватися зараз

Ігровий сервіс, запуск якого запланований на четвер, тепер доступний в публічній бета-версії iOS 13.

S Pen

Нової функцією S Pen стала можливість створення 15-секундних GIF-зображень. Процес створення такого зображення показаний на відеоролику вище.

Гмаіл тепер дозволяє блокувати зображення на iPhone і iPad

Поштовий сервіс Google також може сканувати зображення на наявність підозрілого вмісту, перш ніж ви їх побачите.

підтримує стандарт Wi-Fi 6. Ось чому це важливо

iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max. новітні телефони, які підтримують з’єднання Wi-Fi 6-го покоління. Ось що ви повинні знати про це.

Як зробити резервну копію iPhone, коли iCloud цього не дозволяє

Серйозно, чому ви не бекап важливі речі?

Оновлення MacOS Catalina вбиває деякі додатки. Ось що ви можете зробити

32-розрядні додатки більше не будуть підтримуватися в новій версії MacOS.

пиловологозахисту

Galaxy Note 7 став першим смартфоном в Note-лінійці з пиловологозахисту IP68. Крім того, таким захистом може похвалитися і перо S Pen. Іншими словами, тепер користуватися пером можна навіть в душі і під водою.

Захищена папка з даними в смартфоні Samsung

Хочете закрити від сторонніх очей свої фото, відео та інші файли, що зберігаються в пам’яті телефону? У смартфоні Samsung для цієї мети функціонує ціле додаток. “Захищена папка“.

Розглянемо налаштування захищеної папки і особливості її використання.

Як активувати захищену папку

Як додати файли в захищену папку

 • Відкриваємо додаток “Захищена папка”, а потім тиснемо кнопку “Додати файли”.
 • Вибираємо тип файлу, відзначаємо їх галочками і в самому верху тиснемо “Готово”.
 • Потім вибираємо “Перемістити”, щоб файл був переміщений в захищену папку або “Копіювати”, щоб він залишився і в поточному відкритою папці.
 • Аналогічно, при додаванні додатків в приховану папку створюється захищена копія додатку.

Переміщення прихованих файлів назад

 • У додатку “Захищена папка” переходимо до відповідної категорії і вибираємо переміщуваний файл, щоб він відкрився.
 • Справа вгорі тиснемо “⁞”, а потім вибираємо “Перемістити з Захищеної папки”.
 • Щоб видалити програму з прихованою папки виберіть пункт “Редагувати додаток” відзначте необхідні і натисніть “Видалити”.

Щоб переглянути приховані файли досить відкрити програму “Захищена папка” і перейти до відповідної категорії.

Дані з захищеної папки неможливо передати на інший пристрій.

При спробі злому смартфона (внесення змін до його програмне забезпечення) захищена папка автоматично блокується.

Де може стати в нагоді

Щоб зрозуміти, як можна використовувати приховану папку, досить згадати, що представляє собою сучасний смартфон для більшості людей. Тут зберігаються рецепти улюблених страв і замітки на день. Фотографії та відеозаписи рідних і близьких людей або навіть інтимного характеру. Документи, особисті дані, банківські номери, карти, паролі від облікових записів в різних соціальних мережах, сервісах. Телефон. невід’ємна повноцінна частина життя, і буде в кращому випадку неприємно, якщо їй заволодіє хто-небудь. Навіть просто передаючи телефон для перегляду фотографій з відпустки колезі по роботі, відразу після потрапляння гаджета в інші руки стає незручно: раптом людина зверне галерею і побачить на робочому столі якусь програму або занадто швидко перегорне до фотографій, які він ніяк не повинен побачити. Ці думки не дають спокою навіть при знаходженні в безпосередній близькості з людиною.

READ  Екран не працює Samsung

Часто при перетині кордонів країн цензура зобов’язує працівників митниці перевіряти смартфони приїжджих. Будь-яка людина має право відмовити, а будь-який митник може не пропустити його в свою країну або направити запит до вищих інстанцій. Навіть якщо відразу ж передумати і все-таки передати гаджет на перевірку, підозр буде більше і вишукувати там що-небудь будуть більш досконально. Прихована папка дозволить без побоювань і зволікань передати пристрій для перевірки і бути впевненим, що нічого особистого там не знайдуть.

Це короткий освіження пам’яті для тих, хто при прочитанні заголовка не зміг відразу згадати, а що і від кого, власне, приховувати, нічого важливого же начебто немає. Ключове слово. «начебто». Вище вже говорилося, що люди звикли, та й простіше не замислюватися про безпеку, покладаючись на мінімальні кошти у вигляді пароля на весь пристрій. Але якщо пароль є, то його можуть виманити, а сканер відбитку пальців використовувати примусово. Якщо ж зловмисник не знайде на смартфоні нічого підозрілого, цікавого, то і шукати далі він не стане. Головне. не забути приховати папку.

Як включити захищену папку на Samsung

Додаток не потрібно завантажувати або встановлювати, воно йде як стандартне програмне забезпечення операційної системи. Потрібно просто активувати її і додати туди свої файли. Для цього необхідно:

 • знайти в меню додатків програму «Прихована папка». Можна скористатися пошуком;
 • в короткому описі натискати «Далі» або «Пропустити». Коли з’явиться кнопка запуску, натиснути на неї;
 • увійти в обліковий запис Samsung. Якщо його немає, то потрібно створити. Він необхідний для роботи у всіх фірмових додатках компанії. Зробити це можна в додатку, через настройки або на сайті компанії;
 • натиснути кнопку підтвердження;
 • вибрати спосіб захисту. Придумати пароль або пін-код, які складно підібрати, але легко запам’ятати.

Тепер можна почати користуватися захищеної папкою. Іноді потрібна настройка знаходиться в розділі «Біометрія та безпека». Залежить від версії прошивки і моделі смартфона.

Щоб зайти, потрібно натиснути на значок і ввести пароль. Знизу з’являться кнопки для додавання файлів і програм. Щоб прибрати додаток з захищеної папки, потрібно затиснути значок і натиснути кнопку видалення.

У верхньому правому куті вертикальне три крапки, після натискання на яке відкриється невелике меню, де можна закрити папку (для входу потрібно знову ввести пароль), змінити зовнішній вигляд і назву значка на робочому столі, перейти до налаштувань, а також кнопка зв’язку з технічною підтримкою.

Видалення захищеної папки

Щоб видалити захищену папку на Samsung, потрібно:

 • натиснути на вертикальне три крапки;
 • вибрати настройки;
 • перейти до додаткових;
 • внизу тапнуть по кнопці видалення;
 • у спливаючому вікні підтвердити видалення, погоджуючись з перенесенням даних в пам’ять апарату.

Увага! Дані не втечуть з пристрою, а перенесуться туди, де вони знаходяться зазвичай. на робочий стіл, в галерею і так далі.

Використання захищеної папки на телефоні Samsung

Перехід життя в цифровому просторі вже давно перестав здаватися атрибутом фантастичної літератури. Сьогодні багато особисті дані, паролі і взагалі вся інформація про людину в тому чи іншому вигляді є в інтернеті або, як мінімум, в електронному форматі. Вони потрібні різним компаніям для ідентифікації своїх клієнтів і захисту їх від шахраїв. При цьому організація, яка запитує особисті дані, бере на себе відповідальність за збереження інформації про клієнта. У зв’язку з цим люди звикли, що боятися їм нічого: все їх гаджети надійно захищені, а комп’ютер зламати складно, та й нема чого там особливо шукати.

Тому на смартфоні зберігаються файли, які можуть привести до сумних наслідків при попаданні не в ті руки, а зловмисники цим користуються. Для спрощення процесу захисту від сторонніх Samsung в своїх телефонах на Android розробила додаток «Захищена папка». Це простий, але водночас функціональний метод збереження цінних даних в безпеці.

READ  Як розблокувати Samsung А30 якщо забув пароль

Що це таке

Як випливає з назви, це просто папка, яка знаходиться на робочому столі. Вона нічим не вирізняється з-поміж інших значків. Її можна заховати в купі інших кнопок, перейменувати або зовсім приховати. В останньому випадку вона буде доступна тільки при здійсненні деяких маніпуляцій, які розкривають її існування. Для того щоб увійти в неї, необхідно ввести пароль або налаштувати розблокування за біометричними параметрами. сканер відбитку пальців або особи.

Всередині може знаходитися все що завгодно. від простих текстових файлів до цілих додатків, які будуть доступні тільки з цієї папки. Причому вони будуть зникати зі звичайного робочого столу. Система створює копію програми для прихованого режиму, де будуть свої настройки, своя історія пошуку в браузері, акаунти.

Як приховати захищену папку

Зробити це можна двома способами. Перший. деактивувати захищену папку в панелі повідомлень. Для цього необхідно опустити шторку і знайти відповідну кнопку.

Другий спосіб приховає папку разом з кнопкою на панелі. Для цього необхідно перейти до налаштувань програми та знайти відповідний пункт. В такому випадку зробити папку видимої можна буде, тільки знову активувавши її в налаштуваннях.

Якщо забув пароль

Забувати пароль вкрай небажано. Якщо відновити доступ до телефону в цілому і скинути пароль можна за допомогою облікового запису Google, то захищена папка так просто не відкриється. Для того щоб потрапити в неї, потрібен тільки пароль або графічний ключ, який був придуманий на старті. Для надійності не варто вигадувати щось надто складне. Якщо є можливість записати пароль кудись таким чином, щоб навіть при виявленні не було зрозуміло, що це за набір символів, то є сенс зробити відповідну замітку. Хоча це сильно підірве захист в будь-якому випадку.

Підсумок: якщо забув пароль від захищеної папки, то подивитися її вміст не можна.

Використовувати захищену папку можна на всіх смартфонах компанії Samsung під управлінням Android, починаючи з бюджетних A01-A50 і закінчуючи топової лінійкою Galaxy S.

Як розблокувати екран блокування на Samsung Galaxy

Як розблокувати екран на телефоні Samsung віддалено

Якщо ви забули пароль блокування екрану, ви також зможете віддалено розблокувати заблокований екран телефону Samsung Galaxy інтернет-сторінці «Знайти мій мобільний телефон можете». Тут ви дізнаєтеся, як віддалено розблокувати заблокований екран телефону Samsung на вашому комп’ютері.

Перейти до Відшукати мій мобільний сторінка інтернету: http://findmymobile.Samsung.com і увійти, використовуючи дані власного облікового запису Samsung.

Після вдалого входу в свій обліковий запис Samsung найдітеРазблокіровать мій екран »На головній сторінці та натисніть на неї.

Натисніть «Відімкнути», щоб розблокувати екран телефону.

Оберіть OK Коли ви отримуєте на власному комп’ютері Повідомлення про те, що ваш екран розблоковано, ви зможете віддалено розблокувати екран телефону Samsung на комп’ютері.

Використання захищеної папки на телефоні Samsung

Перехід життя в цифрове місце вже давно перестав здаватися атрибутом запаморочливою літератури. Зараз багато особисті дані, паролі і взагалі вся інформація про людину в тому чи іншому вигляді є в інтернеті або, як мінімум, в електричному форматі. Вони необхідні різним компаніям для ідентифікації своїх клієнтів і захисту їх від шахраїв. При цій організації, яка запитує особисті дані бере на себе відповідальність за збереження інформації в клієнті. У зв’язку з цим люди звикли, що бояться їм нічого: все їх девайси міцно захищені, а комп’ютер зламати важко, ну і нічого там особливо знаходити.

Тому на телефоні зберігаються файли, які можуть привести до сумних наслідків при попаданні не в то руки, а Лиходій цим користуються. Для спрощення процесу захисту від сторонніх Samsung у власних телефонах на Android розробила додаток «Захищена папка». Це звичайної, але відразу багатофункціональний спосіб збереження даних в безпеці.

Де може стане в нагоді

Щоб усвідомити, як можна використовувати приховану папку, досить згадати, що представляє собою сучасний телефон суспільства людей. Тут зберігаються рецепти улюблених страв і замітки в день. Фото і записи рідних і близьких людей або навіть інтимного характеру. Документи, особисті дані, банківські номери, карти, паролі від облікових записів в різних соц мережах, сервісах. Телефон. невід’ємна справжня частина життя, і їй буде в найкращому разі неприємно, якщо їй заволодіє хтось. Навіть просто передаючи телефон для перегляду фото з відпустки співробітника по роботі, відразу після потрапляння девайса в інші руки стає ніяково: раптом людина зверне галерею і побачить на столі якусь програму або дуже стрімко перегорне до фотографій, які він ніяк НЕ повинен побачити. Ці думки не дають спокою навіть при знаходження в безпосередній близькості з людиною.

READ  Samsung як перенести фото на карту пам'яті

Це короткий освіження пам’яті для тих, хто при прочитанні заголовка не зможу відразу згадати, а що і від кого, фактично, приховувати, нічого принципового ж начебто немає. Ключове слово. “начебто”. Вище вже говорилося, що люди звикли, ну і простіше НЕ думати про безпеку, покладаючись на малі кошти у вигляді пароля на весь пристрій. Але якщо пароль є, то його можна виманити, а сканер відбитку пальців використовувати примусово. Якщо ж Злодій НЕ відшукає на телефоні нічого підозрілого, захоплюючого, то і знаходити далі він вже не стане. Головне. не забули приховати папку.

ЗАЩИЩЕННАЯ ПАПКА НА android GALAXY A5

Файл або папка бути не може бути видалена так, як відкрита в іншій програмі

Якщо Windows видає повідомлення про те, що файл або папка бути не може бути видалена так, як відкрити в інший програмі, запам’ятайте назва програми і виконати наступні дії:

Натисніть кнопок «Windows r».

У вікні виконати введіть resmon.Exe і натисніть Enter.

Как создать скрытую папку на смартфоне Samsung Galaxy S20 FE / Папка Knox

На вкладці переглядає програму, що заважає видаленню. Виділити її правою кнопкою миші і обрати «Завершити процес». Повторіть цей крок якщо на вкладці Огляд пару раз буде повторюватися ім’я програми.

Після чого, додати знову видалити файли.

Якщо у вас не вийшло, видаліть файли або папки Використовуючи Описані методи, опишіть вашу ситуацію і задавайте питання в коментах.

Як видалити файл або папку, які НЕ видаляються, захищені від запису або до них не маєте доступу?

Ви не зможете на сто відсотків видалити папку або кілька файлів з комп’ютера або ноутбука? Windows видає повідомлення про помилку доступу? Це може відбуватися по Самим різних причин під час видалення, редагування або перезапису файлів. Читайте, Як видалити файл або папку, які НЕ видаляються через від запису, відсутності доступу, зараження вірусом або відкриття файлу в невідомій програмі.

Пріоритет: абсолютна безпека

Лінійка Samsung Galaxy S10 відмінно підходить для тих, хто хвилюється про збереження секретних даних або вживає секретних даних завдань. наприклад, для бізнес-переговорів. Флагман Samsung виводить захист інформації на новий рівень: крім платформи Samsung Knox і на апаратному рівні для зберігання ключів до мобільних сервісів, девайси отримали до того ж ультразвуковий сканер відбитків пальців, інтегрований в екран.

 • Для зняття блокування телефону найнадійнішу з доступних опцій. ультразвукової відбиток пальця. До речі, він працює навіть при наклеєною плівці / захисному склі. в разі, якщо ви використовуєте сертифіковані девайси Samsung Крім того, ультразвуковий сканер відбитків пальців першим в світі сертифікований FIDO Alliance Biometric Component.
 • Убезпечити себе в разі втрати або крадіжки телефону. на цей випадок професіонала Samsung підготували окреме управління.
 • Використовуйте додаток Захищена папка для додаткового захисту принципових файлів і інформації.

Зазвичай флагмани Samsung високо оцінюються професіоналами Роскачества: Samsung Galaxy S10, S10 і S10e займають 1-е, 2-е і третє місця в рейтингу найкращих телефонів 2019 року, Galaxy NOTE 9 знаходиться на четвертому. З ТОП-10 пристроїв 2019 року, на думку Роскачества, 7 рядків займають флагманські пристрої Samsung.

Як приховати захищену папку

Зробити це можна 2-ма методами. 1-ий. деактивувати захищену папку в панелі сповіщень. Для цього потрібно опустити шторку і відшукати відповідну кнопку.

2-ий метод приховає папку разом з кнопкою на панелі. Для цього потрібно перейти до налаштувань програми та відшукати Відповідний пункт. В такому випадку зробити папку видимої можна буде, тільки активувавши її в налаштуваннях.

BETATECH.COM.UA 2022