Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як роздати інтернет на Xiaomi redmi

Table of Contents

Как раздавать Wi-Fi на Xiaomi Redmi 8 — Портативный хот-спот

Xiaomi не роздає інтернет по Wi-Fi, як виправити

На смартфонах Xiaomi (Redmi) є вбудована функція роздачі інтернету по Wi-Fi, який сам телефон отримує по мережі, не важливо якого покоління.

Суть її полягає в тому, що при активації роздачі інтернету телефон перетворюється в точку Wi-Fi, до якої можуть підключити до шести абонентів. Але чим більше до смартфону підключено клієнтів, тим нижче загальна швидкість передачі даних і якість зв’язку.

У переважній більшості випадків функція на Xiaomi працює нормально, але іноді з невідомої причини роздача припиняється без повідомлення, або виведення попередження, або повідомлення про помилку.

І тут ми стикаємося з дуже неприємною ситуацією, яка полягає в операційній системі Android, але головне, в призначеній для користувача оболонці MIUI.

Інтерфейс сучасних телефонів проектується головним чином для споживання і використання його непідготовленими людьми без глибоких технічних знань, а значить, він максимально спрощений, і переважна більшість налаштувань і функцій віддано на відкуп автоматиці.

Як роздати мобільний інтернет на Xiaomi

Перш за все, переконайтесь, що телефон здатний самостійно виходити в інтернет по стільниковому зв’язку з відключеним модулем Wi-Fi.

Після чого відкрийте загальні настройки, знайдіть пункт «Точка доступу Wi-Fi». Увійшовши в неї нас цікавить рядок «Налаштування точки». У рядок «SSID» введіть ім’я нової мережі, до якої будуть підключатися інші люди. У рядок «Пароль» введіть дані для підключення, намагайтеся вибрати комбінацію букв і цифр складніше, щоб було важко зламати з’єднання і зробити злодіяння в вашу сторону. Опція «Захист» рекомендується «WPA2-Personal». «Ідентифікація» повинна бути встановлена ​​як на скріншоті. Все, тепер поверніться в попереднє меню і активуйте перемикач «Точка доступу Wi-Fi». Через кілька секунд на інших пристроях в списку доступних Wi-Fi мереж має з’явитися назва, які ви тільки що задали, залишиться лише до неї підключитися.

Що робити, якщо не працює точка доступу Wi-Fi на Xiaomi

Автоматизація, це добре, але, якщо щось ламається, виправити це майже ніяк неможливо.

Теж саме стосується і нашого випадку, нижче я опишу кілька дій, які можуть здобути ефект і відновити роздачу інтернету по Wi-Fi, але не варто сильно на це сподівається.

Раздать интернет на Xiaomi/Точка доступа Wi-Fi на Сяоми ANDROID MIUI

 • Перезавантажте смартфон. Це найперше, що потрібно робити при будь-яких проблемах з Xiaomi, якщо ви підозрюєте програмні помилки на будь-якому рівні, будь то прошивка, ОС або якийсь додаток;
 • Вимкніть і заново дозволите роздачу. Іноді допомагає повторний запуск функції роздачі;
 • Переконайтеся, що немає обмеження на трафік. Це робиться в налаштуваннях точки доступу, називається «Одноразовий ліміт трафіку». Можливо, він був перевищений, тому для підключився пристрої роздача перервана;
 • Переконайтеся, що на Xiaomi є інтернет. Перевірте, що сам смартфон може використовувати інтернет через стільникову мережу, без роздачі його по Wi-Fi. Якщо його немає, перевірте, чи не вичерпали ви ліміти тарифу стільникового оператора, або гроші на рахунку;
 • Якщо на Xiaomi встановлено кілька SIM-карти, переконайтеся, що для роботи з інтернетом обрана правильна карта, з потрібним тарифом, лімітом і можливістю підключитися до мереж 4G.

Ось і все, що ми, як користувачі, можемо зробити, якщо Xiaomi не дає інтернет, більше ніяких можливостей у нас немає. Якщо ви спробували все, що я запропонував вище, і інтернету все ще немає, залишається три шляхи, кожен з яких незручний по-своєму:

 • Перепрошити смартфон, нехай і на ту ж саму версію прошивки, але на її повну версію. Це допоможе уникнути можливих помилок, які могли виникнути при оновленні по повітрю. Зробити це можна через три точки;
 • Дочекатися нової версії прошивки, де, ймовірно, виправлена ​​ця помилка;
 • Відкотитися до заводського стану. Будьте пильні, всі дані будуть видалені: фото, музика, відео, документи. Перед скиданням створіть резервні копії всіх важливих файлів з телефону або на комп’ютер, або в хмару.

Як роздати інтернет на Xiaomi (Redmi) через Wi-Fi або USB

При активному використанні мережі іноді виникає бажання роздати інтернет через смартфон Xiaomi (Redmi), але не очевидно, як це зробити, хоча, інтуїція підказує, що рішення має бути простим.

Почасти так і є, однак, перед тим як ділитися інтернетом, уважно почитайте свій тариф стільникового оператора, доступом до якому ви хочете поділитися. Переконайтеся, що у вас достатній запас трафіку, щоб не опинитися потім в боргах перед оператором.

З смартфона Xiaomi роздавати можливо двома способами:

Як роздати інтернет по USB через Xiaomi

Переконайтеся, що використовуєте оригінальний USB кабель, це важливо, тільки він забезпечує стабільне підключення до комп’ютера або ноутбука, або не оригінальний, але хороший, повноцінний. Я про це говорю, тому що у мене на руках є USB провід, ідеально виглядає, але годиться він тільки для зарядки, дані по ньому передати неможливо через конструктивних особливостей.

Підключіть USB кабель до комп’ютера і до телефону Xiaomi, після чого зайдіть у налаштування гаджета і знайдіть рядок «Точка доступу Wi-Fi». Так, я розумію дивина розміщення установок USB модему тут, раніше вона була доступна в меню «Підключення і загальний доступ», але на поточній прошивці 11.0.3.0 вона переїхала під дах Wi-Fi. Знайдіть рядок «USB-модем», вона повинна бути доступною для активації, а в рядку стану повинна бути напис «USB підключено, перевірте доступ». Це означає, що комп’ютер готовий до прийому інтернету з телефону. Після активації функції на комп’ютері з’явиться запит на підключення до нової мережі, погоджуйтеся, і ось уже ви можете користуватися мобільним інтернетом з Xiaomi на PC.

Як роздати інтернет за допомогою Wi-Fi на Xiaomi

В цьому ж меню знайдіть рядок «Точка доступу Wi-Fi», активуйте її. Тепер увійдіть в меню «Налаштування ТД». У рядку «SSID» введіть ім’я Wi-Fi мережі, до якої будуть підключатися інші пристрої, для отримання інтернету. У рядку «Пароль» задайте той пароль, який повинні будуть вказати спільні пристрої, щоб встановити безпечне з’єднання. Підключайтеся, і користуйтеся гнучкістю Xiaomi, яка дозволяє ділитися інтернетом різними методами.

READ  Перенесення на Samsung з іншого телефону

Як підключити смартфон в якості USB-модема?

Цей метод підійде для роздачі мобільного інтернету зі телефону на комп‘ютер:

Потрібно підключити телефон USB-кабелем до PC (краще підключати незвичайним кабелем. Це може влият на швидкість з’єднання); Заходимо в «Налаштування», тиснемо на пункт меню «Додатково»;

На комп’ютері з’явиться нове з’єднання в мережевому підключенні;

Натискаємо правою кнопкою миші іконка «Підключення по локальній мережі» і в показаному меню обираємо пункт «Включити»; Ура! Ви роздали мобільний веб з телефону засобом підключення по кабелю.

заміна дисплея

Поломка екрану, тріщини або на сто відсотків неробочий екран. животрепетні випадки. На вашому пристрої Не було захисного скла, ви зможете поміняти сам екран.

Перед підміною екран слід прогріти екран особливими будівельним феном.

 • Після зняття акумулятора Вийміть мікросхему зверху і зелену плату.
 • У новий екран необхідно переставити наступні елементи зі старенькою: передню камеру, вібромотор, бічні кнопки (гучність, включення) і динамік.
 • Після перенесе все шлейфи з колишнього монітора на новий.
 • Зніміть захисну плівку.
 • Перевірте наявність всіх деталей на новенькому будинку.
 • Зберіть телефон, діючи в оборотну зворотний.

Роздайте інтернет через Bluetooth

Як і у випадку з Wi-Fi, цей варіант підходить для ноутбуків і планшетів. Щоб роздати веб з вашого Xiaomi через Bluetooth, зробити наступне:

 • Відкриваємо «Налаштування» телефону;
 • У розділі «Бездротові мережі» відкриваємо «Додаткові функції» та активуємо пункт «Bluetooth-модем»
 • Зараз на комп’ютері необхідно назвуть по блакитний іконку Bluetooth і обрати пункт «Додавання пристрою Bluetooth»:
 • Додаємо пристрій:
 • Вибираємо Відповідний пункт:
 • Посеред переліку доступних пристроїв знаходимо наш Xiaomi:
 • На дисплеї телефону з’явиться захисний код. натискаємо «Підключити» Такий же код відображається і на дисплеї вашого PC. тут також натискаємо «Підключитися»:
 • Готово:

Роздача інтернету через Bluetooth налаштована. На PC показано висвітиться повідомлення про те, що пристрій готовий до використання.

як роздати інтернет з телефону Xiaomi

Як роздати веб зі телефону Xiaomi? Є три варіанти це зробити: через USB, Wi-Fi або Bluetooth. У цьому випадку головне, щоб у вас в тарифі були зайві мегабайти, а ще краще. безліміт. Давайте детальніше розберемо всі варіанти:

як роздати інтернет з телефону Xiaomi

Наявність в телефонах таких модулів як Bluetooth і Wi-Fi дає можливість ділитися іншими користувачами Не тільки медіафайлами, та й роздавати веб. Роздає інтернет-пристрій може бути підключений до мережі Wi-Fi, або ж передача даних може здійснюватися просто через протоколи стільникового зв’язку (3G або LTE). Якщо потрібно НАДАТИ доступ у «всесвітню павутину» ноутбуки або PC, надійніше буде використовувати USB-підключення.

Сучасні телефони хороші тим, що все потрібне для роздачі інтернету на пов’язані з ними пристрої вже є, що називається, «з коробки». Досить навіть виконати кілька дій, в будь-якому місці можна вийти в глобал з друге пристроїв. телефону, планшета, ноутбука і PC.

Використання смартфона Xiaomi як USB модему

2-ий метод більш «колгоспний». Чому, запитаєте Ви? Хоча б тому що для нього необхідно використовувати USB-кабель як в старі добрі часи, коли ще не було сховищ, великій швидкості передачі даних і інших з вас (покоління молодшого віку) може бути тільки чули або читали

З вищесказаного Ви вже зрозуміли, для даного методу Вам знадобиться комп’ютер і USB (USB) кабель. Само собою рекомендується використовувати унікальний кабель, Який Ви зможете використовувати тільки для зарядки Вашого телефону.

Отже, настройку підключення Сяомей як модем через USB починаємо з телефону:

 • Підключайте телефон USB кабелем до PC;
 • Потім тиснемо «Налаштування»;
 • “Додаткові функції”;
 • Вибираємо USB. модем, перетягуючи повзунок в положення “On”.

Якщо все в порядку Ви сіру напис «підключена» під активацією USB. модему. Також потягнувши шторку повідомлень на головному екрані ви побачите сповіщення «Включено режим модему». Натиснув на повідомлення розкриється настройка. Як її зробити Ви зможете прочитати вище в розділі «Налаштування точки доступу».

 • Клацай лівою кнопкою миші по значку «Мережа» (Windows 8, 10);
 • Тут Ви бачите «Підключення по локальній мережі». підключений.

Для відключення телефону як модему від комп’ютера робимо наступне:

 • Тягнемо шторку на робочому столі;
 • Тиснемо «Відключити».

Інтернет через USB-кабель

Метод підходить для роздачі з мобільного пристрою на PC або ноутбук, при цьому процес буде витрачати мінімум заряду акумулятора, також підключення буде більш спокійним.

Підключаєте засобом USB-кабелю телефон до PC або ноутбука, в показаному меню на телефоні вибираєте «Зарядка цього пристрою».

Краще використовувати USB-кабель від виробника (унікальний), тому що це може влият на швидкість інтернет-з’єднання.

Якщо телефон раніше НЕ підключені до апарата, то спочатку буде проведений процес установки потрібних драйверів, після операційна система пізнає телефон і можна продовжити роботу.

Опускаємо шторку, включаючи інтернет-з’єднання. Переходьте в «Налаштування». “Додаткові функції”. «USB-модем».

На комп’ютері (ноутбуці) в мережевому підключенні виникає нове з’єднання. Правою кнопкою миші клацаємо по іконку «Підключення по локальній мережі» виникає меню, де вибирає пункт «Включити». підключення встановлено.

Роздача інтернету через Wi-Fi

Xiaomi вміє працювати і як роутер, надаючи бездротових пристроїв доступ до глобальної мережі. Для цього потрібно:

 • Перейти в «Налаштування».
 • Вибрати «Точка доступу Wi-Fi».
 • Клікнути на розділ «Точка доступу (тут буде вказана модель пристрою)».

Щоб захистити мережу від сторонніх підключень, необхідно вручну виставити параметри, доступні у вкладці «Налаштування точки доступу Wi-Fi.

 • У вкладці SSID ввести назву мережі. Пристрій за замовчуванням запропонує назву моделі.
 • Перейти в розділ «Захист».
 • Вибрати режим WPA2 PSK.
 • Визначити пароль.
 • Перейти в поле «Ідентифікація пристрою».
 • Вибрати діапазон частот. 2,4 ГГц або 5 ГГц. За замовчуванням смартфон вибере першу.
 • Натиснути на галочку в правому верхньому куті екрану.

Потім необхідно встановити ліміт трафіку. Інструкція така:

 • Розділ «Точка доступу Wi-Fi».
 • Активувати «Одноразовий ліміт трафіку».
 • Перейти в «Ліміт трафіку».
 • Клікнути на «Особливий».
 • виставити кількість.
 • Клацнути «При перевищенні».
 • Вибрати дію. Доступні. відключення або повідомлення про витрачені трафіку.

Тепер для того щоб отримати активну точку доступу, цю функцію досить включити простим натисненням на кнопку. Також можна встановити режим автоматичного вимкнення. Він спрацює, коли гаджети, що використовують Wi-Fi, відключаться.

Як роздати інтернет з Xiaomi

Серед російських користувачів продукція цього бренду нарозхват. Моделі відрізняються відмінною продуктивністю, швидким доступом до глобальної мережі, а також можуть роздавати Wi-Fi.

Функція переходу в режим модему на пристрої і роздача інтернету через USB

Як і більшість флагманських смартфонів, практично всі телефони модельної лінійки компанії Xiaomi здатні працювати в режимі портативного модулятора і роздавати інтернет в селі оточуючим. Для цього потрібно знати, як включити режим модему на Xiaomi.

Redmi Note 7 — Как раздать интренет. Как поделиться точкой доступа

 • Перед тим як включити USB модем на Xiaomi, потрібно підключити телефон до PC або ноутбука і встановити режим зарядки.
 • Перейти в верхнє меню, потягнувши «шторку» вниз і натиснути на значок шестерінки, розташований у верхньому кутку праворуч.
 • Вибрати «Додаткові функції».
 • Клікнути «USB модем».

Готово. комп’ютер отримує трафік зі смартфона. Ця функція незамінна в поїздках або на дачі, де немає можливості підключитися до провідного інтернету, але є відмінний сигнал від вишки мобільного оператора. Головне запам’ятати, як на Xiaomi включити режим модему.

Один з лідерів серед виробників смартфонів, міцно займає 4 сходинку світового рейтингу. китайська компанія Xiaomi Corporation. Серед російських користувачів продукція цього бренду нарозхват. Моделі відрізняються відмінною продуктивністю, швидким доступом до глобальної мережі, а також можуть роздавати Wi-Fi. Те, як роздати інтернет на Xiaomi, часто цікавить щасливих володарів китайського чуда техніки.

Як роздавати інтернет з телефону Xiaomi

Вперше зіткнувшись з питанням, як роздати інтернет на Xiaomi, деякі власники смартфонів не можуть впоратися своїми силами і починають таврувати виробника. А даремно. якщо чітко слідувати алгоритму, пристрій починає роздавати бездротовий сигнал без збоїв.

Шляхів включення роздачі Wi-Fi на Xiaomi кілька:

 • через USB, використовуючи режим модему;
 • за допомогою Bluetooth;
 • за допомогою Wi-Fi.
READ  This device is locked Xiaomi що робити

Роздача інтернету через Bluetooth

Також Xiaomi можна використовувати як Bluetooth-модем. Для цього потрібно:

 • У папці «Налаштування» вибрати «Додаткові функції».
 • Клікнути на розділ «Bluetooth модем».
 • Потім на комп’ютері або ноутбуці потрібно активувати Bluetooth і клікнути «Додавання пристрою».
 • Після того як обладнання знайде смартфон, натиснути кнопку «Зв’язати» і підтвердити дію на обох пристроях шляхом введення пін-коду.

При такому способі зв’язку інтернетом можна буде користуватися тільки з підключеного пристрою.

продукти Xiaomi

Продукція бренду Xiaomi або Xiaomi, як його ще називають в Росії, відрізняється надійністю, практичністю, привабливим дизайном. Це давно вже не ті китайські підробки, які переставали включатися через пару місяців після покупки. Тепер заводський продукт з Піднебесної. це якість і добротність.

Не дивно, що багато росіян вважають за краще Xiaomi більш дорогому Самсунг і навіть iPhone. З останніх новинок бренду. смартфон Mi Note 10 Lite з потужним процесором, вражаючою камерою і відмінною батареєю. Істотний плюс Мі Ноут 10 Lite. швидка зарядка. Ще один яскравий «випускник» Xiaomi 2020 року. Xiaomi Mi Note 10. Нова модель. мрія всіх любителів фото, адже кількість мегапікселів у камері рекордна. 108, плюс маса додаткових можливостей.

З якої причини телефон може не роздавати інтернет

Як і у будь-якого смартфона, у Xiaomi теж бувають проблеми з підключенням і роздачею інтернету. Нерідко на форумах можна зустріти обговорення проблеми, коли, наприклад, Xiaomi Redmi 6a не роздає інтернет.

Проблема може критися де завгодно, але частіше всьому виною:

 • «Злетілися» настройки. Зазвичай неприємність виникає при черговому оновленні. Щоб вирішити питання, потрібно оновити гаджет або відкотити ПО до попередньої версії. Більш радикальний метод. скидання налаштувань телефону до заводських.
 • Некоректні дії антивіруса, встановленого на пристрої. Якщо після відключення захисту ситуація нормалізувалася, потрібно перевстановити антивірус або замінити його на інший.
 • Відсутність інтернет-трафіку. Вихід. поповнити баланс.
 • Активована функція автоматичного відключення.
 • Неполадки з мережевим з’єднанням. Вирішити питання допоможе оператор зв’язку.
 • Збилися точка доступу APN. Таке також часто трапляється при оновленні прошивки, особливо якщо воно було завершено некоректно. Відновити дані можна за наступною схемою:
 • через Налаштування SIM-карти перейти в Мобільну мережу;
 • Мережа оператора;
 • Точки доступу;
 • Створення нової;
 • внесення змін до параметри APN, оператор, ім’я користувача, пароль, тип аутентифікації.

Необхідні відомості повинен надати провайдер.

Якщо очевидні причини виключені, можливо, проблема в поломці самого смартфона. Врятувати ситуацію зможе тільки звернення до фахівця.

Як роздати Інтернет з Redmi: 3 способи, як поділитися точкою доступу

Інтернет з телефону необхідний, коли пропадає домашнє або робоче з’єднання. Знання того, як роздати Інтернет з телефону, наприклад, на комп’ютер або планшет, рано чи пізно може виявитися корисним. Для цього можна використовувати функцію точок доступу Wi-Fi в телефоні.

роздати, інтернет, xiaomi, redmi

Xiaomi і Redmi. продаються бюджетні смартфони на базі Android. Це хороші телефони з безліччю корисних функцій. Наприклад, можна створювати резервні копії фотографій, відео з Xiaomi на комп’ютер через Bluetooth. Якщо хочете, можна запустити FTP-сервер на телефоні Xiaomi Redmi, а потім використовувати FTP-клієнт для вільного обміну файлами між Xiaomi і комп’ютером.

FileZilla. це безкоштовний додаток FTP з відкритим вихідним кодом. Ви можете підключитися до FTP-сервера Xiaomi через FileZilla, щоб завантажувати або закачувати файли, то передача даних між телефоном і PC через FTP.

Розглянемо 3 способу роздачі Інтернету з телефону.

Роздати Інтернет з Redmi через USB-кабель

Роздача Інтернету з телефону через USB-шнур. Покрокові дії:

 • Підключіть Redmi до пристрою через USB до Інтернету.
 • Відкрийте «Налаштування».
 • Перейдіть в «Підключення» або «Мережі та Інтернет».
 • Потім «Мобільна точка доступу».
 • І активуйте «USB-модем».

Як роздати Інтернет c Redmi через Bluetooth

Роздача Інтернету з телефону через Bluetooth. Це не найшвидший і ефективний варіант. Можна відправляти електронні листи або передавати невеликі файли. Цей спосіб не користується популярністю у користувачів. Наприклад, багато ноутбуки не мають Bluetooth, тому не можуть скористатися цим методом.

Розглянемо покрокові дії:

 • Увімкніть Bluetooth на двох підключених пристроях.
 • Знайдіть пристрої, з’єднайте їх.
 • Відкрийте «Налаштування» телефону Redmi.
 • Зайдіть в «Підключення» або «Мережі та Інтернет» (в залежності від версії Android) виберіть «Мобільна точка доступу і модем».
 • Активуйте «Bluetooth-модем».

Роздати Інтернет з Redmi через WI-FI

Простий спосіб роздати Інтернет з Redmi. це зробити його портативної точкою доступу Wi-Fi. Таким чином, ми можемо надати Інтернет на будь-який комп’ютер або мобільний пристрій, оснащений працює мережевою картою. Більш того, в смартфонах оснащених Android, iOS загальний доступ в Інтернет схожий.

Розглянемо на Redmi Ноті 7. Покрокові дії:

 • Переконайтеся, що на смартфоні активована мобільна мережа 3G / 4G. Смартфон має бути розблокований. Проведіть пальцем від верхньої частини екрану вниз. З’являться ярлики для початкових установок. Значок антени повинен бути синім, в іншому випадку натисніть, щоб активувати його.
 • На Redmi Ноті 7 перейдіть в налаштування пристрою, це значок шестерінки, який розташований на головному екрані або в меню смартфона.
 • Натисніть «Бездротовий зв’язок і мережі» або «Підключення», а потім натисніть «Ще».
 • Натисніть «Модем і переносна точка доступу».
 • Активуйте точку доступу Wi-Fi в телефоні Redmi. Тепер натисніть «Налаштувати точку доступу Wi-Fi». Тут вкажіть ім’я для мережі, виберіть тип безпеки, введіть пароль. Придумайте будь безпечний пароль. Це дозволить запобігти використанню вашої мережі Wi-Fi неавторизованими третіми особами.
 • Натисніть «Зберегти». Знайдіть і налаштуйте цю мережу для спільного використання з Redmi на іншому пристрої.

Через Wi-Fi

Найпопулярніший спосіб, яким власники Xiaomi Redmi 9 користуються найчастіше. Для роздачі інтернету через Wi-Fi знадобиться:

 • Відкрити параметри пристрою.
 • Перейти в розділ «Мережа та інтернет» (назва пункту може відрізнятися в залежності від версії прошивки), а потім. «Точка доступу Wi-Fi».
 • активувати опцію.

Далі залишається активувати Wi-Fi на пристрої, який хочеться підключити до точки доступу, і вибрати Xiaomi Redmi 9, використовуючи список доступних мереж.

Способи роздачі інтернету

Функція Xiaomi Redmi 9, що надає доступ до мережі інших пристроїв, працює абсолютно безкоштовно, якщо відповідні обмеження не виставлені оператором стільникового зв’язку. Скористатися їй можна самими різними методами.

Як роздати інтернет з телефону Xiaomi Redmi 9

Смартфон Xiaomi Redmi 9 володіє повним спектром функцій, необхідних для комфортного використання гаджета. Зокрема, він підтримує опцію роздачі інтернету. Вона дозволяє налаштувати підключення до мережі для тих пристроїв, де воно недоступне (наприклад, якщо на смартфоні одного немає 4G, або на комп’ютері не працює Wi-Fi). Залишається лише розібратися, як роздати інтернет з телефону Xiaomi Redmi 9.

через USB

Відмінний варіант для тих, хто хоче роздати інтернет на комп’ютер, який не підтримує бездротове з’єднання Wi-Fi. В даному випадку передача трафіку здійснюється через USB, для чого використовується комплектний кабель:

 • В налаштуваннях телефону активуйте USB-модем.
 • Підключіть гаджет до PC.
 • На екрані смартфона підтвердіть роботу в режимі «Модем і точка доступу».
 • Відкрийте список доступних мереж на комп’ютері, після чого активуйте нове з’єднання.

Тепер Xiaomi Redmi 9 роздавати гігабайти мобільного трафіку на комп’ютер без використання бездротової мережі Wi-Fi. У будь-який момент підключення можна перервати, звернувшись до налаштувань гаджета, або шляхом від’єднання USB-кабелю.

через Bluetooth

Цей метод багато в чому копіює попередній варіант, але в даному випадку виявлення мережі відбувається не по Wi-Fi, а по Bluetooth. Однак сам інтернет працює в бездротовому режимі. Для настройки з’єднання знадобиться виконати кроки 1-3 з попередньої інструкції, а потім. активувати повзунок «Bluetooth-модем» або поставити навпроти нього галочку.

Для підключення на пристрої, який має приймати трафік, слід активувати Bluetooth і з’єднатися з Xiaomi Redmi 9 через список доступних Bluetooth-мереж.

READ  Чому не скидаються фото з iPhone

важливі нюанси

Перш ніж звернутися до способів активації функції, необхідно загострити увагу на деяких аспектах, завдяки яким вдасться уникнути непорозумінь. Опція роздачі інтернету доступна на всіх пристроях, що базуються на актуальній версії Android, включаючи Xiaomi Redmi 9. Принцип її роботи полягає в тому, що телефон починає використовуватися в якості точки доступу Wi-Fi, тобто стає свого роду маршрутизатором для інших гаджетів.

Для функціонування опції на Xiaomi Redmi 9 повинен бути активним мобільний інтернет 3G або 4G, а Wi-Fi. відключений. Але навіть цього мало, оскільки оператори стільникового зв’язку можуть виставити власні обмеження. Зокрема, власникам тарифів з безлімітним інтернетом роздати трафік не вдасться. У більшості випадків опція працює тільки на тарифних планах з обмеженим пакетом гігабайт. Втім, цю інформацію варто уточнити у свого оператора.

через додаток

Якщо вбудованими засобами роздати трафік не вдається, можна спробувати спеціальну програму на кшталт FoxFi. Вона представлена ​​в Google Play і працює за схожим алгоритмом. Для активації точки доступу потрібно просто відкрити програму, задати пароль і поставити галочку «Activate Wi-Fi Hotspot».

При необхідності можна скористатися будь-який інший подібною програмою. У будь-якому випадку власнику Xiaomi Redmi 9 буде доступний весь перелік функцій, включаючи з’єднання по Bluetooth або USB.

Як перетворити телефон Xiaomi в точку доступу?

Найперша умова. на телефоні, з якого планується вести роздачу, повинна бути включена опція обміну даними. Тобто, повинен бути підключений мобільний інтернет. Далі потрібно вирішити, що доцільніше: використовувати в тій чи іншій ситуації:

 • точку доступу Wi-Fi;
 • USB-модем;
 • Bluetooth-модем.

USB-модем

Підключення ноутбука або стаціонарного комп’ютера до інтернету, роздавали через телефон Xiaomi, рекомендується здійснювати провідним способом, за допомогою USB-кабелю. Так зв’язок буде більш стабільною і, що важливо, буде більш економно витрачатися заряд батареї телефону.

 • Отже, припустимо, що опція «Інтернет» на Xiaomi вже включена. Якщо немає, опускаємо шторку повідомлень і включаємо її.
 • З’єднуємо USB-кабелем телефон і комп’ютер (активується функція зарядки батареї по USB).
 • Заходимо в «Налаштування» Xiaomi.
 • Опція «USB-модем» знаходиться в розділі «Додаткові функції». Ставимо перемикач в позицію «Вкл.».

Якщо телефон які раніше не підключався до цього PC, то спочатку запуститься процес установки драйверів, потім система пізнає пристрій, і в папці «Мережні підключення» буде відображатися нове з’єднання. Тепер з комп’ютера можна вийти в інтернет.

Точка доступу Wi-Fi

Даний спосіб надання доступу найкраще підійде в тому випадку, якщо планується підключення декількох телефонів, планшетів або інших мобільних пристроїв. Цей спосіб також дуже зручний, якщо інтернет знадобився, що називається, «на ходу».

1) Відкриваємо «Налаштування» на Xiaomi-телефоні.

2) Вибираємо пункт “Точка доступу Wi-Fi”. Не потрібно поспішати включати цю опцію. Краще перейти до «Настройці точки доступу Wi-Fi», цей пункт знаходиться нижче.

 • SSID. задаєте ім’я мережі на свій розсуд. За замовчуванням вона буде називатися Redmi, якщо у вас, скажімо, Redmi 4, 4-х або 5, 5 plus;
 • Захист. рекомендуємо вибрати варіант із захистом (WPA2 PSK);
 • Пароль. вводимо пароль (краще з 8 різних символів, щоб був надійніше);
 • Ідентифікація точки доступу. вибираємо підходящий варіант;
 • Діапазон частот Wi-FI. залишаємо 2,4 ГГц, як саме широко використовується значення.

3) Тепер ми знову на попередню сторінку, і перемикач, що знаходиться поруч з пунктом «Точка доступу Wi-Fi», ставимо в положення «Вкл.».

Доступ до інтернету, який забезпечується через телефон Xiaomi по Wi-Fi, відкритий. Підключитися зможуть ті користувачі, яким ви повідомите заданий вами пароль. А взагалі простіше згенерувати QR-код, така опція теж є тут же в налаштуваннях.

Як роздати інтернет з телефону Xiaomi

Наявність в телефонах таких модулів як Bluetooth і Wi-Fi дає можливість ділитися з іншими користувачами не тільки медіафайлів, а й роздавати інтернет. Роздає інтернет-пристрій може бути підключений до мережі Wi-Fi, або ж передача даних може здійснюватися просто через протоколи стільникового зв’язку (3G або LTE). Якщо необхідно надати доступ у «всесвітню павутину» ноутбука або PC, надійніше буде використовувати USB-підключення.

Сучасні смартфони хороші тим, що все необхідне для роздачі інтернету на пов’язані з ними пристрої вже є, що називається, «з коробки». Досить виконати кілька нескладних дій, і в будь-який час, в будь-якому місці можна вийти в глобал з інших пристроїв. смартфона, планшета, ноутбука і навіть PC.

Bluetooth-модем

Скажемо відразу. цей метод роздачі інтернету використовується досить рідко. Застосовувати його на телефоні Xiaomi не має особливого сенсу, хоча можливість така є. В основному Bluetooth-модем актуальний на старих моделях, які не на смартфонах. Передача даних на інший телефон (тобто інтернет) буде здійснюватися через SIM-карту стільникового оператора. Майте на увазі, що оператор за такий спосіб роздачі може брати додаткову помегабайтно оплату або ж взагалі може відмовити в доступі в інтернет. Всі ці тонкощі бажано дізнатися заздалегідь.

Щоб скористатися інтернетом через Bluetooth, потрібно спочатку включити Bluetooth-модем:

 • Відкриваємо «Налаштування» «Додаткові функції» «Bluetooth-модем». Включаємо цю опцію.
 • На комп’ютері або на іншому мобільному гаджеті (планшеті або телефоні) включаємо Bluetooth і запускаємо пошук доступних пристроїв.
 • Як тільки наш телефон буде виявлений, натискаємо відповідну кнопку і встановлюємо зв’язок між пристроями.
 • На екранах підключаються один до одного пристроїв повинен відобразитися спеціальний код. Він обов’язково повинен бути однаковим і на телефоні, з якого лунатиме інтернет, і на що підключається пристрої. Залишається порівняти коди і підтвердити підключення.

Як підключити смартфон в якості USB-модема?

Цей спосіб підійде для роздачі мобільного інтернету зі смартфона на комп’ютер:

 • під’єднати смартфон за допомогою USB-кабелю до комп’ютера (краще підключати оригінальним кабелем. це може впливати на швидкість з’єднання);
 • зайти в «Налаштування», натиснути на «Підключення і загальний доступ», після чого вибрати «Точка доступу Wi-Fi»;
 • вибрати «USB-модем»;
 • на комп’ютері з’явиться повідомлення про нові мережеві підключення.

Як роздати через Wi-Fi?

Найзручніший і поширений спосіб роздачі. Смартфон використовується в якості бездротового роутера, що дозволяє підключити декілька пристроїв.

Для того щоб налаштувати параметри мережі, потрібно:

 • зайти в «Налаштування» і клікнути на пункт «Підключення і загальний доступ»;
 • далі вибрати «Точка доступу Wi-Fi»;
 • клікнути на «Встановлення точки доступу»;
 • ввести назву вашої точки доступу в поле SSID;
 • встановити захист WPA2-PSK;
 • ввести пароль;
 • вказати діапазон частот (2,4 ГГц / 5 ГГц, якщо є).
 • зайти в «Налаштування» і вибрати «Підключення і загальний доступ»;
 • клікнути на пункт «Точка доступу Wi-Fi»;
 • виставити активну значення в пункті «Точка доступу Wi-Fi».

Для більш зручної активації рекомендуємо винести «гарячу» кнопку в верхній шторку.

Як роздати мобільний інтернет з Xiaomi на інші пристрої?

Сучасна людина не уявляє свого життя без Павутини. Інтернет є скрізь: на PC, смартфонах, планшетах і телевізорах. Необхідність роздачі інтернету з одного пристрою на інші виникає досить часто. У випадках, коли доступу до сітки під рукою немає, а він необхідний, на допомогу приходить мобільний інтернет. Його можна без проблем роздати без проводів і інших атрибутів нужденному користувачеві.

Існує 3 способи з’єднання смартфона і інших пристроїв для роздачі інтернету: через Wi-Fi, Bluetooth або USB-кабель.

Як підключити з використанням Bluetooth?

Цей спосіб вимагає наявності на підключається пристрої Bluetooth-адаптера. На жаль, можна роздати інтернет тільки одному девайсу.

Вам буде потрібно виконати наступні дії:

 • зайти в «Налаштування», натиснути на «Підключення і загальний доступ», після чого вибрати «Точка доступу Wi-Fi»;
 • виставити активну значення в пункті «Bluetooth-модем»;
 • відкрийте меню Bluetooth і натисніть то пристрій, з яким хочете поділитися інтернетом;
 • здійсните підтвердження коду на обох гаджетах.
BETATECH.COM.UA 2022